ElephantDrive


 • Cenu noteikšana

  No plkst 10,00 USD
  mēnesī

Nosaukts pēc idiomas, ka zilonis nekad neaizmirst un ka pakalpojums “darbojas zemesriekstu labā”, ElephantDrive lepojas ar to, ka piedāvā biznesa klases glabāšanas un rezerves rīkus, kas sākotnēji tika rezervēti lielākām korporācijām.

ProPrivacy.com Rezultāts
7 no 10

Kopsavilkums

Iespēja izvēlēties savu šifrēšanu noteikti liek ElephantDrive skatīties, taču vai ar to pietiek, lai cīnītos ar citiem premium mākoņa pakalpojumiem par tādu pašu cenu? Mēs to uzzinām šajā detalizētajā Ziloņu brauciena pārskatā.

Patīk

 • Mēnesī & gada cenas ar atlaidi
 • Apakškonti
 • Lietotāju draudzīgs
 • Platformu atbalsts
 • Failu versijas
 • Apakškonti

Nepatīk

 • Nav zināšanu politikas
 • Slēgts avots
 • Atrodas ASV
 • Tīmekļa tīklā nav divu faktoru autentifikācijas
 • Nav ko skatīt vai rediģēt dokumentus ar

Cenu noteikšana & Pieejamība

ElephantDrive ir sadalīts četrās paketēs, katra no tām ir vērsta uz atšķirīgu tirgu. Varat iegremdēt pirkstu, izveidojot bezmaksas kontu, kura ietilpība ir 2 GB krātuves un 100 MB augšupielādes ierobežojumi, vai arī pagarināt šos ierobežojumus ar bezmaksas 30 dienu izmēģinājuma periodu visiem nākamajiem līmeņiem, kur jūs varat jaunināt, pazemināt līmeni un atcelt, kad vien vēlaties..

Mājas līmenis ir visrentablākais, cena mēnesī ir USD 10 par 1 TB krātuves.

Mājas pakotne ir piemērota indivīdiem un ģimenēm, maksājot 10 USD mēnesī par 1 TB krātuves. Pastāv elastības līmenis, kas piemērots klientam, un papildu krātuve ir pieejama par USD 10 mēnesī par katru pievienoto 1 TB, maksimāli līdz 15 TB. Ir vērts atzīmēt, ka augšupielādes ierobežojums ir 2 GB vienam failam un ka visi lielākie faili tiks noraidīti. Vietējie konti ir vienlaicīgi pieejami 10 ierīcēs, un tie var apkalpot 3 atsevišķus subkontus.

Maziem uzņēmumiem ir izdevīgāk, ja biznesa pakete ir USD 20 mēnesī ar 1 TB bāzes krātuvi. Tas maksā 20 USD par 1 TB, kas pievienots šoreiz, līdz satriecošai 50 TB, un atsevišķu augšupielādi var sasniegt līdz 15 GB vienā failā. ElephantDrive for Business var instalēt 25 dažādās ierīcēs, un tas ļauj izveidot līdz 20 dažādiem subkontiem.

Uzņēmējdarbības iespēja ir pārtikas ķēdes augšdaļa, kas paredzēta lielākiem uzņēmumiem ar vairāk nekā 100 ierīcēm un 100 un vairāk subkontiem. Atkal bāzes krātuve sākas ar 1 TB, pievienojot papildu terabaitus par katru USD 30. Nav noteikts, cik lielu summu uzņēmums var pievienot šoreiz, un maksimālais atsevišķo failu lielums var būt līdz milzīgs 200 GB katrs.

Piezīme

Lai stimulētu iepriekšēju pirkumu visu gadu, ElephantDrive sūta divus mēnešus no gada paketes. Vienkāršojiet jebkuru no iepriekšminētajām cenām ar 10, lai izdomātu ierosinātās lielās izmaksas.

Iespējas

 • Failu versijas & atgūšana
 • Failu koplietošanas atbalsts
 • Starpplatformu sinhronizācija
 • Operētājsistēmas integrācija
 • Apakškonti
 • Piekļuve bezsaistē

Failu versijas & atgūšana

Lai gan ElephantDrive nepiedāvā iespēju skatīt vai rediģēt failus, tas izseko versiju vēsturi visam, kas tiek augšupielādēts serverī. Tas ir īpaši ērti, ja vīrusi kompromitē jūsu datus vai dalītais projekts tiek rediģēts pārāk stipri, jo varat atgriezties pie vienas no daudzajām iepriekš pieteiktajām versijām.

