Myki


ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

Myki ir slēgta avota paroļu pārvaldnieka lietotne, kas vairāk nekā 100 000 reižu ir lejupielādēta no Google Play veikala. Tas ir programmatūras risinājums, kas ļauj patērētājiem aizsargāt vairākus kontus ar drošām parolēm; bez liekas grūtības tos atcerēties. Šķiet, ka Myki patērētājiem ir lieliska reputācija, jo viņi saņem 4,4 balles Play veikalā un 4,6 Apple App Store veikalā. Tātad, vai tas paroles pārvaldnieks ir viss, kas tam ir uzlauzts? Un vai ir vērts tērēt savu naudu??

Cenu noteikšana

Tāpat kā citu paroļu pārvaldnieku gadījumā, Myki patērētājiem nodrošina iespēju centrālā šifrētā repozitorijā aizsargāt neierobežotu skaitu paroļu. Tas lietotājiem ļauj atcerēties tikai vienu galveno tapu (vai izmantot biometriskos datus), lai pieteiktos neierobežotā skaitā tiešsaistes pakalpojumu un kontu.

Myki ir pieejams visās platformās, kas ir lieliski. Un tas pat nodrošina parocīgus paplašinājumus pārlūkam Chrome, Firefox, Safari, Edge un Opera. Linux lietotnes ir arī unikāls pārdošanas punkts šim konkrētajam paroļu pārvaldītājam.

Myki mājas lapa

Lietotāji var bez maksas izmantot šo paroli pārvaldītāju attiecībā uz cenu. Tomēr lietotāji var jaunināt uz piemaksu, samaksājot vienreizēju maksu 9,95 ASV dolāru apmērā. Šīs papildu funkcijas ir:

  • Pielāgoti tagi paroļu, karšu, ID utt. Organizēšanai.
  • Pielāgoti konta attēli kontiem, izmantojot fotoattēlus no jūsu galerijas
  • Pielāgoti profili, piemēram, atsevišķa darba un personīgā profila izveidošanai
  • Pielāgoti lauki piemērošanai jūsu vienumiem.

Tikai komandām ir jāmaksā, lai visiem darbiniekiem varētu piekļūt paroļu pārvaldītājam. Un jāsaka, ka maksa par USD 3,99 mēnesī un USD 35,88 gadā (ekvivalents USD 2,99 mēnesī) tas nav ļoti dārgs paroļu pārvaldītājs organizācijām, kurām tāda nepieciešama.

Myki cenas

Uzstādīt

Myki iestatīšana ir vienkārša. Lietotnei tās vietnē var piekļūt gan galddatoriem, gan mobilajām ierīcēm. Mobilo ierīču lietotājiem ir arī iespēja lejupielādēt to no parastā lietotņu veikala. Mēs lejupielādējām jaunākās operētājsistēmas Windows, Android un iOS versijas.

Darbvirsmas instalēšanas laikā lietotājiem ir jāpiekrīt pakalpojumu sniegšanas noteikumiem. Lietotāji var izvēlēties instalēt programmatūru, lai tā darbotos visiem Windows personālā datora lietotājiem - vai tikai viņu īpašajai pieteikšanās vietnei (mypc)..

izvēlēties instalāciju

Kad Myki ir instalēts, tas darbosies automātiski. Lietotnes instalēšana mobilajās ierīcēs ietver vairākas atļaujas pakalpojuma darbībai.

Lietošanas ērtums

Myki ir paroļu pārvaldnieks, pie kura ir ārkārtīgi viegli pierast, tā ir pulētas funkcionalitātes definīcija. Paroļu pārvaldnieks ir draudzīgs acīm, un katra iestatījuma atrašana nav sarežģīta vai sarežģīta (jo tas var būt arī citiem paroļu pārvaldniekiem). Unikālais šajā paroļu pārvaldniekā ir tas, ka tas galvenokārt ir paredzēts darbam no mobilās ierīces uz pārlūka paplašinājumu (nevis no darbvirsmas uz mobilo ierīci - kas citur ir norma).

