Lielbritānijas starpniekserveris


 • Cenu noteikšana

  No plkst 13,93 USD
  mēnesī

UPDATE: Lielbritānijas starpniekserveris tagad darbojas kā LibertyShield.com

ProPrivacy.com Rezultāts
5.5 no 10

Kopsavilkums

Neļaujiet sevi apmānīt un nemaldieties par pakešu vai uzņēmuma nosaukumu, jo tie faktiski nodrošina labu VPN pakalpojumu ar lielu atbalstu un ātru ātrumu. Ja jūs pieprasāt ātru straumēšanu, tas varētu būt jūsu ielā.

Lielbritānijas starpniekservera mērķa tirgi ir emigranti un cilvēki, kuri vēlas skatīties TV šovus no ārzemēm, tāpēc viņu uzmanība drošībai nav tik laba, kā varētu būt, bet tā vietā viņi cenšas optimizēt ātrumu, veiktspēju un klientu apkalpošanu - kaut ko viņi piegādā fantastiski. Paturot to prātā, mums jāpiemin, ka, ja jums ir iestatīts uz OpenVPN izmantošanu, tad tur ir pieejami labāki pakalpojumi, taču, ja vēlaties ātri nodrošināt drošu straumēšanu, tad UK Proxy Server to nodrošinās pārsteidzoši..

Cenas un plāni

Lielbritānijas starpniekserverim ir VPN paketes 10 dažādām valstīm. 4 paketes katrā no šīm valstīm ir identiskas, un nav svarīgi, kuru izvēlaties, jo jums jebkurā gadījumā būs pieeja visām 10 valstīm. Tas vēl vairāk palielina citas neskaidrības, kuras mēs apspriežam vietnē.

UK_Proxy_Server_Locations

Lielbritānijas starpniekserverim ir 2 dažādas paketes, kas piedāvā tieši to pašu, izņemot vienu, kuras ierobežots joslas platums ir 30 GB, bet otra ir pilnīgi neierobežota. Cenas tiem ir parādītas zemāk, neierobežotam komplektam tas ir USD 16,57 mēnesī, nokļūstot lētāk USD 13,82 mēnesī, ja reģistrējaties visu gadu. Tas noteikti ir dārgāks spektra mērogs, taču jūs par savu naudu saņemat saprātīgu pakalpojumu.

UK_Proxy_Server_Pricing

Viņi arī mazumtirdzniecībā pārdod Belkin N600 DD-WRT VPN maršrutētāju ar PTPP savienojumu (L2TP pēc pieprasījuma - un ļoti ieteicams), kas nozīmē, ka visas ierīces jūsu mājsaimniecībā var izmantot VPN savienojumu. Cenas tiem ir ļoti saprātīgas, un, ja jūs neuztraucaties par to, ka neizmantojat OpenVPN, tad tas ir ieteicams.

Iespējas

Lielbritānijas starpniekserveris nesen ir atjauninājis savas tehnoloģijas un serverus un tagad darbojas 2. līmeņa serveros 10 valstīs, kas palīdz nodrošināt lielu savienojuma ātrumu. Kā minēts, viņi minimāli atbalsta OpenVPN, taču tas darbojas viņu mantotajos serveros, tāpēc negaidiet no tā lielu ātrumu.

10 valstis ir ideāli piemērotas tiešsaistes TV straumēšanai un skatīšanai. Viņi ļauj P2P savos Lielbritānijas, Spānijas, Īrijas, Vācijas un Nīderlandes serveros, protams, pēdējais ir ieteicamais. Papildus VPN pakalpojumam tie nodrošina arī starpniekserveri, tāpēc, ja vēlaties straumēt tikai caur savu tīmekļa pārlūku un nevēlaties ierobežot citu trafiku, tas ir vairāk nekā iespējams. Turklāt tie ļauj izmantot arī 2 vienlaicīgus savienojumus.

Apmeklējiet Lielbritānijas starpniekserveri »

Drošība un privātums

Kā gaidīts, Lielbritānijas starpniekserveris savam PPTP protokolam izmanto 128 bitu šifrēšanu, bet gan L2TP, gan OpenVPN savienojumiem izmanto 256 bitus, ko ir labi redzēt, jo tas atbilst standartam. Turklāt viņi izmanto kopīgu dinamisko IP adresi, kas vienlaikus palīdz samazināt uzbrukumus, kā arī uzlabo anonimitāti.

Tā kā AK starpniekserveris nav paredzēts tiem, kam ir absolūts 100% privātums, viņi veic reģistrēšanu un dalās ar informāciju arī ar citām pusēm.

Vietne

Lielbritānijas starpniekservera vissliktākā īpašība neapšaubāmi ir vietne. Tas ir mulsinoši un grūti orientējams uz jebkuru informāciju, kas jums var būt nepieciešama. Turklāt iestatīšanas rokasgrāmatas nav pārāk labi veiktas, un tās nav īsti plašas dažādām ierīcēm, un OpenVPN iestatījumi principā neeksistē..

