OpenVPN GUI


ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

Kā pilnībā apskatīts VPN šifrēšanā: Pilnīga rokasgrāmata, OpenVPN ir iet uz virtuālā privātā tīkla (VPN) protokolu (vismaz komerciāliem VPN pakalpojumiem). Un pareizi. OpenVPN ir sabiedrības atbalstīta, atvērtā pirmkoda programmatūra, kuru galvenokārt izstrādā OpenVPN Technologies, Inc.

Kā pilnībā apskatīts VPN šifrēšanā: Pilnīga rokasgrāmata, OpenVPN ir iet uz VPN protokolu (vismaz komerciāliem VPN pakalpojumiem). Un pareizi. OpenVPN ir sabiedrības atbalstīta atvērtā pirmkoda programmatūra, kuru galvenokārt izstrādā OpenVPN Technologies, Inc.

Plusi:

 • Var izmantot ar jebkuru OpenVPN pakalpojumu
 • Pilnīga DNS noplūdes aizsardzība (gan IPv4, gan IPv6)
 • Pilna IPv6 maršrutēšana
 • WebRTC aizsardzība
 • Atvērtais avots

Mīnusi:

 • Nav nogalināšanas slēdža
 • Nedaudz grūtāka iestatīšana

Papildus pašam OpenVPN protokolam (aizmugure), kopiena ir izstrādājusi atsevišķu atvērtā pirmkoda grafiskā lietotāja interfeisa (GUI) priekšdaļu –OpenVPN GUI..

Mūsdienās vairums VPN pakalpojumu piedāvā pielāgotus OpenVPN klientus. Tie vienmēr izmanto atvērtā koda OpenVPN aizmugures sistēmu (pašu protokolu), un gandrīz vienmēr to pamatā ir atvērtā koda OpenVPN GUI klienta modificēta versija. Dažreiz ar smagu ādu (modificēts), dažreiz tikai nedaudz.

Cena

Kā bezmaksas un atvērtā pirmkoda programmatūra (FOSS) OpenVPN GUI ir bezmaksas visās šī vārda izpratnē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lai to lietotu, jums ir vai nu jāabonē komerciāls VPN pakalpojums, vai arī jāiestata mūsu privātais OpenVPN serveris..

OpenVPN GUI kā tāds ir pieejams tikai operētājsistēmai Windows. Tā vietā MacOS lietotāji var izmantot atvērtā koda Tunnelblick, savukārt Android lietotājiem ir Arne Schwabe (arī atvērtā koda) OpenVPN for Android. Linux ir pieejams atvērtā koda OpenVPN klients, kas nav GUI (sudo apt-get install openvpn).

OpenVPN 2.4 GUI funkcijas

Agrāk Open GUI bija ļoti vienkārša programmatūras sastāvdaļa, kurai ļoti trūka funkciju. Tas jūs savienoja, un tas bija par to.

Jaunākās OpenVPN GUI versijas (2.4x) tomēr ir dramatiski uzlabojušās svarīgo funkciju ziņā.

 • Pilnīga DNS noplūdes aizsardzība (gan IPv4, gan IPv6)
 • Pilna IPv6 maršrutēšana
 • WebRTC aizsardzība pret noplūdi

Vienkārši OpenVPN konfigurācijas (.ovpn) faila labojumi ļauj veikt augstu pielāgošanas līmeni (ja jūsu pakalpojumu sniedzējs to atbalsta). Tas ietver portu izvēli, šifra un šifra bitu garuma izvēli un izvēli darbināt OpenVPN pa UDP vai TCP.

Šis pēdējais ļauj palaist OpenVPN, izmantojot TCP portu 443, kas ir lielisks veids, kā sakaut cenzūras blokus (lai arī šausmīgi neefektīvi no tehniskā viedokļa).

Gandrīz katrs VPN pakalpojums nodrošina OpenVPN konfigurācijas failus, kurus var izmantot OpenVPN GUI. Tas nozīmē, ka jums vienmēr ir iespēja izmantot OpenVPN GUI, nevis pakalpojumu sniedzēja pielāgoto programmatūru (ja tai tāda ir).

