PCProtect


 • Cenu noteikšana

  No plkst 49,00 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
2 no 10

Kopsavilkums

Šajā PCProtect AntiVirus Pro pārskatā es atrodu all-in-one, starpplatformu drošības produktu, kas ietver VPN komponentu. PCProtect ir zīmols, kas pieder Lielbritānijā bāzētam uzņēmumam SS Protect Limited, kurš ir atbildīgs arī par Scanguard un TotalAV mārketingu.

Lai gan es neesmu testējis šos produktus, spriežot pēc to ekrānuzņēmumiem, tie, šķiet, ir identiski PCProtect joslai, dažas nelielas zīmola izmaiņas.

Cenas un plāni

Vietnē PCProtect AntiVirus Pro tiek reklamēts ar cenu 39,99 USD (arī £ un €), kas ir iespējamā 80 USD atlaide no "regulāri" cena. Lieta tomēr ir tā, ka "regulāri" cena, cik es varu pateikt, ir pilnīgi izdomāta, jo šis produkts ir bijis pastāvīgs "piedāvājums" gadiem.

PCProtect cenu noteikšana

Pat vēl vairāk satraucoši ir tas, ka šī ir tikai reklāmas cena, kuras derīguma termiņš beidzas pēc 1 gada. Pēc šī laika “visi pakalpojumi automātiski atjaunojas pēc standarta likmes, izmantojot to pašu maksājuma veidu, ja vien jūs nepieprasāt izmaiņas”. Standarta gada abonements maksā 149 USD. Yikes! Un tas nemaz nav skaidri pateikts tīmekļa vietnē,

Ja vēlaties izmēģināt PCProtect, ir pieejama 30 dienu naudas atdošanas garantija: “Jautājumi nav uzdoti!” Ņemot vērā ēnaino reklāmas taktiku, ko tā izmanto, kā arī atbalsta atteikumu atbildēt uz maniem jautājumiem, tomēr es neesmu pārliecināts, ka šī garantija var uzticēties.

Alternatīvi, jūs varat lejupielādēt bezmaksas PCProtect versiju. Tas skenēs jūsu sistēmu attiecībā uz draudiem, sistēmas uzlabošanu un diska tīrītāju problēmām, taču tas tos neizlabos. Lai labotu atrastās problēmas, jums jāmaksā par licenci.

Izmantojot vienu “mājas” (standarta) paketi, var aizsargāt ne vairāk kā trīs ierīces. Vietne atzīmē, ka var iegādāties paketi “ģimene”, kurā ietilpst licences sešām ierīcēm (kopā). Tomēr papildu informācija par to, šķiet, nav pieejama.

Maksājums tiek veikts, izmantojot kredītkarti / debetkarti vai PayPal.

Iespējas

PCProtect reklamētās galvenās funkcijas ir:

PCProtect funkcijas

Lai arī tas nepieskaras virsrakstiem, PCProtect ietver arī VPN.

Apmeklējiet PCProtect »

Privātums

PCProtect no lietotājiem savāc milzīgu daudzumu personiskās informācijas - par daudz šeit ir sīkāk. Šī informācija tiks koplietota ar trešo personu pakalpojumu sniedzējiem (ciktāl to atļauj piemērojamie datu aizsardzības likumi), partneriem un sponsoriem.

Kredīts, kur tas pienākas: "privātums" politika skaidri izskaidro, ka, lietojot šo produktu, jums nav privātās dzīves.

Ir arī vērts atzīmēt, ka PCProtect jumta uzņēmums SS Protect Limited atrodas Lielbritānijā. GCHQ mītne un tagad Likums par izmeklēšanas pilnvarām, kuru Edvards Snowdens raksturoja kā “ārkārtēju novērošanu rietumu demokrātijas vēsturē”, Lielbritānija ir briesmīga privātuma vieta..

Tehnoloģiju un VPN uzņēmumiem Apvienotajā Karalistē saskaņā ar likumu ir pienākums glabāt žurnālus un pēc pieprasījuma nodot tos iestādēm.

VPN drošība

Mums saka, ka PCProtect VPN izmanto OpenVPN ar AES-256 šifru ar SHA-512 hash autentifikāciju un RSA-4096 rokasspiedienu. Tiek atbalstīta perfekta priekšlaicīga slepenība (PFS), lai gan sīkāka informācija nav sniegta. Šie patiesībā ir drīzāk Goos iestatījumi, lai gan nav skaidrs, vai gan datu, gan vadības kanālos tiek izmantoti vieni un tie paši šifra un hash autentifikācijas iestatījumi..

