HMA

 • Cenu noteikšana

  No plkst 3,99 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Windows

  • MacOS

  • Android

  • Linux

  • iOS
 • Atbloķēt:


  • Netflix

  • iPlayer

HMA (agrāk Hide My Ass) VPN ir plaši pazīstams VPN sniedzējs ar lielu klientu bāzi. Neskatoties uz popularitāti, tam ir nedaudz viduvēja reputācija VPN nozarē. Tas ir pieejamais VPN pakalpojums, kas atrodas ASV un kas uztur dažus savienojuma žurnālus (bet ne lietošanas žurnālus). Tomēr tas ir pakalpojums, kuru simtiem tūkstošu cilvēku izmanto, lai bez problēmām atbloķētu saturu. Šajā HMA pārskatā mēs apskatīsim visus šī VPN aspektus, ieskaitot ātrumu, privātumu, cenu noteikšanu un daudz ko citu.

ProPrivacy.com Rezultāts
7.8 no 10

Kopsavilkums

HMA (agrāk HideMyAss) VPN ir vairāk nekā 890 serveri milzīgās 190 valstīs visā pasaulē. Tas padara neredzamu iespēju piekļūt saturam no ārzemēm. HMA ir programmatūra visām platformām, un šo programmatūru ir ļoti viegli izmantot. Tas padara HMA VPN par lielisku iespēju iesācējiem. Programmatūru var izmantot arī līdz 5 vienlaicīgām ierīcēm; kas nozīmē, ka šis VPN ir piemērots ģimenēm vai cilvēkiem ar daudzām ierīcēm. Un tāpēc, ka šis VPN īsteno spēcīgu OpenVPN šifrēšanu; tas pasargās jūsu datus no ISP un valdības šņākšanas.

Ātra statistika

 • Vienlaicīgi savienojumi
  5
 • Valstis
  190
 • Jurisdikcija
  UK
 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  63,26 Mb / s

Cena


36 mēnesis

Katru 3 gadu laikā rēķins ir USD 143,64

66% atlaide

3,99 USD
mēnesī

24 mēneši

119,76 USD tiek izrakstīts ik pēc 2 gadiem

58% atlaide

4,99 USD
mēnesī

12 mēneši

Katru gadu tiek izrakstīts rēķins par 71,88 USD

50% atlaide

5,99 USD
mēnesī

HMA VPN pārdod trīs premium līmeņa abonēšanas plānus. Mēneša plāns ir 11,99 USD, kas ir nedaudz par dārgu pusi. Tomēr cenas ievērojami pazeminās, ja jūs apņematies gadu (83,88 USD - 6,99 USD mēnesī) vai divus gadus (119,76 USD - 4,99 USD mēnesī). (Rakstīšanas laikā HMA piedāvā īpašu Valentīna piedāvājumu, kas samazina VPN izmaksas līdz USD 2,99 mēnesī).

Visiem HMA VPN abonēšanas plāniem ir vienādas iespējas; mainās tikai cena. Klientiem tiek dota iespēja pārbaudīt pakalpojumu, pateicoties 30 dienu naudas atdošanas garantijai.

Tomēr ir vērts atzīmēt, ka lietotāji nedrīkst pārsniegt 10 GB lejupielādes lietojumu pirms lūguma par atmaksu, jo tas to padarīs nederīgu. Turklāt jūs nevarat saņemt atmaksu, ja maksājat, izmantojot iTunes vai Google Play: tāpēc iegādājieties VPN tieši no HMA, ja vēlaties, lai būtu iespēja mainīt savas domas. Daudzi cilvēki ziņo, ka nespēj atgūt naudu, tāpēc atcerieties to, lai nodrošinātu, ka esat tiesīgs.

Automātiska abonementu atjaunošana ir iespējota pēc noklusējuma, tāpēc, ja nevēlaties to atjaunot, pēc pieteikšanās savā vietnē jums būs jāatceļ apakšdaļa locekļa apgabala vadības panelī..

Maksājumus var veikt, izmantojot kredītkarti vai debetkarti. Tiek pieņemti arī PayPal, iDEAL, bankas / pārskaitījuma, UnionPay un SOFORT banku pakalpojumi. HMA nepieņem Bitcoin maksājumus.

Atbloķējiet Netflix?

