Paslēp mani


 • Cenu noteikšana

  No plkst 9,99 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Android

  • iOS

  • Windows

  • MacOS

ProPrivacy.com Rezultāts
6.5 no 10

Kopsavilkums

Hide.me ir nulles žurnālu VPN, kas atrodas Malaizijā. Šifrēšana ir spēcīga, un Hide.me VPN ir ar funkcijām bagātas lietotnes gan Mac, gan Windows. Tomēr, neskatoties uz uzticamu pakalpojumu - ar noderīgu bezmaksas abonēšanas plānu - premium līmeņa abonementi ir diezgan dārgi. Turklāt mēs atklājām, ka šis VPN nespēj nodrošināt piekļuvi Netflix, kas nozīmē, ka tas var pievilt dažus klientus.

Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  Malaizija
 • Vienlaicīgi savienojumi
  10
 • Valstis
  36
 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  70,94 Mb / s

Cena

12 mēneši

9,99 USD
mēnesī

6 mēneši

13,32 USD
mēnesī

1 mēnesis

14,99 USD
mēnesī

Abonenti var izvēlēties maksāt par viena mēneša, gada vai divu gadu abonēšanas plānu. Visiem šiem abonementiem ir vienādas iespējas. Neatkarīgi no tā, kā jūs uz to skatāties, Hide.me piemaksa ir nedaudz dārga. ikmēneša plāns, kas maksā USD 14,95, ir viens no dārgākajiem VPN plāniem pasaulē.

Gada abonements maksā 119,95 USD - kas noteikti ir daudz konkurētspējīgāks. Bet par USD 9,99 ekvivalentu mēnesī tas joprojām ir ievērojami pārspīlēts (patiesībā tas ir daudz tuvāk tam, ko vairums VPN iekasē no saviem mēneša plāniem).

Jāatzīst, ka ExpressVPN - kas gadā maksā 99 USD - atrodas līdzīgā bumbiņu parka teritorijā. Tomēr ExpressVPN ir pakalpojums, par kuru patērētāji bieži atgādinām "dārgs" - un Hide.me maksā vairāk par 20 ASV dolāriem - ņemot vērā, ka tas neatbloķē dažus populārus pakalpojumus, piemēram, Netflix US.

Plusas pusē uzņēmums tagad ir ieviesis divu gadu plānu, kas samazina izmaksas līdz tikai USD 5,41 mēnesī. Tas ir daudz tuvāk premium VPN vidējām izmaksām un nozīmē, ka patērētāji tagad var izvēlēties izmantot šo izcilo VPN, nemaksājot caur degunu. Mēs esam ļoti priecīgi, ka Hide.me ir nolēmis pievienot šo abonēšanas plānu un ļoti iesakām lietotājiem izmantot šo atlaidi, ja viņiem patīk šis VPN.

Abonenti saņem 14 dienu naudas atgriešanas garantiju, lai pārbaudītu pakalpojumu, un mēs esam pārliecināti, ka 500 MB datu ierobežojums, kas pastāvēja, ir atcelts - tāpēc jums vajadzētu būt iespējai pārbaudīt VPN, cik vēlaties, un joprojām dabū naudu atpakaļ.

Maksājumu apstrādātāji

Lietotāji var apmaksāt abonementu, izmantojot PayPal, kredītkartes vai debetkartes, iDeal vai pārskaitījumu. Hide.me arī pieņem maksājumus, izmantojot virkni kriptovalūtu. Tas patērētājiem ļauj maksāt par pakalpojumu anonīmi, ja viņi to vēlas.

Maksājumus Hide.me vārdā veic trešās puses firma Cleverbridge AG. Tas ir pozitīvs pakalpojuma aspekts, jo tas nozīmē, ka vietnē Hide.me nav maksājumu ierakstu, kas glabājas netālu no informācijas par abonentiem. Tiem, kas interesējas - Cleverbridge atrodas Vācijā, ko parasti uzskata par labu vietu datu privātumam.

Atbloķējiet Netflix?

