iPredator

 • Cenu noteikšana

  No plkst 8,00 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Windows

  • MacOS

  • iOS

  • Android

Diemžēl IPreadator vairs nav biznesā.

Šī pakalpojuma alternatīvu sarakstu, lūdzu, skatiet mūsu 5 labākie VPN saraksts.

ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

iPredator ir visievērojamākais ar to, ka to izveidoja Pirate Bay dibinātājs Pīters Sunde, un, lai arī tas nav oficiāli saistīts ar draņķīgo BitTorrent indeksēšanas vietni, viņam ir ciešas saites ar to. Šī savienojuma dēļ mēs ļoti cerējām uz iPredator, un tāpēc bijām mazliet vīlušies konstatējot, ka pakalpojumam ir daudz aptuvenu malu, tā privātuma politika nebija tik visaptveroša, kā mēs varētu cerēt, un ka savienojuma ātrums bija ļoti virvēts. Tomēr izmantotā šifrēšana ir visaugstākā, un netiek glabāti lietošanas žurnāli (kas, cik mums ir vissvarīgākās funkcijas), tāpēc pakalpojums nebūt nav slikts. Tas ir tikai tas, ka tur ir labāki.


Iespējas

 • OpenVPN
 • PPTP
 • 50 zviedru serveri
 • Palaiž savu nereģistrējošo HTTP starpniekserveri, DNS serveri un Tor izejas mezglu
 • Tiek atbalstīts P2P
 • Neierobežots datu lietojums
 • Nav lietošanas žurnālu

Ātrums un veiktspēja

Izmantojot mūsu 20 meg Lielbritānijas platjoslas pakalpojumus, mēs izlaižam iPredator. Pieslēdzoties serveriem, mūsu ātrums būtībā tika samazināts uz pusēm, ar ātrumu no 7 līdz 11 Mbps. Izmantojot VPN, mēs redzējām lielu ātruma samazinājumu, lai gan to daļēji var saistīt ar mūsu ģeogrāfisko attālumu no iPredator tikai Zviedrijas serveriem. Pat ja tas tiek ņemts vērā, ātrums rada vilšanos.

Cenas un plāni

Cenu noteikšana ir ļoti vienkārša un bezjēdzīga 8 USD mēnesī, kuru jūs varat pagarināt ar soli 1, 3, 6 un 12 mēnešus. Likme tomēr nemainās ar ilgtermiņa plāniem, tāpēc jūs joprojām maksājat USD 8 mēnesī neatkarīgi no tā, kuru plānu izvēlaties.

Piedāvājumā ir 3 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, lai jūs varētu izbaudīt pakalpojumu, kas, kaut arī ne tuvu nav tik dāsns, kā saka, CyberGhost 30 dienu bezmaksas izmēģinājums, tomēr ir uzslavas vērts. Diemžēl, lai aktivizētu šo izmēģinājumu, jums ir jānosūta pieprasījums, izmantojot biļešu sistēmu vai e-pastu, kas mums ļāva mazliet pakavēties, pirms mēs spējām sniegt pakalpojumam spin..

Privātums un drošība

Šī ir joma, kurā mēs gaidījām, ka iPredator gūs labus rezultātus, ņemot vērā tā savienojumu ar The Pirate Bay, un kopumā mēs nebijām vīlušies. OpenVPN šifrēšanai ir cieta CBC 256 bitu AES šķirne (kā to drošā saziņā izmanto ASV valdība), un tajā tiek izmantota SHA1 hash autentifikācija, kas ir lieliski.

Arī konfidencialitāte ir laba, lai arī tā nedaudz neatbilst politikai “nav žurnālu, ko pieprasa” daži konkurentu pakalpojumu sniedzēji (protams, iPredator varētu būt godīgāks). Vissvarīgākais - netiek saglabāti satiksmes žurnāli, lai gan savienojuma žurnāli tiek turēti “atkļūdošanas mērķiem”. Tie ir šifrēti un tiek turēti ārpus vietnes, lai nodrošinātu, ka tiem var piekļūt tikai iPredator.

Turklāt darījuma ID un no maksājumu apstrādātājiem saņemtie e-pasta ziņojumi tiek glabāti nedaudz vairāk par 6 mēnešiem, kā arī “tiek glabāti atsevišķā sistēmā šifrētā nodalījumā”..

Lai arī mums ļoti patīk ideja par “vispār nav žurnālu”, iPredator konfidencialitātes procedūras šķiet diezgan stabilas, un lielākajai daļai mērķu tām vajadzētu būt vairāk nekā pietiekamām. Kā iPredator stāstīja TorrentFreak: “Mēs cenšamies uzglabāt vismazāko likumīgi iespējamo daudzumu jebkur. IP adreses ir šifrētas, un tās var atšifrēt tikai neatbalsta personāls, lai nodrošinātu pareizu procesu. Piemēram, lai novērstu problēmas, kurās policija mazliet sašūpo atbalsta darbiniekus, lai iegūtu datus ziņojumam par ļaunprātīgu izmantošanu. Datubāzē mēs glabājam tikai to informāciju, ko lietotāji mums piešķir, reģistrējoties, un ierobežotu atlikto maksājumu daudzumu. ”

Pēdējais novērojums ir tas, ka iPredator ciešā sadarbība ar The Pirate Bay nozīmē, ka gandrīz unikāli mēs varam būt pilnīgi pārliecināti, ka tas nav valdības iestāžu vadīts “medus katls”..

Noslēguma domas

Pateicoties labai savienojumu žurnālu politikai un lieliskai šifrēšanai, jūs varat izdarīt daudz sliktāk nekā iPredator, taču ļoti atpalikušais pakalpojuma raksturs, tas, ka mēs to dotu priekšroku, ja vispār netiktu glabāti nekāda veida žurnāli, un ļoti neapmierinošie speedtest.net rezultāti nozīmē, ka mēs arī domājam, ka jūs varat darīt daudz labāk. Joprojām ir agras dienas, un iPredator cīnās ar nevēlamu finanšu pārstrādātāju uzmanību, tāpēc mēs to piedāvāsim. Tomēr mēs arī uzskatām, ka, pirms mēs varam pilnībā ieteikt pakalpojumu, tam jāpievieno dažas pievilcīgākas funkcijas, tostarp jāpievieno daži starptautiski serveri un jāuzlabo savienojuma ātrums..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me