PandaPow WiFi


 • Cenu noteikšana

  No plkst 6,60 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
4.5 no 10

Kopsavilkums

Šis Honkongā balstītais pakalpojums sevi dēvē par “iespējams, visvienkāršāk lietojamo VPN uz planētas”. Un, protams, šajā PandaPow WiFi pārskatā man ir grūti argumentēt šo prasību. Neskatoties uz diapazona jautājumiem, PandaPow maršrutētāju ir ļoti viegli izmantot.

Problēma tomēr bija acīmredzama otrajā, kas, manuprāt, diezgan viedi izskatītais komplekts izkrita caur manu pastkastīti. VPN šifrēšanas apstrāde ir ļoti procesoram un atmiņai ietilpīgs uzdevums. Lai to izdarītu, nopietni nesabojājot interneta ātrumu, jums ir nepieciešama saudzīga aparatūra.

Un PandaPow WiFi ar savu gludi mazinošo izskatu vienkārši nepakļauj šāda veida riebumu. Rezultāts ir ārkārtīgi slikta interneta veiktspēja.

 • Pros
 • Ļoti viegli uzstādīt un lietot (ja atrodas diapazonā)
 • Maršrutētājs izskatās labi un ir izturīgs
 • Derēs džinsu kabatā
 • USB uzlādējams akumulators
 • Var izveidot savienojumu ar maršrutētāju, izmantojot WiFi
 • CONS
 • Šausmīgs interneta ātrums
 • Slikts WiFi diapazons
 • Slikts WiFi
 • Plaši savienojumu žurnāli

Apmeklējiet PandaPow »

Cenas un plāni

PandaPow WiFi ir pārnēsājams VPN maršrutētājs. Tas maksā 99 ASV dolārus gadā, un tas tiek piegādāts ar papildu trīs mēnešu abonementu bez maksas. Citiem vārdiem sakot, jūs maksājat par abonementu un saņemat maršrutētāju bez maksas. Pirmajā gadā tā ir USD 6,60 mēnesī un pēc tam USD 8,25 mēnesī.

pandapow wifi cenu noteikšana

PandaPow piedāvā arī: "Klasika" uz programmatūru balstīts VPN plāns. Lūdzu, pārbaudiet mūsu, lai iegūtu sīkāku informāciju. Šeit tomēr ir vērts pieminēt, jo PandaPow WiFi plus PandaPow Classic kombinētās paketes pakete ir pieejama par USD 149 gadā (ar trīs mēnešu papildus piemaksu par brīvu).

Atsevišķi PandaPow Classic cenas sākas ar 9 USD mēnesī, nokrītoties līdz 7 USD mēnesī, ja tiek iegādāts gada abonements.

Iespējas

Saskaņā ar tās tīmekļa vietnes datiem, PandaPow darbojas serveros 11 valstīs. Tomēr tikai deviņi no tiem pašlaik ir pieejami caur maršrutētāja saskarni (Francija, Vācija, Honkonga, Japāna, Nīderlande, Singapūra, Zviedrija, Lielbritānija un ASV). Funkcijas ietver:

 • Ostas izvēle
 • Filtrēšanas funkcija, kas ļauj izslēgt vai iekļaut satiksmi, pamatojoties uz noteiktiem domēniem, IP un portiem
 • Klienta filtrs, kas ļauj izslēgt noteiktas ierīces no VPN
 • Serveri deviņās valstīs
 • USB uzlādējams akumulators
 • Tas izmanto OpenVPN (neskatoties uz apgalvojumiem par pretējo)

PandPow kastē

Jūs, protams, varat vienlaikus savienot maršrutētāju ar tik daudz ierīcēm, cik vēlaties. Tāpat kā visi VPN maršrutētāji, šīs var būt ierīces, kuras parasti nevar konfigurēt VPN, piemēram, viedie televizori un spēļu konsoles.

