Hola


 • Pieejams:


  • Windows

  • MacOS

  • iOS

  • Android

  • Linux

ProPrivacy.com Rezultāts
4 no 10

Kopsavilkums

Šis Hola pārskats galvenokārt ir vērsts uz Hola bezmaksas plānu, jo uzskatot, ka Premium pakalpojums ir augstāks, ir pilnīgi nepatiess, potenciāli sabojāt jūsu maku vai, vēl ļaunāk, iemeslu dēļ, kas sīkāk izpētīti zemāk.

Ātra statistika

 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  31 Mb / s
 • Jurisdikcija
  Izraēla
 • Vienlaicīgi savienojumi
  10
 • Valstis
  50

Iespējas

Tīri metāla vai virtuālie serveri Virtuāls
Maršrutētāja atbalsts
Ostas ekspedīcija
Ostas izvēle
Vētraina
Vienlaicīgi savienojumi 10
Valstis 50

Iepriekšējais mūsu atklājums atklāja, ka Hola principā nav pārāk atšķirīgs no Ponzi shēmas, jo katra lietotāja joslas platums papildus (iespējams, bet ne vienmēr pārliecinoši) tiek izmantots, lai pelnītu visu pakalpojumu tiem, kas atrodas augšpusē. Hola iepriekš aizstāvēja savu biznesa modeli, apgalvojot, ka ir bijusi taisnīga par lietotāju joslas platuma dalīšanu un katra lietotāja pārvēršanu izejas mezglā līdzīgā veidā, kur katrs lietotājs darbojas tāpat kā Tor izejas relejs. Tomēr tas ir kaut kas tāds, ko mums piedāvā ProPrivacy un EZF, neatlaidīgi iesakot, jo jūs varētu saukt pie atbildības par jebkādu ļaunprātīgu, nelikumīgu vai citādi nederīgu satiksmi, kas iet caur jūsu savienojumu.

Hola atrodas Izraēlā, un tam ir miljonos cilvēku IP, kuriem ir liela abonentu bāze, ieskaitot tos, kuri reģistrējas Luminati Business starpniekserverī (vēl viens krāpniecības ķieģelis sienā). Ja līdz šim nekas jūs nav nobiedējis, pēc brīža palūkojieties uz kādu acīmredzami nepatīkamu reklāmu vai turpiniet lasīt Holas tālākai analīzei un dažus ieteikumus pienācīgiem alternatīviem pakalpojumu sniedzējiem..

Apmeklējiet Hola »

Ātrums un veiktspēja

Parasti jūs redzētu divus attēlus ar ātruma testa rezultātiem, kas sakrauti viens virs otra, tieši zem šī punkta. Nu, tas bija mazliet muļķīgi izmest mana ISP ātruma testa rezultātus (redzot, kā šiem testiem nav nozīmes attiecībā uz Hola ātrumu) šajā pārskatā, bet es vidēji aptuveni 30–34 Mbps lejupielādes ātrumu salīdzinu ar Lielbritānijas serveriem un 10– Vidēji 15 Mb / s pakārtoti, salīdzinot ar ASV Ņujorkas testa serveriem, vidēji 30 Mb / s.

Hola lietošana neradīja ievērojamas atšķirības neoficiāli pārlūkojot vai straumējot, ne arī veicot testus, taču tā nav visnepieciešamākā problēma. Tas ir pilnīgi nožēlojami, ja redzam, ka rezultāti vienmēr tiek atgriezti kopā ar testēšanas vietu, nevis serveri, ar kuru man vajadzētu būt savienotam saskaņā ar manu izvēli Hola paplašinājumā..

Noplūdes testi

Datu ierobežojumi
Joslas platuma ierobežojumi
ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji) 31

Uz brīdi salīdziniet Hola DNS aizsardzību pret noplūdēm ar aizsprostiem un dambjiem, kas Holandi neļauj applūst ar mani (redzams, ka tas ir uzlecis iepriekš). Labi, iedomājieties savādo pasauli ar Nīderlandi zem ūdens, kas nozīmē, ka aizsprosti vai nu sabojājās zem spiediena, ko izraisīja ūdens līmeņa celšanās, un tika aizslauti - vai kaut kā tur nekad nebija -, un tas ir Hola anonimitātes līmenis. Ziličs.

Nekautrējieties pārbaudīt ipleak.net, vai nav vairuma DNS noplūžu, un WebRTC kļūdu. Test-ipv6.com parādīs plaši atvērtas IPv6 noplūdes, un doileak.net ir mazliet par abiem testiem, ja jums pietrūks privātuma un mazohisma. Joki, vienmēr ir laba prakse laiku pa laikam pārbaudīt, vai nav noplūžu, lai pārliecinātos, ka jūs neķersit neziņā, uzskatot sevi par VPN aizsardzību.

