ibVPN


 • Cenu noteikšana

  No plkst 3,08 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Windows

  • MacOS

  • Android

  • iOS
 • Atbloķēt:


  • iPlayer

ibVPN izstājās ar trešo vietu Labākais VPN klientu apkalpošanai ProPrivacy.com Awards 2020. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kāpēc ibVPN bija trešais labākais VPN, palīdzot saviem klientiem! Un, lai uzzinātu vairāk par šo pakalpojumu, kas pārsniedz vidējo līmeni.

ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

ibVPN nav Rumānijas VPN nodrošinātājs. Kā redzēsim šajā ibVPN pārskatā, par šo lēto pakalpojumu ir daudz, ko apbrīnot. Tās programmatūra ir ļoti pilnībā piedāvāta, un augstākā līmeņa klienti saņem iespaidīgu Smart DNS pakalpojumu, kas tiek ieviests bez maksas. Tomēr neapmierinoša ātruma veiktspēja, iespējams, attieksies uz lielāko daļu lietotāju.

Ātra statistika

 • Valstis
  57
 • Vienlaicīgi savienojumi
  5
 • Jurisdikcija
  Rumānija
 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  50,27 Mb / s

Iespējas

Vētraina
Kopējais serveru skaits 180
Valstis 57
Vienlaicīgi savienojumi 5
Maršrutētāja atbalsts
Ostas ekspedīcija
Ostas izvēle
Atbalstīti maršrutētāji ASUS, SABAI, DDWRT
Tīri metāla vai virtuālie serveri Kombinācija

Galīgais VPN plāns piedāvā šādas funkcijas:

 • Serveri 47 valstīs
 • P2P: jā
 • Trīs vienlaicīgi savienojumi
 • Starpniekserveri visās vietās
 • Socks5 tuvinājumi
 • Atbalsts OpenVPN, L2TP, PPTP, SSTP, SoftEther un IPsec VPN protokoliem
 • Pilnīga piekļuve viedajam DNS pakalpojumam (vairāk par to vēlāk)
 • DoubleVPN
 • Tor pār VPN

Lētāki VPN plāni ir ierobežoti tikai ar vienu savienojumu vienlaikus, un tiem nav piekļuves visiem serveriem (standarta VPN plānam - 44 valstis, bet Torrent VPN plānam - deviņas valstis). Viņiem nav arī piekļuves viedajam DNS vai parastajiem starpniekserveriem, lai gan Torrent VPN lietotāji var izmantot socks5 starpniekserverus.

P2P nav atļauts standarta plānā, bet ir atļauts Torrent VPN plānā (protams!).

Dubultā VPN

Tas principā ļauj “ķēdēt” VPN serverus, lai jūsu dati tiktu novirzīti starp diviem vai vairākiem VPN serveriem, pārvietojoties starp jums un internetu..

Jūsu dators / ierīce -> 1. VPN serveris -> 2. VPN serveris -> Internets

Šāda ķēdēšana var sniegt dažus drošības ieguvumus, taču tā rezultātā vienmēr tiks ievērojami zaudēts ātrums. “Double-hop” VPN privātuma / drošības priekšrocības ir diezgan ierobežotas. Bet es saprotu, ka tas nav uzskats, kas visiem ir vienāds. Kā mēs redzam nedaudz vēlāk šajā pārskatā, ir pieejamas vairākas Double VPN atdalīšanas iespējas.

Tor pār VPN

Vēl viena jauna funkcija ir Tor over VPN. Šajā konfigurācijā vispirms izveidojat savienojumu ar ibVPN serveri un pēc tam ar Tor tīklu, pirms piekļūstat internetam:

Jūsu dators -> VPN -> Tor -> Internets

ibVPN to panāk, pārredzami novirzot jūsu datus no VPN tuneļa uz Tor tīklu. Tas nozīmē, ka viss jūsu interneta savienojums gūst labumu no Tor, izmantojot VPN.

Šī iestatīšana piedāvā dažas privātuma un drošības priekšrocības, bet līdzīgu efektu var sasniegt, vienkārši izmantojot Tor pārlūku, kamēr ir izveidots savienojums ar VPN. Būtiski, ka šāda iestatīšana ir daudz drošāka nekā ibVPN piedāvātā metode.

Tor over VPN (lai arī jūs to darāt) nopietni palēninās jūsu interneta ātrumu, jo jūs saņemat gan Tor tīkla (kas ir ļoti lēns), gan VPN kopīgu izmantošanu. ibVPN šobrīd Tor piedāvā VPN serveros Nīderlandē, Singapūrā un ASV.

Apmeklējiet ibVPN »

Ātrums un veiktspēja

Visi testi tika veikti, izmantojot manu Virgin UK 50 Mbps / 3 Mbps šķiedru savienojumu. Es izmantoju OpenVPN-UPD protokolu.

