LeVPN

 • Cenu noteikšana

  No plkst 4,95 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Windows

  • MacOS

  • Android

  • Linux

  • iOS

Le VPN ir pakalpojums, kas sevi tirgo starptautiskā mērogā - ar uzsvaru uz Franciju. Tas ir Honkongā bāzēts VPN, kas piedāvā VPN un viedās domēna vārdu sistēmas (DNS) pakalpojumu sajaukumu. Abonenti tos var izmantot kombinācijā. VPN uz darbvirsmas klientiem ievieš spēcīgu OpenVPN šifrēšanu. Tomēr to trūkst mobilajiem klientiem, tas nozīmē, ka patērētājiem ir jāizmanto trešās puses lietotne, lai izveidotu savienojumu, izmantojot OpenVPN. Ātruma ziņā VPN ir vidējs, un, tā kā tas nepatiesi reklamē VPN kā nulles žurnālu (tas faktiski saglabā savienojuma laika zīmogus blakus IP adresēm), šis VPN nav ideāls, runājot par privātumu.

ProPrivacy.com Rezultāts
7 no 10

Kopsavilkums

Ātra statistika

 • Valstis
  114. lpp
 • Vienlaicīgi savienojumi
  5
 • Jurisdikcija
  Honkonga
 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  63,9 Mb / s

Cena

12 mēneši

4,95 USD
mēnesī

6 mēneši

7,50 USD
mēnesī


1 mēnesis

9,95 USD
mēnesī

Le VPN nodrošina gan VPN, gan Smart DNS pakalpojumus ar visiem abonementiem. Tas abas šīs funkcijas nodrošina vienā plānā. Jūs varat samazināt abonēšanas ikmēneša izmaksas, apņemoties ilgāk. Tomēr jums ir jāmaksā par visu abonēšanas periodu.

Papildus standarta opcijām cenu lapā ir vērts paturēt acis uz sezonālām atlaidēm uz divu gadu darījumu, tās tiek publicētas vietnes sākumlapā..

Atbalstītās norēķinu platformas


Visa / MasterCard


Amex


Kriptovalūta

LeVPN abonentiem nodrošina septiņu dienu naudas atdošanas garantiju ar visām abonēšanas iespējām. Le VPN pieņem arī garu maksājumu veidu sarakstu, ieskaitot kredītkartes, PayPal un Bitcoin. VPN arī ļauj cilvēkiem norēķināties, izmantojot vairākus tiešsaistes maksājumus, piemēram, OneCard un OpenBux. Visbeidzot, LeVPN izmanto trešo personu maksājumu apstrādātājus: Stripe un Paypal.

Iespējas

Vētraina
Kopējais serveru skaits 800
Valstis 114. lpp
Vienlaicīgi savienojumi 5
Maršrutētāja atbalsts
Ostas ekspedīcija
Ostas izvēle
Atbalstīti maršrutētāji ASUS AC56U DD-WRT, ASUS RT-AC5300 DD-WRT, NETGEAR NIGHTHAWK R7000, ASUS RT-AC68U, ASUS RT-N66U, LINKSYS E2500, NETGEAR WNR-3500L
Tīri metāla vai virtuālie serveri Kombinācija

Le VPN atrodas Honkongā - vietā, kas atzīta par labu privātumam. Teritorijai nav datu saglabāšanas prasību.

Pakalpojumu sniedzēja paketes galvenās funkcijas ir:

 • Kopā 800 serveri 114 valstīs

 • Daudzvalodu vietne un lietotne

 • Vienādranga BitTorrenting ir atļauta

 • Nav izmantošanas žurnālu politikas (bet saglabā savienojuma laika zīmogus līdzās abonēšanas posmā savāktajām lietotāja IP adresēm)

 • Viedais DNS (tagad ir ievērojami paplašināts un pieejams visos abonēšanas plānos)

 • Automātiska WiFi aizsardzība

 • Izvēles hibrīds pakalpojums, kas ietver viedo DNS

 • OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2 un PPTP protokoli

 • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac OS X, macOS, iOS un Android

 • Manuāla maršrutētāju un Linux mašīnu instalēšana

 • Sadalītā tunelēšana

Iespaidīgais serveru tīkls ietver daudzas Karību jūras reģiona valstis un Dienvidameriku. Liela klātbūtne ir vērojama Tuvo Austrumu valstīs, kur dominē cenzūra un bargi sodi.

