NordPass


 • Cenu noteikšana

  No plkst 2,49 USD
  mēnesī

NordPass ir pavisam jauns paroli pārvaldnieks, ko tikko izlaida NordVPN izstrādātāji. Tas ir paroļu pārvaldnieks, kurš tiek atzīts par drošu un privātu, kas nozīmē, ka teorētiski tā ir lieliska iespēja ikvienam, kurš vēlas aizsargāt tiešsaistes kontus bez vajadzības atcerēties tonnas paroļu..

ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

NordPass varētu būt jauns, taču tam jau ir paplašinājumi pārlūkam Chrome, Firefox, Opera un Edge, nemaz nerunājot par pilniem klientiem Android vai iOS ierīcēs. Turklāt NordPass ir pilnībā aprīkots paroļu pārvaldnieks, kas tieši konkurē ar dažiem no visizcilākajiem pakalpojumiem tirgū. Tas nozīmē, ka paroļu pārvaldnieks ir piemērots lielākajai daļai lietotāju tieši ārpus lodziņa.

Tātad, vai šis paroļu pārvaldnieks ir viss, par ko tā apgalvo? Vai bezmaksas versija ir jūsu laika vērts? Kāda ir lietojamība un vai tā ir piemērota iesācējiem? Un vai tas ir pakalpojums, par kuru ir vērts maksāt, lai droši aizsargātu savas paroles vairākās ierīcēs?

NordPass pārskats

NordPass ir programmatūras risinājums cilvēku mūsdienu vajadzībām. Tas sola droši glabāt abonentu paroles un nodrošināt piekļuvi tām drošā un privātā veidā. Tāpat kā citu paroļu pārvaldnieku gadījumā, NordPass ļauj lietotājiem piekļūt visiem saviem tiešsaistes kontiem un pakalpojumiem ar spēcīgām unikālām parolēm - vienlaikus atceroties tikai vienu galveno paroli..

NordPass vietnes

NordPass šifrē tā serveros saglabātās paroles ar drošu klienta puses kriptogrāfiju, dodot lietotājiem pilnīgu kontroli pār viņu glabātavā esošajām parolēm. Šīs pilnīgas šifrēšanas (e2ee) rezultātā NordPass abonentiem nekad nav jāuztraucas par to, ka viņu paroles tiek uzlauztas no Nord serveriem vienkāršā tekstā vai tām piekļūst NordPass darbinieki (lai arī programmatūra ir slēgts avots - vairāk par to vēlāk ).

Paroles pārvaldnieks ir pieejams populārākajām platformām, pateicoties tā pārlūka paplašinājumiem. Tas nozīmē, ka paroļu pārvaldnieku var sākt lietot gandrīz jebkurā sistēmā. Jāatzīst, ka tas vēl nav pieejams Safari - tāpēc, ja esat Mac lietotājs, jums būs jādomā par tā izmantošanu Firefox vietā. Tas ir mazsvarīgs jautājums, ņemot vērā, ka mēs jebkurā gadījumā dod priekšroku Firefox, nevis Safari (tas ir daudz ātrāk).

Cenas un izmaksas

Tāpat kā vairums paroļu pārvaldnieku, NordPass var izmantot vai nu freemium modelī, vai arī iegādāties ar pilnu premium abonementu. Bezmaksas plāns atšķiras no augstākās klases versijas ar to, ka lietotāji nevar sinhronizēt savas paroles vairākās ierīcēs. Tā vietā viņu paroles ir pieejamas tikai sākotnējā ierīcē, kuru viņi izmanto. Turklāt drošas paroles (un piezīmju) koplietošanas funkcija nav pieejama, ja vien jūs par to nemaksājat.

Tas ierobežo freemium versijas daudzpusību un praktiskumu. Tomēr tas patērētājiem dod iespēju izmēģināt pakalpojumu un izmantot to uz nenoteiktu laiku vismaz vienā ierīcē.

NordPass cena

Tā kā cena ir USD 4,99 mēnesī, NordPass noteikti ir dārgajā pusē. Tomēr, ja apņematies ilgāku laiku, šīs izmaksas ievērojami samazinās. 35,88 USD par vienu gadu ir ekvivalenti tikai 2,99 USD mēnesī. Un, maksājot 59,76 USD par divu gadu abonementu (ekvivalents 2,49 USD mēnesī), NordPass var uzskatīt par diezgan lētu.

