AizsardzībaVPN


 • Cenu noteikšana

  No plkst 2,49 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
7 no 10

Kopsavilkums

DefenceVPN ir VPN nodrošinātājs, kas sāka darbību 2016. gada beigās, tāpēc tas ir ļoti jauns pakalpojums. Uzņēmums atrodas Kanādā, padarot to par TunnelBear un Windscribe tautieti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par pakalpojumu mūsu speciālistu pārskatā, izlasiet!

DefenceVPN pakalpojums paplašinās gandrīz katru dienu. Uzņēmums sāka darbību bez savas lietotnes, taču tagad tam ir viena. Arī serveru tīkls tiek pastāvīgi pārskatīts, un 2017. gada maijā vienlaicīgi tika pievienotas 20 jaunas serveru vietas.

Ātra statistika

 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  27 Mb / s
 • Jurisdikcija
  Kanāda
 • Vienlaicīgi savienojumi
  5
 • Valstis
  16

Iespējas

DefenceVPN izmantoja, lai piedāvātu versiju, kas atbalsta vienādranga (P2P) piekļuvi tīklam, un versiju, kas to izslēdza. Tagad tajā darbojas tikai P2P draudzīgā versija. Citas funkcijas ietver:

 • Nav datu caurlaidspējas ierobežojumu
 • Nav lietojuma droseles
 • Ātri savienojuma ātrumi
 • Dubultā datu šifrēšana
 • Privāta DNS izšķirtspēja
 • Avārijas poga
 • DNS noplūdes aizsardzība

Lai iegūtu papildinformāciju par VPN izmantošanu, izmantojot torrentu, apskatiet labāko torrent vietņu VPN.

Apmeklējiet DefenceVPN »

Ātrums un veiktspēja

Ātruma testiem es pārbaudīju neaizsargātu savienojumu ar Maiami (ASV) un pēc tam uz Londonu (Lielbritānija). Es savienoju ar Maiami no Karību jūras reģiona ar DefenceVPN serveri Ņujorkā un pēc tam atkal ar serveri Čikāgā. Pēc tam es izveidoju savienojumu ar DefenceVPN serveri Londonā un vēlreiz izmēģināju savienojuma ar Lielbritāniju ātrumus. Katrā ziņā savienojumu pārbaudīju piecas reizes, izmantojot vietni testmy.net. Aizsardzība Vpn 15

Grafiki parāda augstāko, zemāko un vidējo ātrumu katram serverim un vietai.

Ātrums, kāds tika izveidots savienojumos, kurus pārvaldīja VPN, bija ievērojami līdzīgs ātrumiem, kas tiek sasniegti ar neaizsargātiem savienojumiem. Lai gan iepriekš redzamajos grafikos redzēsit, ka ātrumi nav pilnīgi vienādi, iespējams, noteiktu variācijas lielumu izveidoja pamatā esošais interneta pakalpojums.

IP noplūdes testi tika veikti ar VPN serveri Londonā, kas tika piemērots šai līnijai. Šajos izmēģinājumos tika iesaistīti vairāku vietņu pakalpojumi. Tās ir ipleak.net, test-ipv6.com, IPv6 noplūdes un doileak.net. DefenceVPN izturēja visus iespējamos testus. Mans interneta pakalpojumu sniedzējs neietver IPv6 tulkojumu, tāpēc šie testi nebija iespējami.

Cenas un plāni

Uzņēmums sāka savu darbību ar pakešu klāstu, bet tagad piedāvā tikai vienu. Jūs varat iegūt labāku mēneša likmi, ja pierakstāties uz ilgāku laiku un samaksājat iepriekš. Visiem abonēšanas periodiem ir septiņu dienu naudas atdošanas garantija.

DefenceVPN cenu noteikšana

Tā kā pakalpojums ir tik jauns, daudzi uzlabojumi vēl tiek gatavoti. DefenceVPN plāno pieņemt Bitcoin, taču šī maksājuma iespēja vēl nav pieejama. Šobrīd jūs varat norēķināties ar kredītkarti vai ar PayPal.

Privātums un drošība

DefenceVPN atzīst, ka Kanāda nav ideāla vieta privātumam. Tomēr tas to mazina, izmantojot ārpakalpojumus saviem serveriem ārvalstīs, lai varētu apgalvot, ka nespēj neko reģistrēt. Vietne paziņo, ka "DefenceVPN neizseko un neuzrauga lietotāju darbības, kamēr ir izveidots savienojums ar VPN." Visticamāk, tā ir daļēja patiesība.

