LiquidVPN


 • Cenu noteikšana

  No plkst 4,99 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Windows

  • MacOS

  • iOS

  • Android

  • Linux

ProPrivacy.com Rezultāts
8.5 no 10

Kopsavilkums

LiquidVPN ir VPN nodrošinātājs, kas no savas bāzes ASV darbojas kopš 2013. gada. To sāka tīkla inženieris Dave Cox. Kokss joprojām ir uzņēmuma īpašnieks, un viņš apkalpo šo pakalpojumu ļoti praktiski. Koksa kunga tehnisko zināšanu dziļums nodrošina, ka šis tehnoloģiju vadītais uzņēmums sniedz vislabākās kvalitātes pakalpojumus par pieejamu cenu.

Ātra statistika

 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  58 Mb / s
 • Valstis
  11
 • Jurisdikcija
  ASV
 • Vienlaicīgi savienojumi
  2

Iespējas

Visiem plāniem ir šādas iespējas:

 • Serveri 11 valstīs
 • Patentēta lietotne operētājsistēmai Windows, Mac OS X un Android
 • Trešās puses lietotne iOS
 • Skriptu instalēšana maršrutētājiem, televizora pierīcēm un Linux
 • Nav darbību žurnālu
 • P2P atļauts
 • 1 Gbps un 10 Gbps serveri
 • Kombinētais nogalināšanas slēdzis un ugunsmūris, saukts "Šķidruma bloķēšana"
 • Domēna vārdu sistēmas (DNS) un IP noplūdes aizsardzība
 • OpenVPN, 2. slāņa tunelēšanas protokola (L2TP), punkta-punkta tunelēšanas protokola (PPTP) un drošas kontaktligzdas tunelēšanas protokola (SSTP) izvēle
 • Servera ātruma testi

Uzņēmuma serveru tīkls, iespējams, ir lielākais šī pakalpojuma vājais punkts. Ir daudz serveru ASV un arī daži Kanādā. Citas valstis, kurās mitinās LiquidVPN serveri, ir Lielbritānija, Nīderlande, Vācija, Zviedrija, Spānija, Šveice, Čehija, Rumānija un Singapūra.

Apmeklējiet LiquidVPN »

Ātrumi un veiktspēja

Ātruma testiem es pieslēdzos Ņujorkai ASV no Karību jūras reģiona bez ieslēgta VPN. Pēc tam es pārbaudīju savienojumu ar to pašu galamērķi, bet ar LiquidVPN serveri Floridā un pēc tam ar LiquidVPN serveri Ņūdžersijā, kas starpniecību savienojumu.

Es arī pārbaudīju savienojumu ar Londonu Lielbritānijā bez VPN un pēc tam ar LiquidVPN UK serveri, kas tika piemērots līnijai.

Katrā ziņā savienojumu pārbaudīju piecas reizes, izmantojot vietni testmy.net. Grafiki parāda augstāko, zemāko un vidējo ātrumu katram serverim un vietai. Plašāku informāciju skatiet mūsu pilna ātruma testa skaidrojumā.

LiquidVPN ātrumi

VPN veica nelielus uzlabojumus gan lejupielādes, gan augšupielādes ātrumā. Tomēr šīs ātruma atšķirības nebija tik lielas, un to vienkārši varēja izraisīt pamatā esošā interneta pakalpojuma mainīgā veiktspēja.

Noslēpjot datora IP adresi ar VPN, jūs domājat, ka savienojuma laikā jūsu reālā adrese nekad netiks atklāta. Ja šī reālā adrese kļūst redzama, situāciju sauc par "IP noplūde."

ProPrivacy IP noplūdes testi ietver vairāku vietņu pakalpojumus. Tās ir ipleak.net, test-ipv6.com, IPv6 noplūdes un doileak.net. Piekļuvu visiem šiem serveriem, kamēr man bija OpenVPN savienojums ar Londonu caur LiquidVPN UK serveri. Dienests izturēja visus iespējamos testus. Mans interneta pakalpojumu sniedzējs neietver IPv6 tulkošanu, tāpēc šie testi nebija iespējami.

Cenas un plāni

LiquidVPN ir 2 168 IP adreses. Lētākais no trim LiquidVPN cenu noteikšanas plāniem nodrošina piekļuvi tikai 564 no tiem. Koplietojamo IP jēdziens ir tāds, ka VPN serveris piešķir jums vienu, kad piesakāties. Šī IP adrese attiecas uz visām datu paketēm, kas serveri atstāj gala mērķim. Adrese tiek ievadīta kā katras paketes avota adrese. Tādējādi, mēģinot piekļūt straumēšanas pakalpojumam, tiks uzskatīts, ka tas savieno ar datoru valstī, kuru norāda IP adrese. Tas nesapratīs, ka jūs esat pieprasījuma īstais iniciators.

