MyPrivateNetwork


 • Cenu noteikšana

  No plkst 7,46 USD
  mēnesī

UPDATE: MyPrivateNetwork ir apvienojies ar Le VPN.

ProPrivacy.com Rezultāts
6.7 no 10

Kopsavilkums

Mans privātais tīkls ir VPN pakalpojums, kura galvenais mērķa tirgus ir Lielbritānija. Tas ir pilnīgi skaidrs, jo tā cenas ir izteiktas Lielbritānijas mārciņās un tā domēna vārds beidzas .co.uk. Tā ir iespēja Lielbritānijas emigrantiem, kuri vēlas piekļūt mazliet mājām, taču tajā pašā laikā uz dažiem no tiem vajadzētu būt uzmanīgiem dažu neparastu savienojumu plānu dēļ..

Iespējas

Mans privātais tīkls nodrošina visaptverošu funkciju kopumu, ko var gaidīt no jebkura augstākās klases pakalpojumu sniedzēja. Saskaņā ar viņu vietni šīs funkcijas ietver:

 • Serveri 44 valstīs
 • VPN klienta programmatūra Windows, Linux un Mac darbvirsmām
 • VPN klienta programmatūra operētājsistēmai iOS, Android un Kindle
 • Atbalsts maršrutētājiem, kuri izmanto DD-WRT
 • Līdz 5 vienlaicīgiem savienojumiem no vienas un tās pašas vietas
 • Atbalsts dažādiem VPN protokoliem, ieskaitot OpenVPN
 • P2P atbalsts dažās valstīs
 • Nav mežizstrādes
 • Visaptveroši FAQ

Serveri ir pieejami šādās valstīs:

Mani privātā tīkla serveri

Tālāk ir aprakstītas papildu ievērības cienīgas funkcijas, kā arī dažas lietas, kas jāpatur prātā:

MyTelly

Šis viedais DNS pakalpojums ir iekļauts bez maksas ar jebkuru VPN abonementu Manam privātajam tīklam. Kā norāda nosaukums, šis pakalpojums ļauj izveidot savienojumu ar televīzijas kanāliem, kas pieejami internetā, un tie var būt ģeogrāfiski ierobežoti.

Ir svarīgi atzīmēt, ka MyTelly atšķiras no parastā VPN pakalpojuma, ko nodrošina Mans privātais tīkls, ar to, ka, kad tas ir aktīvs, tas nekodē jūsu trafiku - datu vai televīzijas kanālu trafiku. Tas arī neslēpj jūsu IP adresi, jo to jums ir piešķīris jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs.

Šī pakalpojuma mērķis ir ļaut jums apskatīt ģeogrāfiski ierobežotu televīzijas saturu bez jebkādām pieskaitāmām izmaksām, kuras tiek pievienotas ar šifrēšanu, tādējādi piedāvājot jums labāku video pieredzi. Vienīgais ierobežojums ir tas, ka tas darbojas tikai ar atbalstītajiem kanāliem un manuāli pievienojat pakalpojumu. Vairāk par MyTelly, ieskaitot plašo atbalstīto kanālu sarakstu, var atrast vietnē Mans privātais tīkls.

Viens vai vispārējs plāns

Kā jau minēts iepriekš, mans privātais tīkls piedāvā gan vienas valsts, gan globālos plānus. Atsevišķi valstu plāni jāizvēlas tikai tad, ja esat pārliecināts, ka ir tikai viena valsts, no kuras vēlaties izmantot pakalpojumus. Cenu starpība ir būtiska, gandrīz divreiz lielāka par kopējo abonementa cenu, salīdzinot ar vienas valsts abonementu.

Šī funkcija pastiprina faktu, ka šis VPN sniedzējs ir vairāk orientēts uz Lielbritānijas klientu bāzi, jo Lielbritānijas emigranti var izmantot zemākās vienas valsts abonēšanas izmaksas, lai piekļūtu Lielbritānijas tiešsaistes pakalpojumiem..

Ja pēc vienas valsts plāna iegādes jūs pārdomājat, vietnē nav izskaidrota šādu izmaiņu procedūra vai iespējamie sodi. Jums vienkārši tiek uzdots “pa e-pastu un viņi jums ieteiks, kā to vislabāk izdarīt.”

P2P pakalpojumu ierobežošana

Runājot par P2P pakalpojumiem, jāpiemin viena lieta, ka visi straumēm ir bloķēti serveri ASV, Eiropā un vairākās citās valstīs, kas īsteno Digitālās tūkstošgades autortiesību likumu (DMCA). Tomēr mans privātais tīkls paziņo, ka tā serveri Krievijā un Malaizijā ļauj mocīties.

Saskaņā ar vairākiem zināšanu bāzes rakstiem, uzņēmums piegādā arī īpašu torrentu kopu. Vietnes vietā nevar atrast papildu informāciju par to, kur tā atrodas vai kā ar to izveidot savienojumu.

Ir svarīgi atzīmēt, ka Mans privātais tīkls un šī pārskata autors nekādā veidā nelūdz dalīties ar autortiesībām aizsargātu materiālu, jo tas ir nelikumīgi visās valstīs, kur uzņēmumam ir VPN serveri.

