Izdzēs mani


Izdzēs mani
ir pakalpojums, kas ļauj interneta lietotājiem sakopt savu digitālo pēdu, palīdzot viņiem dzēst savu informāciju ar vadošajiem datu brokeriem. Dzēšot personisko informāciju no tādiem vadošajiem datu vākšanas pakalpojumiem kā Spokeo, BeenVerified un Intelius, lietotāji var samazināt personiskās informācijas daudzumu, kas tiek parādīts Google meklēšanas rezultātos. Šajā DeleteMe pārskatā mēs aplūkojam cenu, lietošanas vienkāršību, drošību un daudz ko citu.

ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

DeleteMe pieder Abine, Inc. tehnoloģiju firmai, kas atrodas Bostonā, ASV. Papildus savam augstākajam DeleteMe pakalpojumam Abine nodrošina labi zināmu paroļu pārvaldnieku Blur. Abi pakalpojumi ir vērsti uz to, lai interneta lietotājiem nodrošinātu privātumu. Tomēr Blur var izmantot bez maksas, un tā koncentrējas uz drošu paroļu pārvaldību un adblocking / tracker bloķēšanu.

DzēstMe apgalvo, ka ir noņemts 20 miljoni personīgi saraksti no datu starpnieku datu bāzēm

DeleteMe pirmo reizi tika palaists atpakaļ 2010. gadā. Klientiem, kuri maksā par DeleteMe, pakalpojums nodrošina mieru, nodrošinot, ka slepena personīga informācija neatrodas serveros, kas gaida uzlaušanas..

Pat neuzkrītoši neuztraucoties, datu apkopotāji var radīt milzīgas sāpes. Datu starpnieki gūst peļņu, pārdodot jūsu informāciju trešajām personām. Tas nozīmē, ka, kamēr viņiem ir jūsu dati datu bāzē, jūsu informāciju var izplatīt bez jūsu ziņas vai piekrišanas.

Turklāt, tā kā jūsu dati parādās vietnēs, kas apkopo datus, ir iespējams, ka daļa no jūsu personiskās informācijas var parādīties meklēšanas rezultātos tiešsaistē. Tas var negatīvi ietekmēt jūsu privātumu, un personiskā drošība var tikt apdraudēta, nodrošinot hakeriem kādu informāciju, kas nepieciešama sociālās inženierijas uzbrukumu (pikšķerēšanas) veikšanai. Sliktākajos apstākļos jūsu datus var pat izmantot krāpšanas vai identitātes zādzības veikšanai.

Cenu noteikšana

Ikviens, kurš vēlas izmantot Abine's DeleteMe pakalpojuma priekšrocības, to var izdarīt, izmantojot trīs atšķirīgus abonēšanas plānus:

  • Pamatplāns ļaus vienam interneta lietotājam vienu gadu noņemt viņu informāciju no datu brokeru vietnēm. Šis plāns maksā USD 10,75 mēnesī (mēnesī maksā 129 USD).
  • Lietotāji, kas izvēlas maksāt 19,08 ASV dolārus mēnesī (229 ASV dolāri gadā), gada laikā no datu starpnieku datu bāzēm var izdzēst divu cilvēku datus.
  • Visbeidzot, lietotāji var izvēlēties maksāt par diviem lietotājiem, lai viņu dati tiktu izdzēsti uz diviem gadiem, maksājot USD 14,99 mēnesī (ik pēc diviem gadiem rēķins ir USD 349)..

DeleteMe cenu noteikšana

Kā redzat, DeleteMe ir diezgan dārga. Tā kā jūsu datu uzturēšana ārpus datu starpnieku vietnēm ir nepārtraukts process (kas prasa regulāras pārbaudes, lai pārliecinātos, vai jūsu dati ir atkārtoti pievienoti), DeleteMe nav pieejams kā vienreizējs pirkums. Tā vietā ikvienam, kas patiesi noraizējies par to, ka viņu dati tiek noņemti no datu apkopošanas vietnēs un meklēšanas rezultātos, par pakalpojumu ir jāmaksā uz nenoteiktu laiku.

Tas ir diezgan liels šāda veida pakalpojumu trūkums un nozīmē, ka jūsu datu uzturēšana ārpus datu starpnieku vietnēm būs pastāvīgs izdevums.

Kāda veida datus viņi noņem?

Ikviens, kurš nolemj abonēt DeleteMe, var gaidīt, ka informācija par sevi tiks noņemta no vadošajiem datu brokeriem. Tas ietver viņu vārda, adreses, vecuma, tālruņa numura, e-pasta adreses, fotoattēlu un pat viņu mājas fotoattēlu noņemšanu no datu bāzēm.

