MyVPN


  • Cenu noteikšana

    No plkst 4,83 USD
    mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
1 no 10

Kopsavilkums

Svarīgs atjauninājums:

MyVPN tagad ir slēdzis savu pakalpojumu. Esošie klienti var saņemt e-pasta atbalstu, lai iegūtu informāciju par migrēšanu uz sava partnera VPN HideIPVPN.

Sākot ar 2015. gada 1. septembri, MyVPN ir slēgts un sadarbojas ar HideIPVPN, lai rūpētos par atlikušajiem klientiem.

MyVPN sevi dēvē par "pļāpīgs un jautrs" VPN. Kaut arī bijušie mēs īsti nevaram piekrist, mūsu kopējais iespaids par MyVPN bija patīkams, un šim pavisam jaunajam ASV pakalpojumu sniedzējam ir lielisks pamatpakalpojums, kas viņiem sniedz fantastisku bāzi, uz kura balstīties. (Lūdzu, paturiet prātā, ka šī ir pavisam cita komanda un pakalpojums nekā MyVPN.pro, un tie divi nekādā veidā nav saistīti viens ar otru.)

Iespējas

MyVPN ir ļoti mazs ASV balstīts pakalpojumu sniedzējs, kas to atvēra "tuneļi" Sabiedrībai mazāk nekā pirms 6 mēnešiem, 2014. gada oktobrī. Pakalpojumā tas ir jauno vecumu šovs, taču kopumā tie sniedz ļoti noapaļotu pakalpojumu ar lielāko daļu nepieciešamo pamatlietu ne tikai klāt, bet arī labi darbojoties..

Tā kā MyVPN ir pilnīgi jauns pakalpojumu sniedzējs, nav pārsteigums, ka viņiem ir serveri tikai 4 valstīs. Protams, tie ir trīs nepieciešamie & gaidāms; Nīderlandē, Lielbritānijā, ASV, un tur ir arī Honkonga viņu Āzijas klientiem. Kaut arī viņu serveru saraksts (vismaz pagaidām) ir ļoti mazs, tie pieļauj milzīgus 5 vienlaicīgus savienojumus, kas nozīmē, ka jūs vienmēr varat būt savienots.

Ātrums un veiktspēja

Mēs pārbaudījām MyVPN pakalpojumu ar ātrumu, DNS noplūdēm un IP apstiprinājumu. Visi IP testi atgriezās lieliski, un, pateicoties iespējai aizsargāt DNS noplūdi, vienīgais iegūtais rezultāts bija viņu serveri - šīs bija lieliskas ziņas. Lai gan viņu ātrums nebija labākais, ko mēs esam redzējuši (kā redzams tabulā zemāk), tie joprojām bija vairāk nekā pietiekami, lai straumētu un piekļūtu mūsu iecienītākajam saturam. Mums nebija problēmu arī ar ES->ASV savienojuma ātrums.

Cena

Tāpat kā visi VPN pakalpojumu sniedzēji, MyVPN nodrošina arvien lielākas atlaides, jo ilgāk reģistrējaties. Viņu mēneša plāns ir nedaudz dārgs - USD 9,99 mēnesī, ja jūs reģistrējaties visu gadu, tad cena ir ļoti saprātīga 4,83 USD mēnesī.

MyVPN piedāvā arī trīs dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai pārbaudītu viņu pakalpojumus, un to ir ne tikai grūti atrast, bet arī jums jāievada maksājuma informācija. Arī tad, ja neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem un aizmirstat to atcelt, viņi automātiski sāks iekasēt maksu no jums.
Tie arī nodrošina 7 dienu naudas atgriešanas garantiju gadījumā, ja jūs neesat apmierināts ar pakalpojumu, un tas ir pilnīgi bez maksas, tāpēc pat ja jums patika pakalpojums, bet tikai mainījāt savas domas - jūs joprojām atgūsit savu naudu!

