Labi


 • Cenu noteikšana

  No plkst 2,50 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Windows

ProPrivacy.com Rezultāts
6.5 no 10

Kopsavilkums

OkayFreedom ir vācu tehnoloģiju uzņēmuma Steganos Software VPN. VPN ir pieejams tikai operētājsistēmai Windows. Uzņēmums piedāvā bezmaksas VPN versiju, kas atbalsta reklāmas, taču maksas pakalpojums ir pieejams gada plānā, kas ir patiešām lēts. Ja vēlaties VPN operētājsistēmai Android, iOS VPN, VPN operētājsistēmai Mac vai Linux VPN, jums būs jāapsver cits VPN.

Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  Vācija
 • Vienlaicīgi savienojumi
  1
 • Valstis
  19

Iespējas

Vienlaicīgi savienojumi 1
Valstis 19

Apmaksātajam VPN pakalpojumam ir šādas iespējas:

 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Bezmaksas versija
 • Lietotne OpenVPN
 • Nav darbību žurnālu
 • Nav datu izmantošanas ierobežojumu
 • Biļešu atbalsts

Bezmaksas VPN saņem tieši tādu pašu pakalpojumu kā apmaksāts plāns, izņemot to, ka lietotājiem katru reizi, pieslēdzoties un atvienojot, ir jāskatās reklāma, un datu caurlaidspējas ierobežojums ir 500 MB mēnesī.

Lai arī vietnes pārdošanas lapā teikts, ka P2P lejupielādei var izmantot VPN, pakalpojumu sniegšanas noteikumos teikts, ka ar autortiesībām aizsargāta materiāla lejupielāde bez atļaujas nav atļauta. Šī iemesla dēļ mēs mēdzam ieteikt neļauties Torrenting ar šo VPN. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu krāpšanas rokasgrāmatas VPN.

Gan maksas, gan bezmaksas pakalpojuma lietotāji var piekļūt uzņēmuma 19 serveriem.

Apmeklējiet vietni OkayFreedom

Vai OKayFreedom atbloķē Netflix un citus straumēšanas pakalpojumus?

Es pārbaudīju piekļuvi straumēšanas pakalpojumiem, kad esmu izveidojis savienojumu ar ASV serveri un OkayFreedom Lielbritānijas serveri. Es nevarēju iekļūt Netflix Amerikas Savienotajās Valstīs ne caur pārlūku, ne caur Kodi. Man bija tādi paši rezultāti ar Netflix UK.

Es nevarēju iegūt videoklipus ABC vietnē Amerikas Savienotajās Valstīs, bet es varēju noskatīties NBC un CBS. No Apvienotās Karalistes video vietnēm, kuras pārbaudīju, visās tajās es varēju skatīties videoklipus. Šīs vietnes bija BBC, ITV un Channel 4.

Ātrums un veiktspēja

Es veicu OkayFreedom VPN pakalpojuma ātruma testus, izmantojot Windows VPN lietotni. Es izmantoju IPLocation.net, lai noteiktu testēšanai pieejamo serveru fizisko atrašanās vietu. Tika konstatēts, ka ASV serveris atrodas Veinā, Pensilvānijā, un Kanādas serveris atradās Monreālā. Es pārbaudīju abus šos serverus savienojumā ar Maiami un salīdzināju tos ar ātrumiem vienā savienojumā, bez līnijas aktīva VPN..

Transatlantiskajam ātruma testam es salīdzināju ātrumus savienojumā ar testa serveri Londonā ar un bez OkayFreedom Apvienotās Karalistes VPN servera, kas pārvalda savienojumu. IPLocation ziņoja, ka Lielbritānijas serveris atrodas Glosterā.

Katrā testa gadījumā ar testmy.net no Dominikānas Republikas tika veikti pieci testa braucieni.

OkayFreedom lejupielādes ātrums

OkayFreedom augšupielādes ātrums

Grafiki parāda augstāko, zemāko un vidējo ātrumu katram serverim un vietai. Plašāku informāciju skatiet mūsu pilna ātruma testa skaidrojumā.

VPN sniegums nebija tik lielisks. ASV VPN serveris samazināja savienojuma vidējo ātrumu par 26 procentiem. Lielbritānijas serveris pazemināja transatlantiskā savienojuma vidējo ātrumu par 19 procentiem.