Kad es izveidoju savienojumu ar dažiem VPN serveriem, kas uzskaitīti kā 100% bezmaksas, man vispār nebija interneta savienojuma. Tāpēc es pārbaudīju serverus, kuri ir noslogoti (katrai vietai ir viszemākā), lai nodrošinātu savienojumu ar internetu.

Grafiki parāda augstāko, zemāko un vidējo ātrumu katram serverim un vietai. Plašāku informāciju skatiet mūsu pilna ātruma testa skaidrojumā.

Lejupielādes rezultāti ir īpaši slikti. Ir arī vērts atzīmēt, ka, pārbaudot pakalpojumu, es cietu neparasti lielu skaitu VPN atvienojumu. *

Noplūdes testi

Konstatēta IPv4 noplūde?
Tika atklāta WebRTC noplūde?
Datu ierobežojumi
Joslas platuma ierobežojumi
ProPrivacy.com SpeedTest (maks. / Pārsprāgt) 87,38
ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji) 50,27

Es neatklāju IPv4, DNS vai WebRTC noplūdes (ja klientā bija iespējota DNS aizsardzība). Tas ir labi.

Diemžēl mans ISP (Virgin Media) neatbalsta IPv6 savienojumus, tāpēc šobrīd nevaru pārbaudīt IPv6 noplūdes. Šī ir problēma, kurai ProPrivacy.com strādā, lai atrastu risinājumu.

Labā ziņa ir tā, ka gan ASV Netflix, gan BBC iPlayer darbojas, kad ir izveidoti savienojumi ar piemērotiem serveriem.

Cena

12 mēneši

3,08 USD
mēnesī

6 mēneši

USD 3,32
mēnesī

1 mēnesis

4,95 USD
mēnesī

ibVPN piedāvā trīs VPN plānus, kā arī viedo tikai DNS plānu. Galīgais VPN plāns maksā 10,95 USD mēnesī vai 4,83 USD mēnesī, ja tiek nopirkts gada abonements. Visi pārējie plāni maksā 4,95 USD mēnesī vai 3,08 USD, ja tos iegādājas katru gadu.

Ir pieejams arī biznesa VPN plāns. Tas būtībā ir galīgais VPN plāns, bet ar vairāk vienlaicīgiem savienojumiem. Cenas sākas ar USD 13,95 mēnesī (USD 8,32, ja maksā katru gadu) par pieciem vienlaicīgiem savienojumiem, līdz USD 44,95 mēnesī (USD 33,32, ja maksā katru gadu) par 20 vienlaicīgiem savienojumiem.

Ir pieejams arī 24 stundu bezmaksas izmēģinājums. Tas nodrošina visas Ultimate plāna priekšrocības tā darbības laikā. Papildus tam ibVPN piedāvā 15 dienu naudas atdošanas garantiju.

Tiek pieņemtas šādas maksājuma metodes: Avangate (periodiski un vienreizēji maksājumi - Alipay, WebMoney, iDeal un kredītkarte), PayPro (periodiski un vienreizēji maksājumi - kredītkarte un PayPal), Payza, WebMoney, AstroPay, Western Union , un perfekta nauda.

ibVPN arī pieņem maksājumus Bitcoins un citās kriptovalūtās (Litecoin, Blackcoin, Dogecoin un Ripple), kas var palīdzēt uzlabot privātumu.

Klientu apkalpošana

Naudas atdošanas garantija
Diennakts atbalsts
Tiešraides Čats
Naudas atdošanas garantijas ilgums 15
Bezmaksas izmēģinājuma versija Jā - 24 stundas

ibVPN piedāvā “24/7” tiešsaistes tērzēšanas atbalstu, kas man šķita zinošs un noderīgs. Ir pieejams arī e-pasta atbalsts. Ja jums nepieciešama papildu palīdzība, ir iespējams ieplānot tikšanos, lai saņemtu atbalsta komandu no attālinātas palīdzības. Es to neesmu pārbaudījis, bet tas ir lielisks piedāvājums.

Lietošanas ērtums

Windows
MacOS
Android
Linux
iOS
Windows Phone

Vietne

Vietnes dizains izskatās saprātīgs, un tajā izvairās izteikt dažus no bombastiskākiem (un neprecīzākiem) apgalvojumiem, kas atrodami daudzu pakalpojumu sniedzēju lapās. Lai arī tehniskās detaļas ir nedaudz atspoguļotas uz vietas, bieži uzdotie jautājumi, zināšanu bāze un forums sniedz lielāko daļu informācijas, kas būtu nepieciešama galvenajiem lietotājiem.

