IronSocket


 • Cenu noteikšana

  No plkst 6,99 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
8.5 no 10

Kopsavilkums

IronSocket ir Honkongas virtuālā privātā tīkla (VPN) pakalpojums. Tā saviem klientiem arī piedāvā viedo domēna vārdu sistēmu (DNS) un starpniekserverus bez papildu maksas. Pakalpojums tika sākts 2005. gadā ar nosaukumu HideMyNet. 2013. gadā zīmols tika mainīts uz IronSocket.

Uzņēmums par prioritāti uzskata torrenteru apkalpošanu, un tam ir serveru izvēle, kur tas ļauj lejupielādēt vienādranga (P2P). IronSocket abonenti saņem protokolu izvēli, ko viņi var izmantot savas identitātes slēpšanai.

Ātra statistika

 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  15 Mb / s
 • Jurisdikcija
  Honkonga
 • Vienlaicīgi savienojumi
  3
 • Valstis
  40

Iespējas

Uzņēmuma paketes īpašības ir:

 • Serveri 40 valstīs
 • Daudzvalodu vietne un lietotne
 • Populārs P2P lejupielādei
 • Politika bez žurnāliem
 • Gudrs DNS pakalpojums
 • SOCKS5 un HTTP starpniekserveri
 • OpenVPN, L2TP un PPTP protokoli
 • Izmanto lietotni OpenVPN Connect operētājsistēmai Windows, Mac OS X, macOS, iOS un Android
 • Manuāla maršrutētāju, televizora pierīču, spēļu konsolu un Linux mašīnu instalēšana

IronSocket serveru tīklā ir vietas 40 valstīs. Daudzām uzskaitītajām valstīm ir vairāk nekā viena servera atrašanās vieta. ASV ir 11 serveru vietnes.

Apmeklējiet IronSocket »

Ātrums un veiktspēja

Es veica IronSocket ātruma testus, izmantojot OpenVPN virs UDP. Katrā ziņā es veicu piecus testa braucienus ar testmy.net no vietas Karību jūras reģionā. ASV testi tika veikti uz serveri Maiami, un AK testi tika veikti uz serveri Londonā.

Es izmantoju IPLocation.net, lai pārbaudītu IronSocket VPN serveru faktisko atrašanās vietu, kurai piekļūstu. Es izmantoju IronSocket ASV Austrumkrasta serveri, par kuru IPLocation tika ziņots, ka tas atrodas Ņujorkā. Ziņojums par IronSocket servera atrašanās vietu Kanādā bija nedaudz mulsinošs.

IPLocation ziņo par vietām, kuras atraduši pieci dažādi avoti. Viens no tiem identificēja servera atrašanās vietu Milānā, Itālijā. Vēl viens domāja, ka serveris atrodas Moultrie, Džordžijas štatā, ASV. Pārējie trīs servera atrašanās vietu identificēja kā Vankūveru, Kanādā. IPLocation ziņojumi par IronSocket UK VPN servera atrašanās vietu konsekventi atrodas tā Londonas Canary Wharf.

Grafiki parāda katra servera un atrašanās vietas lielāko, zemāko un vidējo ātrumu. Plašāku informāciju skatiet mūsu pilna ātruma testa skaidrojumā.

IronSocket ātrumi

Mans vietējais interneta pakalpojums nav lielisks. Vidējais lejupielādes ātrums 3 Mb / s šajā dienā un laikmetā ir niecīgs. Jūsu mājas savienojums, iespējams, ir daudz ātrāks. Tomēr, dodoties atvaļinājumā, jūs varat saskarties ar tik lēnu ātrumu. Ātrums 3 Mb / s ir svarīgs, jo HBO iesaka savienojuma caurlaidību vismaz 3 Mb / s, lai ērti skatītos HD straumēšanas video. Tajā arī teikts, ka, lai skatītos SD straumēšanas video, jums ir nepieciešams vismaz 2 Mb / s.

