Es braucu


 • Cenu noteikšana

  No plkst 17,38 USD
  gadā

ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

Es braucu
ir pilnībā pieejams mākoņu krātuves risinājums ar izcēlumiem, ieskaitot pilnīgu sistēmas diska attēla dublējumu, patiesu arhivēšanu un opciju pilnīga šifrēšana.

Cenu noteikšana

Tāpat kā daudzos mākoņa pakalpojumos mūsdienās IDrive piedāvā 5 GB krātuvi bez maksas. Tikai salīdzināšanai, Dropbox piedāvā 2 GB krātuvi bez maksas, savukārt Google Drive izsniedz diezgan dāsnu 15 GB krātuvi bez maksas.

Personīgie plāni, uz ko attiecas šis pārskats, sākas ar USD 52,12 gadā (saņemiet pirmo gadu tikai par USD 17,38 ar mūsu atlaidi).

iDrive cenu plāns

Maksājumu pieņem tikai ar kredītkarti / debetkarti.

Iespējas

 • Šifrēšana no vienas puses uz otru (pēc izvēles)
 • Vairāku platformu atbalsts
 • Sinhronizācija reāllaikā
 • Failu koplietošana (bet ne e2ee kontos)
 • IDrive Express (skatīt zemāk)
 • Failu versija (“momentuzņēmumi”)
 • Attālā pārvaldība, izmantojot tīmekļa konsoli
 • Diska attēla dublējums
 • Papildu dublējums
 • Patiesa arhivēšana

Vairāku platformu atbalsts

IDrive piedāvā pilnas lietotnes operētājsistēmām Windows, macOS, iOS un Android. Tas arī piedāvā “plānu klientu” operētājsistēmai Windows un macOS, kas ļauj attālināti konfigurēt, izmantojot tīmekļa saskarni.

Linux skriptu pakete līdzīgi ļauj veikt automātisku augšupielādi no Linux mašīnas, kuru var attālināti pārvaldīt no IDrive GUI tīmekļa saskarnes. Lai tos uzstādītu, ir jāpārzina komandrinda Terminālis.

Failu koplietošana

Failus vai mapes varat koplietot ar citiem lietotājiem, taču neapmierinoši tas nav iespējams, ja izvēlaties izmantot visaptverošu šifrēšanu..

iDrive failu koplietošana

IDrive Express

Datu zaudēšanas gadījumā, izmantojot IDrive, kas saistīta ar ļoti lielu (gigabaitu vai lielāku) datu daudzumu, IDrive var paātrināt atkopšanas procesu, nosūtot fizisku cieto disku, kurā ir jūsu zaudētie dati, vietējai dublēšanai..

Alternatīvi, pierakstoties pakalpojumā IDrive, jūs varat nosūtīt tukšu cieto disku, lai aizpildītu datus un nosūtītu atpakaļ uz IDrive. Ja ir liels datu apjoms, tas var ievērojami samazināt sākotnējās iestatīšanas un augšupielādes laiku.

Personīgo kontu īpašniekiem šis pakalpojums ir bezmaksas vienu reizi gadā, un turpmākie rezerves pieprasījumi maksā 59,95 USD. Amerikas Savienotajās Valstīs nosūtīšana atpakaļ ir bezmaksas, bet starptautiskajiem klientiem tiek piemērota standarta nosūtīšanas likme.

Failu versijas

Funkcijā IDrive Snapshot tiek glabātas failu vēsturiskās versijas, kuras jebkurā laikā var atgūt. Tas aizsargā datus no izpirktās programmatūras uzbrukumiem un var būt noderīgs, ja vēlaties piekļūt tikai iepriekšējiem failu projektiem.

iDrive momentuzņēmumi

Tiek atbalstītas ne vairāk kā 30 faila versijas, no kurām ievērojams aspekts ir tas, ka failu momentuzņēmumu versijas netiek ņemtas vērā no jūsu krātuves ierobežojuma.

Diska attēla dublējums

Ir iespējams dublēt un atjaunot veselus diskus, ieskaitot jūsu sistēmas diska attēlu. Šī funkcija darbojas tikai Windows diskdziņiem, taču IDrive ir viens no nedaudzajiem mākoņa pakalpojumiem, kas atbalsta Time Machine rezerves kopiju izveidi Mac datoriem..

iDrive diska attēla dublējums

Papildu dublējums

IDrive optimizē datu pārsūtīšanu, augšupielādējot tikai mainītos faila blokus, nevis atkārtoti augšupielādējot visus failus, kad tie tiek modificēti. Tas paātrina pārsūtīšanas procesu un ietaupa joslas platuma patēriņu.

Patiesa arhivēšana

Atšķirībā no tādiem pakalpojumiem kā Dropbox, Google Drive, iDrive un OneDrive, IDrive ir īsts mākoņu dublēšanas pakalpojums, nevis slavināts failu sinhronizācijas pakalpojums. Tas nozīmē, ka, izdzēšot failu lokāli, tas netiek izdzēsts no IDrive serveriem.