No otras puses, šīs cenas ir noteiktas vienai personai, un NordPass šobrīd nav ģimenes plāna, kas paredzētu atlaidi ģimenēm, kuras nolemj abonēt NordPass premium versiju. Piemēram, LastPass nodrošina iespēju sešiem lietotājiem izbaudīt paroļu pārvaldnieku tikai par USD 4 mēnesī - un mēs ceram, ka NordPass tuvākajā laikā apsvērs iespēju šāda veida plānu pievienot savam repertuāram..

Visbeidzot, ir vērts atzīmēt, ka papildus karšu maksājumiem NordPass pieņem Bitcoin maksājumus tiem, kas vēlas maksāt ar pievienotu anonimitāti.

Iespējas

Runājot par funkcijām, NordPass ir visas visizplatītākās funkcijas, kuras jūs, iespējams, redzēsit ar jebkuru no konkurentiem. Kopumā šī funkciju kopa ir iespaidīga un skaidri konkurē ar citiem uzlabotajiem paroļu pārvaldītājiem tirgū.

 • Paplašinājumi pārlūkam Chrome, Firefox, Edge un Opera
 • Fona lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac OS un Linux
 • Pilnīgi klienti operētājsistēmai Android un iOS
 • Vietējā, klienta puses paroļu glabāšana
 • Nulles zināšanu pakalpojums ar pilnīgu šifrēšanu dublējumiem un sinhronizēšanai
 • Izvēles divu faktoru autentifikācija
 • Automātiski saglabāt paroles
 • Automātiski aizpildiet paroles
 • Paroļu ģenerators drošu paroļu izveidošanai
 • Paroles stipruma pārbaudītājs
 • Drošas piezīmes un veidlapu datu glabāšana (kredītkartes informācija utt.)
 • Importējiet paroles (tieši no paroļu pārvaldniekiem un caur CSV)
 • Paroļu eksportēšana (CSV)
 • Sinhronizācija līdz 6 ierīcēm vienlaicīgi (tikai premium plāns)
 • Droša koplietošana (paroles, kredītkartes un piezīmes) ar ģimeni, draugiem un kolēģiem (tikai premium plāns)
 • Bezriska 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Diennakts klientu atbalsts

Uzstādīt

Iestatīt NordPass ierīcē ir tikpat vienkārša kā fona klienta instalēšana un izvēlētie paplašinājumi. Mēs izvēlējāmies Chrome versiju Windows datorā, un pēc paplašinājuma instalēšanas mēs tikām pāradresēti uz vietni, kurā mums lūdza instalēt galveno Windows “fona” lietojumprogrammu..

Kā redzams zemāk redzamajā attēlā, fona lietotnes ir pieejamas Mac, Windows un Linux mašīnām - tas nozīmē, ka šī paroļu pārvaldniece ir piemērota visām platformām.

NordPass pārlūks

Mēs lejupielādējām fona lietotni, noklikšķinot uz sniegtās saites un sekoja instalēšanas vedņa darbības. Lai instalētu NordPass, jums jāpiekrīt licences noteikumiem, tomēr šajā dokumentā nav nekas īpaši neparasts.

NordPass instalēšana

Ir vērts atzīmēt, ka ikviens var izmantot šo paroļu pārvaldnieku, faktiski nereģistrējot kontu. Tomēr šie lietotāji paroles varēs uzglabāt tikai uz sava datora. Šīs paroles tiek glabātas droši šifrētā formātā. Tomēr, ja vēlaties dublēt savas paroles Nord serveros (tikai gadījumā, ja ierīce sabojājas vai tiek bojāta), jums būs jāizveido konts, kas reģistrēts uz e-pasta adresi.

Kad NordPass fona lietotne bija veiksmīgi instalēta, mēs gājām uz priekšu un savā Chrome pārlūkā noklikšķinājām uz paplašinājuma NordPass. Tas pamudināja mūs norādīt sava konta e-pasta adresi un pēc tam saņēmām sešu ciparu apstiprinājuma kodu.

NordPass ciparu kods

Ievadot sešciparu kodu, jums tiks lūgts ievadīt galveno paroli. Ir svarīgi, lai jūs šo paroli padarītu unikālu un noturīgu, jo tā būs atslēga jūsu paroles glabāšanai. Galvenā parole šifrē jūsu paroles lokāli, un, ja aizmirstat galveno paroli, NordPass nevarēs atšifrēt jūsu glabātuves saturu. Šī iemesla dēļ ir svarīgi neaizmirst galveno paroli.

