Neredzēts.is

Unseen.is ir īsziņu sūtīšanas platforma no Islandes, kas sevi reklamē kā pieejamu droša e-pasta pakalpojumu sniedzēju ar pilnīgu šifrēšanu. Atrodoties Islandē (kas parasti tiek uzskatīta par spēcīgu datu privātumam), šis pakalpojums ir interesants. Un, kaut arī Islandē ir dažas obligātas datu saglabāšanas direktīvas, tās tomēr attiecas uz tādiem privātuma pakalpojumiem kā VPN.

ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

No otras puses, ātrs skatiens tiešsaistē atklāj, ka “Neredzētais” ir slēgts avots. Tas ir tālu no ideāla - un tas, ka tas ir saņēmis daudz kritikas no iepriekšējiem abonentiem, arī izsauc dažus trauksmes zvanus..

Pārbaužu laikā mēs atklājām tērzēšanas pakalpojumu, kas darbojas, bet ko nevarējām pārbaudīt privātuma un drošības ziņā. Un drošs e-pasta pakalpojums, kas vai nu vairs nav pieejams jauniem abonentiem, vai arī ir pilnīgi novecojis. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk, taču TLDR ir tas, ka mēs iesakām jums palikt prom no šī apšaubāmā pakalpojuma.


Cik maksā Unseen.is?

Neredzēts drošs e-pasts ir pakalpojums, kuru lietotāji var izvēlēties izmantot bez maksas, ja vēlas sūtīt tērzēšanas ziņojumus citiem Neredzētiem lietotājiem. Tomēr ir daudz iemeslu uzskatīt, ka bezmaksas tērzēšanas pakalpojums nenodrošina tādu privātuma līmeni, kādu jūs saņemat no maksas abonēšanas plāniem (ja un kad tie varētu kļūt pieejami).

Tā rezultātā ir iespējams, ka daudzi bezmaksas lietotāji, iespējams, ir izvēlējušies izmantot Unseen.is, lai nosūtītu drošus tērzēšanas ziņojumus viltus izlikšanās veidā - pieņemot, ka tas viņiem nodrošina drošu tiešo šifrēšanu..

Tiek uzskatīts, ka ikviens, kurš izvēlas maksāt par pakalpojumu, varēs to izdarīt, izmantojot PayPal, VISA, MasterCard vai ar Bitcoin. Tomēr mūsu testu laikā prēmiju konti nebija pieejami (un mēs nevarējām noskaidrot, kad tie varētu atgriezties). Šī iemesla dēļ mēs pilnīgi nespējām pārliecināties, cik patiesībā maksā prēmijas konts.

Iespējas

Pamata Neredzams konts nodrošina lietotājiem iespēju veikt īsziņu tērzēšanu un individuālus zvanus. Tas nenodrošina piekļuvi e-pastam vai drošam e-pastam. Tērzēšanas pakalpojums ir pieejams kā WebClient galddatoriem un kā lietotnes Android un iOS.

Ikvienam, kurš vēlas piekļūt drošas e-pasta adreses un konferences zvana funkcijām, būs jājaunina uz Premium kontu (kas pārskatīšanas laikā nebija pieejams). Paredzams, ka augstākās kvalitātes lietotāji saņems šādu pilnu funkciju kopu:

  • Divas drošas e-pasta adreses, kas mitinātas Islandē
  • 2 GB e-pasta krātuve
  • Pilnīga jūsu atslēgu kontrole (visaptveroša šifrēšana)
  • Konferences zvani ar ne vairāk kā 10 audio un 4 video dalībniekiem vienā sarunā
  • Šifrēta failu koplietošana (lielums līdz 10 MB)
  • Prioritārais klients ar tiešraidi (Islandes darba laikā)

Uzstādīt

Bezmaksas konta iegūšana neredzētai tērzēšanai ir ļoti vienkārša. Vienkārši norādiet alternatīvu e-pasta adresi, lietotājvārdu, paroli un aizpildiet captcha, lai pierādītu, ka esat cilvēks. Kad esat noklikšķinājis uz veidlapas, teikts, ka esat veiksmīgi izveidojis kontu (tas ir smalks, un sākumā jūs varat domāt, ka tas nav darbojies).

