DotVPN


ProPrivacy.com Rezultāts
6.8 no 10

Kopsavilkums

DotVPN bauda milzīgu popularitāti kā bezmaksas pārlūka paplašinājums pārlūkprogrammām Chrome un Firefox. Lietotājiem ir arī iespēja iegādāties DotVPN Premium līmeņa abonementu, kas dod piekļuvi DotVPN pilnam serveru sarakstam un palielinātam savienojuma ātrumam..

Ātra statistika

 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  40 Mb / s
 • Jurisdikcija
  Honkonga
 • Vienlaicīgi savienojumi
  5
 • Valstis
  12

Iespējas

DotVPN tiek uzskaitīts kā pakalpojums, ko nodrošina Smart Security Ltd. Smart Security, šķiet, ir reģistrēta Honkongā, taču es biju mazliet apjukusi, kurš vai kāds šis uzņēmums patiesībā ir. Es nevarēju atrast nekādu kontaktinformāciju, un, šķiet, nav vietnes vai kaut kas cits saistībā ar viedo drošību. Lai arī tā nav milzīga problēma, ir satraucoši redzēt tik maz uzskaitīto DotVPN mātesuzņēmumu.

DotVPN reklamē vairāk nekā 700 serveru darbību 10 dažādās valstīs. Tas ir arī mulsinoši, jo DotVPN faktiski piedāvā serverus 12 dažādās valstīs. Turklāt bezmaksas lietotājiem tiek dota tikai iespēja izvēlēties no 12 serveriem un viņiem ir jārisina ātruma ierobežojumi.

DotVPN Premium lietotājiem ir atļauti līdz pieciem vienlaicīgiem savienojumiem ar pakalpojumu, kas ir diezgan patīkami, ņemot vērā pakalpojuma pieejamību. Šajā DotVPN pārskatā ir arī vērts atzīmēt, ka bezmaksas pakalpojuma lietotāji to darīs nevar piekļūt Netflix, Hulu vai citiem straumēšanas pakalpojumiem. Jaunināšana uz piemaksu plānu šie ierobežojumi tiks noņemti.

Apmeklējiet DotVPN »

Ātrums un veiktspēja

Ātruma testi bezmaksas pakalpojumam gandrīz vienmēr sagādās vilšanos. Lai gan DotVPN pārskatīšanas laikā kopējais ātrums bija pienācīgs, pārlūka spraudņa lietošanas laikā es bieži saskāros ar pārtraukumiem un pārtraukumiem..

DotVPN ātrums

Grafiki parāda augstāko, zemāko un vidējo ātrumu katram serverim un vietai. Plašāku informāciju skatiet mūsu pilna ātruma testa skaidrojumā. Lai gan kopējais lejupielādes ātrums nebija pārāk nobružāts, es nevarēju pabeigt augšupielādes ātruma testus šai DotVPN pārskatīšanai. Augšupielādes pārbaude iesaldējās pirms pat sākuma, kas man liek domāt, ka augšupielāde ir ierobežota ar DotVPN bezmaksas pakalpojumu. Neatkarīgi no tā, DotVPN atstāja mani ļoti sarūgtinātu attiecībā uz veiktspēju un uzticamību.

Cena

1 mēnesis

0,00 USD
mēnesī

DotVPN bauda milzīgu popularitāti kā bezmaksas pārlūka paplašinājums pārlūkprogrammām Chrome un Firefox. Lietotājiem ir arī iespēja iegādāties DotVPN Premium līmeņa abonementu, kas dod piekļuvi DotVPN pilnam serveru sarakstam un palielinātam savienojuma ātrumam. DotVPN Premium var iegādāties par cenu mēnesī 4,99 USD vai abonējot katru gadu tikai par 2,99 USD mēnesī.

DotVPN cenu noteikšana

DotVPN Premium līmeņa abonements šķiet diezgan pieņemams, salīdzinot ar dažiem citiem VPN pakalpojumiem, kurus esmu pārskatījis. Neraugoties uz to, ir dažas ar pakalpojumu saistītas problēmas, kuru dēļ jums vajadzētu vilcināties pirms reģistrēšanās. Es minēšu tos tālāk.

DotVPN Premium var atcelt pirmo 30 dienu laikā, lai saņemtu pilnīgu atmaksu, savukārt pēc 30 dienu perioda tiek atmaksāta proporcionāla atlīdzība. Viens no galvenajiem jautājumiem, ko mēs pamanījām uzreiz šīs DotVPN pārskatīšanas laikā, ir tas kredītkartes netiek pieņemtas! (Ja novietojat peles kursoru virs kredītkaršu logotipiem, kas parādīti zemāk esošajā ekrānuzņēmumā, tiek teikts, ka viņi maksā ar viņiem. Lai gan tā varētu būt apsveicamības zīme tiem, kas novērtē anonimitāti, parastais VPN lietotājs būs vīlušies. PayPal ir vienīgā iespēja, ja vēlaties reģistrēties DotVPN Premium.

Lietošanas ērtums

Atbalsts

DotVPN ir pieejams tikai uz biļetēm balstīts atbalsts, kas ir diezgan nepatīkami, īpaši maksas DotVPN klientiem. Ja jums nepieciešama steidzama palīdzība, jūs esat spiests gaidīt stundas (vai pat ilgāk), lai saņemtu atbildi.