Bez VPN mans vietējais pakalpojums būtu pietiekami labs, lai internetā skatītos ASV šovus. Vienīgā problēma ir tā, ka video serveri neļauj piekļūt savam saturam no ārzemēm. IronSocket ASV Austrumkrasta un Kanādas serveri samazināja pārsūtīšanas ātrumu līdz vietai, kur HD video atskaņošana stostītos un apturētu buferizāciju. Tomēr šie ātrumi ir pietiekami labi, lai skatītos SD straumēšanas video.

IronSocket London servera veiktspēja bija ļoti mainīga, pārspējot un samazinot pamatā esošā savienojuma ātrumu no testa uz testu. Apvienotās Karalistes VPN testu vidējais ātrums bija mazāks par zemāko ātrumu, kāds bija piecos testa savienojumos ar Londonu bez ieslēgta VPN..

Es atkal izveidoju savienojumu ar IronSocket East Coast atrašanās vietu, lai turpinātu testēšanu. Šoreiz IPLocation ziņojumi ievietoja šo serveri Maiami. Testos netika atrasta IP noplūde, DNS noplūde vai Web reāllaika komunikāciju (WebRTC) informācija. Testi konsekventi parādīja manu atrašanās vietu kā Maiami ASV, izmantojot DNS serveri tajā pašā vietā (es faktiski biju Dominikānas Republikā). Es veica testus ar ipleak.net, lai pārbaudītu DNS noplūdes un WebRTC kļūdu. Dīvainā kārtā vietne ziņoja par WebRTC noplūdēm, kas liecināja, ka esmu Lielbritānijā.

Pārbaudes vietne doileak.net īpaši vēlas WebRTC noplūdes, taču šī vietne nevarēja noteikt manu faktisko atrašanās vietu. Tomēr tā atrada manu atrašanās vietu Nīderlandē. Ja ASV straumēšanas pakalpojumi iegūtu šo informāciju, kamēr es biju savienots ar šo VPN serveri, viņi bloķētu mani no videoklipu skatīšanās. Neskatoties uz to, pirms sesijas beigām es pārbaudīju vietnē ABC.com, kurā ir ļoti spēcīgas VPN noteikšanas sistēmas, un tas ļāva man noskatīties video.

Mans ISP neizmanto IPv6 adreses, tāpēc es nevarēju pārbaudīt IPv6 noplūdes.

Cenas un plāni

IronSocket piedāvā vienu paketi, kuru varat abonēt dažādiem periodiem. Mēneša pakalpojuma izmaksas kļūst lētākas, ja jūs noņemat ilgāku abonementu. Tomēr jums ir jāmaksā par visu abonementu.

IronSocket cenu noteikšana

Jūs varat norēķināties par IronSocket ar kredītkarti, PayPal, Bitcoin vai uzglabāt dāvanu kartes.

Privātums un drošība

IronSocket atrodas Honkongā. Tai ir reputācija, kas aizsargā straumēnus, un tā neveic darbības žurnālus. Tomēr tas saglabā savienojumu žurnālus. Problēma ir tā, ka jūsu apmeklētās vietnes un sistēmas, kurās jūs piedalāties, var redzēt IP adresi, kuru jums ir piešķīris VPN uzņēmums..

Ja VPN uzņēmumam ir ieraksts par to, kad jūs izmantojāt pakalpojumu, un tas reģistrē jūsu patieso IP adresi, juristi un tiesībaizsardzības aģentūras varētu saņemt tiesas rīkojumu par šīs informācijas konfiskāciju. Kad viņiem būs jūsu īstā IP adrese, viņi varēs jūs izsekot līdz durvīm, izmantojot interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP), kurš reģistrē jūsu darbības. Savienojumu žurnālu saglabāšana ir vājš punkts IronSocket privātuma procedūrās.

Uzņēmums atzīmē dažus no saviem serveriem kā piemērotus P2P lejupielādei. Tas brīdina lietotājus nedrīkst lejupielādēt ar straumēm citiem.

Šifrēšana

IronSocket piedāvā atvērtu VPN, izmantojot lietotāja datugrammu protokolu (UDP) vai pārraides vadības protokolu (TCP), L2TP / interneta protokola drošību (IPSec) un PPTP.