Instalējot mobilo versiju, lietotājiem tiek lūgts ievadīt tapu. Tas nodrošina, ka lietotne var bloķēt un atsaukt piekļuvi parolēm (ja, piemēram, jūs atstājat tālruni bez uzraudzības). Lietotāji var arī izvēlēties lietot ierīces pirkstu nospiedumu skeneri, lai atbloķētu lietotni. Tas ir vienkāršs un efektīvs veids, kā palielināt paroļu drošību, kas nozīmē, ka pat tad, ja hakeris uzstādīs Trojas zirgu, viņi nevarēs attālināti iekļūt jūsu parolēs (turpretī, izmantojot PIN, Trojas zirgs ar atslēgas bloķētāju mobilajiem telefoniem teorētiski varētu iegūt jūsu kods).

Kad mobilā lietotne būs instalēta, tā ikreiz prasīs ar Myki logotipu katru reizi, kad tiks atklāta pieteikšanās lapa. Kad parole ir veiksmīgi ievadīta vietējās ierīces atmiņas telpā, automātiskā pieteikšanās ļaus jums ievadīt pakalpojumus, nevajadzot atcerēties vai ievadīt paroli. Lai izmantotu šo funkciju, jums tas būs jādara iespējot pārklājumu un iespējot pieejamību.

Paroļu importēšanu no iepriekšējā paroļu pārvaldnieka var veikt, izmantojot CSV, XLS vai XLSX failu. Ir arī iespējams tos tieši importēt no pārlūka Chrome, Dashlane, LastPass un dažādiem citiem pakalpojumu sniedzējiem. Izmantojot jebkuru no šīm metodēm, process tika uzskatīts par vieglu.

importēt paroles Myki

Ja jums rodas kādas problēmas, firma piegādā ceļvežus, kas jums palīdzēs. Ja vēlaties importēt uz mobilo tālruni no paroļu pārvaldnieka vai pārlūka Chrome, jums tas būs jādara, izmantojot Firefox vai Chrome paplašinājumu; tas ir vienīgais veids, kā iegūt viņus savā mobilajā telefonā.

Kad esat importējis failus no iepriekšējā paroļu pārvaldnieka, esat gatavs sinhronizēt dažādās ierīcēs. Tas atkal ir paredzēts lietotnēs, un sinhronizācija no jebkuras mobilās ierīces uz paplašinājumu vai darbvirsmas lietotni ir ļoti vienkārša. Tomēr mobilajai lietotnei jau ir jābūt iestatītai, kas ir neparasti.

Mēs izmēģinājām Chrome un Firefox paplašinājumus, un abi šie iestatījumi ir uzstādīti un izmantoti. Pēc to palaišanas jums tiek lūgts skenēt QR kodu ar savu mobilo ierīci, kas ļauj tos automātiski sinhronizēt.

Izmantojiet Myki mobilajā telefonā

Šis process nodod jūsu paroli pāri un arī ļauj mobilajai ierīcei automātiski sākt šifrēto paroļu dublēšanu datorā (tas nozīmē, ka, pazaudējot tālruni, jūs varēsit tās iegūt savā nākamajā ierīcē; ja vien tā būs tas pats tālruņa numurs).

Izmantojot tālrunī skenēto kodu paplašinājumā, lietotne reģistrēs jūsu paplašinājumu ekrānā ar zaļa vairoga simbolu, lai jebkurā brīdī atvienotu abas lietotnes; mobilajā ierīcē vienkārši pieskarieties paplašinājumam un noklikšķiniet uz lielās sarkanās atvienošanas pogas.

Protams, dodoties līdzi, jūs varat pievienot tikai paroles, ja nekad iepriekš neesat izmantojis paroļu pārvaldnieku.

Visās lietotnēs un paplašinājumos ir pieejama paroļu ģenerēšanas funkcija, kas ļauj jums izveidot stabilas paroles kontu aizsardzībai. Tās var iestatīt līdz 200 rakstzīmēm, un tajās var būt skaitļi un speciālās rakstzīmes.

izveidot paroles Myki

Gan Windows versija, gan tās mobilie kolēģi nodrošina arī dažas jaukas papildu funkcijas; piemēram, iespēju saglabāt maksājuma informāciju un kartes informāciju, drošu piezīmju funkcija šifrētu piezīmju izveidošanai, ID karšu funkcija tādu lietu kā pases vai vadītāja apliecības informācijas saglabāšanai un identitātes funkcija vārda, dzimuma, adreses un citu datu saglabāšanai. personiski identificējama informācija. Šīs funkcijas var izmantot, lai automātiski aizpildītu veidlapas, kad jūs izmantojat internetu.

