Opera VPN


 • Pieejams:


  • Windows

  • MacOS
 • Atbloķēt:


  • Netflix

Opera VPN ir pilnīgi bezmaksas “VPN”, kas iebūvēts Opera pārlūka darbvirsmas versijās. Iemesls, kāpēc mēs esam pievienojuši pēdiņas ap “VPN”, ir tas, ka faktiski tas ir pārlūka starpniekserveris, nevis īsts VPN. Bet, hei, tas ir bezmaksas, tam nav datu ierobežojumu, un tas kopumā darbojas labi. Tad kāpēc čīkstēt?

ProPrivacy.com Rezultāts
4 no 10

Kopsavilkums

Opera ir piektais populārākais pārlūks pasaulē, un tai ir salīdzinoši mazs (350 miljoni lietotāju), bet lojāls fanu loks. Tas lielā mērā ir saistīts ar novatoriskajām progresīvajām tehnoloģijām, kuras ir faktiski noderīgas, piemēram, Opera Turbo (kompresijas tehnoloģija, kas paredzēta tīmekļa pārlūkošanas paātrināšanai) un iebūvētu reklāmu bloķēšanu..

Tas ir ātrs un viegls pārlūks, kas var konkurēt ar funkcijām, piemēram, ar Google Chrome un Mozilla Firefox. Tomēr atšķirībā no Firefox un tā atvasinājumiem tas ir slēgts avots.

Opera ir pieejama lielākajai daļai platformu, taču bezmaksas VPN ir parādīts tikai tās Windows, masOS un Linux versijās. Sākotnēji Opera piedāvāja atsevišķu patiesu VPN lietotni Android ierīcēm, taču tā vairs nav pieejama. Tas nozīmē, ka tikai galddatoru lietotāji var izmantot sava bezmaksas VPN priekšrocības. Šajā OperaVPN pārskatā mēs padziļināti aplūkojam dažādus šī pakalpojuma aspektus, tostarp; raksturo drošību un veiktspēju. Mēs arī parādīsim, kā ierīcē iestatīt Opera VPN!

Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  Honkonga(?)
 • Valstis
  3

Opera VPN ir VPN pakalpojums, kas darbojas ar piekto populārāko pārlūku pasaulē, Opera vienmēr ir uzturējusi nelielu, bet lojālu fanu bāzi. Tas lielā mērā ir saistīts ar novatoriskām progresīvām tehnoloģijām, kuras patiesībā ir noderīgas, piemēram, Opera Turbo (kompresijas tehnoloģija, kas paredzēta tīmekļa pārlūkošanas paātrināšanai) un iebūvētu reklāmu bloķēšanu..

Ņemot vērā to, ka Opera pagājušajā gadā iegādājās Kanādas VPN pakalpojumu SurfEasy, diez vai ir pārsteidzoši, ka Opera ir nolēmusi integrēt VPN tehnoloģiju savā vadošajā pārlūkā. Pēc Stīva Kelija, Opera mārketinga viceprezidenta teiktā, pārcelšanās iemesls ir uzlabot lietotāju privātumu un drošību.

“Ikviens ir pelnījis sērfot privāti tiešsaistē, ja vēlas. Mūsdienās, lietojot tīmekli, ir pārāk grūti saglabāt privātumu, un pārāk daudz cilvēku tiešsaistē piedzīvo ceļu bloķēšanu, piemēram, bloķētu saturu. Atbrīvojot pārlūkā integrētu, bezmaksas un neierobežotu VPN, mēs ļaujam cilvēkiem uzlabot savu privātumu un piekļūt vajadzīgajam saturam. ”

Cenas un iespējas

Tas ir 100% bez maksas, izmantojot VPN, kas pievienots Opera, un datu ierobežojumi nav noteikti. Tas pats par sevi padara pakalpojumu par vienu no visdāsnākajiem bezmaksas VPN. Protams, vai kāds uzminēs, vai Opera turpinās piedāvāt šāda līmeņa pakalpojumus.

