IPVanish

 • Cenu noteikšana

  No plkst 4,12 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Windows

  • MacOS

  • Android

  • iOS

ProPrivacy.com Rezultāts
8.3 no 10

Kopsavilkums

IPVanish ir ASV bāzēts VPN sniedzējs no Orlando, Florida. Tas ir izveidots VPN pakalpojums, kas ir plaši pazīstams ar uzticamu un ātru nodrošināšanu VPN pieredze. IPVanish VPN pieder un kontrolē gandrīz visu, ja tas ir "1 līmenis" serveru tīkls. Tā ir priekšrocība gan veiktspējas, gan privātuma ziņā, jo tas nozīmē, ka tās infrastruktūrā nav iesaistītas trešās puses. Kopumā mēs uzskatām IPVanish par uzticamu un lietderīgu VPN, kas ir labs, lai atbloķētu lielu ģeogrāfiski ierobežota satura daudzumu.

Ātra statistika

 • Valstis
  60
 • Vienlaicīgi savienojumi
  10
 • Jurisdikcija
  ASV
 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  68,72 Mb / s

Video apskats

Veltiet laiku, lai apskatītu mūsu IPVanish video pārskatu, kurā mēs apskatīsim jautājumus, kas sīkāk apskatīti zemāk:


Iespējas

Vētraina
Kopējais serveru skaits 1140. lpp
Valstis 60
Vienlaicīgi savienojumi 10
Maršrutētāja atbalsts
Ostas ekspedīcija
Ostas izvēle
Tīri metāla vai virtuālie serveri Neapstrādāts metāls
Atbalstīti maršrutētāji Lielākā daļa DD WRT maršrutētāju

IPVanish nodrošina visas uzlabotās VPN funkcijas, kuras jūs varētu iegūt no visaugstākā līmeņa VPN pakalpojuma. Tie ietver:

 • VPN operētājsistēmas Windows, Mac OS X, macOS, iOS, Android un Amazon Fire lietotājiem
 • Pieļaujams līdz 10 vienlaicīgu savienojumu
 • Viegli lietojams klienta interfeiss
 • Neierobežots datu apjoms un joslas platuma ierobežojums
 • Avārijas poga
 • DNS noplūdes aizsardzība
 • OpenVPN, L2TP un PPTP šifrēšana
 • Žurnālu nulles politika
 • Serveri 60 valstīs
 • Vairāk nekā 40 000 IP adrešu kopums 1000 serveros>
 • P2P atļauts
 • SOCKS5 tīmekļa starpniekserveris
 • XOR aplauzti serveri
 • Pieņem PayPal, kā arī kredītkartes
 • Septiņu dienu naudas atdošanas garantija
 • Atbloķē Netflix US (bet ne BBC iPlayer vai Amazon Prime)
 • Sadaliet tunelēšanu, lai klienti būtu aizsargāti un joprojām varētu izmantot Netflix, BBC iPlayer vai citus vietējos pakalpojumus

IPVanish ir vairāk nekā 1000 serveru, kas atrodas 60 pasaules valstīs. Uzņēmums ir ārkārtīgi spēcīgs Eiropā un ASV, bet tam ir arī serveri tādās noderīgās vietās kā Austrālija, Brazīlija, Japāna, Āzija un Dienvidāfrika.

IPVanish nav serveru Krievijā. Ja jums ir nepieciešams VPN, lai atbloķētu Krievijas pakalpojumus (piemēram, lai atbloķētu VK, piemēram, Ukrainā), vai arī, ja privātumam nepieciešami Krievijas serveri, jums būs jāmeklē citur. Lai būtu godīgi attiecībā uz IPVanish, daudzi VPN ir nolēmuši pārtraukt serveru nodrošināšanu Krievijā jauno likumu dēļ, kas apšauba privātuma līmeni, ko var solīt uz valsts serveriem. Tātad šī ir pamatota izlaidība.

