Ātrais pasts

Ātrais pasts
ir e-pasta pakalpojumu sniedzējs, kas tika izveidots pirms divdesmit gadiem 1999. gadā. Pakalpojums sevi reklamē kā drošu e-pasta risinājumu, kas aizsargā tā lietotāju privātumu. Šajā nolūkā tiek apgalvots, ka viņš nekad negūst peļņu no lietotāju e-pasta ziņojumu satura - kā tas ir e-pasta gigantu, piemēram, Google, Yahoo un Microsoft, gadījumā..

ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

Šim e-pasta pakalpojumu sniedzējam ir biroji Austrālijā un ASV. Ir arī vērts atcerēties, ka e-pasta pakalpojumu 2010. gadā iegādājās Norvēģijas programmatūras uzņēmums Opera.

Tomēr tas ir Austrālijas uzņēmums, un tas apgalvo, ka atbild tikai uz Austrālijas tiesas rīkojumiem, nevis ASV. Tomēr tā serveri atrodas ASV, kas, mūsuprāt, nozīmē, ka tam varētu tikt izsniegts orderis un orderi.


Diemžēl Austrālija nav īpaši piemērota vieta privātā e-pasta pakalpojumu bāzei (un tāda nav arī ASV). Tas notiek tāpēc, ka Austrālija ir daļa no Piecu acu uzraudzības līguma un ir valsts, kas īsteno invazīvus obligātus datu saglabāšanas likumus. Turklāt Austrālija nesen pieņēma tiesību aktus, ko iestādes var izmantot, lai piespiestu pakalpojumus sniegt šifrētos ziņojumus aizmugurē.

Kopumā tas nozīmē, ka, lai droši izmantotu šo e-pasta pakalpojumu sniedzēju, būs jāizmanto tieša šifrēšana (PGP vai S / MIME), lai nosūtītu e-pastus starp jums un adresātu. Diemžēl šāda veida šifrēšana sākotnēji nav pieejama pakalpojumā Fastmail - tāpēc jums būs jāizmanto trešās puses paplašinājums, piemēram, Mailvelope, vai trešās puses e-pasta klients, piemēram, Thunderbird.

Tātad, vai šis e-pasts ir vērts naudas, kas jums jāmaksā, lai to izmantotu, vai tirgū ir labākas iespējas??

Fastmail logotips

Cik maksā Fastmail??

Lai gan lietotāji var saņemt bezmaksas Fastmail izmēģinājuma versiju 30 dienas, ir nepieciešams iegādāties abonementu, lai šo pakalpojumu varētu izmantot ilgāk. Abonementus var iegādāties vienā no trim plāniem: Pamata, Standarta un Profesionālā.

ātrā pasta cenu noteikšana

Pamata izmaksas mēnesī ir 3 USD (vienam lietotājam) un ļaus jums izmantot tā drošās e-pasta pakalpojumus ar 2 GB krātuves. Pamata abonēšanas plāni neļauj jums izmantot savu domēnu.

Standarta izmaksas mēnesī ir 5 USD vienam lietotājam un palielina pieejamo krātuves apjomu līdz 25 GB. Standarta lietotāji var izmantot savu pielāgoto domēnu.

Profesionālis maksā 9 USD mēnesī, un tas palielina pieejamo krātuves apjomu līdz 100 GB. Profesionāli lietotāji var izmantot savu domēnu, kā arī piekļūst trim papildu funkcijām: administratora arhīvam, “Topicbox” e-pasta ziņojumu kopīgošanai ar komandas biedriem un administratora vadīklām.

Abonenti var izvēlēties maksāt ar kredītkarti vai debetkarti vai ar PayPal palīdzību. Kriptovalūtas pagaidām nav pieejamas.

Funkciju pārskats

 • Lietotnes visām platformām
 • Webportāls ērtai piekļuvei e-pastam
 • IMAP, POP3, SMTP atbalsts
 • Nav reklāmu
 • Nav izsekošanas
 • Kontaktu saraksti un grupas
 • Adresātu saraksta pakalpojums (Topicbox)
 • E-pasta pāradresācijas pakalpojums (Pobox)
 • Pilnībā meklējams
 • Sarunu funkcija ziņojumu pavedināšanai
 • Ziņojuma piespraušana
 • Kalendārs
 • Importēšanas funkcija
 • Eksportējiet e-pastus jebkuram citam pakalpojumu sniedzējam
 • Pašu domēna atbalsts (standarta un jaunāks)
 • E-pasta koplietošana un arhivēšana komandām (profesionāli)
 • Administratora vadība (profesionāla)

Lietošanas ērtums

Reģistrēties 30 dienu Fastmail izmēģinājumam ir viegli, un tas neprasa nodot nekādu kartes informāciju. Tas nozīmē, ka jūs varat patiesi ieiet un uzzināt, kā darbojas Fastmail, neraizējoties par automātiski mainīgo abonementu.