Pakalpojums ir pilnībā aprīkots ar iespēju automātiski aizpildīt paroles, un tas spēj automātiski noteikt paroļu formas. Tas ļauj tai uzzināt jūsu paroles, kad jūs tos ievadāt. Tas padara Myki vieglu izmantošanu, un to noteikti var uzskatīt par labu iesācējiem - tiem, kas tikai tikai nokļūst paroļu pārvaldnieku pasaulē. Tomēr Myki ilgstoši neaizpildīs veidlapas ar tādiem datiem kā jūsu ID informācija - tāpēc tie ir manuāli jāpārkopē.

Jāsaka, ka viena no jaukākajām lietām par Myki ir tā, ka tā ir gandrīz identiska visās ierīcēs un tās paplašinājumā. Tas nozīmē, ka jūs zināt, kā tas darbojas, neatkarīgi no tā, kura versija jums ir paredzēta.

Tāpat vērts pieminēt: sinhronizējot kontu no mobilā datora uz datoru, var izveidot šifrētu jūsu paroļu dublējumu. Tam var piekļūt, ja pazaudējat savu mobilo ierīci. Ja jūsu Myki Mobile App ir savienots pārī ar Myki pārlūka paplašinājumu, jūs varēsit izveidot šos dublējumus - tie tiek saglabāti mapē ar nosaukumu "Myki dublējuma faili" jūsu iekšienē "Lejupielādes" mape.

Nav šaubu, ka Myki ir izveidojis vispusīgu paroļu pārvaldnieku, kura pamatā ir spēcīga lietotāja pieredze. Tas ir ar funkcijām bagāts, un, ņemot vērā, ka tas ir bez maksas, tā ir lieliska iespēja lietotājiem, kuri nav moderni, un kuriem nav nopietnu draudu modeļa. Citas ievērojamas funkcijas ir spēja droši koplietot paroles ar citiem Myki lietotājiem. Parocīgs, ja vēlaties kādam nodot paroli, tiešsaistē to vienkārši neizrakstot.

Visbeidzot, Myki nodrošina padziļinātu ziņošanas funkciju, kas ļauj komandas lietotājiem pārbaudīt analītiskos datus, lai uzzinātu, cik ir lietotāju, kuri ir pieteikušies pēdējie, visvairāk un vismazāk izmantotie pieteikšanās, un pat konta un pārlūka lietojums. Šāda veida dati var būt ļoti noderīgi administratora vajadzībām un paroļu lietošanas izsekošanai visā uzņēmumā vai organizācijā.

Privātums un drošība

Myki nodrošina, ka trafiks vienmēr tiek šifrēts starp jūsu ierīcēm un tā serveriem. Tas arī šifrē jūsu paroles, kad tās nodod no klienta uz pārlūka paplašinājumu. Visa datplūsma uz Myki serveriem ir aizsargāta ar SSL / TLS (HTTPS). Mēs pārbaudījām pakalpojumu, izmantojot Qualys SSL Labs, un ar prieku secinājām, ka tam ir A + burts, tas nozīmē, ka tranzīta laikā dati ir droši.

Paroles, kas tiek nosūtītas starp klientu un pārlūka paplašinājumu, tiek aizsargātas arī ar spēcīgu AES 256 šifrēšanu. Tas nodrošina, ka neviens nevar pārtvert šīs paroles, kad tās tiek nosūtītas uz jūsu pārlūkprogrammu, lai aizpildītu veidlapas. Koplietotās paroles tiek šifrētas, izmantojot militārā līmeņa AES-256 ar RSA-2048.

Privātuma apsvērumu dēļ Myki saka, ka tā nekad neuzglabās jūsu paroles savos serveros. Paroles vienmēr tiek glabātas uz vietas datorā vai mobilajā ierīcē. Lietotāji saglabā pilnīgu kontroli pār savu šifrēšanas atslēgu un galveno PIN, un, ja jūsu PIN tiek pazaudēts, jūs vairs nevarēsit piekļūt savām parolēm. Myki nekad nevar atgūt jūsu konta PIN kodu, tāpēc jums ir ļoti rūpīgi jārūpējas, lai tas būtu neaizmirstams.

