NordVPN


 • Cenu noteikšana

  No plkst 3,49 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • MacOS

  • Android

  • iOS

  • Windows
 • Atbloķēt:


  • Netflix

  • iPlayer

  • Amazon Prime

  • Hulu

NordVPN ir Panamā reģistrēts VPN nodrošinātājs, kas neveic reģistrēšanos. Šogad NordVPN ieguva visu iekārotāko balvu - mūsu balvu “Labākais vispārējais VPN”. ProPrivacy.com balvas ir ātri kļuvušas par nozares zelta standartu, visiem pakalpojumu sniedzējiem cīnoties par labāko vietu. Lasiet mūsu NordVPN pārskatu, lai uzzinātu, kāpēc NordVPN šogad tika kronēts par labāko no grupas.

ProPrivacy.com Rezultāts
10 no 10

Kopsavilkums

NordVPN nav žurnālu politikas, fantasitc drošības funkcijas un spēja atbloķēt saturu. Tas viss padara to par vienu no labākajām VPN izvēlēm. Tam ir tādas funkcijas kā dubultā VPN, VPN over Tor, uz DNS balstīta ļaunprātīgas programmatūras aizsardzība, viedais DNS un daudz kas cits - par saprātīgu cenu paketes daļu.

Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  Panama
 • Vienlaicīgi savienojumi
  6
 • Valstis
  62. lpp
 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  70,28 Mbps

Izmantojot televīzijas reklāmas un sponsorēšanas darījumus ar tādiem pasaules zīmoliem kā Liverpūles futbola klubs, šajās dienās NordVPN ir neapšaubāmi visatpazīstamākais vārds nozarē un pirmais, kas darbojas vispārējā apziņā. NordVPN noteikti runā sarunu, bet vai viņi var staigāt? Noskaidrosim...

Cena

NordVPN ir tikai viens visaptverošā konta plāns, lai gan lieliem pirkumiem ir pieejami atlaižu “plāni”. Ja reģistrējaties uz ilgu laiku, šis VPN kļūst lētāks, un, lai arī šis ir lēts VPN, tas ir viens no labākajiem tirgū. NordVPN piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Tas arī piedāvā 3 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju galddatoru lietotājiem un 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu savām mobilajām lietotnēm.

36 mēnesis

Ik pēc 3 gadiem rēķins ir USD 125,64

70% atlaide

3,49 USD
mēnesī

24 mēneši

119,76 USD tiek izrakstīts ik pēc 2 gadiem

58% atlaide

4,99 USD
mēnesī

12 mēneši

Katru gadu tiek izrakstīts rēķins par 83,88 USD

41% atlaide

6,99 USD
mēnesī

1 mēnesis

11,95 USD
mēnesī

Tas pieņem maksājumus, izmantojot kredītkarti / debetkarti. Tas arī pieņem Bitcoin, kas ļauj veikt potenciāli anonīmu maksājumu. Tomēr, kā vienmēr, lūdzu, atcerieties, ka NordVPN neatkarīgi no tā zinās jūsu patieso IP adresi.

Atbalstītās norēķinu platformas


Visa / MasterCard


Amex


Kriptovalūta

Vai NordVPN atbloķē Netflix?

Pateicoties Smart Smart funkcijai vai nē, plašs straumēšanas pakalpojumu klāsts, ieskaitot Netflix un BBC iPlayer, nevainojami darbojas ar Windows savienotu VPN un vecāku Mac OSX OpenVPN klientu.

Tomēr, lai arī NordVPN saka, ka Smart Play ir iespējota visās tā lietotnēs, mēs nevarējām atbloķēt ASV Netflix, izmantojot jauno macOS IKEv2 lietotni vai Firefox papildinājumu. Šis VPN atbloķēs arī Youtube videoklipus, kuru darbība jūsu reģionā ir ierobežota.

Ātrums

Mēs tagad esam uzlabojuši ātruma pārbaudes algoritmu, lai ņemtu vērā tādus VPN pakalpojumus kā NordVPN, kuru programmatūra lietotājiem izvēlas labāko serveri, kas piedāvā uzlabotu ātrumu. Tas nodrošina daudz taisnīgāku salīdzinājumu starp šāda veida iestatījumiem un pakalpojumiem, kuru slodze tiek līdzsvarota vairākiem serveriem noteiktā vietā.

