Dašlāns


 • Cenu noteikšana

  No plkst USD 3,33
  mēnesī

Paroles, kas izveidotas, lai novērstu neatļautu piekļuvi, pēdējos gados noplūžu un pārkāpumu dēļ ir kļuvušas par drošiem drošības rīkiem. Drošs paroļu pārvaldības pakalpojums Dashlane sola šīs rūpes padarīt par pagātni, saglabājot un nostiprinot paroles, kā arī atklājot ievainojamības tumšajā tīmeklī.

ProPrivacy.com Rezultāts
6 no 10

Kopsavilkums

Ņemot vērā to, ka Dašlana nav pirmā šāda veida programmatūra, mēs izpētīsim, kā 6.1922.0 versija sacenšas ar konkurentiem un vai pakalpojums ir tā vērts.

Ātra statistika

 • Valsts
  ASV

Pārskats

Lai arī daudzas vietnes jau ir ieviesušas reģistrjutības prasības, pievienojot ciparus un dažreiz pat simbolus, paroles tiek pieļautas visā cilvēka parolē, sākot ar to paredzamību un beidzot ar to, cik reizes viena parole tiek izmantota dažādos kontos. Tas palielina noplūdes iespējamību, jo sensitīvi dati nonāk nepareizajās rokās. Galu galā, ja viens konts ir apdraudēts, tad daudzi citi bieži ir pakļauti riskam.

Dašlāns ne tikai aizsargā kontus, bet arī uzlabo lietotāju pieredzi, darbojoties kā vienas pieturas aģentūra. Lietotājiem būs jāatceras tikai viena galvenā parole, jo programmatūra pašreizējās paroles glabā šifrētā datu bāzē. Šīs vājākās paroles var arī aizstāt, izmantojot paroļu ģeneratoru un dažos gadījumos paroli mainītāju, lai stiprinātu drošību.

Dašlāna cena

Tāpat kā konkurenti, arī Dashlane darbojas kā freemium produkts, sadalot funkcijas starp bezmaksas un Premium versijām. Lai arī bezmaksas dalībnieki saņems brīdinājumus par drošību un varēs automātiski aizpildīt pierakstīšanās un pierakstīšanās ekrānus, tie var būt ierobežoti līdz 50 parolēm vienā ierīcē. Dašlāna Premium pakalpojums parasti maksā 39,99 USD gadā, atslēdzot šos ierobežojumus. Turklāt Premium ievieš Dark Web Monitoring, pievieno VPN pakalpojumu un ļauj lietotājiem droši koplietot sensitīvus datus ar citiem cilvēkiem.

Pēc reģistrēšanās lietotājiem nekavējoties tiek piešķirta 30 dienu Premium maksa par brīvu. Paroles pārvaldnieku joprojām var izmantot pēc šī perioda beigām, taču tas tiks attiecināts tikai uz bezmaksas versiju, ja vien lietotājs neievada kartes informāciju vai nesaista savu PayPal, lai pagarinātu abonementu..

Ja neesat pārliecināts par Dashlane, mūsu ceļvedī varat redzēt citus mūsu iecienītos paroļu pārvaldniekus.

Uzstādīt

Sēdēdams mazāk par 1 MB, Dašlāna izpildāmais ir neticami viegls, un to var lejupielādēt tieši no vietnes Windows, macOS, Android, iOS un Linux. Pats produkts ātri instalējas, ļaujot lietotājiem galvenajā izvēlnē pieteikties vai izveidot jaunu kontu.

Dašlāna iestatīšana

Mēs iesakām lietotājiem šīs sākotnējās iestatīšanas laikā ievadīt spēcīgu galveno paroli, jo tā būs atbildīga par Dashlane pievienoto kontu aizsardzību. Par laimi, ir kontrolsaraksts, kurā visiem ir jābūt vismaz 8 rakstzīmēm, ieskaitot vismaz vienu lielo burtu, vienu mazo burtu un vienu numuru.