Jāatzīmē, ka ierīces tiek sinhronizētas, izmantojot patentētu algoritmu, kuru firma ir izstrādājusi pati. Mēs atbalstījām klientu atbalstu, lai iegūtu sīkāku informāciju, bet viņi varēja mums pateikt tikai to, ka viņi nevarēja pateikt vairāk, jo tas ir patentēts. Viņi pārliecināja mani, ka dati vienmēr tiek aizsargāti, izmantojot kodēšanu starp ierīcēm un ka Myki serveris vienmēr darbojas tikai kā “nulles zināšanu relejs, kas šifrētos datus pārvieto starp ierīcēm”..

Tā kā tas ir patentēts, nav iespējams pārbaudīt, vai šifrēšana ir pilnībā stabila. Tas pats attiecas uz klientiem. Myki ir slēgts avots, kas nozīmē, ka jums ir jāuzņemas firmas vārds, kad tā apraksta drošību un privātumu, ko nodrošina tās platformas. Kā vienmēr notiek patentētas programmatūras gadījumā, šos apgalvojumus nav iespējams pārbaudīt, jo neviens nevar revidēt programmatūru. Atkarībā no jūsu draudu modeļa ar to var pietikt, lai jūs izslēgtu no pakalpojuma.

Lai reģistrētos Myki mobilajā versijā, jums ir jānodod tālruņa numurs. Saskaņā ar firmas teikto viņiem “jāpārbauda jūsu tālruņa numurs, lai atgūtu kontu, ja ar jūsu tālruni kaut kas notiks”. Sākumā šķiet, ka tam nav lielas jēgas (ņemot vērā, ka paroles tikai kādreiz tiek glabātas lokāli un firma nevar atgūt jūsu kontu, ja pazaudējat galveno PIN).

Tālruņa numura norādīšana ir ārkārtīgi neveiksmīga, un tas varbūt ir pietiekami, lai jūs meklētu citur. Izmēģinot mobilos klientus, mēs nolēmām pēc pieprasījuma nodot mūsu tālruņa numuru. Mēs arī devāmies uz priekšu un sazinājāmies ar atbalsta dienestu, lai precīzi uzzinātu, kāpēc viņiem ir vajadzīgs mūsu tālruņa numurs. Viņi mums teica:

“Dublējumi tiek izveidoti, izmantojot nejauši ģenerētu atslēgu, kas tiek glabāta uz mūsu serveriem tādā veidā, kas ļauj jums pierādīt, ka esat pierakstījies tālruņa numura īpašumā, līdztekus šim īpašajam dublējuma failam, kad jums ir nepieciešams atjaunot..

“Kad vēlaties atjaunot, jūsu lietotnei ir vajadzīgas divas lietas: 1) ar jūsu tālruņa numuru saistītā privātā atslēga un 2) šifrētais dublējuma fails ar saistīto rezerves ID. Tas nodrošina, ka nepietiek ar dublējuma failu bez piesaistīta tālruņa numura ar privātu atslēgu un ar piekļuvi tālruņa numuram bez fiziskas dublējuma faila. ”

Ņemot vērā, ka citas firmas nodrošina paroļu pārvaldību visās ierīcēs bez tālruņa numura, tas šķiet nevajadzīgi. Atšifrēt iepriekš minēto; jūs reģistrējaties ar savu tālruņa numuru un pēc tam dublējat datus, kas šifrēti datorā. Pēc tam, pazaudējot tālruni, varat pieteikties un reģistrēties no jauna tālruņa, kura numurs ir tāds pats kā iepriekš.

Pēc tam dublējums tiek noņemts no vecā tālruņa drošības nolūkos, un jūs varat atjaunot datus, izmantojot jauno ierīci, no datora iepriekš izveidotās dublējuma. Protams, to visu var tikpat viegli izmantot, izmantojot galveno paroli, un viņiem nav nepieciešams iepludināt jūsu tālruņa numuru. Un mēs nevaram pilnībā nojaust, kāpēc jums vajadzētu atgūties no šīs dublējuma, nevis tikai atkārtoti sinhronizēt savus datus no Windows, Mac vai iOS versijas Myki ar QR kodu (ja jūs to izmantojat vairākās ierīcēs), kas ir funkcija, kuru jums jebkurā gadījumā ir atļauts izmantot.