Ja tiek sinhronizēta mape Dublēšana, kas sākotnēji man sagādāja zināmas problēmas, jūs varat pielāgot, kā jūsu faili tiek dublēti, izmantojot Dublēšanas iestatījumus. Šeit jūs varat plānot dublējumu, iestatīt kārtulai izslēgšanu, pielāgot arhivēšanu un pat modificēt, cik un cik ilgi tiek saglabātas failu versijas..

Failu versiju opcijas ir visaptverošas, taču ļoti nekonsekventas, jo testēšanas laikā tās atteicās strādāt.

Iepriekšējo iterāciju saglabāšanai nav stingri noteikts ierobežojums, taču noteikti ir jāpārbauda, ​​vai failu versijas darbojas pirms samazināšanas, jo, iespējams, var secināt, ka vecākas versijas netiek saglabātas, kā paredzēts. Pat pēc tam, kad ElephantDrive lika glabāt failu versijas uz nenoteiktu laiku, tās pēc vienas dienas turpināja pazust bez skaidrojuma.

Failu versijas parādās visās platformās, ļaujot ar peles labo pogu noklikšķināt uz failiem pārlūkprogrammā, Windows Explorer un Mac Finder vai mobilajās lietojumprogrammās noklikšķinot uz informācijas simbola (i). Jūs pat varat izveidot koplietošanas saites uz noteiktām versijām uz darbvirsmas un atjaunot visas mapes, kas ir mainītas vai izdzēstas.

Failu koplietošanas atbalsts

ElephantDrive veic īsu failu koplietošanu, ievietojot opciju darbvirsmas labo peles taustiņu izvēlnē un mobilo lietojumprogrammu informācijas izvēlnē. Jūs sagaidīs ar garu saiti, kuru varēsit pārbaudīt ar pogu Atvērt saiti un ierobežot piekļuvi, pievienojot paroli. Diemžēl nav tūlītēja veida, kā iestatīt taimeri, cik ilgi saite ir pieejama.

Liekas, ka termiņš pēc noklusējuma ir noteikts divi mēneši, taču to var manuāli pielāgot koplietojamo saišu pārvaldības sarakstā, kas atrodas apakšvirsrakstā Saites. Dodoties uz “Darbības”, jums tiks piedāvāta iespēja iestatīt savu datumu vai pilnībā atsaukt piekļuvi. Šīs iespējas, kas nepastāv, veidojot saiti, rada nelielas neērtības, un kaut ko es to vēlētos redzēt atjaunināmu nākotnē, taču raksturīgās pielāgošanas iespējas nav nekas tāds, kā pagriezt degunu.

Pārrobežu platforma

Izmantojot pārlūku, var piekļūt jebkuram failam, kas tiek saglabāts ElephantDrive, taču uzņēmums ir oficiāli izlaidis lietojumprogrammas operētājsistēmās Windows, macOS, iOS 9.2 vai jaunākā versijā, Android 2.3 vai jaunākā versijā un dažādos Linux distros un Network Attached Storage (NAS) ierīcēs. ElephantDrive iestatīšanas laikā automātiski izveido mapi “Visur”, kas savieno visas pievienotās ierīces un sola nekavējoties sinhronizēt failus..

OS integrācija

ElephantDrive neļauj lietotājiem augšupielādēt failus caur pārlūkprogrammu raksturīgo drošības problēmu dēļ, padarot lietojumprogrammas par obligātām, lai maksimāli izmantotu pakalpojumu. Par laimi, viņi katrs iegulst attiecīgajā operētājsistēmā, lai pilnveidotu procesu.

Specializētās mapes parādās pārlūkprogrammā Windows Explorer un Mac Finder, automātiski augšupielādējot failus, kas tiek vilkti un nomesti. Lietotājam tiek piešķirtas arī iespējas ar peles labo pogu noklikšķināt, kas ievērojami atvieglo failu kopīgošanu un atgriešanos pie vecākām versijām.

Mac OS integrācija

Kamēr mākonis nepārtraukti sinhronizējas fonā, ElephantDrive paziņojumu centrs atrodas sistēmas teknē blakus pulkstenim. Tas šķiet daudz stabilāks operētājsistēmā Mac, nekā tas notiek operētājsistēmā Windows, jo savā laikā ar programmatūru es piedzīvoju nedaudz vizuālu kļūdu un kļūdu..