Windows lietotāji arī saņem iespēju aktivizēt Windows Hello, vēl vairāk nodrošinot savu kontu ar sistēmas bāzes parolēm un biometrisko drošību. Tā vietā lietotāji mobilajā tālrunī sava konta atbloķēšanai varēs izmantot iebūvēto pirkstu nospiedumu skeneri.

Laipni lūdzam Dašlāna ekrānā

Kad tas ir aizpildīts, lietotāji tiek sveikti ar virkni ceļvežu. Lai arī pastāv iespēja izlaist tos garām un nokļūt tieši menedžera kodolā, ceļveži palīdz izskaidrot pilnu funkciju kopu, kas Dašlānam ir jāpiedāvā..

Programmatūra automātiski atrod paroles, kas saglabātas katrā sistēmā instalētajā pārlūkprogrammā, un ļauj lietotājiem tās importēt pakalpojumā, ilgtermiņā ietaupot laiku. Šo metodi vislabāk var veikt, izmantojot tikai pašreizējo noklusējuma pārlūku, jo vecās paroles no citiem pārlūkiem var viegli sajaukt kontus ar vairākām izvēles iespējām.

Importējiet paroles pārlūkprogrammā

Pēc tam lietotājam tiek piedāvāts pievienot savam noklusējuma pārlūkam paplašinājumu, racionalizējot ierobežotu piekļuvi pakalpojumam, ieskaitot paroļu glabātuvi un informāciju par pašreizējām vietnēm..

Pievienojiet Dašlana paplašinājumu

Visbeidzot, lietotāji var nekavējoties ierakstīt savu informāciju automātiskās aizpildes formā, kas sastāv no lietotāja vārda, nosaukuma, dzimšanas datuma un tālruņa numura. Lielākā daļa no tām nav obligātas, un viss, kas ir aizpildīts, kļūs par noklusējuma ievadi vietnei, kurā tiek pieprasīta informācija.

Dašlāna automātiskās aizpildes forma

Iespējas

Lai izceltos no pūļa un paliktu konkurētspējīgs, Dašlāns savam parolei ir ieviesis vairākas galvenās funkcijas. Šīs funkcijas ietver:

 • Savietojamība ar Windows, macOS, Android, iOS un Linux
 • Automātiski saglabājiet informāciju un automātiski aizpildiet pieteikšanās veidlapas
 • Integrācija un saderība 6 pārlūkiem (Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Internet Explorer, Opera un Safari)
 • Automātiskais paroļu ģenerators
 • Paroļu sinhronizācija visās ierīcēs
 • AES256 šifrēšana
 • Divfaktoru autentifikācija ar populārām lietojumprogrammām (Google Auth, Duo Mobile unAuthy)
 • Biometriskā drošība (Android, iOS un Windows)
 • 5 minūšu taimeris paroles automātiskai bloķēšanai
 • Regulējams automātiskās izslēgšanās taimeris
 • Drošas piezīmes
 • Maksājumu izsekošana
 • Digitālā pase & ID
 • Droša mobilā pārlūkprogramma
 • Paroles veselības rādītāji
 • Paroles mainītājs
 • Noplūdušu un nozagtu datu tumša meklēšana tīmeklī
 • VPN

Mākoņu sinhronizāciju var iespējot visās galvenajās mobilajās un darbvirsmas platformās, ļaujot lietotājiem automātiski aizpildīt informāciju vairākās ierīcēs ar vienu galveno paroli. Dašlāns izmanto uzlaboto šifrēšanas standartu 256 un ļauj veikt divu faktoru autentifikāciju, biometrisko drošību un automātisko bloķēšanu, saglabājot jauku un drošu informāciju..