Visbeidzot, firma atzīst, ka tā glabā metadatus. Mēs iedziļinājāmies privātuma politikā, lai uzzinātu, ko tieši tā apkopo. Lai arī šķiet, ka politika ir saderīga ar GDPR, tā precīzi neatklāj, kādi metadati tiek apkopoti. Tomēr mēs pieņemam, ka tā vāc lietotāju IP adreses. Mēs arī varējām pārliecināties, ka firma apkopo jūsu ierīces versiju, ierīces tipu un vietējo WiFi SSID (meklējot iestatījumus mobilajā lietotnē).

Klientu atbalsts

Viena no jaukām lietām saistībā ar Myki ir tā, ka tās tīmekļa vietnē ir pieejams tiešsaistes tērzēšanas atbalsts. Mēs pārbaudījām aģentus un secinājām, ka viņi ir ļoti zinoši un izpalīdzīgi. Tādējādi tas ir ļoti noderīgs resurss, kas ir pieejams pat abonentiem. Turklāt tas ir pieejams visu diennakti, kas ir patiešām lielisks.

Faktiski mēs nekad neesam pārskatījuši paroļu pārvaldnieku ar labāku klientu atbalstu nekā Myki, tas patiešām atrodas savā līgā. Mēs uzdevām vairākus nejaušus jautājumus un vienmēr tikām pārsūtīti noderīgām rokasgrāmatām un informācijai, kas apmierināja mūsu vajadzības. Turklāt viņi palika ārkārtīgi mierīgi un racionāli, kad apstrīdēja specifiku. Mēs nevaram pietiekami augstu novērtēt šo klientu apkalpošanas komandu.

Runājot par ceļvežiem, Myki ir daudz, un tie visi ir izcilas kvalitātes. Tas ir lieliski piemērots visiem iesācējiem, kuri cīnās par uzstādīšanu. Turklāt firma nodrošina emuāru un FAQ sadaļu, kas ļauj ātri atrast informāciju, kad un kad jums tā nepieciešama.

Secinājums

Myki ir interesants un unikāls bezmaksas paroļu pārvaldnieks, ar kuru ir viegli pierast, un kas nodrošina fantastisku funkcionalitāti visās platformās. Tā iestatīšana un lietotņu lietošana ir vienkāršs process, kas šo paroļu pārvaldnieku padara lielisku iesācējiem.

Vietējā paroļu glabāšana nozīmē, ka paroles nekad netiek glabātas tiešsaistē, un pilnīga galvenā PIN kontrole nozīmē, ka tikai lietotājs var kontrolēt piekļuvi savām parolēm. Automatizētas šifrētas rezerves kopijas ir patīkami pieskarties, un tas nozīmē, ka, kamēr sinhronizēsit dažādās ierīcēs, jūs varēsit izmantot savu tālruņa numuru, lai autentificētos un paroles atjaunotu jaunajā ierīcē..

No otras puses, šis pakalpojums ir slēgts avots, un tas prasa lietotājiem nodot tālruņa numuru. Pēc viņu repas Lunas Čavas teiktā, Myki atrodas Ņujorkā. Šī nav īpaši lieliska vieta privātumam, jo ​​firmai var pasniegt rīkojumu un garantiju. Firmai ir arī biroji Beirūtā, Libānā. Plusa pusē Myki serveri atrodas Īrijā, kur, kā zināms, ir daži no labākajiem pieejamajiem datu aizsardzības likumiem.

Lai arī daži no šiem faktoriem dažus cilvēkus (ar paaugstinātu draudu modeli) var liegt izmantot pakalpojumu, mēs domājam, ka lielākajai daļai cilvēku tas ir drošs paroļu pārvaldnieks, kas darbu paveic apbrīnojami. Ja vēlaties paroļu pārvaldnieku, kas neraizējas, un kurā 24 stundas diennaktī notiek tiešraidē tērzēšana, kuru vada aģenti, kuri patiesi rūpējas; šis pakalpojums ir lieliska iespēja. Vislabāk piemērots mobilajiem lietotājiem, kuriem ir arī dators vai klēpjdators.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me