Iestatiet galveno paroli

Tomēr, lai palīdzētu jums, firma jums izsniedz atkopšanas atslēgu, kuru varat droši glabāt. Šis kods tiek pievienots jūsu kontam papildus galvenajai parolei gadījumā, ja to aizmirstat, palīdzot turpināt piekļūt savam kontam un atšifrēt paroles - vienkārši nezaudējiet arī atkopšanas kodu. NordPass skaidri brīdina, ka koda pazaudēšana novedīs pie pilnīgas nespējas piekļūt šifrētai paroļu glabātuvei.

saglabājot atkopšanas kodu

Saglabājot atkopšanas kodu, jūs automātiski piesakāties savā pārlūkprogrammā NordPass lietojumprogrammā un varat sākt glabāt savas paroles.

Lietošanas ērtums

Pārlūkprogrammā balstīta NordPass lietojumprogramma sākas ar lūgumu importēt savas paroles. To var izdarīt, izvēloties paroļu pārvaldniekus vai izmantojot CSV failu. Mēs izvēlējāmies CSV failu, ko lejupielādējām no mūsu Google konta. Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā to izdarīt, skatiet šo noderīgo rokasgrāmatu.

Mēs uzskatījām, ka viss process ir ārkārtīgi viegls, un mēs priecājamies redzēt, ka visas paroles ir veiksmīgi importētas. Kā redzat zemāk, visas trīs mūsu testa paroles tika veiksmīgi importētas.

3 vienumi pievienoti nordpass

Pēc tam mēs nolēmām pārbaudīt automātiskās saglabāšanas funkciju, dodoties uz mūsu Facebook kontu un ievadot savus akreditācijas datus. Pieteikšanās laukā tagad bija iekļauts NordPass logotips, ļaujot mums zināt, ka paroļu pārvaldnieks strādā fonā. Kad mēs ievadījām savus akreditācijas datus un paroli, mums uzreiz tika piedāvāts saglabāt paroli šifrētā glabātuvē..

NordPass darbojas pārlūkā

Apstiprināšanas logā noklikšķinot uz Saglabāt, jūs zināt, ka parole ir veiksmīgi saglabāta automātiski. Jāsaka, ka šis bezšuvju integrācijas līmenis ir tikpat labs, cik tas ir ar jebkuru paroļu pārvaldnieku, ko mēs kādreiz esam izmantojuši. Tas noteikti padara NordPass piemērotu iesācējiem, kuri vēlas iegūt labāku paroļu drošību tiešsaistē.

Tā kā mūsu paroles tagad ir saglabātas NordPass, mēs nolēmām pārbaudīt automātiskās aizpildes (veidlapu automātiskās aizpildīšanas) funkciju. Dodoties atpakaļ uz Facebook, lai redzētu, vai paroļu pārvaldniekam izdosies importēt mūsu akreditācijas datus un paroli, noklikšķinot uz pieteikšanās lauka, mēs redzam, ka mūsu lietotājvārds un parole tika nekavējoties importēti no glabātuves.

Piesakieties, izmantojot NordPass

Atkal šis process ir patiesi viegls, kas padara NordPass perfektu ikvienam, kurš vēlas piepūles pieredzi tieši ārpus karkasa.

Visbeidzot, mēs nolēmām pārbaudīt paroļu ievadīšanu tieši paplašinājuma pārlūka saskarnē. Lai sāktu, mēs noklikšķinājām uz Pievienojiet pieteikšanos poga augšējā labajā stūrī. Tālāk mēs ievadījām akreditācijas datus, URL un citus datus, kas bija nepieciešami mūsu Netflix pieteikuminformācijai. Pēc tam pieteikšanās parādījās mūsu glabātuvē.

pieteikšanās lietotnē

Kopumā tas dod trīs paroļu ievadīšanas iespējas - izmantojot importēšanu, manuālu ievadīšanu vai automātisko saglabāšanu.

Paroļu ģenerators

Paroļu ģenerators ļauj jums izveidot stabilas paroles visiem jaunajiem kontiem, kurus abonējat automātiski, jums nav jāsaskrāpē galva un jāizlemj, vai parole ir piemērota un spēcīga..

