GOOSE VPN


 • Cenu noteikšana

  No plkst 3,89 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Windows

  • MacOS

  • Android

  • Linux

  • iOS
 • Atbloķēt:


  • Netflix

  • iPlayer

ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

GOOSE VPN ir Nīderlandē bāzēts VPN sniedzējs, kas piedāvā dažas pievilcīgas funkcijas, piemēram, neierobežotu ierīces savienojumu un klientu atbalstu diennakts laikā gan angļu, gan holandiešu valodā. Zoss piedāvā arī bezmaksas izmēģinājumu, lai pirms apņemšanās varētu izlasīt savus pakalpojumus. Sīkāk apskatīsim pakalpojumu ...

Ātra statistika

 • Valstis
  28
 • Jurisdikcija
  Nīderlande

Video apskats

Zosu VPN apskats ProPrivatitāte

Zosu VPN apskats ProPrivatitāte

Zosu VPN apskats ProPrivatitāte

Iespējas

Vētraina
Kopējais serveru skaits 117. lpp
Valstis 28
Maršrutētāja atbalsts
Ostas ekspedīcija
Ostas izvēle
Tīri metāla vai virtuālie serveri Kombinācija
Atbalstīti maršrutētāji Asus RT-AC66U, Asus RT-N16 / RT-N18U / RT-AC68U / RT-AC87U / RT-AC3200, TomatoUSB programmaparatūra, Netgear (L2TP režīms), D-Link 600 (D-Link sērija ar L2TP / PPtP atbalstu). , Iestatiet GOOSE VPN caur OpenVPN protokolu DD-WRT maršrutētājiem

GOOSE VPN piedāvā dažas vilinošas funkcijas, tostarp:

 • 28 serveru vietas ar 63+ serveriem
 • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
 • IKEv2, OpenVPN, PPTP un L2TP / IPSec protokoli
 • Specializēti serveri P2P & multivides straumēšana
 • Lietotājam draudzīgs interfeiss
 • Daudzvalodu vietne un lietotne
 • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts
 • Klientu atbalsts angļu un holandiešu valodā

Funkcijas, kuras nodrošina GOOSE VPN, noteikti ir visaugstākās pakāpes, it īpaši ar OpenVPN un IKEv2 protokoliem. Izmantojot 28 servera atrašanās vietas, jums vajadzētu būt grūtībām, lai piekļūtu tādām lietām kā bloķētas vietnes un ģeogrāfiski ierobežots saturs.

Ir arī patīkami, ka Zoss piedāvā daudzvalodu vietni ar klientu atbalstu angļu un holandiešu valodā. Neierobežots vienlaicīgs savienojums noteikti ir vēl viens plus, lai gan konta koplietošanas aizliegums to nedaudz mazina.

Papildinājums pret ievainojamību

Zoss piedāvā papildinājumu kasēs par papildu USD 0,80–1,00 USD / mēnesī atkarībā no jūsu abonēšanas izvēles. Papildinājums nodrošina pretvīrusu, pret ļaunprogrammatūru un pikšķerēšanas novēršanas programmatūru, kā arī papildu ugunsmūra aizsardzību. Par dolāru mēnesī vairāk (vai pat mazāk) tas šķiet papildinājums, ko daži cilvēki varētu vēlēties iekļaut abonementā.

GOOSE VPN anti ievainojamības pievienošana

Ātrums un veiktspēja

Izvēloties VPN pakalpojumu, ir svarīgi ņemt vērā visus faktorus. Kā tāds ļoti svarīgs faktors, kas jāņem vērā, ir VPN darbība, piemēram, servera ātrums un / vai jebkādas noplūdes. Par laimi, veiktspēja ir arī lieta, kuru mēs rūpīgi izpētām vietnē ProPrivacy.com, lai ietaupītu laiku. Tādējādi palūkosimies uz GOOSE VPN ātrumu un veiktspējas noplūdi ...

Ātrums & Noplūdes

Neskatoties uz to, ka ProPrivacy.com izmanto jaunu ātruma pārbaudes sistēmu mūsu nesenajos VPN pārskatos, GOOSE VPN, diemžēl, netiek kvalificēts, jo tas savā vietnē nenodrošina .ovpn failus. Attiecībā uz zosu ātrumu es esmu izmantojis mūsu veco ātruma pārbaudes metodi - kas joprojām ir diezgan precīza -, lai sniegtu jums dažus piemērus.