Ir pieejamas piecas VPN servera atrašanās vietas - Kanāda, ASV, Vācija, Nīderlande un Singapūra. Tas ir ierobežotāks nekā vairums komerciālo VPN pakalpojumu, bet, hey… tas ir bez maksas! Tas aptver arī labu populāro VPN serveru atrašanās vietu izvēli, lai arī Apvienotās Karalistes acīmredzami trūkst.

Tas nozīmē, ka jūs nevarēsit izmantot Opera, lai skatītos iPlayer. Diemžēl tiem, kas vēlas piekļūt Netflix ASV versijai, arī nav paveicies ... Kad es mēģināju, Netflix veiksmīgi atklāja, ka es vadu “starpnieku”, un atteicās spēlēt. Tomēr šis VPN var atbloķēt Youtube videoklipus, kuru darbība jūsu reģionā ir ierobežota.

Drošība un privātums

Jurisdikcija

Opera Software ASA ir norvēģu uzņēmums ar birojiem Polijā, Zviedrijā un Ķīnā. Tomēr no 2016. gada novembra tas galvenokārt pieder Ķīnas konsorcijam, kas atrodas Honkongā un kuru vada miljardieru biznesmenis Džou Jahui. Kur tas atstāj "VPN," un kādā jurisdikcijā tā darbojas, ir ļoti neskaidra.

ASA pārdeva klientu pārlūku nodaļu Ķīnas konsorcijam, taču šķiet, ka tajā nav iekļauts "VPN" infrastruktūra, kas, cik mēs varam pateikt, paliek Opera Software ASA rokās. Bet Yahui Zhou ir bijis uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un izpilddirektors kopš 2016. gada jūnija...

Lai arī Norvēģija ir novērtēta 100 no 100 ziņojumā “Freedom House's Freedom of the World 2020”, tā ir ASV vadītās “Nine Eyes” spiegošanas alianses locekle un veic plašu vietēju uzraudzību. Visiem ISP un telekomunikāciju uzņēmumiem sešus mēnešus ir jāuzglabā metadatu un tīmekļa pārlūkošanas vēstures ieraksti, lai gan nav skaidrs, vai tas attiecas uz VPN pakalpojumiem.

Ķīna ļoti vēlas ierobežot pilsoņu piekļuvi atvērtam internetam un uzrauga vietējās domstarpības, pārraugot tiešsaistes forumus un sociālo mediju platformas. Neskatoties uz daudzām aizdomām, tomēr nav pierādījumu, ka tai būtu interese ieklausīties starptautisko interneta lietotāju interneta trafikā.

Honkonga tradicionāli ir baudījusi ļoti brīvu un atvērtu internetu, lai gan spriedze ar Ķīnas valdību, kas vēlas pastiprināti kontrolēt bijušās Lielbritānijas teritoriju, rada aizdomas, ka to var pastiprināti uzraudzīt no kontinentālās daļas..

Jautājumu tālākai sajaukšanai atsaucas uz paziņojumu par privātumu trešo valstu locekļiem "Opera apvienot Pte. Ltd. (“Opera”), grupas Opera uzņēmums" kas atrodas Singapūrā....

Privātuma politika un žurnāli

"Pārlūka VPN" daļa no Opera privātuma politikas vienkārši nosaka, ka:

"Kad jūs izmantojat mūsu iebūvēto VPN pakalpojumu, mēs nereģistrējam nekādu informāciju, kas saistīta ar jūsu pārlūkošanas darbībām un izcelsmes tīkla adresi."

Tehniskā drošība

OperaVPN ir starpniekserveris, nevis VPN pakalpojums. Savienojumi tiek nodrošināti, izmantojot HTTPS - šifrēšanas shēmu, kas aizsargā sensitīvas vietnes, padarot OperaVPN par HTTPS starpnieku. Tā kā pārlūkprogrammas Opera pamatā ir Chromium, tā atbalsta TLS 1.3. Šī ir protokola jaunākā versija, un ir pamatoti uzskatīt, ka VPN izmanto arī TLS 1.3.

