NordLocker

 • Cenu noteikšana

  No plkst 2,99 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

NordLocker ir jauns šifrēšanas rīks no ļoti cienījamā VPN uzņēmuma NordVPN. Mēs uzskatījām, ka tas ir spēcīgs un viegli lietojams produkts, kaut arī tas saskarsies ar spēcīgu konkurenci ar pieejamo bezmaksas un atvērtā koda alternatīvu bagātību. Šajā NordLocker pārskatā mēs padziļināti aplūkojam cenu veidošanu, funkcijas, cik tā ir droša un daudz ko citu.

Cenu noteikšana

Ir pieejama bezmaksas NordLocker versija, kas lietotājiem atļauj tikai 5 GB šifrētus datus. Bezmaksas lietotāji tomēr var atšifrēt jebkura lieluma failus, kas viņiem nosūtīti.

Augstākās kvalitātes lietotāji var šifrēt neierobežotu datu daudzumu. Mēneša pēc plāna cenas ir diezgan augstas, lai gan tas kļūst lētāks, ja jūs pērkat ilgāka termiņa paketes.


NordLocker cenu noteikšana

3 gadu

USD 107,64 tiek izrakstīts ik pēc 3 gadiem

62% atlaide

2,99 USD
mēnesī

1 gads

Katru gadu tiek iekasēta USD 59,88

37% atlaide

4,99 USD
mēnesī

1 mēnesis

8,00 USD
mēnesī

Līdzīgi kā ar pakalpojumu NordVPN, varat izmēģināt NordLocker Premium 30 dienu dienu bez maksas ar naudas atdošanas garantiju..

Jāatzīmē, ka abonēšanas modelis lietai, kas parasti tiek piedāvāta kā atsevišķa lietotne, izraisīja uzacis šeit, ProPrivacy birojā, lai gan tam var būt labi iemesli.

Iespējas

 • Vienkārša failu un mapju šifrēšana, velkot un nometot
 • Klienta puses (e2e) šifrēšana
 • Droši faili, kas tiek glabāti gandrīz visos nedrošos mākoņa pakalpojumos
 • Koplietojiet šifrētus failus ar citiem NordLocker lietotājiem
 • Galvenās paroles atiestatīšana
 • Failu nosaukumi un direktoriju struktūra ir šifrēti
 • 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

NordLocker nav atvērtā koda, bet ir balstīts uz lielisko atvērtā koda gocryptfs katra faila šifrēšanas lietotni. Tas nozīmē, ka katrs sējuma fails tiek šifrēts un glabāts atsevišķi, tāpēc viena faila maiņa nenozīmē visa šifrēta konteinera atkārtotu augšupielādi, kad tas tiek glabāts tiešsaistē.

Šīs sistēmas skaistums ir tāds, ka, piemēram, ja atverat Word dokumentu, kas glabājas NordLocker konteinerā, rediģējat un saglabājat to, izmaiņas tiek nemanāmi saglabātas šifrētā dokumentā..

Tas padara NordLocker par lielisku izvēli, lai droši glabātu failus citos nedrošos mākoņu krātuves pakalpojumos, piemēram, Dropbox vai Google Drive.

Galvenās paroles atiestatīšana

Izveidojot jaunu kontu, jūs izvēlaties arī galveno paroli, kuru izmanto failu šifrēšanai (sk. Tehnisko drošību zemāk). NordLocker ģenerē arī atkopšanas atslēgu, kas ir pieejama tikai jums un ir vislabāk turēta bezsaistē, lai nodrošinātu papildu drošību. To var izmantot, lai atiestatītu galveno paroli, taču esiet piesardzīgs. Ja pazaudēsit galveno paroli un atkopšanas atslēgu, failus nevarēsit atvērt.

Privātums un drošība

Jurisdikcija

NordVPN juridiskā adrese ir Panamas Republikā, un NordLocker pakalpojumu sniegšanas noteikumi skaidri norāda, ka visi juridiskie strīdi tiks atrisināti šajā jurisdikcijā. Panamā ir necenzēts internets, un mums nav nekādas vietējas uzraudzības.

Tas atrodas arī ārpus jebkādas tiešas Amerikas Savienoto Valstu un tās "Five Eyes" spiegošanas partneru ietekmes sfēras, lai gan spēcīga ekonomiskā klātbūtne varētu ļaut ASV izdarīt netiešu spiedienu uz Panamas valdību, ja tā to vēlas..

NordVPN ir atzinusi, ka ir cieša saikne ar Lietuvas infrastruktūras nodrošinātāju Tesonet, taču šo attiecību precīzais raksturs joprojām nav skaidrs.

Privātuma politika

Pašlaik NordLocker vietnē nav izvietoti izsekotāji, lai gan tās privātuma politika tai piešķir lielu rīcības brīvību, lai nākotnē varētu veikt plašu vietņu apmeklētāju izsekošanu..

