Mans emigrācijas tīkls


 • Cenu noteikšana

  No plkst 8,00 USD
  mēnesī

 • Atbloķēt:


  • Amazon Prime

  • Hulu

  • Netflix

  • iPlayer

ProPrivacy.com Rezultāts
6 no 10

Kopsavilkums

BRĪDINĀJUMS: Mans emigrācijas tīkls ir VPN pakalpojums, kas tika izveidots tikai ar nolūku ļaut emigrantiem skatīties SD TV no ārzemēm. Tās uzmanības centrā ir straumēšana, nevis drošība.

Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  Honkonga
 • Vienlaicīgi savienojumi
  5
 • Valstis
  4

Cenas un plāni

Manam Expat tīklam ir interesanta sistēma savu plānu un cenu noteikšanai. Ja esat Lielbritānijas, Amerikas, Kanādas vai Austrālijas pilsonis un vēlaties piekļūt saturam tikai no savas dzimtenes, varat to izdarīt. Vai arī, ja vēlaties, varat atlasīt iespēju atbloķēt saturu visās četrās šajās valstīs - lai gan tas maksā augstāk. Tāpat jūs varat norādīt, kuru ierīci vēlaties izmantot - personālo datoru, Mac, maršrutētāju, planšetdatoru vai viedtālruni - vai atlasīt visas ierīces. Visbeidzot, jums ir iespēja izvēlēties starp mēneša plānu, sešu mēnešu plānu vai gada plānu.

Visas šīs izvēles padara par visdažādākajām cenām. Ja jūs nolemjat pieturēties pie vienas valsts, plānotās cenas tiks parādītas minētās valsts valūtā ar izmaksām, kas ir atkarīgas no pašreizējām tirgus likmēm un to, kuru ierīci (-es) vēlaties izmantot. Alternatīvi, ja jūs nolemjat doties iekšā un izvēlēties visas valstis un visas ierīces, vienotā likme ir GBP un ​​ir 8,00 GBP mēnesī par mēneša plānu, 7,20 GBP mēnesī par sešu mēnešu plānu un 6,40 GBP mēnesī uz 12 mēnešu plānu. Ja ņem vērā GBP un ​​USD maiņas kursu rakstīšanas laikā, tas ir aptuveni 12,00 USD mēnesī par mēneša plānu, 10,80 USD mēnesī par sešu mēnešu plānu un 9,60 USD mēnesī par 12 mēnešu plānu..

Pēc plāna un cenas noteikšanas jūs varat norēķināties, izmantojot Visa, MasterCard, Maestro, Discover vai PayPal. Lai gan tas ir pienācīgs iespēju klāsts, es biju vīlies, redzot, ka nav anonīmu norēķinu iespēju, piemēram, bitcoin. To sakot, es nebrīnījos tādu iemeslu dēļ, kas parādīsies vēlāk šajā pārskatā.

Diemžēl My Expat Network nepiedāvā bezmaksas izmēģinājumu. Tomēr tam ir septiņu dienu naudas atdošanas garantija, kuru varat izmantot, ja neesat apmierināts ar pakalpojumu.

Iespējas

My Expat Network ir Lielbritānijas uzņēmums, kas atrodas Honkongā.

Mans emigrācijas tīkls apkalpo tikai četras vietas: Apvienoto Karalisti, ASV, Kanādu un Austrāliju. Tās serveru tīkls ir 120 serveru un skaitīšana, ko tas savā tīmekļa vietnē norāda kā optimizētu SD (nevis HD) video straumēšanai.

Cik ierīces jūs varat izmantot, lai piekļūtu šiem serveriem, ir atkarīgs no jūsu izvēlētā plāna. Varat doties uz vienu valsti un vienu ierīci, vai arī doties all-in ar visām četrām valstīm, lai veiktu piecus vienlaicīgus savienojumus. Ja dodaties uz pēdējo, jūs varēsit skatīties savas iecienītākās izrādes darbvirsmā, mobilajā ierīcē un planšetdatorā, un joprojām būs savienojumi, kas ir palikuši jūsu ģimenes vai istabas biedru ierīcēs.!

TV ceļvedis

Laimīgas ziņas mūsu lasītājiem, kuri galvenokārt meklē VPN, lai straumētu TV šovus: Manā emigrāciju tīklā ir TV ceļvedis, kurā ir uzskaitīti visi kanāli, kuriem tā lietotāji var piekļūt ASV, Lielbritānijā, Kanādā un Austrālijā..