Tagad piesakieties, izmantojot tikko norādītos akreditācijas datus, un jums tiks parādīts paziņojums ar lūgumu verificēt kontu, izmantojot jūsu norādīto e-pasta adresi. Jāatzīst, ka alternatīvas e-pasta adreses norādīšana nav ideāla, taču tas ir labāk nekā norādīt tālruņa numuru. Sveiciena e-pasts atgādina jums, ka:

iestatīšana neredzēta.is

Pakalpojums lietotājiem arī atgādina, ka, ja viņi aizmirsīs paroli, tā būs jāatiestata, kā rezultātā viņu iesūtnes saturs tiks atiestatīts:

“Noteikti kaut kur pierakstiet savu paroli un glabājiet to droši. Ja aizmirstat paroli un atiestatīsit to, pazaudēsit VISUS savus iepriekšējos tērzēšanas ziņojumus un koplietotos failus, jo parole ir nepieciešama, lai jūsu ziņas beidzot tiktu atšifrētas.

Diemžēl, tiklīdz esam pieteikušies, saprotam, ka ar bezmaksas kontu jūs faktiski nevarat piekļūt nevienai e-pasta funkcijai. Noklikšķinot uz jaunināšanu uz premium, tiek atvērta lapa, kurā norādīts:

Neredzēts.iestatīts

Lietošanas ērtums

Kad konts ir iestatīts, jūs esat gatavs sākt izmantot tīmekļa klientu. Sākumā interfeiss izskatās diezgan jauks un noteikti ir pievilcīgāks nekā daži citi pakalpojumi, kurus esam pārbaudījuši. Tomēr pašlaik nav iespējams novērtēt neko citu kā pakalpojuma tērzēšanas funkciju.

Divreiz nolēmām pievienoties Neredzamajam, lai pārbaudītu tērzēšanas funkciju (lai iegūtu norādi, vai pakalpojums joprojām ir aktīvs). Lai to izdarītu, mēs izveidojām kontu ar nosaukumu proprivacy un meklējām raywalsh. Zemāk varat redzēt šīs meklēšanas rezultātus.

meklēt lietotājus

Tiklīdz mēs pievienojāmies kā kontaktpersona, mēs saņēmām pieprasījumu no otra konta.

pieprasīt kontaktu

No šī brīža mēs varējām sākt sūtīt ziņojumus, un mēs pat saņēmām tiešraides paziņojumus no lietotnes, lai paziņotu mums, ka esam saņēmuši ziņojumu.

Šķiet, ka šifrēšanas funkcija ļauj lietotājiem šifrēt ziņojumus, kamēr tie tiek glabāti miera stāvoklī. Tomēr mēs nevarējām nosūtīt šifrētus ziņojumus, jo tā nav pieejama funkcija.

izveidojot e-pastu

Ir grūti pilnībā saprast, ko šī “šifrēšana” patiesībā sasniedz, izņemot to, lai aizēnotu ekrānā redzamos ziņojumus.

Var tikai pieņemt, ka tas arī šifrē tos uzņēmuma serveros, lai tie būtu nepieejami nevienam Neredzēts (vai hakeriem, kuriem varētu piekļūt). Tomēr tas nebūt nav skaidrs no pašas funkcionalitātes, un tas nav izskaidrots firmas vietnē (tas atkal un atkal nozīmē, ka jūs nesaņemat pilnīgu šifrēšanu, ja nesaņemat premium kontu).

Mēs pārbaudījām Word teksta faila nosūtīšanu, izmantojot pakalpojumu, un secinājām, ka failus varam veiksmīgi nosūtīt. Tādējādi kopumā mēs uzskatījām, ka tas ir piemērots ziņojumapmaiņas pakalpojums, kuram īpaši neuzticēsimies, sūtot drošus ziņojumus (lūdzu, izlasiet šī pārskata privātuma un drošības sadaļas, lai uzzinātu vairāk).

