NortonWiFiPrivacy


 • Cenu noteikšana

  No plkst 4,16 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
5.5 no 10

Kopsavilkums

Norton WiFi Privacy ir jaunais Norton virtuālā privātā tīkla (VPN) pakalpojums, ko piedāvā pasaulē atzītā antivīrusu firma Symantec. Tas ir lēts VPN pakalpojums, kam, ņemot vērā firmas lielumu un darbības jomu (un tā pieredzi IT drošības jomā), vajadzētu būt top-end. Vai tas izturēsies pēc šī tēla??

Es paskatījos apkārt, bet, tā kā Norton WiFi privātums ir tik jauns, ir maz, ko turpināt. Kā tāds es patiesībā nezinu, ko sagaidīt no šī jaunā VPN. Ņemot vērā, ka to ražo tik liels vārds, varētu gaidīt, ka tas ir ūdensnecaurlaidīgs, runājot par drošību un privātumu. Es ar prieku iepazīstinu šo VPN ar ātrumu, tāpēc ienāksim iekšā.

Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  ASV (Amerikā) vai Lielbritānijā (visur citur)
 • Vienlaicīgi savienojumi
  5
 • Valstis
  29

Iespējas

 

Kopējais serveru skaits 1500
Vienlaicīgi savienojumi 5
Valstis 29
Tīri metāla vai virtuālie serveri 1200 no serveriem ir virtuāli

 

Norton WiFi Privacy VPN ir jauns globālās IT drošības firmas Symantec pakalpojums. Tam ir pielāgoti klienti operētājsistēmām Windows, Android, Mac un iOS. Pašlaik nav pieejams neviens pielāgots Linux VPN klients. Neskatoties uz to, ka Norton VPN ir tik jauns, tas ļauj lietotājiem piekļūt serveru tīklam 26 valstīs (ar vismaz diviem serveriem katrā vietā). Jāatzīst, ka šī nav lielākā vieta, kādu mēs jebkad esam redzējuši attiecībā uz norādītajām cenām. Tomēr salīdzinoši jauns pakalpojums ir iespaidīgs.

Visām Windows VPN un Android VPN lietotnēm (tām, kuras pārbaudīju) ir tādas pro funkcijas, kā, piemēram, domēna vārdu sistēmas (DNS) aizsardzība pret noplūdi, iznīcināšanas slēdzis un automātiska savienojuma izveidošana..

Norton WiFi privātums »

Ātrums un veiktspēja

 

 

Es pārbaudīju VPN, izmantojot 50 Mb / s optisko šķiedru interneta savienojumu. Es testēju Lielbritānijas un Nīderlandes serverus no testa serveriem, kas atrodas Lielbritānijā (vietnē testmy.net). ASV VPN serveris tika pārbaudīts no testa servera (arī testmy.net) Ņujorkā. Es atklāju, ka ātrums ir diezgan liels, un daudz labāks, nekā apgalvo citi pārskati (kas, manuprāt, nozīmē, ka Norton ir jauninājis savus serverus kopš citi recenzenti pārbaudīja pakalpojumu). Tomēr ātrums nedaudz palielinājās un pazeminājās, salīdzinot ar maniem bāzes testa rezultātiem, un ASV serveris noteikti bija lēnākais no testētajiem. Varētu būt labāk, bet ne sliktākais, ko es jebkad esmu pārbaudījis tālu.

Nortonvpn lejupielādesNortonvpn augšupielādes

Kā redzat, lai arī ātrums samazinājās, Norton WiFi Privacy ir pietiekami ātrs, lai straumētu HD formātā. Kopumā mani pārsteidza ātrums, ko nodrošināja Norton VPN.

Noplūdes testi

 

 

Es atklāju, ka, izmantojot Norton WiFi Privacy, nav noplūdes no interneta protokola (IP). Turklāt, neskatoties uz to, ka ipleak.net atklāja apmēram 40 DNS adreses, labā ziņa ir tā, ka man bija iespēja pārliecināties, ka Norton šos rezultātus aizstāj ar starpniecību. Kā tāds, neskatoties uz to, ka Norton WiFi Privacy neizmanto savus serverus DNS pieprasījumu apstrādei, jo tie tiek pilnvaroti, tā nav drošības problēma.

Vairāk labu ziņu ir tas, ka es neesmu saskāries ar Web reāllaika komunikāciju (WebRTC) vai interneta protokola 4. versijas (IPv4) noplūdēm. Diemžēl es nevarēju pārbaudīt IPv6 noplūdes, jo mans ISP nenodrošina IPv6 savienojumus.