Lai sāktu lietot Fastmail, vienkārši dodieties uz savu vietni un reģistrējieties, izmantojot tās tiešsaistes veidlapas. Jums būs jānorāda parole un jāpiekrīt pakalpojumu sniegšanas noteikumiem (kas neietver lielapjoma vai nevēlamu e-pastu nosūtīšanu). Bezmaksas lietotāji tiek arī atgādināti, ka neizmantojiet pakalpojumu komerciāliem mērķiem, tāpēc ir jāiegādājas abonements.

bezmaksas reģistrēšanās veidlapa

Noklikšķinot uz sākuma 30 dienu izmēģinājuma, jūs nonāksit citā veidlapā, kurai būs jānodod tālruņa numurs. Tā ir ļoti neapmierinoša pakalpojuma daļa, jo mēs daudz labāk izvēlētos iespēju verificēt kontu pa e-pastu. Tālruņa numura nodošana vienmēr tiek uzskatīta par ļoti invazīvu, un tas nav labs veids pakalpojumam, kas apgalvo, ka atbalsta privāto dzīvi.

bezmaksas tālruņa numura pārbaude

Kad bijām verificējuši mūsu tālruņa numuru, mēs bez problēmām varējām sākt izmantot bezmaksas kontu. Sākumā mēs pārbaudījām tā importēšanas funkcijas pieejamību. Mēs ar prieku atklājām, ka ir iespējams automātiski importēt e-pastus un kontaktpersonas no cita e-pasta klienta.

Fastmail ir iebūvēta importēšanas funkcija, kas ļauj no jebkuras trešās puses klienta migrēt e-pastus no vecā konta, piemēram, Gmail, Yahoo, Outlook, iCloud, vai caur IMAP. Kontaktpersonas var augšupielādēt, izmantojot adrešu grāmatas failu, piemēram, CSV (visizplatītākā metode). Kalendāra ierakstus var arī importēt bez problēmām.

Lai piekļūtu importēšanas funkcijām, kā arī iestatīšanas rokasgrāmatām, kā panākt, lai Fastmail strādātu ar trešās puses e-pasta klientu un mobilajām lietotnēm, noklikšķiniet uz lejupvērstās bultiņas klienta augšējā kreisajā stūrī (blakus jūsu e-pasta adresei) un atlasiet iestatījumi.

saņemiet ātro pastu, strādājot ar trešo personu lietotnēm

Mēs dažus kontaktus importējām, izmantojot CSV failu bez problēmām (ir pieejama arī vCard3). Mēs arī no Gmail nosūtījām dažus e-pastus, lai pārbaudītu, vai importēšanas funkcija darbojas. Lai to izdarītu, jums tikai jāpārliecinās, ka IMAP ir ieslēgts jūsu Gmail kontā.

Šajā posmā mēs pārbaudījām arī eksporta funkciju, kas jums būs jāizmanto, ja kādreiz nolemjat pamest Fastmail citam pakalpojumam. Mums bija grūti pamanīt eksporta funkciju, un mums nācās meklēt palīdzību tās vietnē.

Mēs atklājām, ka, lai eksportētu kontaktpersonas, jums būs jāizveido grupa un jāpievieno savi kontakti šai grupai. Kontaktpersonas, kurām pēc noklusējuma pievienota mape “Bez grupas”, kuras e-pasta kontam ir pievienots, nevar eksportēt. Mēs izveidojām grupu un pievienojām tai kontaktu, lai to pārbaudītu.

ātrās pasta kontaktpersonas

Noklikšķinot uz Eksportēt piedāvā vairākas iespējas, ieskaitot CSV failus Outlook vai Yahoo, vCard failus, .adr failus Opera un LDIF failus Thunderbird. Šis ir jauks, plašs iespēju klāsts, kam vajadzētu atvieglot migrēšanu ikvienam.