Vienlaicīgi savienojumi

Mans privātais tīkls ļauj izmantot līdz pieciem vienlaicīgiem savienojumiem, izmantojot tos pašus VPN akreditācijas datus. Tomēr ņemiet vērā, ka tas būs atļauts tikai tad, ja savienojumi tiek veidoti no tās pašas vietas. Tas nozīmē, ka visām ierīcēm, neatkarīgi no tā, vai tās ir mobilās, galddatoriem vai maršrutētājam, ir jāpieslēdzas internetam, izmantojot to pašu savienojumu ar internetu.

Piemēram, ja kāds izmanto VPN savienojumu no jūsu biroja darbvirsmas un jūs ceļojat un nolemjat izveidot savienojumu, izmantojot mobilo ierīci, jūsu savienojums tiks liegts. Lai gan vietnē nav izskaidroti mehānismi, kā tas tiek darīts, visticamāk, tas tiek paveikts, apskatot, no kuras IP adreses ir veikts pieprasījums pēc VPN savienojuma. Ja tiek izmantotas divas dažādas adreses, otrais savienojuma mēģinājums tiks liegts.

Lai izmantotu VPN no dažādām vietām, ir jāiegādājas papildu abonementi.

Ātrumi un veiktspēja

Ievērojams skaits pasaules labāko VPN pakalpojumu sniedzēju tiek pastāvīgi pārbaudīti, izmantojot ProPrivacy zinātniski objektīvo ātruma pārbaudes sistēmu. Plašāku informāciju par mūsu nozares standarta ātruma testēšanas metodēm varat izlasīt sadaļā VPN ātruma pārbaude, kas izdarīta labi.

Šis salīdzinājums sniedz pasaules mēroga priekšstatu par to, cik ātri lietotāji var gaidīt Mana privātā tīkla darbību, it īpaši attiecībā uz datu ietilpīgiem uzdevumiem, piemēram, video straumēšanu. Zemāk redzamajā ekrānuzņēmumā varat redzēt, ka salīdzinājumā ar citiem pakalpojumu sniedzējiem mans privātais tīkls (norādīts kā mypn) ir nedaudz gausa..

Mana privātā tīkla ātruma pārbaude

Ar vidējo ātrumu sasniedzot 12,4 Mb / s un maksimāli pārsniedzot 40 Mb / s, tas ir aptuveni par trešdaļu ātrāk nekā ceturtais vietas nodrošinātājs. Visiem citiem VPN pakalpojumu sniedzējiem ir trīsciparu maksimālais ātrums, kas mana privātā tīkla darbību padara diezgan sliktu.

Tomēr DNS meklēšanas ātrums parāda nedaudz atšķirīgu attēlu. Salīdzinot ar tiem pašiem pakalpojumu sniedzējiem, mans privātais tīkls sasniedza trešo lielāko vidējo DNS meklēšanas ātrumu un salīdzinoši zemo maksimālo DNS meklēšanas laiku. Tas nozīmē, ka tīmekļa pārlūkošanu minimāli ietekmēs Mana privātā tīkla izmantošana.

Mana privātā tīkla ātruma pārbaude

Visbeidzot, savienojuma laiks, kas attēlots šajā diagrammā, norāda, cik ātri tiks izveidots savienojums ar VPN pakalpojumu. Salīdzinot ar citiem pakalpojumu sniedzējiem, tam ir relatīvi augsts vidējais savienojuma laiks, kas pārsniedz 8 sekundes, ar maksimālo rāda 66 sekundes..

Mana privātā tīkla ātruma pārbaude

Iepriekš minētie testi rāda viduvēju My Private Network sniegumu, no kuriem vissliktākais diemžēl ir saistīts ar lejupielādes ātrumu, kurš starp trim pārbaudītajiem parametriem ir neapšaubāmi svarīgākais. Šis VPN sāk šķist izvilkšana.

IP noplūdes testi

Šim testam tika izmantots savienojums ar VPN serveri Ungārijā. Izmantojot ipleak.net sniegtos pakalpojumus, es varēju pārliecināties, vai VPN pakalpojums patiešām darbojas pareizi. Diemžēl es nevarēju pārbaudīt IPv6 noplūdes, jo mans ISP to neparedz. Netika atklāta arī DNS noplūde.

Mana privātā tīkla IP noplūdes pārbaude

IP adrese, ko manai ierīcei piešķīris VPN pakalpojums, ir privāta adrese, kā redzams zemāk. Tas ir tas, kas ir sagaidāms.

Mana privātā tīkla IP noplūdes pārbaude

Mēģinot saskatīt piekļuves pieejamību šim VPN pakalpojumam, ipleak apstiprina, ka funkcionalitāte darbojas pareizi, jo Ungārijā tiek norādīta VPN servera IP adrese.

Mana privātā tīkla IP noplūdes pārbaude

Tomēr šeit ņemiet vērā, ka straumēšana ir aizliegta lielākajā daļā Eiropas serveru. Mēs esam pārbaudījuši un apstiprinājuši pakalpojumu sniedzēja apgalvojumus, ka aizraušanās ir pieejama uz serveriem Krievijā un Malaizijā.