Cena

1 mēnesis

4,16 USD
mēnesī

Norton VPN ir ļoti saprātīgs pakalpojums, kuru noteikti nevar uzskatīt par dārgu. Rakstīšanas laikā tas ir pārdošanā, kas jau saprātīgās cenas pazemina vēl vairāk. Tāpat kā lielāko daļu VPN, Norton WiFi privātumu var iegādāties katru mēnesi vai gadu. Ir četri plāni: vienas ierīces plāns, piecu ierīču plāns, desmit ierīču plāns un kombinācijas plāns (kas nodrošina piekļuvi VPN un Norton Security Suite).

Visas šīs cenas ir saprātīgas, ja vien Norton VPN šajā dienā un vecumā nodrošina tādu pakalpojumu līmeni, kāds tiek gaidīts no premium VPN pakalpojuma, tad tas varētu būt vērts apsvērt.

Naudas atdošanas garantija

Norton VPN abonentiem piedāvā 60 dienu naudas atdošanas garantiju. Tas nozīmē, ka abonenti var rūpīgi pārbaudīt Norton WiFi Security ārkārtīgi saprātīgā izmēģinājuma periodā. Turklāt cilvēki, kuri abonē, izmantojot Google Play (Android versijai), faktiski saņem septiņu dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Mulsinoši, lietotājiem ir jāizmanto Google Play, lai lietotni “nopirktu” parastajā veidā. Tomēr faktiski nauda netiks atstāta no jūsu konta tikai pēc septiņām dienām. Ja atceļat pirms tam, Play veikals no jums nepieprasa naudu.

Maksājuma iespējas

Par Norton VPN var norēķināties ar kredītkarti vai PayPal. Diemžēl Nortons nepieņem bitcoin maksājumus, par ko ir kauns. Ja satraucaties par VPN, izmantojot lielāku anonimitātes līmeni, Norton VPN, iespējams, nav paredzēts jums.

Kas ir Norton WiFi privātums??

Norton WiFi Privacy ir Norton virtuālā privātā tīkla pakalpojuma nosaukums. Tāpat kā citi VPN, tas ir ideāls iepriekšminētās problēmas risinājums. Šifrējot visus datus klēpjdatorā vai mobilajā ierīcē, Norton WiFi Privacy nodrošina visus jūsu datus no citiem WiFi lietotājiem.

Neskatoties uz vārdu Norton WiFi Privacy, nekļūdieties. Šis pakalpojums ir pilns VPN, kas arī maskēs jūsu atrašanās vietu, ļaus jums pārvarēt ģeogrāfiskos ierobežojumus un pasargās jūsu datus no interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP), namīpašnieku, darba devēju un valdības ziņkārīgajām acīm..

Lietošanas ērtums

 

 

Norton WiFi Privacy VPN ir pieejams visās populārākajās platformās, ieskaitot Windows, Mac, iOS un Android. Tas nav pieejams operētājsistēmai Linux.

Android

Android lietotne ir ļoti līdzīga Windows darbvirsmas lietotnei, un tai ir visas tās pašas funkcijas. Viena satriecoša lieta par Norton WiFi privātumu ir tā, ka tajā ir iebūvēts reklāmu bloķētājs. Šī ir satriecošā funkcija Android lietotājiem, kuri vēlas izvairīties no reklāmām. Sakarā ar to, ka Google Play veikalā nav neviena Android bloķētāja, šis VPN ir lielisks risinājums. Tas ir arī viens no nedaudzajiem VPN, kam ir šī funkcija.

Kopumā Android programmatūru ir ļoti viegli un patīkami izmantot, pateicoties tās vienkāršajam un krāsainajam dizainam. Turklāt Norton VPN automātiski izveidos savienojumu ikreiz, kad pievienosities neuzticamam publiskajam WiFi tīklam. Kā tāds Norton WiFi Privacy ir īpaši izstrādāts, lai būtu laba WiFi drošības iespēja.

Citi / Bezmaksas pakalpojumi

Papildus Norton WiFi Privacy, Norton pārdod antivīrusu un drošības komplektu ar tiešsaistes dublējumu. To var iegādāties trīs dažādos iepakojumos (standarta, deluxe un premium). To var arī komplektēt ar VPN pakalpojumu (vienai ierīcei).