Zemāk ir ekrānuzņēmums par to, ko varat uzzināt par parastu cilvēku, ja meklējat viņus tiešsaistē. Tas ir sava veida ieraksts, no kura DeleteMe ir paredzēts, lai atbrīvotos no tā.

Informācija par Donald J Trump from by DeleteMe

Tādējādi, izmantojot DeleteMe, abonentu dati netiks parādīti tiešsaistes meklēšanas rezultātos. Tas ir, ja vien meklēšanas rezultātos netiek apkopota informācija, kas ir ietverta likumīgos vietņu pakalpojumos, ja šo informāciju tieši sniedza lietotājs vai kad kāda iemesla dēļ personīgā informācija parādās ziņu vietnēs. Šāda veida noņemšanas pieprasījumiem, meklētājprogrammu rezultātu noņemšanai būs jāatsaucas uz tiesībām tikt aizmirstam (pagaidām nav pieejams ASV, bet ir pieejams ES).

Tādējādi ir vērts atzīmēt, ka DeleteMe nav burvju nūjiņa, kas maģiski liek pazust no Google meklēšanas rezultātiem. Tas drīzāk ir pakalpojums, kas paredzēts jūsu datu noņemšanai no datu brokeriem - kam ir sekundārs efekts, liekot dažiem jūsu personas datiem pazust tiešsaistē - vietās, kur interneta lietotājs nekad nav piekritis, ka šie dati tiek koplietoti..

Abonentiem, kuri nolemj veikt ieguldījumus DeleteMe abonementā, ir šādi pakalpojumu veidi, no kuriem var sagaidīt, ka viņu dati tiks noņemti (DeleteMe pašlaik noņem lietotājus no aptuveni 38 pakalpojumiem kopumā):

UzņēmumsKam tas tiek izmantots
Pārbaudīts Fona pārbaudes
PeopleSmart Publiskie ieraksti
Spokeo Cilvēku meklētājprogramma
Palūkojieties Cilvēku meklētājprogramma
Adreses.com Uzņēmējdarbības un identitātes pārbaude
Intelius Publiskie ieraksti & Tālruņa numuri
PeopleFinders Publiskie ieraksti
Baltas lapas Publiskie ieraksti
Whitpages Pro Publiskie ieraksti
Izvērstā cilvēku meklēšana Cilvēku meklētājprogramma
Viegla fona pārbaude Iepriekšējās darbības pārbaudes
Dzeltenas lapas Bizness & Individuāli saraksti
ZabaSearch Cilvēku meklētājprogramma & Reversā tālruņa numura meklēšana
Cilvēku meklēšana Cilvēku meklētājprogramma
Meklēšana ASV Fona pārbaudes, reversā tālruņa meklēšana & Īpašuma uzskaite
Jebkurš Cilvēku meklētājprogramma & Skaitļa reversā meklēšana
DexKnows Cilvēku meklētājprogramma
E-pasta meklētājs Meklēt pa e-pastu
Privātā acs Cilvēku meklētājprogramma
Public Records.com Publiskie ieraksti & Fona pārbaude
Public Record Now Fona pārbaude Tālruņa meklēšana
The Public Records.com Publiskie ieraksti
Tālruņu grāmata Publick Records & Tālruņa numuri
Bezmaksas telefona izsekotājs Reverse Phone Lookup
Kaimiņi.me Publiskie ieraksti
ASV cilvēku meklēšana Cilvēku meklētājprogramma & Reversā tālruņa numura meklēšana

Kā redzat, pieminētie datu brokeri galvenokārt balstās uz ASV. Tas ir tāpēc, ka DeleteMe ir ASV balstīts pakalpojums, un jūs maksājat par to, lai jūsu dati tiktu noņemti no Rietumu datu apkopošanas pakalpojumiem.

Rezultātā šis pakalpojums ne vienmēr var veiksmīgi noņemt visus datus par jums, kas ir datu starpnieku ārvalstīs. Tas ir neliels DeleteMe pakalpojuma ierobežojums, un tas var nozīmēt, ka tas vairāk patīk ASV iedzīvotājiem.

No otras puses, mēs saprotam, ka tas, kurš rīkojas ar jūsu DeleteMe kampaņu, iesaistīsies pētniecībā, lai mēģinātu atrast jūsu datus tiešsaistē, un, ja DeleteMe aģents var atrast jūsu datus par jebkuru pakalpojumu, kur tos var noņemt, - visas pūles, lai noņemiet tas tiks veikts. Ir arī vērts atzīmēt, ka ASV vietnēs bieži glabājas dati par ārvalstu rezidentiem, tāpēc DeleteMe joprojām ir noderīga, pat ja neesat ASV iedzīvotājs.

