Hotspot vairogs

 • Cenu noteikšana

  No plkst 3,88 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Windows

  • MacOS

  • Android

  • iOS

  • Linux
 • Atbloķēt:


  • Netflix

  • iPlayer

ProPrivacy.com Rezultāts
7.9 no 10

Kopsavilkums

AnchorFree (atrodas Kalifornijā) pirmo reizi 2008. gadā izlaida ASV bāzētu VPN pakalpojumu Hotspot Shield kā bezmaksas virtuālo privāto tīklu (VPN). Kopš tā laika tā pakalpojums ir sadalīts divos produktos: bezmaksas pakalpojums un premium VPN ar nosaukumu Hotspot. Vairoga elite. Kopumā VPN ir instalējuši vairāk nekā 600 miljoni lietotāju visā pasaulē, parādot, cik populārs šis produkts ir pasaules mērogā.

Kopumā mēs novērtējam šo pakalpojumu sniedzēju, jo tas atrodas ASV, padarot to par sliktu iespēju tiem, kuri vēlas pilnīgu privātumu. Tomēr tas ir ātrs VPN, kas tiek uzskatīts par labāku atbloķēšanai nekā privātumam. Neatbalstot OpenVPN, mums bija jāpārbauda Hotspot Shield Elite atšķirīgi no citiem pakalpojumu sniedzējiem, taču ātrumi, ko ieguvām, būtībā bija 75% no mūsu sākotnējā ātruma ... ļoti iespaidīgi! Izmantojot šos ātrumus un koncentrējoties uz straumēšanu, tas padara Hotspot Shield Elite par lielisku iespēju tiem, kas vēlas piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, ASV Netflix.

Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  ASV
 • Vienlaicīgi savienojumi
  5
 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  75,5 Mb / s
 • Valstis
  25

Lielākā daļa šo patērētāju izmanto bezmaksas versiju, un nevar būt šaubu, ka Hotspot Shield ir bijis nenovērtējams rīks cilvēkiem, kuri dzīvo vietās, kas cieš no tīmekļa vietņu elektrības pārtraukumiem. Piemēram, tas bija galvenais VPN, ko izmantoja Arābu pavasara protestu laikā.


Šajā pārskatā mēs koncentrēsies uz piemaksu "elite" Hotspot Shield versija (apmaksātā versija).

Iespējas

Izmantojot Hotspot Shield Elite abonementu, jūs iegūstat:

 • Serveri 25 valstīs
 • 45 dienu naudas atdošanas garantija
 • Uzlabota transporta protokola tehnoloģija
 • Avārijas poga
 • Interneta protokola 6. versija (IPv6) un Web reālā laika komunikācija (WebRTC) nodrošina aizsardzību pret noplūdi
 • WiFi aizsardzība (automātiska savienošana)
 • Atļauja izmantot piecus vienlaicīgus savienojumus
 • Pārlūka paplašinājumi Firefox (ļoti datēts) un Chrome (lieliski un atjaunināti)
 • Ļaunprātīgas programmatūras noteikšana (tikai Chrome paplašinājumam)
 • Reklāmu bloķētājs / izsekotāju bloķētājs / sīkfailu bloķētājs (tikai Chrome paplašinājumiem)
 • Sadalīta tunelēšana (tikai Chrome paplašinājumam)
 • Lietotne operētājsistēmai Windows, Mac OS X, macOS, iOS un Android
 • Iespēja lietotnē mainīt valodu
 • Elite abonementam nav datu ierobežojumu vai joslas platuma ierobežojumu
 • Vienādranga (P2P) atļauts

Ar serveriem 25 valstīs Hotspot Shield Elite neapšaubāmi ir lielisks VPN satura atbloķēšanai visā pasaulē.

