Kepards


  • Cenu noteikšana

    No plkst 7,00 USD
    mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
7.2 no 10

Kopsavilkums

Kepard ir diezgan mazs Moldovas VPN uzņēmums, kas nodrošina pieticīgu pakalpojumu par nelielu cenu. Tas tomēr izceļas, pateicoties stilīgai izpildei un lieliskai pielāgotajai programmatūrai. Mac un iPad / iPhone lietotājiem būs mazāk satraukties, bet Windows un Android lietotāji novērtēs kādu no lietotājiem visdraudzīgākajām VPN programmatūrām, ar kurām mēs vēl esam saskārušies. Turklāt, kaut arī viņi piedāvā bezmaksas pusstundas izmēģinājumu dienā, tas nav slikts, tas nekādā ziņā nav tik labs kā 15 dienu bezmaksas izmēģinājums, ka kaut kādu iemeslu dēļ Kepard diezgan klusē par.

Cenas un iespējas

Kepard ir tikai viens (Premium) cenu plāns - 7 USD mēnesī (vai 35 USD 12 mēnešus). Šim nolūkam jūs piekļūstat VPN serveriem ASV, Lielbritānijā, Vācijā, Kanādā un Nīderlandē, izveidojot savienojumu, izmantojot OpenVPN, L2TP vai PPTP protokolus. Satiksmes ātrumam vai datu izmantošanai nav ierobežojumu, un vienlaikus var būt savienotas ne vairāk kā divas ierīces. P2P torrent izmantošana ir atļauta tik ilgi, kamēr esat izveidojis savienojumu ar serveri Nīderlandē, un Kepard priecājas, ka jums vienlaikus ir savienotas divas ierīces.

Papildus tam Kepard piedāvā izmēģinājuma pakalpojumu, kas ļauj pusstundu katru dienu izveidot savienojumu ar tā VPN serveriem. Tas, kas faktiski nekur nav minēts vietnē, un tas kļūst redzams tikai tad, kad instalējat Windows vai Android klientus, ir tas, ka piedāvājumā ir arī bezmaksas 15 dienu izmēģinājuma pakalpojums Premium.

Vietne & Klientu atbalsts

Vietne izskatās lieliski un tajā ir viegli orientēties. Kepard skaidri lepojas ar savu Android VPN lietotni, jo mazais zaļais robots var lepoties ar vietu mājas lapā. Citādi vietnei ir pieejams tikai ierobežots informācijas daudzums, daļēji īsu BUJ veidā, taču, ņemot vērā, ka pakalpojums nav satraucošs, šis informācijas trūkums mūs pārāk neuztrauc. Kepard labprāt reklamē savu filiāļu programmu, piedāvājot no 40% līdz 100% komisiju par pārdošanu, kas tiek virzīta uz tā pusi. Ir arī emuāru lapa, kurā aplūkoti galvenokārt paši Kepard darbi, taču šī lapa tiek atjaunināta tikai katru mēnesi vai trīs.

Klientu atbalsts tiek veikts, izmantojot tikai biļešu e-pasta sistēmu, taču, kad mēs veicām pieprasījumu, mums tika atbildēts dažu minūšu laikā, lai arī pamata, tomēr tas šķiet diezgan efektīvs.

Privātums un drošība

Kepard saglabā žurnālus 3 dienas. Tajos tiek ierakstīta jūsu reālā IP adrese, sesijas sākuma un beigu laiks, kā arī e-pasta adrese, kurā reģistrējāties (kura ir vienīgā informācija, kas glabājas failā pēc 3 dienām). Savos pakalpojumu sniegšanas noteikumos Kepard paziņo, ka tiesas pavēstes gadījumā sadarbosies ar Moldovas varas iestādēm, taču, tā kā ļoti maz informācijas tiek glabāts pat 3 dienas, mēs neuzskatām, ka tā ir liela problēma.

Ciktāl tas attiecas uz šifrēšanu, kamēr vietne piemin “līdz” 265 bitu šifrēšanu, kad mums jautāja, ka mums noklusējuma ir 128 bitu blowfish OpenVPN. Kā mēs jau teicām iepriekš, mēs dodam priekšroku vismaz 256 bitu šifrēšanai kā standarta, taču lielākajai daļai lietotāju 128 bitu ir labi.

Process

Pierakstīties

Mēs nolēmām, ka pirms gatavības noteikšanas būtu laba ideja izmēģināt bezmaksas pusstundas dienas pakalpojumu. Lai to izdarītu, mums vienkārši vajadzēja lejupielādēt un instalēt klientu un pēc tam reģistrēties, izmantojot tikai mums pieprasītu e-pasta adresi un paroli.

Pēc reģistrēšanās mūs sagaidīja patīkams pārsteigums, jo, šķiet, ka bez fanfarām mums ir 15 dienu bezmaksas Premium VPN pakalpojums. Yay!

Ja vēlaties maksāt par Premium pakalpojumu pēc izmēģinājuma perioda beigām, jums tiks lūgts sniegt vairāk personiskas informācijas.

Maksāšanas iespējas ir nedaudz ierobežotas, taču lielākajai daļai cilvēku tās vajadzētu būt piemērotām. Tomēr Bitcoin norēķinu iespējas nav, kas ir kauns.

Windows VPN klients

Windows VPN klients ir tīri izkārtots un diezgan stilīgs, ar lielu “barošanas pogu” vidū, lai ieslēgtu un izslēgtu savienojumu. Valstu maiņa nozīmē tikai noklikšķināšanu uz karoga un izvēles izdarīšanu.

Atlase, kuru protokolu vēlaties izveidot savienojumu, izmantojot papildus citiem pamatparametriem, ir arī pati vienkāršība.

Iespēja izvēlēties starp OpenPPN protokola TCP un UDP versijām ir patīkams pieskāriens. Atšķirība starp abiem ir ļoti tehniska, taču teorētiski TCP ir lēnāks nekā UDP, bet ticamāks.

Savienojums ar Nīderlandi ir svarīgs, jo torrent P2P var izmantot tikai to darot. Mums ir jāsaka, ka ātrums ir lielāks, taču, no otras puses, tie ir pieņemami.

Citas platformas

Kepard nodrošina īpašus VPN klientus operētājsistēmai Windows un Android, kā arī detalizētus norādījumus par Windows, Linux un OSX konfigurēšanu dažādiem protokoliem (L2TP Linux nav). Ir sniegtas arī instrukcijas Android iestatīšanai un kā manuālai lietošanai, izmantojot PPTP un L2tP / IP Sec. Ja jūs meklējat VPN operētājsistēmai iOS vai VPN operētājsistēmai Mac ar pielāgotu klientu, jums būs jāapsver cits pakalpojums.

Secinājums

Mums drīzāk patika Kepards. Izņemot Android lietotni, tas nedara neko īpaši īpašu, taču to dara stilīgi, efektīvi un par pieticīgu cenu. Windows VPN klients ir lielisks programmatūras elements, kuru papildina fantastiska Android lietotne. Nekad agrāk mēs neesam atklājuši, ka tālruņa savienošana ar VPN serveri, izmantojot OpenVPN, ir tik vienkārša, un mums ļoti patīk darbvirsmas un tālruņa saskarņu konsekvence. Jāatzīmē arī 15 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijas iekļaušana, un tas nozīmē, ka ir ļoti maz iemeslu, lai nemēģinātu šo pakalpojumu izmēģināt.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me