Lietotāji var izsekot ne tikai parolēm. Dašlāns arī ļauj lietotājiem rakstīt drošas piezīmes, saglabāt pases vai ID digitālo versiju un noformēt digitālo maku, lai uzraudzītu savas kredītkartes vai PayPal kontu. Kā papildu piemaksa tas viss ir pieejams visās ierīcēs.

Paroles mainītājs

Paroles maiņas rīks ir neticami ērts, veicot tieši to, ko saka uz skārda. Tas pilnveido vienmuļo procesu, kurā jums ir atkārtoti jānostiprina konti ar drošākām parolēm, piesakoties vietnē ar norādītajiem akreditācijas datiem un mainot lietas jums. Tomēr šim procesam ir vairāki brīdinājumi.

Dašlāna paroles mainītājs

Pirmkārt, rīks ir saderīgs tikai ar iesaistītajām vietnēm, pašlaik ierobežojot tikai aptuveni 552 dažādus domēnus. Tas ir neticami ierobežots un nozīmē, ka lietotājiem labāk jānostiprina nesaderīgi konti ar Paroļu ģeneratoru, lai labāk nostiprinātu viņu drošību.

Otrkārt, paroles mainītājs ir atkarīgs no iestatīšanas posmā veiktās importēšanas precizitātes. Lai gan tas var būt neticami laika ietaupītājs, dažas no manām glabātajām parolēm bija novecojušas, un, lai izmantotu automatizēto procesu, man bija jāveic manuāla iejaukšanās ar pašreizējām parolēm..

Protams, ja lietotājs nolemj, ka Dašlāns nav paredzēts viņiem, nav tāda rīka, kas viegli atgrieztu veiktās izmaiņas. Tas nozīmē, ka lietotājiem būs vai nu jābūt neticamai atmiņai, lai atcerētos jaunās, bezjēdzīgās paroles, nomainītu tās pirms Dashlane atinstalēšanas, vai arī izmantotu atkopšanas metodes, lai atiestatītu izmaiņas..

Tumšā tīmekļa skenēšana

Līdztekus paroles drošībai Dark Web Scanning var piekļūt, izmantojot identitātes informācijas paneli, ļaujot lietotājiem pārraudzīt datus par noplūdēm un pārkāpumiem. Tas ietver paroles, pieteikšanās, e-pastus, kredītkartes, tālruņu numurus un adreses, sniedzot sadalījumu par to, kas ir drošs un kas ir apdraudēts.

Dashlane Dark web scanner

E-pasta adrešu skaitam, ko lietotājs var izsekot, nav ierobežojumu, taču katra no tām ir jāpārbauda, ​​pirms Dašlāns sāk izsekot datus. Ja kaut kas nav kārtībā, drošības trauksmes tiek skaidri parādītas kā push paziņojums mobilajā telefonā un uznirstošais logs uz darbvirsmas, palīdzot lietotājiem paziņot par problēmām, kurām nepieciešama tūlītēja uzmanība.

Tumšas tīmekļa informācijas meklētājs

VPN

Dašlāna VPN ir vienīgā Premium funkcija, kas nav jāiekļauj 30 dienu bezmaksas izmēģinājumā, tā vietā, lai lietotājiem pieprasītu iegādāties abonementu. Atšķirībā no vairuma pakalpojumu, uzņēmums neierobežo joslas platumu vai pievienotās ierīces, ļaujot jums aizsargāt tik daudz sistēmu, cik vēlaties..

Dašlana VPN lietotne

Jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no 26 dažādām valstīm ar vienu klikšķi, ar minimālu upurēšanu interneta ātrumam. Lai gan tas ir lieliski piemērots, lai saglabātu jūsu privātumu publiskajos savienojumos, Netflix diemžēl nosaka, kad tas tiek izmantots, kas nozīmē, ka jūs nevarat piekļūt dažādām straumēšanas giganta bibliotēkām..