Galvenie notikumi ir šādi:

 • BBC One caur Four, BBC iPlayer, 4oD un Demand 5 Lielbritānijā
 • NBC, CBS, Bravo TV un Adult Swim ASV
 • ABC Net i-View, ABC News, Plus 7 un SMH TV Austrālijā
 • CBC, KTV, Šķēle un Globālā TV Kanādā

Lai iegūtu pilnīgu pieejamo kanālu sarakstu katrā valstī, varat iepazīties ar TV ceļvedi vietnes My Expat Network vietnē.

Apmeklējiet vietni Mans emigrācijas tīkls »

Drošība un privātums

Kā es īsi pieminēju šī My Expat Network pārskata sadaļā Funkcijas, uzņēmums atrodas Honkongā. Šī ir lieliska vieta, kur var izveidot VPN pakalpojumu, jo Honkongā trūkst obligātas datu saglabāšanas politikas, tāpēc tur esošie pakalpojumu sniedzēji ļauj aizsargāt lietotāju tiešsaistes aktivitātes no juridiskiem ierobežojumiem un valdības iejaukšanās..

Neskatoties uz izcilo atrašanās vietu, My Expat tīklā ir diezgan viltus šifrēšanas protokoli. Tas izmanto OpenVPN PC un Mac VPN klientiem un L2TP mobilajām ierīcēm. Apvienotās Karalistes pakalpojumam tiek izmantota 56 bitu šifrēšana, bet Austrālijai, Kanādai un ASV - 128 bitu šifrēšana. Tas nozīmē, ka man teica, ka drīz visas atrašanās vietas nākotnē izmantos 56 bitu šifrēšanu, jo tas nodrošinās lielu ātrumu un labākas straumēšanas iespējas.

Šādu sliktu šifrēšanu ir grūti redzēt jebkurā VPN, taču, ņemot vērā, ka pakalpojums ir paredzēts tikai straumēšanai no ārzemēm, nevis jebkāda veida drošībai, formai vai formai, tas nav pārsteidzoši un saprotami.

Kas attiecas uz reģistrēšanu, My Expat Network savā privātuma politikā skaidri norāda, ka uzņēmums reģistrē savienojuma informāciju un joslas platuma izmantošanu, bet tas "cita veida uzraudzība nav atļauta." Lai gan lielākajai daļai cilvēku vajadzētu pietikt ar faktu, ka manā emigrācijas tīklā netiek izmantoti lietošanas žurnāli, tiem, kuri vairāk apzinās privātumu un vēlas, lai pakalpojumu sniedzējs, kas vispār neveic žurnālus (un kam ir augstāka šifrēšana), vajadzētu paskatīties mūsu labāko sarakstā. bez logiem VPN.

Mana vietējā tīkla vietne

Mana vietne Expat Network ir labi izstrādāta un viegli orientējama. Lielāko daļu informācijas par pakalpojumu var atrast tā mājas lapā, ieskaitot tā maksājuma iespējas, atbalstītās sistēmas un apkalpotās valstis. Lapas augšdaļā un apakšā ir saites uz noderīgām tēmām, piemēram, pakotnes, kanāli, atbalsts, FAQ un pakalpojumu sniegšanas noteikumi..

Arī mājas lapā jūs varat atrast reāllaika atjauninājumus no My Expat Network Facebook un Twitter kontiem (papildus saitēm uz tiem), kā arī atlasīt klientu atsauksmes.

Manam emigrācijas tīklam ir emuārs, kas atrodas vietnes Resursu cilnē. Tur jūs varat atrast informāciju par tādām lietām kā uzņēmuma atjauninājumi, nozares jaunumi, sporta grafiki un TV licencēšana.

Atbalsts

Manā emigrācijas tīklā ir izveidota vispusīga atbalsta sistēma. Tās lapa Bieži uzdotajiem jautājumiem ir maza, taču tajā var atbildēt uz visiem galvenajiem jautājumiem, piemēram, "Kādus TV kanālus es varu skatīties?", "Vai jūs piedāvājat bezmaksas izmēģinājumu??", un "Ko man dod VPN savienojums??"

Ja uz jūsu jautājumu joprojām nav atbildes, varat pārlūkot palīdzības centru, kurā ir vispārīgi paziņojumi, atbalsta forumi, triki un padomi, raksti problēmu novēršanai un kopiena, kurā lietotāji var komentēt.

