FlashRouters


FlashRouters ir ASV bāzēts uzņēmums, kas sev ir izveidojis nedaudz unikālu nišu. Viņi pārdod maršrutētājus, kuri ir iepriekš mirgojuši ar DD-WRT vai Tomato programmaparatūru. Šajā pārskatā mēs pārbaudīsim gan viņu uzliesmotos maršrutētājus, gan viņu pašu FlashRouters VPN lietotni.

ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

Viņi cieši sadarbojas ar daudziem VPN sniedzējiem. Tāpēc viņi, iespējams, strādās ar jūsu VPN nodrošinātāju. Tāpēc FlashRouters nodrošina nederīgus plug-and-play VPN maršrutētāja risinājumus.

Viņi tagad ir arī izstrādājuši savu DD-WRT lietotni, kas darbojas kā papildinājums DD-WRT programmaparatūrai. Lietotne ļauj viegli pārslēgties starp daudziem populāriem VPN pakalpojumiem, kā arī pievieno dažas noderīgas ar VPN saistītas funkcijas.

Cena

FlashRouters pārdod 15-20 dažādu veidu maršrutētājus no 3 vadošajiem ražotājiem: Linksys, Netgear un Asus. Modeļi, ko viņi pārdod, variē no zemāko cenu piemēriem, piemēram, Netgear R6400 (150 USD), līdz pilniem powerhouse maršrutētājiem, piemēram, ASUS RT-AC5300 (499,99 USD). Šīs cenas ir līdzīgas un dažos gadījumos zemākas nekā to konkurenti.

Par šo cenu jūs arī saņemat viņu fantastisko atbalstu, kuru mēs vēlāk ieskicēsim šajā ierakstā. Tas ir dārgāk nekā tad, ja jūs pats iegādājāties maršrutētāju un pēc tam pats to uzliesmojāt, taču jūs varētu nonākt pie dažām problēmām.

Maršrutētāji no FlashRouters vienmēr tiek veiksmīgi aizpildīti. Viņi aizstāj anulēto ražotāja garantiju ar garantiju no FlashRouters (90 dienas, pagarināma līdz diviem gadiem par papildu samaksu).

Visiem atbalstītajiem FlashRouters maršrutētājiem VPN lietotne ir pieejama bez maksas.

FlashRouters VPN lietotnes funkcijas

FlashRouters VPN lietotnē ir dažas lieliskas iespējas:

 • Viegli pārslēdzieties starp izvēlētiem VPN pakalpojumiem
 • Globālais nogalināšanas slēdzis
 • Ierīču politikas maršrutēšana
 • Politikas maršrutēšana resursdatoriem (domēniem)

Pašlaik tas atbalsta 11 VPN pakalpojumus: Black Box Unzoner (tikai atbloķēšanas pakalpojums), ExpressVPN, HMA, IPVanish, IVPN, NordVPN, privāto piekļuvi internetam (PIA), ProtonVPN, PureVPN, SaferVPN, VyprVPN un Windscribe..

Ir vērts atzīmēt, ka pats DD-WRT atbalsta manuālu konfigurēšanu gandrīz jebkuram VPN pakalpojumam, kas atbalsta PPTP un OpenVPN. Tāpēc, ja jūs pērkat maršrutētāju no FlashRouters, bet nevēlaties izmantot kādu no VPN pakalpojumiem, kuru atbalsta tā lietotne, varat to izdarīt. Tomēr jums tas būs jākonfigurē manuāli, un jūs negūsit labumu no lietotnes piedāvātajām papildu funkcijām.

Atbalsts

FlashRouters ir plaši atbalsta mehānismi: e-pasts, biļete, tiešraides tērzēšana, attālā darbvirsma, zināšanu bāze un tālrunis. Lai arī neviena no tām nedarbojas 24 stundas diennaktī, ir patīkami redzēt tik ievērojamu diapazonu.

Viņu tiešraides, e-pasta un biļešu sistēmas parasti ātri atbildēja. Viņi spēja mums palīdzēt lielākajā daļā problēmu, kas bija problemātiskas. Sarežģītu problēmu gadījumos, kad viņiem ir nepieciešama piekļuve darbvirsmai, visticamāk, jums būs nepieciešams attālais atbalsts. Mēs to pārbaudījām arī, un tas bija lieliski.