Piezīmju funkcija ir jauks papildinājums, kas ļaus jums saglabāt pierakstus, kas atrodas mākonī, kur tos nevar pazaudēt. Tomēr atcerieties, ka tie nav aizsargāti ar pilnīgu šifrēšanu, kas nozīmē, ka tiem var piekļūt Fastmail darbinieki vai iestādes, ja viņi apkalpo Fastmail ar orderi.

ātrās pasta pārbaudes piezīmes

Kalendāra funkcija ir lieliska lietotājiem, kas ierodas no tādiem pakalpojumiem kā Google, kuri ir iepazinušies ar lielāku funkciju klāstu. Kalendāra iestatīšana ir ļoti vienkārša, un tas ir lieliski, ja ir iespējams uzaicināt kontaktus uz sapulci, izmantojot automātisko e-pastu.

ātrā pasta kalendārs

Iespējas arī augšupielādēt un saglabāt dokumentus ir lieliskas, un mums patīk, ka varat izveidot savas mapes, lai viss būtu glīti glabāts. Tomēr vēlreiz atcerieties, ka šis pakalpojums nenodrošina jūsu failu pilnīgu šifrēšanu.

augšupielādēt ātrās pasta failus

Runājot par pašiem e-pastu nosūtīšanu, mēs acīmredzami bijām vīlušies, ka jūs nevarat PGP vietējā veidā izmantot tīmekļa klientā. Firma apgalvo, ka tā nesniedz PGP tam, kas, pēc tās domām, ir pamatoti drošības apsvērumi, ko varat atklāt tās vietnē. Tomēr daudziem cilvēkiem, kuri jau izmanto PGP (un viņiem tas ir vajadzīgs); integrācija būtu noderīga.

Ir daudz drošu e-pasta pakalpojumu sniedzēju, kas ļauj jums to izdarīt, un mēs domājam, ka PGP ir būtiska jebkura e-pasta pakalpojuma sastāvdaļa, kas apgalvo, ka nodrošina drošas e-pasta iespējas. Tomēr mums nebija problēmu iestatīt Mailvelope paplašinājumu darbam ar šo tīmekļa klientu. Tādējādi ir iespējams sākt sūtīt drošus e-pastus bez pārāk lielām satraukumiem.

Mums ļoti patika arī tas, ka ir viegli pieejamas rokasgrāmatas konta izveidošanai darbam ar trešās puses e-pasta klientu, tas nozīmē, ka varat izmantot šo e-pasta pakalpojumu sniedzēju ar jebkuru vēlamo e-pasta programmatūru.

Noslēgumā mēs varam apliecināt, ka šo pakalpojumu ir ērti izmantot. Viss darbojas tā, kā vajadzētu, un nekad nav grūti atrast visu, kas jums varētu būt nepieciešams. Tādējādi mēs varam ieteikt šo pakalpojumu iesācējiem, kuri vēlas attālināties no invazīviem pakalpojumiem, piemēram, Google.

No otras puses, ja jūs attālaties no Google un maksājat par pakalpojumu, iespējams, mēs iesakām veikt lēcienu uz pakalpojumu, kas nodrošina drošu e-pasta ziņojumu, failu un piezīmju šifrēšanu no viena gala līdz otram..

Drošība un privātums

Atrodoties Austrālijā ar serveriem ASV, nav liela pārliecība. Ir zināms, ka Austrālija un ASV sadarbojas izlūkošanas jautājumos, un to uzsver viņu kopīgās saistības ar “Five Eyes”.

Tā kā serveri atrodas ASV, tas nozīmē, ka ir iespējams, ka ASV iestādes var veikt reidi vai apkalpot Fastmail serverus. Tā kā ASV izpilda pavēles, FastMail abonenti nekad nezina, ka viņu (vai Austrālijas) valdība piekļūst viņu e-pastiem..

Šis potenciāls ir ļoti problemātisks, jo Fastmail nav pakalpojums, kas nodrošina pilnīgu šifrēšanu. Firma uzskata, ka patērētāji dod priekšroku iespējai atgūt savus kontus un meklēt viņu e-pastos, un tā izmanto šos iemeslus, lai attaisnotu servera puses šifrēšanu..

Tā rezultātā Fastmail kontrolē jūsu šifrēšanas atslēgas jūsu vārdā - un ir iespējams, ka tā darbinieki varētu piekļūt jūsu e-pastu saturam. Tas arī nozīmē, ka Fastmail ir iespēja nodot jūsu šifrēšanas atslēgas iestādēm, lai piekļūtu jūsu e-pastu, piezīmju un failu saturam, ja tiek izsniegts orderis. Tas ir tālu no ideāla.