GOOSE VPN lejupielādes ātrums

Kā redzat lejupielādes ātruma testos, pēc savienojuma ar Goose interneta ātrums ievērojami samazinājās. No otras puses, augšupielādes ātruma testi bija diezgan stabili. Es ieteiktu izmēģināt dažādus serverus, lai atrastu vislabāko iespējamo ātrumu. Tomēr kopumā tas bija nepietiekams sniegums kritiskā jomā.

GOOSE VPN augšupielādes ātrums

Noplūdes testi

Konstatēta IPv4 noplūde?
Tika atklāta WebRTC noplūde?
Datu ierobežojumi
Joslas platuma ierobežojumi
Konstatēta IPv6 noplūde?

Ar prieku ziņoju, ka GOOSE VPN nav noplūdes! Vietnes, kuras es izmantoju - ipleak.net un doileak.com - veiksmīgi ziņoja par IP adresi un DNS serveriem, kas atbilda ar manu izmantoto VPN serveri..

GOOSE VPN noplūdes pārbaude

Cena

1 mēnesis

3,89 USD
mēnesī

12 mēneši

12,99 USD
mēnesī

GOOSE VPN piedāvā paketes gan 1 mēneša, gan 1 gada opcijā. 1 gada iespēja noteikti ir lētāka izvēle, un tā cena ir 59,88 USD gadā. 1 mēneša opcija tiek piedāvāta divos plānos: neierobežots datu apjoms un 50 GB datu. Protams, 50 GB plāns ir lētāks - taču tā ir arī taisnība, ka jūs saņemat to, par ko maksājat.

GOOSE VPN cenu noteikšana

Zoss piedāvā bezmaksas 30 dienu izmēģinājuma versiju, kas ir lieliski piemērota, ja esat skeptisks lietotājs, kurš dod priekšroku vispirms veikt paraugus un iegādāties vēlāk. Tomēr, pirms jūs varat izmantot bezmaksas izmēģinājumu, zoss joprojām pieprasa ievadīt maksājuma informāciju. Tomēr neuztraucieties - ja jums nepatīk VPN pakalpojums, jūs jebkurā laikā varat to atcelt, un no jums netiks iekasēts rēķins.

GOOSE VPN piedāvā šādas maksāšanas iespējas:

 • Galvenās kredītkartes (Visa, MasterCard utt.)
 • PayPal
 • MINT (priekšapmaksas karšu sistēma) - tikai gada abonementi
 • iDeal

Zoss piedāvā dažas citas maksājuma metodes, taču to atrašana ir diezgan sarežģīta. Agrāk viņi atbalstīja Bitcoin maksājumus par gada abonementiem. Šķiet, ka šī maksājuma metode nav izmantota. Jūsu labākā anonimitātes izvēle, šajā gadījumā, ir KALTUVE. Lai arī tas gandrīz nemaz nav tik anonīms kā kriptovalūtas maksājumi (un pat kriptovalūtas maksājumi nebūt nav anonīmi).

Konti ir paredzēti tikai vienreizējai lietošanai, taču, uzaicinot draugus (un otrādi), jūs varat saņemt atlaidi..

Lietošanas ērtums

Windows
MacOS
Android
Linux
iOS
Windows Phone

Vietne

GOOSE VPN mājas lapa

GOOSE VPN vietne lielākoties ir vizuāli pievilcīga un labi salikta. Mājaslapā tiek kopīgots informācijas bits par pašu VPN, un, protams, lepojas ar ikdienas lietām, kuras var izmantot VPN (uzturēšanās drošībā tiešsaistē, piekļuve bloķētam saturam utt.) Izvēlne piedāvā saites uz atbilstošām lapām, piemēram, lejupielādēm un cenas / plāni. Lapas apakšā ir atrodamas atbilstošākas saites uz tādām lietām kā klientu atbalsts, kopiena, emuārs un FAQ.

Man ir viena sūdzība par GOOSE VPN vietni: būtu jauki, ja viņi piedāvātu lapu, kas veltīta VPN funkcijām. Neskatoties uz to, ka lapa “Aplūkot tūri” ir šīs variācijas, tā, manuprāt, joprojām ir pārāk neskaidra. Tomēr vietne joprojām piedāvā noderīgu informāciju saviem apmeklētājiem.