OpenVPN GUI salīdzinājumā ar pielāgotajiem OpenVPN klientiem

Pielāgoti OpenVPN klienti piedāvā divas galvenās priekšrocības salīdzinājumā ar OpenVPN GUI:

 1. Tos ir nedaudz vieglāk iestatīt, jo jums nav atsevišķi jālejupielādē un jāimportē OpenVPN konfigurācijas (.ovpn) faili..
 2. Tie bieži nodrošina papildu funkcijas, kas nav pieejamas OpenVPN GUI.

Tomēr jāatzīmē, ka OpenVPN 2.4.3 GUI tagad satur vissvarīgākās funkcijas, kuras savulaik bija pieejamas tikai ar pielāgotas programmatūras palīdzību - DNS un WebRTC aizsardzība pret noplūdi. Patiešām, OpenVPN GUI pilnībā atbalsta IPv6 maršrutēšanu, kas ir tas, ko vēl neviens pielāgotais klients neatbalsta (izņemot Mullvad's).

Neapšaubāmi visnoderīgākā funkcija, ko piedāvā pielāgoti klienti, bet ne OpenVPN GUI, ir slepkavas slēdzis. Citas noderīgas funkcijas ir SSH / SSL tunelēšana, obfsproxy atbalsts un VPN virs Tor. Ērta porta atlase ir arī ērta (nevis manuāli jārediģē diezgan iebiedējoši OpenVPN konfigurācijas faili).

Pielāgoti klienti var būt arī daudz glītāki un lietotājam draudzīgāki nekā OpenVPN GUI, kuru saskarni visvairāk var raksturot kā funkcionālu.

Pielāgota klienta atjaunināšanas problēmas

Liela OpenVPN GUI priekšrocība salīdzinājumā ar pielāgotajiem klientiem ir tā, ka tā vienmēr izmanto visjaunāko (un tāpēc drošo) OpenVPN versiju. To nevar teikt par visiem pielāgotajiem klientiem.

Papildus tam daudzu pielāgoto klientu pamatā ir vecākas OpenVPN GUI versijas. Ja tas nav pievienots pielāgošanas laikā, tas nozīmē, ka tie, iespējams, neatbalsta jaunākas OpenVPN GUI funkcijas, piemēram, DNS un WebRTC aizsardzību pret noplūdi.

Tā kā pakalpojumu sniedzēji atjaunina savus pielāgotos klientus, lai iekļautu jauno atvērtā koda OpenVPN GUI kodu, mums vajadzētu redzēt labāku šo funkciju atbalstu (un pilnu IPv6 maršrutēšanu).,

Atvērtais avots

OpenVPN GUI ir atvērtā koda. Izņemot AirVPN un Mullvad izņēmumus, vairumam pakalpojumu sniedzēju pielāgotajiem OpenVPN klientiem ir slēgts avots (neskatoties uz to, ka tie balstās uz atvērtā koda OpenVPN kodu)..

Kopumā es vienmēr iesaku izmantot atvērtā pirmkoda programmatūru. Nepilnīgs atklātais avots ir vienīgā iespējamā garantija, ka programmatūra nesatur ļaunprātīgu kodu.

Tomēr, ja godīgi, es neuzskatu to par galveno problēmu, runājot par VPN programmatūru. VPN pakalpojumu sniedzējs vienmēr var uzraudzīt, ar ko jūs nodarbojaties tiešsaistē, kad tā pakalpojumus izmantojat, tāpēc satraukums par kompromitēto programmatūru šķiet drīzāk kā šķūņa durvju aizvēršana pēc tam, kad zirgs ir pieskrūvējis mani. Jūsu nobraukums var atšķirties.

Tomēr es ticu, ka principā atbalstu atvērtā pirmkoda programmatūru.

Kā izmantot OpenVPN GUI operētājsistēmai Windows

 1. Lejupielādējiet Windows instalēšanas programmatūru un instalējiet.

  Instalējiet no vietnes

  Kā vienmēr ar atvērtā pirmkoda programmatūru, jums ir jāpārbauda lejupielādes digitālais paraksts.