Lai iegādātos MyVPN kontu, varat izmantot savu kredītkarti / debetkarti vai PayPal kontu, kā arī pieņemt drošā maksājuma veidu Bitcoin.

Klientu apkalpošana

Visredzamākais atbalsts, ko nodrošina MyVPN, ir parastais biļešu atbalsts. Viņi uztur šo 24/7/365, un ikreiz, kad mēs to izmantojām, mēs uzskatījām, ka viņi ir draudzīgi, tehniski zinoši un vienmēr saņēma atbildi dažu stundu laikā. Papildus viņiem ir arī telefona atbalsts ASV pilsoņiem un lielākiem tehniskiem jautājumiem viņi nodrošinās arī attālo darbvirsmu.

Kaut arī kopumā šis atbalsta mehānisms ir lielisks, mēs uzskatām, ka viņiem patiešām varētu būt noderīga pilna zināšanu bāze un / vai forums.

Privātums un drošība

Pirmkārt, attiecībā uz protokoliem MyVPN nodrošina visu diapazonu: PPTP, L2TP, OpenVPN un IKEv. Visiem nominālajiem PPTP tiem tiek nodrošināta maksimālā 256 bitu šifrēšana, ja vien jūsu ierīce to atbalsta. OpenVPN (protokols, kuru mēs iesakām) viņi izmanto AES un 2048 bitu rokasspiedienu - liels pluss šim mazajam VPN sniedzējam. Papildus tam viņi izmanto LibreSSL, kas ir labāks drošībai, salīdzinot ar OpenSSL. Viņiem ir arī MimicVPN protokols, kas ir uzlabota OpenVPN versija, kuru viņi izstrādājuši, lai apietu dažādus ugunsmūrus, ierobežojumus un DPI (Deep Packet Inspection)..

Otrkārt, ja runa ir par reģistrēšanu, MyVPN saglabā savienojumu žurnālus, tāpēc, ja esat absolūta privātums, viņu pakalpojums nav jums. Citādi viņi ir skaidri norādījuši, kādu informāciju viņi reģistrē. Viņi žurnālus glabā tikai vienu dienu un pēc tam tos pilnībā attīra, tāpēc tam nevajadzētu jūs pārāk uztraukties.

Viņu noteikumi & Nosacījumi un konfidencialitātes politika, lai arī īsi, tie sīki izklāsta, kādu informāciju viņi vāc, kā viņi to izmanto un kā viņi pārvalda savus tīklus. Vienīgais jautājums, kas mums radās saistībā ar šo teikumu: Vienlaicīgas pieteikšanās no vairākām IP adresēm no dažādām valstīm (nav atļautas). Tā kā šis šķiet ļoti stingrs noteikums, kas patiešām ierobežotu vidusmēra cilvēka izmantošanu savam pakalpojumam, mēs viņus apšaubījām, un viņi atbildēja šādi: Tas tika pievienots, lai novērstu kopīgošanu. Kamēr klients ļaunprātīgi neizmanto pārējos noteikumus, mēs nereaģējam uz pieteikšanās reizināšanu. Tas nav ideāli, bet skaidri viņi rīkojas, lai izvairītos no ļaunprātīgas izmantošanas.

Attiecībā uz P2P viņi to neatļauj savos ASV serveros, un viņi pieprasa, lai jūs citos serveros izmantotu tikai likumīgu P2P.

Noslēguma domas

Kopumā MyVPN ir jauks mazs VPN uzņēmums ar pilnu funkciju klientu, lielisku šifrēšanu un ļoti draudzīgu atbalsta komandu. Lai gan viņiem joprojām ir zināms progress, mēs ar prieku iesakām to izmantošanu - lai arī tas ir tikai tā vērts, ja reģistrējaties uz 6 mēnešiem vai ilgāk, tāpēc noteikti pārbaudiet viņu bezmaksas izmēģinājuma versiju..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me