VPN serverim ir jāseko līdzi, kuras ienākošās atbildes sakrīt ar klientu, pretējā gadījumā tas nevarēja pārsūtīt atbildes. Tātad savienojuma laikā ir jābūt aktivitāšu reģistrēšanai. Galvenā problēma saistībā ar VPN privātumu ir tā, vai VPN uzņēmums saglabā šo darbību informāciju pēc sesijas pārtraukšanas vai vairs nav nepieciešama operācijām..

Vēl viens iemesls, kāpēc var būt iespējams, ka uzņēmums izliec patiesību ar šo paziņojumu, ir tas, ka tiek apgalvots, ka tas savus pakalpojumus nodod ārpakalpojumos. Tātad, kad tiek norādīts, ka DefenceVPN neveic darbību reģistrēšanu, tas nenozīmē, ka neviens neveic žurnālus. Ārpakalpojumu uzņēmums varētu labi saglabāt lietotāju darbību ierakstus, un šiem žurnāliem DefenceVPN varētu būt likumīgi pieejama, kad tiek izdarīts spiediens..

Uzņēmums vada garantijas kanāriju. Šis ir žurnāls ar periodisku paziņojumu par to, ka uzņēmumam nav izsniegts orderis informācijas izpaušanai. Informantiem tiek uzdots neinformēt aizdomās turamos, ka viņi tiek izmeklēti, tāpēc neviens VPN uzņēmums nespētu brīdināt savus pavēstes lietotājus. Tādējādi lietpratīgiem klientiem jāmeklē nepilnības paziņojumu laika posmā. Ja trūkst viena laika perioda, tas nozīmē, ka uzņēmumam tika pavēlēts nodot informāciju.

Šifrēšana un iestatījumi

Kopš operāciju uzsākšanas DefenceVPN ir mainījusi šifrēšanas sistēmu. Sākot ar 2017. gada jūliju, to plāno mainīt vēlreiz. VPN ir pieejams tikai ar OpenVPN metodoloģiju. Tā ir laba lieta, jo šis VPN protokols ir vislabākais pieejamais. Tomēr OpenVPN drīzāk ir atvērtā koda bibliotēka, nevis stingrs noteikumu kopums.

Sākotnēji uzņēmums savu OpenVPN ieviesa, izmantojot uzlabotās šifrēšanas standarta (AES) šifrēšanu ar 256 bitu atslēgu. Vēlāk tas tika mainīts uz Blowfish šifrēšanu. Tomēr par to pārāk neuztraucieties, jo uzņēmums plāno atgriezties pie 256 bitu AES šifrēšanas pirms 2017. gada augusta sākuma..

Sesijas izveidošanu aizsargā ar 2048 bitu RSA šifrēšanu. Tas ir pieņemams drošības līmenis. Tomēr galvenie nozares dalībnieki stiprina šo savienojuma stadiju, palielinot RSA atslēgas garumu līdz 4092 bitiem. DefenceVPN atslēgu izplatīšanai izmanto Diffie-Hellman, kas nodrošina, ka katrai sesijai tiek izmantotas jaunas atslēgas.

Citi drošības pasākumi ir integrēti klienta programmatūrā, kas darbojas jūsu datorā. Tajos ietilpst nogalināšanas slēdzis, kas nodrošina, ka jūsu dators neturpina interneta savienojumu, ja VPN nav iesaistīts. Uzņēmums nodrošina savu Domain Name System (DNS) pakalpojumu, kas ir metode, kuru datori izmanto, lai tīmekļa adreses pārtulkotu interneta adresēs.

Lietošanas ērtums

Tāpat kā viss pārējais ar šo VPN, kopš uzņēmuma darbības sākuma vietne ir pilnībā mainījusies. Vietnes galvenā lapa ir viena gara sadaļu virkne, kas aptver pirmos četrus vienumus augšējā navigācijas joslā. Izvēlnes Pieteikšanās, Emuārs un Atbalsts novirza uz citām lapām.

Runas burbuļi ekrāna apakšējā labajā stūrī nodrošina piekļuvi tiešraides atbalsta tērzēšanai. Mājaslapas apakšā atrodas ātro saišu virkne.DefenceVPN kājene

DefenceVPN atbalsts

Noklikšķiniet uz runas burbuļiem vietnes apakšējā labajā stūrī, lai atvērtu tērzēšanas logu. Jums, iespējams, būs jāgaida kādu laiku, pirms kāds atbild uz jūsu jautājumu. Nav rindas indikatora, tāpēc jūs varētu domāt, ka esat ticis ignorēts. Tomēr pakārties tur.