Ja pēc visa tā uz jūsu jautājumu joprojām nav atbildes, varat tieši sazināties ar My Expat Network, iesniedzot pieprasījumu, izmantojot tiešsaistes saziņas veidlapu. Pēc tam jūs saņemsit e-pastu ar biļetes numuru un solījumu, ka darbinieki jūsu jautājumu pārskata.

Šim My Expat Network pārskatam es nolēmu izmēģināt viņu klientu atbalstu uz biļetēm. Es iesniedzu jautājumu par to, kādu šifrēšanu viņi izmanto.

Biju satriekts, ka tikai piecas minūtes vēlāk saņēmu personalizētu atbildi. Darbinieks pilnībā atbildēja uz manu jautājumu un teica, lai vēlreiz sazinieties ar viņiem, ja rodas vēl kādi jautājumi. Kopumā es ļoti priecājos par My Expat Network atbalsta kvalitāti (un ātrumu)!

Pierakstīties

Reģistrēties My Expat Network VPN ir vienkārša. Pēc vēlamā plāna, ierīces (-u) un maksājuma plāna atlasīšanas jums būs jānorāda vārds, uzvārds un e-pasta adrese un jāģenerē parole. Pēc reģistrēšanās jūs saņemsit apstiprinājuma e-pastu, kas jūs aizvedīs uz jūsu konta lapu. Tur papildus instalēšanas lapai varat atrast informāciju par abonementiem.

Pēc My Expat Network instalēšanas (process prasa tikai sekundes), jums būs jārestartē ierīce, pirms klients var sākt.

Šim My Expat Network pārskatam es izvēlējos izmēģināt pakalpojumu Visas valstis visas ierīces.

My Expat Network Windows 10 VPN klients

My Expat Network VPN klientu operētājsistēmai Windows sākumā bija nedaudz grūts atrast. Lai gan pēc programmatūras lejupielādes tiek parādīta darbvirsmas ikona, tas faktiski neuzsāk klientu. Tā vietā to var atrast sistēmas teknē.

Pēc atvēršanas papildus iestatījumiem un pogai Iziet, jūs sagaidīs ar pieejamajām valstīm, kurām izveidot savienojumu.

Noklikšķinot uz valsts, jūs varat izveidot savienojumu, atvienoties, parādīt statusu un skatīt žurnālus.

Kad esat noklikšķinājis uz vēlamo valsti, jums tiks paziņots par veiksmīgu savienojumu, kā arī jauno IP adresi. (Šīs pārskatīšanas nolūkos es nobloķēju IP adresi, kas man tika piešķirta.)

Noklikšķinot uz Rādīt statusu, parādīsies šāds uznirstošais logs, kas lietotājam sniedz papildu informāciju par viņu savienojumu:

Mana Expat Network VPN klienta izvēlne Iestatījumi ir tikpat pliki kauli kā pārējā. Cilne Starpniekserveris ļauj jums izvēlēties, izmantojot uzņēmuma iestatījumus, sistēmas starpniekservera iestatījumus vai manuāli iestatīt savus.

Tikmēr cilne Vispārīgi dod iespēju mainīt valodas. Visbeidzot, cilne Par jums sniedz jums papildu informācijas fragmentu par uzņēmumu.

Ātrums un veiktspēja

Grafiki parāda augstāko, zemāko un vidējo ātrumu katram serverim un vietai. Plašāku informāciju skatiet mūsu pilna ātruma testa skaidrojumā.

Ātruma testi tika veikti Eiropā ar sākotnējo savienojumu ar 30 Mb / s. Kā redzams diagrammās, gan augšupielādes, gan lejupielādes ātrums tika ievērojami samazināts, ieslēdzot My Expat Network. Ņemot vērā to, ka My Expat Network ir paredzēts straumēšanai, šāda lēna ātruma redzēšana ļoti sarūgtināja. Tas nozīmē, ka ir strīdīgi, vai šie ātrumi ir pietiekami labi, lai straumētu SD TV - Mana Mana emigrācijas tīkla galvenais mērķis.

Pārbaudes, kas veiktas attiecībā uz noplūdēm, izrādījās līdzīgi nobiedējoši. ipleak.net atklāja, ka IP adreses maskēšanas laikā tika atklātas gan WebRTC, gan DNS noplūdes. Kas ir vēl sliktāk, testa laikā test-ipv6.com tas ieguva 0/10, kas pārbauda IPv6 stabilitāti un gatavību. doileak.net - kas ir iepriekšminēto testu sajaukums - sniedza vairāk tādu pašu skumjošo rezultātu.