NordLocker nodrošina klienta puses šifrēšanu, tāpēc tā izstrādātājiem nav piekļuves jūsu šifrētajiem datiem, lai gan daži apkopoti un pseidoanonimizēti diagnostikas un lietošanas dati no tā lietotnēm tiek nosūtīti Tefincom. Windows klientam ir iespēja izslēgt šādu koplietošanu, lai gan tas MacOS diemžēl pagaidām neatrodas.

Visu apkopoto informāciju var koplietot ar trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, saistītajiem uzņēmumiem un amatpersonām saskaņā ar spēkā esošajām likumīgajām prasībām. Eiropas klientu datus, protams, aizsargā GDPR.

Tehniskā drošība

Pirmkārt, jāatzīmē, ka NordLocker ir slēgta avota patentēta programmatūra. Tas nozīmē, ka mums vienkārši ir jāuzticas tā izstrādātājiem, ka tas, kas, viņuprāt, ir un ka viņš nedara neko tādu, kā nevajadzētu. Tāds ir visas slēgtā pirmkoda programmatūras raksturs.

NordLocker ir droša izvēle failu glabāšanai pat Dropbox un Google Drive

Visi faili ir šifrēti klienta pusē, kas nozīmē, ka NordLocker nodrošina pilnīgu šifrēšanu. Jūs šifrējat savus failus, un tos atšifrēt var tikai jūs vai citi NordLocker lietotāji, ar kuriem esat izvēlējies tos koplietot..

Tātad, pat ja jūs tos glabājat mežonīgi nedrošā vietā, piemēram, Dropbox vai Google Drive, tie ir droši.

Dati tiek aizsargāti, izmantojot AES-256-GCM, un šifrēšanas atslēgas ir sajauktas, izmantojot Argon2. Abas no tām ir izmēģinātas un pārbaudītas kriptogrāfijas primitīvas. Publiskās atslēgas kriptogrāfija asimetrisko atslēgu pāru ģenerēšanai un autentificēšanai tomēr tiek veikta, izmantojot eliptisko līkņu kriptogrāfiju (ECC), nevis izplatītāko RSA.

Kā darbojas NordLocker

Skapīša atslēgas nekad neatstāj darbvirsmu bez šifrēšanas, izmantojot slepeno atslēgu un XChaCha20 šifru ar Poly1305 autentifikāciju. Jūsu slepenā atslēga tiek iegūta no jūsu galvenā paroles, kas tiek sajaukta un sālīta, izmantojot Argon2 atslēgas atvasināšanas funkciju.

Bažas par ECC kriptogrāfiju

Eliptisko līkņu kriptogrāfijai ir liela priekšrocība, jo ir nepieciešami daudz mazāki taustiņu izmēri, taču tās lietošana ir ļoti pretrunīga.

Tā pašreizējā zināmā neaizsargātība pret sānu kanālu uzbrukumiem un teorētiski zināmā neaizsargātība pret kvantu skaitļošanas uzbrukumiem ir pietiekami satraucoša, taču vēl satraucošāks ir tas, cik viegli algoritmā ir ievietot aizmugurējās durvis..

Patiešām, pastāvīgās bažas par to, ka aizmugures durvis varētu būt ievietotas Dual_EC_DRBG eliptisko līkņu algoritmā, šķiet, apstiprina iekšējās NSA piezīmes, kuras noplūda Edvards Sniegs.

Neskatoties uz šādām bažām, “algoritms kopumā paliek diezgan drošs”, ja tas tiek pareizi ieviests, kas ir zināma problēma. Kā IASCA ziņojums par eliptisko līkņu kriptogrāfijas piezīmēm.

Algoritms kopumā joprojām ir diezgan drošs:

Īsumā, daudz kas var noiet greizi, kamēr tiek ieviesta ECC. Ir daudz piemēru, kā neveiksmīga ECC algoritmu ieviešana radīja ievērojamas ievainojamības kriptogrāfijas programmatūrā. ”

Un tā kā slēgtais avots, tas vienkārši nav veids, kā uzzināt, cik labi ECC kriptogrāfija ir ieviesta programmatūrā NordLocker. Tomēr, godīgi runājot par NordLocker, maz ticams, ka uzbrukumi, kas ir neaizsargāti ECC, būs daļa no tā klientu draudu modeļiem.

Failu koplietošana

Skapīšus, mapes un atsevišķus failus (kas tiek pārveidoti par skapīšiem) var koplietot ar citiem NordLocker lietotājiem, izmantojot gandrīz jebkurus līdzekļus - pa e-pastu, izmantojot koplietojamo Dropbox mapi, USB atmiņā un izmantojot dažādas citas metodes..

dropbox, onedrive, box un google disku logotipi

Pateicoties asimetriskajai publiskās atslēgas kriptogrāfijai (ECC), tikai paredzētais adresāts, kurš identificēts pēc viņu e-pasta adreses, var atbloķēt skapīti, izmantojot savu privāto atslēgu.