Apmeklējiet Le VPN »

Atbloķējiet Netflix?

Ja jūs meklējat VPN Netflix, tad es ieteiktu meklēt citur. Le VPN man teica, ka tas cenšas nodrošināt piekļuvi pakalpojumam, taču šobrīd tas nav “stabils”. Turēt vienu soli priekšā Netflix nav viegli, un, ja Netflix atbloķēšana jums ir galvenā problēma, mēs iesakām meklēt citur.

Netflix
iPlayer

Labā ziņa ir tā, ka LeVPN nodrošina atbloķēšanu BBC iPlayer ārpus Apvienotās Karalistes bez problēmām. Arī Lielbritānijas kanāls 4 un ITV ļāva man skatīties videoklipus. No ASV straumēm: Es nevarēju noskatīties video ABC vietnē, jo tā sistēma pamanīja VPN. Tomēr es bez aizķeršanās piekļuvu videoklipiem vietnē NBC.

Ātrumi un veiktspēja

Mēs veica ātruma testus Le VPN, izmantojot mūsu zinātnisko serveru balstīto ātruma pārbaudes sistēmu. Mūsu unikālā ātruma testa sistēma testē VPN ātrumu trīs reizes dienā serveros Lielbritānijā, ASV, Austrālijā un Honkongā. Vidējos rezultātus noskaidro, ņemot 40% no vietējiem eksplozijas ātrumiem (pārbaudīti Apvienotajā Karalistē) un 60% no vidējiem lejupielādes ātrumiem (Mbps) visās četrās vietās. Tas patērētājiem sniedz visuzticamāko un reālāko tirgū pieejamo VPN ātrumu pārskatu.

vai Le VPN ir ātrs?

Iepriekš redzamajā attēlā ir parādīti Le VPN ātruma rezultāti četru mēnešu periodā, sākot no 2018. gada oktobra līdz 2020. gada 20. janvārim. Kā redzat, Le VPN vidējais lejupielādes savienojuma ātrums ir 28,7 Mb / s. Pārraušanas ātrums ir 99,4 Mb / s.

Šie ātrumi ir tikai pietiekami labi, lai straumētu 4k HD formātā, kas, iespējams, izraisītu nelielu buferizāciju. Tomēr ir godīgi teikt, ka ātrums ir pietiekami ātrs, lai vairums cilvēku varētu baudīt straumēšanu tādās platformās kā Netflix vai YouTube.

Kopumā ātruma testa rezultāti nav briesmīgi, taču grafikā ir viegli redzēt citus VPN, kas darbojas aptuveni divreiz vairāk nekā Le VPN..

IP noplūdes testi

Konstatēta IPv4 noplūde?
Datu ierobežojumi
Joslas platuma ierobežojumi
Tika atklāta WebRTC noplūde?
Konstatēta IPv6 noplūde?
ProPrivacy.com SpeedTest (maks. / Pārsprāgt) 125,67
ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji) 63,9

Es pārbaudīju IP noplūdi uz IPv4, kad biju izveidojis savienojumu ar Le VPN Ņujorkas serveri. Testos netika atrasta IP noplūde, DNS noplūde vai WebRTC kļūdu noplūde. Testi konsekventi parādīja, ka mana atrašanās vieta ir Amerikas Savienotajās Valstīs, kad es izmantoju DNS serveri Gruzijā, tas nozīmē, ka VPN veiksmīgi maskēja manu atrašanās vietu. Es izmantoju ipleak.net, lai pārbaudītu DNS noplūdes un WebRTC kļūdu. Es arī izmantoju testa vietni doileak.net, lai vēlreiz pārbaudītu WebRTC noplūdes. Šajos IPv4 testos vietne nevarēja noteikt manu faktisko atrašanās vietu.