Izmantojot GOOSE VPN

GOOSE VPN iestatīšana ir vienkārša - jūs lejupielādējat savai ierīcei piemērotu klientu, izpildiet instalēšanas instrukcijas un saņemat bam! Jūs esat gatavs lietot zosu! Šīs operētājsistēmas Windows OS GOOSE VPN klientiem sniegtās instrukcijas:

 1. Goose vietnē dodieties uz lejupielāžu lapu
 2. Izvēlieties Lejupielādējiet programmatūru
 3. Tiks atvērta lapa ar instrukcijām
 4. Izpildiet šos norādījumus
 5. Pēc instalēšanas pabeigšanas sāksies GOOSE VPN
 6. Parādīsies pieteikšanās ekrāns
 7. Ievadiet pieteikuminformāciju
 8. Parādīsies klienta saskarne
 9. Noklikšķiniet uz IZSLĒGTS slēdzi, lai to ieslēgtu
 10. Jums tiks izveidots savienojums ar ieteikto serveri
 11. Lai mainītu serveri, atlasiet servera nolaižamā izvēlne
 12. Lai mainītu protokolu, atlasiet protokola opcija kreisajā apakšējā stūrī
 13. Atzīmējiet OpenVPN (vai jūsu izvēlētais protokols)
 14. Lai apskatītu savienojuma iestatījumus, atlasiet Savienojums cilne
 15. Iespējot savu avārijas poga, atlasīt automātiskais savienojums, vai atspējot viedo serveru saraksts
 16. Jūs esat gatavs!

Citas platformas

GOOSE VPN pieejamās platformas

GOOSE VPN klients ir pieejams: Windows OS, Mac OS, iOS, Android un dažādiem maršrutētājiem. Papildus klientam jūs varat iestatīt manuālu konfigurēšanu daudzās citās platformās, piemēram, Linux, Synology OS, ChromeOS un Raspberry Pi 3. Ir svarīgi ņemt vērā, ka Goose VPN operētājsistēmai Mac tiek izmantots IKEV2, nevis openVPN. Plašāku informāciju skatiet pakalpojumu sniedzēju vietnē.

Mobilās lietotnes

IPhone VPN un Android VPN lietotnes ir vizuāli un mehāniski līdzīgas Windows OS klientam. VPN iestatīšana ir identiska, tāpat kā servera izvēle un piekļuve citiem iestatījumiem.

GOOSE VPN mobilā lietotne

Lai iegūtu mobilo lietotni GOOSE VPN, vienkārši rīkojieties šādi:

 1. Reģistrējieties GOOSE VPN
 2. Dodieties uz savu App Store vai Google Play veikalu
 3. Meklējiet lietotni GOOSE VPN
 4. Lejupielādējiet un instalējiet to
 5. Izvēlieties Atļaut kad tiek parādīta uzvedne ar VPN konfigurāciju
 6. Atveriet lietotni un izveidojiet savienojumu ar serveri!

Pārlūka paplašinājumi

Arī Google Chrome GOOSE VPN pārlūka paplašinājums ir vizuāli un mehāniski līdzīgs Windows VPN klientam (un mobilajām lietotnēm). Viss, kas jums jādara, ir doties uz Google Chrome veikalu, ierakstiet GOOSE VPN un instalējiet paplašinājumu.

GOOSE VPN pārlūka paplašinājums

Klientu apkalpošana

Naudas atdošanas garantija
Diennakts atbalsts
Tiešraides Čats
Naudas atdošanas garantijas ilgums 30
Bezmaksas izmēģinājuma versija Jā - 30 dienas

GOOSE VPN piedāvātais klientu atbalsts ir lielisks. Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir ātrs, un pārstāvji ir informatīvi. Un, lai arī ar biļetēm balstīta klientu atbalsta varianta atrašana ir izaicinājums, ja Google izmantojat “GOOSE VPN klientu atbalstu”, parādīsies atsevišķa atbalsta lapa, kas ļauj nosūtīt biļeti..

GOOSE VPN sazinieties ar mums

Ja jūs nolemjat izmantot viņu biļešu atbalsta sistēmu, nevis viņu tiešraides tērzēšanas atbalstu, jums būs prieks dzirdēt, ka arī biļešu atbildes laiks ir ātrs. Uz manu jautājumu 8 stundu laikā tika saņemta atbilde. Kopumā Zosim ir lieliska klientu apkalpošana.

Privātums un drošība

Apjukums (Maskēšanās)
IPv4 aizsardzība pret noplūdēm
IPv6 aizsardzība pret noplūdēm
WebRTC aizsardzība pret noplūdi
Avārijas poga
Pašpiegludināts / pilnvarots DNS

GooseVPN izraksta rēķinu par VPN pakalpojumu, kurā netiek reģistrēts. Kad jūs piesakāties savā kontā, tas neveic IP adreses, bet reģistrē lietotāju IP adreses tikai vienu reizi. Tas nozīmē, ka konta darbību var izsekot līdz IP adresei. Tas arī reģistrē joslas platumu.