#, 6r $ Y =) j8b.5e ir daudz spēcīgāka par “paroli” vai “12345”, kas joprojām ir visizplatītākās paroles

Lai izmantotu paroļu ģeneratoru, pārlūkprogrammā vienkārši noklikšķiniet uz paplašinājuma ikonas NordPass, pēc tam augšējā labajā stūrī seko iestatījumu ikona. Tagad atlasiet paroļu ģeneratoru. Lietotne ļauj jums izveidot paroles, kas nepārsniedz 60 rakstzīmes - tās veido lielās un mazās rakstzīmes, cipari un simboli. Paroļu ģenerators ļauj pārslēgt arī neviennozīmīgas rakstzīmes - iespējams, mazos burtus l (L) un, piemēram, lielos burtus I (i),.

Paroles ģeneratora izpilde parasti šķiet lieliska. Vienīgais mūsu nelielais ķildīgums ir tas, ka ģenerētās paroles pēc noklusējuma tiek parādītas ekrānā vienkāršā tekstā. Ņemot vērā to, ka paroļu pārvaldnieks reģistrēs un saglabā šīs paroles lietotāja vārdā, šķiet labāk, ja tās paliek aizklātas, ja vien lietotājs īpaši nepieprasa tās redzēt. Tādā veidā paroļu pārvaldnieks automātiski aizsargās paroles no iespējamiem ļaunprātīgas programmatūras ekrāna ierakstīšanas gadījumiem.

Paroles stipruma pārbaudītājs

Šī funkcija ir diezgan pašsaprotama. Tas ir noderīgs veids, kā ātri analizēt savu paroļu stāvokli un izdalīt visas tās, kurām nepieciešami atjauninājumi. Šī noteikti ir funkcija, kuru ir vērts izmantot, lai nodrošinātu, ka jūsu glabātuvē neparādās vāja parole.

Droša paroles koplietošana

Ikvienam, kurš ir samaksājis par abonementu (vai kurš izmanto 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju) - ir iespējams droši dalīties ar parolēm. Lai to izdarītu, dodieties uz savas paroles glabātuvi un noklikšķiniet uz trim punktiem blakus parolei, kuru vēlaties koplietot. Pēc tam noklikšķiniet uz Dalies.

NordPass pieteikšanās

Tālāk jums tiks lūgts ievadīt e-pasta adresi, ar kuru vēlaties dalīties ar savu paroli. Zem tā tiek parādītas arī visas iepriekš koplietotās paroles, kuras gaida. Tas ļauj jums sekot līdzi visām jau nosūtītajām akcijām. Tas arī ļauj atsaukt neapstiprinātu akciju, ja vēlaties mainīt savas domas (ļoti ērta funkcija, kuru mēs iesakām NordPass attīstīt).

e-pasts, kontaktu e-pasts

Tālāk mēs devāmies uz e-pasta adresi, ar kuru mēs kopīgojām savu Netflix paroli. Protams, mēs bijām saņēmuši e-pastu, kurā mūs informēja, ka ir veikts mēģinājums paroles koplietošanai. E-pastā mums teica, ka mums vajadzētu atvērt bezmaksas kontu, ja mēs vēlamies saņemt paroli. Tāpēc ir vērts atzīmēt, ka paroles koplietošana ir pieejama tikai visos NordPass kontos - nekad lietotājiem, kas nav NordPass lietotāji.

Tas ir mazliet kauns. Tomēr kopumā mēs uzskatījām, ka drošas koplietošanas funkcija ir lieliska un pieejama ikvienam, un par to nav jāmaksā, ņemot vērā, ka NordPass ir pieejams bez maksas

Drošas piezīmes un dati

Pēdējais pārbaudīšanas vērts elements ir drošas piezīmes un datu funkcija. Lietotāji var izvēlēties saglabāt sev drošas piezīmes, kas satur vērtīgu informāciju un informāciju. Un pat kredītkartes vai debetkartes informācijas saglabāšanai to šifrētajā glabātuvē.

drošu piezīmju cilne

Lai sāktu, atlasiet Drošas piezīmes izvēlnē, kurai seko Pievienojiet drošu piezīmi. Atveras jauns logs, kas ļauj izveidot piezīmi ar unikālu nosaukumu. Piezīmes var būt jebkura garuma, kas ir lieliski.

Tāpat, lai saglabātu kredītkartes vai debetkartes datus. Klikšķiniet uz Kredītkartes. Jums tiks nodrošināta viegli aizpildāma veidlapa kredītkartes datu glabāšanai.

droši saglabājiet kredītkartes datus

Šo informāciju var automātiski aizpildīt tiešsaistes iepirkšanās veidlapās, kas nozīmē, ka jums katru reizi, veicot pirkumu, nav atkārtoti jāievada kredītkartes informācija..