Diemžēl VPN neveicās ar IPv6. Šo testu laikā es izveidoju savienojumu ar serveri Nīderlandē, un VPN atklāja manu īsto IP adresi un parādīja arī manu reālo atrašanās vietu WebRTC noplūdes gadījumā. Tas parāda regulāru IPv6 IP noplūdi un WebRTC IPv6 noplūdi. Visi testi tika veikti tīrā virtuālajā mašīnā inkognito režīmā, lai izvairītos no kešatmiņas problēmām. Pārbaužu laikā WebRTC kļūda tika atrasta IPv6 gan Mac, gan Windows. Windows testa rezultātus varat redzēt zemāk esošajā attēlā.

Le VPN IP noplūde

Privātums un drošība

Apjukums (Maskēšanās)
IPv4 aizsardzība pret noplūdēm
IPv6 aizsardzība pret noplūdēm
WebRTC aizsardzība pret noplūdi
Avārijas poga
Pašpiegludināts / pilnvarots DNS starpniekserveris

LeVPN nodrošina spēcīgu OpenVPN un žurnālu aizliegšanas politiku, tas līdztekus tā atrašanās vietai Honkongā padara VPN kopumā labu privātuma nolūkiem. Turklāt firma atļauj P2P lejupielādi, izmantojot BitTorrent.

LeVPN konfidencialitātes politikā ir paskaidrots, ka uzņēmums nereģistrē savu lietotāju aktivitātes, tas ir, vietnes, kuras viņi apmeklē, kad ir izveidoti savienojumi. Tomēr tajā ir daži savienojumu žurnāli (laika zīmogi). Tas ir ļoti problemātiski, jo firma savos pakalpojumu sniegšanas noteikumos atzīst, ka:

"Kad jūs reģistrēsities, mēs iekasēsim jūsu lietotājvārdu, e-pasta adresi, paroli (šifrētu) un IP adresi."

Savienojuma laika zīmogi, kas glabājas blakus IP adresēm, ļauj veikt laika korelācijas uzbrukumus. Šāda veida uzbrukums var ļaut iestādēm izdomāt, ko abonenti ir paveikuši tiešsaistē. Jāatzīst, ka laika korelācijas uzbrukums ir ļoti mērķtiecīgs process, kuru, iespējams, izmantos tikai pret augsta līmeņa noziedzniekiem. Neskatoties uz to, tas ir caurums LeVPN drošībā attiecībā uz privātumu.

Šifrēšana

Ir seši dažādi veidi, kā piekļūt katram VPN serverim. Varat izmantot Smart DNS pakalpojumu vai VPN un Smart DNS sajaukumu. Ja vēlaties pieturēties pie VPN savienojuma, varat izmantot atvērtu VPN, izmantojot lietotāja datugrammu protokolu (UDP) vai pārraides vadības protokolu (TCP), L2TP / informācijas protokola drošību (IPSec), IKEV2 vai PPTP..

Le VPN OpenVPN ieviešana izmanto:

 • Datu kanāls: AES-256-CBC, HMAC SHA256

 • Kontroles kanāls: AES-256-CBC, HMAC SHA256, DH-2048 TLS rokasspiedienam. Firma mums teica, ka tā ievieš PFS ar DHE.

Šī ir spēcīga OpenVPN šifrēšana, kas pārsniedz mūsu privātuma minimālos standartus. Tomēr IPv6 noplūdes dēļ operētājsistēmā Mac un Windows patērētājiem būs jāpārliecinās, ka viņi necieš noplūdes, lai garantētu privātumu, izmantojot šo pakalpojumu.

Klientu apkalpošana

Naudas atdošanas garantija
Diennakts atbalsts
Tiešraides Čats
Naudas atdošanas garantijas ilgums 7
Bezmaksas izmēģinājuma versija Jā - 7 dienas

Deputātiem ir vairākas izvēles iespējas attiecībā uz atbalsta saņemšanu. Zināšanu bāze ir noderīgs resurss, kas atbild uz jautājumiem par daudzām tēmām un FAQ. Tomēr dalībnieki arī var iegūt atbalsta biļeti vai uzdot jautājumus, izmantojot tiešraidi. Ikviens var piekļūt tiešsaistes tērzēšanai savas tīmekļa lapas apakšējā labajā stūrī. Ja tajā brīdī neviens nav pieejams, jums tiks lūgts pacelt atbalsta biļeti.