Mēs pārbaudījām Hide.me VPN, lai redzētu, vai tas atbloķētu populārākos straumēšanas pakalpojumus, kurus mēs pārbaudījām, izmantojot Windows klientu. Mēs izveidojām savienojumu ar ASV Floridas un Nevada serveriem. Kamēr ASV serveros mēs veiksmīgi varējām pieteikties Netflix, mēs nevarējām atrast nevienu ASV demonstrāciju.

Diemžēl tas nozīmē, ka VPN neatbloķē Netflix US. Mēs lūdzām vietnei Hide.me pastāstīt, kuri serveri faktiski atbloķē ASV Netflix, un mēs atjaunināsim pārskatu, ja iegūsim vairāk informācijas, taču pagaidām mēs pilnībā nevaram piekļūt Netflix US.

Mēs izveidojām savienojumu arī ar Lielbritānijas Londonas un Lielbritānijas Mančestras serveriem, lai redzētu, vai mēs varētu izmantot BBC iPlayer. Nevienam no tiem nevarējām piekļūt BBC iPlayer.

slēpt, ka es nedarbojos ar BBC iPlayer

Diemžēl tas nozīmē, ka vietne Hide.me netiek uzskatīta par labu iespēju straumju atbloķēšanai. Tas ir milzīgs trūkums, ņemot vērā relatīvi augstās pakalpojuma izmaksas.

Iespējas

Ostas izvēle
Ostas ekspedīcija
Vienlaicīgi savienojumi 10
Kopējais serveru skaits 1400
Valstis 36
Maršrutētāja atbalsts
Atbalstīti maršrutētāji Asus WRT DD-WRT, OpenWRT pfSense Tomato, LibreELEC ("Kodi"), OpenELEC ("Kodi")
Tīri metāla vai virtuālie serveri Neapstrādāts metāls
Vētraina

Hide.me ir pakalpojums, kas ir daudzveidīgs dažādiem klientiem. Šis ir tas, ko jūs saņemat, izmantojot premium līmeņa abonementu:

 • Žurnālu nulle

 • 1400 serveri 54 vietās 36 pasaules valstīs

 • Neierobežots datu daudzums

 • 10 vienlaicīgi savienojumi

 • PPTP, L2TP / IPsec, IKEv2, OpenVPN, SoftEther un SSTP VPN protokoli

 • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac OS X, Android un iOS

 • Avārijas poga

 • Dažos serveros ir atļauts P2P

 • SOCKS starpniekserveris

 • Statiskā IP (pēc izvēles)

 • Sadalītā tunelēšana

 • Stealth Guard - šī ugunsmūra funkcija ļauj jums izvēlēties lietotnes, kas darbosies tikai tad, ja būsit izveidojis savienojumu ar VPN. Tas nodrošina, ka jūs nekad nejauši neizmantojat šīs lietotnes bez VPN privātuma. Piemēram, jūs varētu ugunsmūris savam torrent klientam, lai nodrošinātu, ka jūs nekad nenopludinat torrent trafiku uz savu ISP.

 • Pilns IPv6 atbalsts - izcils no tehnoloģiju viedokļa - un viens no nedaudzajiem VPN, kas nodrošina pilnīgu IPv6 savienojuma savietojamību.

Lai arī tas ir pietiekams funkciju saraksts, ir vērts atzīmēt, ka vairums tirgū vadošo VPN nodrošina līdzīgas funkcijas par līdz 50% mazākām izmaksām nekā šis Malaizijas VPN.

Ātrums un veiktspēja

Savienojuma ātrums ir būtiska jebkura VPN sastāvdaļa, jo tie ikdienā ietekmēs to, ko varat darīt ar savu VPN. Mēs pārbaudām Hide.me VPN, izmantojot uz serveriem balstītu ātruma pārbaudes metodi. Trīs reizes dienā mēs pārbaudām Lielbritānijas, Honkongas, ASV un Austrālijas serverus. Mēs pārbaudām vietējos eksplozijas ātrumus (Apvienotajā Karalistē) un vidējos lejupielādes ātrumus visās šajās serveru vietās.