Lai neatgriezeniski izdzēstu failus, tie manuāli jāizdzēš serverī vai jāizmanto IDrive automatizētā arhīva tīrīšanas funkcija. Arhīva tīrīšana būtu jāizmanto piesardzīgi, tāpat kā neatgriezeniski tiks izdzēsti lokāli izdzēstie dati.

Vietējā dublēšana

Ne pārāk labi reklamēts ir tas, ka ne tikai failu dublēšana līdz mākoņdatošanai, bet arī jūs varat izvēlēties failu dublēt vietējā vai ar WiFi savienotā diskdzinī. Jūs pat varat to izdarīt, nemaz neveicot datu dublēšanu IDrive serveros, padarot IDrive darbvirsmas klientu par ērtu bezmaksas vietējās dublēšanas rīku..

Privātums un drošība

Jurisdikcija

IDrive atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Kā mēs zinām no Edvarda Snūdena, šī ir valsts, kas veic visaptverošu vietēju un starptautisku masu uzraudzību un kura, kā zināms, ir paredzēta tehnoloģiju uzņēmumiem, kas apgalvo, ka piedāvā saviem klientiem privātumu.

Juridiski instrumenti, piemēram, FISA, Patriot Act un Nacionālās drošības vēstules (ar pavadošiem rīkojumiem par rīkojumiem) dod NSA un citām valdības aģentūrām plašas pilnvaras pieprasīt, lai tehnoloģiju uzņēmumi palīdz viņu datu vākšanas programmās..

Nevienam no tiem nav nozīmes, ja jūs izvēlaties iespējot pilnīgu šifrēšanu, izmantojot privātu atslēgu, lai gan esam slēgti avoti nozīmē, ka mēs nekad nevaram būt pārliecināti, ko programmatūra patiesībā dara.

Baļķi

“Lai uzturētu mūsu pakalpojumu kvalitāti un palīdzētu analizēt produktu veiktspēju, mēs varam arī apkopot datus par savienojuma informāciju, ieskaitot visu sesijas laikā internetā nosūtīto pakešu laiku un lielumu, sesijas datumu un laiku, ierīces interneta protokolu. ("IP") adrese, pārlūka tips, ierīces nosaukums un / vai identifikācijas numurs un cita veida mijiedarbība ar pakalpojumu. ”

Tas ir daudz metadatu. Un, protams, IDrive ir tieša piekļuve jūsu failiem, ja vien jūs neizvēlaties izveidot privātu šifrēšanas atslēgu.

Tehniskā drošība

Pirmais, kas jāņem vērā, ir tas, ka IDrive izmanto slēgtā pirmkoda programmatūru. Tas nozīmē, ka nav iespēju patstāvīgi pārbaudīt IDrive sniegto informāciju vai pārbaudīt programmatūras trūkumus vai aizmugures durvis. Ja tas tiek pievienots faktam, ka IDrive ir ASV uzņēmums, tas nemierina.

Otra lieta, kas jāņem vērā, ir tā, ka tieša šifrēšana nav noklusējuma iestatījums. Noklusējuma opcija, kas ļauj IDrive iestatīt šifrēšanas atslēgu, ir ērta, taču tas nozīmē, ka IDrive var piekļūt jūsu datiem, ja vēlas (vai ir spiests)..

Ja izvēlēsities noklusējuma maršrutu, tad, pazaudējot vai aizmirstot atslēgu, kontu varēs atgūt un koplietot failus.

Varat arī alternatīvi iestatīt savu šifrēšanas atslēgu datu pilnīgai šifrēšanai (e2ee). Šī atslēga tiek glabāta tikai lokāli. Tā vietā no tā tiek izveidota hash, kas tiek nosūtīta uz IDrive serveriem, lai verificētu atslēgu.

iDrive šifrēšanas atslēga

Ja pazaudējat vai aizmirstat privātu šifrēšanas atslēgu, IDrive nevarēs jūsu datus atgūt. Privātās atslēgas izmantošana arī neļauj koplietot failus un mapes. Tas rada nelielu vilšanos, jo citiem e2ee mākoņa pakalpojumiem izdodas atļaut failu apmaiņu, ģenerējot atšifrēšanas atslēgu kopīgotiem failiem pašā klientā un kas ir iekļauts saites URL.

Privātās atslēgas izmantošana e2e šifrē failu saturu, bet neslēpj failu nosaukumus vai direktoriju struktūru. Pirmo reizi izveidojot kontu, jāpieņem lēmums par privāta vai publiska izmantošanu. Vienīgais veids, kā mainīt savas domas, ir izveidot jaunu kontu.