Mac Elephant diska izvēles

Mobilie lietotāji nesaņem tik daudz funkciju, lai spēlētu, bet operētājsistēmas integrācija ir klāt. Lai nosūtītu failu tieši uz mākoni, jums nav jā bootē programma, tā vietā vienkārši noklikšķiniet uz “share” un velciet, līdz atrodat ElephantDrive opciju..

Apakškonti

Lietotājiem automātiski tiek nodrošināti 3 subkonti, pērkot mājas paketi, un 20 subkonti, izmantojot biznesa līmeni, līdztekus parastajam mātes kontam. Tas ļauj koplietot krātuves vietu ar citiem uzticamiem lietotājiem, nedaloties ar slepenu informāciju, tā vietā dodot piekļuvi, izmantojot savu e-pasta adresi un paroli..

Varat koplietot krātuves vietu ar Workgroup subkontu vai arī sadalīt un iekarot ar Independent subkontiem.

Pastāv divu veidu apakškonti atkarībā no tā, kā vēlaties koplietot ElephantDrive. Darba grupas subkontiem ir tāda pati pieeja kā vecākam kontam, kopīga krātuves vieta tiek koplietota ar atsevišķām parolēm. Neatkarīgi subkonti ļauj jūsu krātuvē izmantot vietu citiem, neļaujot viņiem piekļūt citu mapēm un failiem, ja vien tie nav apzināti koplietoti ar viņiem..

Apakškonta izveidošanai nepieciešama zināma saziņa starp pusēm, jo ​​tas jāveic īpašniekam un jānodod saņēmējam. Apstiprinājuma e-pasta adrese netiek izsūtīta, bet uzaicinātie var mainīt piešķirto paroli pēc pirmās pieteikšanās. Lūdzu, ņemiet vērā, ka paroļu maiņa var traucēt piekļuvi iepriekš augšupielādētiem failiem, ja lietotājs izvēlējās šifrēt failus personīgi, jo atslēgas ir saistītas ar sākotnējo paroli. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet sadaļu Tehniskā drošība sadaļā Privātums un drošība.

Privātums un drošība

Jurisdikcija

ElephantDrive, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs un ir saskaņā ar ES un ASV privātuma vairoga sistēmu, tiek pakļauts FTC un citu valdības struktūru izmeklējumiem. Tas nav ideāli, ņemot vērā, ka ASV ir vairākkārt aicinātas uz uzraudzību un apšaubāmu nostāju attiecībā uz privātumu. Īpaši nevēlaties nodot sensitīvu informāciju uzņēmumam, kurš nepieņem piesardzības pasākumus, nonākot Nacionālās drošības aģentūras (NSA) rokās..

Nulle

Šīs grūtības ir nedaudz atvieglotas, ja tiek izvēlēta nulles zināšanu politika. Lai gan ElephantDrive pārredzami vāc minimālu daudzumu personiski identificējamas informācijas (PII), piemēram, e-pasta adreses, vārdus un maksājuma datus, kas nepieciešami pakalpojuma vadīšanai, tas ļauj jums izvēlēties, vai vēlaties, lai jūsu šifrēšanas atslēgas apstrādātu uzņēmums vai personīgi, izmantojot savu paroli.

nulles zināšanas ziloņu piedziņas atslēgas

Pakalpojumā ir skaidri norādīts, ka komanda, kas nodarbojas ar jūsu failu glabāšanu, ir nodalīta no tām, kas apstrādā jūsu atslēgas, lai viss paliktu “slikti puiši pilnīgi neizlasāms”, tomēr tas neaptur to pašu valdības iejaukšanos un uzraudzību, kāda ir zināma ASV priekš.

Mēs vienmēr iesakām personisko šifrēšanu pārī ar paroli pārvaldnieku.

Personīgi šifrējot failus, jūs saņemsiet mieru no valdības garantijām ar pilnīgu šifrēšanu, taču ElephantDrive mazgā rokas paroles glabāšanai, jo tā tiek izmantota jūsu datu aizsardzībai. Tas uzliek jums papildu atbildību, jo jūs nevarēsit atgūt paroli un paroles maiņa kļūst ievērojami grūtāka, jo faili var kļūt neizlasāmi. Par laimi, mēs esam uzskaitījuši labākos paroļu pārvaldniekus, kas palīdzēs jums nākt klajā ar spēcīgāku paroli.

