Apņem


ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

Enpass ir drošs paroļu pārvaldnieks, kas lietotājiem ļauj aizsargāt vairākus kontus dažādās ierīcēs ar stabilām unikālām parolēm. Enpass ir pieejams lielākajai daļai platformu. Tomēr bezmaksas versija mobilajām ierīcēm ir daudz ierobežojošāka nekā galddatoriem (kur lietotāji var bez maksas aizsargāt neierobežotu kontu skaitu). Šajā pārskatā mēs rūpīgi pārbaudīsim paroļu pārvaldnieku, lai redzētu, kā tas tiek salīdzināts ar konkurējošajiem pakalpojumiem tirgū.

Pārskats

Enpass ļauj lietotājiem aizsargāt vairākus kontus un pakalpojumus ar spēcīgām unikālām parolēm, kuras tiek glabātas šifrētā datu bāzē. Lietotāji var piekļūt šīm parolēm tikai ar vienu galveno atslēgu. Tas lietotājiem ļauj atcerēties tikai vienu sarežģītu paroli, lai aizsargātu neierobežotu kontu skaitu.

Enpass ir pieejams uz freemium bāzes, kas ir fantastiski patērētājiem, kuri vēlas paroļu pārvaldnieku, par kuru viņiem sākotnēji nav jāmaksā, bet kuram ir premium funkcijas, kuras var iegādāties vajadzības gadījumā. Tomēr tas ir slēgta avota paroli pārvaldnieks, kas darbojas ar patentētu programmatūru; kas dažiem lietotājiem, kas apzinās privātumu, var tikt izslēgti.

aptvert logotipu

Kā vienmēr, slēgtā pirmkoda programmatūru nevar revidēt trešā puse - tas nozīmē, ka jums ir jāuzticas, ka firmas nodrošina viņu pieprasīto privātumu un drošību. Tas ir tālu no ideāla, un kopumā vienmēr labāk ir uzticēties paroļu pārvaldniekam, kurš ir publicējis tā kodu un ko ir pārbaudījuši trešo personu revidenti..

Enpass ir pieejams operētājsistēmām Windows, Mac OS, Linux, iOS un Android. Ir vērts atzīmēt, ka Linux atbalsts ir reti sastopams, kas padara šo paroļu pārvaldnieku interesantu Linux lietotājiem. Lietotāji var bez maksas izmantot Enpass visos jūsu darbvirsmās. Tomēr mobilajā ierīcē ir jāmaksā vienreizēja maksa 11,99 USD par katru platformu. Ikvienam, kurš plāno izmantot šo paroļu pārvaldnieku dažādās platformās, būs jāiegulda nedaudz naudas, lai tas būtu savietojams visās viņu ierīcēs.

Enpass ir pieejams arī kā Firefox, Chrome, Safari, Edge, Opera un Vivaldi paplašinājums.

Uzstādīt

Lejupielāde ir pieejama visām platformām Enpass vietnē. Tas ļauj paroļu pārvaldnieku iestatīt ļoti viegli. Mēs lejupielādējām Windows klientu un Chrome paplašinājumu, lai tos abus pārbaudītu. Ir vērts atzīmēt, ka Chrome paplašinājums darbosies tikai tad, ja jums jau ir instalēts arī patstāvīgais darbvirsmas klients.

Pieslēguma kļūda

Pēc vienošanās ar EULA ar programmatūras izstrādātāju Sinew Software Systems Private Limited, programmatūra tiek instalēta tikai dažās minūtēs. Pēc tam jūs esat gatavs palaist programmatūru un varat turpināt darbu un iestatīt galveno paroli.

Ietveriet iestatīšanu

Lietotājiem tiek atgādināts, ka viņiem ir droši jāuzglabā galvenā parole, un viņiem ieteicams to pierakstīt, jo, ja viņi to pazaudēs, viņi nevarēs piekļūt nevienai no savām parolēm. Tas notiek tāpēc, ka, tāpat kā visi labākie paroļu pārvaldītāji, uzņēmums uz saviem serveriem neuzglabā cilvēku galveno paroli un nevar pazaudēt paroli vai atiestatīt kontu, ja tā pazūd..

Kad Windows Enpass klients tagad ir iestatīts, varat turpināt darbu un iestatīt Chrome paplašinājumu. Palaižot Chrome paplašinājumu, tas automātiski tiek savienots pārī ar klientu Enpass un tiek nodrošināts kods abu klientu sinhronizēšanai.

iekļaut autentifikācijas kodu

Kad abas paroles pārvaldnieka sastāvdaļas tagad ir iestatītas, jūs esat gatavs sākt ievadīt savas paroles pārvaldniekā, lai tā automātiski aizpildītu paroles, tiklīdz jūs ieradīsities šajās vietnēs un pakalpojumos..