Zemāk varat redzēt, ka 2020. gada jūnijā un jūlijā Hide.me lejupielādes vidējie rādītāji bija 63,5 Mb / s - ar eksplozijas ātrumu virs 400 Mb / s. Šie ir ārkārtīgi ātri savienojuma ātrumi, kas ļauj Hide.me diapazonā ar dažiem labākajiem VPN tirgū. Jūsu ātrums ir ātrs un nozīmē, ka VPN ir piemērots visiem datu ietilpīgiem uzdevumiem, piemēram, straumēšanai HD.

Lai gan šis VPN darbojas ātri, realitāte ir tāda, ka līdzīgu ātrumu varat iegūt arī no daudz lētākiem VPN. Tātad, ja vien jūs īpaši neaizraujaties ar šo pakalpojumu, līdzīgu sniegumu ir iespējams iegūt par nelielu daļu no izmaksām. Protams, šim pakalpojumam ir daudz papildu iespēju, un tas atrodas Malaizijā, kas ir labs privātumam. Tādējādi dažiem cilvēkiem tā var būt pareiza izvēle, kas var attaisnot papildu izmaksas.

Hide.Me VPN ātrums

Noplūdes testi

ProPrivacy.com SpeedTest (maks. / Pārsprāgt) 266,88
Konstatēta IPv6 noplūde?
Konstatēta IPv4 noplūde?
Datu ierobežojumi
Joslas platuma ierobežojumi
ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji) 70,94

Mēs pārbaudījām IP noplūdes testus, apmeklējot vietni ipleak.net. Mēs pārbaudījām IPv4 un IPv6 DNS noplūdes testus, kā arī IPv4 un IPv6 WebRTC noplūdes testus. Lūdzu, izlasiet mūsu pilnīgo rokasgrāmatu par IP noplūdi, lai saprastu, kāpēc VPN nekad nedrīkst būt noplūdes.

Mēs pārbaudījām macOS klientu IPv6 un IPv4 un, izmantojot jaunāko Mac klientu, netika konstatētas noplūdes. Ir vērts atzīmēt, ka visjaunākajai Hide.me klienta versijai tagad ir pilnīga IPv6 savietojamība, kas nozīmē, ka tai vairs nevajadzētu būt nekādu IPv6 problēmu..

Tālāk mēs pārbaudījām Windows. Mēs pārbaudījām jaunāko Windows klientu. Vispirms pārbaudījām noplūdes, izmantojot biroja IPv6 savienojumu. Mēs neatklājām IP noplūdes, WebRTC noplūdes un DNS noplūdes. Zemāk esošajā ekrānuzņēmumā ir parādīti Windows noplūdes testa rezultāti.

hide.me noplūdes pārbaude

Privātums un drošība

Pašpiegludināts / pilnvarots DNS
Avārijas poga
Apjukums (Maskēšanās)
IPv4 aizsardzība pret noplūdēm
IPv6 aizsardzība pret noplūdēm
WebRTC aizsardzība pret noplūdi

Hide.me atrodas Malaizijā. Lai gan Malaizija saviem pilsoņiem uzliek daudz cenzūras; tas nekādā veidā neietekmē VPN pakalpojumu. Tā kā Malaizija neievieš nekādas obligātas datu saglabāšanas direktīvas par VPN, tā ir piemērota vieta VPN bāzei..

Vietnē Hide.me nav žurnālu par to, ko cilvēki dara tiešsaistē, izmantojot tā pakalpojumu. Joslas platuma savienojuma žurnāli tiek “droši izdzēsti ik pēc dažām stundām”, un šie žurnāli nekad netiek turēti līdzās reālām IP adresēm vai laika zīmogiem.

Joslas platuma izsekošana savos serveros tādā neinvazīvā veidā nerada bažas, un šī iemesla dēļ ir godīgi apgalvot, ka Hide.me patiešām ir VPN bez žurnāliem..