SOCKS5 starpniekserveris

SOCKS5 ir universāls starpniekserveris, kas darbojas ar jebkura veida trafiku. IPVanish ir viens no nedaudzajiem VPN, kas, reģistrējoties VPN, nodrošina SOCKS5 starpniekserveri bez maksas. IPVanish VPN nodrošina arī vairākus izcilus norādījumus SOCKS5 lietošanai (piemēram, ar Deluge vai uTorrent). SOCK5 starpniekservera priekšrocība ir ātrs ātrums, taču jāpatur prātā, ka tas nenodrošina šifrēšanu kā VPN klients.

Ātrums un veiktspēja

Mēs pārbaudām IPVanish savienojuma ātrumu trīs reizes dienā, izmantojot unikālu uz serveriem balstītu zinātnisko ātruma pārbaudes metodi. Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā darbojas šie ātruma testi, lūdzu, izlasiet: VPN ātruma pārbaude veikta pareizi. Kā vienmēr, IPVanish šobrīd darbojas izcili. Tas ir viens no ātrākajiem tirgū pieejamajiem VPN pakalpojumiem. Tāpēc IPVanish ir tik labs datu ietilpīgiem uzdevumiem kā straumēšana HD formātā, spēle un straumēšana.

Kā redzat zemāk redzamajā grafikā, pēdējos mēnešos IPVanish ir iekļauts starp labākajiem VPN pasaulē, kuru visu savienojuma ātrums pārsniedz vidējo. Vidēji 34 Mb / s (visos 4 pārbaudītajos serveros) ir patiesi izcils, un tas nozīmē, ka IPVanish ir lielisks datu ietilpīgiem uzdevumiem.

IPVanish lejupielādes ātrums

DNS meklēšanas laiks var palēnināt lapas ielādēšanu no tīmekļa servera. IPVanish šajā jomā darbojās ļoti labi. Vidējais meklēšanas laiks ir tikai 0,41 sekundes - tas padara to par vienu no ātrākajiem VPN tirgū pēc meklēšanas laika!

IPVanish DNS meklēšanas laiks

IPVanish savienojuma laiki to ierindo VPN pirmajā vietā. VPN savienojuma laiks nav labāks par šo!

IPVanish VPN savienojuma laiks

Kā redzat, IPVanish šajos testos gūst izcilu rezultātu un ir viens no nedaudzajiem VPN, kas var apgalvot, ka ir viens no ātrākajiem pasaulē.

Noplūdes testi

Konstatēta IPv4 noplūde?
Tika atklāta WebRTC noplūde?
Datu ierobežojumi
Joslas platuma ierobežojumi
Konstatēta IPv6 noplūde?
ProPrivacy.com SpeedTest (maks. / Pārsprāgt) 209,6
ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji) 68,72

Es izveidoju savienojumu ar vienu no IPVanish London VPN serveriem, lai pārbaudītu noplūdes, izmantojot ipleak.net. Es neatklāju konstatējamus IP noplūdes vai DNS noplūdes. Mana IP adrese pareizi parādījās Londonā, tāpat kā vienotā DNS adrese. Arī pārlūkā Chrome veiktās WebRTC noplūdes manā sistēmā bija negatīvas.

Mans interneta pakalpojumu sniedzējs neizmanto IPv6 adreses, tāpēc es nevarēju pārbaudīt IPv6 noplūdes.

Cena

24 mēneši

+250 GB SugarSync mākonis

65% atlaide

4,12 USD
mēnesī

12 mēneši

6,49 USD
mēnesī

3 mēneši

7,20 USD
mēnesī

1 mēnesis

8,00 USD
mēnesī

IPVanish ir tikai viens pakalpojumu plāns, kuru var iegādāties trim dažādiem abonēšanas periodiem. Patērētāji tiek atlīdzināti par apņemšanos ilgāku laika periodu. Abonentiem tiek dota iespēja abonēt vienu mēnesi, trīs mēnešus vai gadā.