VOD pakalpojumi

Mans privātais tīkls tika pārbaudīts, izmantojot ASV pakalpojumu Netflix, kā arī BBC iPlayer pakalpojumu. Veidojot savienojumu ar VPN serveri ASV Netflix un Apvienotajā Karalistē BBX iPlayer, abi pakalpojumi veiksmīgi darbojās.

Cenas un plāni

Mans privātais tīkls piedāvā trīs plānus ar diviem dažādiem abonēšanas veidiem. Pirmais ir vienas valsts abonements, kas ļauj piekļūt tikai vienas izvēlētās valsts VPN serveriem, savukārt otrais - globālais abonements - nodrošina piekļuvi visiem saviem serveriem 44 pasaules valstīs..

Atsevišķas valsts abonēšanai ir mēneša, ceturkšņa un gada plāns. Pirmais ir pieejams par £ 4,97 (USD 6,98) mēnesī, savukārt gada plāns, kas ir visrentablākais no trim, ir USD 3,97 (USD 5,57) mēnesī..

Mana privātā tīkla cenas

Šie plāni atkal ļauj piekļūt vienai valstij pēc jūsu izvēles, kas jums jāizdara pirkuma brīdī un jāpieliek pie atjaunošanas laika vai līdz jaunināšanai uz citu plānu.

Tāpat globālajam abonementam ir tāds pats plāna termiņš ar paredzamām augstākām izmaksām. Konkrēti, 1 mēneša plāns ir pieejams par £ 8,97 (USD 12,59), savukārt gada plāns, atkal, visrentablākais, ir £ 7,17 (USD 10,06) mēnesī.

Mana privātā tīkla cenas

Turklāt mans privātais tīkls piedāvā bezmaksas VPN pakalpojumu ar ierobežotām iespējām. Zemāk varat aplūkot bezmaksas plānā piedāvāto iespēju salīdzinājumu ar ikgadējo vienas valsts abonēšanas plānu.

Mana privātā tīkla cenas

Bezmaksas plāna ierobežojumi ietver maksimālo ātrumu 1 Mb / s, bez izvēles valstīm un tikai vienu savienojumu vienam kontam. Dažiem lietotājiem šis risinājums var būt tieši piemērots, atkarībā no lietojumprogrammas, kurai tiek izmantots VPN.

Mans privātais VPN ļauj trīs dienas izmēģināt viņu pakalpojumus bez maksas. Viss, kas nepieciešams, ir izveidot lietotājvārdu un paroli un norādīt savu e-pasta adresi. Nav nepieciešama papildu informācija vai maksājuma veidu ievadīšana. Tomēr ņemiet vērā, ka tiklīdz esat izvēlējies un aktivizējis bezmaksas izmēģinājuma iespēju, nav skaidrs, vai tā patiešām ir aktivizēta. Tas ir tāpēc, ka jums tiek piedāvāta izvēles iespēja izvēlēties vienu vai globālu abonementu, kā redzams zemāk. Ja izvēlēsities kādu no šīm iespējām un turpināsit procesu, galu galā jums tiks lūgts samaksāt.

Mana privātā tīkla abonements

Tā vietā, lai izvēlētos kādu no iepriekšminētajām opcijām, noklikšķiniet uz Pakalpojumi opcija kreisajā joslā.

Mana privātā tīkla tīkls

Noklikšķinot uz tā, jūs redzēsit, ka bezmaksas izmēģinājums patiešām ir aktivizēts un nav jāveic nekādas papildu darbības.

Mana privātā tīkla produkti un pakalpojumi

Tiek piedāvāta arī naudas atdošanas garantija līdz pat pēriena 90 dienām pēc maksājuma datuma! Šis ir ļoti dāsns, kā arī atsvaidzinošs piedāvājums, salīdzinot ar daudziem citiem VPN sniedzējiem. Pat ja jūs izmantosit šo garantiju pēc 90 dienām, jūs joprojām varēsit atgūt naudu, jo saskaņā ar viņu FAQ, atmaksa par visiem šādiem pieprasījumiem “tiks veikta pēc mūsu ieskatiem”.

Visbeidzot, maksājuma iespējas ietver PayPal un BitPay ērtības.

Mana privātā tīkla norēķinu metodes

Tiem, kuri vēlas maksāt pēc iespējas anonīmi, paturiet prātā, ka pat tad, ja darījuma laikā neatklājat personisku informāciju VPN sniedzējam, neatkarīgi no tā, kādu maksājuma veidu izmantojat, VPN sniedzējs vienmēr zinās jūsu patieso IP adresi.

Privātums un drošība

Ja vēlaties abonēt VPN pakalpojumu, jums noteikti būs jāatrod konfidencialitāte. Šajā sadaļā ir ietverta juridiskā informācija, VPN pakalpojumu sniedzēja politikas, privātuma apsvērumi attiecībā uz maksājumiem, kā arī vietnes izsekošana.