Netflix
iPlayer

Runājot par straumēšanu, šis VPN ir pakalpojums, kas atbilst zelta standartam. Tas spēj atbloķēt plašu TV straumju klāstu no visas pasaules, un tai izdodas atbloķēt ļoti pieprasītos pakalpojumus, piemēram, BBC iPlayer un Netflix US. Daudzi cilvēki izvēlas saņemt šo pakalpojumu, jo tas tiek uzskatīts par lielisku straumēšanas iespēju.

HMA VPN funkcijas

Vētraina
Vienlaicīgi savienojumi 5
Maršrutētāja atbalsts
Ostas ekspedīcija
Ostas izvēle
Valstis 190
Kopējais serveru skaits 930. lpp
Atbalstīti maršrutētāji Asus maršrutētāji, Tomato, DD-WRT, Vilfo
Tīri metāla vai virtuālie serveri Kombinācija

HMA abonementam ir šādas svarīgas funkcijas:

 • 930 VPN serveri 280+ vietās 190+ valstīs

 • Pieci vienlaicīgi savienojumi

 • Atbalsta OpenVPN, tieša tunelēšanas protokola (PPTP) un 2. slāņa tunelēšanas protokola (L2TP) VPN protokolus

 • Killswitch (tikai Mac un Windows)

 • 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

 • 30 dienu naudas atdošanas garantija (ja vien 30 dienu laikā jūs lejupielādējat ne vairāk kā 10 Gb datu un iegādājaties VPN tieši no HMA vietnes)

Varbūt vislabākais šajā VPN ir lielais serveru skaits visā pasaulē. HMA ir serveri neparastās vietās, piemēram, Folklenda salās, Papua-Jaungvinejā, Malāvijā, Serbijā un daudzās citās. Ja jums ir svarīgi atbloķēt saturu neparastās vietās; šis pakalpojums varētu interesēt.

Ātrums un veiktspēja

Vietnē ProPrivacy.com mēs pārbaudām VPN, izmantojot zinātnisku uz serveriem balstītu sistēmu. Mūsu patentētā sistēma trīs reizes dienā testē VPN, izmantojot OpenVPN protokolu (lai nodrošinātu godīgumu starp visiem pakalpojumu sniedzējiem). Mēs pārbaudām Lielbritānijas serveri, lai noteiktu vietējos eksplozijas (maksimālos) ātrumus. Un Honkongas, ASV, Lielbritānijas un Austrālijas serveriem vidējo lejupielāžu lejupielādei.

hidemyass VPN ātruma pārskats

Pārbaužu laikā mēs atklājām vidējo lejupielādes ātrumu 36,6 Mb / s un eksplozijas ātruma - 293,9 Mb / s. Šie ir izcili savienojuma ātruma rezultāti, kas uzsver šī VPN kā straumēšanas vai spēļu VPN efektivitāti. Šis VPN bez problēmām var atbloķēt HD straumes.

IP noplūdes, WebRTC noplūdes un DNS noplūdes

Konstatēta IPv4 noplūde?
Tika atklāta WebRTC noplūde?
Datu ierobežojumi
Joslas platuma ierobežojumi
ProPrivacy.com SpeedTest (maks. / Pārsprāgt) 177,87
ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji) 63.26

Izmantojot ipleak.net, mēs rūpīgi pārbaudījām VPN attiecībā uz IP un DNS noplūdēm. Mēs neatklājām IPv4 WebRTC, IP vai DNS noplūdes. Tas ir lieliski, jo mēs faktiski neredzētu aktīvu DNS aizsardzību pret noplūdi (es varu tikai pieņemt, ka tā visu laiku ir iespējota pēc noklusējuma).

Pārskata HideMyAss IP noplūdes

Tomēr mēs atklājām IPv6 WebRTC noplūdes gan Windows, gan Mac. Tas nozīmē, ka jums būs jāatspējo IPv6 galddatorā, jāizmanto WebRTC bloka paplašinājums vai jāatspējo WebRTC savienojumi pārlūkprogrammā.

Visas jūsu metodes novēros noplūdi; kas nozīmē, ka tas nav smags (ja rīkojaties ar to un novēršat noplūdi).

Privātums un drošība

Apjukums (Maskēšanās)
IPv4 aizsardzība pret noplūdēm
IPv6 aizsardzība pret noplūdēm
WebRTC aizsardzība pret noplūdi
Avārijas poga
Pašpiegludināts / pilnvarots DNS starpniekserveris

HMA pērn iegādājās Čehijas uzņēmums Avast Software. Tomēr to joprojām pārvalda un vada Lielbritānijā.