Cena

1 mēnesis

0,00 USD
mēnesī

Hola cenu noteikšana

Hola ir pilnīgi bez maksas, bet kā? Izmantojot ierīci - kad programmatūra ir instalēta - kā beigu punktu savienojuma ķēdē, funkciju, par kuru parasti rūpējas jūsu VPN sniedzējs. Ja izvēlaties atteikties, jūs varat iegādāties premium Luminati abonementu, kuru mēs ļoti iesakām neņemt vērā, pamatojoties uz jautājumiem, kas atrodami bezmaksas versijā. Neļaujiet sevi apmānīt ar nekaitīgo freemium modeli.

Lai gan to var izmantot bez maksas, ir Premium līmeņa abonēšanas plāns, kas apgalvo, ka nelietojat jūs kā vienaudžiem tīklā (lai gan ir diezgan daudz pierādījumu, lai ticētu, ka tas joprojām pastāv, un tas noteikti bija arī iepriekš). Tad ir divējāds veselais saprāts un ētiski apsvērumi, kā izmantot citu cilvēku brīvi pieejamo joslas platumu, vienlaikus ļaujot sev gūt labumu no ļoti maza, ja tāda ir, taustāmā labuma jums. Nemaz nerunājot par to, ka jūs esat pakļauts riskam, Hola neuzņemsies, jo tie būtu dārgāki un saistīti ar serveru iestatīšanu, nodrošināšanu un palaišanu.

Šajā gadījumā vecā sakāmvārds "Kurš nopirktu govi, ja piens plūst brīvi?" viegli ienāk prātā.

Lietošanas ērtums

Windows Phone
Windows
MacOS
iOS
Android
Linux

Hola vietne ir labi izstrādāta, un tajā nav sniegta vairāk kā minimālā informācija. Saites ir viegli sekot, un, meklējot informāciju, nav neviena no tām, uz kurām var noklikšķināt.

Ja vēlaties izmantot VPN mobilajās ierīcēs, viņi piedāvā VPN lietotni Android un iOS ierīcēm. Gan Android, gan iPhone VPN lietotnes ir pieejamas savās lietotņu veikalos un ir ļoti viegli lietojamas. Viņi piedāvā arī atbalstu datoriem ar VPN operētājsistēmas Windows, Mac un Linux lietotājiem. Mac VPN klients ir līdzīgs Windows versijai. Tie neliecina par pilnu Linux VPN klientu, tomēr lietotāji to var izmantot kā pārlūka papildinājumu Firefox, chrome un Opera.

Klientu atbalsts

Diennakts atbalsts
Tiešraides Čats

Diemžēl Hola balsti saņem zemu atzīmi. Tas galvenokārt izriet no bezatbildības. Uz vairākiem e-pasta ziņojumiem, kas tika nosūtīti, izmantojot nesaistītu kontu, neminot manu piederību ProPrivacy, piecas dienas neatbildēja uz šo brīdi. Varu tikai brīnīties, kāpēc Hola dizaina vai pārdošanas komandas nav atbildējušas uz maniem jautājumiem par pakalpojumu. Tā kā nav LiveChat vai uz biļetēm balstīta atbalsta opcijas, jums tas būs jāveic ar diezgan reti apdzīvotu FAQ sadaļu. Tas vai, lūdzot kādu, galu galā atbild uz jūsu vēstījumiem.

Hola emuārā ir arī dažas interesantas atziņas par to, kā ieņēmumi tiek gūti un gūti ienākumi no precēm vai pakalpojumiem tiešsaistē, kā arī citas būtiskas un interesantas ziņas no privātuma nozares. Problēma ir tāda, ka zemāk esošais amats nozīmē, ka tas nozīmē, ka tas ir pamatots, tikai lai jūs nomierinātu, atstājot novārtā pilnībā segt sekas, kuras bez izšķirības ļauj jūsu joslas platumam kalpot par tiltu satiksmei no visa interneta. Tas nav AirBnB, bet gan aicinājums ikvienam bez maksas tupēt uz jūsu datu straumes (vai, vēl labāk, samaksāt Holai par privilēģiju to darīt. Nē, paldies!).

Zemāk ir jaunākā ziņa Hola Facebook vietnē ar Netflix sūdzību darbības tēmu, reaģējot uz Hola sociālo mediju komandas darbu.&spēlē līdzsvara attēlu ik pēc pāris dienām. Pašlaik vietnē Hola nav nevienas atbildes, kas ir maigi izsakoties ziņkārīga.

Maija sākumā publicēts ieraksts apkopoja Hola lietotāju noskaņojumu pēdējā laikā, kas liecina, ka daudzi cilvēki joprojām izmanto pakalpojumu neapzinoties vai nevērīgi ignorējot vispārēju pašsaglabāšanos tiešsaistē..

"Man ir vienalga, vai jūs, puiši, pats nodarbina Dievu, vienkārši izlabojiet sasodīto Netflix bloķēšanu."

Process

Pierakstīties

Bezmaksas plāna reģistrācija ir vienkārša. Vienkārši ievadiet e-pasta adresi un lejupielādējiet savai ierīcei vai platformai atbilstošo klientu vai paplašinājumu. Atcerieties, ka, maksājot par abonementu, jūs nekādā gadījumā nenodarāt anonīmu, jūs joprojām esat vienaudžiem.

