Sagraut


ProPrivacy.com Rezultāts
6 no 10

Kopsavilkums

Sagraut
ir decentralizēts mākonis balstīts pakalpojums, kas ļauj uzglabāt failus un sazināties vienam ar otru. Izveidojot brīvprātīgo organizāciju, kas orientēta uz privātumu, ja mēs īpaši skatāmies uz Disroot kā e-pasta pakalpojumu sniedzēju, tā izceļas, pateicoties uzsvaru uz drošību ar pilnīgi bezmaksas atvērtā koda pieeju. Protams, tas neiznāk bez atkāpēm.

Kur balstās disroot?

Disroot tika izveidots Amsterdamā 2015. gadā, kad Nīderlande bija pazīstama ar savu liberālo pieeju drošībai un privātumam. Diemžēl pēdējos gados tas ir mainījies, kad 2017. gada sākumā tika ieviests Wet op de inlichtingenen en veiligheidsdiensten (Wiv) likums, piešķirot virkni uzraudzības pilnvaru arvien autoritāriskākai valdībai. Tulkojot “Izlūkošanas un drošības pakalpojumu likumu”, tas ļauj ierēdņiem uzraudzīt tiešsaistes saziņu, izmantojot viedtālruņus un citas ierīces, profilējot iedzīvotājus un apmeklētājus līdz viņu DNS.

Dis 'saknes' vietne

Nīderlande ir arī izlūkošanas grupas Nine Eyes daļa, kas ir Piecu acu alianses pirmā paplašināšanās, līdztekus Apvienotajai Karalistei, ASV, Kanādai, Austrālijai, Jaunzēlandei, Dānijai, Francijai un Norvēģijai. Lai gan tas nozīmē, ka informāciju var dalīties ar citām aģentūrām, valsts joprojām ir ievērojami atbrīvotāka nekā tās kaimiņvalstis, iegūstot “Brīvas” statusu no Brīvības pasaulē aptauja.

Cik maksā disroot??

Disroot ir pilnīgi bez maksas pastkastē izmantot līdz 1 GB. Ir iespējams aizpildīt papildu krātuves pieprasījumu līdz 10 GB par 0,15 eiro mēnesī GB. Tas ir paredzēts, lai segtu aparatūras, elektrības un uzturēšanas izmaksas, kuras citādi finansē no uzņēmuma shēmas “maksā, kā vēlies”, izmantojot ziedojumus.

Projektā var piedalīties vairākas metodes, tostarp:

 • Kredītkartes, izmantojot PayPal
 • Pati PayPal
 • Flattr
 • Librapay
 • Patreons
 • Tīmekļa vietnē atlasiet Kriptovalūtas

Šķiet, ka Disroot's Patreon sniedz vislielākās priekšrocības, pateicoties saviem ikmēneša 15 USD līmeņa abonentiem, kas saņem papildu 50 GB mākoņa krātuves vietas, e-pasta aizstājvārdus un satriecošu Disroot firmas T-kreklu..

Disroot.org t-sūds

Šīs finansēšanas metodes nestabilā būtība liek jautāt, vai Disroot ilgs. Bieži uzdoto jautājumu sadaļā uzņēmums paziņo, ka tas “plāno turpināt darbu ļoti ilgi”, jo tā administratori un uzturētāji katru dienu paļaujas uz pakalpojumiem, taču tas joprojām prasa vienkārši uzticēties organizācijai.

Nauda tiek tieši ieguldīta pakalpojumā, mērogojot to atkarībā no tā, cik lielu atbalstu tā saņem noteiktā laikā. Paliekot caurspīdīgam, Disroot gada pārskatus dara pieejamus sabiedrībai, lai lejupielādētu un parādītu kārtējā gada progresa grafiku pa mēnešiem..