Šifrēšanas ieviešana

PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
IKEv2
OpenVPN
Citi protokoli SoftEther

Hide.me nodrošina OpenVPN šifrēšanu visās platformās (lai gan jums būs nepieciešams trešās puses klients operētājsistēmā Mac, Android un iOS - kas nebūt nav ideāls). Tas arī nodrošina spēcīgu tunelēšanas protokolu izvēli, ieskaitot IKEv2 (noklusējuma protokols Mac un iOS), L2TP un PPTP. OpenVPN šifrēšana ir mūsu ieteicamais protokols, un Hide.me izmanto īpaši spēcīgu ieviešanu:

 • Vadības kanāls: AES-256-GCM šifrs ar RSA-8192 rokasspiediena šifrēšanu. Papildu autentifikācija nav nepieciešama, izmantojot GCM, taču HMAC SHA384 hash autentifikācija ir norādīta arī šifrēšanas komplektā. Perfekta Forward slepenība tiek nodrošināta, izmantojot parasto diffiju-hellmanu apmaiņu (DHE)..

 • Datu kanāls: AES-256-CBC šifrs ar HMA SHA-256 hash autentifikāciju.

Šī ir ārkārtīgi spēcīgā OpenVPN ieviešana, pateicoties tās īpaši izturīgajam RSA-8192 rokasspiedienam.

Ir vērts atzīmēt, ka killswitch ir pieejams tikai Windows un Mac klientiem.

Lietotāja pieredze

Ciktāl vietne iet, šo VPN ir diezgan viegli izmantot. Viss ir izklāstīts viegli orientējamā izvēlņu sistēmā, un VPN savā vietnē sniedz FAQ un noderīgas rokasgrāmatas. Abonēšana ir vienkārša, un ir nepieciešama tikai minimāla informācija (ja vēlaties, varat izmantot rakstītāja e-pastu). Klienti ir viegli pieejami, kad esat pierakstījies, un viņi instalē ar minimālu satraukumu. Es arī atradu, ka klienti strādā apbrīnojami labi.

Klientu apkalpošana

Bezmaksas izmēģinājuma versija
Naudas atdošanas garantija
Diennakts atbalsts
Tiešraides Čats
Naudas atdošanas garantijas ilgums 14

Lai arī vietnē Hide.me ir 24 stundas diennaktī tiešraides tērzēšana, mēs atklājām, ka viņu pārstāvji darbojas lēni. Turklāt viņiem bieži nebija labu atbilžu uz jautājumiem, kurus mēs viņiem uzdevām.

Tirdzniecības pārstāvjiem nav pietiekami daudz datu, lai pienācīgi informētu potenciālos pircējus, un, izmantojot biļešu sistēmu, ir jānosūta padziļināti jautājumi.

Izmantojot biļešu sistēmu, mēs uzdevām dažus sarežģītus jautājumus un secinājām, ka atbildes ir lēnas. Turklāt mums bija jāpiespiež diezgan bieži, lai iegūtu vēlamo informāciju. Ņemot vērā pakalpojuma augstās izmaksas, mēs bijām vīlušies.

Pozitīvāk ir tas, ka hide.me ir noderīga zināšanu bāze, kurā ir norādījumi par klientu instalēšanu un kopējo problēmu novēršanu. Šis ir noderīgs resurss, kas var palīdzēt lielākajai daļai cilvēku.

Windows klients

Šis Windows VPN klients nāk ar killswitch un OpenVPN šifrēšanu. Šī iemesla dēļ mēs uzskatām, ka Hide.me ir Windows draudzīgs pakalpojums. Paturot to prātā, daudzi cilvēki, kuriem nepieciešams stabils VPN tikai vienam Windows datoram, var būt apmierināti ar lētāku vienas ierīces plānu. Kopš mēs pēdējo reizi pārskatījām vietni Hide.me, tā klientam ir pievienojusi arī pāris jaunas funkcijas: sadalītā tunelēšana un jauna ugunsmūra funkcija (apstādina savienojumu ar internetu, ja vien jūs neesat izveidojis savienojumu caur vietni Hide.me)..