Savā vietnē Fastmail apgalvo, ka dati, kas tiek turēti uz tā serveriem, ir droši, jo šifrēšanas atslēgas kontos glabā kontos atsevišķi no pašiem datiem. Tomēr paliek fakts, ka gan paroles, gan dati tiek glabāti uzņēmuma serveros, tāpēc ir palielināts hakeru risks.

Lietotājiem, kuri ir paranojas par šo risku pakļaušanu, vienīgā iespēja ir sūtīt šifrētus ziņojumus, izmantojot klienta puses e-pasta šifrēšanu. Tas ir iespējams, izmantojot Fastmail kontu, taču tas nav pieejams vietējā līmenī Fastmail tīmekļa portālā vai atsevišķās lietotnēs.

Nezināmu iemeslu dēļ Fastmail neievieš tādas publiskās atslēgas šifrēšanu kā OpenPGP vai S / MIME. Tas nozīmē, ka jums būs jāizmanto trešās puses paplašinājums, piemēram, Mailvelope, vai trešās puses klients, piemēram, Mozilla's Thunderbird, lai nosūtītu šifrētus e-pastus. Ātrais pasts nodrošina IMAP, POP3 un SMTP, tāpēc jūs varēsit iestatīt savu kontu darbam ar trešās puses e-pasta klientu, kas ievieš PGP, un tas nav grūti. Tomēr tas ir vienīgais veids, kā nodrošināt, ka jūsu e-pasta ziņojumi vienkāršā tekstā neatrodas FastMail ASV serveros..

Jāatzīst, ka Fastmail sola neskatīt e-pastu saturu atslēgvārdu izpētes un reklāmas nolūkos. Tomēr, ja tam izsniegtu orderi, tam nebūtu citas izvēles kā atļaut valdībai piekļūt jūsu e-pastiem.

Fastmail apņemšanās atvērtā koda jomā ir divpusēja monēta. No vienas puses, Fastmail pamatā ir Cyrus - atvērtā koda pasta serveris, kurā tas sniedz lielu ieguldījumu. Tas arī palaiž JMAP (atvērta standarta protokols). Tomēr ārpus tā visa Fastmail programmatūra ir patentēta.

Slēgta avota klientu nozīmē, ka platformu nav iespējams revidēt. Rezultātā ir jāuzticas, ka firma ar jūsu datiem dara to, ko saka. Šis uzticības elements tiek noņemts, ja e-pasta pakalpojumu sniedzējs visu savu avota kodu padara auditējamu (atvērto avotu)..

Atkarībā no jūsu draudu modeļa šī uzņēmuma patentētās programmatūras izmantošana var nebūt problēma, jo īpaši firmas pārredzamo privātuma politiku dēļ. Tomēr tiem, kas ir paranojas, slēgtā avota ieviešanas, ASV serveru, Austrālijas jurisdikcijas un servera puses šifrēšanas (pretēji nulles zināšanām) kombinācija var būt pietiekama, lai jūs izslēgtu..

Visbeidzot, mēs pārbaudījām Fastmail TLS / SSL, lai pārliecinātos, ka tas efektīvi ievieš tranzīta drošību. Mēs pārbaudījām pakalpojumu, izmantojot Qualys SSL Labs, un esam priecīgi paziņot, ka firma ieguva A + atzīmi. Tas nozīmē, ka varat uzticēties, ka firmas SSL drošība ir ieviesta pareizi, un tranzītā jūsu datiem jābūt drošiem.

Tomēr ikvienam, kurš nolemj izmantot šo e-pasta pakalpojumu, izmantojot tīmekļa portālu, ir svarīgi atcerēties, ka tas tiek ieviests, izmantojot JavaScript (JS). Kā tas ir visās JS lietojumprogrammās, kuras darbojas jūsu pārlūkprogrammā, tas padara to neaizsargātu pret uzbrukumiem cilvēkam, ko izraisa veids, kā JS sazinās ar jūsu pārlūkprogrammu. Tā rezultātā ir iespējams, ka hakeris var piespiest taustiņus Fastmail lietotājiem, kas viņiem ļautu piekļūt e-pastu saturam..