Ar atrašanos Lielbritānijā pietiek, lai dažus cilvēkus izslēgtu no šī VPN. Lielbritānija ir vieta, kur GCHQ ir daudz enerģijas. Lielbritānijas izlūkošanas aģentūra ir slavena ar to, ka tā veic daudz uzraudzības. Turklāt valdība var izdot orderi, kas piespiež firmas nodot visus datus, kas viņiem ir uz viņu serveriem.

Tas attiecas uz - un ir vēl problemātiskāks - sakarā ar to, ka HMS uztur savienojuma žurnālus ar laika zīmogiem, kas tiek glabāti blakus lietotāja IP adresēm. Šie žurnāli ir pietiekami, lai uzstādītu laika korelācijas uzbrukumu; kas nozīmē, ka ar pietiekamām pūlēm ir iespējams piesaistīt cilvēkus savām darbībām, vienlaikus izmantojot VPN.

Lai gan iepriekš minētais ir realitāte, ir vērts atzīmēt, ka tas praktiski neietekmē lielāko daļu HMA VPN abonentu. Laika korelācijas uzbrukums ir ļoti mērķtiecīgs uzbrukums, un ir maz ticams, ka valdība pat īstenos vienu pret kaut ko, bet visvairāk nocietinātos no noziedzniekiem.

Tas nozīmē, ka ikdienas lietotājiem, kuri vēlas saņemt sava ISP privātumu (lai varētu izmantot straumēšanu vai straumēšanu, vai kaut ko citu) vai iegūt drošību no hakeriem, atrodoties publiskajā WiFi-, nav pamata uztraukties par HMA lietošanu..

HMA neveic uzskaiti par to, ko cilvēki dara tiešsaistē, šie lietošanas žurnāli vienmēr tiek izdzēsti. Turklāt HMA apgalvo, ka savienojuma laika zīmogus blakus IP adresēm glabā tikai trīs mēnešus. (Tā ir neparasta prasība, jo tā ir tiešā pretrunā ar Apvienotās Karalistes Likumu par izmeklēšanas pilnvarām, kurā teikts, ka visām firmām ir jāglabā uzskaite 12 mēnešus).

Visbeidzot, ir vērts atzīmēt, ka ir bijuši starpgadījumi, kad HMA ir nodevusi žurnālus policijai. 2011. gadā HMA policistiem nodeva interneta ierakstus un personisko informāciju par Kodiju Kretsingeru. Kretsingers bija LulzSec loceklis, kurš tika apsūdzēts vietnē Sony Pictures uzlaušanas; viņš tika ieslodzīts par hakeru apsūdzībām (daļēji pierādīts ar HMA palīdzību). 2017. gadā tika arestēts tiesnesis no Galvestonas apgabala, Teksasas, par uzmākšanos savai bijušajai draudzenei. Viņš bija HMA lietotājs, kura IP adrese tika atklāta, izmantojot savienojuma laika zīmogus.

Šifrēšanas ieviešana

IKEv2
OpenVPN
SSTP
L2TP / IPsec
PPTP
Citi protokoli UDP, TCP

HMA vietne apgalvo, ka šifrēšanu tā īsteno šādi:

“OpenVPN izmanto OpenSSL ar algoritmiem 3DES, AES 256, RC5, 256 bitu šifrēšanu vadības kanālam (piemēram, parole, autentifikācija utt.).”

Pēc daudz rakšanas, tomēr es varēju saprast, ka HMA šifrēšanu īsteno šādi:

 • Datu kanāls: Blowfish 128 bitu šifrs ar HMC SHA-1 hash autentifikāciju.

 • Vadības kanāls: AES-256 šifrs ar RSA-2048 rokasspiediena šifrēšanu un SHA-1 hash autentifikāciju. Pilnīga noslēpuma glabāšana tiek nodrošināta, izmantojot diffija-Helmaņa atslēgu apmaiņu.

Šī šifrēšanas ieviešana faktiski ir nedaudz vāja. No vienas puses - vadības kanāls ir spēcīgs un tiek īstenota perfekta priekšlaicīga slepenība - kas ir lieliski. Tomēr datu kanāls (ko var atsevišķi uzlauzt uz vadības kanālu) ir vājš 128 bitu Blowfish šifra dēļ.