Klientu apkalpošana

 

 

Atbalsts Norton WiFi privātumam tiek nodrošināts vairākos veidos. Atbalsts tiešsaistē 24 stundas diennaktī ir pieejams Norton vietnē. Tomēr šī tiešsaistes tērzēšana ir paredzēta visiem Norton produktiem, ne tikai VPN pakalpojumam. Tiešraides tērzēšanas atbalsts patiešām ir ļoti ierobežots. Šī funkcija lielākajā daļā VPN ļauj cilvēkiem ātri saņemt atbildes uz problēmām, kas saistītas ar VPN. Tas neattiecas uz Norton WiFi Privacy, kura atbalsta personāls absolūti neko nezina par VPN.

Es lūdzu tiešraides tērzēšanas aģentam pastāstīt man vienkāršu informāciju par privātuma politiku, piemēram: Vai Norton WiFi privātums glabā jebkādus savienojuma žurnālus? Labā ziņa ir tā, ka Norton paņem jūsu tālruņa numuru un piezvanīs ar sīkāku informāciju. Tomēr tas ir diezgan neērti, ja esat aizņemts cilvēks, jo jūs vienkārši nezināt, kad jūs saņemsit zvanu..

E-pasta atbalsts

Par laimi, ir iespējams sazināties pa e-pastu. Tomēr jums būs jādodas uz tiešraidi, lai pieprasītu, lai viņi jums nosūta e-pastu. Izmantojot šo e-pastu, varat atbildēt un sākt atbalsta sarunu. Diez vai ideāli, bet vismaz tas ir iespējams. Kopumā es atklāju, ka Norton atbalsts ir apgrūtinošs, nogurdinošs un pārāk grūts.

Jā, ir labi atgūt zvanu. Tomēr ar citiem VPN ir iespējams uzdot kaut ko līdzīgu: "Kā es varu atbloķēt Open Tennis turnīru??" un saņemt atbildi uz vietas (tai skaitā tiek norādīta pasākumam paredzētā straumēšanas servera adrese). Tas nav pakalpojuma līmenis, ko saņemat, izmantojot Norton.

Patiesībā es devos atpakaļ uz Nortonu ar vairākiem jautājumiem, lai noskaidrotu, vai cits aģents zina vairāk. Es atklāju, ka viņi atkal un atkal neko nezina.

Vienā no saviem emuāriem par VPN Norton saka:

“Šaubu gadījumā nebaidieties sūtīt e-pastu uz klientu apkalpošanu un sākt uzdot jautājumus. Uzņēmumi, kas ir cienījamāki, visticamāk, nekavējoties atbildēs uz jūsu jautājumiem. ”

Diemžēl ir diezgan acīmredzami, ka šis kaut kas, ko Nortons aizmirsa faktiski ieviest savā VPN pakalpojumā.

Privātums un drošība

 

 

Norton atrodas Īrijā, kas kopumā ir diezgan problemātiska attiecībā uz datu saglabāšanas likumiem. Parasti Īrija ir bijusi ļoti smaga datu glabāšanas vieta, septiņus gadus vienlaicīgi glabājot elektronisko sakaru ierakstus. Kopš 2007. gada datu glabāšana Īrijā tika praktizēta ar pilnīgu ES piekrišanu. Privātuma politikas galvenajā lapā Norton saka,

"Ja jūs dzīvojat Eiropas Ekonomikas zonā, jūsu informācijas kontrolieris ir Symantec Limited, Īrija, kuras galvenā uzņēmējdarbības vieta ir Ballycoolin biznesa parks, Blanchardstown, Dublinas 15, Īrija.."

Tomēr Norton lietotāja licences līgumā skaidri norādīts, ka uz ASV un Latīņamerikas lietotājiem attieksies ASV likumi. Tā kā pārējā pasaule tiks pakļauta AK likumiem. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no dzīvesvietas Norton WiFi Privacy VPN abonements tiek pakļauts ļoti invazīvām jurisdikcijām; vai nu ASV (ar rīkojumiem un rīkojumiem par rīkojumiem) vai Apvienotās Karalistes (ar Snūpera hartu un obligātu datu saglabāšanu).

Turklāt (kā jūs varat redzēt) galvenās lapas apgalvojums, ka dati tiek kontrolēti no Īrijas (par ES dalībvalstīm), ir pretrunā ar to, kas teikts lietotāja līgumā.

Šifrēšanas protokoli

 

 

Norton WiFi Privacy tiek piegādāts kopā ar OpenVPN gan Android, gan Windows. Lietotāji nesaņem iespēju izmantot citus protokolus. Uzzināt par Nortona šifrēšanu bija kā iegūt asinis no akmens. Klientu atbalsta aģenti man varēja pateikt tikai to, ka tas bija AES-256. Es nosūtīju firmas e-pastus, un pēc četrām dienām man izdevās saņemt atbildes, kuras es gribēju.