Politikas

Mans privātais tīkls visus noteikumus un atbildību, kas saistīti ar tā pakalpojumu izmantošanu, ietver trīs dokumentos: Noteikumos un nosacījumos, Pieņemamās lietošanas politikā un Konfidencialitātes politikā..

Pirmie divi ir saistīti ar jūsu kā pakalpojuma lietotāja atbildību, bet trešie izklāsta veidus, kā uzņēmums pārvalda informāciju, ko viņi, iespējams, var iegūt par jums. Pirmos divus var un vajag pārskatīt, tomēr šeit es aprakstīšu dažus svarīgākos jautājumus, kas atrodami trešajā dokumentā:

Saskaņā ar My Private Network teikto:

 • Neglabā un neuzglabā nekādu informāciju par jūsu darbībām internetā, piemēram, ugunsmūra žurnālus.
 • Netur un neuzglabā nekādu informāciju par jūsu izmantoto joslas platumu.
 • Netur un neuzglabā nevienu no jūsu DNS vaicājumiem.

Vai mans privātais tīkls uztur žurnālus??

Saskaņā ar konfidencialitātes politiku savienojuma un atvienošanas laiki tiek saglabāti tikai konta un administrēšanas nolūkos, kamēr satiksmes žurnāli vispār netiek reģistrēti. Tomēr realitāte ir tāda, ka savienojuma laika zīmogus, kas glabājas blakus IP adresēm, un pat tikai abonēšanas informāciju, galu galā var izmantot, lai uzstādītu e2e laika korelācijas uzbrukumu. To varētu izmantot, lai uzzinātu, ko izdarījāt tiešsaistē, tāpēc daudzi cilvēki dod priekšroku VPN, kas nav nulles žurnāli.

Manā privātajā tīklā ir ieviests garantijas kanāriju mehānisms, lai vēl vairāk aizsargātu tā lietotāju privātumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par šo, lūdzu, noklikšķiniet šeit. Tomēr ir jautājumi par orderi Kanāriju salām leģitimitāti (jo Apvienotā Karaliste var uzlikt rīkojumus par aizbildnību).

Šajos dokumentos atrodamās politikas ir pietiekami izsmeļošas un skaidras, izmantojot vienkāršu un saprotamu valodu. Vairumam cilvēku savienojumu žurnāls, visticamāk, neradīs daudz domstarpību, jo e2e uzbrukums parasti tiek veikts tikai tad, ja tas ir diezgan nopietns noziedznieks. Tomēr dažiem cilvēkiem tas varētu būt darījuma pārkāpējs.

Juridiskā situācija

Mans privātais tīkls atrodas Honkongā. Kopš 1997. gada Honkonga atrodas Ķīnas kontrolē, un ir labi zināms, ka Ķīnā ir daži no visstingrākajiem likumiem attiecībā uz VPN darbību un izmantošanu. Tomēr HK saglabās ekonomisko un demokrātisko neatkarību 50 gadus pēc tam, kad AK to atdos Ķīnai.

Šī iemesla dēļ Honkongā ir daži no visatvērtākajiem interneta un VPN likumiem. Nav obligātu datu saglabāšanas likumu, tāpēc VPN uzņēmumiem ir likumīgas iespējas izdzēst visus žurnālus vai tos vispār neierakstīt. Tas rada zināmu vilšanos, ka Mana privātā tīkla VPN izvēlas tos saglabāt. Lai iegūtu papildinformāciju par VPN Honkongā, apskatiet šo saistīto ProPrivacy rakstu.

Kaut arī galvenā mītne atrodas Honkongā, uz tās VPN serveriem citās valstīs attiecas šo valstu likumi. Šī iemesla dēļ, piemēram, ASV VPN serveriem var pieprasīt uzturēt žurnālus un ierakstus (ja tiem tiek izsniegts orderis). Lai iegūtu papildinformāciju par likumiem, kas attiecas uz VPN un tiešsaistes privātumu dažādās valstīs, apskatiet piecas acis, deviņas acis un 14 acu izlūkošanu..

Maksājumu apstrādātāji

Maksājumu apstrādātāji, kurus pieņem mans privātais tīkls, ietver PayPal, Gate2Shop, Stripe un BitPay.

Tiem, kurus interesē krāpšanas novēršana, maksājumu drošība un pircēju aizsardzība, visi šie pārstrādātāji ir vairāk nekā pietiekami, lai aptvertu visas bāzes. Tomēr, ja jūsu galvenā interese ir anonimitāte, jums jāpatur prātā, ka maksājumu apstrādātājiem ir saistoši to valstu likumi, kurās tie atrodas. Tas nozīmē, ka dažās valstīs, piemēram, Amerikas Savienotajās Valstīs, informācijai par pircējiem un darījumiem pēc pieprasījuma jābūt pieejamai valdībai.

Saskaņā ar mūsu pētījumu PayPal, Stripe un BitPay visi atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, taču Gate2Shop saistītais uzņēmums SafeCharge sākotnēji atradās Bulgārijā, kas, iespējams, nodrošina mazliet lielāku mieru. Ja jums tas ir ārkārtīgi svarīgs jautājums, pirms pieņemat lēmumu par izmantoto procesoru, noteikti pārskatiet viņu privātuma politikas..