Mēs atradām Windows klientam pareizu darbību. Tomēr lēnais ātrums padarīja grūtu HD video failu straumēšanu.

Pārbaužu laikā, pārbaudot Windows klientu, mēs neatklājām nekādas noplūdes. Un vietne Hide.me tagad ir izlaidusi Chrome un Firefox paplašinājumus, kas izstrādāti, lai apturētu WebRTC noplūdes. Killswitch pārtrauca manu internetu pat tad, kad lietotne avarēja, tas, iespējams, ir saistīts ar faktu, ka mums bija ieslēgta ugunsmūra funkcija. Kopumā lielisks Windows klients, kas darbojas efektīvi, bet neatbloķē BBC iPlayer.

Jaunā Stealth Guar funkcija ir lieliski piemērota cilvēkiem, kuri izmanto BitTorrent klientus, lai regulāri lejupielādētu saturu, un nodrošina, ka jūs nekad neizšifrēsit nešifrētu trafiku uz savu ISP. Mums patīk arī pievienotā dalītā tunelēšana, kas ļaus jums izvēlēties savienot dažas savas lietotnes, izmantojot VPN, vienlaikus ļaujot citām pārlūkot tīmekli bez aizsardzības (lieliski, ja vēlaties izmantot pilnu sava interneta savienojuma ātrumu laikā, kad privātums nav būtisks)

Android klients

Android VPN klients nodrošina OpenVPN vai IKEv2 šifrēšanu. Šīs ir spēcīgas VPN šifrēšanas formas. Kā tas ir darbvirsmas klientu gadījumā - ātrums bija ātrs, kas nozīmē, ka šis klients ir lieliski piemērots spēlēm un straumēšanai privātumā. Un par satura atbloķēšanu no visas pasaules. Ir pieejams arī Killswitch.

Mac klients

Viņu Mac VPN klients ir ērti lietojams un patīkams. Un labā ziņa ir tā, ka tagad tā izvēlas OpenVPN, IKEv2 un SoftEther šifrēšanu (lai slēptu VPN izmantošanu kā parastu HTTPS). Mēs atklājām, ka savienojumi ir stabili, un mums patika izmantot šo platformu vairāk nekā Windows.

Šajā platformā ir pieejams killswitch, kas nozīmē, ka šis VPN ir piemērots P2P lejupielādei un citiem jutīgiem uzdevumiem. Izmantojot jaunāko klientu, netika konstatētas noplūdes.

Ir vērts pieminēt, ka vietnei Hide.me ir Chrome un Firefox paplašinājumi, kas izstrādāti, lai apturētu WebRTC noplūdes. Tātad, ja jūs izmantojat vecāku klientu un nevēlaties atspējot IPv6 savā mašīnā, tā vietā varat izmēģināt šos paplašinājumus. Es lejupielādēju Firefox paplašinājumu un ieslēdzu WebRTC aizsardzību pret noplūdi, lai to pārbaudītu. Tomēr mēs mēdzam ieteikt jaunināšanu uz jaunāko klientu, kam ir pilns IPv6 atbalsts.

Hide.me pārlūka paplašinājums

Pēc tam mēs pārbaudījām klienta noplūdes inkognito logā un nekonstatējām WebRTC noplūdes, izmantojot jaunāko klientu vai nu ar ieslēgtu Firefox paplašinājumu, vai bez tā; kas ir lieliski.

iOS

IOS VPN klients ir ļoti līdzīgs Android klientam, tomēr tas īsteno spēcīgāku IKEv2 šifrēšanu nekā tā brālēns, kas nav mac. Arī šai platformai nav pieejams slepkava, kas ir kauns. Lai izveidotu savienojumu, izmantojot OpenVPN, jums būs jāizmanto trešās puses OpenVPN savienojuma klients.

Citas īpašības

 • Platformu atbalsts. Hide.me tagad ir saderīgs ar Android TV, Amazon Fire TV Stick un Amazon Fire Tablet.