Lietošanas ērtums

Abine DeleteMe lietošana ir ārkārtīgi vienkārša. Kad lietotājs ir abonējis, viņiem jāsāk, sniedzot visus datus par sevi, kurus viņi vēlas noņemt no apkopotāju datu bāzēm. Firma lūdz lietotājus sniegt sīkāku informāciju, piemēram, vārdu, adresi, dzimšanas datumu, tālruņu numurus un visus tur esošos pseidonīmus vai vārdus, kurus viņi iepriekš ir zinājuši (pirmslaulības uzvārds, parastas kļūdainas kļūdas utt.)

Lietotāja informācija

Lietotāji var pievienot tik daudz adrešu, vārdu, e-pasta un tālruņu numuru, kas attiecas uz viņiem, un, ja viņi aizmirst jebkādu informāciju, viņi var sākt jaunu kampaņu, kad pirmā ir izdarīta. Pēc tam lietotājiem ir jāaugšupielādē, pa e-pastu vai faksu jāizdzēš vadītāja vadītāja apliecības, pases vai cita valsts izsniegta ID attēls, lai pārliecinātos, ka viņi ir tie, par kuriem viņi saka. DzēstMe nepieciešama šī saīsinātā ID versija (jūs varat paslēpt fotoattēlu un ID numuru), lai jūs noņemtu no dažiem pakalpojumiem.

augšupielādēt identifikācijas karti

Slepenu personas datu nodošana DeleteMe var šķist nedaudz neproduktīva attiecībā uz galveno mērķi - privātuma iegūšanu. Tomēr tas ir vienīgais veids, kā firma var izdzēst jūsu datus, tāpēc šķiet saprātīgi nodrošināt DeleteMe ar PI, ja jūs patiešām vēlaties, lai pakalpojums darbotos.

Tiklīdz pakalpojumā ir jūsu informācija, tas var sākt procesu, kurā tiek lūgts datu brokeriem noņemt jūsu datus no tā datu bāzes. Tas tiek panākts, nosūtot atteikšanās pieprasījumu, kurā tiek lūgts noņemt jūsu datus no šiem pakalpojumiem. Jāatzīst, ka tas ir kaut kas, ko jūs varētu darīt pats. Tātad jūs maksājat par ērtībām, nevis pakalpojumu, kuru varat saņemt tikai ar DeleteMe.

Process

Nododot datus pakalpojumam DeleteMe, tiek sākta jūsu pirmā kampaņa. Abonenti var izdzēst tik daudz datu par sevi, cik viņiem patīk, un viņi var pievienot papildu datu kopas, kad tie iet. Tas nodrošina, ka visas iepriekšējās adreses vai vairākas adreses (ja, piemēram, tām pieder vairāk nekā viena māja) tiek veiksmīgi noņemtas no datu starpnieku datu bāzēm.

Notiek privātuma aizsardzība

Viena lieta, kas jāņem vērā, ir tā, ka, pirms varat pievienot papildu datus savai kampaņai, jāgaida, kamēr DeleteMe nosūtīs jums ziņojumu par notiekošo pieprasījumu. Firma mums teica:

“Ja esat aizmirsis DeleteMe datu lapai pievienot jebkādu informāciju (pseidonīmus, iepriekšējās adreses utt.), Jebkurā laikā to varat pievienot savai datu lapai, piesakoties savā kontā. Ja esat jau saņēmis savu pirmo DeleteMe ziņojumu (trūkst informācijas), varat pieprasīt "ad-hoc" mūsu atbalsta komandas ziņojumu, lai iekļautu jauno informāciju ziņošanas procesā. Pēc tam jaunā informācija tiks iekļauta visos turpmākajos pārskatos. ”

Tādējādi jūs nevarat atjaunināt savu kampaņu pirmajā dienā, tā vietā vispirms jāgaida, kad firma vispirms izskatīs sākotnējo pieprasījumu. Šī iemesla dēļ ir vērts pārliecināties, ka to saņemat pirmo reizi, un pirms ievadīšanas Enter ievadiet visas adreses, pseidonīmus un citus datus, kurus vēlaties izdzēst..

Kad jūsu dati būs veiksmīgi noņemti, firma pārbaudīs ik pēc trim mēnešiem, lai pārliecinātos, vai datu brokeri atkal ir apkopojuši datus par jums. Ja tie ir, process tiks atkārtots, lai nodrošinātu, ka jūsu dati atkal tiek izdzēsti no šīm datu bāzēm.