NordVPN
ExpressVPN
CyberGhost VPN

ProPrivacy.com SpeedTest (maks. / Pārsprāgt) 227.03 284.91 556,2
Konstatēta IPv6 noplūde?
Tika atklāta WebRTC noplūde?
ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji) 70,28 82.77 63,92
Konstatēta IPv4 noplūde?
Datu ierobežojumi
Joslas platuma ierobežojumi

Mēs nolēmām OpenVPN savienojumu mazliet vairāk testēt, un mēs atklājām, ka rezultāti ir ļoti atkarīgi no servera, jo daudzi Eiropas serveri ir izrādījušies ātrāki nekā vietējie Lielbritānijas serveri. Tomēr dažreiz mums bija grūtības izveidot savienojumu ar dažiem serveriem (īpaši tiem, kas atrodas Nīderlandē). Ciktāl tas attiecas uz uzticamību, mūsu pārbaudes laikā mums nebija atvienojumu.

Mēs pārbaudījām arī IP noplūdes operētājsistēmā Windows un, izmantojot jauno macOS IKE2 klientu, mēs nekonstatējām nekādas IP noplūdes. Izmantojot vecāku OSX OpenVPN klientu, mēs tomēr atklājām IPv6 WebRTC noplūdi. Ja esat Mac lietotājs ar IPv6 savienojumu, jums vajadzētu izmantot IKE2 klientu, atspējot IPv6 savā sistēmā vai WebRTC savā pārlūkprogrammā..

Īpašības un veiktspēja

NordVPN
ExpressVPN
CyberGhost VPN

MacOS
Android
iOS
Windows
Linux
Windows Phone

NordVPN nodrošina pielāgotas lietotnes operētājsistēmām Windows, macOS, iOS un Android. Tas nodrošina arī manuālas iestatīšanas rokasgrāmatas šīm platformām, kā arī Linux (Ubuntu un Raspberry Pi), Blackberry 10, Chromium, kā arī dažādus maršrutētājus un NAS sistēmas. Šīs vadotnes nedaudz izskatās no kailajiem kauliem, taču tām vajadzētu darboties pietiekami labi.

No Flashrouters ir iespējams iegādāties arī iepriekš konfigurētu NordVPN maršrutētāju
. Turklāt NordVPN piedāvā pārlūka papildinājumus pārlūkprogrammām Chrome un Firefox.

Pierakstīšanās pakalpojumam ir vienkārša lieta. Nepieciešama derīga e-pasta adrese, taču nav iemesla, ka tā nevarētu būt vienreiz lietojamā. Protams, ja nemaksājat Bitcoin, NordVPN jebkurā gadījumā zinās jūsu maksājuma informāciju.

Pēc reģistrēšanās jūs varat nekavējoties lejupielādēt NordVPN programmatūru un saņemsit apstiprinājuma e-pastu ar noderīgām saitēm.

Lietošanas ērtums

Pierakstīties

Pierakstīšanās pakalpojumam ir tieša lieta. Nepieciešama derīga e-pasta adrese, taču nav iemesla, ka tā nevarētu būt vienreiz lietojamā. Protams, ja nemaksājat Bitcoins, NordVPN jebkurā gadījumā zinās jūsu maksājuma informāciju.

Pēc reģistrēšanās jūs varēsit nekavējoties lejupielādēt NordVPN programmatūru un saņemsit apstiprinājuma e-pastu ar noderīgām saitēm.

NordVPN nodrošina pielāgotas GUI lietotnes operētājsistēmai Windows, macOS, Mac OSX, iOS un Android. Tagad tas pat piedāvā komandrindas OpenVPN klientu Linux. Tas arī nodrošina manuālas iestatīšanas rokasgrāmatas visām šīm platformām, kā arī Blackberry 10, Chromium un dažādiem maršrutētājiem un NAS. Šīs vadotnes nedaudz izskatās no kailajiem kauliem, taču tām vajadzētu darboties pietiekami labi.

No Flashrouters ir iespējams iegādāties arī iepriekš konfigurētu NordVPN maršrutētāju.