Secinājums par maniem secinājumiem šajos dažādajos veiktspējas testos? Manam Expat tīklam ir ne tikai nepietiekams ātrums, bet tas arī nespēj sasniegt atzīmi, runājot par izturību un drošību. Aizstāvot ātrumu, ātrumam nekad nevajadzētu samazināties līdz vietai, ka SD TV straumēšana nebūtu iespējama - lai arī HD būtu cits stāsts. Arī tā mērķauditorija, visticamāk, ir noraizējusies tikai ar straumēšanu, nevis ar drošību, kas nozīmē, ka viņi, iespējams, (neraizējoties) nebūs ieinteresēti mūsu dažādo noplūdes testu rezultātos..

Citas platformas

Papildus operētājsistēmai Windows My Expat Network darbojas arī lielākajā daļā ierīču. Tas ietver OS X, iOS un Android VPN. Viņiem ir arī Linux VPN un DD-WRT atbalsts. My Expat Network klients dizaina, kvalitātes un efektivitātes ziņā ir vienāds visās platformās. Katras platformas iestatīšanas rokasgrāmatas ir atrodamas instalēšanas rokasgrāmatās cilnes Atbalsts sadaļā Mana emigrācijas tīkls vietnē. IPhone lietotāju VPN var izmantot atšķirīgu šifrēšanas protokolu, lai iegūtu sīkāku informāciju par šo pakalpojumu sniedzēja vietni.

Mana Expat Network Pro lietotne

Kā minēts iepriekš, My Expat Network ir draudzīgs mobilajām ierīcēm. Tās lietotni var lejupielādēt gan no Apple App Store, gan no Google Play. Lejupielāde un instalēšana ir tikpat vienkārša un bez traucējumiem kā darbvirsmas versija, lai tā darbotos, nav jāmaina iestatījumi. Tas ir tikpat viegli lietojams. Pēc lejupielādes visiem lietotājiem ir jāievada lietotājvārds un parole un, lai izveidotu savienojumu, pieskarieties vēlamās valsts karogam.

Es atklāju, ka mana mobilā tīkla versija ir lietotājiem draudzīgāka nekā darbvirsmas versija, kā arī stilīgāka. Man arī nebija problēmu pieslēgties vai atvienoties no kāda no serveriem.

Noslēguma domas

Man patika:

 • Ātrs un draudzīgs klientu atbalsts
 • Straumēšanai optimizēta programmatūra
 • Atrodas Honkongā
 • Pieci vienlaicīgi savienojumi
 • Septiņu dienu naudas atdošanas garantija
 • Mobilam draudzīgs

Es nebiju tik pārliecināts par:

 • Pakalpojumus sniedz tikai četras valstis
 • Minimāla mežizstrāde
 • Neticami pliki kauli VPN klients
 • Optimizēta SD, nevis HD straumēšanai

ES ienīdu:

 • Ļoti lēns ātrums
 • Noplūdes WebRTC, DNS un IPv6
 • Cena par to, ko jūs saņemat
 • Neticami vāja šifrēšana

Aplūkosim šo My Expat Network pārskatu?

Lai gan daži cilvēki izmanto VPN pakalpojumus anonimitātes vai cenzūras apiešanas apkarošanai, ir taisnīgi teikt, ka visbiežāk izmanto, lai piekļūtu straumēšanas pakalpojumiem no citām valstīm. Mans emigrācijas tīkls šajā jautājumā ir iesākumā, un sevi tirgo tikai kā līdzekli piekļuvei ārvalstu TV pakalpojumiem. Tomēr pat ar ērti lietojamu klientu, kuru var pārvaldīt pat visvairāk tehnoloģiju fobiskie indivīdi, tas nemaina faktu, ka My Expat Network ir satraucoši lēns un pilns ar WebRTC, DNS un IPv6 noplūdēm. Nevis tieši to, ko meklējat VPN, pat ja tas ir tikai viens, kuru vēlaties izmantot straumēšanai!

Tāpēc, ja esat emigrējis no Amerikas, Lielbritānijas, Kanādas vai Austrālijas un meklējat HD straumēšanas pakalpojumu, kas ir ātrs, uzticams un ar pienācīgu drošību, es ieteiktu jums meklēt citur. Tomēr, ja jūs neuztraucaties par drošību un vienkārši vēlaties skatīties SD TV no ārvalstīm, My Expat Network varētu būt jums VPN pakalpojums.

Apmeklējiet vietni Mans emigrācijas tīkls

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me