OpenVPN ieviešanā sesijas izveidošanai tiek izmantota uzlabotā šifrēšanas standarta (AES) 256 bitu šifrēšana ar SHA256 ziņojumu autentifikāciju un 4096 bitu RSA šifrēšana..

IronSocket L2TP opcija izmanto arī AES šifrēšanu ar 256 bitu atslēgu. Šī ir ārkārtīgi spēcīga L2TP sistēmas šifrēšana. Parasti L2TP izmanto 128 bitu šifrēšanu un ir labāka opcija mobilajām ierīcēm (kur AES šifrēšana var izlādēt akumulatoru), padarot to par lielisku izvēli ikvienam, kurš vēlas VPN Android vai iPhone VPN pakalpojumu..

Lietošanas ērtums

IronSocket vietne nav tik slidena kā galveno konkurentu vietnes. To varētu darīt ar pārprojektēšanu. Piekļuve klienta zonai ir, izmantojot pogu ekrāna augšējā labajā stūrī. Citu vietnes navigāciju var veikt, izmantojot izvēlnes joslu augšpusē. Šī izvēlne nav fiksēta, tāpēc, ritinot lapu uz leju, to pazaudējat.

Viena lieliska vietnes īpašība ir spēja pārslēgt valodu uz garu alternatīvu sarakstu. Vietnes kājenē ir vairāk navigācijas iespēju. Šīs saites ietver piekļuvi uzņēmuma privātuma politikas lapai un atmaksas politikai. Izmantojot kājeni, varat arī izveidot savienojumu ar IronSocket emuāru.

Atbalsts

IronSocket atbalsta lapas nav īpaši sarežģītas. Šeit ir BUJ lapa, kurā ir ļoti noderīga informācija. Citās palīdzības centra sadaļās ir instalēšanas rokasgrāmatas un saite uz servera ierakstu.

Šajā lapā vienkāršā tīmekļa forma ir jūsu galvenais līdzeklis, kā piekļūt atbalsta komandai.

Process

Pierakstīties

Lai abonētu IronSocket, izvēlnes joslā noklikšķiniet uz Cenu veidošana vai uz vienas no "Sāc" pogas, kas ir izkaisītas ap vietnes galveno lapu. Klikšķiniet uz "Pasūtīt tagad" zem vēlamā abonēšanas perioda apraksta.

Lai iegūtu kontu, jums vienkārši jāievada e-pasta adrese un jāizveido sava parole. E-pasta adresei vajadzētu būt īstai, jo tieši šeit IronSocket nosūtīs jūsu pieteikuminformāciju. Ja nevēlaties, lai IronSocket zinātu jūsu parasto adresi, vienkārši iestatiet un izmantojiet bezmaksas tīmekļa pasta kontu.

Ja jūs patiešām nevēlaties e-pasta saiti starp jums un VPN, jūs varētu to novērst, jo, tiklīdz jūsu konts ir apmaksāts, jūs varat saņemt savu pieteikšanās informāciju no vietnes klienta zonas. E-pasta ziņojumā, ko saņemat, maksājot par pakalpojumu, akreditācijas dati faktiski nav. Tā vietā tajā ir saite uz lapu klienta apgabalā, kurā ir redzama šī informācija.

Pamata pakete ļauj jums izmantot trīs vienlaicīgus savienojumus. Par papildu samaksu jūs to varat palielināt līdz astoņiem.

Kad esat izvēlējies maksājuma veidu, pārklājums dod jums iespēju pierakstīties vienu reizi uz jūsu izvēlēto maksājuma periodu vai iestatīt atkārtotu maksājumu, lai abonements tiktu atjaunots..

Pēc tam, kad IronSocket būs apstrādājis jūsu maksājumu, tas jūs novirzīs uz klienta zonu. Tas automātiski pierakstīsies. Šajā lapā ir saites uz uzņēmuma VPN, HTTP starpniekservera un viedā DNS pakalpojumu lejupielādēm un instalēšanas instrukcijām.