Diemžēl es atklāju, ka tiešraide daudz laika nav pieejama. Vienā reizē mani uz stundu atstāja rindā. Neskatoties uz to, kad man izdevās aprunāties ar atbalsta aģentu, viņi vienmēr bija izpalīdzīgi un zinoši. Lai gan, kad es ķēros pie sarežģītākiem jautājumiem, tie nedaudz kavējās.

Zināšanu bāze ir visnoderīgākā instalēšanas instrukciju sagatavošanā. Tam nav daudz padomu par traucējummeklēšanu. Tomēr ir meklēšanas lauks, kas palīdzēs jums tos izpētīt, tāpēc vienmēr ir vērts ātri pārbaudīt, lai redzētu, vai ir atbalsts jūsu konkrētajai problēmai..

Lai paaugstinātu atbalsta biļeti, šai Web lapai var piekļūt, izmantojot mājas lapas izvēlni vai klienta zonu. Ir iespējams mainīt atbalsta formas valodu.

Lietotāja pieredze

Lietotāju pieredze ir ārkārtīgi svarīga, runājot par VPN pakalpojumiem. Zemāk jūs atradīsit dažādus pārbaudītā pakalpojuma aspektus, lai redzētu, kā tas darbojas reālā ikdienas darbā.

Pierakstīties

Lai reģistrētos pakalpojumam, cenu lapā noklikšķiniet uz pogas abonēšanas periodam, kuru vēlaties iegādāties. Reģistrēšanās lapa ir ļoti vienkārša. Lai jūs identificētu, nepieciešama tikai e-pasta adrese. Ja vēlaties palikt anonīms, varat izveidot ierakstītāja tīmekļa pasta kontu saziņai ar LeVPN. Tomēr ir svarīgi ievadīt īstu e-pasta adresi, jo Le VPN tur nosūtīs jūsu pieteikšanās informāciju.

PayPal norēķinu iespējas ļauj jums izvēlēties, vai izņemt vienreizējo abonementu vai izveidot atkārtotu norēķinu līgumu.

Tiklīdz jūsu maksājums tiek dzēsts, Le VPN pasniedz jums tiešsaistes kvīti. Le VPN nosūta pasūtījuma apstiprinājumu, apsveikuma e-pastu, maksājuma apstrādātāja kvīti, e-pastu ar savu lietotājvārdu un paroli VPN pakalpojumam un maksājuma apstiprināšanas e-pastu..

Noklikšķiniet uz operētājsistēmas pogas, lai instalētājs varētu lejupielādēt. Ja datorā ir citi VPN, pārliecinieties, ka tie nedarbojas, pirms sākat instalēšanu. Kā abonents jūs saņemat piekļuvi Le VPN vietnes klientu zonai. Klikšķiniet uz "Mans Konts" vietnes augšējā izvēlnē, lai piekļūtu lapai.

Le VPN Windows VPN klients

Lai pieteiktos Windows VPN, jums ir nepieciešams lietotājvārds un parole, ko saņemat pa e-pastu pēc abonēšanas. Šos ģenerētos akreditācijas datus nav viegli atcerēties. Jūs varat tos izgriezt un ielīmēt no e-pasta. Labā ziņa ir tā, ka tie jāievada tikai tad, kad pirmo reizi izmantojat lietotni.

Lietotnes galvenā ekrāna izkārtojums ir ļoti vienkāršs. Jūs varat noklikšķināt uz pogas Savienot, lai izveidotu tiešu savienojumu no servera izvēles saraksta, vai noklikšķiniet uz pogas Atpakaļ un galvenajā ekrānā nospiediet Pieslēgties. Sistēmas iestatījumiem var piekļūt, izmantojot trīs punktu izvēlni, kas atrodas lietotnes augšējā labajā stūrī.

Iestatījumu ekrānā ir maz iespēju. Tomēr lietotnē ir iekļauts slēdzis, lai bloķētu piekļuvi internetam, ja savienojums ar VPN samazinās. Šajā izvēlnē ir arī iespējams mainīt lietotnes valodu.