 2. Apmeklējiet sava VPN pakalpojumu sniedzēja vietni un lejupielādējiet tās OpenVPN konfigurācijas failus. Katrs .ovpn fails parasti attiecas uz vienu VPN serveri. Bieži vien ir iespējams lejupielādēt vai nu atsevišķus .ovpn failus, vai arī tos lejupielādēt vairumā kā ZIP failu (tas ir atkarīgs no jūsu pakalpojumu sniedzēja)..
 3. Pārvietojiet vai izsaiņojiet lejupielādētos .ovpn failus uz mapi C: \ Lietotāji \ Lietotājs \ OpenVPN \ config vai C: \ Program Files \ OpenVPN \ config.

  Alternatīvi, atsevišķiem .ovpn failiem varat ar peles labo pogu noklikšķināt uz ikonas paziņojumu joslā -> Importēt failu...

  importējot failu ar peles labo pogu

 4. Lai startētu VPN, palaidiet OpenVPN GUI un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas paziņojumu joslā -> Pievienojieties -> atlasīt serveri -> Pievienojieties. Vai arī vienkārši atlasiet Savienot, ja esat importējis tikai vienu .ovpn failu.

  izveidot savienojumu ar VPN

 5. Daži pakalpojumi nodrošina personalizētus OpenVPN konfigurācijas failus, kas satur jūsu lietotājvārdu un paroli. Ja nē, tad jums būs jāievada lietotājvārds un parole.

  Tagad esat izveidojis savienojumu ar OpenVPN serveri. Ja vēlaties pārbaudīt, apmeklējiet vietni ipleak.net, kur varat arī pārliecināt sevi, ka jums nav IP noplūdes.

  Windows uzdevumjosla rāda, kā darbojas openvpn

  OpenVPN GUI paziņojumu joslas ikonas ekrāna laukums kļūst zaļš, lai parādītu, ka esat izveidojis savienojumu

  atvienojiet no VPN ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas paziņojumu joslā -> Pievienojieties -> atlasīt serveri -> Pievienojieties.

  Atvienojiet no VPN

  Iestatījumu logs ļauj jums spēlēt dažus pamata iestatījumus ...

  Tomēr, lai mainītu papildu avansa iestatījumus, jums jārediģē .ovpn konfigurācijas fails (Edit Config). Vislabāk par to konsultēties ar savu VPN pakalpojumu sniedzēju.

Secinājums

ES mīlēju

 • Viegls
 • Bezmaksas
 • Pilnīga DNS noplūdes aizsardzība (gan IPv4, gan IPv6)
 • Pilna IPv6 maršrutēšana
 • WebRTC aizsardzība pret noplūdi
 • Atvērtais avots
 • Vienmēr izmanto visjaunāko OpenVPN versiju
 • Var izmantot ar jebkuru VPN pakalpojumu, kas atbalsta OpenVPN (gandrīz visus no tiem)

Es nebiju tik pārliecināts par to

 • Iestatīšana ietver pāris papildu darbības
 • Izskatās diezgan vienkārši (daži pielāgoti klienti ir daudz jauki!)
 • Nav nogalināšanas slēdža

ES ienīdu

 • Nekas

OpenVPN GUI ir lielisks mazs OpenVPN klients. Dažiem mazākiem un jaunākiem VPN pakalpojumiem vēl ir jāizstrādā sava pielāgotā programmatūra, tāpēc tā vietā izmantojiet OpenVPN GUI. Tas ir lieliski - kā es saku, OpenVPN GUI ir lielisks mazs OpenVPN klients

Ja jūsu VPN pakalpojums piedāvā pielāgotu OpenVPN klientu, vai jums vajadzētu to izmantot vai OpenVPN GUI? Es teiktu, ka tas ir atkarīgs no tā, vai pielāgotā programmatūra piedāvā funkcijas, kas nav atrodamas OpenVPN GUI, bez kurām nevar dzīvot. Piemēram, nogalināšanas slēdzis.

Tomēr viss pārējais ir vienāds, tomēr OpenVPN GUI ir vienkāršs un vidējs VPN klients, kas vienmēr izmanto visjaunāko OpenVPN versiju.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me