Dati tiek šifrēti, izmantojot AES-256. Mēs domājam, ka integritātes nodrošināšanai tiek izmantots kaut kāds sajaukšanas algoritms (piemēram, SHA), taču informācija vietnē nav sniegta. Tāpat nav detalizēta arī izmantotā “īpašā šifrēšanas tehnika”, kas ļauj IDrive serveriem pārbaudīt privāto atslēgu..

Lietošanas ērtums

Pierakstīties uz bezmaksas kontu ir tikpat vienkārši kā norādīt e-pasta adresi un paroli. Premium konta īpašniekiem ir jāsniedz maksājuma informācija, un viņiem tiek lūgts norādīt tālruņa numuru, lai palīdzētu ar atbalstu un divu faktoru autentifikāciju.

Kā jau tika atzīmēts, jūs varat izmantot IDrive Express iespēju, lai pieprasītu tukšā cietā diska nosūtīšanu, lai tas piepildītos ar datiem un nosūtītu atpakaļ.

Darbvirsmas klients

Jāsaka, ka mēs neesam pilnībā pārliecināti par estētiku, kuru IDrive ir izvēlējusies darbvirsmas programmatūrai, kas principā ir identiska operētājsistēmās Windows un macOS.

iDrive mapes

Varat pievienot un noņemt visas mapes, kuras vēlaties dublēt. Pēc noklusējuma faili tiek dublēti uzreiz, kaut arī tā vietā varat ieplānot dublēšanas laiku, kā vēlaties.

iDrive diska attēla dublējums

Svarīga atšķirība starp darbvirsmas klientiem un mobilajiem tālruņiem un tīmekļa saskarni ir tā, ka jūs nevarat vienkārši pārlūkot failus, kas dublēti no citām saistītajām ierīcēm. Atjaunot var tikai tos failus, kuri ir dublēti no pašreizējā datora.

iDrive atjaunot failus

Tomēr jūs varat izveidot sinhronizācijas mapi. Visi faili, kas ievietoti sinhronizācijas mapē, tiks automātiski sinhronizēti divvirzienu ar visām citām savienotajām ierīcēm.

iDrive sinhronizācijas faili ar saistītajām ierīcēm

Mēs esam redzējuši citus recenzentus sūdzamies, ka IDrive nav visintuitīvākā programmatūra, ko izmantot, taču mēs to visu atklājām diezgan vienkārši.

Mobilās lietotnes

Android un iOS lietotnes ir ļoti līdzīgas, lai palielinātu ekrānu iPad.

iDrive iOS lietotne

Lietotne ļauj jums dublēt visus datus mobilajā ierīcē, ieskaitot zvanu žurnālus, SMS ziņas, kalendāra ierakstus un kontaktpersonas. Operētājsistēmā Android varat arī norādīt mapes, kas jāpapildina tāpat kā darbvirsmā, lai gan iOS ir tāda, kāda ir, šī opcija nav pieejama ierīcēs, kas paredzētas augļiem..

Abas platformas atbalsta fotoattēlu automātisku augšupielādi, kurai opcija “Cilvēki” var veikt sejas atpazīšanu (šim nolūkam ir nepieciešams vairāk nekā 50 fotoattēlu datu komplekts).

iDrive Android lietotne

Darbvirsmas sinhronizācijas mapēs esošie faili pēc noklusējuma netiek sinhronizēti lokāli, bet tos var apskatīt un lejupielādēt pēc nepieciešamības. Varat arī augšupielādēt failus no mobilās ierīces savā sinhronizācijas mapē.

iDrive dublējums

Mobilo lietotņu priekšrocība salīdzinājumā ar galddatoriem ir tā, ka tās ļauj pārlūkot un lejupielādēt failus, kas dublēti no jebkuras pievienotas darbvirsmas vai mobilās ierīces..

Noslēguma domas

Tur ir glītāki galddatoru mākoņu dublēšanas klienti. Mēs arī labprāt redzētu iespēju darbvirsmas klientos pārlūkot dublējumus no dažādām savienotām ierīcēm, kā arī mobilās lietotnes.

Izvēles pilnīga šifrēšana ir patīkama, lai gan tas ir kauns, kas neļauj koplietot failus un mapes. Nevar izvairīties arī no fakta, ka IDrive ir ASV uzņēmuma slēgta avota produkts, tāpēc pat ar iespējotu e2ee nav garantiju, ka jūsu dati ir droši NSA.

Tomēr IDrive ir viens no visspēcīgākajiem, elastīgākajiem un pilnvērtīgākajiem mākoņu dublēšanas pakalpojumiem, ko esam pārskatījuši. Īpaši mums patīk pilna diska attēlveidošanas funkcija, un patiesa arhivēšana, kad faili netiek izdzēsti no servera, izdzēšot tos lokāli, padara IDrive ievērojami labāku nekā patīk Dropbox un Google Drive.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me