Lietotne ļauj piekļūt serveriem astoņās vietās ASV, ieskaitot specializētu multivides straumēšanas serveri. Tagad Le VPN ar bezmaksas abonementu nodrošina arī bezmaksas vietrāža DNS pakalpojumu. Tas ir noderīgi cilvēkiem, kuriem patīk daudz straumēt un kuri vēlas ātru savienojuma ātrumu (bet, lai to izdarītu, īpaši nav nepieciešams privātums).

Citas platformas

Šo VPN var instalēt Mac, Windows, Android, iOS ierīcēm un Windows tālruņiem. Jūs varat arī ielādēt Le VPN programmatūru DD-WRT maršrutētājos un Linux mašīnās.

Le VPN Smart DNS pakalpojumam var piekļūt atsevišķi, mainot tīkla iestatījumus Windows, Mac OS X, macOS un Linux datoriem. Varat arī mainīt mobilās ierīces, kurās darbojas operētājsistēma Android vai iOS, lai izmantotu Le VPN viedo DNS sistēmu. Turklāt viedajam DNS varat piekļūt no spēļu konsolēm, viedajiem televizoriem un maršrutētājiem.

Android klients

Kopš mēs pēdējo reizi pārbaudījām LeVPN 2017. gada beigās, LeVPN apgalvo, ka tā ir atjauninājusi savus Android un iOS klientus. Tomēr Android klients joprojām ir ļoti atkaulots un bez iestatījumiem, kurus var pārslēgt. Es neatradu killswitch, spēju pārslēgties caur šifrēšanas protokoliem klientā un nav tādu funkciju pieejamības kā dalīta tunelēšana.

Labā ziņa ir tā, ka Android VPN klients pēc noklusējuma izmanto OpenVPN (UDP 53). Tātad, neskatoties uz to, ko tas jums saka, ja jūs noklikšķiniet uz "Vairāk protokolu / vietu" klientā (tas norāda uz lapu savā vietnē, kurā tiek ieteikts lejupielādēt trešās daļas OpenVPN klientu) - jūs iegūstat OpenVPN šifrēšanu.

iOS klients

Tāpat kā Android, arī šim klientam nav automātiskās slēdža. Tas arī neļauj lietotājiem pārslēgties caur šifrēšanas protokoliem vai darīt neko citu kā, piemēram, ieslēgt DNS noplūdes aizsardzību vai dalītu tunelēšanu. IOS VPN klients pēc noklusējuma izmanto IKEv2, un IPsec ir pieejams arī caur lietotni. Tāpat kā gandrīz visu iOS klientu gadījumā lietotājiem ir jālejupielādē trešās puses OpenVPN connect klienta un .ovpn konfigurācijas faili, lai izveidotu savienojumu, izmantojot OpenVPN šifrēšanu..

Noslēguma domas

Iespēja izmantot viedo DNS pakalpojumu mājas televizorā ir lieliska iespēja emigrantiem. 5 vienlaicīgu savienojumu piešķiršana ir salīdzināma ar citiem tirgū esošajiem VPN pakalpojumiem, kas ir lieliski.

Smart DNS / VPN hibrīda koncepcija ir lieliska ideja. Tas rada situāciju ar nosaukumu "sadalīta tunelēšana." Pašlaik šī ir karsta tēma VPN nozarē, un ir labi redzēt, kā LeVPN nodrošina šo funkciju.

Lai gan šis VPN pakalpojums ir par samērīgu cenu, ātrums nav tik ātrs, kā varētu cerēt. Lielākajai daļai cilvēku ir labāki pakalpojumi ar stingrākām privātuma politikām (kas neglabā laika zīmogu blakus IP) un labāku tirgū pieejamo savienojuma ātrumu. Es neparakstītos uz LeVPN, jo šajā cenu diapazonā es varu domāt par vairākiem labākiem VPN.

Šis VPN veiksmīgi darbojas Francijas tirgū, kur tas ir ļoti veiksmīgs. Vietnē ProPrivacy.com mēs nevaram palīdzēt mazliet nožēlot tos franču patērētājus; kurš par savu naudu varētu izmantot labāku VPN!

Apmeklējiet Le VPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me