Lietotnei viņi savā vietnē nodrošina arī iestatīšanas instrukcijas. Tas ietver iestatīšanas instrukcijas dažiem atbalstītajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem. Dīvainā kārtā ne ExpressVPN, kam ir vissarežģītākās partijas iestatīšanas prasības.

Pirmoreiz apskatot lietotni, mums radās dažas problēmas, taču mūs ļoti pārsteidza FlashRouters atbalsta komandas atbilde. Viņi ir smagi strādājuši, lai identificētu problēmas, un ātri centās izlaist programmaparatūras atjauninājumus, kad problēma tika apstiprināta.

Process

Mēs saņēmām savu uzplaiksnīto maršrutētāju, kas darbojas ar Tomato programmaparatūru. Kastes iekšpusē bija arī rokasgrāmata, kā iestatīt un optimizēt mūsu iestatījumus. Viss process no pasūtīšanas līdz uzstādīšanai bija ātrs un ērts.

Lai izmantotu lietotni FlashRouters, jums būs jāabonē kāds no lietotnes atbalstītajiem VPN pakalpojumiem. Ja jums tāda vēl nav, jums būs jāpierakstās uz vienu.

Lai piekļūtu lietotnei, pārlūkā piesakieties maršrutētāja DD-WRT vadības panelī -> Cilne Statuss -> Mana lapa. Teorētiski URL joslā kā saīsni var ievadīt arī “flashroutersapp.com”, taču tas mums nekad nedarbojās.

DD-WRT vadības panelis

Lietotne FlashRouters DD-WRT

Galvenā lapa

Lietotnes galvenā lapa ļauj jums izvēlēties savu VPN pakalpojumu no atbalstīto pakalpojumu sniedzēju saraksta. Vairumā gadījumu jums vienkārši jāievada lietotājvārds un parole, jāizvēlas servera atrašanās vieta un jāizveido savienojums.

Flashrouters VPN lietotne

Viena problēma, ar kuru mēs saskārāmies, ir tāda, ka serveru atrašanās vietu nosaukumi ir balstīti uz nosaukumiem, kurus pakalpojumu sniedzēji ir piešķīruši saviem OpenVPN konfigurācijas (.ovpn) failiem. Kā redzam zemāk redzamajā piemērā, dažos gadījumos šie nosaukumi var būt diezgan noslēpumaini un to atšifrēšanai nepieciešama zināma VPN terminoloģijas izpratne!

Flashrouters VPN atrašanās vietas atlasītājs

Par laimi, lietotne ļauj kārtot VPN serverus pēc vistuvākā izvēlētajā valstī. Alternatīvi, jūs varat ļaut lietotnei izvēlēties jums serveri, pamatojoties uz to, kurš serveris attiecīgajā valstī ir vismazāk ielādēts.

Flashrouters VPN valsts atlasītājs

FlashRouters informē mūs, ka tās testi atklāj, ka, izvēloties vismazāk ielādēto serveri, gandrīz vienmēr tiek sasniegts vislabākais sniegums (pat vairāk nekā izvēloties serveri jums vistuvākajā valstī).

Lietotnes galvenā lapa ļauj arī izvēlēties automātisku VPN pievienošanu, startējot maršrutētāju, un iespējot globālo nogalināšanas slēdzi..

Lielākajai daļai VPN pakalpojumu ir nepieciešams tikai lietotājvārds un parole, lai izveidotu savienojumu, bet, izmantojot ExpressVPN, jums arī jāielīmē savā lietotāja sertifikātā un privātajā atslēgā. Instrukcijas par to, kā to izdarīt, pašlaik nav sniegtas, lai gan mums bija iespēja secināt informāciju no vispārīgākiem DD-WRT norādījumiem FlashRouters vietnē.

Neliela būtība ir tā, ka, mainot VPN sniedzēju, pieteikšanās akreditācijas dati netiek saglabāti nākamreiz, kad izvēlaties šo pakalpojumu sniedzēju. Šis jautājums tomēr vairāk traucē tādiem recenzentiem kā mēs, nevis vairumam parasto VPN klientu.