Vietņu izsekošana

Izsekošana, kas tiek veikta VPN pakalpojumu sniedzēja vietnē, nekādā veidā neapdraud jūsu VPN sesiju konfidencialitātes integritāti ar šo pakalpojumu sniedzēju. Tomēr jebkura plaša vietņu izsekošana, ko veic uzņēmums, kurš sola rūpēties par jūsu privātumu, var tikt uzskatīts par apšaubāmu.

Izsekošana ir likumīga un saprotami populāra, jo īpašniekiem tas ir lielisks veids, kā novērtēt savu vietņu popularitāti un izprast, kā apmeklētāji ar to mijiedarbojas. Tomēr izsekošana var būt ļoti invazīva vietņu apmeklētājiem, it īpaši, ja izsekošanu neveic tieši vietņu īpašnieki, bet gan trešās puses, piemēram, Facebook.

Šī iemesla dēļ mēs izmantojām konfidencialitātes žetonu, lai uzzinātu, cik daudz izsekotāju potenciāli izseko šo lapu.

Mana privātā tīkla vietnes izsekošana

Kā redzat no iepriekš redzamā attēla, ir septiņi potenciālie izsekotāji, tostarp Facebook, Google un DoubleClick. No vienas puses, tas ir diezgan saprātīgi, jo ir zināms, ka dažās VPN pakalpojumu sniedzēju vietnēs ir divdesmit vai vairāk potenciālo izsekotāju. No otras puses, tas, ka trešās puses veic izsekošanu, kaut kā nav ideāli.

Apmeklējiet vietni Mans privātais tīkls »

Šifrēšana

Novērtējot VPN pakalpojumu sniedzēja pakalpojumu drošību, mēs vienmēr pārskatām viņu OpenVPN konfigurāciju. OpenVPN ieviešana ar My Private Network ir ļoti droša. Mans privātais tīkls izmanto šādus iestatījumus:

Datu kanāla šifram un hash autentifikācijai tiek izmantoti attiecīgi AES-256-CBC un SHA-256. Par vadības kanālu notiek sarunas katru reizi, kad tiek izveidots savienojums, vēlamajiem parametriem iestatot iespaidīgu AES-256 vadības kanāla šifram un SHA-384 tā autentifikācijai. Izmantotais rokasspiediens ir RSA-4096, un noslēpuma pārsūtīšana pēc noklusējuma ir iespējota ar 1024 bitu diffija-Helmaņa taustiņiem.

Ir vērts atzīmēt, ka vispārējā iestatīšana šeit ir spēcīga un to var uzskatīt par labākajām šifrēšanas un drošības iestatījumu konfigurācijām, kas ir pieejamas vietnē pārskatītajos VPN..

Lai iegūtu sīkāku tehnisko informāciju par VPN drošības jautājumiem, apskatiet VPN šifrēšanu: Pilnīga rokasgrāmata, lai uzzinātu vairāk.

Lietošanas ērtums

Pētot informāciju par My Private network, es atklāju, ka vietne sākotnēji šķita skaidra un intuitīva. Bet, turpinoties navigācijai, kļuva nedaudz grūti nokļūt konkrētās sadaļās, jo tiešās saites uz tām nebija pieejamas galvenajā lapā.

Sadaļā ar nosaukumu “Techie biti” ir izskaidrots, kā darbojas VPN, kādi protokoli to atbalsta, kā arī cita noderīga informācija gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem. Šajā sadaļā nav galvenās izvēlnes pogas, bet to var atrast tikai caur vienu mazu saiti galvenajā lapā, kuru var būt grūti atrast. Iespējams, ka dizaineri uzskatīja šo informāciju par nesvarīgu lielākajai daļai lietotāju, bet es tam nepiekrītu.

Es arī nevarēju viegli atrast visu informāciju par katra abonementa piedāvātajām funkcijām un pakalpojumiem. Tomēr es biju ļoti priecīgs uzzināt, ka zināšanu bāze, kas būtībā ir FAQ sadaļa, atbildēja uz gandrīz visiem maniem jautājumiem, izmantojot meklēšanas iespēju. Tomēr atkal šai vissvarīgajai sadaļai nav galvenās izvēlnes saites, bet tai ir pieejama tikai ar saiti “smalkā drukāšana” lapas apakšā.

Turklāt konfidencialitātes politika ir atrodama arī tikai lapas apakšā, un, noklikšķinot uz Zināšanu bāzes lapas, saite faktiski tiek pārtraukta..

Mana privātā tīkla vietneIestatījumu sadaļa, kurā sīki aprakstīti katras platformas instalēšanas norādījumi par klientu, bija diezgan labi uzrakstīta un pietiekami pilnīga, vismaz attiecībā uz instalēšanas procedūrām, kuras ievēroju.

Lai arī tajā ir dažas dīvainības izkārtojumā un salauzta saite, kuru tikko atradu, detalizētā un pilnīgā zināšanu bāze un sadaļa Iestatījumi ir vietnes labās īpašības..