Ātrums un veiktspēja

Nekļūdieties - Hotspot Shield ir ātrs. Tiešām ātri !. Šī pārskata ātruma testi tika veikti, izmantojot Hotspot Shield Elite. Ātruma testi tika veikti no Lielbritānijas, izmantojot Londonas serveri vietnē beta.speedtest.net. Lai iegūtu bāzes līmeņa rezultātus (Apvienotajā Karalistē un ASV), savienojuma ātrums tika pārbaudīts, vispirms nepievienojot VPN. Es pārbaudīju ASV serveri, izmantojot Ņujorkas testa serveri vietnē beta.speedtest.net.

Es pārbaudīju gan Nīderlandi, gan Lielbritāniju no Lielbritānijas testa servera Londonā. Katrā ziņā es ieguvu piecu testu rezultātus. Katrs krāsains bloks grafikos attēlo sastopamo ātrumu diapazonu no augstākā līdz zemākajam. Lūdzu, skatiet mūsu pilna ātruma testa skaidrojumu, lai iegūtu sīkāku informāciju.

Hotspot vairoga lejupielādes rezultāti

Hotspot vairoga augšupielādes rezultāti

Hotspot Shield Elite uzstājās ar ārkārtīgi ātru ātrumu, kas bija ārkārtīgi tuvu maniem savienojuma ātrumiem bez VPN. Hotspot Shield sasniedz šos prāta pūšanas ātrumus, izmantojot savu patentēto protokolu ar nosaukumu “Catapult Hydra”. AnchorFree saka, ka protokols optimizē VPN datu transportēšanu, piešķirot tam lielas veiktspējas priekšrocības attiecībā uz to, kā kravas tiek piegādātas drošos tuneļos starp klientu un serveri.

Lai arī ātruma pieaugums nav nenoliedzams, šī protokola slēgtais raksturs rada zināmas bažas par privātumu, jo to nevar pilnībā pārbaudīt.

Katrā ziņā, ja vēlaties strauji straumēt VPN un mazāk uztraucaties par privātumu - tas, iespējams, ir jums piemērots produkts!

Vai Hotspot Shield atbloķē Netflix?

Ja jūs meklējat VPN Netflix, Hotspot vairoga elite varētu būt vērts apsvērt. Es izveidoju savienojumu ar ASV VPN serveri, un pakalpojums darbojās nevainojami. Es izveidoju savienojumu ar Lielbritānijas serveri, un es varēju atbloķēt BBC iPlayer bez jebkādām problēmām. Tas ir lieliski. Tas parāda, ka elitārā VPN versija darbojas satura atbloķēšanai. Hotspot Shield var arī atbloķēt Youtube videoklipus, kuru darbība jūsu reģionā ir ierobežota.

IP noplūdes, WebRTC noplūdes un DNS noplūdes

Es pārbaudīju IP noplūdes, kad bija izveidots savienojums ar Hotspot Shield Lielbritānijas serveri, izmantojot ipleak.net.

Es neatklāju IP noplūdes, DNS noplūdes un WebRTC noplūdes. Diemžēl es nevarēju pārbaudīt IPv6, jo mans ISP to nenodrošina. Tomēr, ņemot vērā faktu, ka tam ir īpaša IPv6 aizsardzība, kas iebūvēta klientā, es pieņemu, ka šī funkcija darbojas.

Lietošanas ērtums

Hotspot Shield atbalsta visas populārās ierīces. Viņi piedāvā VPN operētājsistēmai Windows un Mac VPN lietotni. Viņi atbalsta arī mobilos lietotājus, izmantojot iOS VPN lietotni un VPN Android lietotājiem.

Hotspot Shield ir pārlūka paplašinājums, kas ir pieejams pārlūkam Google Chrome; Windows, Android, Mac OS X, macOS un iOS operētājsistēmas. Ir arī Firefox tīmekļa pārlūka papildinājums.