Noplūdes testi

Pārbaudes vietnes ipleak.net un doileak.com sniedza informāciju par mana savienojuma atklāto IP adresi un DNS serveriem, kuriem sistēma piekļuva. IPLeak uzskatīja, ka mana atrašanās vieta ir Apvienotajā Karalistē. Vietnē tika pārbaudīti mana datora izmantotie DNS serveri. Vietne atklāja piekļuvi 57 DNS serveriem, visi Beļģijā. DoILeak atrada tikai divus DNS serverus, abi Nīderlandē. Tomēr ne IPLeak, ne DoILeak neatklāja manu reālo atrašanās vietu, kas atradās Dominikānas Republikā. Tātad, OkayFreedom veiksmīgi noslēpa manu patieso atrašanās vietu.

Cena

1 mēnesis

2,50 USD
mēnesī

Izmantojot OkayFreedom, jums ir divas iespējas - bezmaksas versija un maksas versija. Bezmaksas versijai ir datu ierobežojums 500 MB mēnesī, un tā tiek atbalstīta ar reklāmām. Jūs varat abonēt maksas versiju tikai uz vienu gadu.

OkayFreedom cenu noteikšana

Maksājumus vāc Cleverbridge AG, vācu uzņēmums, kas apstrādā arī maksājumus par Avira, Malwarebytes un VPN pakalpojumu CyberGhost. Jums vairs nepatīk atkārtots norēķinu līgums par jūsu kontu, jūs vienkārši saņemat vienu nostrādāto gadu, par kuru piekritāt. Jūs varat norēķināties par pakalpojumu ar kredītkartēm, PayPal, SOFORT Banking un bankas pārskaitījumu.

Ja jūs dzīvojat ES, rēķinā būs iekļauts PVN. Tomēr uzņēmums šīs papildu izmaksas uzskata par peļņas gūšanu, tāpēc jūs vairs nemaksāt par pakalpojumu.

Bezmaksas versija

Jūs nokļūsit bezmaksas VPN, noklikšķinot uz lielās pogas sākumlapas augšpusē vai atlasot bezmaksas plānu no pakešu salīdzināšanas sadaļas tālāk lapā. Jebkurā no maršrutiem jūs nokļūsit Cnet lejupielādes lapā.

Instalēšanas procesā jums jāievada e-pasta adrese. Ja jūtaties neērti, norādot parasto e-pasta adresi, izveidojiet jaunu tīmekļa pasta kontu.

Instalēšanas process instalē paplašinājumu jūsu pārlūkprogrammā.

Paplašinājums faktiski neko nedara jūsu labā.

Lietošanas ērtums

Windows

OkayFreedom ir pieejams tikai operētājsistēmai Windows.

Vietne

OkayFreedom uztur savu vietni vienkāršu. Vietnes dizains ir ļoti stilīgs, taču tajā ir ļoti maz lapu un gandrīz nav informācijas par to, kā darbojas VPN. Lapas augšpusē nav pat izvēlnes.

OkayFreedom mājas lapa

Neparasti izvēlnes funkciju pilda vietnes kājene.

OkayFreedom kājene

Vietnē nav konta zonas un instalēšanas instrukcijas. Liekas, ka uzņēmumam ir liela pārliecība, ka lietotne darbosies labi.

Pierakstīties

Ja vēlaties atbrīvoties no lietotnes OkayFreedom uznirstošajiem logiem, jums būs jāmaksā par pakalpojumu. Pircēji arī atceļ datu caurlaides ierobežojumu, tāpēc viņiem ir neierobežots pakalpojums.

Šajā ekrānā jāievada vārds un adrese. Šī informācija netiek glabāta Steganos Software failā, bet gan Cleverbridge.

Nākamais pirkuma posms ir rēķins. Neuztraucieties par PVN, kas tiek pievienots jūsu rēķinam, ja atrodaties Eiropā - tas nepalielina pakalpojuma cenu.

Windows VPN klients

Instalēšanas process rada saīsni uz darbvirsmas.