Disroot funkcijas: pārskats

 • Viens bezmaksas aizstājvārds (vairāk pieejams atbalstītājiem)
 • 1 GB e-pasta krātuves konts (var jaunināt līdz 10 GB, maksājot 0,15 EUR mēnesī par katru papildu GB)
 • E-pasta pielikumi, kuru lielums nepārsniedz 50 MB
 • Augšupielādējiet vairākus failus
 • Saderība starp dažādām ierīcēm, pateicoties IMAP / POP3
 • E2E e-pasta šifrēšana ar OpenPGP
 • Surogātpasta un vīrusu filtrs (ar iespēju iekļaut baltajā sarakstā)
 • Pielāgojami filtri - e-pastu kārtošanai automātiski, tiklīdz tie pienāk
 • Neierobežotas filtru adreses, lai iesūtne būtu sakopta
 • Identitātes (paraksti)
 • Pārsūtīšana
 • Ātra meklēšana
 • HTML e-pasti
 • Lietojumprogrammu komplekts, tostarp mākonis, kalendārs, galerija un piezīmes
 • Pieprasiet piegādi un izlasiet kvītis
 • Vītnes
 • Automātiski pievienojiet adresātus adreses grāmatai

Disroot RainLoop klients

RainLoop ir atvērtā koda e-pasta klients ar gludu interfeisu, uz kura balstās Disroot. Organizācija acīmredzami atbalsta sakāmvārdu “ja tas nav salauzts, nelabojiet”, jo “Disroot” ieviešana ir identiska standarta piedāvājumam.

Disroot Rainloop klients

Jūs varat viegli pielāgot lietas pats, pievienojot savu zīmolu, dodoties uz administratora paneli un augšupielādējot savu fonu. Šis ir minimālistisks, tomēr jauks pieskāriens, ko var redzēt tīmekļa klientā. Jūsu e-pasta adrese ir redzami redzama augšējā labajā stūrī, bet atlikušā krātuves vieta ir atrodama kreisajā apakšējā stūrī procentos. Virzot kursoru virs tā, jums tiks norādīts, cik daudz jums ir atlicis MB, lai jūs varētu maksimāli izmantot savu ierobežoto vietu.

Lielākā daļa no funkcijām, kuras jūs varētu gaidīt, ir pieejamas, piemēram, glīti kompakts vītņots skats, spēja izveidot apakšmapes un atzīmēt lietas kā lasītas lielapjoma formā. Īpaši man patika spēja pieprasīt piegādi un lasīt kvītis, kas varētu noderēt darba vietās. Diemžēl nav iespējas iepriekš ievietot automatizētu atbildi, kad esat prom, piemēram, atvaļinājumā.

Darbvirsmai nav Disroot lietojumprogrammas, taču tās POP3 un IMAP atbalsts nozīmē, ka tā darbosies ar jebkuru klientu operētājsistēmās OS X, iOS, Android, Windows un Linux. Ir pieejams arī RainLoop spraudnis, kas pieejams Nextcloud uz darbvirsmas, un Android repozitorijs, kurā ir Disroot no F-Droid, taču abas metodes ir nedaudz fiddlier tām, kuras nav labi pārzinušas tehnoloģiju..

Vai Disroot piedāvā privātumu?

Pārredzamība ir Disroot kodols ar garu privātuma politiku, kas apgalvo, ka “nelasa / neizskatās un neapstrādā jūsu personiskos datus, e-pastus, failus utt.”. Pēc noklusējuma trim administratoriem ir piekļuve jūsu informācijai, taču tā tai piekļūst tikai tad, kad tiek novērsta problēmu novēršana vai tiek uzskatīts, ka pakalpojumu sniegšanas noteikumi tiek pārkāpti. Abos gadījumos Disroot iepriekš lūgs atļauju vai attiecīgi informēs jūs par darbībām, kas attiecīgi veiktas pret kontu.

Protams, organizācija novērš lielāko daļu informācijas, kas nepieciešama konta atvēršanai, pieņemot anonīmus lietotājvārdus un dažādas maksājuma metodes, kas ļauj jums sniegt tik maz vai tik daudz informācijas, cik jums patīk. Izveidojot kontu, jums ir jānorāda esoša e-pasta adrese, taču tā tiek izmantota tikai verifikācijas nolūkos un netiek saglabāta Disroot serveros. Žurnālus glabā tikai diagnostikas nolūkos un glabā ne ilgāk kā 24 stundas, ja vien nav skaidri norādīts citādi.