Vietne

Vietne ir ļoti izskatīga, un FAQ un zināšanu bāzē ir daudz informācijas par to, ko dara PCProtect. Tomēr dokumentācijā ir nedaudz trūkstošu detaļu. Ir arī labs video materiālu saraksts vai labi parādīti pamācības formāti.

Atbalsts

Papildus iepriekš minētajiem bieži uzdotajiem jautājumiem un pamācībām, jūs varat sazināties ar PCProtect, izmantojot 24/7 tiešraidi, biļetes ar e-pastu vai Twitter. Šķiet, ka Facebook un Google+ lapas pašlaik nedarbojas.

PCProtect tiešraide

Kad tiešajā tērzēšanā uzdevu dažus tehniskus jautājumus par PCProtect VPN pakalpojumu, mani pilnībā ignorēja. Aprakstot šo izturēšanos kā rupju, diez vai to aptver. Tāpēc es nosūtīju savus jautājumus pa e-pastu un saņēmu zinošu atbildi vēlāk nākamajā dienā.

Process

Pierakstīties

Pirmā problēma, ar kuru es saskāros, bija NOD32 antivīrusu brīdinājums par PCProtect vietni. Tas neveicināja pārliecību.

PCProtect

Vietne aicina lejupielādēt PCProtect bezmaksas versiju. Pēc instalēšanas tas veiks skenēšanu, kas vienmēr brīdina jūs par satraucošu draudu skaitu. Mēģinot novērst šos draudus, jūs esat uzaicināts iegādāties licenci.

Windows PCProtect programmatūra

PCProtect ir ļoti gudra Windows VPN saskarne.

PCProtect informācijas panelis

Tas ir arī ļoti ērti lietojams. Vienkārši nospiediet lielo zaļo pogu “Skenēt tūlīt”, un tā sāks skenēt visu jūsu sistēmu.

PCProtect skenēšana

Pēc tam jūs varat izvēlēties, kā rīkoties ar identificētiem draudiem (veikt karantīnu, dzēst, iekļaut baltajā sarakstā vai nedarīt neko).

PCProtect anti vīrusu rezultāti

Kā jūs varētu sagaidīt no tā, kas pretendē uz pilnībā piedāvātu pretvīrusu produktu, PCProtect piedāvā reāllaika aizsardzību pret vīrusiem un citiem draudiem. System Boost ļauj attīrīt startēšanas programmas un atinstalēt lietojumprogrammas. Pārlūka pārvaldnieks ļauj notīrīt sīkfailus un vēsturi no dažādiem pārlūkiem.

PCProtect System Boost

Ņemiet vērā, ka tomēr visām lietojumprogrammu atinstalēšanai tiek darbināta lietotnes iebūvētā atinstalēšanas rutīna, tāpat kā Windows programmām un funkcijām. Tas, kas nav jādara, ir veikt jebkādu dziļu atlikušo failu tīrīšanu, ko veic Revo Uninstaller patīk.

Disku tīrītāja utilītas iznīcinās failu dublikātus un atbrīvos vietu, izdzēšot jums nevajadzīgos nevēlamos failus. Ņemot vērā mūsdienu cieto disku un SSD disku lielumu, ir apšaubāmi, ka nevēlamo failu dzēšana varētu dot daudz praktiska labuma, taču tas var palīdzēt apmierināt jūsu sakoptības sajūtu.!

Interesanti, ka tomēr nevēlamais smalcinātājs atrada daudz mazāk failu (139,7 Mb) nekā Windows iebūvētā diska tīrīšanas utilīta (263 Mb) ...

PCProtect disku tīrītājs

VPN ļauj izveidot savienojumu ar serveriem 43 dažādās valstīs. Tajos ietilpst dažas neparastas vietas, piemēram, Dienvidāfrika, Brazīlija un Azerbaidžāna.

PCProtect servera izvēle

PCProtect ugunsmūris patiešām ir tikai pamata Windows ugunsmūris ar vienkāršiem slēdžiem, lai ieslēgtu un izslēgtu ienākošos un izejošos savienojumus..

PCProtect ugunsmūris

Kad es pirmo reizi sāku pārskatīt šo produktu, man bija daudz nepatikšanas ar sava konta aktivizēšanu. Tāpēc es atinstalēju programmatūru, gaidot, kamēr problēma tiks atrisināta. Pēc PCProtect atinstalēšanas es atsāknēju sistēmu, tā atteicās no sāknēšanas!