Hotspot Shield bezmaksas apskats

Bezmaksas Hotspot Shield VPN plāns ir absolūti satriecošs resurss, neskatoties uz to, ka tas ir nonācis kritikā. Privātuma aizstāvji jūtas neērti par to, ka tas ir atzīts "aktīvi ievadot JavaScript kodus, izmantojot iframe reklāmas un izsekošanas nolūkos." Šī kritika ir saprotama, un bažas nebūt nav ideālas.

Tomēr, ņemot vērā, ka lietotāji saņem datu piemaksu 750 MB dienā, tas joprojām ir noderīgi cilvēkiem, kuri izmisīgi vēlas izvairīties no vietējiem reģionālajiem ierobežojumiem un cenzūras. Faktiski Hotspot Shield bija galvenais VPN, ko izmantoja Arābu pavasara laikā. To ļoti intensīvi izmantoja arī Turcijā tīmekļa vietņu aptumšošanas laikā militārā apvērsuma laikā un ap to.

Cena

24 mēneši

3,88 USD
mēnesī

6 mēneši

11,66 USD
mēnesī

1 mēnesis

16,84 USD
mēnesī

Hotspot Shield Elite var iegādāties tikai vienā plānā. Neatkarīgi no tā, cik ilgi jūs nolemjat abonēt, jūs piekļūstat visām VPN funkcijām. Vienīgā atšķirība rodas izmaksu veidā. Ja apņematies ilgāku laiku, VPN tiek ievērojami atlaides.

Lai varētu izbaudīt mēneša cenu ar atlaidi, jums jāmaksā par visu abonēšanas periodu iepriekš. Turklāt AnchorFree izveido automātisku atkārtota rēķina sastādīšanas līgumu ar jūsu bankas kontu. Ja neatcelsit, abonēšanas periods beigsies no jums.

Firmai ir 45 dienu naudas atdošanas garantija. Turklāt jūs varat izmēģināt Hotspot Shield Elite septiņas dienas. Tas dod jums daudz laika atcelšanai, ja neesat apmierināts ar pakalpojumu.

Jums ir jāsniedz sava kredītkartes informācija, lai izmantotu Hotspot Shield Elite izmēģinājuma versiju. Hotspot vairogs automātiski pārvirzīs jūs uz apmaksātu plānu, ja vien septiņu dienu laikā neatcelsit abonementu. Ņemiet vērā: ja neatcelsit izmēģinājumu, Hotspot Shield jums uzliks ikmēneša tarifu, kad tas pārskaitīs jūs uz maksas pakalpojumu. Šis ir visdārgākais plāns.

Labākais Hotspot Shield pieejamais plāns ir 2 gadu plāns, kas samazina ikmēneša izmaksas līdz USD 2,99 ekvivalentam mēnesī. Neierobežots plāns ir pieejams arī vietnē, maksājot 165 USD. Šī ir laba iespēja ikvienam, kurš meklē straumētu VPN.

Tomēr ļaujiet man jums atgādināt, ka spēja atbloķēt Netflix US (piemēram) ir mainīga situācija un ir iespējams, ka Hotspot Shield kādu dienu pārtrauks iespēju atbloķēt pakalpojumu. Tādējādi neierobežots plāns būtu jāiegādājas tikai ar nosacījumu, ka pakalpojums var mainīties.

Atbalstītās norēķinu platformas


Visa / MasterCard


Amex


Kriptovalūta

Klientu apkalpošana

Hotspot Shield klientu atbalsts nav viens no pakalpojuma stiprākajiem punktiem. Mūsdienās premium VPN ļoti labi sadarbojas ar patērētājiem reālā laikā. Labākie pakalpojumi nodrošina tiešsaistes tērzēšanu 24 stundas diennaktī, lai palīdzētu klientiem izmantot pakalpojumu un tikt galā ar problēmām.

Tomēr šķiet, ka klientu atbalsts ir pakļauts grūtībām lielā VPN izmantotāju skaita dēļ. Ņemot vērā elitārā pakalpojuma izmaksas, kas ir ļoti līdzīgas citiem pakalpojumiem, kas sniedz ārkārtas atbalstu, tā rada vilšanos.