Atbalsts

Kaut arī šajā VPN funkciju arsenālā trūkst atbalsta 24 stundas diennaktī, atbalsta biļešu pārdošanas sistēma ir samērā piemērota. Es uzdevu jautājumu par šo sistēmu un nepilnu piecu minūšu laikā saņēmu pilnīgu un detalizētu atbildi. Tagad piešķirta, iespējams, ka tā ir notikusi, tomēr pēc tam, kad vairākas stundas vēlāk tika nosūtīts otrs pieprasījums, man atbildēja tajā pašā dienā.

Par ko es nepriecājos, bija tiešsaistes sistēma atbildēm uz biļeti, kura, šķiet, nedarbojās. Ir teksta lauks, uz kuru jūs esat uzaicināts atbildēt: Mana privātā tīkla klientu apkalpošana

Noklikšķinot uz tā, lai sāktu ievadīt tekstu, tas tiek deaktivizēts un jūs nevarat ievadīt tekstu:

Mana privātā tīkla klientu atbalsts

Man nācās atbildēt, izmantojot e-pastu, kas ir tikpat efektīvs, bet nedaudz sagādā vilšanos. Ierakstam es izmantoju pārlūku Chrome. Mēģinot rīkoties tāpat, izmantojot Internet Explorer, es izturējos tāpat.

Atbalsts bija ātrs un zinošs, taču atbalsta vietnē bija kļūdas.

Process

Reģistrēšanās process bija ļoti vienkāršs un ātrs. Es norādīju vārdu, lietotājvārdu, paroli un e-pasta adresi un izvēlējos mēneša abonēšanas plānu. Es maksāju, izmantojot PayPal, un mans konts tika aktivizēts. Ņemiet vērā: piesakoties kontā pašā vietnē, jums jāizmanto sava e-pasta adrese; kamēr, piesakoties pakalpojumā, izmantojot VPN klientu, ir jāizmanto lietotājvārds. Procesa laikā tas nebija pilnīgi skaidrs, un tas var radīt nelielu neskaidrību.

Uzstādīšana

Instalēšanas instrukcijas ir pielāgotas katram instalēšanas veidam, kuru jūs varētu veikt. Katrā no tām ir detalizētas instrukcijas, kā arī dažās Windows iestatīšanas lapās ir noderīgas video pamācības. Mac VPN lietotnei iestatītais ir ļoti līdzīgs Windows klientam, un tam ir izveidots iestatīšanas ceļvedis viņu vietnē.

Mana privātā tīkla iestatījumi

Instalēšanai izmantoju Windows 7. Visām Windows instalācijām process ir gandrīz identisks. Es lejupielādēju failu un palaidu to, lai sāktu instalēšanu.

Viena lieta, kas ir mazliet dīvaina, ir tā, ka instalēšanas laikā jums tiek uzdots izvēlēties dažus savienojuma parametrus. Kaitinoši, jums jāizvēlas, kuras valstis vēlaties izveidot savienojumu ar šo posmu. Ja esat iegādājies vienas valsts abonementu, šajā posmā jums būs jāizvēlas viena valsts un tā jāpieliek.

Mana privātā tīkla iestatīšana

Ja izvēlējāties globālo abonēšanu, tāpat kā es, jūs varat izvēlēties neierobežotu skaitu valstu. Šajā instalācijā es izvēlējos tos visus, lai manas iespējas būtu atvērtas. Ja izvēlēsities instalēt tikai dažas valstis un vēlāk vēlēsities pievienot vairāk, jums būs jāatsāk instalēšanas programma. Tāpēc es iesaku tos visus atlasīt.

Vēl viens parametrs, kas jums jāizvēlas instalēšanas laikā, ir savienojuma metode. Tagad šis konkrētais klients atbalsta tikai OpenVPN, taču jums tiek lūgts norādīt, vai tas tiks piemērots, izmantojot TCP vai UDP, un kuru portu vēlaties izmantot.

Mana privātā tīkla iestatīšana

UDP nodrošina nedaudz ātrāku savienojuma ātrumu, jo ir mazāk pieskaitāmu nekā TCP. Ja neesat pārliecināts par to, kādas ir katras priekšrocības, vai arī jums nav iemesla mainīt protokola vai porta numurus, vienkārši saglabājiet noklusējuma iestatījumus..

Pēc tam sākas instalēšana. Instalēšanas laikā papildu programmatūra prasa atļauju instalēšanai. Tas ir nepieciešams, lai OpenVPN varētu pareizi darboties ar klientu. Klikšķis Uzstādīt turpināt.

Mana privātā tīkla instalēšana

Kad esat noklikšķinājis Uzstādīt var paiet vairākas minūtes, līdz instalēšana ir pabeigta. Kad iestatīšana ir pabeigta un teknē parādās sarkana VPN klienta ikona, jūs zināt, ka instalēšana ir pabeigta.