Avārijas poga

Lietotnei ir izslēgšanas slēdzis, kas pārtrauc maršrutētāja interneta savienojumu, ja VPN savienojums neizdodas. Šī ir būtiska drošības funkcija, kas neļauj atklāt jūsu reālo IP adresi, kad tas notiek.

Praksē tas arī novērš jebkādu DNS noplūdi, kas nav pārsteidzoši, jo “nogalināšanas slēdzis” izmanto maršrutētāja ugunsmūra sienas, lai nodrošinātu, ka ārpus VPN interfeisa nav iespējams interneta savienojums. Kā tāds tas darbojas tikpat labi, kā novērš IP noplūdes, tāpat kā iznīcināšanas slēdzis.

Kā slepkava, tas darbojas… bet nedaudz pārāk labi. Pirms zaudējām interneta savienojumu, mēs nevarējām aiziet ilgāk par dažām minūtēm ar ieslēgtu slejas slēdzi. Tas varētu nebūt tik kaitinoši, ja lietotne nekavējoties automātiski atjaunotu VPN. Bet kā tas bija, mums katru reizi bija manuāli jāatspējo nogalināšanas slēdzis, lai atkal izmantotu internetu.

Nepagāja ilgs laiks, kamēr mēs to tik ļoti nokaitinājām, ka mēs vienkārši atspējojām nogalināšanas slēdzi, kas arī nozīmēja, ka mēs pazaudējām savu DNS aizsardzību pret noplūdi.

Iespējas

Lapa Opcijas ļauj iestatīt politikas maršrutēšanu ierīcēm un resursdatoriem. Citur to bieži sauc par dalītu tunelēšanu. Ierīču politikas maršrutēšana ļauj jums izvēlēties, kā katra ar maršrutētāju savienotā ierīce mijiedarbojas ar VPN savienojumu. Ir pieejamas trīs iespējas:

 • Noklusējums: satiksme uz ierīci un no tās tiks novirzīta caur VPN tuneli, ja VPN ir iespējots. Ja noklusējuma slēdzis ir ieslēgts, ierīce to arī izmantos.
 • Killswitch: tāds pats kā noklusējums, bet ar ieslēgtu globālo nogalināšanas slēdzi, ja tas nav ieslēgts pēc noklusējuma.
 • VPN - apvedceļš: satiksme uz ierīci un no tās netiks cauri VPN tunelim.

Flashrouters VPN maršrutēšanas atlasītājs

Lai iespējotu opciju VPN-apvedceļš, jums jāmaina iestatījums parastajā DD-WRT saskarnē un jāpārstartē maršrutētājs. Tas ir pietiekami viegli, un tas jādara tikai vienu reizi. Kad mēs to pārbaudījām, tas darbojās kā reklamēts.

Saimnieku politikas maršrutēšana ļauj norādīt, kā tiek apstrādāti konkrēti domēna vārdi, IP adreses vai IP diapazoni. Savienojumus ar norādītajiem resursdatoriem var piespiest vienmēr iet caur VPN (neatkarīgi no tā, vai tas ir iespējots vai nē) vai arī tos var atbrīvot no VPN.

Flashrouters VPN saimnieki

Tas ir diezgan forši, bet ar lielu brīdinājumu. Tas nedarbojas vietnēm vai pakalpojumiem, kas darbojas vairākos domēnos, tostarp Netflix, Amazon, BBC iPlayer un daudzos citos populāros straumēšanas pakalpojumos..

Ņemot vērā, ka straumēšanas pakalpojumu atbrīvojums jūsu valstī, kas citādi bloķē VPN savienojumus, ir būtisks iemesls, kāpēc vēlaties šo funkciju, tas rada nelielu vilšanos. Patiešām, šķiet, ka tas pat nedarbojās vietnē google.com, kas ir sniegts kā piemērs dokumentācijas brošūrā!

DNS noplūde

Mēs izmantojām IPv4 DNS un WebRTC noplūdes, izmantojot ipleak.net. Mēs nevarējām pārbaudīt IPv6 noplūdes, jo mūsu ISP neatbalsta IPipv6 savienojumus.