Jāatzīst, ka tas nav tikai Fastmail; tas attiecas uz visiem e-pasta klientiem, kas darbojas jūsu pārlūkprogrammā. Un ir iespējams apiet šo trūkumu. Lai novērstu šo ievainojamību, ir jāpalaiž atsevišķi e-pasta klienti, kurus nodrošina Fastmail, vai, vēl labāk, trešās puses e-pasta klients, kas arī ļauj šifrēt e-pastus, izmantojot drošu PGP..

Ir arī vērts norādīt, ka mēs bijām vīlušies, jo mums bija jānorāda abonēšanas tālruņa numurs, kas ir invazīva prasība pakalpojumiem, kuru pamatā ir privātums.

Klientu atbalsts

Papildus iestatīšanas ceļvežiem, kā panākt, lai pakalpojums strādātu pie trešo pušu klientiem, vietnē Fastmail savā tīmekļa vietnē ir daudz atbalsta dokumentu un FAQ. Lai piekļūtu šiem, vienkārši noklikšķiniet uz Atbalsts savā tīmekļa vietnē. Mēs atradām rakstus, atbalsta ceļvežus un atbildes uz bieži uzdotiem jautājumiem, un tie sniegs palīdzību, kas lielākajai daļai cilvēku ir nepieciešama, lai izmantotu pakalpojumu.

Ikvienam, kam nepieciešama papildu palīdzība, ir iespēja pa e-pastu saņemt atbalstu. Vienkārši apmeklējiet tās tīmekļa lapu kājeni un noklikšķiniet uz sazināties ar mums. Šeit jūs atradīsit kontaktformu, kurā varēsit uzdot jautājumus, uz kuriem tiks atbildēts pa e-pastu.

Mēs atradām firmu uzmanīgu mūsu vajadzībām, un viņi sniedza visas atbildes, kuras mums vajadzēja. Tomēr laika atšķirības dēļ mums bija jāgaida kādu laiku atbildes. Tādējādi ir taisnīgi teikt, ka atbalsts nav paredzēts visu diennakti, un atšķirībā no dažiem citiem pakalpojumiem nav tiešraides tērzēšanas atbalsta.

Kopumā mēs neatradām neko no darītājiem, un mūs pārsteidza resursi, kas pieejami tās vietnē, un tā atbalsta personāla zināšanas.

Secinājums

Fastmail ir lēts e-pasta pakalpojumu sniedzējs, kas sevi pārdod kā drošu alternatīvu populārajiem bezmaksas e-pasta pakalpojumu sniedzējiem.

bezmaksas vs maksas pakalpojuma versija

Lai gan ir lieliski, ka Fastmail nepiekļūst cilvēku e-pastu saturam, lai aizkavētos reklāmas nolūkos un izveidotu ieņēmumu plūsmu, šajā e-pasta pakalpojumā trūkst daudz drošības līdzekļu, ko mēs vēlētos.

Patiesa kontu pilnīga šifrēšana lietotājiem ļautu kontrolēt savu e-pastu, piezīmju un failu drošību. Un no mūsu viedokļa būtu vēlams pilnībā atvērts kods. Firmas bāze Austrālijā to pakļauj ļoti invazīvās valdības žēlastībai, un fakts, ka tās serveri atrodas ASV, zvana trauksmes zvani. Visi šie faktori ir jāņem vērā, ja jums patiešām rūp datu konfidencialitāte.

Pats pakalpojums ir iesaiņots un ērti lietojams, un mēs noteikti to varam ieteikt iesācējiem. Droši vien nav šaubu, ka šī firma ir labāka nekā patīk Google, taču jums joprojām ir jāuzticas daudzām lietām, kuras tā saka.

Fastmail nav dārgs, un tik ilgi, kamēr jūs to izmantojat, lai nosūtītu e-pastus, izmantojot PGP, varat to izmantot, lai nosūtītu drošus e-pastus. Tomēr mēs nevaram palīdzēt domāt, ka, ja jūs mēģināt atstāt Google aiz sevis, jūs varētu atrast kaut ko ar vēl labāku drošību.

No otras puses, ja jums nepatīk ideja par to, ka, pazaudējot paroli, nevarētu atgūt kontu, jūs nevēlaties saņemt e-pasta kontu ar pilnīgu šifrēšanu. Šī iemesla dēļ Fastmail ir ļoti laba iespēja, kuru ir vērts izmēģināt, pateicoties 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijai..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me