Lietošanas ērtums

Jaunpienācēji tiek apstrādāti ar iepriekšminēto funkciju skaidrojumiem, savukārt programmatūras veterāni var viegli to izlaist. Process tiek pilnveidots, nodrošinot lietotājiem iespēju importēt visos instalētajos pārlūkos saglabātās paroles un lejupielādēt noklusējuma paplašinājumu..

Pakalpojums ir pieejams visās lielākajās platformās, un visas Windows, macOS, Linux, Android un iOS ir sinhronizētas. Katra saskarne ir intuitīvi izstrādāta, lai būtu draudzīga gan lietotājiem, kas pirmo reizi atgriežas, gan, lai padarītu Dashlane perfektu tiem, kuri labi nepārzina tehnoloģijas..

Ja izveidosit jaunu kontu, lietotāji automātiski tiks aicināti saglabāt savu informāciju Dashlane, savukārt esošie konti to pašu pamudinās, mainot paroles. Šī kombinācija ar automātiskās aizpildes veidlapu, kuru lietotāji var aizpildīt iestatīšanas laikā, ļauj Dašlanei automātiski aizpildīt pareizu informāciju, lai lietotājiem tik tikko nebūtu jāpaceļ pirksts. Un, ja Dašlana nenotiek, lai automātiski aizpildītu visu jūsu vietā, vienkārši noklikšķiniet uz uz uzņēmuma logo pa labi no pieteikšanās joslas.

Dašlana pieteikšanās ekrāns

Diemžēl Dašlāna ir ierobežota ar vietnēm, izmantojot pārlūka paplašinājumus, kas padara programmatūru mazāk nekā ideālu tiem, kas vēlas nodrošināt instalētās programmas un lietojumprogrammas..

Mobilais

Dašlāna lietotāja saskarne ir konsekventa visās tās platformās. Android un iOS sānjoslā atrodas opcijas, kas atrodamas darbvirsmas versijas “rīkos”, novēršot nevajadzīgu lēcienu uz izvēlni.

Dašlāna mobilais

Jebkurš pārlūks var izmantot Dašlāna automātiskās aizpildes iespējas, taču pakalpojums nodrošina arī savu iegulto pārlūku Android un iOS. Uzņēmums paziņo, ka lietotāji maksimāli izmanto Dashlane, padarot to par noklusējuma pārlūku, tomēr, ņemot vērā atbalsta klāstu, man vēl nav jāredz nekāds papildu ieguvums salīdzinājumā ar daudzajām alternatīvām..

Sinhronizācija

Dašlāns sinhronizē jūsu datu šifrētas kopijas, nodrošinot, ka tiem var piekļūt visās atbalstītajās ierīcēs. Pēc aktivizēšanas sinhronizācija notiek automātiski ik pēc 5 minūtēm un ikreiz, kad dati tiek mainīti uz jebkuras platformas. Varat arī manuāli sinhronizēt datus, pieskaroties pogai “sinhronizēt tūlīt” vai izmantojot īsceļus, piemēram, F5 operētājsistēmā Windows un + + Ron Mac.

Dašalnes sinhronizācija

Automātiskā bloķēšana (ieteicams)

Ievērojot visus piesardzības pasākumus, Dashlane savā programmatūrā ir ieviesis virkni automātisko slēdzeņu. Pēc noklusējuma lietotājiem ir piecas minūtes, lai rediģētu sensitīvos iestatījumus, pirms atkal jāatslēdz ierīce ar galveno paroli vai biometrisko drošību. Pārliecinieties, ka izmaiņas veic tikai autorizēti lietotāji, un to nevar mainīt.

Ja jūs atstājat ierīci bez uzraudzības, Dašlana lietotājiem arī ļauj pievienot automātisku atteikšanos no neaktivitātes. Tas ilgst no 15 minūtēm līdz dūšīgām 10 stundām, lai gan mēs vienmēr iesakām minimālo laiku, kad tas attiecas uz drošību.