Patērētājiem, kuri saskaras ar problēmām, būtu prātīgi vispirms mēģināt tās atrisināt, izmantojot Hotspot Shield palīdzības centrā esošo zināšanu bāzi. Šis resurss varētu būt noderīgs, taču tam nav tik daudz ceļvežu, un tas ir diezgan ierobežots.

Lai iesniegtu palīdzības pieprasījumu, jums būs jānoklikšķina uz "Sazinieties ar atbalsta dienestu" pogu un atveriet atbalsta biļeti. Šī biļete tiks apstrādāta, izmantojot e-pasta adresi, kuru abonējāt Hotspot Shield.

Ievadot veidlapas laukā Temats, tas sniedz zināšanu bāzes rakstu sarakstu, kas, viņaprāt, varētu palīdzēt. Kad aizpildīju veidlapu, ieteikumi nebija labi. Tādējādi man bija jāturpina aizpildīt diezgan invazīvos jautājumus (tas vēlējās uzzināt tādas detaļas kā mana operētājsistēma).

Hotspot vairoga elites izmēģinājums

Noklikšķiniet uz "Iegūstiet karstā punkta vairogu" poga, lai piekļūtu lejupielādes lapai. Instalēšanas programmas lejupielāde sāksies automātiski.

Pirmoreiz to palaižot, jums tiks dota iespēja reģistrēties maksas versijas septiņu dienu bezmaksas izmēģinājumam. Ievadiet kredītkartes datus, lai piekļūtu Hotspot Shield Elite izmēģinājuma versijai.

Ja jūs nolemjat iet pa šo ceļu, lūdzu, atcerieties atcelt pirms nedēļas beigām, ja nolemjat, ka pakalpojums nav jums paredzēts - vai arī par jums būs jāmaksā par savu pirmo mēnesi. Ņemiet vērā, ka, izmantojot septiņu dienu izmēģinājumu, tiek atņemtas tiesības uz 45 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Izmantojiet derīgu e-pasta adresi, jo, lai aktivizētu pakalpojumu, tā ir jāpārbauda.

Privātums un drošība

CSIRO pētījumu rezultāti

CSIRO pētījumā, kas veikts iepriekš, 2017. gadā, tika atklāts, ka Hotspot Shield bezmaksas versijā izsekošana tiek izmantota, lai apkopotu informāciju par to, ko lietotāji dara tiešsaistē. AnchorFree, Hotspot Shield mātesuzņēmums, kas atrodas ASV, vada mārketinga biznesu, kas gūst peļņu, pārdodot šos datus. AnchorFree izvieto sludinājumus arī vietnēs, kuras lietotāji apmeklē, šīm vietnēm to nezinot. Hotspot Shield to dara, ievadot Javascript kodu ienākošajās lapās, lai tajās vietnēs (no AnchorFree filiālēm) ievietotu sludinājumus, kad tie parādās pārlūkprogrammā. Apmaksātajā elites versijā tas nenotiek.

Mēs sniedzām Hotspot Shield iespēju atbildēt uz CSIRO prasījumiem, tas ir tas, ko firma mums teica:

"Mēs nekad nenovirzījam savu lietotāju trafiku uz trešo pušu resursiem, nevis vietnēm, kuras viņi bija iecerējuši apmeklēt. Mūsu Hotspot Shield risinājuma bezmaksas versija atklāti un skaidri norāda, ka to finansē reklāmas, tomēr mēs nevācam personiski identificējamus lietotāju datus un pārtveram trafiku ne ar mūsu risinājumu bezmaksas, ne premium versiju. Mēs nekad nevienam no reklāmdevējiem neizdalām personiski identificējamu informāciju. Mūsu lietotāju tiešsaistes privātums vienmēr ir bijusi mūsu absolūtā prioritāte."