Šis serveru saraksts ir ne tikai diezgan izskatīgs, bet arī diezgan noderīgs. Visi IP tiek koplietoti, bet tas, vai saņemat statisku vai dinamisku IP, ir atkarīgs no tā, ar kuru serveri izveidojat savienojumu.

Der arī atzīmēt, ka pakalpojumu sniegšanas noteikumi un privātuma politika ir skaidri un rakstīti vienkāršā angļu valodā. Ir pieejams emuārs, kas galvenokārt izceļ funkcijas un reklāmas, kas saistītas ar ibVPN pakalpojumu.

IBVPN Windows klients

Windows VPN klients izskatās diezgan gudrs, un tajā ir daudz funkciju. Es tomēr pamanīju, ka serveru maiņa bieži izraisa programmas avāriju, tāpēc labāk ir atvienoties pirms atkārtota savienojuma ar citu serveri. * Ievērojiet arī dubultā VPN serveru sarakstu..

Pēc noklusējuma protokola izvēle ir “automātiska”. No žurnālfailiem ir skaidrs, ka tas nozīmē, ka pēc noklusējuma tiek izmantots ļoti nedrošs PPTP protokols, pēc tam seko L2TP / IPsec, ja tas neizdodas (kā tas notika manā gadījumā). Es iesaku nekavējoties mainīt uz OpenVPN!

Man nav ne jausmas, kāpēc DNS noplūdes iespējas pēc noklusējuma ir atspējotas, taču jums tās arī nekavējoties jāieslēdz. Tomēr ir labi, ka tie pastāv.

Lieliska ibVPN klienta īpašība ir slēdzis katrai lietotnei un procesam. Tas prasa nelielu iestatīšanu, taču ir sarežģītāks nekā moe kopējie visas sistēmas nogalināšanas slēdži.

Tomēr ņemiet vērā, ka nogalināšanas slēdzis darbojas, aizverot norādītās programmas VPN kļūmes gadījumā. Tas nav tik drošs kā ugunsmūra risinājums, kas neļauj izveidot savienojumus ārpus VPN tuneļa.

Kopumā tas ir pilnībā Featured klients. Mani tomēr nedaudz uztrauc fakts, ka tā noklusējuma iestatījumi ir vāji VPN protokoli un nav nodrošināta aizsardzība pret DNS noplūdi. Tos var mainīt / ieslēgt, taču maz ticams, ka to darīs mazāk.

Citas platformas

ibVPN ir pielāgotas lietotnes operētājsistēmām Windows, Mac OS, iOS un Android. Papildus standarta lietotnei “viss vienā” Mac Mac VPN lietotāji var izmantot arī jaunu “ātrās savienošanas lietotni”. Šī funkcija ir mazāk pilnvērtīga nekā “viss vienā” lietotne, taču to ir ļoti viegli izmantot..

Manuālās iestatīšanas instrukcijas ir pieejamas arī visdažādākajām platformām un ierīcēm.

Android lietotne

Viņu Android VPN lietotnei ir nepieciešama atļauja, lai piekļūtu maniem fotoattēliem / multividei / failiem, kas ir savādi.

Lietotne izmanto OpenVPN, kas ir labi. Ostas izvēle ir jauka īpašība, lai gan nav slēdža slēdža.

Izmantojot Android lietotni, es neatklāju IP noplūdes.

Viedā DNS

ibVPN piedāvā viedo DNS pakalpojumu, kas ir arī komplektā ar Ultimate VPN plānu. Tas neko nedara, lai uzlabotu jūsu drošību vai privātumu, bet ļauj veikt ģeogrāfisku krāpniecību, atrisinot DNS pieprasījumus noteiktā vietā. Tas padara to ideāli piemērotu ģeogrāfiski bloķēta satura straumēšanai.

Šifrēšana / atšifrēšana nav iesaistīta, un DNS tulkošana notiek gandrīz uzreiz. Tas nozīmē, ka viedajiem DNS pakalpojumiem ir mazāk problēmu ar buferizāciju, nekā straumēšanai izmantojot VPN (lai gan attālums joprojām var radīt problēmas).

Vēl viena Smart DNS priekšrocība ir tā, ka to var konfigurēt jebkurā ierīcē, kurai ir internets, ne tikai ierīcē, kas var palaist VPN programmatūru. Tas nozīmē, ka viedo televizoru, spēļu konsoli un Roku (cita starpā) varat izmantot Smart DNS.

ibVPN viedais DNS atbloķēja gan ASV Netflix, gan BBC iPlayer, kad es to izmēģināju.

Pārlūka paplašinājumi

ibVPN lietotāji var instalēt arī pārlūka paplašinājumus pārlūkam Chrome, Firefox un Opera, kas starpniekserverē savienojumu.