Diemžēl, kad beidzot saņēmu sīkāku informāciju par OpenVPN ieviešanu, es atklāju, ka tā trūkst vājā rokasspiediena dēļ (RSA 1024). Šis rokasspiediens ir bijis vājš jau aptuveni septiņus gadus, un tas nozīmē, ka šifrēšanu Norton WiFi privātumā nevar uzskatīt par drošu. Pilnīgi skaidrs: šeit, vietnē ProPrivacy.com, mēs uzskatām RSA 2048 rokasspiedienu par minimālo specifikāciju, lai VPN tiktu uzskatīts par drošu.

Privātuma politika

Norton WiFi Privacy apgalvo, ka VPN ir nulle žurnālu. Tas skaidri saka, ka tas nav žurnāls Virtuālais privātais tīkls savā vietnē. Tomēr licencēšanas līgumā es atklāju, ka Norton WiFI Privacy lietotājiem tiek piemērota tāda pati konfidencialitātes politika kā citiem Norton produktu lietotājiem. Es lejupielādēju šo konfidencialitātes politiku un man bija skumji uzzināt, ka Norton saglabā šādus nosacījumus:

"Informācija par datoru vai ierīci, tostarp pārlūka tips un iestatījumi, IP adrese un satiksmes dati, kas saistīti ar jūsu interneta savienojumu."

Tādējādi nav iespējams pateikt, vai Norton VPN patiešām ir nulles žurnālu VPN. Privātuma politikas nominālvērtība atklāj, ka tā vispār nav nulles žurnāls. Tas ir ļoti problemātiski, un, iespējams, tāpēc Norton reklamē to kā Norton WiFi Privacy pretstatā NortonVPN. Kopumā šifrēšana un konfidencialitātes politika nozīmē, ka šis VPN nav īsti labs risinājums nekam citam, kā tikai saglabāt drošību publiskajā WiFi. Kā tāds tas ir trāpīgi nosaukts.

Turklāt licences līgumā Norton lūdz lietotājus neizmantot VPN nevienā no šiem veidiem:

"Pārkāpjot visus piemērojamos likumus vai noteikumus, vai arī lai veicinātu piemērojamo likumu vai noteikumu pārkāpumus.

Augšupielādēt, izlikt vai kā citādi pārsūtīt saturu, uz kuru jums nav tiesību vai kas citādi pārkāptu jebkuras puses intelektuālā īpašuma tiesības.

Tādā veidā, kas pārkāpj vai pārkāpj jebkādu privātumu, intelektuālo īpašumu, konfidencialitāti vai līgumiskas vai citas tiesības."

Paturot to prātā, šo VPN nevajadzētu izmantot vienādranga (P2P) vai mocīšanai. Pirmkārt, Norton WiFi Privacy nav pietiekami drošs, lai garantētu jūsu privātumu, un, otrkārt, konfidencialitātes politika atstāj masīvu jautājuma zīmi pār pakalpojumu.

Noslēguma domas

Norton WiFi Privacy ir VPN, kas nodrošina minimālo minimumu. Tas nodrošina labu ātrumu, kas, kaut arī ir pietiekami ātrs, lai straumētu HD, ir nedaudz uz augšu un uz leju (īpaši ASV serverī). Tomēr gan privātuma politika, gan šifrēšana platformā mani atstāj aukstu. Iespējams, ka visaptverošā Norton privātuma politika nedara taisnīgumu ar VPN pakalpojumu. Tomēr pašreizējā privātuma politika lietotājiem rada milzīgu risku. Turklāt es atklāju, ka trūkst klientu atbalsta Norton WiFI Privacy VPN. Klientu atbalsts ir ļoti svarīgs VPN nozarē, un tas var padarīt pakalpojumu pakalpojumu noderīgu vai samazināt to.

Jāsecina, ka tas ir VPN, kas tiek reklamēts kā WiFi privātuma risinājums, un tas ir pamatoti. Norton VPN pārtrauks hakerus “sniffing” jūsu trafiku, kad esat pieteicies jebkurā publiskajā WiFi tīklājā. Ja tas tiek nopirkts katru gadu, tas ir ļoti lēts VPN, kas nodrošinās jūs drošību, kamēr būsit savienots ar publisko WiFi. Ja Norton sakārtos savu privātuma politiku, jauninās uz RSA 2048 un atrod veidu, kā efektīvi palīdzēt lietotājiem, tas būtu diezgan satriecošs VPN. Tomēr pagaidām jaunais VPN pakalpojums lielākoties joprojām ir liela jautājuma zīme.

Norton WiFi privātums »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me