UK_Proxy_Server_Homepage

Līdzīgi kā tīmekļa vietnē, klientu zona ir nedaudz mulsinoša, taču tā ļauj veikt parastās izmaiņas un sniedz jums plašu kontroli pār kontu.

Atbalsts

Pārsteidzoši, bet par laimi, pretēji viņu vietnei, atbalsts patiesībā ir patiešām lielisks. Viņiem ir daudz dažādu atbalsta veidu: tālvadības, tērzēšanas, zināšanu bāzes un biļetes. Lai gan tērzēšanas atbalsts nav pieejams visu diennakti, tas notiek tiešraidē plkst. 9:00 līdz 23:00 (Lielbritānijas laiks) 365 dienas. Visi atbalsta veidi ir lieliski, un jūs saņemat ļoti labu atbildi, kas palīdz atrisināt problēmu. Viņiem ir arī zināšanu bāze, bet, kā jau minēts iepriekš, to ir grūti orientēties un tas nav ļoti noderīgi.

Process

Pierakstīties

Reģistrēšanās ir tiešs process, un par laimi jums nav jāsniedz plaša informācija, kamēr jums faktiski nav jāiegādājas produkts. Diemžēl viņiem nav anonīmu norēķinu shēmu, bet viņi pieņem visus galvenos maksājuma veidus.

Windows VPN klients

Windows VPN klients ļauj iestatīt tikai PPTP un L2TP savienojumu, kuru iesakām izmantot tikai L2TP, jo PPTP tiek uzskatīts par ļoti nedrošu. Mēs tam iedevām pārbaudi un jauku, vienkāršu programmatūru, kas ļoti atvieglo valstu maiņu, taču tai nav nekādu papildu funkciju vai funkcionalitātes.

UK_Proxy_Server_Software

Veiktspēja (ātruma, DNS un IP pārbaude)

Ātrumu pārbaudījām, izmantojot programmatūru L2TP, kā arī izmantojot OpenVPN klientu ar OpenVPN. Rezultāti ir tabulā. L2TP ātrums ir fantastisks. Tā kā OpenVPN darbojas uz viņu mantotajiem serveriem, ātrums ir ļoti lēns - lai arī tas joprojām ir izmantojams. Visi IP un DNS noplūdes testi atgriezās absolūti lieliski, un mums ar to nebija nekādu problēmu.

UK_Proxy_Pure_Speed UK_Proxy_Server_L2TP_Speed UK_Proxy_Server_OpenVPN_Speed
Tīrs ātrums L2TP ātrums OpenVPN ātrums

Citas platformas

Lielbritānijas starpniekserverim ir arī klienti operētājsistēmai Mac, iOS un Linux. Tā kā jūs varat lejupielādēt .ovpn konfigurācijas failus, lielākajā daļā ierīču ir iespējams iestatīt OpenVPN savienojumu, kas to atļauj, taču tajos nav iekļauti nekādi norādījumi. Tie tomēr sniedz rokasgrāmatas L2TP un PPTP, taču, ja iespējams, mēs iesakām pieturēties pie OpenVPN. Mēs nodevām L2TP savienojuma pārbaudi mūsu Android tālrunī (izmantojot iebūvēto VPN) un atklājām, ka rezultāti ir nedaudz zemāki par tiem, kurus sasniedzām datorā..

Citi / Bezmaksas pakalpojumi

Kā minēts, Lielbritānijas starpniekserveris, nepārsteidzoši, piedāvā arī starpniekservera risinājumus. Mēs tam pārbaudījām pārlūkprogrammās Google Chrome un IE, un tas arī strādāja fantastiski ar minimālu ātruma zudumu.

Secinājums

Mums patika

 • Fantastisks klientu atbalsts
 • Lielisks ātrums

Mēs nebijām tik pārliecināti par to

 • Cenu noteikšana
 • OpenVPN atbalsts
 • Daži novecojuši dokumenti

Mēs ienīdām

 • Slikta / mulsinoša vietne
 • Mulsinošs zīmols

Lielbritānijas starpniekserverim ir prātā skaidra mērķauditorija, un viņi to nodrošina. Tas ir ātrs ātrums un viena no labākajām klientu atbalsta sistēmām, bez šaubām, ir ļoti labā pozīcijā, nodrošinot klientus ar nepieciešamo, pat ja viņiem nav tehnisko zināšanu. Cenu noteikšana ir nedaudz augstāka, taču ar bagātīgu naudas atdošanu, bezmaksas izmēģinājumu un atbalstu jums ir daudz iespēju noteikt, vai šis pakalpojumu sniedzējs ir jums piemērots..

Apmeklējiet Lielbritānijas starpniekserveri »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me