Mana privātā tīkla instalēšana

Darbvirsmas klients

Klientu ir samērā vienkārši lietot, lai gan tas var būt nedaudz neērts dažās tā funkcijās. Ar peles labo pogu noklikšķinot uz sarkanās VPN klienta ikonas, tiek parādīta izvēlne ar visām pieejamajām valstīm, kurām varat izveidot savienojumu. Konkrētās valstis, kas parādās izvēlnē, ir atkarīgas no izvēlētajām izvēlnēm instalēšanas laikā. Tā kā es izvēlējos tos visus, izvēlne ir diezgan gara un nedaudz grūti orientējama.

Mana privātā tīkla darbvirsmas klients

Izmantojot iepriekš parādīto izvēlni, varat izveidot savienojumu ar savu izvēlēto valsti. To darot, tiek parādīts logs, kurā parādītas detalizētās veiktās darbības un VPN stāvoklis. Šajā piemērā es izveidoju savienojumu ar VPN serveri Ungārijā.

Mana privātā tīkla konfigurācija

Kad tas ir pabeigts, sarkanā ikona kļūst zaļa, un jūs esat informēts par savu IP adresi un par savienojuma izveidi.

Mana privātā tīkla konfigurācija

Ievērojiet, ka Mans privātais tīkls piegādā IP adresi formā 10.X.X.X. Tas ir tas, ko saskaņā ar RFC 1918 sauc par privātu IP adresi. Mans privātais tīkls nodrošina privātas IP adreses visiem viņu klientiem, kas savukārt nozīmē, ka VPN serverī tiek izmantota tīkla adrešu tulkošana. Lietotājiem tomēr jāzina, ka dažu veidu darbībām, kuras tiek veiktas, izmantojot VPN, piemēram, Voice over IP, tas varētu radīt zināmas komplikācijas.

Kad savienojums ir izveidots, varat pārbaudīt savienojuma statusu, ar peles labo pogu noklikšķinot uz zaļās VPN ikonas, izvēloties aktīvo savienojumu, ko apzīmē ar ķeksīti, un atlasot Rādīt statusu.

Mana privātā tīkla konfigurācija

Parādītajā logā tiek parādīti visi iepriekšējie notikumi, kā arī pašreizējais savienojuma stāvoklis:

Mana privātā tīkla iestatīšana

Visbeidzot, tiem, kas ir lietpratīgi un saprot, kas notiek zem pārsega, jums tiek dota iespēja rediģēt OpenVPN konfigurācijas failu katram serverim, ar kuru izveidojat savienojumu. Lai to izdarītu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz zaļās VPN ikonas, izvēlieties rediģējamo VPN savienojumu un noklikšķiniet uz Rediģēt konfigur.

Mana privātā tīkla konfigurācija

Tas atver .opvn failu, kas saistīts ar konkrēto VPN serveri. Šie faili tiek izmantoti, lai saglabātu detalizētus savienojuma iestatījumus OpenVPN sesijai.

Lai pārskatītu klienta vispārīgos iestatījumus, varat ar peles labo pogu noklikšķināt uz zaļās VPN ikonas, ritināt izvēlni uz leju (ja izvēlne pārsniedz jūsu ekrāna augstumu) un izvēlēties Iestatījumi…Mana privātā tīkla konfigurēšana

Šeit jūs varat nomainīt dažas klienta funkcijas. Iekš Vispārīgi cilni, jūs varat mainīt valodu, izmantojot daudzās pieejamās opcijas, izvēlēties klienta palaišanu operētājsistēmas Windows startēšanā, kā arī konfigurēt dažas preferences, kas saistītas ar izskatu, reģistrēšanu un informācijas uznirstošajiem logiem..

Mana privātā tīkla iestatījumi

Advanced cilne satur papildu parametrus, piemēram, konfigurācijas un žurnālu failu atrašanās vietu, kā arī savienojuma procesa taimautus.

Mana privātā tīkla iestatījumi

Par cilne satur informāciju par klientu, tā versiju un informāciju par autortiesībām.

Mana privātā tīkla iestatījumi

Līdz šim visas iepriekš parādītās konfigurācijas iespējas ietver SSL OpenVPN šifrēšanas protokolu. Ieteicamākā savienojuma metode ir OpenVPN, jo tā tīkla šifrēšanā rada vislabākās iespējas un ietver arī papildu konfigurācijas opcijas, kas nav pieejamas ar citām atbalstītajām metodēm..

Arī Windows VPN ierīcēm tiek atbalstīti IKEv2, L2TP un PPTP, pat ja no pirmā acu uzmetiena un pēc tam, kad kādu laiku to meklējāt vietnē, nav skaidrs, kā konfigurēt šos iestatījumus. Pēc turpmākas iepazīšanās ar vietnes zināšanu bāzi, šo protokolu konfigurēšana tiek atbalstīta tikai, izmantojot Windows vietējo VPN klientu.

Godīgi sakot, VPN klients un visas iepriekš aprakstītās procedūras, lai tas darbotos, ir nedaudz sāpīgas. Tā kā man bija pieredze ar VPN un sapratu, kā viņi darbojas, es to varēju tikt cauri salīdzinoši ātri, bet man tas ļoti nepatika. Iesācējiem un pieredzējušiem lietotājiem - ņemot vērā cenu - šis VPN klients ir mazliet joks. Vismaz tas ir OpenVPN gan.