 • Automātiska WiFi aizsardzība: Tas nosaka, vai jūsu ierīce automātiski izveido savienojumu ar nenodrošinātu WiFi tīklu, un piedāvā savienot VPN, lai jūs aizsargātu. Tas ir lieliski piemērots, lai pasargātu jūs no hakeriem, kad tiek izmantoti publiski WiFi tīklāji.

 • SoftEther: Hide.me atbalsta SoftEther VPN protokolu; Tas lietotājiem ļauj maskēt VPN šifrētu trafiku kā parastu HTTPS, izmantojot TCP portu 443. Tas apgrūtina ugunsmūru bloķēšanu un ļauj cilvēkiem izvairīties no VPN bloķēšanas tādās valstīs kā Ķīna un Irāna. SoftEther tiek atbalstīts tikai operētājsistēmā Windows.

 • Statiskie IP: Spēja izvēlēties statisku IP ir jauka īpašība, kuru pokera spēlētāji (un dažas citas speciālistu grupas varētu vēlēties izmantot). Tomēr ir vērts atzīmēt, ka šie statiskie IP tiek koplietoti, nevis veltīti IP. Tas ir labs privātumam, bet nav tik noderīgs, lai apietu vietņu VPN bloķēšanu (tāpēc pat šī funkcija nedarbojas ar Netflix US). Tas ir noderīgi, lai apietu NAT ugunsmūrus, un Universal Plug and Play (UPnP) ir pilnībā atbalstīts.

Bezmaksas plāns

Ja jūs interesē bezmaksas plāns, tas ir lielisks pakalpojums, kas ir ārkārtīgi noderīgs. Lietotājiem ir atļauts mēnesī lejupielādēt 2 GB datu, kas ir daudz labāk nekā tirgū pieejamais lielais vairums bezmaksas VPN. Lietotāji var izvēlēties serveru atrašanās vietas Kanādā, Nīderlandē, Singapūrā un nesen pievienotos serverus ASV.

Iepriekš bezmaksas lietotāji nevarēja piekļūt visiem VPN protokoliem. Tomēr vietne Hide.me to ir novērsusi, un lietotāji iegūst piekļuvi visiem VPN šifrēšanas protokoliem.

Ir vērts atzīmēt, ka savienojuma ātrums var būt nedaudz lēnāks, nekā var gaidīt apmaksātajā versijā, iespējams, servera pārslodzes dēļ. Kopumā mēs varam ieteikt bezmaksas vietnes Hide.me versiju, kas ir izdevīgs pakalpojums par cenu!

Noslēguma domas

Runājot par Windows un Mac, šis VPN veic diezgan labu darbu. Abos galddatoros ir pieejams killswitch, kas nozīmē, ka šis VPN ir piemērots Torrenting, un hide.me pieļauj P2P savienojumus uz izvēlētiem serveriem. Fakts, ka Hide.me tagad atļauj pat 10 vienlaicīgus savienojumus, noteikti padara pakalpojumu par izdevīgāku, kaut arī tas joprojām ir diezgan dārgs.

Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir pieejams visu diennakti un atkarībā no tā, kuru aģentu jūs saņemat, tas var būt labi. Tomēr kopumā mēs uzskatījām, ka tas rada vilšanos.

Šis VPN darbojas ātri, tas nozīmē, ka tas ir piemērots, lai izdarītu tikai jebko, ko tiešsaistē var iedomāties. Tomēr mums bija problēmas, atbloķējot BBC iPlayer vai Netflix US - neskatoties uz VPN apgalvojumiem, ka tas darbojas ar Netflix. Tas ir neapmierinoši, jo īpaši ņemot vērā VPN izmaksas.

Kopumā mēs uzskatām šo VPN par ļoti dārgu, ja pērkat viena mēneša vai gada līgumu. Tomēr, ja jūs apņematies divus gadus, VPN process kļūst daudz tuvāk vidējam. Realitāte ir tāda, ka jūs varat iegūt ļoti līdzīgu VPN paketi par mazāk, taču, ja vēlaties VPN, kam ir daudz neparastu funkciju, tas jums var būt laba iespēja..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me