Tikai veicot pilnu Windows sistēmas atjaunošanu no iepriekšējā atjaunošanas punkta, es varēju visu atjaunot un palaist. Šīs pieredzes rezultātā lielāko daļu šīs pārskatīšanas es veica PCProtect, kas tika instalēts virtuālajā mašīnā savas aizsardzības nolūkos.

Veiktspēja un efektivitāte

Advanced Antivirus Performance

Pretvīrusu aizsardzība ir PCProtect galvenā iezīme, tāpēc BIG jautājums ir: cik tā ir efektīva un vai tā tiešām var konkurēt ar citiem tirgū izveidotajiem, plaši pazīstamiem pretvīrusu produktiem?

Atsaukums: pretvīrusu un pret ļaundabīgo programmu programmatūras efektivitātes pārbaude nav viegli (vispār), tāpēc tā ir profesionāļu pret ļaunprātīgu programmatūru (kas es neesmu) province. Tie var droši un ētiski iegūt vīrusus, ar kuru palīdzību viņi var pārbaudīt drošības produktus drošā vidē.

Es esmu izdarījis, lai pārbaudītu PCProtect, izmantojot Anti-Malware Testfile, ko izveidojis Eiropas Datoru pretvīrusu pētījumu institūts (EICAR) un Datoru pretvīrusu pētījumu organizācija (CARO), lai pārbaudītu datoru pretvīrusu programmu reakciju..

Šis testfails (kas ir pieejams dažādos saspiešanas formātos, kas izveidoti, lai pārbaudītu pretvīrusu un pret ļaundabīgu programmu atklāšanas spējas) pats par sevi nav ļaunprogrammatūra, bet ir paredzēts, lai izraisītu atbildes reakciju no jebkuras labas pretvīrusu un pret ļaunprogrammatūru programmatūras (tikai Windows)..

Testfile nevar izmērīt, cik efektīva programmatūra ir bieži savdabīgu vīrusu noteikšanai, taču vismaz norāda uz pamata kompetences līmeni. Kopš ir pārtraukts Spy Car izstrādātais ļaundabīgo programmu noteikšanas testēšanas rīku komplekts, tas ir vienīgais sabiedrībai pieejamais rīks (par kuru es katrā ziņā esmu informēts).

Rezultāts: Neveiksme.

Aizsardzība reāllaika laikā neatklāja testfailu, kad to lejupielādēju, vai arī neļāva man to atvērt. Kad es veica manuālo ātro skenēšanu, PCProtect tomēr atklāja failu un identificēja to kā vīrusu.

PCProtect ātras skenēšanas rezultāti

Kad veicu manuālo ātro skenēšanu, PCProtect atklāja failu un identificēja to kā vīrusu. Bet līdz šim brīdim es jau biju atvēris dažādas testfaila versijas. Ja tie būtu bijuši īsti vīrusi, PCProtect ātrā skenēšana būtu bijusi par vēlu, lai novērstu manas sistēmas inficēšanos.

Salīdzinājumam - Windows Defender nekavējoties atklāja un karantīnā Testfile (tāpēc es to nevarēju atvērt), otrajā mēģināju to lejupielādēt..

PCProtect ļaunprātīgas programmatūras noteikšana

Pēc PCProtect instalēšanas es vadīju arī labi ievēroto Malwarebytes pret ļaundabīgo programmu programmatūru. Interesanti, ka no 1 507 draudiem, kurus identificēja Malwarebytes, 1 501 no tiem bija faili, kas pieder PCProtect!

VPN veiktspēja (ātrums, DNS, WebRTC testi)

Visi ātruma testi tika veikti ar manu Virgin Media UK 50 Mbps / 3 Mbps šķiedru savienojumu.

PCProtect lejupielādes ātrums

PCProtect augšupielādes ātrums

Grafiki parāda augstāko, zemāko un vidējo ātrumu katram serverim un vietai. Plašāku informāciju skatiet mūsu pilna ātruma testa skaidrojumā.

Netālu esošam serverim vajadzētu pazaudēt apmēram pusi no interneta ātruma. Lai arī esmu redzējis sliktāku, šī ir ļoti neiedvesmojoša izrāde.

PCProtect noplūdes noteikšana

Lūdzu, ņemiet vērā, ka privātas lietošanas RFC IP ir tikai vietējie IP. Tos nevar izmantot, lai identificētu personu, un tāpēc tie nav WebRTC IP noplūde. Tomēr šī Lielbritānijas DNS adrese ir DNS noplūde. Diemžēl mans ISP (Virgin Media UK) neatbalsta IPv6 savienojumus, tāpēc šobrīd nevaru pārbaudīt IPv6 noplūdes. Šī ir situācija, kurai tuvākajā laikā vajadzētu mainīties.