IPVanish abonēšana atkārtojas. Ja abonēšanas perioda beigās neatceļat VPN - automātiski tiks iekasēta jauna maksa par abonēšanu no jauna..

Visiem abonentiem tiek dota septiņu dienu naudas atdošanas garantija, lai viņi pēc vēlēšanās mainītu savas domas. Tas pat attiecas uz viena mēneša abonementu.

Patērētāji var maksāt par IPVanish daudzos dažādos veidos, kas ir satriecoši. Tiek pieņemtas kredītkartes un PayPal, tāpat kā dažas citas virtuālās iespējas. Tomēr IPVanish nepieņem Bitcoin maksājumus (vai citas kriptovalūtas).

Maksājumu apstrāde

Maksājumus ar kredītkartēm IPVanish vārdā apstrādā lielākā daļa maksājumu apstrādātājs Chase. WorldPay tiek izmantots dažiem starptautisko maksājumu veidiem. Maksājumus apstrādā arī Paypal un Apple, ja jūs iegādājaties, izmantojot šīs iespējas.

Tie ir cienījami maksājumu apstrādātāji. Turklāt tas, ka maksājumus pārvalda trešā persona, nozīmē, ka maksājumu ieraksti un abonēšanas ieraksti tiek glabāti savstarpēji nesaistītu pušu starpā - kam teorētiski ir dažas priekšrocības.

Lietošanas ērtums

Windows
MacOS
Android
Linux
iOS
Windows Phone

Pielāgotās IPVanish lietotnes labi darbojas visās galvenajās operētājsistēmās. Viņi piedāvā VPN Mac un Windows lietotājiem, kā arī atbalsta mobilās ierīces ar VPN lietotnēm Android un iOS. Mac OS datoriem un iOS versijām, kas ir jaunākas par 10. laidienu, nav piekļuves PPTP (kas patiesībā ir labas ziņas, jo PPTP ir novecojis un nedrošs).

Turklāt ir vērts atzīmēt, ka IPVanish iOS VPN lietotne darbojas ar IKEv2 šifrēšanu, nevis OpenVPN. Tomēr ikviens, kurš vēlas izveidot savienojumu, izmantojot OpenVPN, to var izdarīt, izmantojot programmatūru OpenVPN Connect, jo IPVanish dalībnieka apgabalā nodrošina .ovpn konfigurācijas failus..

Īpaši man patika a pielāgota Amazon Fire TV lietotne - šī ir patiešām unikāla funkcija, kas joprojām ir retums VPN nozarē. Varat arī instalēt VPN uz mirgojošiem maršrutētājiem un televizora pierīcēm, un IPVanish ir iestatīšanas rokasgrāmatas, kas jums palīdzēs.

Lieliski arī: IPVanish savam pakalpojumam ir pievienojis XOR apmulsinātus serverus (ugunsmūru apiešanai un VPN lietošanas slēpšanai). Un saviem klientiem ir pievienota arī dalītā tunelēšana - lai klienti varētu palikt aizsargāti un joprojām varētu atbloķēt ASV Netflix vai skatīties BBC iPlayer ārpus Lielbritānijas. IPVanish var arī atbloķēt Youtube videoklipus, kas ir bloķēti jūsu reģionā.

Klientu apkalpošana

Naudas atdošanas garantija
Diennakts atbalsts
Tiešraides Čats
Naudas atdošanas garantijas ilgums 7
Bezmaksas izmēģinājuma versija

IPVanish atbalsta nodaļa pieraduši mazliet nolaidiet pakalpojumu. Tomēr šī ir joma, kurā IPVanish pēdējos gados ir ievērojami uzlabojusies. Mūsdienās IPVanish gan biedriem, gan tiem, kas nav biedri, savā tīmekļa vietnē piedāvā 24/7 tiešsaistes tērzēšanas pakalpojumu. Tas nozīmē, ka jebkurā diennakts laikā varat uzdot VPN klientu apkalpošanas jautājumus!