Jūs varat izvēlēties trešo opciju, kurā vispār netiek šifrēta, taču to mēs ļoti iesakām neiesniegt, jo tas visus jūsu augšupielādētos materiālus atstās neaizsargātus.

Tehniskā drošība

Neatkarīgi no tā, kādu šifrēšanas metodi jūs izvēlaties, visi faili tiek aizsargāti klienta pusē ar militārā līmeņa AES-256 šifrēšanu, pirms tie atstāj sistēmu. Pārsūtīts pa stabilu 128 bitu SSL kanālu, jūsu dati tiek aizsargāti pret vidusposma uzbrukumiem, līdz tie sasniedz ElephantDrive drošos serverus, kur tas turpina izmantot miera stāvoklī esošu šifrēšanu..

Uzņēmums savās sistēmās izmanto “atvērtā dizaina” pieeju, ļaujot pilnvarotiem neatkarīgiem drošības ekspertiem pārskatīt ElephantDrive praksi un atsauksmes par iespējamiem trūkumiem un ievainojamībām neatkarīgi no tā, vai tie ir teorētiski vai jau pastāv. Pagaidām ElephantDrive neatbalsta divu faktoru autentifikāciju.

Jautājumi

Pārlūka kriptogrāfija

ElephantDrive automātiski novirza augšupielādētājus no pārlūka versijas uz attiecīgajām platformas programmām, norādot, ka tās lietojumprogrammas ir daudz drošākas. Iespējams, ka uzņēmums atzīst, ka uz Javascript balstītās valodas nav vislabākās drošības dēļ un ir novērsis pārlūkprogrammu augšupielādi kā uzticības zīmi tās lietotāju bāzei, taču tas ir pieņēmums, kas pagaidām netiek apstiprināts..

Lai izstrādātu, lietojumprogrammas atjaunināšanai, lai turpinātu, lietotājam ir jāapstiprina ar caurspīdīgumam pievienotajām plākstera piezīmēm. No otras puses, pārlūkprogrammas kriptogrāfija pieņem jebkuru izdevēja iespiestu kodu un pieprasa lietotājiem netieši uzticēties uzņēmuma nodomiem. Par laimi, šķiet, ka šeit tā nav problēma, pat ja lejupielāde un novirzīšana uz lietojumprogrammu nedaudz atvieglo procesu.

Slēgts avots

Neskatoties uz nepieredzētu pārredzamību par savām sistēmām, ElephantDrive saglabā savu arhitektūru slēgtā avotā. Šī ir pilnīgi standarta prakse, kas palīdz pakalpojumam saglabāt konkurenci mākoņa tirgū, bet bez iespējas pateikt, kas notiek zem mums pašiem, mums vienkārši jāliek uzņēmumam pie vārda, ka viss ir tā, kā viņi saka, ka tas ir.

Atbalsts

ElephanDrive atbalsta, salīdzinot ar konkursu, diezgan trūkst, jo tas ļoti paļaujas uz palīdzības centru un emuāru, kas gadā tiek atjaunināts nedaudzas reizes. Tas pieņem pieprasījumus pa e-pastu, bet atbildes laiks mainās atkarībā no iesniegšanas laika un tēmas. Nav teikts, vai pastāv diferencēta prioritāšu sistēma dalībnieku apmaksai, taču ir skaidrs, ka pašreizējai sistēmai trūkst pakalpojuma, kas maksātu USD 10 mēnesī +.

Lietošanas ērtums

Darbvirsma

Tā kā lietojumprogrammas ir prasība pilnībā izmantot ElephantDrive, ir liels uzsvars uz to darbību. Integrācija notiek visā pārlūkprogrammā Windows Explorer un Mac Finder, padarot neticami ērtu piekļuvi failiem neatkarīgi no tā, vai pievēršat uzmanību sākotnējai apmācībai vai nē.

Ziloņu piedziņas mac meklētājs

Diemžēl sistēmas teknē esošās opcijas ir daudz sadrumstalotākas, izmantojot preferences, dublējumus un piekļūstot failiem, nevis sadalot apakšvirsrakstos. Tas padara maiņu neērti un neticami nomāktu, kad neizskaidrojami neizdodas lietotāja saskarne. Es apšaubu arī sinhronizācijas uzticamību, jo parametri, kurus iestatīju darbvirsmas lietojumprogrammā, reti tiek pārnesti uz citām versijām.