Maršrutētāja aparatūras specifikācijas

PandaPow WiFi maršrutētājs ir kompakts, pārnēsājams VPN maršrutētājs. Jūs pievienojat savas ierīces tam, izmantojot WiFi, un tas tiek savienots ar internetu, izmantojot vadu LAN (iespraudiet to maršrutētājā), WiFi vai USB modemu. Specifikācijas, kas man ir piegādātas, ir:

 • IEEE 802.11 b / g / n (maksimālais pārsūtīšanas ātrums: 150 Mb / s)
 • 8 MB Flash un 64 MB RA
 • Centrālais procesors: [aizsargāts ar e-pastu]

Šīs specifikācijas ir ievērojami zemākas nekā, piemēram, Betterspot VPN Router. Kā redzēsim, tas parāda.

PandaPow ostas

Atšķirībā no līdzīgiem VPN maršrutētājiem, kurus esmu pārskatījis, PandaPow WiFi iesaiņo USB uzlādējamu akumulatoru. Šī ir lieliska funkcija, kas palīdz padarīt PandaPow patiesi pārnēsājamu. Es tomēr baidos, ka man nebija pacietības pareizi pārbaudīt, cik ilgi akumulators ilgst starp uzlādēm.

Fiziskais dizains

Kamēr jūs esat baltas aparatūras cienītājs (jāatzīst, ka es tāds neesmu), PandaPow WiFi maršrutētājs izskatās lieliski. Tā stils ir gluds, un ierīce ir pietiekami kompakta, lai ieslīdētu pat plānākajā džinsu kabatā.

PandaPower WiFi

Plastmasas apvalks jūtas nedaudz lēts, taču ir izturīgs. Šis ir maršrutētājs, kuram viegli jātiek galā ar sitieniem un skrāpējumiem, kas saistīti ar ikdienas pārvadāšanu.

Apmeklējiet PandaPow »

Privātums

PandaPow atrodas Honkongā, kur nav obligātu datu saglabāšanas likumu. Saskaņā ar tās privātuma politiku netiek glabāti lietošanas žurnāli:

“Mēs nekādā gadījumā neuzglabājam privātu informāciju par mūsu lietotāju darbībām mūsu tīklā, piemēram, e-pastus, tērzēšanu, VoIP zvanus, apmeklētās vietnes utt.”

Tas tomēr uztur dažādus savienojuma (metadatu) žurnālus:

"Papildus personiskajai informācijai, kuru jūs mums sniedzat, mēs varam glabāt šādus datus: IP adresi, laiku, kad ir izveidots savienojums ar mūsu pakalpojumu, kopējo pārsūtīto datu daudzumu un informāciju par pārsūtīšanas ātrumu."

Plus pusē NSA un tās pārstāvjiem nav jurisdikcijas Honkongā. Kas attiecas uz P2P un autortiesībām, PandaPow saka:

“Ja mēs saņemam sūdzības par ar autortiesībām aizsargātu materiālu, piemēram, mūzikas un filmu, kopīgošanu mūsu tīklā, mēs varam būt spiesti veikt dažus pasākumus, lai novērstu juridiskas darbības pret mūsu pakalpojumu. Šādi pasākumi ietver datplūsmas filtrēšanu, lai noteiktu, kurš konts nepareizi izmanto mūsu pakalpojumus, un atceltu šo konkrēto kontu. ”

Drošība

PandaPow izmanto "uz mūsu SSL balstīto VPN protokolu visās mūsu lietotnēs un maršrutētājā. Tas ir īpaši izstrādāts, lai izvairītos no atklāšanas un bloķēšanas, kas citādi sabojā standarta VPN protokolus."

Kad jautāju PandaPow, vai tas nozīmē, ka tā izmanto OpenVPN, man (galu galā) man atbildēja, ka nē, "tas ir patentēts VPN protokols."

Īss ieskats tās klasiskā plāna programmatūras konfigurācijas failos skaidri parāda, ka PandaPow faktiski izmanto parasto OpenVPN. Windows klients ir pielāgota OpenVPN 2.3.11 versija.