Iesūtnē jums vajadzētu atrast divus IronSocket e-pastus. Otrajā no tām ir temats "Informācija par IronSocket VPN pieteikšanos - Svarīgi." Par šī e-pasta satura uzminēšanu nav balvu.

Parole, kuru iestatījāt, atverot kontu, kā arī e-pasta adrese ļauj nokļūt vietnes klientu apgabalā. Lai pieteiktos VPN, e-pastā jums būs nepieciešams ģenerētais lietotājvārds un parole.

Windows VPN klients

IronSocket nav savas Windows VPN lietotnes. Tā vietā tas liek lietotājiem lejupielādēt OpenVPN Connect lietotni. Organizācija, kas pārvalda OpenVPN protokolu, to rada. Tā nebūt nav slikta lieta. OpenVPN Connect ļauj jums tiešu piekļuvi galīgajam OpenVPN pakalpojumam. Daudzi VPN uzņēmumi izmanto šo saskarni, tāpēc IronSocket nav unikāli apliets. Tomēr tā nav izmantojusi lielu zīmolrades iespēju. Kad datorā ir OpenVPN klients, varat ērti pāriet no viena VPN pakalpojuma uz citu (ar abonementiem). Tādējādi IronSocket savus klientus nepiesaista zināšanām.

Pēc lietotnes instalēšanas tā tiks sākta. Jūs neko neredzēsit uz ekrāna. Tā vietā noklikšķiniet uz augšupvērstās bultiņas sistēmas teknē, lai apskatītu aktīvo programmu ikonas. Simbols, kas izskatās pēc atslēgas cauruma, ir lietotne OpenVPN Connect.

Noklikšķinot uz ikonas OpenVPN, lietotne netiek atvērta. Ikona IR lietotne. Noklikšķinot uz tā, tiek parādīta uznirstošā izvēlne. Šeit ir aprakstīta VPN klienta vadīklas.

Jūs pamanīsit, ka nav serveru, ar kuriem izveidotu savienojumu. Šīs vispārējās saskarnes izmantošanas negatīvie ir tas, ka tā nav speciāli iestatīta IronSocket. Lai lejupielādētu savienojuma definīciju katram serverim, ar kuru, iespējams, vēlaties izveidot savienojumu, jums ir jāatgriežas serveru sarakstā. Tas ir ļoti darbietilpīgs uzdevums. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc lielākie VPN pakalpojumu sniedzēji nepaļaujas uz OpenVPN saskarni, bet gan iegulda savās lietotnēs.

Noklikšķiniet uz "Saņemt profilu" poga, lai lejupielādētu failus, kas nepieciešami, lai izveidotu savienojumu ar noteiktu serveri. Žēl, ka IronSocket visus šos profilus nav sakopojis vienā lejupielādes failā. Būtu daudz vieglāk izveidot pakalpojumu, ja viņi varētu organizēt šo pakalpojumu. Pašreizējā situācijā, ja vēlaties aktivizēt piekļuvi visiem VPN serveriem, jums ir jāveic daudz darba.

Ja jums patiešām nav laika, vienkārši instalējiet profilus tām vietām, kuras jūs noteikti zināt, ka izmantosit. Lai veiktu šo pārskatu, man noteikti vajadzēja palaist Maiami, Kanādas un Lielbritānijas serverus, tāpēc es tos vienkārši lejupielādēju.

Pēc noklikšķināšanas uz profila lejupielādes faila tiek parādīts uznirstošais ziņojums. Noklikšķiniet uz "Lejuplādēt tagad" pogu šajā. Kad konfigurācijas fails ir jūsu datorā, jums tas jāpārvieto. Sistēmas teknē noklikšķiniet uz ikonas OpenVPN un parādītajā izvēlnē atlasiet Importēt. Izvēlieties "No vietējā faila" un atrodiet konfigurācijas failu noklusējuma lejupielādes direktorijā. Lai ielādētu definīciju, failu saskarnē noklikšķiniet uz Atvērt.