Prezentācija ir nedaudz datēta, ņemot vērā, ka uzņēmums darbojas jau 2006. gadā un var būt lēns, taču visas jūsu gaidītās funkcijas ir klāt un tiek ņemtas vērā. Tomēr darbvirsmas lietojumprogrammās, kas, cerams, nākotnē tiks atkārtoti atvērtas, ir vēl daudz kas vēlams.

Mobilais

ElephantDrive lejupielāde operētājsistēmā Android jau ir nedaudz sarežģītāka, izmantojot divas dažādas lietotnes Play veikalā. Viens no tiem ir skaidri apzīmēts ar ElephantDrive Legacy, kuru uzņēmums vairs neatbalsta, savukārt opcija ar nosaukumu ElephantDrive ir pašreizējā programma, kas jums jālejuplādē..

Mobilā lietotne

Pieredze jau ir patīkamāka nekā tā darbvirsmas versija ar tīrāku attēlu un opcijām, kas gatavas tikai uz pogas noklikšķināšanas. Kontaktu, fotoattēlu un videoklipu dublēšana mobilajā ierīcē ir vienkārša tikai ar dažiem pieskārieniem. Klausuli var ierobežot tikai ar Wi-Fi, ja jūsu dati ir apzināti un failu koplietošana ir gandrīz bez piepūles..

Ir vērts atzīmēt, ka mobilajā lietojumprogrammā trūkst dažu funkciju, piemēram, iespējas mainīt šifrēšanas veidus un pievienot subkontus, taču tā joprojām ir daudz apmierinošākā ElephantDrive versija. Pakalpojuma laikā es pamanīju dažas žagas, taču visas tās tika atrisinātas, restartējot viedtālruni..

Pārlūks

Pārlūkprogrammu versijām nav nepieciešama lejupielāde, lai gan tai noteikti ierobežojumi, kurus ElephantDrive pati dara, lai izceltu visu iespējamo. Saskarne ir moderna un patīkama navigācijā, ļaujot piekļūt un lejupielādēt visus failus, taču neļaujot tos augšupielādēt. Mēs apspriedām, kāpēc tas varētu būt pārlūkprogrammas šifrēšanas sadaļā sadaļā Problēmas, taču šī ir kritiska funkcija, kas pārlūka versiju padara nelietojamu bez pārīša ar lietojumprogrammu.

Ziloņu piedziņa pārlūkprogrammā

Tomēr ElephantDrive pārlūkprogrammas versija joprojām ir vissvarīgākais centrs, kas faktiski darbojas kā vieta, kur veikt izmaiņas jūsu kontā un pievienot subkontus..

Noslēguma domas

ElephantDrive mērķis ir skaidrs, pievēršoties pieaugošajai vajadzībai pēc rezerves krātuves. Tas ir kaut kas, ko tas sevišķi labi dara NAS tirgū, bet, iespējams, ne tik labi patērētājiem. Cenu plāni ir daudzpusīgi, un tie apmierina lielāko daļu klientu vajadzību ar iespēju par papildu samaksu pievienot krāpšanos kaprīzam, taču šīs izmaksas ir nedaudz augstas, ja tās neatbilst standartiem, kādus mēs esam sagaidījuši, kad divreiz cipari mēnesī.

Uzņēmums turpina mani pārsteigt ar gaidāmo attieksmi pret caurspīdīgumu un iespēju ieviešanu, ļaujot lietotājiem izvēlēties, kā viņi vēlas šifrēt savus datus. Šī ir unikāla pieeja, kuras konkurentiem bieži trūkst, taču tā nenovirza uzmanību no raksturīgā piemaksu pakalpojuma trūkuma, un uz drošību orientētai platformai nav piedodams divu faktoru autentifikācijas trūkums..

Es ticu, ka ElephantDrive ir vīzija kļūt par galveno sāncensi tirgū, bet, kamēr nav atrisinātas atšķirības lietojumos vai nav koriģēta cenu noteikšana, ir grūti ieteikt ElephantDrive pašreizējā redakcijā, kad ir labākas alternatīvas..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me