[quickfactsbox title ="OpenVPN šifrēšana"]
[quickfactsbox_data items ="Šifrs, Blowfish-128, dzeltens; Rokasspiediens, RSA-2048, zaļš; Vadības atļauja, HMAC SHA1, zaļš; Nosūtīšanas noslēpums,?,?"]
[quickfactsbox_data title ="Baļķi & Likumīga" priekšmeti ="Savienojums, Jā, dzeltens; Satiksme, Nav, zaļa; Valsts, Lieliska, zvaigzne"]
[/ quickfactsbox]

Es arī lūdzu papildu informāciju par "izvairieties no atklāšanas" mazliet. Man to teica,

"Mēs nevēlamies sīki aprakstīt, ko pret mums var izmantot tie, kuri vēlas bloķēt mūsu VPN. Teiksim vienkārši, ka mūsu VPN pakalpojums gadiem ilgi ir bijis veiksmīgs vietās, kur daudziem mūsu konkurentiem ir problēmas bloķēties."

Es varētu kļūdīties, bet domāju, ka OpenVPN savienojumi tiek vienkārši novirzīti pa TCP portu 443.

OpenVPN konfigurācijas un žurnālu faili skaidri norāda, ka tiek izmantota šāda šifrēšana: Blowfish-128 šifrs, RSA-2048 rokasspiediens un HMAC SHA-1 hash autentifikācija. Citiem vārdiem sakot, sākotnējie OpenVPN iestatījumi. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet izskaidrotos VPN šifrēšanas nosacījumus.

PandaPow saka, ka ir ieviesta perfekta priekšlaicīga slepenība (PFS). Tas nebūtu pārsteidzoši, jo PFS ir ieviests jaunākajā oficiālajā OpenVPN 2.4.0 atjauninājumā. Bet Windows PandaPow programmatūras klienta pamatā ir OpenVPN 2.3.11, un konfigurācijas failos nav norādītas Diffie-Hellman vai ECDH atslēgas. Tas liek domāt, ka PFS faktiski netiek izmantots.

Šai konfigurācijai vajadzētu būt piemērotai gadījuma rakstura lietošanai. Bet tas ir zemāks par mūsu minimālo ieteikumu par “drošu” VPN savienojumu, kam pārskatāmā nākotnē jābūt izturīgam pret visiem zināmiem uzbrukuma veidiem. PandaPow man to saka,

"Mēs pašlaik pievienojam iespējas vēl spēcīgākai šifrēšanai, piem. AES-256."

Vietne

PandaPow vietnei trūkst vizuālas spodrības, taču tajā ir pietiekami viegli orientēties. Bieži uzdotie jautājumi ir pieejami, taču tas ir ļoti paredzēts VPN iesācējiem. Emuārs lasītājus informē par jaunākajiem PandaPow jaunumiem.

Atbalsts

Atbalsts tiek veikts, izmantojot biļetes ar e-pastu vai tiešsaistes tērzēšanu. Varbūt tāpēc, ka mana laika josla Apvienotajā Karalistē ļoti atšķiras no Honkongas laika, bet, kad apmeklēju vietni, tiešraides tērzēšana nekad nebija pieejama. Atbalsts pa tālruni ir pieejams Honkongas darba laikā (GMT + 8). Tiek piemērota regulāra maksa par starptautiskajiem zvaniem.

Es dažus jautājumus nosūtīju pa e-pastu un pēc divām dienām saņēmu tikai daļēju atbildi. Kad es prasīju paskaidrojumus un papildu informāciju, PandaPow atbildēja uz divām nedēļām. Tagad es zinu, ka tas viss notika svētku laikā, bet mani joprojām diezgan pārsteidza šī ļoti ilga kavēšanās. It īpaši tāpēc, ka uzņēmums zināja, ka es pārskatīju tā produktu!

Kā aprakstīts šifrēšanas laikā iepriekš, kad es saņēmu atbildes, tās bija vai nu daļējas, izvairīgas vai faktiski nepareizas. Vai tas ir saistīts ar neziņu vai apzinātu mēģinājumu maldināt, man nav ne jausmas.

Process

Pierakstīties

Pierakstīties ir pietiekami viegli. Maksājums tiek veikts, izmantojot kredītkarti vai debetkarti, PayPal, Alipay, UnionPay vai TenPay. Maksājumi tiek automātiski atkārtoti, līdz tie tiek atcelti.