Windows un Android ierīcēs, kas savienotas ar maršrutētāju, netika konstatētas DNS noplūdes vai WebRTC noplūdes, taču, lietojot VPN bez iespējot slēdzi, mūsu Macbook datorā mēs novērojām regulāras IPv4 DNS noplūdes..

Mēs pārbaudījām gan Firefox, gan Chrome, izmantojot privāto / slepeno režīmu, lai novērstu kešatmiņas problēmu piesārņošanu. Mēs uzsveram, ka šīs bija regulāras DNS noplūdes, nevis pārlūkprogrammu noplūdes, izmantojot WebRTC.

Kā mēs jau esam atzīmējuši, globālā nogalināšanas slēdža ieslēgšana problēmu tomēr novērsa. FlashRouters tiešām būtu jāapsver globālās nogalināšanas slēdža pārdēvēšana par “Globālo iznīcināšanas slēdzi un DNS noplūdes aizsardzību”. Bet kā mēs arī atzīmējām, slepkavas slēdzis bija tik kaitinošs, ka mēs bijām spiesti to izslēgt. Kas atstāja mums DNS noplūdi.

FlashRouters vajadzētu brīdināt cilvēkus to izmantot DNS aizsardzībai pret noplūdi. Pretējā gadījumā daudzi lietotāji, iespējams, svētlaimīgi nezina, ka varētu sērfot internetā, atklājot reālo IP, kad viņi domā, ka tas ir paslēpts aiz VPN.

FlashRouters: Secinājums

Mums patika

 • Tas ir vienkāršākais veids, kā maršrutētājā iestatīt VPN!
 • Lietotne ir bezmaksas visiem atbalstītajiem FlashRouters maršrutētājiem
 • Tiek atbalstīts plašs VPN pakalpojumu klāsts
 • Ierīču politikas maršrutēšana (dalīta tunelēšana)
 • Politikas maršrutēšana saimniekiem
 • Globālais iznīcināšanas slēdzis (darbojas arī kā DNS noplūdes aizsardzība)
 • Fantastisks atbalsts
 • Lieliski maršrutētāji

Mēs nebijām tik pārliecināti par to

 • Saimnieku politikas maršrutēšana nedarbojas daudzās vietnēs, kur tā būtu visnoderīgākā

Mēs ienīdām

 • Lietotāji jābrīdina, lai ieslēgtu nogalināšanas slēdzi, lai nodrošinātu, ka nenotiek DNS noplūdes
 • Nogalināšanas slēdzis bija tik nestabils, ka mums tas bija jāatspējo. Tas arī nozīmēja, ka mēs zaudējām DNS noplūdes aizsardzību.

Lietotne FlashRouters DD-WRT ir līdz šim vienkāršākais veids, kā izmantot VPN maršrutētājā. Periods. Un, ja globālais slepkavības režīms ir atbrīvots, tas darbojas labi. Principā politikas virzīšana arī saimniekiem ir lieliska - ja mēs tikai varētu atrast vietni, kurā tā darbojas, mēs vēlamies to izmantot!

Problēmas, kas mums radās ar slepkavības slēdzi, ir pilnīga satriecoša. Mēs uzskatījām, ka tā ir pārāk nestabila lietošanai, problēmu tikai sarežģī fakts, ka mēs atklājām DNS noplūdes, kad nebija iespējots nogalināšanas slēdzis..

Tomēr paši ieslēgtie maršrutētāji ir fantastiski, un kopumā mēs nevaram atrast daudz kļūdu ar FlashRouters! Ja vēlaties DD-WRT vai Tomato maršrutētāju un pārāk baidāties to izdarīt pats - tā ir jūsu atbilde! Dodieties tālāk uz FlashRouters, lai uzzinātu vairāk par brīnišķīgo pasauli, kurā ir iepriekš uzliesmoti VPN maršrutētāji. Vai arī apskatiet tā labāko pārdevēju Linksys WRT3200ACM VPN maršrutētājam, par kuru, kā zināms, ir milzīga vērtība.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me