Kā jūs varat redzēt iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā, es faktiski saņēmu diezgan ātru atbildi uz manu pieprasījumu (nedaudz vairāk par stundu), bet lietotās angļu valodas zināšanas bija ļoti aizdomīgas. Kādam, kam dots vārds, ir "Douglas Wells", tas bija ļoti aizdomīgs un rada dažus interesantus jautājumus par DotVPN. Vēlreiz pieminēšu, ka DotVPN nav atrodieties Twitter vai Facebook, apgrūtinot saziņu ar viņiem, kad jums nepieciešama šķipsniņa palīdzība. Tomēr viņiem ir pieejama neliela zināšanu bāze, kas satur dažus vispārīgus FAQ.

Pierakstīties

Reģistrējoties DotVPN, jums vienkārši būs nepieciešama e-pasta adrese un parole, lai jūsu konts darbotos. Nav neviena e-pasta apstiprinājuma, kas nozīmē, ka jūs pat varētu izmantot viltotu vai pagaidu e-pasta adresi, lai sāktu lietot DotVPN.

Pēc reģistrēšanās DotVPN jums nosūtīs e-pasta ziņojumu ar saitēm uz viņu lietotnēm (varat arī lejupielādēt no vietnes).

DotVPN iOS VPN klients

Kā jau es minēju šajā DotVPN pārskatā, pakalpojumu sniedzējam nav Windows, Mac vai Linux darbvirsmas klienta. Viņi apgalvo, ka strādā pie tā, lai tos drīz atbrīvotu, bet pa to laiku es izmēģināju iOS VPN lietotni savā iPhone.

Ja vēlaties VPN operētājsistēmai Windows vai Mac VPN, šis pakalpojums, iespējams, nav paredzēts jums. Pielāgotus Linux pakalpojumus ir grūti ienākt, tomēr ir daži pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā Linux GUI. Plašāku informāciju skatiet mūsu labākajā VPN for Linux rokasgrāmatā.

DotVPN iOS lietotne ir pieglaust un ir ļoti līdzīga Chrome spraudnim, kuru arī izmēģināju. Vienkārši reģistrējieties, izmantojot e-pastu un paroli, un par pārējo rūpēsies lietotne. Es biju pārsteigts, īpaši par to, ka DotVPN ir bezmaksas pakalpojums. Ja vēlaties pārlūkprogrammā izmantot pilnu VPN, iesakām pārbaudīt mūsu labākos 5 VPN pārlūkam Google Chrome vai labākos 5 VPN pārlūkam Firefox atkarībā no jūsu izvēlētā pārlūka.

Citi / Bezmaksas pakalpojumi

DotVPN Chrome paplašinājums

Tā kā DotVPN galvenokārt ir pazīstams kā starpniekserveris vietņu atbloķēšanai tieši jūsu pārlūkprogrammā, es nolēmu izmēģināt DotVPN hroma paplašinājumu. Spraudnī ir vairāk nekā 600 000 lietotāju, un tam ir 4 zvaigznīšu vērtējums Chrome interneta veikalā. Es atklāju, ka to ir viegli aktivizēt un ar to izveidot savienojumu, lai sāktu tikai nepieciešamo e-pasta adresi.

DotVPN Firefox paplašinājums

Es izmēģināju arī DotVPN Firefox paplašinājumu, kurš, lai arī nav tik populārs kā Chrome līdzinieks, tomēr darbu paveikts.

Drošība un privātums

DotVPN pārlūka paplašinājumi izmanto SSL starpniekservera savienojumu ar 4096 bitu atslēgu. Darbvirsmas savienojumi un Android VPN lietotāji var izveidot savienojumu, izmantojot OpenVPN protokolu, kamēr IPSec ir ieviests iOS lietotājiem. Par laimi Honkongā nav datu saglabāšanas likumu, kas nozīmē, ka jūsu dati netiks saglabāti vai reģistrēti. Tomēr DotVPN apgalvo, ka saglabā savienojuma žurnālus un dažus savienojuma datus.

Lai gan mēs vēlētos redzēt pilnīgi bez logiem balstītu politiku (piemēram, NordVPN
), izmantojot DotVPN, lai vienkārši piekļūtu bloķētām vietnēm, nevajadzētu radīt pārāk lielas problēmas.

DotVPN neatbalsta straumēm vai jebkāda veida P2P aktivitātes. Lai gan tas nedaudz sarūgtina, ir jēga, ņemot vērā, ka DotVPN būtībā ir jūsu pārlūkprogrammas starpniekservera spraudnis. Īsumā, DotVPN nav VPN pakalpojums, kuru vajadzētu izmantot ikvienam, kurš novērtē privātumu un drošību. DotVPN galvenokārt ir noderīgs, lai pārlūkprogrammā atbloķētu ierobežotas vietnes, nevis aizsargājot jūsu datus.

Noslēguma domas

DotVPN kā bezmaksas pārlūka paplašinājums bez joslas platuma ierobežojumiem ir pietiekami pienācīgs starpniekservera pakalpojums, lai atbloķētu vietnes. Tas varētu būt lieliski skolēniem, kas iestrēguši aiz skolas ugunsmūra, vai cilvēkiem, kuri apiet visus darba vietas ierobežojumus (piemēram, Facebook vai Reddit), bet tie, kas meklē drošību un privātumu tiešsaistē, labāk tiek meklēti citur. Apskatiet dažus alternatīvus bezmaksas VPN pakalpojumus vai arī dodieties uz leju zemāk, lai izmēģinātu DotVPN!

Apmeklējiet DotVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me