Ir iespējams arī norēķināties, izmantojot bitcoinus (izmantojot Coinbase), taču tas būtu diezgan bezjēdzīgi privātumam, jo ​​maršrutētāja piegādei ir nepieciešama fiziska adrese.

Maršrutētāja saskarne

Tāpat kā lielākajā daļā VPN maršrutētāju, PandaPow WiFi tiek pārvaldīts, izmantojot tīmekļa saskarni. Vienkārši piesakieties norādītajā tīmekļa lapā pārlūkprogrammā un izmantojiet sniegto paroli.

PandaPower maršrutētāja saskarne q

Tīmekļa saskarne ir pievilcīga un viegli saprotama.

PandaPower maršrutētāja interfeiss 2

VPN iestatījumu lapa. Ņemiet vērā, ka ir iespējama manuāla attālā porta izvēle.

pandapow wifi interfeiss 4

Viena no labākajām PandaPow funkcijām ir spēja filtrēt VPN pēc tīmekļa lapas.

PandaPower maršrutētāja interfeiss 3

...vai pēc ierīces.

PandaPow var lepoties ar to, ka to ir ļoti viegli lietot. Tas atbalsta arī dažas ļoti noderīgas funkcijas. No kuriem visnoderīgākais (vismaz manuprāt) ir tā filtrēšanas iespējas.

WiFi veiktspēja

PandaPow WiFi spēj izmantot tikai 2,4 GHz frekvenču joslu ar teorētisko maksimumu 150 Mb / s. Lai pārbaudītu neapstrādātu WiFi veiktspēju, es sāku, salīdzinot interneta augšupielādes un lejupielādes ātrumu: lietojot parasto modemu / maršrutētāju, izmantojot PandaPow WiFi, kas savienots ar manu modemu / maršrutētāju, izmantojot Ethernet kabeli; un, izmantojot PandaPow, kas savienots ar manu modemu / maršrutētāju, izmantojot WiFi.

Šeit ir vērts atzīmēt, ka diapazons bija liels PandaPow jautājums. Tikai tad, kad tas tika novietots pusceļā starp datoru un modemu / maršrutētāju (kas nodrošina lielisku savienojumu), es ieguvu savienojumu ar PandaPow, kas bija pietiekami stabils, lai izpildītu šos testus..

Pat tad savienojums bieži bija ļoti nestabils.

Visi testi tika veikti, izmantojot manu Lielbritānijas šķiedras savienojumu 50 Mbps / 3 Mbps. Mans modems / maršrutētājs ir Virgin SuperHub 2ac (2,4 GHz / 5 GHz 802.11ac), un es veicu vadības pārbaudi, izmantojot 5 GHz frekvenču joslu..

PandaPower WiFi veiktspēja ir samazināta

PandaPower WiFi veiktspēja ir uzlabota

Grafiki parāda katra testa lielāko, zemāko un vidējo ātrumu.

Es arī pārbaudīju vietējā tīkla WiFi veiktspēju, izmantojot Android ierīcē paredzēto WiFi Speed ​​Test lietotni. Pārbaudes tika veiktas ar manu tālruni, kas novietots blakus pārbaudāmajam maršrutētājam.

PandaPower WiFi samazina ātrumu 3

Dators ir savienots ar manu modemu / maršrutētāju, izmantojot 5 GHz 802.11ac WiFi (vadība).

PandaPower WiFi ātrumu 4 samazina

Dators savienots ar PandaPow WiFi.

Kaut arī starp datoru un PandaPow bija tikai puse attāluma nekā starp datoru un maršrutētāju / modemu, PandPow bija ievērojami lēnāks. Tomēr PandaPow ir jāuzslavē par WiFi funkcionalitātes iekļaušanu vispār. Tam nepieciešami divi WiFi mikroshēmas, un tā ir funkcija, kas ne vienmēr ir atrodama līdzīgos produktos.

Interneta veiktspēja (ātruma, DNS, WebRTC un IPv6 testi)

Visi testi tika veikti, izmantojot PandaPow WiFi maršrutētāju. Maršrutētājs bija savienots ar internetu, izmantojot Ethernet kabeli, un mans dators bija savienots ar PandaPow, izmantojot WiFi.