Hola Windows VPN klients (Chromium)

Hola Windows VPN ir modificēta Google Chrome versija ar trim Hola spraudņiem. Galvenais ir Hola uzliesmojošais galvas logotips lapas augšējā labajā pusē, tieši zem pogas Aizvērt. Noklikšķinot uz tā, tiek atvērta diezgan standarta, taču funkcionējoša lietotāja saskarne ar servera izvēles priekšpusi un centru un nolaižamās izvēlnes iestatījumu cilnēm, kurām var piekļūt, izmantojot trīs horizontālās līnijas augšējā labajā stūrī. Hola VPN lietotne izskatījās un jutās pareizi, taču testēšanā atpalika, jo nākamā sadaļa parādīsies mazliet sīkāk.

Uz spilgtākas nots Hola iesaiņo arī diezgan pieklājīgu reklāmu bloķētāju (šķiet, ka tas ir balstīts uz citiem populāriem reklāmas bloķētājiem) un video paātrinātāju, kam nebija taustāmas ietekmes uz manu straumēšanas ātrumu. Vēsture pārlūkprogrammā Hola bija satraucošāka, lai gan, kā redzat, tā reģistrē failus, kurus es iekšēji atvēru datorā, un tas nekādā veidā nav saistīts ar manu interneta savienojumu. Ievērojiet Skype zvanu ar 'apps.skype.com' aizmugurējā galā. Rāpojoša un nevajadzīga reģistrēšana ir satraucoša jebkurā scenārijā. Šajā konkrētajā gadījumā tas vismaz atbilst aizdomu mākonim, kas apņem Holu.

Citas platformas

Hola ir smagi pie vainas, ka tā ir viendimensionāla attiecībā uz ierīcēm vai platformām, no kurām jūs varat izvēlēties. Vienīgais nozīmīgais spēlētājs, kuram trūkst, ir Opera pārlūks. Vienlaicīga savienojuma ierobežojums nav noteikts, jo, hey, vairāk joslas platuma ir vienāds ar Hola peļņu.
Tajā pašā piezīmē cilvēki, kas dodas īsā ceļojumā, vai tie, kuriem nepieciešams lejupielādēt failu šķipsniņā, var nosvērt plusus un mīnusus un izmantot Hola. Tas var būt labāks risinājums nekā vispār, ja attiecīgajā ierīcē nav jutīga materiāla un īstermiņā un vidējā termiņā nav bažu par privātumu.

Citi / Bezmaksas pakalpojumi

Hola nodrošina arī maksas video CDN, ja jūs uzticaties, ka Hola mitina jūsu saturu nepāra vai citu iemeslu dēļ.

Drošība un privātums

P2P failu koplietošana nav prāts, jo Hola pakalpojuma mugurkauls ir balstīts uz P2P arhitektūru. Nav skaidrs, vai Hola jebkādā veidā gūst peļņu no jūsu datiem, lai gan spekulācijas šajā sakarā nebūtu tieši nepamatotas. Tomēr ir acīmredzami, ka lietojuma un savienojumu žurnāli tiek glabāti, pat ja pēdējais teikums, kurā minēti “apkopotie” dati, ir paredzēts, lai jūs atbrīvotu - tas ir vienkārši nepatiess. Unikālā IP adrese, laiki, datumi un klikšķu takas, kuras mēs visi atstājam, pārlūkojot tiešsaistē, ir tieši iemesls, kāpēc cilvēki, piemēram, mēs, galvenokārt, izmanto VPN tehnoloģiju. Pretējā gadījumā kāpēc tādu lietot??

Šifrēšanas protokoli

PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
IKEv2
OpenVPN

Tomēr Hola ir lieliska atbloķēšanai, airējot pa asiņaino upi ar jūsu sen mirušo un apbedīto privātumu. Nav informācijas par to, kādi šifrēšanas veidi tiek izmantoti (ja tādi ir), taču lielās IP noplūdes, kas parādījās testēšanas laikā, šifrēšana tik un tā būtu nederīga.

Jebkurš pārdomāts drošības plāns balstās uz tā dēvētās vājākās saites ideju, kur aizmugures durvis apdraud visu drošības plānu. Šifrēšana parasti ir viens no spēcīgākajiem jūsu VPN savienojuma punktiem - vārti uz pili, ja vēlaties. Viena IP noplūde ir kā slēpta eja, un vairākas noplūdes padara jebkuru drošības un privātuma koncepciju par smieklīgu..

Noslēguma domas

Jums būtu jāietver pamata loģika un iemesls, lai atrastu tiešus Hola ieteikumus kā vērtīgu VPN pakalpojumu ar veselīgu skepsi. Ar nelielu šifrēšanu, IP maskēšanu vai bažām par tiem un pārbaudīto negodprātīgo praksi, sākot no daļējām patiesībām un beidzot ar pilnīgu neizpaušanu, Hola būtu jāapsver tikai visbriesmīgākajā straumēšanas-junkie vajadzību stundā. Pretējā gadījumā apskatiet mūsu labākos VPN pakalpojumus vai Ultimate Privacy Guide, lai uzzinātu, kas veido cienīgu VPN pakalpojumu.

Apmeklējiet Hola »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me