Ipvan Live Chat

Tas ir patiešām vērtīgs pakalpojuma uzlabojums, kas uzsver, ka IPVanish iegulda lielus ieguldījumus, lai uzlabotu savu pakalpojumu abonentiem. Es vairākas reizes pārbaudīju tiešraidi un vienmēr saņēmu atbildi. 10/10.

Vietne nodrošina arī lielisku FAQ lapu.

Bieži uzdotos jautājumus var meklēt, un tajos ir norādījumi par lielāko daļu problēmu. Šis ir lielisks resurss, kas ir noderīgs gan kā atsevišķa funkcija, gan kā vieta tiešraides tērzēšanai, lai nosūtītu abonentiem tos apstāties, novēršot problēmas. Ritinot uz leju FAQ lapu, varat piekļūt atbalsta kategorijām un noderīgām iestatīšanas rokasgrāmatām.

Pēc pakalpojuma abonēšanas, iespējams, vēlēsities apskatīt iestatīšanas rokasgrāmatas, it īpaši, ja plānojat izmantot IPVanish vietējās Amazon Fire TV lietotnes. Vai arī, ja vēlaties iestatīt Kodi VPN. Tam pat ir OpenELEC iestatīšanas rokasgrāmatas, kas nozīmē, ka, ja vēlaties, varat to palaist ar Kodi uz Raspberry Pi.

Ja nevarat atrast problēmas risinājumu, varat arī izvēlēties aizpildīt kontakta formu, lai uzdotu jautājumu atbalsta komandai. Tam var piekļūt, izmantojot saiti FAQ lapā, kā arī vietnes kājenē.

Jūs saņemsit atbildi uz savu jautājumu pa e-pastu. Atbilde uz šo e-pastu notiks diezgan ātri, jo atbalsts tagad ir pieejams visu diennakti. Lieliska klientu apkalpošana viscaur.

Privātums un drošība

Apjukums (Maskēšanās)
IPv4 aizsardzība pret noplūdēm
IPv6 aizsardzība pret noplūdēm
WebRTC aizsardzība pret noplūdi
Avārijas poga
Pašpiegludināts / pilnvarots DNS

IPVanish ir uzticama programmatūra, kurā ir uzlabotas drošības funkcijas. Dažas no šīm funkcijām ir īpaši noderīgas mobilajās ierīcēs, piemēram, tīkla bloķēšanas funkcija, kas aizsargā jūs pret savienojumiem ar nedrošiem atvērtiem tīkliem, kuriem nav vajadzīgas paroles (kuras publiski pieejamās vietās dažreiz izveido hakeri). Un kurai ierīcei varētu automātiski pieslēgties.

Turklāt tam ir killswitch, aizsardzība pret DNS noplūdi, Xor slepens režīms (motokross), OpenVPN porta izvēle, automātiska pievienošanās un palaišana startēšanas laikā. Patiesi pilnīgs VPN funkciju komplekts!

Šifrēšanas protokoli

IKEv2
OpenVPN
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP

IPVanish nodrošina trīs dažādu veidu VPN protokolus: OpenVPN, L2TP un PPTP. PPTP ir novecojis šifrēšanas protokols, kuru vairs neuzskata par drošu un to nekad nevajadzētu izmantot privātumam. No trim pieejamajiem protokoliem mēs iesakām pieturēties pie OpenVPN.

IPVanish ievieš atvērtu VPN, izmantojot AES šifru. IPVanish AES ievieš ar 256 bitu atslēgu, kas ir spēcīgākais šifrs, ko šodien izmanto VPN šifrēšanai. Rokasspiediens, autentificēšana hash, RSA atslēgas un Perfect Forward Secrecy ir arī svarīgas vispārējā šifrēšanas standarta sastāvdaļas. Tāpēc arī tie ir jāanalizē...

IPVanish 'OpenVPN šifrēšanas vājākais posms ir HMAC SHA1 rokasspiediens. Tomēr, šo tas atbilst mūsu ieteiktajiem privātuma standartiem. Tādējādi visi nepieciešamie protokola komponenti gan datu, gan vadības kanālos tiek uzskatīti par drošiem. Labas ziņas tiešām.