Citas platformas

Mans privātais tīkls nodrošina VPN klientus Windows, Linux un Apple galddatoriem, kā arī iOS, Android un Kindle ierīcēm un DD-WRT maršrutētājiem. Vietnē netiek pieminēti VPN pārlūka paplašinājumi, tāpēc es pieņemu, ka pašlaik tie nav pieejami./vpn-comparison/android-vpns/vpn-comparison/android-vpns

Mobilās lietotnes

Mana testētā mana privātā tīkla mobilā lietotne bija Android versija, tomēr viņiem ir arī VPN iPhone lietotājiem. Instalācija un testi tika veikti ar Samsung Galaxy S8 +, kurā darbojas operētājsistēma Android 8.0.0.

Android VPN lietotnes vērtējums Google Play veikalā ir 3,8, tās lielums ir aptuveni 20 MB, un tā tika lejupielādēta un instalēta diezgan viegli. Pēc atvēršanas jums tiek piedāvāts ievadīt VPN akreditācijas datus.

Mana privātā tīkla mobilā lietotne

Kad akreditācijas dati ir ievadīti, piesitiet Pieslēgties. Nākamajā parādītajā lapā tiek parādīta jūsu pašreizējā atrašanās vieta, IP adrese un liela ikona, kas norāda, ka pašlaik esat atvienots. Kaut arī lietotne darbojas, VPN savienojumi vēl nav izveidoti.

Mana privātā tīkla mobilā lietotne

Jums tiek lūgts izvēlēties valsti no nolaižamās izvēlnes, kas atrodas apakšā. Atšķirībā no galddatora klienta, visas valstis tiek iekļautas automātiski.

Mana privātā tīkla mobilā lietotne

Es atkal izvēlējos Ungāriju.

Mana privātā tīkla mobilā lietotne

Tad es pieskāros Pievienojieties poga apakšā. Parādās operētājsistēmas brīdinājums, kas norāda, ka lietotne vēlas izveidot VPN.

Mana privātā tīkla Android lietotne

Pēc pieskaršanās Labi, indikators kļūst dzeltens un zaļš, kad tas ir veiksmīgi izveidots. Jums tiek paziņota atrašanās vieta, pie kuras esat izveidojis savienojumu, un VPN servera, ar kuru esat izveidojis savienojumu, IP adrese, tas ir, adrese, kuru pakalpojumi internetā redz kā jūsu adresi, kad izveidojat savienojumu. Taustiņa ikona parādās arī augšējās statusa joslas kreisajā pusē, norādot, ka esat izveidojis savienojumu, izmantojot VPN.

Mana privātā tīkla iPhone lietotne

Noklikšķinot uz izvēlnes pogas augšējā kreisajā stūrī, jūs varat redzēt sīkāku informāciju par savu kontu un iespējām, kas jums ir saistītas ar savienojumu.

Mana privātā tīkla mobilā lietotne

Saskaņā Iestatījumi opcija, jums tiek piegādātas tās pašas četras iespējas, kas tiek nodrošinātas darbvirsmas klienta instalēšanas laikā. Šeit jums ir iespēja tos mainīt pat pēc instalēšanas.

Mana privātā tīkla mobilās lietotnes iestatījumi

Pēc šīs lietotnes šķiet, ka tiek atbalstīts tikai OpenVPN. Ja vēlaties izmantot kādu no citām pieejamajām šifrēšanas opcijām, jums jāizmanto vietējais Android VPN klients. To apstiprina soli pa solim apmācības, kas atrodamas vietnē citu protokolu iestatīšanai, izmantojot Android.

Atšķirībā no galddatora klienta, un es vēlētos uzsvērt šo punktu, Android lietotne ir daudz intuitīvāka, pēc instalēšanas ļauj mainīt izvēli un opcijas, kā arī nodrošina ļoti ātru un pilnveidotu pieredzi..

Noslēguma domas

Šis Mana privātā tīkla VPN pārskats sākās ar lielām cerībām, jo ​​daudzi vietnes apraksti bija iepriecinoši un izskatījās lieliski. Šķiet, ka tas kā VPN darbojas droši un pareizi, pat ja tas ir daudz lēnāks nekā citi pakalpojumu sniedzēji savā cenu diapazonā. Neskatoties uz to, nepilnīgā vietne un neveiklais Windows klients, kā arī lēmums glabāt savienojuma žurnālus mani padara mazāku par iespaidu ar šo pakalpojumu sniedzēju.

Paturot prātā šos jautājumus, gan vienotā atrašanās vieta, gan globālie abonēšanas plāni šķiet naudas izšķiešana. Ja jums nav kārtībā ar neeleganto un neveiklo darbvirsmas klientu un jūs izveidosit savienojumu tikai ar vienu valsti, iespējams, mans privātais tīkls ir piemērots. Bet tirgū ir VPN, kuriem ir zvani un svilpes ar vairāk nekā 30 valstīm par līdzīgu cenu. Tātad galu galā jums jāuzdod sev jautājums: kāpēc abonēt My Private VPN? Es noteikti to nedarītu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me