Kad esat izpildījis instrukcijas, lai ielādētu servera definīcijas, redzēsit savienojuma iespējas. Vēlreiz noklikšķiniet uz ikonas OpenVPN Connect, lai skatītu serveru sarakstu.

Tagad jūs varat izveidot savienojumu. Vietnes klientu apgabalā varat mainīt arī savu lietotājvārdu un paroli, lai tie būtu kaut kas neaizmirstams. Pirmoreiz piekļūstot serverim, jums jāievada lietotājvārds un parole. Pieteikšanās ekrāni atceras jūsu lietotājvārdu turpmākajiem apmeklējumiem. Tomēr parole ir jāievada katru reizi, kad piesakāties serverī.

Pirmoreiz piekļūstot katram serverim, tiek parādīts brīdinājuma ziņojums. Šis brīdinājums neparādās turpmākajos savienojumos ar šo serveri.

Kad esat izveidojis savienojumu, sistēmas ziņojums jums to paziņos. Turklāt tiek mainīta OpenVPN Connect ikona, lai parādītu ķeksīti.

Kad labākie VPN uzņēmumi izveido savas lietotnes, tie iebūvē papildu drošības funkcijas, piemēram, slepkavības slēdzi vai automātisku WiFi aizsardzību. IronSocket nevar piedāvāt šos pakalpojumus, jo tā nav ieguldījusi savā kontrolprogrammatūrā.

Straumēšanas pakalpojumi

Es izveidoju savienojumu ar ASV austrumu krasta serveri un pārbaudīju piekļuvi Netflix USA, ABC.com un NBC.com, un es nokļuvu visās tajās. Pēc tam es izveidoju savienojumu ar Lielbritānijas VPN un izmēģināju Netflix UK, BBC iPlayer, ITV Hub un Channel 4 vietni. Katrā ziņā IronSocket mani ieveda un es varēju skatīties video.

Ja jūs uztraucaties, iespējams, vēlēsities piekļūt vietnei, kurā IronSocket nevar iekļūt, varat apskatīt vietnes sarakstu, kurā parādīti kanāli, par kuriem uzņēmums ir pārliecināts, ka var nokļūt. Jūs nevarat piekļūt šai lapai, kamēr neesat abonējis. Tomēr šeit varat apskatīt lapas ekrānuzņēmumu, lai redzētu, vai ir iekļauti iecienītākie video pakalpojumi.

Citas platformas

IronSocket VPN atbalsta operētājsistēmas Windows, Mac (Mac VPN atbalsts gan OS, gan OSX), Android, iOS un Blackberry. Varat arī instalēt VPN maršrutētājos, spēļu konsolēs, televizora pierīcēs un viedajos televizoros. Kā jau minēts iepriekš, IronSocket nav sava pielāgotā VPN klienta, tāpēc jums bija jāielādē trešās daļas OpenVPN lietotne, lai to iestatītu. Pakalpojumu sniedzēja vietnē ir pieejamas visu populāro ierīču iestatīšanas rokasgrāmatas.

Noslēguma domas

IronSocket ir fantastiska spēja iekļūt gandrīz visos video straumēšanas pakalpojumos valstīs, kurās tam ir serveri. SOCKS5 starpniekserveris, viedais DNS un HTTP starpniekservera pakalpojumi ir interesantas ekstras, ar kurām jūs varat spēlēt bez maksas, kad abonējat VPN pakalpojumu..

Varētu būt, ka ierobežojums ir tikai trim vienlaicīgiem savienojumiem. Tomēr IronSocket ļauj jums iegādāties papildu piemaksu, paplašinot vienlaicīgo savienojumu skaitu līdz astoņiem, kam vajadzētu būt vairāk nekā pietiekami ģimenei..

Ja IronSocket pārveidotu savu vietni un izveidotu savu pašinstalēšanas lietotni, es to vērtētu kā vienu no pieciem labākajiem VPN pasaulē. Patiesībā punktus, kas iegūti, izmantojot pakalpojuma tehniskās iespējas, velk aplikācijas instalēšanas grūtības.

Apmeklējiet IronSocket »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me