Disroot ir pilnībā saderīgs ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu (GDPR), ļaujot jums kontrolēt savus personas datus. Organizācija brīdina jūs, ka, iespējams, jūs varat tikt pakļauti tīmekļa izsekotājiem no tādiem kā Facebook, Twitter un Google, pateicoties tā iegulšanas sistēmai, taču tas ir atkarīgs no tā, kā jūs izmantojat sniegtos pakalpojumus un to, ko jums pa e-pastu nosūta citi cilvēki.

Cik droša ir disroot?

Izskatīšanās, ka uzņēmumam viss ir saistīts ar privātumu, drošības departamentā šķietami trūkst. Tās galvenais mākoņa pakalpojums ir balstīts uz Nextcloud, kurā pašlaik ir atspējota pilnīga šifrēšana, jo ilgstoši pastāv problēma ar darbvirsmas lietojumprogrammu. Ar RainLoop darbināms e-pasta pakalpojums atsakās no uzlabotā šifrēšanas standarta (AES), taču aizsargā piekļuvi saviem serveriem, iekļaujot informāciju SSL / TLS, nodrošinot, ka saņēmējs atbalsta arī šāda veida šifrēšanu. Tajā ir arī iebūvēts GPG šifrēšanas atbalsts, lai gan iepriekš tam bija problēmas.

Disroot palīdz bloķēt kontu, izmantojot divu veidu divu faktoru autentifikāciju (2FA): ar laiku balstītas vienreizējas paroles (TOTP) metodes, piemēram, Google autentifikators vai Universal 2nd Factor (U2F) ierīces, piemēram, USB atslēgas. Mēs vienmēr iesakām uz aparatūru balstītu 2FA, jo tas ir visdrošākais, taču mēs atzīstam, ka TOTP ir vairāk pieejams vairākās platformās.

Organizācija ir veikusi piesardzības pasākumus pret vissliktākajiem scenārijiem, diska šifrēšanu ieviešot Disroot. Tas palīdz novērst datu noplūdi, kad serveri tiek nozagti, konfiscēti varas iestāžu vai jebkādā veidā tiek fiziski manipulēti.

Cik viegli ir iestatīt disroot?

Kaitinoši, Disroot nepadara vienkāršu pierakstīšanos uz saviem pakalpojumiem. Galvenais Google meklēšana norāda jūsu mākoņa pieteikšanās virzienā, kas savukārt neietver pierakstīšanās lapu vai saiti uz to. Tā vietā šķiet, ka jūs domājat virzīties uz sadaļu “Aizmirsāt paroli?”, Noklikšķiniet uz “Atcelt”, jo jums acīmredzot vēl nav paroles un tikai tad jums tiek parādīta opcija “Jauna lietotāja reģistrācija”..

Tā kā Disroot ļauj atgūt paroles, tas neparakstās uz pilnīgu nulles zināšanu politiku. Reģistrējoties, tas rīkojas piesardzīgi, tomēr ar stingrām prasībām un indikatoru, kas norāda, cik spēcīga ir jūsu parole. Cenšoties samazināt datu vākšanu līdz minimumam, Disroot lūdz tikai:

 • Lietotājvārds (tas var būt anonīms pseidonīms)
 • Parole
 • E-pasta adrese verifikācijas nolūkiem

lietotājvārds

Kad būsit izpildījis pieprasījumu par bezmaksas Disroot kontu, jums būs jānoklikšķina uz sniegtās saites vai jāievada kods, kas nosūtīts uz jūsu verifikācijas e-pasta adresi. Tas manī izraisīja dažas problēmas, jo pirmā e-pasta saņemšanai bija vajadzīgs ilgāks laiks nekā vietnes automātiskajai 15 minūšu noilgai. Ja vien jūs aktīvi nenoklikšķināsit uz tīmekļa lapas, lai gaidīšanas laikā atsvaidzinātu atpakaļskaitīšanu, lapas derīguma termiņš beigsies, un, šķiet, jums vajadzēs procesu atkārtot vēlreiz..