PandaPower internets samazinās

PandaPower internets paātrinās

Grafiki parāda augstāko, zemāko un vidējo ātrumu katram serverim un vietai. Plašāku informāciju skatiet mūsu pilna ātruma testa skaidrojumā.

Izmantojot PandaPow maršrutētāju, izmantojot VPN, sagaidāt, ka lejupielādes ātrums tiek zaudēts aptuveni par 85–90%. Tas nav labi, taču nav pārsteigums, ņemot vērā aparatūras nepārprotami ļoti ierobežotās iespējas.

PandaPower IP noplūdes testi

Es neatklāju nekādas IPv4 vai WebRTC noplūdes (vietējais IP, kas parādīts iepriekš sadaļā WRTC noteikšana, neatklāj jūsu ārējo IP adresi, un tādējādi tas nav IP noplūde). Diemžēl mans ISP (Virgin Media) neatbalsta IPv6 savienojumus, tāpēc es nevarēju pārbaudīt IPv6 noplūdes.

Es priecājos redzēt, ka ne ASV Netflix, ne BBC iPlayer netika bloķēti, kad bija izveidots savienojums ar PandaPow serveri pareizajā valstī. Ņemot vērā iepriekš minētos ātruma rezultātus, tomēr, iespējams, jums būs grūti straumēt šo pakalpojumu saturu bez lielām buferizācijas problēmām.

Citas platformas

Ar PandaPow WiFi maršrutētāju var izveidot savienojumu ar jebkuru ierīci, kurai ir WiFi. Droši vien ir vērts pieminēt arī to, ka PandaPow programmatūras (“Classic”) plānā ir darbvirsmas klienti operētājsistēmām Windows un MacOS / OS X, kā arī mobilās lietotnes operētājsistēmām Android un OS X (9+). Lūdzu, skatiet manu PandaPow Classic pārskatu, lai iegūtu sīkāku informāciju.

PandaPow WiFi apskats: secinājums

Man patika:

 • Ar VPN abonēšanu aparatūra principā ir bezmaksas
 • Ļoti viegli uzstādīt un lietot (ja atrodas diapazonā)
 • Var izveidot savienojumu ar maršrutētāju, izmantojot WiFi
 • Labi izstrādāts lietotāja interfeiss
 • Maršrutētājs izskatās labi un ir izturīgs
 • Derēs džinsu kabatā
 • USB uzlādējams akumulators
 • Vietņu un ierīču filtrēšana
 • Ostas izvēle
 • Atrodas Honkongā
 • ASV Netflix un BBC iPlayer darbojas
 • Nav lietošanas žurnālu, bet…

Es nebiju tik pārliecināts par:

 • Plaši savienojumu žurnāli
 • Tiek izmantota tikai sākotnējā OpenVPN šifrēšana

ES ienīdu:

 • Šausmīgs interneta ātrums
 • Slikts WiFi diapazons
 • Slikta WiFi veiktspēja
 • Šokējoši slikts atbalsts
 • P2P: nē

Ņemot vērā tā nelielo izmēru, vienmēr bija skaidrs, ka PandaPow nekad nebūs interneta ātruma dēmons. Pat pēc līdzīgu ierīču standartiem tā veiktspēja ir ļoti slikta. Tam ir arī sliktākā WiFi veiktspēja, ar kuru esmu saskārusies, gan ātruma, gan diapazona ziņā.

PandaPow WiFi viennozīmīgi nav piemērots ikdienas lietošanai. Galu galā, cik cilvēku ir gatavi upurēt aptuveni 90% no sava interneta ātruma? Tā lietošanas vienkāršība un uzlādējamais akumulators varētu to izmantot kā drošu ceļojuma maršrutētāju. Tomēr šo lietderību nelabvēlīgi ietekmē ierobežotais diapazons, kas labākajā gadījumā padarīs savienojumu ar daudziem publiskajiem WiFi karstajiem punktiem nepraktisku..

Apmeklējiet PandaPow »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me