Ja jūs meklējat Netflix VPN, iespējams, vēlēsities apsvērt citu pakalpojumu. PCProtect nespēja atbloķēt Netflix, kad mēģināju tam piekļūt no ASV servera. Plus pusē es varēju skatīties BBC iPlayer ārpus Lielbritānijas.

Tehniskā drošība

Vietnē teikts, ka PCProtect izmanto OpenVPN ar AES-256 šifru, kas daudziem jautājumiem atstāj neatbildētus. Kā jau tika runāts, PCProtect atteicās sniegt tādu informāciju kā rokasspiediens, autentifikācija vai tas, vai tiek izmantota perfekta pārsūtīšanas slepenība..

Ar šifrēšanu velns ir detaļās. Tāpēc, nesniedzot sīkāku informāciju, es nevaru komentēt, cik laba ir VPN drošība.

Citas platformas

PCProtect piedāvā Windows, macOS, Android un iOS VPN lietotnes. Vietne saka, ka tā ir pieejama arī Chromebook un Amazon Fire. Tomēr Chromebook lietotnei nav pieejamas lejupielādes saites.

Lai lejupielādētu Android VPN lietotni, ir nepieciešama Google Play, tāpēc es arī nedomāju, ka to var izmantot Amazon Fire ierīcē. Jebkurā gadījumā tas šobrīd ir nedaudz akadēmisks, jo acīmredzot atjaunināta Android lietotnes versija gaida apstiprinājumu no Play veikala. Tas nozīmē, ka rakstīšanas laikā lietotne nav pieejama. Es, iespējams, atjaunināšu šo pārskatu.

PCProtect apskats: secinājums

Man patika:
 • Izskatās lieliski
 • Ļoti ērti lietojams
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija (bet vai tam var uzticēties?)
 • Lieliska VPN šifrēšana
 • Trīs aizsargātas ierīces (standarta plāns)
 • BBC iPlayer nav bloķējis VPN
Es nebiju tik pārliecināts par:
 • Kāpēc es tikai Firefox varu redzēt cenas?
 • Daudzas “funkcijas” ir patiešām standarta Windows funkcijas
 • Ļaunprātīgās programmatūras faili PCProtect identificēja kā ļaunprātīgu programmatūru!
 • Man nav informācijas par izmantoto OpenVPN šifrēšanu
ES ienīdu:
 • Neizdevās veikt visvienkāršāko vīrusa noteikšanas testu!!!
 • Ēnas mārketinga prakses
 • Pēc atinstalēšanas tika uzlauzts Windows
 • Atbalsts sākotnēji bija ļoti rupjš
 • Slikta VPN veiktspēja
 • DNS noplūde, izmantojot VPN
 • Ļoti dārgi (pēc ievada perioda beigām)
 • Atrodas Lielbritānijā
 • “Privātuma politika” ir vismaz godīga: visi jūsu dati pieder mums!

Šeit nepārspēsim par krūmu. PCProtect ir patiesi briesmīgs produkts. Ēnā mārketinga taktika man jau pašā sākumā ieskanēja trauksmes zvanus, bet pat tad es biju šokā par to, cik patiesībā slikta ir programmatūra..

Pats iespaidīgākais, ka tas neizdevās pēc tās vissvarīgākās spēles! Aizsardzība reāllaikā pilnībā neatbildēja uz visvienkāršāko pieejamo vīrusu testu!

Biti, kas darbojas, būtībā tikai izmanto Windows esošās funkcijas (piemēram, “Advanced Firewall”) vai arī ir zemākas par utilītām, kas jau ir pievienotas Windows. VPN darbojas un izmanto lielisku šifrēšanu, taču veiktspēja ir gandrīz tikpat liela, cik iespējams. Un, spriežot pēc uzņēmuma privātuma politikas, tā noteikti nav privāta!

Kas attiecas uz atbalstu, kas sākotnēji rupji atsakās atbildēt uz pamata (ja nedaudz tehniskiem) jautājumiem, vai mani kaitina? Nē. Lai gan es biju diezgan pārsteigts. Mani kaitina tas, ka PCProtect atmeta manu sistēmu, kad to atinstalēju. Man šķiet, ka es nelietoju virtuālo mašīnu, lai to vispirms pārskatītu.

Es ne tikai nopietni šaubos par šīs programmas efektivitāti, bet arī aktīvi uzskatu to par ļaunprātīgu programmatūru, kas, iespējams, sabojās jūsu datoru, ja to instalēsit. Izvairīties.

Apmeklējiet PCProtect »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me