Sinhronizēt ar iOS operētājsistēmas NordPass

Mēs domājām, ka vislabāk pārbaudīsim sinhronizācijas funkciju, lai redzētu, cik viegli ir iegūt paroles no vienas platformas uz otru. Mēs lejupielādējām un instalējām lietotni iOS, pēc tam mums tika lūgts no mūsu e-pasta adreses ievadīt vēl sešciparu kodu. Pēc koda ievadīšanas mums bija jāievada galvenā parole un konts ir atbloķēts, iepriekš sinhronizēts ar visām mūsu parolēm. Tas ir patiešām tik vienkārši, cik notiek sinhronizācija.

sinhronizēt ar iOS

Runājot par iOS lietotni, to ir viegli lietot ar visām tām pašām funkcijām, kuras jūs saņemat no otras versijas, un tās ir viegli orientējamas. Turklāt lietotājiem tiek dota iespēja atbloķēt savu NordPass ar touch ID, kas ir jauks drošības papildinājums. Un lietotāji no lietotnes var tieši doties uz palīdzības centru, kas ir lieliski.

Privātums un drošība

NordPass ir paroļu pārvaldnieks, kas apgalvo, ka nodrošina nulles zināšanu sistēmu. Tas nozīmē, ka lietotāji saglabā pilnīgu kontroli pār savām šifrēšanas atslēgām. Šāda visaptveroša šifrēšana (e2ee) ir privāto pakalpojumu, piemēram, paroļu pārvaldnieku, zelta standarts, jo tas nozīmē, ka neviens, izņemot abonentu, nevar piekļūt datiem, ko viņi saglabā mākonī..

NordPass e2ee izmanto stabilu mūsdienu kriptogrāfiju - īpaši XChaCha20 šifrēšanas algoritmu. Šis ir šifrēšanas algoritms, kura popularitāte pieaug, pateicoties tā nākotnes drošībai. NordPass realizē XChaCha20 ar 256 bitu atslēgas garumu apvienojumā ar Argon2 atslēgas atvasināšanas funkciju. To uzskata par spēcīgu klienta puses šifrēšanu.

Slēgts avots

Ņemot to vērā, ir vērts atzīmēt, ka NordPass ir pilnībā patentēta platforma. Tā ir slēgta avota programma, kas nozīmē, ka nav iespējams revidēt un pārbaudīt, vai tā dara tās lietas, kuras tā saka. Tas varētu nozīmēt, ka dati netiek aizsargāti, kā tiek apgalvots. Un tas varētu nozīmēt, ka firma ir ievietojusi aizmugures platformu, kas tai ļauj nozagt jūsu paroles. Tas var šķist maz ticams, un tas droši vien ir. Tomēr tas ir iespējams, un šī iemesla dēļ mēs nevaram pilnībā apgalvot, ka tas nenotiek.

Kā vienmēr, lēmums izmantot slēgta avota platformas ir jūsu pašu draudu modelis. Visticamāk, ka lielākajai daļai cilvēku NordPass nodrošinās pietiekami robustu risinājumu paroļu drošības prasībām. Tomēr patērētājiem, kuri vēlas garantijas - vienmēr būs labāk pieturēties pie atvērtā koda paroles pārvaldnieka, kas nodrošina klienta puses e2ee.

TLS drošība

Papildus paroļu šifrēšanai lokāli pirms to augšupielādes Nord serveros, NordPass visus datus droši pārsūta uz saviem serveriem, izmantojot spēcīgu TLS drošību (HTTPS). Mēs pārbaudījām NordPass serverus, izmantojot Qualys SSL Labs, un atradām tam punktu skaitu A +. Tas nozīmē, ka tā transporta slāņa drošība ir ieviesta augstā standartā un jūsu dati tranzītā ir droši.