Privātums

Atrodoties Islandē, tiek uzskatīts par spēcīgu privātumu, jo, kā uzsver firma:

“Mūsu uzņēmums un serveri atrodas Islandē, un tos aizsargā visstingrākie planētas datu privātuma likumi. Mēs esam reģistrēts uzņēmums Islandē. ”

Šīs ir labas ziņas, jo Islande nav daļa no 5 vai vairāk 9 acu uzraudzības nolīguma, un tiek uzskatīts, ka tā ir vieta, kas neveic masveida uzraudzību saviem pilsoņiem..

No otras puses, šķiet, ka šī pakalpojuma bezmaksas lietotāji nesaņem šifrēšanu no vienas puses uz otru vai iespēju sūtīt šifrētus ziņojumus viens otram. Tas nozīmē, ka ir iespējams, ka kāds no uzņēmumiem var piekļūt jūsu tērzēšanas ziņojumiem un pat atļaut trešajām personām (piemēram, iestādēm) piekļūt jūsu datiem..

Iespējams, ka sarunu šifrēšana miera stāvoklī tos pasargās no ielaušanās, taču to nav iespējams pārbaudīt platformas slēgtā avota rakstura un dokumentācijas trūkuma dēļ par to, kā pakalpojums darbojas. Tas satrauc, jo privātuma politikā teikts:

“Ja vien to nepieprasa Islandes valsts likumi vai nav ievērots juridiskais process, kas pienācīgi piegādāts uzņēmumam Unseen, Unseen neizpaudīs, neapmainīsies, netirgos un nepārdos nevienu no jūsu datiem - it īpaši nekādu informāciju, kas jūs identificētu. jebkura trešā persona. Lietotājs tiks nekavējoties informēts par katru šādu trešo personu pieprasījumu. ”

Vēl viena Unseen problēma ir saistīta ar faktu, ka mātes uzņēmuma Unseen, ehf izpilddirektors, šķiet, ir firmas iNome direktors. Šis uzņēmums apgalvo, ka ir “strauji augošs personīgā izlūkošanas uzņēmums”.

Drošība

Unseen.is ir ziņojumapmaiņas pakalpojums, kas apgalvo, ka nodrošina pilnīgu šifrēšanu. Tomēr, rūpīgāk apskatot tās politikas, atklājas, ka bezmaksas lietotājiem tas neattiecas. BUJ ir teikts, ka:

Kāda ir atšķirība starp neredzēto pamata un Premium kontu?

Pamata konti nodrošina ziņojumapmaiņas un zvana funkcijas.

Premium konti piedāvā maksimālu drošību jūsu tiešsaistes saziņas vajadzībām, drošu e-pasta kontu ar 2 GB lielu krātuvi un spēcīgāko pieejamo šifrēšanas līmeni, kā arī līdz 100 MB failu koplietošanu, neierobežotu individuālu un grupu izsaukšanu, kā arī iespēju ģenerēt un saglabāt savu privāto. atslēga.

Kā redzat, šis paziņojums atklāj, ka bezmaksas konti nesaņem nekādu šifrēšanu no viena gala līdz otram, kas nozīmē, ka ikvienam, kurš izmanto tērzēšanas pakalpojumu, jārēķinās, ka Unseen.is kontrolē viņu atslēgu un spēj apskatīt viņu ziņojumus jebkurā brīdī. Tas ir ļoti maldinošs lietotājiem, kuri, iespējams, nepamana šo informāciju, kas ir apglabāta tīmekļa vietnē.

Lietotāju atslēgu glabāšana bezmaksas kontos uzņēmuma serveros nozīmē, ka tās var tikt uzlauztas. Tas nozīmē arī to, ka gadījumā, ja varas iestādes izsniegs rīkojumu Neredzētajam, valdība varēs piekļūt visiem jūsu ziņojumiem. Turklāt, tā kā šis pakalpojums ir slēgts avots, nav iespējams zināt, ko pakalpojumu sniedzējs varētu darīt ar lietotāja datiem.

Pozitīvāk ir tas, ka Neredzētais vienmēr aizsargā visus datus, ko tas no lietotāja pārlūka pārsūta uz saviem serveriem, izmantojot spēcīgu TLS / SSL šifrēšanu (HTTPS). Mēs pārbaudījām šīs transporta drošības statusu, izmantojot neatkarīgo pakalpojumu Qualys SSL Labs, un pakalpojums saņēma A + punktu. Tas ir lielisks vērtējums, kas nozīmē, ka tranzītā jūsu dati ir šifrēti un tiem jābūt pietiekami drošiem, lai netiktu pārtverti..