Blowfish 128 nav tuvu aizsardzībai, ko nodrošina 256 bitu AES šifrs (to mūsdienās piedāvā lielākais vairums premium VPN). Mums būtu jāatzīst, ka šis VPN var būt neaizsargāts pret uzlaušanos no valsts atbalstītām izlūkošanas aģentūrām, piemēram, NSA un GCHQ.

Turklāt L2TP / IPsec savienojums ar HMA savienojumu autentificēšanai izmanto iepriekš koplietotu atslēgu. Parasti tas tiek uzskatīts par briesmīgu drošības apsvērumu dēļ, tomēr HMA mūs pārliecināja, ka tā nav problēma, jo jūsu lietotājvārds un parole nodrošina papildu autentifikāciju.

Lai iegūtu papildinformāciju par VPN šifrēšanu, lūdzu, izlasiet mūsu VPN šifrēšanu: pilnīgu rokasgrāmatu.

Mēs iesakām jums neizmantot šo VPN zema līmeņa privātuma prasībām, piemēram, WiFi drošībai un tīmekļa trafika slēpšanai no sava ISP. Ikvienam, kam nepieciešams neatlaidīgs privātuma līmenis (juristiem, žurnālistiem, politiskajiem disidentiem utt.), Ieteicams meklēt drošāku pakalpojumu ar politiku bez žurnāliem un spēcīgāku šifrēšanu..

Klientu apkalpošana

Naudas atdošanas garantija
Diennakts atbalsts
Tiešraides Čats
Naudas atdošanas garantijas ilgums 30
Bezmaksas izmēģinājuma versija

HMA ir lieliskas iespējas attiecībā uz klientu atbalstu. Tiešraides tērzēšana ir pieejama tās tīmekļa vietnē visu diennakti, un tās pārstāvji ir noderīgi un zinoši. Dažreiz aģents reaģēja uz dažām minūtēm, bet kopumā mēs uzskatījām, ka tā ir diezgan atsaucīga un ātra. Kopumā diezgan labi, lai ātri saņemtu atbildes par satura atbloķēšanu un instalēšanas palīdzību.

Jāatzīst, ka daži no mūsdienīgākajiem jautājumiem, kas mums tika uzdoti, bija jāizvirza vecāka gadagājuma tehniķa darbiniekam. To izdarīja klientu atbalsta aģents, kurš man teica, ka atbildi saņemsim pa e-pastu. Diemžēl šī atbilde nenāca.

Lietotāja pieredze

Windows
MacOS
Android
Linux
iOS
Windows Phone

HMA vietne veic lielisku darbu, piesaistot lietotājus un pārliecinot viņus iegādāties VPN; faktiski viņiem nesniedzot daudz vērtīgas informācijas. Tas ir nedaudz nomākti, taču tajā ir dažas noderīgas iestatīšanas rokasgrāmatas (piemēram, VPN iestatīšanai maršrutētājā) un emuāra sadaļa, kas palīdz cilvēkiem uzzināt, kā atbloķēt noteiktus tiešsaistes pakalpojumus, iegūt privātumu, atrodoties publiskajā WiFi, un cita noderīga informācija. Šis emuārs tiek regulāri atjaunināts ar sezonāliem rakstiem.

Windows klients

Windows lietotne ir noderīgs klients, kuru ir viegli izmantot. Labā ziņa ir tā, ka, ja VPN savienojums pārtrūkst, datu noplūde uz IS tiek apturēta ar automātisko slēdzi. Tas nozīmē, ka jūs to varētu izmantot mocīšanai (kaut arī HMA privātuma politika brīdina lietotājus to neizmantot nelikumīgai mocīšanai).

Lietotāji var izvēlēties OpenVPN vai L2TP / IPsec šifrēšanu. Diemžēl, neskatoties uz apgalvojumiem (savā tīmekļa vietnē), ka šifrēšana ir militārā līmeņa AES 256 - datu kanāls faktiski tiek aizsargāts, izmantojot 128 bitu Blowfish (kas nav tik droša). Lietotāji var izvēlēties starp OpenVPN UDP un OpenVPN TCP operētājsistēmā Windows.

Pozitīvi vērtējot, šis VPN ir ātrs un atbloķē daudz satura no visas pasaules. Jāatzīst, ka daudziem cilvēkiem šis VPN ļaus paveikt darbu.