LiquidVPN cenu noteikšana

Jums pieejamais IP adrešu skaits ir svarīgs, jo daudzi tīmekļa piekļuves kontroles mehānismi mēģina apturēt VPN trafiku. Ja kāds no šiem "starpniekservera noteikšanas sistēmas" izrādās, ka saņemtais pieprasījums tika saņemts caur VPN, tas aizliedz šo IP adresi. Tāpēc, ja VPN uzņēmumam ir pieejamas maz IP adreses un tās neatjauno bieži, drīz varētu secināt, ka pakalpojumi, kuros vēlaties nokļūt, ir bloķējuši gandrīz visas pieejamās IP adreses..

Vienīgais mainīgais starp trim LiquidVPN cenu plāniem ir vienlaicīgo savienojumu skaits, ko tas jums ļauj. VPN programmatūru var lejupielādēt tik daudzās ierīcēs, cik vēlaties. Tomēr vienlaikus jūs varat VPN pakalpojumam savienot tikai noteiktu skaitu no tiem.

Ja pakalpojumu atcelsit septiņu dienu laikā, jūs saņemsit pilnu naudas atmaksu. Par LiquidVPN abonēšanu var norēķināties ar kredītkartēm, PayPal un Bitcoin.

Privātums un drošība

Lai gan uzņēmums paziņo, ka ir labi ar klientiem, kuri izmanto pakalpojumu P2P lejupielādei, LiquidVPN atrašanās vieta nav ideāla tiem, kuri vēlas bez maksas iegūt ar autortiesībām aizsargātu materiālu. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Mičiganā, ASV. ASV nav datu saglabāšanas likumu, kas attiecas uz VPN. Tomēr ir zināms, ka ASV autortiesību īpašnieki un valdības drošības aģentūras vēršas pie ASV uzņēmumiem ar tiesas draudiem, lai piespiestu tos palīdzēt identificēt atsevišķu lietotāju darbības..

LiquidVPN norāda, ka tas neuztur aktivitāšu žurnālus. Saskaņā ar uzņēmuma privātuma politikas paziņojumu darījumu ieraksti tiek izdzēsti no atmiņas, tiklīdz klients atvienojas no servera. Tā kā lietas materiālos nav informācijas par darbībām, nekas nav tāds, ko autortiesību juristi varētu piespiest uzņēmumu atklāt.

Šifrēšana

Sistēmas Windows, Mac OS X un Android pielāgotās lietotnes lietotāji interfeisa iekšpusē var izvēlēties vēlamo VPN protokolu. Tas dod iespēju izvēlēties OpenVPN, SSTP, PPTP un L2TP ar interneta protokola drošību (IPSec)..

Klientiem, kuri vēlas izmantot VPN iOS ierīcē, ir jālejuplādē standarta OpenVPN klients, kas bez maksas ir pieejams tās organizācijas vietnē, kura pārvalda OpenVPN protokolu. To ir nedaudz grūtāk iestatīt, un tas nedod jums iespēju izmēģināt citus protokolus, piemēram, SSTP.

Galvenā OpenVPN ieviešanas izplatīšanas un sesiju izveidošanas drošība ir vieni no spēcīgākajiem nozarē. AES šifra šifrēšanas atslēgas tiek atjaunotas ik pēc 30 minūtēm.

Lietošanas ērtums

LiquidVPN vietne sākas ar garu, ritinošu mājas lapu, kurā ir lielākā daļa uzņēmuma pārdošanas informācijas. Augšējā izvēlne paliek redzama, ritinot. Virs izvēlnes joslas redzēsit paziņojumu, kurā parādīta jūsu IP adrese un "Vadības panelis" poga, ar kuru jūs nokļūsit klienta apgabala informācijas panelī. Klientu zona ietver piekļuvi failu lejupielādei un atbalsta sistēmai.

Jūs redzēsit arī saiti uz ordera kanāriju. Šī ir sistēma, ko izmanto vairāki VPN, lai informētu klientus par to, vai VPN ir saņēmis tiesas rīkojumus, kuros pieprasīta informācija par lietotāju darbībām. Tas ir tiesas nosacījumu standarta nosacījums, ka tiem, kas tos saņem, nav atļauts publiskot ordera esamību. Garantiju kanāriju sistēma regulāri izliek paziņojumus, ka orderi nav saņemti. Ja trūkst standarta perioda pārskata, lasītājs zina, ka tajā laikā uzņēmumam tika izsniegts orderis.

Klientu atbalsts

Varat atstāt ziņojumu ar atbalsta komandu no lietotnes vai informācijas paneļa LiquidVPN vietnes klienta apgabalā..