NordVPN Windows klients

nordvpn Windows klients

Karte ir glīta. Iespējams, ka VPN iesācējiem savienojuma vednis (apakšā pa kreisi) ir parocīgs

nordvpn servera atlase

Kā mēs jau redzējām, ir daudz serveru, no kuriem izvēlēties. Tajos ietilpst daudzi specializēti serveri

nordvpn speciālie serveri

Ir slēdzis katrai lietotnei. Varat izvēlēties, kuras lietotnes tiks slēgtas VPN atvienošanas gadījumā. Tas ir ļoti parocīgi, taču ņemiet vērā, ka tas nav uz ugunsmūra balstīts nogalināšanas slēdzis. Tātad, ja pats NordVPN klients avarē, norādītās lietotnes netiks izslēgtas un var turpināt piekļūt internetam

nordvpn funkcijas

DNS noplūdes aizsardzība ir iespējota pēc noklusējuma

Tad NordVPN Windows klients ir ļoti pilnībā aprīkots, labi izskatās un ir viegli lietojams.

Mac klienti

NordVPN piedāvā divus Mac klientus: vecāku OpenVPN klientu Mac OSX un jaunāku IKEv2 klientu MacOS. Jaunāku lietotni var lejupielādēt no App Store.

Vecākam klientam ir iznīcināšanas slēdzis, kuram jaunākajam nav, bet vecākā lietotnē mēs atradām WebRTC IPv6 noplūdi, kuras jaunākā nebija. Vecāka lietotne arī ļauj pārslēgties starp OpenVPN UDP un TCP, kas var būt noderīga, lai pieveiktu pieticīgus VPN blokus..

Neviena no lietotnēm nepiedāvā nevienu pieminēšanas vērtu funkciju, kas padara tās daudz mazāk funkcionējošas nekā programmatūras Windows versija..

Mobilās lietotnes

NordVPN Android un iOS lietotnes ir ļoti līdzīgas.

nordvpn mobilā lietotne

Lietotnes izskatās ļoti līdzīgas darbvirsmas klientiem. Kas ir laba lieta

nordvpn valsts atlase mobilais

Izmantojot kādu no lietotnēm, es neatklāju IPv4 vai WebRTC noplūdes, taču, lūdzu, ņemiet vērā, ka pašlaik nevaru pārbaudīt IPv6 noplūdi mobilajās platformās.

Pārlūka papildinājumi

Lietotnes Chrome un Firefox izveido savienojumu ar NordVPN HTTPS starpniekserveriem. Tie nodrošina daudzas no patiesa VPN priekšrocībām, bet aprobežojas tikai ar pārlūku. Tie ietver patiesās atrašanās vietas šmaukšanu un interneta savienojuma šifrēšanu, lai jūs nevarētu izspiegot. Kas var būt ļoti parocīgs!

Lai izmantotu tā pārlūka papildinājumus, jums ir nepieciešams pilns NordVPN konts. Interesanti, ka Firefox papildinājums spēja atbloķēt BBC iPlayer man, bet ne ASV Netflix.

Klientu apkalpošana

NordVPN
ExpressVPN
CyberGhost VPN

Bezmaksas izmēģinājuma versija Jā - 3 dienas
Naudas atdošanas garantija
Diennakts atbalsts
Tiešraides Čats
Naudas atdošanas garantijas ilgums 30 30 45

Diennakts klientu atbalsts tiek nodrošināts, izmantojot biļešu sistēmu (tīmekļa veidlapa), Facebook, Twitter vai e-pastu. Ir pieejama arī tiešsaistes tērzēšanas iespēja. Kad es sazinājos ar atbalstu, izmantojot tiešraides tērzēšanu, es parasti saņēmu tūlītēju vai ļoti ātru atbildi.

Iepriekš esmu uzskatījis, ka tā atbalsta kvalitāte ir nedaudz nevienmērīga, taču šķiet, ka NordVPN ir uzlabojis savu spēli ar nokavēšanos. Patiesībā tik daudz, ka uzvarēja "Labākais klientu serviss" balva mūsu 2018. gada ProPrivacy.com balvās. NordVPN sniedza ātru, detalizētu un zinošu atbildi uz mūsu klientu apkalpošanas testu sēriju, tāpēc viņiem par to maksā cepure..

Ir pieejama arī neliela zināšanu bāze un dažādas uzstādīšanas pamācības. Regulāri atjaunināmā emuārā tiek apskatītas vispārīgas interneta drošības problēmas, kā arī īpašas NordVPN tēmas.