Atbalsta poga izvēlnes joslā novirza uz FAQ lapu. Šajā lapā ir arī poga, kas ļauj jums paaugstināt atbalsta biļeti. Klikšķiniet uz "Atveriet atbalsta biļeti" lai nosūtītu ziņu atbalsta komandai, ja atklājat, ka tiešraide nav vadīta. Atbalsta kontaktu lapa ir standarta tīmekļa veidlapa.

Aizsardzības Vpn 8

Process

Atcerieties, ka jums ir septiņas dienas, lai pārbaudītu sistēmu un joprojām saņemtu kompensāciju, ja jums nepatīk VPN. Nereģistrējieties, ja nākamās nedēļas laikā jūs, iespējams, novērsīsit steidzamus uzdevumus.

Pierakstīties

Vietnes augšējā izvēlnes joslā noklikšķiniet uz opcijas Cena un pēc tam nospiediet "Sāc" pogu izvēlētajam abonēšanas periodam. Parādīsies pārklājums, kurā parādītas jūsu maksājuma iespējas. Noklikšķiniet uz vēlamās metodes, lai turpinātu. Abonējot pakalpojumu pilnībā anonīmi, jūs nevarat izvairīties, jo jūs vienmēr varat atrast savu maksājuma veidu. Konta apmaksas procesā tiks izveidots atkārtota maksājuma līgums.

Pārbaudiet iesūtni pēc maksājuma pabeigšanas, jo tur tiks nosūtīta jūsu konta informācija. Pirms konta aktivizēšanas jums jāapstiprina sava adrese, noklikšķinot uz pogas e-pastā. Pēc tam jūs varat pieteikties vietnes lietotāja zonā un datorā lejupielādēt VPN klienta programmatūru.

Lietotne

Pirmoreiz izmantojot lietotni, jums jāievada konta akreditācijas dati. Ja jūs noklikšķiniet uz "Saglabāt pieteikšanos" rūtiņu, jums tas vairs nebūs jādara. Gan lietotājvārds, gan parole ir reģistrjutīgi. Šie ir akreditācijas dati, kurus norādījāt, iestatot kontu. Kad esat ieradies, jums jānorāda, kurā atrašanās vietā vēlaties atrasties. Pirms lietotnes atvēršanas ir jānoklikšķina vēl divos ekrānos..

Aktīvā lietotne ir ļoti maza, un tā parādās ekrāna labajā apakšējā stūrī. Noklikšķiniet uz servera atrašanās vietas, lai pārslēgtu serverus, un nospiediet ieslēgšanas / izslēgšanas slīdni, lai ieslēgtu VPN. Ikreiz, kad noklikšķināsit prom no lietotnes, tā pazudīs. Noklikšķiniet uz ikonas sistēmas teknē, lai to atgūtu. Izvēlnei Iestatījumi var piekļūt, lietotnē noklikšķinot uz sugas simbola. Ir ļoti maz iespēju manipulēt. "Atspējojiet internetu, ja nav pievienots VPN" izvēlnes vienums ir jūsu nogalināšanas slēdzis.

Citas platformas

Pašlaik DefenceVPN nepiedāvā savas lietotnes versiju operētājsistēmai iOS. Uzņēmuma atbalsta pārstāvis man paskaidroja, ka viņi to ir uzrakstījuši, bet tas joprojām notiek apstiprināšanas procesā Apple. Tā vietā iOS īpašnieki saņem manuālus norādījumus par VPN iestatīšanu savos iPad un iPhone. Ir ierīcēm paredzēta lietotne, kurā darbojas operētājsistēma Android. Ir arī lietotnes versija, kas paredzēta Mac OS X, kā arī operētājsistēmai Windows 10.

Noslēguma domas

DefenceVPN darbojas labi. Pakalpojums strauji mainās, tāpēc ar laiku, kad jūs izmēģināt, tas varētu būt nedaudz labāks. Izmantojiet atmaksas perioda priekšrocības, lai pārliecinātos, ka tas nodrošina visus nepieciešamos pakalpojumus no VPN.

Apmeklējiet DefenceVPN »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me