Drošība un privātums

Dašlāns pilnībā pārredz savus drošības pasākumus, pat publicē emuāra ziņu, kurā sīki aprakstīta šifrēšana iesācējiem. Kā gaidīts, dienests izmanto militārā līmeņa AES-256 šifrēšanu, lai sinhronizēšanai paroles glabātu gan lokāli, gan mākonī..

256 bitu atslēgu iegūst no jūsu galvenās paroles, izmantojot PBKDF2 sajaukšanu, un pēc tam izkliedē ar nejaušiem datiem, kas pazīstami kā sāls. Pēc tam tas vairākas reizes tiek “kodēts”, lai uzlabotu drošību un privātumu, izmantojot turpmāku nejaušināšanu. Dašlāna nulles zināšanu politika uzlabo šo metodi, jo uzņēmums atsakās saglabāt galveno paroli savos serveros.

Klientu atbalsts

Dašlane ir īpašs palīdzības centrs, lai palīdzētu cilvēkiem instalēt programmatūru, lai uzzinātu, kādas problēmas varētu rasties. Tas ir neticami viegli orientēties, un tajā ir iekļauts tikai St darbināms interaktīvs ceļvedis, lai racionalizētu bieži uzdotos jautājumus un padarītu to risinājumus.

Vietne ir pieejama angļu, franču, vācu un spāņu valodā, lai gan e-pasta atbalsts ir pieejams tikai pirmajās trīs valodās. Angļu valodā runājošie var izmantot tērzēšanas atbalstu no plkst. 9:00 līdz 18:00. EST no pirmdienas līdz piektdienai piekļuva no vietnes apakšējā labā stūra, kur teikts: “Mēs esam šeit, lai palīdzētu!”.

Dašlana tiešraide

Premium līmeņa dalībniekiem tiek dota prioritāte salīdzinājumā ar bezmaksas lietotājiem, kas nozīmē ātrāku reakcijas laiku. Nav skaidrs, vai tas attiecas arī uz bezmaksas 30 dienu izmēģinājumu vai nē, taču darbinieki atbildēja uz mūsu vaicājumu tikai minūtēs, neatkarīgi no tā.

Pašlaik Dašlāna atbalsts nav pieejams pa tālruni, taču komandai ir īpaša Twitter lapa, lai palīdzētu sociālo mediju entuziastiem. Dašlana arī pastāvīgi atjaunina lietotājus, izmantojot viņu emuāru, tāpēc ir daudz vietu, kur iegūt nepieciešamo informāciju.

Secinājums

Ir viegli saprast, kāpēc Dašlāns tiek noturēts tik augstu, ar pieejamo lietojumprogrammu, plašo atbalsta klāstu un izcilo funkciju klāstu. Platformā ne tikai tiek glabātas jūsu paroles, bet arī tiek sniegti norādījumi, kā tās nostiprināt un kad tās ir apdraudētas. Iebūvētais VPN ir arī lielisks, kaut arī negaidīts bonuss, kas tiks izpildīts lielākajai daļai mērķu, pat ja Netflix abonenti nevar izmantot priekšrocības.

Mēs vienmēr uztraucamies ieteikt programmatūru, kas piedāvā tikai gada abonementus, taču nulles zināšanu politika to padara drošāku nekā cita veida komerciālā konkurence. Savienošana pārī ar divu faktoru autentifikāciju palīdz vēl vairāk bloķēt kontu darbību, lai gan lietotāji, kas apzinās drošību, varētu vēlēties apsvērt KeePass, ja viņi vēlas drosmīgi veikt sarežģīto, atvērtā pirmkoda, Techie konfigurāciju.

Kopumā Dashlane ir stabila all-in-one programmatūra, kas ir lieliski piemērota jaunpienācējiem, kuri vēlas uzlabot viņu drošību un privātumu. Izmaksas ir grūti pamatot tiem, kam jau pieder VPN, taču gluds interfeiss un intuitīva vadības sistēma noteikti liek cilvēkiem staigāt.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me