Kad instalēšanas programma ir pabeigusi, lietotne tiek atvērta automātiski. Pirmoreiz apmeklējot lietotni, tiek parādītas visas pakalpojuma iespējas.

OkayFreedom operētājsistēmai Windows

Jums nav jāpierakstās lietotnē. Faktiski nav īsti nevienas lietotnes. VPN saskarne darbojas samazinātā režīmā. Darbvirsmas sistēmas teknē redzēsit acs ikonu. Jums, iespējams, būs jānoklikšķina uz augšupvērstās bultiņas, ja tā tiek glabāta slēptajās ikonās.

OkayFreedom ikona sistēmas teknē

Noklikšķiniet uz ikonas, lai atvērtu lietotni. Viss, ko jūs iegūsit, ir uznirstošais izvēlne.

OkayFreedom ieslēgšana un izslēgšana

Izvēlnei Iestatījumi ir ļoti maz funkciju. Tomēr tas ļauj mainīt interfeisa valodu.

OkayFreedom valodas atlasītājs

Lai ieslēgtu VPN, jums jāizvēlas servera atrašanās vieta. To var izdarīt, pārvietojot peli uz izvēlnes vienumu Valstis. Tiek atvērta apakšizvēlne, kurā uzskaitītas visas pieejamās servera atrašanās vietas. Pašlaik atlasītais serveris tiek parādīts treknrakstā.

OkayFreedom servera atlasītājs

Ja jūs izmantojat bezmaksas VPN, nospiežot, jums tiks parādīta maksas pakalpojuma reklāma "Ieslēgts", kā arī izslēdzot VPN.

Klientu apkalpošana

Visas atbalsta funkcijas ir koncentrētas vienā vietnes lapā. Tam ir sadaļa FAQ un kontakta forma.

OkayFreedom ir ļoti lēts pakalpojums, un viena no izmaksām, kuras viņi, šķiet, ir samazinājusi, ir klientu atbalsta nodaļas darbības budžets.

Atbildes uz jautājumiem tiek solītas trīs dienu laikā, kas nepalīdz daudz, ja rodas nepatikšanas. Es saņēmu atbildi uz manu jautājumu pēc 15 stundām, kas ir labāk nekā 72 stundas, kuras uzņēmums pats sev sniedz, bet tomēr - ar lielu kavēšanos, ja jums nepieciešama steidzama palīdzība, lai sistēma darbotos.

Kā bieži notiek ar atbalsta dienesta atbildēm, saņemtā atbilde nebija pilnīga, tāpēc bija nepieciešama cita e-pasta apmaiņa, tāpēc ilgs atbildes laiks vienam vaicājumam var izvērsties par procesu, kas ilgst vairākas dienas, iesaistot virkni e-pastu. lai problēma tiktu novērsta.

Palīdzības dienesta komanda, iespējams, tiek piesaistīta ārpakalpojumiem un maksā par katru atrisinātu vaicājumu. Uz manu jautājumu par VPN izmantoto šifrēšanu nekad netika atbildēts, tāpēc jums jāzina, ka klientu atbalsta komanda jums daudz nepalīdzēs..

Privātums un drošība

Daži no mazākajiem VPN uzņēmumiem, piemēram, OkayFreedom VPN, savās vietnēs nenodrošina tehnisko informāciju. Varbūt viņi uzskata, ka viņu mērķa tirgus ir plaša sabiedrība, un šos cilvēkus atstās sarežģīti fakti.

Lai arī šī ir laba stratēģija, kas jāievēro, lai pārdotos, VPN piedāvā privātumu un drošības sistēmas, kuras viņi izmanto šīs aizsardzības nodrošināšanai. Ja pakalpojumu sniedzēji nav atvērti šifrēšanas ieviešanai, rodas iespaids, ka viņiem ir ko slēpt. Daži VPN faktiski neizmanto spēcīgu šifrēšanu, tāpēc tie vispār nepiedāvā privātuma aizsardzību. Protams, tieši šifrēšana, visticamāk, ir atkritumi, kas saistīti ar atkritumiem.