Tādēļ mēs pieņemam, ka, lai izplatītu klientu publiskās atslēgas sūtītājiem, nepieciešama zināma centralizācija.

Pievienojiet lietotāja piekļuvi NordLocker

Ja tas tā ir, tad tas izskaidro, kāpēc NordLocker darbojas pēc abonēšanas modeļa, nevis tiek pārdots kā atsevišķs produkts. Bet tas rada arī jautājumus par to, vai NordLocker var veikt uzskaiti par to, kurš sūta failus kam.

Klientu aprūpe

Vietne piedāvā diezgan vienkāršus FAQ un dažus traucējummeklēšanas norādījumus. Tiek solīts atbalsts 24/7 tiešraides tērzēšanai, taču tas nebija pieejams, kad šī atsauksme tika uzrakstīta. Tā vietā jaunajiem lietotājiem būs jāpaļaujas uz e-pasta atbalstu, kas jau ir izveidots.

Lietošanas ērtums

NordLocker ir pieejams operētājsistēmai Windows un macOS. Windows lietotnei ir nepieciešama .Net Framework 4.8, kas jāinstalē iestatīšanas laikā, ja tā vēl nav jūsu sistēmā.

Kad NordLocker konteiners ir atvērts ar galveno paroli, tas darbojas tāpat kā parasta mape. Failus atvērs to parastās programmas, un, saglabājot izmaiņas, tie tiks nemanāmi šifrēti.

NordLocker mape

Lai šifrētu failus, vienkārši velciet un nometiet tos atvērtā Locker logā. Jums tiks jautāts, vai vēlaties saglabāt oriģinālu vai pārvietot to tikai uz skapīti. Varat pievienot lietotāja piekļuvi citiem NordLocker klientiem, kas ir īpaši noderīgi, lai koplietotu skapīšus, kas tiek glabāti tiešsaistē.

Lai glabātu skapīti tiešsaistē, vienkārši augšupielādējiet to izvēlētajā mākoņa pakalpojumā. Ja mākoņa mapē glabājat skapīti, visas tajā esošajās failos veiktās izmaiņas nekavējoties tiks atspoguļotas mākoņa krātuvē.

Varat arī koplietot failus un mapes, pārveidojot tos jaunos skapīšos un pēc tam koplietojot tos pēc jūsu izvēles. Kā jau tika atzīmēts, šī funkcija darbos joprojām pastāv rakstīšanas laikā.

NordLocker mapes koplietošana

Operētājsistēmā Windows koplietotie skapīši tiek vienkārši saglabāti, tāpēc jums pašiem tie ir jādalās manuāli, piemēram, pievienojot tos kā e-pasta pielikumu. MacOS lietotnei ir nedaudz labāka OS integrācija, kas ļauj automātiski koplietot skapīšus, izmantojot iebūvēto macOS koplietošanas funkciju.

Noslēguma domas

NordLocker ir ļoti pulēts produkts. Tas izskatās lieliski un neapšaubāmi nodrošina vienkāršāko veidu, kā mēs esam redzējuši, lai šifrētu failus lokāli vai mākonī un droši koplietotu tos ar citiem..

Mēs neesam pārliecināti, ka eliptisko līkņu kriptogrāfijas izmantošana ir labākā izvēle, taču pretējā gadījumā jūsu datu aizsardzībai izmantotā tehniskā drošība ir ļoti stabila. Tas ir tikai kauns, ka lietotne ir slēgta avota, tāpēc mēs īsti nevaram redzēt, kas notiek vai cik labi ir ieviesta drošība.

Citas mūsu lielās rūpes ir cenas. Šifrēšanas lietotņu telpa jau ir pārpildīta, un ir pieejams daudz lielisku un pilnībā atvērtu avotu iespēju. Mēs sacīsim, ka neviens no šiem nav tik izslīpēts vai daudzpusīgs kā NordLocker, taču tie ir bezmaksas un atvērtā koda avoti.

NordLocker nav lēts (it īpaši salīdzinājumā ar bezmaksas), un pat kā komerciāls produkts tā abonēšanas modelis ir nedaudz kaitinošs tam, ko daudzi domā par patstāvīgu produktu, kam ir pelnījusi vienreizēju cenu zīmi. Bet kā mēs jau esam spekulējuši, tam var būt iemesli.

Būtu jauki, ja varētu piekļūt šifrētiem failiem no mobilajām ierīcēm, taču mēs būtu ļoti pārsteigti, ja darbos nav iOS un Android lietotnes.

Kopumā mēs domājam, ka NordLocker ir ļoti labs produkts, kas piedāvā unikālu failu šifrēšanas iespēju lokāli un mākonī. Bet tas nav ne bezmaksas, ne atvērtā koda.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me