Secinājums: IPVanish ir lieliski piemērots datu drošībai no šifrēšanas viedokļa. Tas pat ievieš perfektu priekšu slepenību (DHE-2048).

Privātums

Atrodoties ASV, pietiek, lai dažus cilvēkus izslēgtu no IPVanish. Tas notiek tāpēc, ka uzturēšanās ASV nav "ideāls" jebkuram uzņēmumam, kas nodrošina privātuma pakalpojumu. Kāpēc? Tā kā ASV ir CIP un NSA mājas, un tā ir arī daļa no 5 acu uzraudzības nolīguma.

ASV firmām var izsniegt gan orderus, gan rīkojumus par rīkojumiem, kas nozīmē, ka viņiem var lūgt nodot datus, neizpaužot tos sabiedrībai (tas ir rīkojums par rīkojumu). Tas ir tālu no ideāla. Tomēr, lai kompensētu šo faktu, IPVanish īsteno lielisku nulles žurnālu politiku. Tas nozīmē, ka pat ja tam izsniegtu orderi, tam nebūtu ko nodot varas iestādēm.

Neraugoties uz šo šķietami ūdensnecaurlaidīgo risinājumu, jautājums, kas saistīts ar rāpuļu pasūtījumiem, joprojām ir nozīmīgs. Sniegplandas atklāsmju dēļ mēs zinām, cik invazīvas ir ASV. Tas padara tautu grūti uzticēties pilsoņu datiem. Tomēr taisnība ir arī tas, ka daudzās citās valstīs ir arī līdzīgi rīkojumi par slepenības / slepenības ievērošanu - tātad tā nav unikāla ASV problēma.

Mēs uzskatām, ka lielākajai daļai cilvēku IPVanish nodrošinās vairāk nekā pietiekamu privātuma līmeni. Ikviens, kurš prasa augstāku privātuma līmeni, iespējams, labāk pieturēsies pie Tor (nevis VPN).

Vietņu izsekotāji

Es pārbaudīju IPVanish vietni, izmantojot Privacy Badger, lai redzētu, cik daudz izsekošanas tā veic. Tajā tika atklāti 16 potenciālie izsekotāji, tostarp Google analytics, ar uzmanību, upsellit, hotjar un doubleclick. Tas nav nekas neparasts un patiesībā nerada nekādu risku pašam VPN pakalpojumam.

Tomēr ir vērts atzīmēt, ka tur ir VPN, kuru tīmekļa vietnē ir tikai viens izsekotājs, tāpēc 16 var uzskatīt par lielu summu.

Noslēguma domas

IPVanish ir viens no labākajiem VPN pakalpojumiem, un tā cenas ir ārkārtīgi saprātīgas. Jūs varat izvēlēties milzīgu serveru atrašanās vietu skaitu un daudz uzlabotas drošības funkcijas, piemēram, iznīcināšanas slēdzi, DNS noplūdes aizsardzību un tīkla bloķēšanu (lai nosauktu dažus). IPVanish ir izveidojis lielisku lietotni, kuru ir ērti lietot un viegli iestatīt. Lai izmantotu IPVanish VPN, jums nav vajadzīgas īpašas tehniskās zināšanas.

Kauns, ka IPVanish ir atteicies no cīņas, lai saglabātu iPlayer pieejamu. Tomēr, ja vien tā nav primārā aprūpe - IPVanish ir lielisks, zibens ātrs VPN, kas ir īpaši drošs. Un tas atbloķē Netflix US, kas ir lieliski! Tā pakalpojums piedāvā izcilu privātumu P2P lejupielādei, interneta telefonijas lietotnēm, tiešsaistes spēlēm un piekļuvei ģeogrāfiski ierobežotām vietnēm visā pasaulē. Ir vērts izmēģināt braucienu, izmantojot tā 7 dienu naudas atdošanas garantiju!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me