Šifrēšanas protokoli

OpenVPN

OkayFreedom VPN vietnē norādīts, ka lietotne izmanto OpenVPN ar AES šifrēšanu, izmantojot 256 bitu atslēgu. Tā ir ļoti laba drošība. Tomēr šī AES atslēga ir jāizplata, un būtu jauki zināt, kura šifrēšanas metode tiek izmantota, lai aizsargātu VPN sesijas izveidošanas fāzi..

Pareizs minējums būtu tāds, ka VPN OkayFreedom sesijas izveidošanai izmanto RSA šifrēšanu. Tomēr, tā kā atbalsta personāls atsakās atbildēt uz šo jautājumu, var tikai pieņemt, ka OkayFreedom vai nu izmanto ļoti vāju RSA šifrēšanu, vai arī šifrēšanas vispār nav. RSA atslēga var būt 1024 biti, 2048 biti vai 4096 biti. RSA uzņēmums atzīst, ka 1024 bitu atslēga var tikt uzlauzta. Ja AES atslēgas izplatīšana nav pienācīgi aizsargāta, snoopers var atšifrēt visu sesiju.

Runājot par interneta drošību, ieteicams plānot sliktāko. Tāpēc, ja nav citas informācijas, labāk ir pieņemt, ka OkayFreedom nav drošs.

Cleverbridge OkayFreedom VPN klientiem nodrošina tādu pašu konta anonimitāti kā CyberGhost klientiem. VPN uzņēmumam nav konta informācijas par klientiem. Pēc OkayFreedom jūsu lietotnes instalēšanas jūsu e-pasta adrese tiek apkopota.

Instalēšana beidzas ar pārlūka paplašinājuma pievienošanu pārlūkam Chrome vai Firefox atkarībā no tā, kura pārlūka veidam jūs piekļāvāt lejupielādes failam. Tomēr šim paplašinājumam nav acīmredzamas funkcijas. To nevar atvērt, tāpēc tas varētu būt uzraudzības darbības. Uzņēmuma vietne nav pieminēta par šī paplašinājuma mērķi.

Tomēr vietnes konfidencialitātes politika paziņo: "Pakalpojums OkayFreedom nesaglabā ne adreses, ne saturu, kuram piekļūst lietotājs, IP adresi, kuru OkayFreedom viņiem piešķīrusi; ne paša lietotāja IP adrese, caur kuru viņi izmanto OkayFreedom." Tās ir lieliskas ziņas. Identifikatoru neesamība nozīmē, ka neatkarīgi no tā, kādu informāciju uzņēmums glabā, to nevar izsekot jums.

Noslēguma domas

OkayFreedom ir ļoti ērti lietojams, tāpēc tas būs piemērots cilvēkiem, kuri nevēlas satraukties par tīkla tehnoloģijām un vēlas tikai VPN, kas veic šo darbu. Uzņēmums ir pretrunā ar spīdzināšanas tēmu. Vietnes galvenajā lapā teikts, ka failu koplietošana ir atļauta, bet pakalpojumu sniegšanas noteikumos teikts, ka tā nav. Labāk būtu kļūdīties piesardzības pusē un izvēlēties citu VPN, ja īpaši vēlaties aizsargāt lejupielādi.

Šķiet, ka samazinātā lietotne ir sistēmas ar nosaukumu OpenVPN GUI pielāgošana. Šo saskarni ražo organizācija, kas pārvalda OpenVPN standartu. Šī saskarne ir laba un nodrošina savienojumu aizsardzību. Tomēr tam trūkst papildu drošības līdzekļu, ko citi VPN uzņēmumi iebūvē savās pielāgotajās lietotnēs. Lielākais trūkums OkayFreedom sistēmā ir nogalināšanas slēdzis. Slepkavības trūkums nozīmē, ka šis pakalpojums nebūtu piemērots tiem, kas dzīvo valstīs ar represīviem režīmiem un / vai neregulāru interneta pakalpojumu. Šādos apstākļos ar nelielu IP noplūdi varētu pietikt, lai apmeklētājs nonāktu ierobežotu vietņu satraukumā ar varas iestādēm.

Labi, Brīvība ir ļoti lēta, un vienmēr ir patīkami sastapties ar bezmaksas VPN. Tomēr tiem, kam nepieciešama čuguna privātums, labāk citur jāmeklē labāks VPN.

Apmeklējiet vietni OkayFreedom »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me