Enpass ļauj cilvēkiem automātiski ģenerēt paroles no 1 līdz 10 vārdiem. Pakalpojums arī ļauj lietotājiem izvēlēties lielos un mazos burtus, izlases simbolus un sniedz dažādas iespējas izlases rakstzīmju vai defisi ievietošanai starp katru vārdu.

Iesaistīt funkcijas

Tāpat kā daudziem citiem paroļu pārvaldniekiem, Enpass nāk ar milzīgu funkciju klāstu, lai aizsargātu informāciju un pieteikumvārdus šifrētajā datu bāzē. Galvenās iezīmes ir šādas:

 • Jebkurā galddatorā bez maksas aizsargājiet neierobežotus kontus
 • Sinhronizējiet paroļu pārvaldnieku ar pārlūkprogrammām, izmantojot paplašinājumus
 • Identitātes funkcija adreses un citu datu saglabāšanai
 • Viegli lietojama kategoriju izvēlne datu un paroļu saglabāšanai
 • Automātiskās bloķēšanas funkcija, lai nodrošinātu, ka klients nekad netiek atstāts atvērts un neaizsargāts
 • PIN funkcija ātrai atbloķēšanai, kad paroļu pārvaldnieks jau ir pieteicies, izmantojot galveno paroli
 • Paroles audita funkcija, lai pārliecinātos, ka konts vai parole nav sabojāta.
 • Sinhronizācijas funkcija paroļu drošai nodošanai dažādās ierīcēs
 • Automātiskās dublēšanas funkcija, lai nodrošinātu, ka dati vienmēr tiek droši glabāti šifrētā datu bāzē
 • Paroļu ģenerators automātiski izveidotām spēcīgām parolēm
 • Automātiskā aizpildīšana, lai ērti pieteiktos tiešsaistes kontos

Lai gan vairums Enpass funkciju ir pieejamas bez maksas, ir dažas premium funkcijas, kas lietotājiem būs jāmaksā, lai tās izmantotu. Vienreizēja maksa 11,99 USD par galddatora platformu ļaus lietotājiem piekļūt šīm papildu funkcijām.

Android un iOS lietotājiem lietotājiem būs jāmaksā vienreizēja maksa 11,99 USD, lai paroļu pārvaldnieku izmantotu vairāk nekā 20 kontu aizsardzībai. Ja jums pietiek ar 20 parolēm, bez bažām varat izmantot mobilo freemium versiju. Ir vērts atzīmēt, ka šie ir bez maksājumiem, kas nozīmē, ka pēc maksājuma veikšanas jūs varat izmantot programmatūru, lai nenoteiktu laiku aizsargātu savus kontus; nav atkārtotu maksājumu un slēptu izmaksu.

Lietošanas ērtums

Enpass ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuri vēlas nodrošināt visu savu paroļu glabāšanu uz vietas, kas nozīmē, ka nekad nav jāuzticas Enpass, lai jūsu paroles tiktu glabātas uz tā serveriem. Enpass lejupielāde ir vienkārša, un tā uzstādīšana darbam ar jūsu pārlūkprogrammu, izmantojot paplašinājumu, ir ļoti vienkārša.

Tā kā Enpass serveros neuzglabā jūsu paroles vai galveno paroli, ir svarīgi izvēlēties galveno paroli, kuru nekad neaizmirsīsit. Paroles neatcerēšanās var nozīmēt, ka jūs esat pilnībā izslēgts no visām parolēm.

Pamatparoles iestatīšanas laikā jūs varat ievadīt paroles manuāli vai vienkārši izmantot tiešsaistes kontus un pakalpojumus, ļaujot Enpass saglabāt paroles, dodoties tālāk..

Ietveriet paroļu ģeneratoru

Ja parole jau iepriekš ir izmantota citā kontā, Enpass jums paziņos, lai jūs varētu atjaunināt paroli vai automātiski ģenerēt spēcīgu paroli no Enpass.

Ievadiet paroli

Mēs atradām, ka tiek izmantots Enpass bez stresa, un mūsu izmēģinātie paplašinājumi (Firefox un Chrome) darbojās nevainojami. Tiem, kas vēlas, Enpass var ievietot USB atmiņā, lai to pārvadātu pa dažādām mašīnām. Šī ir noderīga funkcija, kas nozīmē, ka jūs vienmēr varat piekļūt savām parolēm pat tad, ja, piemēram, izmantojat citas personas mašīnu vai bibliotēkas datoru.