GooseVPN juridiskā situācija

Zoss atrodas Nīderlandē, kuru parasti uzskata par valsti ar diezgan labu privātuma politiku. Piemēram, tiešsaistes cenzūras Nīderlandē praktiski nav. Tas ir pateicoties viņu pārstāvju namam, kurš nepārtraukti ir iestājies pret tiešsaistes materiālu filtrēšanu / cenzēšanu. Tomēr Nīderlande, tāpat kā daudzas citas valstis, joprojām cīnās ar pirātisma apkarošanas pasākumiem.

Neskatoties uz to, Nīderlande tiek uzskatīta par ļoti labu privātumu, tāpēc daudzām privātuma firmām tur ir savas centrālās datu bāzes. Tādējādi var uzskatīt, ka GOOSE VPN atrodas fantastiskā vietā: it īpaši ņemot vērā nulles žurnālu politiku.

Maksājumu procesors

Jautāts par Goose maksājumu apstrādātāju, uzņēmuma pārstāvis atbildēja ar,

“Mēs nevaram atklāt uzņēmuma vārdu, bet mēs varam teikt, ka lielus vārda uzņēmumus, piemēram, Uber, AirBnB un Dropbox, izmanto maksājumu pakalpojumu sniedzējs.” Šis pārredzamības trūkums ir bezjēdzīgs un uzmācīgs, privātuma pakalpojumu pasaulē pārredzamība ir vitāli svarīga. Viena melna atzīme.

Vietņu izsekošana

GOOSE VPN vietņu izsekošana

Šis lieliskais mazais rīks ar nosaukumu Privacy Badger var palīdzēt informēt jūs par izsekotājiem, kas atrodas jūsu apmeklētajās vietnēs. Tas ir īpaši noderīgi VPN vietnēm, jo ​​jūs, iespējams, nevēlaties izvēlēties VPN, kas izseko jūs miljons dažādos veidos. Diemžēl šķiet, ka zoss diezgan daudz izseko Google pakalpojumos, kas vietnei nav nekas neparasts, bet tomēr nav ideāls.

Ja vēlaties veikt pasākumus, lai neļautu vietnēm izsekot jums, to varat izdarīt viegli!

Apmeklējiet GooseVPN »

Šifrēšanas protokoli

IKEv2
OpenVPN
PPTP
SSTP
L2TP / IPsec

Zoss nodrošina lielisku OpenVPN šifrēšanu ar AES-256 šifru un HMAC Sha1 autentifikāciju gan vadības, gan datu kanāliem, RSA-2048 rokasspiedienu un DHE-2048 priekšlaicīgu slepenību. Izmantojot 256 bitu atslēgu, Zoss ievieš militāras pakāpes šifrēšanu, kas nav saīsināma - un, lai arī pilnīgai drošībai tiek dotas RSA-4098 bitu atslēgas, arī RSA-2048 ir laba. Slepkavības slēdzis ir pieejams arī Windows lietotājiem.

Lai iegūtu papildinformāciju par VPN šifrēšanu, apmeklējiet mūsu VPN šifrēšanas rokasgrāmatu.

Noslēguma domas

GOOSE VPN noteikti ir vērts izmēģināt - un kāpēc gan bez 30 dienu izmēģinājuma? Tie piedāvā lielisku šifrēšanu, lietotājam draudzīgu saskarni, speciālus P2P serverus un stingru politiku bez žurnāliem. Pat vairāk, izmantojot GooseVPN, jūs varat burtiski pieslēgt tik daudz ierīču, cik vēlaties! Kas attiecas uz GOOSE VPN negatīvajām pusēm, vietņu izsekošanu ir viegli novērst, un tiešsaistes tērzēšanas atbalsts nav kaitīgs, ja tās turpina uzturēt uz biļetēm balstītu atbalsta sistēmu..

Vienīgais īstais zosu negatīvie aspekti ir problēmas ar Netflix Lielbritānijas bibliotēku. Izņemot šo VPN, ir vērts to izpētīt, jo īpaši ar tā bagātīgo bezmaksas VPN izmēģinājumu un pieejamu cenu noteikšanu. Izmēģiniet zosu šodien!

Apmeklējiet GooseVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me