TLS drošība

Atkopšanas koda drošība

NordPass atkopšanas koda ieviešana ir noderīgs papildinājums. Un mēs priecājāmies redzēt, ka lietotāji var izvēlēties izveidot jaunu, ja viņi baidās, ka vecais varētu būt apdraudēts.

atkopšanas kods

Citas drošības funkcijas

Lielisks papildinājums ir arī divu faktoru autentifikācijas pieejamība, piesakoties, un mēs ļoti iesakām lietotājiem to iespējot, ja viņi plāno izmantot NordPass. Lai to izdarītu, lietotāji var savienot NordPass ar savu mobilo autentificētāju (Google Authenticator, Duo Mobile, Authy utt.), Skenējot QR kodu, kas parādās iestatīšanas laikā..

divu faktoru autentifikācija

Paroles papildu drošībai NordPass klientam ir gan manuāla bloķēšana, gan automātiskās bloķēšanas funkcija. Noklikšķinot uz manuālās atslēgas, jūs varat atspējot piekļuvi paroļu glabātuvei bez galvenās paroles - padarot šo paroļu pārvaldnieku ideālu ikvienam, kurš strādā aizņemtā birojā, bibliotēkā vai citur.

Bloķēt

Automātiskās bloķēšanas funkciju var iestatīt bloķēšanai ar dažādiem intervāliem, bet papildu drošībai mēs to iestatām uz īsāko laika periodu (15 minūtes). Mēs iesakām lietotājiem maksimāli izmantot manuālās bloķēšanas funkciju un nodrošināt, ka viņi bloķē savu paroli jebkurā AFK laikā.

Privātuma politika

Visbeidzot, mēs pārbaudījām privātuma politiku, lai pārliecinātos, ka tajā nav nekā aizdomīga vai satraucoša. Atrodoties Panamā, šis uzņēmums atrodas tālu no invazīvām jurisdikcijām nepieejamā vietā. Tā kā tam nav piekļuves patērētāju datiem (e2ee dēļ), nav risku, ka darbinieki vai iestādes piekļūs jūsu parolēm vai konta datiem..

Diemžēl NordPass mārketinga nolūkos apkopo dažus personas datus

Tomēr šī politika atklāj, ka, izmantojot paroļu pārvaldnieku, NordPass no jums apkopos dažus personiski identificējamus datus. Tas ietver jūsu IP adresi un ierīces reklamēšanas ID. Tādējādi varētu šķist, ka NordPass plāno daļu no jūsu datiem izmantot mārketinga nolūkos; kas dažus cilvēkus var atlaist.

Klientu atbalsts

Attiecībā uz klientu atbalstu NordPass ir lielisks. Klientu atbalsta komanda ir pieejama, izmantojot kontaktinformācijas veidlapu savā vietnē vai pa e-pastu. Šis atbalsts ir pieejams visu diennakti. Jāatzīst, ka būtu jauki, ja tā piedāvātu tiešraides tērzēšanas atbalstu tādā pašā veidā kā NordVPN.

Tomēr, iespējams, ir ļoti maz nepieciešams tiešraides tērzēšanas atbalsts, jo šo paroļu pārvaldnieku ir ļoti viegli izmantot. Tādējādi mēs uzskatām, ka diennakts e-pasta atbalsts ir fantastisks.

Mēs uzdevām atbalsta aģentiem dažus jautājumus par pakalpojumu un vienmēr saņēmām skaidras, noderīgas atbildes.

Secinājums

NordPass ir paroļu pārvaldnieks, kas ir labi piemērots lielākajai daļai cilvēku. Lietotnes ir pieejamas visām platformām, un paroļu sinhronizēšana dažādās platformās ir ārkārtīgi vienkārša neatkarīgi no tā, kuru platformu nolemjat izmantot.

Spēja bez maksas izmantot NordPass ir lieliska, un garāki abonementi nav pārāk dārgi, ja nolemjat, ka nepieciešama sinhronizācija dažādās ierīcēs un paroļu koplietošanas iespējas.

Mums patīk, ka šis paroļu pārvaldnieks nodrošina spēcīgu e2ee, kas nozīmē, ka jūsu dati vienmēr tiek augšupielādēti drošā stāvoklī. Tomēr daži cilvēki var vēlēties pieturēties pie pilnīgi atvērtā koda platformas.

Kopumā mēs to uzskatām par satriecoši labu ienākšanu paroļu pārvaldības nišā. Pārlūku bāzes paplašinājumi un klienti ir ārkārtīgi viegli lietojami, un programmatūra visās platformās izskatās līdzīga - padarot to viegli saprotamu visās platformās.

Tas noteikti ir bezrūpīgs paroli pārvaldnieks ar mazu mācīšanās līkni, kas ir piemērots iesācējiem. Tomēr visiem parole ir kaut kas tāds, kas pieejams paroļu pārvaldītājā, kas ātri saglabā paroles un automātiski ielādē tās tiešsaistes veidlapās..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me