Viena parole ir saglabāta, un tai varat piekļūt, izmantojot paroļu pārvaldnieku:

Aptveriet klienta sākuma ekrānu

Mums izdevās panākt pakalpojumu sinhronizēšanu līdz iPad un Android ierīcei bez problēmām. Mēs izmantojām Google disku un icloud, lai sinhronizētu, tomēr lietotājiem ir daudz iespēju, tostarp Microsoft OneDrive, Dropbox, Box vai izmantojot atvērtā koda WebDAV protokolu. Atšķirībā no dažiem paroļu pārvaldniekiem sinhronizēt nav iespējams, izmantojot Wi-Fi, tāpēc jums būs jāpārraida dati caur internetu.

sinhronizācijas paroles aptver

Ir vērts atzīmēt, ka, ja jūs nolemjat izmantot iCloud, lai sinhronizētu savas paroles, jums būs jāpārliecinās, ka no Mac lietotņu veikala esat lejupielādējis lietotni Enpass..

Vēl viena funkcija, kas mums patika ar Enpass, ir iespēja importēt paroles no cita paroļu pārvaldnieka, piemēram, Keepass, Dashlane utt. (Ir daudz iespēju). Tas lietotājiem ļauj to ātri iestatīt, izmantojot visas esošās paroles. Mēs arī iesakām iestatīt automātiskās bloķēšanas funkciju, lai tā sāk darboties pēc iespējas ātrāk:

Drošības iestatījums aptver

Kopumā mēs uzskatījām, ka Enpass ir viegli lietojams, un mums īpaši patika kategorijas izvēlņu sistēmā; kas ļauj viegli grupēt datus, lai automātiski aizpildītu tiešsaistes veidlapas. Klients nodrošina vairāk nekā 50 pielāgotas veidnes, kas ļauj droši šifrētā datu bāzē saglabāt visu, sākot no informācijas par viesnīcu rezervēšanu, adresēm, pases informāciju vai vadītāja apliecību..

Īpaši priecājāmies par mobilajām lietotnēm, kas šķiet nedaudz mūsdienīgas nekā to kolēģi, kas darbojas galddatoros, un, lai arī tām nav papildu iespēju runāt, tās vairāk sagādā prieku. Turklāt jūs varat iestatīt gan iOS, gan Android versijas autentificēšanai, izmantojot ierīces pirkstu nospiedumu skeneri, lai padarītu to ērtāku.

Privātums un drošība

Lietotājiem, kas apmeklē vietni, pakalpojums nav jāabonē, sniedzot e-pastu vai personiskus datus. Tas notiek tāpēc, ka programmatūra darbojas tikai klienta pusē, un nav nepieciešams, lai Enpass apstrādātu vai saglabātu datus.

Protams, ja jūs nolemjat maksāt par premium funkcijām vai par pilno mobilo versiju, jums būs jāsniedz maksājuma informācija, kas nozīmē, ka firma saņems no jums zināmu informāciju.

Ir arī vērts atzīmēt, ka firma veic kādu izsekošanu vietnē, izmantojot Google Analytics, kas, iespējams, nozīmē, ka tā vāc lietotāju IP adreses, kad viņi apmeklē vietni un lejupielādē programmatūru.

Kas attiecas uz pašu paroļu pārvaldnieku, programmatūra šifrē visas paroles (un citus programmatūrā ievadītos datus), izmantojot spēcīgu 256 bitu AES šifrēšanu, izmantojot iepriekš pārskatītu un atvērtā koda šifrēšanas motoru SQLCipher. Šīs paroles tiek glabātas tikai lokāli un nekad netiek augšupielādētas Enpass serveros.

Autentifikācijai galvenā parole rada kriptogrāfijas atslēgu, izmantojot PBKDF2-HMAC-SHA512 paroles sajaukšanu PHP ar 100 000 nejaušas sāls kārtām. Šī ir droša kriptogrāfija, kas nodrošina progresīvu aizsardzību pret brutālu spēku un sānu kanālu uzbrukumiem.

Lietotājiem ir arī iespēja lejupielādēt velvju atslēgu, kuru ražo ar galveno paroli. Enpass darbvirsmas versija lietotāja vārdā var iegūt 64 bitu izlases atslēgas. Šo velvju atslēgu var izmantot kā sekundāru autentifikācijas formu, kas nozīmē, ka, ja galvenā parole ir apdraudēta (uzminēta, piespiedu kārtā piespiesta utt.), Ir nepieciešams arī glabātuves atslēgas fails. Tāpat kā galveno paroli, nav iespējams atgūt velvju atslēgas failu no Enpass.

