Faceless.me


ProPrivacy.com Rezultāts
3.5 no 10

Kopsavilkums

Faceless.me mūsu pārskatīšanas laikā sāka labu sākumu, pateicoties pakalpojuma bagātīgajam bezmaksas piedāvājumam. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka bezmaksas versijai ir ierobežots ātrums un nav iespēju pārslēgties starp VPN servera atrašanās vietām. Tomēr, tā kā ātrs un ērts anonimitātes risinājums, tas ir pelnījis zināmu atzinību.

Tiklīdz mēs sākām detalizētāk izpētīt risinājumu, mūsu jūtas kļuva sajauktākas. Ātruma testa rezultāti dažādiem serveriem bija ļoti atšķirīgi, un mums bija dažas kairinošas problēmas ar viņu iPhone VPN lietotni. Mēs pieredzējām arī dažas problēmas, kas saistītas ar ielādes noildzību pašā pakalpojumu sniedzēja vietnē, kas radīja bažas.

Liekas, ka tiek strādāts pie risinājuma uzlabošanas, un, tā kā to ir iespējams izmēģināt bez maksas, mēs atturētos to pilnībā noraidīt, taču sniegums patiešām būtu jāuzlabo, lai mēs varētu sniegt nekvalificētu ieteikumu..

Ātra statistika

 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  7 Mb / s
 • Jurisdikcija
  Kipra
 • Vienlaicīgi savienojumi
  1
 • Valstis
  3

Iespējas

 • Pievienojiet, startējot
 • 3 serveru atrašanās vietas (ASV, Nīderlande, Krievija)
 • Bezmaksas opcija
 • OpenVPN
 • PPTP
 • Nav lietošanas žurnālu
 • Tiek atbalstīts P2P

Apmeklējiet vietni Faceless.me »

Ātrums un veiktspēja

Kā parasti, izmantojot Speedtest.net, mēs veica vairākus ātruma testus, lai novērtētu VPN risinājuma veiktspēju.

Pirmkārt, kā parasti, mums bija nepieciešams mūsu testa savienojuma etalons, tāpēc mēs vadījām ātruma testu, atrodoties atvienoti no VPN. Bez VPN mēs sasniedzām lejupielādes ātrumu nedaudz zem 7Mbps.

Pēc tam, sākot ar serveri, kas ir vistuvāk mūsu fiziskajai atrašanās vietai, mēs izveidojām savienojumu ar Faceless.me Nīderlandē un veica otro testu, kurā mēs sasniedzām lejupielādes ātrumu 5,26Mbps.

Pieskaršanās VPN savienojumam samazināja mūsu ātrumu par aptuveni 1,5 Mb / s. Ne slikts rezultāts, ne labākais, ko mēs jebkad esam redzējuši.

Pēc tam mēs izveidojām savienojumu ar Faceless.me serveri Krievijā, un rezultāts bija daudz sliktāks - pie 1.46Mbps:

Visbeidzot, mēs izveidojām savienojumu ar ASV VPN serveri un sasniedzām lejupielādes ātrumu 2.58Mbps. Lai gan tas bija nedaudz labāks nekā Krievijas rezultāts, tas tomēr pārstāvēja mazāk nekā pusi no mūsu etalonuzdevumu lejupielādes ātruma.

Kopumā mūsu testu rezultāti bija nomācoši jaukti.

Cenas un plāni

Kā minēts ievadā, Faceless.me ir unikāli dāsns pakalpojums, jo sniedzējs piedāvā līdz 2 GB VPN trafiku pilnīgi bez maksas un bez jebkādas pierakstīšanās. Tomēr, kā minēts iepriekš, bezmaksas pakalpojumam ātrums ir ierobežots, un nav iespējams pārslēgties starp VPN serveriem.

Tiem, kas vēlas turpināt izmantot pakalpojumu pēc bezmaksas perioda vai piekļūt papildu ātrumam un funkcionalitātei, premium pakotne ir pieejama divās vienkāršās variācijās.

Trīs mēnešu neierobežota datplūsmas abonēšana maksā 19,95 USD, bet seši mēneši maksā 29,95 USD, gadā strādājot līdz 59,90 USD, pakalpojuma cenai sasniedzot vidējo zemāko cenu. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka, ja (piemēram, mēs) atrodaties Eiropā, cenai tiek pievienots PVN.

Privātums un drošība

Fakts, ka Faceless.me ļauj izmantot ierobežotu pakalpojuma versiju bez reālas pierakstīšanās procedūras, nozīmē, ka šī varētu būt lieliska izvēle tiem, kas vēlas ātru, vienreizēju privātuma risinājumu..

Piekļūstot vairāk tehnisko detaļu, Faceless piedāvā atbalstu PPTP un OpenVPN. Saskaņā ar atbalsta nodaļas datiem šifrēšana ir 1024 bitu RSA.

Daudzi VPN pakalpojumu lietotāji interesējas par viņu pakalpojumu sniedzēju reģistrēšanas politiku. Faceless.me bieži uzdotajos jautājumos apstiprina, ka neuzņemas lietotāja darbību žurnālus.

Noslēguma domas

Mēs ļoti cerējām uz Faceless.me, un kā BEZMAKSAS VPN pakalpojums tas atbilst dažām cerībām; Dažiem patiks 2 GB pilnīga bezmaksas un anonīma datplūsma.

Tomēr kā bez maksas pakalpojums Faceless joprojām jūtas kā kaut kas nepabeigts darbs. Tīmekļa vietnes taimauti bija satraucoši, un bija pagājusi visa diena, kad mūsu iPhone netika izveidots savienojums paroles kļūdas dēļ, kura vēlāk tika novērsta. Tomēr tas, ka pakalpojumu sniedzējs paziņo, ka viņi joprojām strādā pie pakalpojumu jomām, ir pārliecinoši.

Veicot vēl dažus darbus, Faceless.me varētu kļūt par pakalpojumu, ko ieteikt. Pašreizējā situācijā tas diemžēl nav gluži tur.

Apmeklējiet vietni Faceless.me »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me