Privātums un drošība

NordVPN
ExpressVPN
CyberGhost VPN

Pašpiegludināts / pilnvarots DNS
Avārijas poga
Apjukums (Maskēšanās)
IPv4 aizsardzība pret noplūdēm
IPv6 aizsardzība pret noplūdēm
WebRTC aizsardzība pret noplūdi

Mežizstrādes politika

NordVPN atrodas Panamā un sola vispār neturēt žurnālus:

“NordVPN neuzrauga, neuzglabā un neieraksta neviena VPN lietotāja žurnālus. Mēs neuzglabājam savienojuma laika zīmogus, izmantoto joslas platumu, satiksmes žurnālus, IP adreses. ”

Panamā ir pilnīgi necenzēts internets un nulles valdības uzraudzība. Tas atrodas arī ārpus NSA un GCHQ tiešās ietekmes. Patiešām, tas vien, ka šis ne-žurnālu VPN sniedzējs atrodas Panamā, padara to par vienu no labākajām privātuma fanātiķiem pieejamo izvēli..

Internetā ir daudz spekulēts par novēloto NordVPN saišu izveidošanos ar Lietuvas infrastruktūras nodrošinātāju Tesonet.

ProPrivacy.com, izvēloties tik daudz nepieklājīgu dubļu slīpšanu no visām pusēm, dod priekšroku šajā laikā nepiedalīties debatēs. Bet mēs to uzraugām un paši veicam izmeklēšanu. Tādēļ mēs atjaunināsim šo pārskatu pēc nepieciešamības.

Vietņu izsekošana

Vietnē NordVPN tiek izmantoti vairāki izsekotāji, taču tie šķiet diezgan labdabīgi un neinvazīvi. Svarīgi ir tas, ka nav Google Analytics vai Facebook izsekotāju.

Lūdzu, iepazīstieties ar ProPrivacy.com VPN pārskatīšanas procesa pārskatu, lai uzzinātu diskusiju par vietņu izsekošanu.

Maksājumu apstrādātāji

Visus maksājumus apstrādā uzņēmums CloudVPN, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. NordVPN mums izskaidroja situāciju:

"Atrodoties Panamā, ir negatīvie punkti. Tas sarežģī mūsu spēju parakstīt savas lietotnes, ievietot tās veikalos un apstrādāt mūsu maksājumus. Tāpēc mēs esam izveidojuši starpniekserveri, kas atrodas ASV un kas īsumā darbojas tikai kā mūsu maksājumu apstrādātājs, un tam nav nekā kopīga ar faktisko pakalpojumu ... Tas nav trešās puses uzņēmums, tas ir mūsu kontrolē, un mēs izmantojiet to, lai apstrādātu mūsu maksājumus. Īsāk sakot - mēs maksājumus veicam paši, tikai caur citu uzņēmumu."

VPN protokoli un šifrēšana

NordVPN
ExpressVPN
CyberGhost VPN

PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
IKEv2
OpenVPN

NordVPN var konfigurēt, izmantojot visizplatītākos VPN protokolus. OpenVPN pēc noklusējuma tiek izmantots Windows un vecākiem OSX klientiem, taču tā iOS un jaunā macOS lietotne izmanto IKEv2.

Abi ir stabili protokoli: OpenVPN no drošības viedokļa ir daudz vairāk pārbaudīts nekā IKEv2, taču arī IKE2 tiek uzskatīts par ļoti drošu un ir ātrāks par OpenVPN. NordVPN izmanto šādus šifrēšanas iestatījumus OpenVPN savienojumiem:

Datu kanāls: AES-256-CBC šifrs ar HMAC SHA256 hash autentifikāciju.

Kontroles kanāls: AES-256-CBC šifrs ar RSA-2048 rokasspiedienu un HMAC SHA256 datu autentifikāciju. Perfektu priekšu slepenību (PFS) nodrošina DHE-4096 atslēgu apmaiņa.

Šī ir ļoti spēcīga iestatīšana.

NordVPN iOS VPN lietotne izmanto IKEv2 ar AES-256-GCM šifru un HMAC SHA2-384 datu autentifikāciju. PFS nodrošina DHE-3072 apmaiņa. Mac App Store programmatūra izmanto IKv2 ar Cisco NGE (Next Generation Encryption) protokolu.

Drošības līdzekļi

NordVPN darbvirsmas lietotnēm ir sistēmas nogalināšanas slēdzis. Šai Windows VPN lietotnei ir arī slēdzis “per app”. IOS lietotnē ir slepkava. Tie visi nodrošina IPv4 un IPv6 DNS aizsardzību pret noplūdi, kā arī WebRTC aizsardzību pret noplūdi. Kā redzējām, mūsu testos visas šīs funkcijas darbojās labi (izņemot IPv6 WebRTC noplūdi OSX OpenVPN klientā).