Atbalsts VPN funkcijai ir niecīgs, kaut arī to ir tik vienkārši lietot, ka tas gandrīz nav vajadzīgs. Ja kāda iemesla dēļ jūs iestrēdzat, Opera forumos varat uzdot jautājumus.

Kā iestatīt OperaVPN (Windows)

Lejupielādējiet un instalējiet operētājsistēmas Windows VPN.

Opera iespējot VPN

Kad programmatūra ir instalēta, jums jāatspējo VPN funkcija, dodoties uz Izvēlne -> Privātums & drošība -> VPN -> Iespējot VPN. Ņemiet vērā, ka man bija instalēta veca Opera versija, un, lai šī opcija būtu pieejama, tā bija jāinstalē un jāpārinstalē jaunākā versija.

OperaVPN pārlūkā

Izmantojot VPN, atliek tikai noklikšķināt uz etiķetes “VPN” pa kreisi no meklēšanas / URL joslas, atlasīt servera atrašanās vietu un noklikšķināt uz “Ieslēgts”.

Ir vērts atzīmēt, ka VPN funkcija izskatās ļoti līdzīga SurfEasy pārlūka paplašinājumam (lai gan tam diez vai vajadzētu būt pārsteigumam). Tomēr atšķirībā no šī paplašinājuma VPN, kas bez maksas komplektā ar Opera, nav 500 MB datu ierobežojuma.

Citas platformas

Opera no attiecīgajiem veikaliem ir noņemusi Android VPN un iOS VPN lietotnes. Atšķirībā no pārlūkā iekļautajām darbvirsmas funkcijām, šīs ir īstas VPN lietotnes. Bet tas ir akadēmiski, jo tie vairs nav pieejami.

Veiktspēja (ātruma, DNS noplūdes un WebRTC testi)

Ātruma testi tika veikti ar 50Mbps / 3Mbps Lielbritānijas platjoslas savienojumu, izmantojot TestMy.net.

OpeaVPN Speed ​​testa lejupielādes ātrums

OperaVPN ātruma testa augšupielādes ātrums

Šie rezultāti ir diezgan dārgi, jo īpaši, ja uzskatāt, ka pakalpojums ir bezmaksas! Krāsa mani pārsteidza!

OperaVPN iestatījumi pārlūkprogrammā

WebRTC aizsardzība pret noplūdi tagad ir iebūvēta. Tas ir lieliski!

DNS izšķirtspēja tiek veikta, izmantojot Google DNS serverus, kas atrodas tajā pašā valstī ar VPN serveri, ar kuru esat izveidojis savienojumu. Tātad, kad ir izveidots savienojums ar ASV VPN serveri, DNS izšķirtspēja tiek veikta arī, izmantojot ASV DNS serverus. Tas ir piemērots ģeogrāfiskai krāpšanai.

No privātuma viedokļa, ciktāl tas attiecas uz Google, jūsu DNS pieprasījumi, šķiet, nāk no Opera (nevis jūsu reālās IP adreses)..

Noslēguma domas

Bezmaksas ir ikviena iecienītākā cena, un daudzos veidos Opera bezmaksas “VPN” nodrošina fantastisku pakalpojumu (lai gan tas tiešām ir pārlūka starpniekserveris, nevis VPN). Atšķirībā no vairuma bezmaksas VPN pakalpojumu, tas ir gan neierobežots (nav datu ierobežojumu), gan ātrs. Tiem, kas vienkārši vēlas apiet cenzūru, ģeogrāfisko atrašanās vietas noteikšanu vai aizsargāt pārlūkošanu, izmantojot publiskos WiFi tīklājus, Opera var nokļūt tikai uz vietas.

Tas ir , tomēr laba izvēle ikvienam, kurš izmanto VPN, lai aizsargātu savu privātumu, vēlas izmantot VPN Netflix vai kurš vēlas izmantot VPN mocīšanai.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me