Visi abonenti pēc katras noņemšanas sesijas saņem detalizētu statusa pārskatu, kurā ir skaidri paskaidrots, kādi dati ir noņemti un no kādiem pakalpojumiem. Tādējādi, lai gan DeleteMe apgalvo, ka pakalpojums tiek veikts gadu, tas faktiski dara jūsu datu dzēšanu četras reizes. Vienu reizi, kad jūs pievienosities, un pēc tam, kad būs pagājuši trīs mēneši, seši mēneši un pēc deviņiem mēnešiem. Pēc tam būs pagājis gads, un būs laiks maksāt par jaunu abonementu.

Ir arī vērts atzīmēt, ka abonenti savam kontam var pievienot tik daudz cilvēku, cik viņiem patīk. Lai gan par katru jauno personu ir jāmaksā par vienu atsevišķi, maksājot

Privātums un drošība

Atrodoties ASV, netiek uzskatīta par labu privātuma pakalpojuma atrašanās vietu. ASV ir rīkojušās un rīkojušās par rīkojumiem, kas ļauj valdībai piespiest firmas ne tikai glabāt un sniegt visu datus valdības izlūkošanas aģentūrām, bet arī darīt to absolūti slepenībā..

ASV likumi nozīmē, ka ir iespējams, ka DeleteMe jau ir izsniegts orderis, kas liek tai saglabāt visus datus, kurus jūs sniedzat. Ja tas tā būtu (un to nav iespējams uzzināt), iespējams, jūsu dati tiek nosūtīti ASV valdībai, ko veic DeleteMe.

Tā kā šīs bažas par privātumu vairs nav redzamas, mēs varam ķerties pie tās privātuma politikas, lai redzētu, kādas garantijas firma nodrošina jūsu datiem. Konfidencialitātes politikā tiek solīts nepārdot klientu datus, kā arī teikts, ka DeleteMe un tā trešo personu darbuzņēmēji datus izmantos tikai pakalpojuma sniegšanai. No politikas:

“Daudzi uzņēmumi gūst labumu no lietotājiem, pārdodot viņu informāciju, bet mēs nekad to nedarīsim. Mēs izmantojam tikai apkopotos datus par to, kā cilvēki izmanto mūsu produktus un mūsu vietni, lai izveidotu labākus produktus. Mēs nekad nedalīsimies ar jūsu personas datiem par jūsu darbībām tiešsaistē un neizmantojam tos, lai mērķētu uz jums individuāli. Ja jūs izvēlēsities reģistrēties mūsu biļeteniem vai saņemt e-pasta atjauninājumus mūsu privātuma emuārā, mēs laiku pa laikam nosūtīsim jums e-pastus ar kuponiem, paziņojumiem un Abine jaunumiem. ”

Politika arī nosaka, ka:

“Dažiem citiem mūsu pakalpojumiem (piemēram, DeleteMe) var būt nepieciešama arī datu koplietošana, lai sniegtu pakalpojumu, piemēram, pieprasot, lai trešo personu vietnes (datu starpnieki un informācijas apkopotāji) noņemtu vai iznīcinātu jūsu personisko informāciju no viņu vietnēm. Lai izpildītu jūsu atteikšanās pieprasījumus, mums, iespējams, būs jāidentificē turētie datu starpnieki, kuriem obligāti ir jādalās ar jums jūsu datu daļās. ”

Šajā konfidencialitātes politikas daļā ir paskaidrots, ka uzņēmumam būs jādalās tavos datos ar datu brokeru firmām, lai viņi tos dzēstu. Nelielas bažas rada tas, ka DeleteMe paziņo, ka datu brokeri šos datus var “noņemt vai apspiest”. Šķiet, ka problemātiski ir tas, ka DeleteMe potenciāli varētu nodot dažus datus datu brokeriem un informācijas apkopotājiem, kas viņiem pašlaik nav..

Šķiet, ka konfidencialitātes politika arī nozīmē, ka daži datu starpnieki var “apspiest”, nevis izdzēst jūsu datus. Tas nozīmē, ka pēc noteikta laika datu starpnieki var sākt jūsu datu apstrādi no jauna (un, iespējams, viņiem būs daži papildu datu fragmenti par jums, kas iegūti no DeleteMe). Tas ir pakalpojuma ierobežojums, jo, lai arī DeleteMe var darīt visu iespējamo, lai lūgtu datu brokeriem izdzēst jūsu datus, tas faktiski nevar garantēt, ka šie datu starpnieki pilnībā izdzēsīs visus jūsu datus. Iespējams, ka datu brokeri vēlēsies novietot jūsu informāciju uz ledus.