Dubultā VPN

Šī funkcija ļauj “ķēdēt” VPN serverus, lai jūsu dati tiktu novirzīti starp diviem VPN serveriem, pārvietojoties starp jums un internetu.

Dubultā VPN

NordVPN piedāvā vairākas dubultā VPN kombinācijas.

Šāda ķēdēšana var sniegt dažus drošības ieguvumus, taču tā rezultātā vienmēr tiks ievērojami zaudēts ātrums. Es domāju, ka “double-hop” VPN serveru ieguvumi no privātuma / drošības ir diezgan ierobežoti. Bet es saprotu, ka tas nav uzskats, kas visiem ir vienāds. Tiem, kas novērtē funkciju, NordVPN ir viens no nedaudzajiem pakalpojumu sniedzējiem, kas to piedāvā.

Tor pār VPN

Pilnai diskusijai par plusa un mīnusa izmantošanu Tor lietojot VPN (vai Sīpolu virs VPN, kā to norāda NordVPN). Šajā konfigurācijā vispirms pieslēdzieties NordVPN serverim un pēc tam Tor tīklam, pirms piekļūstat internetam:

Tor pār VPN

NordVPN to panāk, izmantojot OpenVPN konfigurācijas failu, kas caurspīdīgi novirza jūsu datus no VPN tuneļa uz Tor tīklu. Tas nozīmē, ka viss jūsu interneta savienojums gūst labumu no Tor, izmantojot VPN.

Šī iestatīšana piedāvā dažas privātuma un drošības priekšrocības, bet līdzīgu efektu var sasniegt, vienkārši izmantojot Tor pārlūku, kamēr ir izveidots savienojums ar VPN. Būtiski, ka šāda iestatīšana ir daudz drošāka nekā metode, ko piedāvā NordVPN.

Tor over VPN (lai arī jūs to darītu) nopietni palēninās jūsu interneta ātrumu, jo saņemsiet kopīgu trāpījumu, izmantojot gan Tor tīklu (kas ir ļoti lēns), gan VPN.

XOR aplauzti serveri

NordVPN pārvalda aizsprostotus serverus daudzos novados: ASV, Kanādā, Lielbritānijā, Vācijā, Nīderlandē, Zviedrijā, Honkongā, Singapūrā, Turcijā, AAE un Ēģiptē. Viņi izmanto XOR šifrēšanas algoritmu, lai pārvarētu autoritāru valdību ieviestos VPN cenzūras blokus.

XOR bieži izmanto ļaunprogrammatūra, lai paslēptu no atklāšanas, taču tikpat labi tā darbojas arī VPN šifru slēpšanā! Tas nozīmē, ka lietotājiem tādās vietās kā Ķīna un Ēģipte vajadzētu būt iespējai piekļūt atvērtam internetam, izveidojot savienojumu ar vienu NordVPN apmulsinātiem XOR serveriem..

CyberSec

CyberSec ir jauna funkcija. Tas bloķē DNS pieprasījumus, pamatojoties uz reāllaika kaitīgu vietņu bloķēšanas sarakstu, kurās var mitināties ļaunprātīga programmatūra. Tādējādi tam vajadzētu pasargāt jūs no ļaunprātīgas programmatūras, palīdzēt novērst robottīklu kontroli un bloķēt daudzas uzmācīgas tīmekļa reklāmas.

Es nevaru tieši komentēt tā efektivitāti, taču princips ir pareizs un nav pamata uzskatīt, ka tas nedarbojas, kā reklamēts.

WiFiSec

Šī jaunā funkcija automātiski iniciēs VPN savienojumu, kad tiek pievienots Wi-Fi tīkls. To var iestatīt, lai automātiski izveidotu savienojumu ar Nord gan drošos, gan nenodrošinātos Wi-Fi tīklos.

VPN tirgus kļūst arvien konkurētspējīgāks, kā rezultātā daudzi pakalpojumu sniedzēji kļūst ļoti dāsni ar to ierīču skaitu, kuras viņi ļauj savienot uzreiz. Atļaujot līdz sešiem vienlaicīgiem savienojumiem, NordVPN ir pievienojies šai tendencei.