Jūsu jaunā @ disroot.org e-pasta adrese tiek automātiski izveidota, izmantojot jūsu lietotājvārdu, ja jūsu konts tiks apstiprināts.

Vietne un klientu atbalsts

Manas problēmas ar vietni rodas, atvienojoties no vietnes mākonis.disroot.org, kur atrodami pakalpojumi, un uz informāciju balstīta disroot.org, kur ir pierakstīšanās lapa. Trešā vietne ar nosaukumu lietotājs.disroot.org tiek izmantots kā Lietotāju pašapkalpošanās centrs, kurā var veikt konta izmaiņas. Pārvietošanās starp šiem trim ir nevajadzīgi grūta, ja lietas ir paslēptas ļoti specifiskos ceļos, taču to var viegli atrisināt, izmantojot vienkāršu “pierakstīties / reģistrēties” hipersaiti un mājaslapas iespēju.

Disroot.org mājas lapa

Turpretī Disroot klientu apkalpošana bija nevainojama, ar lielu 2 stundu reakcijas laiku un skaidrām, precīzajām atbildēm. Lielāko daļu problēmu var atrisināt, apskatot informāciju, kas sniegta vietnes sadaļās Par mums, Pakalpojumiem, Emuārā, Pamācībās un BUJ, bet aģenti nodrošina laipnu drošības tīklu sabiedrības vadītai platformai..

Manas pēdējās domas disotēkā

Disroot konfidencialitātes politika ir saistoša un pamatota pasaulē, kur citi pakalpojumu sniedzēji meklē jums informāciju balstītus datus. Tas nevar sasniegt tādu pašu ērtības līmeni kā daži citi komerciāli piedāvājumi, taču bez reklāmām, izsekošanas un paturot prātā patiesu brīvību, privātumu, federāciju un decentralizāciju, ir ļoti maz tādu, kas var nostāties līdz kājām. -pēdiņa ar Disroot gan brīvajā, gan maksas tirgū.

Bezmaksas versija jau ir pilnībā piedāvāts pakalpojums, kas piedāvā kalendārus, kontaktus, pieejamās piezīmes un, pats galvenais, krātuvi mākoņos. Bet, protams, ir vērts maksāt par pakalpojumu, jo Disroot katru mēnesi iekasē kafijas tases ekvivalentu.

Diemžēl tās Nīderlandes operāciju bāze apgrūtina konkurences ieteikšanu, it īpaši, ja esat ar mieru maksāt. Piemēram, Posteo savā privātuma politikā varbūt nav tik izsmeļošs, bet piedāvā nedaudz drošāku iespēju - tikai 1 EUR mēnesī, un tas atrodas Vācijā, valstī, kas pazīstama ar savu stingro nostāju attiecībā uz privātumu.

Kopumā Disroot ir neticami iespaidīgs ar sabiedrības virzītu pakalpojumu, kas noteikti visvairāk iepriecina, lai atdalītos no Google, Microsoft un citu korporāciju titāniem. Projekta aizraušanās ir atsvaidzinoša tempa maiņa, kas tikai bagātinās platformas virzību uz priekšu.

Plusi

 • Bezmaksas ar lētiem jauninājumiem
 • Uzsvars uz privātumu, datu samazināšanu, nulles izsekošanu, zaļo enerģiju, ilgtspējību, sociālo taisnīgumu
 • Var pieprasīt sava domēna saistīšanu, ja esat atbalstītājs
 • Pilnībā piedāvāts: mākoņu krātuve, kalendārs, kontakti, piezīmes, dažādu klientu savietojamība, vilkšanas un nomešanas atbalsts
 • Tīrs un pielāgojams lietotāja interfeiss

Mīnusi

 • Nav pieejamas .com adreses
 • Atrodas valstī “Nine Eyes”
 • Nav automātiskās atbildes funkcijas
 • RainLoop ir rakstīts PHP, servera puses valodā atvērtam avotam
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me