Tādējādi tas, vai jūs nolemjat izmantot DeleteMe, ir saistīts ar dažiem svarīgiem apsvērumiem: vai jūs to varat atļauties. Neatkarīgi no tā, vai uzticaties ASV valdībai (un jūs varat ievērot iespēju, ka ASV iestādes jūsu datus var pārtvert). Un neatkarīgi no tā, vai uzticaties datu brokeru firmām neatgriezeniski izdzēst jūsu datus, nevis tikai uz noteiktu laiku “apspiest” tos.

Klientu apkalpošana

DeleteMe izmantošana nav sarežģīta, un šķiet, ka nav iemesla, kāpēc lietotājam būtu jāsazinās ar klientu atbalsta dienestu, lai pakalpojums darbotos pareizi. Tomēr tiem, kuriem ir problēmas vai viņi kaut ko nesaprot, ir iespējams sazināties ar atbalsta dienestu.

Vietnei ir kontaktforma un palīdzības centrs, kas ir aizpildīts ar noderīgiem FAQ, un ASV darba laikā (no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 9–17 pēc Austrumu laika) lietotāji var uzdot jautājumus arī tiešraides tērzēšanas veidā savā vietnē.

sazinieties ar mums

Mēs nolēmām pārbaudīt kontakta formu un ar prieku secinājām, ka atbildes saņēmām ļoti ātri. Tas nozīmē, ka jums nebūs problēmu uzdot jautājumus par pakalpojuma izmantošanu, pat ja tiešraides tērzēšana ir slēgta.

Secinājums

Vārda un adreses meklēšana tiešsaistē parasti datu apkopotāju vietnēs parāda pilnīgu vai daļēju rezultātu. Parasti šāda veida vietnes rediģē daļu informācijas, vienlaikus padarot acīmredzamu, ka ir atrasta īstā persona. Vietnes, piemēram, Spokeo, lūdz ieinteresētajām personām samaksāt, lai redzētu visu šīs personas lietu.

Izmantojot abonementu DeleteMe, veicot šādus meklēšanas veidus, nevienā no šīm datu starpnieku vietnēm nedrīkst parādīties dati, kas nozīmē, ka jūsu dati vairs netiek pārdoti. Tātad, vai tas darbojas?

Pēc mūsu sākotnējās kampaņas mēs atklājām, ka mūsu datus tiešām ir daudz grūtāk atrast. Visas datu brokeru vietnes, ar kurām sazinājāmies, patiešām bija apstrādājušas DeleteMe pieprasījumu, kas nozīmē, ka mūsu digitālais pēdas nospiedums tika ievērojami uzlabots, izmantojot pakalpojumu, kas nozīmē, ka ir godīgi teikt, ka šis pakalpojums dara visu, ko sola.

Jāatzīst, ka pastāv dažas iespējamās bažas par tās bāzi ASV. Lai DeleteMe varētu veikt savu pakalpojumu, jums tieši jāsniedz savi personas dati, kas nozīmē, ka firma par jums iegūst daudz sensitīvas informācijas, ko tā, iespējams, varētu nodot ASV valdībai..

Mēs vēlētos, lai DeleteMe atrastos Šveicē vai Nīderlandē; valstis, kurās ir labāka privātuma aizsardzība attiecībā uz patērētāju datiem un kurās nav iespējas, ka iestādes slepeni vāc datus, ja patērētāji netiek tieši informēti. Tomēr tas ir mazsvarīgs jautājums, kas skar tikai cilvēkus ar īpaši paaugstinātiem draudu modeļiem.

Tā ir arī taisnība, ka DeleteMe nodrošina pakalpojumu, ko patērētāji var izdarīt paši. Un, mūsuprāt, labākais veids, kā aizsargāt savu digitālo privātumu, vienmēr ir samazināt to, kam ir jūsu dati. Šī iemesla dēļ, iespējams, labāks risinājums ir darīt pats.

Protams, patiess turpinājums un sazināšanās ar datu brokeriem, lai lūgtu viņiem noņemt jūsu datus, var būt ilgs un rūpīgs process. Šī iemesla dēļ ir saprotams, ja tā vietā jūs vēlaties maksāt DeleteMe.

Dažiem interneta lietotājiem, maksājot 10,75 USD mēnesī, tiks nodrošināta lieliska naudas atdeve - īpaši, ja esat ASV iedzīvotājs, kura dati tiek apzīmēti ar lielu skaitu tiešsaistes datu starpnieku.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me