Šifrēšana

Hotspot Shield visās VPN versijās izmanto vienādus šifrēšanas standartus. Hotspot vairogs apraksta šo šifrēšanu:

"Hotspot vairoga ieslēgšana šifrē visu trafiku starp jūsu ierīci un mūsu serveriem, izmantojot TLS 1.2 ar perfektu priekšlaicīgu slepenību (ECDHE), 128 bitu AES datu šifrēšanu.."

Šis drošības līmenis šķiet pareizs un parasti tiek uzskatīts par drošu. Diemžēl tomēr tāpēc, ka Hotspot Shield ievieš patentētu protokolu, ko sauc "Katapultu hidra," mums nav precīzas informācijas par to, kā tiek īstenota šifrēšana. Šī iemesla dēļ es vienkārši nevaru teikt, ka tā ir pilnīgi droša.

Mēs zinām, ka Hotspot Shield apgalvo, ka Catapult Hydra ir revidēts un ka to izmanto daži nozīmīgi tehnoloģiju nozares dalībnieki. Diemžēl ProPrivacy.com šo revīziju nav redzējis (vai pat pierādījumus, ka tā pastāv). Šī iemesla dēļ mēs nevaram pārbaudīt, vai tas tā patiešām ir.

Kā vienmēr notiek ar VPN drošību - nav iespējams garantēt tehnoloģiju, kas nav atvērtā koda avots, ja vien nav publiski pieejama trešās puses audita, ko veikusi cienījama firma.

Hotspot vairoga konfidencialitātes politika

Hotspot Shield privātuma politika kādreiz tika pakļauta kritikai, jo lietotāju IP adreses netika uzskatītas par “personu identificējošu atribūtu”. Labās ziņas ir tas, ka firma ir ņēmusi vērā šo kritiku un ir atjauninājusi savu politiku, lai uzlabotu savu pakalpojumu. Tagad politikā teikts:

“Jūsu patiesā IP adrese tiek saglabāta tikai jūsu VPN sesijas laikā un tiek izdzēsta pēc sesijas slēgšanas. Mēs nesaistām jūsu patieso IP adresi ar jūsu tiešsaistes darbībām, un mēs pēc jūsu sesijas beigām neuzglabājam un nereģistrējam jūsu patieso IP adresi. ”

Turklāt politikā tagad ir skaidri noteikts, ka:

“Šī konfidencialitātes politika attiecas uz bezmaksas un maksas Hotspot Shield versijām, ieskaitot Hotspot Shield vietnes un mobilās lietojumprogrammas (kopā sauktas“ Pakalpojumi ”). Termini “AnchorFree”, “mēs”, “mēs” un “mūsu” ietver AnchorFree, Inc. un AnchorFree GmbH, kā arī mūsu saistītos un meitasuzņēmumus. ”

Patiešām, tā ir labā ziņa, tas nozīmē, ka visu Hotspot Shield versiju lietotājiem vairs nav jāuztraucas, ka IP adreses tiek glabātas līdzās savienojuma žurnāliem.

Mežizstrāde

Hotspot vairogs nosaka, ka:

“Palaižot Hotspot Shield, mēs arī apkopojam ar ierīci saistītu informāciju, piemēram, aparatūras modeli, operētājsistēmas versiju, pārlūka veidu, valodu, bezvadu tīklu un mobilo tīkla informāciju. Šī informācija jūs neidentificē, un mēs to izmantojam, lai sniegtu un uzlabotu pakalpojumus, veiktu problēmu novēršanu un veiktu mūsu pakalpojumu analīzi. ”

Neskatoties uz Hotspot Shield apgalvojumu, ka šie dati “jūs neidentificē”, mums ir tendence tam nepiekrist. Mēs uzskatām, ka bezvadu tīkls, aptuvenā atrašanās vieta un mobilā tīkla id var tikt izmantoti, lai jūs identificētu. Šī iemesla dēļ mēs uzskatām, ka Hotspot Shield joprojām ir invazīva datu prakse. Neviens IP nav labs solis (un tas noteikti padara Hotspot Shield labāku darbvirsmas versijā), taču mobilā lietotne AnchorFree (un tās trešo pušu filiālēm) sniedz daudz augsta riska datu.