Tomēr ir arī vērts atzīmēt, ka tāpēc, ka Neredzēts darbojas tīmekļa klientā jūsu pārlūkprogrammā, tas būs jutīgs pret Javascript ekspluatāciju, kas var izraisīt uzbrukumu cilvēkam-vidum. Vienīgais veids, kā no tā izvairīties, ir izmantot savu e-pasta kontu caur IMAP vai PoP trešās puses e-pasta klientam, piemēram, Firefox Thunderbird. Tā kā tērzēšanas klientam tas nav iespējams, to nevar uzskatīt par drošu.

No pirmā acu uzmetiena šķiet, ka vietne nodrošina ceļvedi Unseen iestatīšanai ar trešās puses e-pasta klientu. Tomēr, noklikšķinot uz ceļveža, atklājas, ka tā trūkst, un 22 no 23 cilvēkiem sacīja, ka viņiem šī rokasgrāmata nav noderīga. Tādējādi mēs pieņemam, ka (ja jums izdodas tai piekļūt) e-pasta klients nenodrošina IMAP vai PoP savietojamību.

Runājot par e-pasta klienta nodrošinātu pilnīgu šifrēšanu maksas abonentiem, pakalpojums apgalvo, ka tas izmanto “4096 bitu šifrēšanu”. Neredzēti stāvokļi, ka lietotāji ģenerē savas atslēgas ar “īpaši spēcīgu režģa šifrēšanu”. Firma arī apgalvo, ka tā pievieno “modernu simetrisku šifrēšanu, kas ir ļoti viegli lietojama ar taustiņiem, kas ir 16x garāki nekā AES256 atrodamie”.

Šķiet, ka šī informācija atklāj, ka Neredzētais izmanto jūsu pašu šifrēšanu, par kuru mēs neko nezinām. Tas kopā ar klienta slēgtā koda raksturu padara neiespējamu uzticēties šim pakalpojumam privātuma un drošības apsvērumu dēļ. Šī iemesla dēļ mēs nevaram ieteikt šo tērzēšanas vai e-pasta pakalpojumu kā drošu pakalpojumu.

Klientu atbalsts

Lai uzdotu jautājumus par pakalpojumu, jums būs jāpievienojas atbalsta portālam, izmantojot savu e-pasta adresi. Tas ir neparasti, ņemot vērā, ka jūs jau esat pievienojies pakalpojumam, izmantojot to pašu e-pasta adresi. Pēc pievienošanās atbalsta dienestam jūs tomēr varat sākt izmantot biļešu sistēmu, lai meklētu palīdzību.

Pēc vairāku pieprasījumu veikšanas mēs katru reizi saņēmām automātisku atbildi. Tomēr mums nekad nav izdevies sazināties ar personāla locekli, un tas liek aizdomāties, vai šis pakalpojums tiešām vairs nav nodarbināts - šķiet, ka tas nav.

Tas rada ārkārtīgu vilšanos un nozīmē, ka nav iespējams uzdot jautājumus vai uzzināt vairāk par pakalpojuma statusu vai tā e-pasta kontiem.

Secinājums

Laikā, kad pārbaudījāt vietni Unseen.is, mēs nevarējām piekļūt maksas e-pasta pakalpojumam. Mēs vairākas reizes sazinājāmies ar atbalsta komandu un saņēmām vairākus paziņojumus par biļešu saņemšanu. Tomēr firma pilnībā nespēja atbildēt. Šī iemesla dēļ mums jāpieņem, ka premium e-pasta pakalpojums vairs nav pieejams.

Tērzēšanas pakalpojums darbojas labi, un tas ir bez maksas. Tomēr tas bieži uzdotajos jautājumos norāda, ka tam nav pilnīgas šifrēšanas, kas nozīmē, ka tam nevar uzticēties drošu ziņojumu sūtīšanai. Šī iemesla dēļ mēs iesakām jums neredzēt plašo piestātni un tā vietā pieturēties pie cienījama un uzticama droša kurjera, piemēram, Open Whisper's Signal..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me