Tomēr ir vērts jautāt, vai jūs priecājaties maksāt tik daudz par VPN ar ierobežotām funkcijām, kad jūs varat maksāt līdzīgu cenu par VPN, kas piedāvā vairāk. Tas lielā mērā varētu būt saistīts ar to, vai jums ir nepieciešams izveidot savienojumu ar kādu no HMA eksotiskākajām servera vietām.

Mac klients

Līdzīgi kā tā Windows līdzīgajā versijā, arī HMA Mac klientam trūkst funkciju. Tomēr tam ir maiņstrāvas pārslēgs, kas nozīmē, ka, ja vēlaties, jūs izturēsities ar mokām (lai gan HMA savā privātuma politikā norāda, ka nekad nedrīkstat izmantot tā pakalpojumu nelikumīgām mocošām darbībām).

Kopumā Mac OS X lietotni ir viegli lietot, un es atklāju, ka tā darbojas bez avārijas. Liela servera atrašanās vietu izvēle ir noderīga, un tāpēc, ka šis VPN ir labs Netflix un iPlayer atbloķēšanai; tā varētu būt cienīga izvēle cilvēkiem, kuriem patīk straumēt.

Ir pieejama OpenVPN šifrēšana, tomēr ir vērts atzīmēt, ka tā netiek ieviesta tik spēcīgi, kā tas notiek ar daudziem konkurējošiem VPN tirgū..

Mobilās lietotnes (iOS un Android)

Ja piesakāties drošam VPN operētājsistēmai Android vai iOS, iespējams, esat nedaudz vīlies HMA. VPN klientiem nav iebūvēta aizsardzība pret DNS noplūdi, un mobilajām VPN lietotnēm nav tādu papildu funkciju kā killswitch.

hidemyass Android klients

Android VPN lietotāji saņem OpenVPN šifrēšanu. IOS ierīcēs lietotājiem ir jārēķinās ar L2TP / IPsec. Liela servera izvēle noteikti ir noderīga, un tiem, kuriem drošības jomā nav īpaši paranojas, šis VPN var būt piemērots (tas atbloķē Netflix US un iPlayer).

Ja jūsu primārais iemesls, kāpēc vēlaties iegūt VPN mobilajai ierīcei, ir datu aizsardzība publiskajā WiFi - šis VPN veiks darbu labi - un apturēs hakerus no iespēju šifrēt jūsu datus.

Noslēguma domas

Ja jūs meklējat VPN, kas tiek augstu novērtēts privātuma ziņā, jūs varat meklēt citur. Atrodoties Lielbritānijā, nav ideāli, un tāpēc, ka šis VPN glabā savienojuma žurnālus (izmantotos laika zīmogus un izmantoto joslas platumu) blakus lietotāja IP adresēm: šis VPN nav ūdensnecaurlaidīgs. Turklāt šim VPN mobilajās lietotnēs nav aizsardzības pret DNS noplūdi vai killswitch. Killswitch ir pieejams darbvirsmas versijās, taču tās ir reaģējošas, nevis sistēmas līmeņa; kas nozīmē, ka VPN avārijas gadījumā noplūdīs dati.

Lai gan HMA pieļauj straumēšanu, tas tomēr lietotājiem nelūdz ļauties nelegālai lejupielādei pakalpojuma izmantošanas laikā. Ja jūs meklējat VPN galvenokārt mocīšanai, mēs iesakām meklēt citur.

Tātad, kāpēc iegūt HMA? HMA ir pakalpojums, kas nav dārgs, un, ja jums īpaši nepieciešams serveris eksotiskākā / retākā vietā (uz kuru neattiecas citi VPN pakalpojumu sniedzēji), šis VPN varētu būt paredzēts jums.

Drošības nolūkos šis VPN var aizsargāt jūs publiskajā WiFi. Pieņemot, ka neesat kāds, kurš prasa ārkārtīgi augstu privātuma līmeni, iespējams, HMA sniegtā privātuma ir vairāk nekā pietiekami. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka WebRTC noplūdes tika atklātas operētājsistēmās Windows un Mac - tāpēc jums tie būs jālabo pa manuāli (ar paplašinājumu vai pārlūkprogrammā atspējojot WebRTC).

Ātruma testa rezultāti bija lieliski, kas nozīmē, ka šis VPN ir labs, lai veiktu daudz intensīvas datu apstrādes, piemēram, straumēšanu HD formātā vai spēles. Tāpat neaizmirstiet, ka šis ir viens no nedaudzajiem VPN, kas var atbloķēt BBC iPlayer un Netflix US.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me