Kopumā politikā joprojām pastāv dažas bažas. Neskatoties uz to, ka IP adreses netiek saglabātas, “bezvadu tīkls, aptuvenā atrašanās vieta, mobilā tīkla id” ir dati, kurus var izmantot, lai jūs identificētu. Ciktāl mēs uztraucamies, šī jaunā privātuma politika joprojām ļauj AnchorFree savākt pārāk daudz datu, un mēs joprojām nevaram galīgi uzskatīt šo VPN par drošu privātuma nolūkos..

Reklāmu pasniegšana

Saskaņā ar privātuma politiku Hotspot Shield elitārā versija neveic reklāmas. Tas nozīmē, ka lietotājiem nav jāuztraucas par reklāmdevēju apkopotajiem datiem. No politikas:

"Ja jūs izmantojat Hotspot Shield Elite, uz mūsu produktu, kas balstās uz abonēšanu, uz premium līmeņa versiju, mēs nerādīsim nekādas reklāmas, un tādējādi mūsu trešās puses reklāmas partneri netiks apkopoti par Elite produktu.."

Uz brīvo plānu...

Hotspot Shield bezmaksas versija lietotājiem kalpo ar sludinājumu palīdzību. Tomēr politikā skaidri noteikts, ka:

“Reklāmas, kuras jūs varat redzēt bezmaksas Hotspot Shield versijā, kas tiek atbalstīta ar reklamēšanu, ir vispārīgas - tās nekad nav balstītas uz jūsu personisko informāciju.”

Tas palīdz noskaidrot, ka Hotspot Shield tieši neievāc informāciju par cilvēku VPN izmantošanu, lai ļautu AnchorFree (uzņēmumam, kam pieder Hotspot Shield) vai kādam no tā trešo pušu filiālēm veikt personalizētu reklāmas mērķauditorijas atlasi.

Turklāt privātuma politikā noteikts, ka:

“Mēs nekad neizpaudīsim jūsu personisko informāciju ar nesaistītām trešajām personām, izņemot pakalpojumu sniedzējus, kurus mēs izmantojam iekšējām tehnoloģijām un biznesa operācijām (piemēram, vietņu mitināšana, maksājumu apstrāde, datu analīze, informācijas tehnoloģijas, klientu apkalpošana un e-pasta piegāde).”

Tas joprojām šķiet diezgan garš to uzņēmumu saraksts, ar kuriem var koplietot datus (īpaši ņemot vērā to, ko Hotspot Shield joprojām vāc no lietotājiem pat premium versijā).

Noslēguma domas

IP adrešu definēšana kā personiski identificējamu informāciju ir būtisks šī pakalpojuma uzlabojums. Tomēr jaunajā privātuma politikā joprojām ir pelēkās zonas, kurās ir norādīta dažu invazīvu datu prakse. Šī iemesla dēļ mēs joprojām uzskatām, ka Hotspot Shield nav piemērots privātumam.

Pluss pusē šis VPN ir ātrs un atbloķē daudz satura. Ja jūs meklējat labu straumējošu VPN un neraizējaties, ka tam ir nepārbaudīta šifrēšana: Hotspot Shield ir ļoti labs, lai atbloķētu straumējošu saturu HD.

Kā straumējošs VPN ir maz tādu VPN, kas darbojas tik ātri - tāpēc paņemiet to testa braucienam!

Kas attiecas uz bezmaksas pārlūku Chrome un bezmaksas Hotspot Shield (750 MB dienā) pakalpojumu? Tie darbojas labi, un miljoniem cilvēku tos ir izmantojuši burtiski vajadzībās. Tikai par to Hotspot Shield ir pelnījis lielu patronu aizmugurē.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me