Ja savienojat ierīces ar to pašu serveri, jums jāizvēlas dažādi VPN savienojumu protokoli. OpenVPN TCP un UDP tiek skaitīti kā dažādi protokoli, tāpēc vienu ierīci var savienot, izmantojot TCP, bet otru, izmantojot UDP. Mēs neuzskatām to par būtisku ierobežojumu,

Atšķirībā no dažiem pakalpojumu sniedzējiem, šis VPN ļauj mocīties visiem saviem serveriem, lai gan tas neatbalsta portu pāradresāciju. Tas arī neatbalsta portu izvēli, tāpēc nevarat norādīt OpenVPN darboties TCP portā 443, lai apietu VPN cenzūru. Tam tomēr nevajadzētu būt vajadzīgam, jo ​​tā vietā NordVPN piedāvā Xor obfuskāciju.

NordVPN jauktu neapstrādātu metālu un virtuālo serveru izmantošana mums nav liela problēma, lai gan tāpat kā citos VPN pakalpojumos, mēs tomēr vēlamies skaidri marķētus, kuri ir tādi, lai lietotāji varētu pieņemt apzinātu lēmumu par serveriem, kuriem viņi pieslēdzas..

Viedā DNS (“Smart Play”)

Viedā DNS ir tehnoloģija, kas ļauj izlikties, ka atrodaties citur, atrisinot DNS pieprasījumus noteiktā vietā. Tas padara to ideāli piemērotu ģeogrāfiski bloķēta satura straumēšanai.

Saskaņā ar NordVPN datiem, izmantojot NordVPN Smart Play, lietotāji var piekļūt vairāk nekā 150 straumēšanas pakalpojumiem. Tajos ietilpst Hulu, Amazon Prime, ABC Go, Zattoo, Cartoon Network, Shudder, WeTV.com, Telemundo, VH1, Vevo, TNT Drama, Sundance.tv, StarTrek, Spike, PBS, Slacker, NBC Sports, FoodNetwork, DramaFever, Discovery , Sprakšķēt un vēl daudz vairāk.

NordVPN viedā DNS ieviešana ir diezgan neparasta. Sākumā tas izmanto šifrētu starpniekservera savienojumu. Mēs neesam pārliecināti, kādas priekšrocības tas sniedz, izmantojot nešifrētu savienojumu, jo viedais DNS patiesībā nav saistīts ar drošību vai privātumu. No otras puses, tas tomēr nevar nodarīt nekādu ļaunumu.

Uz brīdi tai nav nepieciešama papildu konfigurācija. Tas darbojas visās NordVPN lietotnēs (mums tiek teikts), un, kad esat izveidojis savienojumu ar VPN serveri, tas nosaka, vai straumēšanas pakalpojumam nepieciešama papildu DNS maršrutēšana. Praksē tas nozīmēja, ka mēs varam skatīties ASV Netflix pat tad, kad ir izveidots savienojums ar serveri, kas nav ASV. Mēs neesam pārbaudījuši, bet NordVPN saka, ka visi Lielbritānijas serveri tagad darbojas BBC iPlayer (gan mobilajiem, gan galddatoriem)..

Šīs iestatīšanas mīnuss ir tāds, ka nevar konfigurēt NordVPN Smart DNS, lai tas darbotos ierīcēs, kuras nevar palaist VPN klientu: piemēram, viedais televizors, spēļu konsole vai Roku.

Secinājums

NordVPN piedāvā ļoti pilnu pakalpojumu. Fakts, ka tas atrodas Panamā un tur n1o žurnālus, ir arī liels trūkums tiem, kam rūp privātums. Tās programmatūra izskatās laba un darbojas labi.

Ātruma veiktspēja ir problēma, kas NordVPN ir skārusi jau kopš tā sākuma. Ieviešot mūsu jauno testa algoritmu, tika iegūti labāki rezultāti ar diezgan saprātīgu vidējo un maksimālo eksplozijas ātrumu.

30 dienu naudas atdošanas garantija dod jums daudz iespēju nodrošināt, ka viss jūsu labā darbojas tā, kā vajadzētu. Tas, ko jūs saņemat, izmantojot NordVPN, ir ļoti pilnībā pieejams, privātumam draudzīgs VPN pakalpojums ar pienācīgu ātrumu un iespēju piekļūt ierobežotam saturam lielākajās straumēšanas platformās, piemēram, Netflix.

Kopumā mēs iesakām NordVPN! Bet, ja jūs joprojām neesat pārliecināts - kāpēc gan nesalīdzināt NordVPN un ExpressVPN??

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me