Lietotnē noklikšķiniet uz cog simbola interfeisa augšējā labajā stūrī un nolaižamajā izvēlnē atlasiet Support. Kad esat nosūtījis ziņojumu, izmantojot standarta tīmekļa veidlapu, LiquidVPN pa e-pastu informēs jūs, ka jūsu atbalsta biļete ir paaugstināta. Lai apskatītu pieprasījuma pašreizējo statusu, noklikšķiniet uz "Manas atbalsta biļetes" informācijas panelī.

Kad saņemat atbildi no atbalsta komandas, tā parādīsies šajā ekrānā. Jūs saņemsit arī e-pastu ar palīdzības dienesta ziņojumu.

Programmatūra

Pierakstīties

Jums ir septiņas dienas, lai izmēģinātu VPN un joprojām saņemtu savu naudu atpakaļ, ja par to domājat. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz "Pierakstīties" poga zem vēlamā plāna, lai samaksātu par pakalpojumu. Tas jums piedāvās iespēju abonēt vienu mēnesi vai vienu gadu. Jūs saņemat zemāku cenu mēnesī, ja izņemat gada abonementu, bet jums ir jāmaksā par visu gadu iepriekš.

Šis līgums uzliek par pienākumu atkārtotai rēķinu izrakstīšanai, tāpēc abonēšanas perioda beigās no jums automātiski tiks iekasēta samaksa - ja vien jūs steigsities un atcelsit līgumu pirms jūsu pašreizējā plāna termiņa beigām. Pēc maksājuma veikšanas LiquidVPN jūs aizvedīs uz vietnes klientu zonu. Parasti jums jāpiesakās šajā apgabalā, bet pēc reģistrēšanās jūs automātiski pierakstīsities. Informācijas panelī atradīsit lejupielādes sadaļu. Tam ir programmatūra, kas jāinstalē, lai VPN darbotos jūsu datorā.

LiquidVPN Windows VPN klients

Kad atvērsies lietotne, jau būs atlasīts serveris. Iespējams, tā nav vieta, kuru vēlaties izmantot. Jūs varat mainīt atrašanās vietu, noklikšķinot uz marķiera simbola blakus pašreizējai servera atrašanās vietai.

Izmantojot šo lietotni, VPN protokola maiņa ir ļoti vienkārša. Serveru saraksta ekrānā atlasāt citu protokolu. Jums nav jāpierakstās lietotnē, līdz esat izvēlējies serveri un mēģināt izveidot savienojumu. Lietotnes lietotājvārds un parole nav tas pats, kas pieteikšanās akreditācijas dati klienta vietnei vietnē. Lietotnes pieteikšanās akreditācijas datiem varat piekļūt sava lietotāja konta informācijā vietnē LiquidVPN.

Esiet piesardzīgs attiecībā uz šķidruma slēdzeni. Šī ir ļoti noderīga funkcija. Tas bloķēs jūsu datora interneta savienojumu, ja VPN nav ieslēgts. Ja aizmirstat šo funkciju, jūs varat paniku, redzot, ka internets nedarbojas. Ja vēlaties izmantot internetu bez VPN, jums ir jāizslēdz šķidruma bloķēšana.

Citas platformas

Lietotne LiquidVPN ir pieejama operētājsistēmām Windows, Mac OS X un Android. Lietotājiem ar iOS ierīcēm ir jālejupielādē trešās puses lietotne, saukta par OpenVPN GUI, un pēc tam jāveic dažas manuālas iestatīšanas procedūras, lai sistēmā iegūtu visu LiquidVPN serveru adreses. Šī nav ideāla situācija. Tas arī ierobežo jūsu izvēli tikai ar OpenVPN, neizmantojot STTP vai L2TP iespēju, kurai LiquidVPN lietotājiem ir pieeja. Skripti ir pieejami vietnē LiquidVPN, lai VPN instalētu maršrutētājos, televizora pierīcēs un Linux mašīnās..

Noslēguma domas

LiquidVPN darbojas ļoti labi. Tas pat var apiet Netflix starpniekservera atklāšanas sistēmas. Tomēr iOS ierīču lietotāji nesaņem visas priekšrocības, ko sniedz pielāgotā lietotne, kuru LiquidVPN nodrošina citām operētājsistēmām.

Mazais serveru tīkls, iespējams, ir faktors, kas liek jums reģistrēties LiquidVPN pakalpojumam. Ja vēlaties izvairīties no reģionālajiem straumēšanas pakalpojumu ierobežojumiem, jums ir jāveido savienojums caur VPN serveri tajā pašā valstī, kurā atrodas jūsu mērķa vietne. Tādējādi, ja vēlaties iekļūt serveros Japānā, Austrālijā, Jaunzēlandē, Indijā vai Dienvidāfrikā, LiquidVPN jums nebūs noderīgs. Ja uzņēmumam ir serveris valstī, kurai visvairāk vēlaties piekļūt, tad LiquidVPN jums labi kalpos.

Apmeklējiet LiquidVPN »

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me