Izmantojot paplašinājumu, es nekonstatēju nevienu DNS noplūdi, taču WebRTC noplūde notika. ASV Netflix nebija pieejams, bet es ar prieku ziņoju, ka BBC iPlayer bija.

Privātums un drošība

Apjukums (Maskēšanās)
IPv4 aizsardzība pret noplūdēm
IPv6 aizsardzība pret noplūdēm
WebRTC aizsardzība pret noplūdi
Avārijas poga
Pašpiegludināts / pilnvarots DNS

“IbVPN nevāc un nereģistrē sava virtuālā privātā tīkla pakalpojuma trafiku vai izmantošanu. Mēs nevaram saistīt nevienu konkrētu darbību ar kādu konkrētu lietotāju. Ja kādi juridiski paziņojumi tiks nosūtīti mūsu juridiskajai nodaļai, mēs to ievērojam. Tomēr mūs nevar piespiest nodot informāciju, kuras mums nav. ”

Tas ir lieliski. ibVPN atrodas Rumānijā, kura bija noraidījusi ES datu saglabāšanas direktīvu jau pirms tās pieņemšanas Eiropas Kopienu tiesā. Rumānija ir ērti arī ārpus NSA un GCHQ tiešās ietekmes zonas.

Tātad konfidencialitātes jomā ibVPN darbojas ļoti labi.

Šifrēšanas protokoli

IKEv2
OpenVPN
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
Citi protokoli Softeters, Maskēšanās VPN

OpenVPN savienojumi tiek nodrošināti ar AES-256 šifru un HMAC SHA384 hash autentifikāciju. Kopš šī pārskata pirmās publicēšanas ibVPN ir atjauninājusi rokasspiediena šifrēšanu uz RSA-2048 un datu kanāla šifrēšanu uz AES-256..

Tas pievēršas manai iepriekšējai kritikai. Pilnīga noslēpuma glabāšana tiek nodrošināta, izmantojot Diffie-Hellman Exchange (DHE) atslēgas. Ar prieku varu teikt, ka ibVPN tagad izmanto ļoti spēcīgu šifrēšanas komplektu.

Ja plānojat izmantot šo VPN iOS un vēlaties izmantot OpenVPN šifrēšanu, tas manuāli jākonfigurē, izmantojot trešās puses OpenVPN lietotni. Lai to izdarītu, skat. IbVPN vietni.

Lūdzu, skatiet izskaidrotos VPN šifrēšanas nosacījumus, lai iegūtu sīkāku informāciju par šeit izmantotajiem terminiem.

Noslēguma domas

Man patika:

 • Nav žurnālu (vispār)
 • Par nelielu cenu
 • Labs viedais DNS pakalpojums
 • Serveri 47 valstīs
 • 24/7 atbalsts
 • Pilnībā aprīkota programmatūra ar slēdzi, kas nodrošina katras lietotnes darbību
 • P2P: jā
 • Trīs vienlaicīgi savienojumi
 • Socks5 tuvinājumi
 • Pieejami ASV Netflix un BBC iPlayer
 • Labas mobilās lietotnes
 • Dubultā VPN

Es nebiju tik pārliecināts par:

 • Noklusējumi ar vājiem VPN protokoliem un bez DNS noplūdes aizsardzības
 • Tor over VPN (drošāk ir izmantot Tor Browser over VPN)

ES ienīdu:

 • Slikta uzstāšanās
 • Windows klients ir atvienots un daudz avarējis *

Ir daudz, kas patīk ibVPN. Par saprātīgu cenu jūs saņemat ļoti piedāvātu pakalpojumu (ar Smart DNS, izmantojot Ultimate VPN plānu, tiek ieviests bez maksas). Izmantojot pakalpojumu, es neatklāju IP noplūdes, un, kaut arī tas nav balstīts uz ugunsmūri, man patīk slēdzis “Viena lietotne” un “process vienā procesā”.

Es vēlos, lai Windows klients būtu nedaudz stabilāks *. Ja jūs meklējat VPN Netflix, tad šo VPN ir vērts apsvērt. Tā ir arī laba iespēja ikvienam, kurš vēlas VPN BBC iPlayer, jo gan VPN, gan viedais DNS pakalpojums veiksmīgi atbloķē abus pakalpojumus.

Vienīgā patiesā problēma ir ibVPN ātruma veiktspējas rezultāti. Tikai daži lietotāji, iespējams, priecājas par to, ka viņu interneta savienojumi tiek palēnināti.

* Šis raksts ir atjaunināts, lai iekļautu informāciju par uzlabotu šifrēšanu un jaunām funkcijām, kas pieejamas pakalpojuma lietotājiem. ibVPN arī pārliecina, ka tā atjauninātais Windows viss-vienā klients novērš manis radītās stabilitātes problēmas, taču es to vēl neesmu pārbaudījis..

Apmeklējiet ibVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me