Fakts, ka lietotājs saglabā pilnīgu kontroli pār savu galveno paroli (un velves atslēgu), nozīmē, ka pat tad, ja kāds piekļūst datu failiem, viņš nekad nevarēs atšifrēt paroles bez lietotāja galvenā paroles..

Tomēr ir vērts atzīmēt, ka, ja sinhronizējat savas paroles dažādās ierīcēs, izmantojot trešās puses pakalpojumu, piemēram, disku vai Dropbox, tur tiek saglabātas arī jūsu paroles. Tam vajadzētu būt drošam, jo ​​tie ir šifrēti. Ikvienam, kam tas satrauc, ir iespēja izmantot velvju atslēgas failu (kuru drošībai nekad nevajadzētu koplietot, izmantojot to pašu metodi, ar kuru sinhronizējat paroli).

Enpass ietver arī automātiskās bloķēšanas funkciju. Tas nodrošina, ka galvenā parole vienmēr ir nepieciešama katru reizi, kad tiek izmantots paroļu pārvaldnieks. Tas nodrošina, ka tad, ja lietotājs atrodas prom no savas ierīces, viņš neatstāj programmu atvērtu un pieejamu paroļu piekļuvei.

MacBook Pro lietotāji var iestatīt Enpass autentificēšanai, izmantojot savu pirkstu nospiedumu skeneri. Tas pats attiecas gan uz iOS, gan Android lietotājiem, kuri savā ierīcē var izmantot pirkstu nospiedumu skeneri.

Klientu atbalsts

Enpass lietotājiem savā tīmekļa vietnē sniedz baltu papīru, kurā izskaidrots, kā darbojas paroļu pārvaldnieks, un sīki aprakstīts aizsardzības līmenis, ko viņu faili un paroles saņem, kad tiek saglabāti. Emuāra sadaļā ir arī noderīga informācija un norādījumi par pakalpojuma izmantošanu, kas ir lieliski piemērota lietotājiem, kuriem vienkārši ir nepieciešams rādītājs šeit un tur.

Vietnē noklikšķinot uz atbalsta, lietotāji nonāks forumā, kur viņi varēs lūgt palīdzību lietotāju kopienai. Šajā forumā cilvēki uzdod daudz jautājumu, un atbildes bieži sniedzas simtiem un pat tūkstošiem atbilžu. Tas liecina par aktīvo lietotāju bāzi.

Ikvienam, kurš vēlas tieši sazināties ar Enpass, būs jāpiesakās kontā ar e-pasta adresi. Paveicot šo darbību, ir iespējams pieteikties un sākt sūtīt ziņojumus atbalsta personālam. Tas ir jauks papildinājums tiem, kas to vēlas. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka mums diezgan ilgi bija jāgaida atbilde.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Iepazīstieties ar mūsu ceļvedi labākajiem paroļu pārvaldītājiem tirgū.

Secinājums

Enpass ir lielisks un pieejamu paroļu pārvaldnieks, kas visas jūsu paroles glabā lokāli. Tas nodrošina, ka jūsu paroles nekad nekur neceļas, ja vien jums tās nav jāsinhronizē, izmantojot Dropbox vai citu pakalpojumu. Ikvienam, kurš vēlas ērti lietojamu paroļu pārvaldnieku, šī ir lieliska opcija, kuru mēs noteikti iesakām lietot gan mobilajā, gan galddatorā..

Par pakalpojumu 11,99 USD par ierīci ikvienam, kam jāuzglabā vairāk nekā 20 paroles, šo pakalpojumu var uzskatīt par izdevīgu. Galu galā jūs varētu to izveidot un darboties trīs dažādās ierīcēs tikai par 36 USD - un tas ir vienreizējs maksājums bez slēptām maksām.

Tā kā tirgū ir bezmaksas atvērtā koda paroļu pārvaldnieki, jums ir iespēja bez maksas iegūt līdzīgu pakalpojumu, ja vēlaties. Mēs domājam, ka Enpass ir labs risinājums ikvienam, kurš nav tik moderns. Funkcijas ir izkārtotas intuitīvi, un tāpēc, ka tā pieturās pie tā, lai to izdarītu vislabāk (pārvaldīt paroles), ir ļoti maz ko iemācīties.

Visbeidzot, ja Enpass slēgtā pirmkoda būtība rada jums problēmas, varat izvēlēties Bitwarden - vēl vienu ērti lietojamu paroļu pārvaldnieku, kas ir atvērts avots. Tomēr programmatūra visas jūsu paroles glabā lokāli, un mēs neredzam reālu iemeslu neuzticēties tai. No otras puses, jums ir jāuzticas, ka tas nedara kaut ko nožēlojamu, un jūs pamatoti varētu vēlēties to nedarīt.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me