OneVPN


 • Cenu noteikšana

  No plkst 4,99 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
4 no 10

Kopsavilkums

OneVPN ir ārkārtīgi pamatpakalpojums, kas parāda dažas nākotnes solījumu pazīmes. Tas ir Honkongā bāzēts bezreģistrācijas VPN, kas nodrošina pietiekami ātru savienojumu straumēšanai. Tas nozīmē, ka tam ir stingra bāze, uz kuras balstīties, bet diemžēl tas ir mazliet par dārgu, lai ieteiktu pašreizējā stāvoklī. Diemžēl es nevarēju apstiprināt tās šifrēšanas ieviešanu. Turklāt tas cieta no DNS noplūdes, kas nozīmē, ka es nevaru uzskatīt šo VPN par labu privātumam.

Ātra statistika

 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  42 Mb / s
 • Jurisdikcija
  Honkonga
 • Vienlaicīgi savienojumi
  3
 • Valstis
  6

Iespējas

OneVPN savā vietnē daudz dara, piedāvājot aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru, reklāmu bloķēšanu un NAT ugunsmūri. Tomēr, cik es saprotu, pakalpojuma izmantošanas laikā neviena reklāma netika bloķēta. Papildus tam VPN ir ļoti maz funkciju:

 • Serveri 59 valstīs
 • Ātri straumēšanas ātrumi
 • 3 vienlaicīgi savienojumi
 • Ostas izvēle
 • Diennakts atbalsts (ieskaitot tiešraides tērzēšanas atbalstu un biļešu sistēmu)

OneVPN piedāvā 2 ASV bāzētus “Netflix serverus”, taču tos abus bloķēja Netflix manos testos. Tomēr BBC iPlayer bija pieejams, izmantojot OneVPN Lielbritānijas serverus.

Ātrums un veiktspēja

Pārbaudes tika veiktas ar 50 Mbs / 3 Mbps Lielbritānijas šķiedru savienojumu (izmantojot AC1200 elektrolīnijas adapteri). OpenVPN testi tika veikti, izmantojot UDP (ātrāks, bet mazāk uzticams nekā TCP). Mani bāzes testi deva rezultātus aptuveni 52 Mb / s. Lielbritānijas serveris izturējās ļoti labi, nodrošinot vidējo ātrumu 45 Mb / s. ASV serveris darbojās tikpat iespaidīgi, samazinot manu ātrumu tikai par 5 līdz 10 Mb / s (neskatoties uz iesaistītajiem papildu attālumiem). Augšupielādes ātrums arī bija iespaidīgs un gandrīz nemainījās ar pieslēgtu VPN un bez tā.

Pielāgotais klients neko nedara, lai novērstu DNS vai WebRTC noplūdes. Tomēr es izpildīju darbības, kas uzskaitītas zināšanu bāzes rakstā “Kā izvairīties no DNS noplūdes”. IPv6 atspējošana, protams, darbojas, bet es citādi turpināju redzēt DNS noplūdes pēc klienta izmantotā OpenVPN konfigurācijas faila modifikācijas, kā norādīts. Tas diezgan daudz ierobežo VPN privātumu.

Cena un plāni

1 mēnesis

4,99 USD
mēnesī

OneVPN maksā 7,95 USD mēnesī, ar samazinājumu ilgtermiņa plāniem. Cena tiek samazināta līdz tikai USD 1 mēnesī par 4 gadu plānu. Iespēja, kas ir gandrīz aizdomīgi lēta. Visi abonēšanas plāni nodrošina piekļuvi visām VPN funkcijām.

Ir pieejama 7 dienu naudas atdošanas garantija, taču ir vērts pārbaudīt sīko druku. Lai saņemtu atmaksu, jums jānorāda atmaksas pieprasījuma iemesls. Vēl sliktāk, atmaksa nav pieejama, ja esat izmantojis vairāk nekā 3 GB datu.

Patērētāji var norēķināties par VPN ar visām galvenajām kredītkartēm, Bitcoin (caur BitPay), PayPal, Paymentwall, AliPay un dāvanu kartēm..

Privātums un drošība

Atrodoties Honkongā, tiek veicināta privātuma aizsardzība, jo tajā nav obligātu datu saglabāšanas likumu. Lai gan, protams, vienmēr pastāv bažas, ka Ķīna tur pārvalda kaut kādu slēptu uzraudzību. Saskaņā ar savu privātuma politiku OneVPN apgalvo, ka reģistriem nav nulles, kas ir lieliski. Tas nozīmē, ka VPN var uzskatīt par labu privātumam.

OneVPN abonenti izmanto vairākus protokolus: OpenVPN, L2TP un PPTP VPN protokolus. OneVPN atbalsta arī atvērtā koda Cisco OpenConnect (CSTP) protokolu. Šis ir uz SSL / TLS balstīts VPN protokols.

Kā vienmēr, mēs pārbaudījām OpenVPN ieviešanas standartus: AES-256 šifru ar RSA-2048 rokasspiedienu un SHA 256 hash autentifikāciju. Tas ir diezgan labi. Tomēr es nevarēju noskaidrot, vai OneVPN īsteno arī Perfect Forward Secrecy (īslaicīgas atslēgas). Šī “detaļa” ir svarīga, jo, ja netiek izmantots PFS, tad katru reizi, pieslēdzoties VPN serverim, tiek izmantota viena un tā pati atslēga. Tādējādi savienojumu ir daudz vieglāk uzlauzt.

Diemžēl man nav iespējas uzzināt, vai OpenVPN ir absolūti drošs OneVPN. Pievienojiet to DNS noplūdēm, kas tika atklātas manos testos, un ir gandrīz neiespējami ieteikt šo VPN privātumam.

Noslēguma domas

Kā redzams šajā OneVPN pārskatā, OneVPN ir gandrīz tikpat tukšs kā VPN pakalpojums. Jūs saņemat vienkāršu VPN savienojumu, un tas ir viss. Tas apgalvo, ka piedāvā svarīgas funkcijas, piemēram, aizsardzību pret DNS noplūdi un slēdzi, izmantojot tās vadotnes, taču tās vienkārši nedarbojas.

Tāpēc pašreizējā stāvoklī ir grūti ieteikt OneVPN. Ne velti viss ir slikti. OneVPN ir Honkongā reģistrēts žurnālu nesniedzējs, un tā veiktspēja ir lieliska. Tas faktiski nozīmē, ka OneVPN ir spēcīga bāze, uz kuras nākotnē veidot un uzlabot savu pakalpojumu. Tāpēc varētu būt vērts to uzmanīt.

Apmeklējiet OneVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me