CryptoStorm

 • Cenu noteikšana

  No plkst 7,00 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
6 no 10

Kopsavilkums

CryptoStorm ir ātra tiešsaistes drošība, kas balstīta uz žetoniem, publicēta ar ierobežotu lietojumu, neierobežota lietojuma, bez kompromisiem un kliedzieniem. & privātuma [VPN] pakalpojums. ”Kā mēs redzēsim šajā CryptoStorm pārskatā, pakalpojumu sniedzējam ir lielas bažas par uzmundrinājumiem un pašreklāmām, taču neizdodas izturēt savu.

CryptoStorm uz marķēšanas balstīta abonēšanas metode ir interesanta, taču tā ne tuvu nav tik revolucionāra kā rēķins.

Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  Varbūt Islande, varbūt nē
 • Vienlaicīgi savienojumi
  4
 • Valstis
  9

Apmeklējiet CryptoStorm »


CryptoStorm cenas un plāni

CryptoStorm cenu veidošanas struktūra ir nedaudz neparasta. Pamatcena ir USD 6 USD mēnesī, ar nelieliem ietaupījumiem, iegādājoties ilgāku abonementu. Piemēram, pērkot gada abonementu, tiek ietaupīti tikai USD 6, nekā mēnesī maksājot.

1 mēnesis

7,00 USD
mēnesī

Abonēšanas pirkšana tomēr palielina atļauto vienlaicīgo savienojumu skaitu. Piemēram, gada abonements ļauj vienlaikus savienot ne vairāk kā četras ierīces.

Ir arī iespējams iegādāties viena mēneša abonementu paketes. Tomēr šie komplekti neatbilst parastajām abonēšanas opcijām. Piemēram, jūs varat iegādāties sešu vai gadu abonementus, bet piecu vai 11 mēnešu paketes.

Šķiet, ka tas ir apzināts mēģinājums samulsināt faktu, ka paketes maksā apmēram tādu pašu cenu kā abonementi, neskatoties uz to, ka tiek piedāvāts tikai viens savienojums (piemēram, USD 52/12 = 4,33 USD, savukārt USD 48/11 = 4,36 USD)..

Ir arī iespējams samaksāt USD 1,86 par nedēļas abonementu, kas ir parocīgs pakalpojuma izmēģināšanai. Šī opcija ir laipni gaidīta, jo CryptoStorm nepiedāvā bezmaksas izmēģinājumu vai naudas atdošanas garantiju.

Bezmaksas “Cryptofree” mezgla esamība netiek labi reklamēta, un man tas bija jaunums, kad es pirmo reizi vadīju klientu. Šajā bezmaksas serverī nav datu ierobežojumu, taču pakalpojums darbojas ļoti lēni (ātruma testus skatiet vēlāk šajā pārskatā).

Maksājums tiek veikts, izmantojot CryptoStorm daudz uzlaboto marķieru sistēmu (skat. Zemāk). Žetonus var iegādāties tieši CryptoStorm vietnē, izmantojot PayPal vai trešās puses maksājumu apstrādātāju Stripe.

Stripe pieņem maksājumus, izmantojot kredītkarti / debetkarti, ieskaitot priekšapmaksas debetkartes. Tas arī pieņem maksājumu Bitcoin. Ja maksājumi tiek veikti caur Stripe, tad CryptoStorm nebūs ierakstu par to, kas veica maksājumus, lai gan Stripe.

Žetonus var iegādāties arī no trešo personu tālākpārdevējiem. Atcerieties, ka neatkarīgi no tā, cik izmantotā maksājuma metode bija anonīma, CryptoStorm joprojām zinās jūsu patieso IP adresi.

CryptoStorm VPN funkcijas

CryptoStorm piedāvā šādas funkcijas:

 • Nav žurnālu
 • Maksājums, izmantojot pagaidu sajauktus žetonus, kurus pārdod trešo personu tālākpārdevēji (teorētiski)
 • Līdz četriem vienlaicīgiem savienojumiem (viena gada + abonementiem)
 • DNSCypt un DNSChain atbalsts
 • Pieņem Bitcoin un priekšapmaksas debetkartes (izmantojot Stripe)
 • Izlases veida porta izvēle (tikai operētājsistēmai Windows)
 • Serveri deviņās valstīs
 • OpenVPN protokols
 • Ir atļauta P2P straumēšana

Serveri galvenokārt atrodas Eiropā, bet ir arī ASV un Kanādā. Lai iegūtu papildinformāciju par straumēšanu, skatiet mūsu labāko torrent vietņu VPN.

CryptoStorm Token maksājums

Līdz šim unikālākā un uzlabotā funkcija, ko piedāvā CryptoStorm, ir spēja maksāt, izmantojot sajauktos marķierus. Teorētiski tos var iegādāties, izmantojot trešās puses tālākpārdevējus. Tas nodrošina, ka maksājumi, kas attiecas uz CryproStorm, ir anonīmi. Žetoni kā tādi nav saistīti ar kontu. Katrs marķieris vienkārši ļauj jums izmantot pakalpojumu noteiktu laiku.

Šķiet, ka ideja šos marķierus tirgot, apmainīt un pārdot trešo personu tālākpārdevējiem. Teorētiski tā nav slikta ideja, lai gan es neredzu, kā tas ir vairāk anonīms nekā VPN, kas pieņem maksājumus, izmantojot veikalu kartes vai skaidru naudu. Tomēr praksē šķiet, ka sistēma ir kaut kas nepatīkams. Jūs varat iegādāties žetonus tieši no CryptoStorm vietnes, un to var izdarīt anonīmi, izmantojot Bitcoin.

Saite Tālākpārdevēji galvenajā tīmekļa vietnē tomēr izsauc brīdinājumu par HTTPS sertifikātu. Ja jūs ignorējat brīdinājumu, jūs nokļūstat CryptoStorm foruma lapā, kurā it kā ir uzskaitīti tālākpārdevēji. Bet daudzas saites šajā lapā ir ļoti senas, un neviena tālākpārdevēja saite, uz kuras noklikšķināju, darbojās (patiešām, noklikšķinot uz daudzām šādām saitēm, tika ģenerēti arī brīdinājumi par sertifikātiem)..

Daži atsevišķu žetonu pārdošanas apjomi privāti izrādās patiesi, lai gan man, protams, nebūtu lielas pārliecības vai vispār nebūtu pārliecības, pērkot žetonu ar trešo personu starpniecību šajā lapā, jo tie ir vienkārši privāti pārdošanas darījumi, kuriem nav reputācijas un / vai darījuma, vai līdzīgas sistēmas.

DNSCrypt

Windows logrīka v3 funkcijas nodrošina DNSCrypt atbalstu: “Tagad jūsu DNS vaicājumi tiks paslēpti no jūsu ISP, pirms jūs pat izveidosit savienojumu ar CS, tāpēc, ja vien tie neizseko visiem mūsu DNSCrypt / DeepDNS IP (tieši tāpēc jūs varat izvēlēties -CS DNSCrypt serveris v3), viņi pat nezina, ka jūs izveidojat savienojumu ar CS. ”Galvenā priekšrocība, ko šeit redzu, ir spēja droši izveidot savienojumu ar DNS serveriem, kas nav CryptoStorm. Tam vajadzētu palīdzēt pārvarēt šķēršļus VPN pakalpojumu sniedzējiem, kurus īsteno tādi novadi kā Ķīna.

DNSChain

DNSChain ir tehnoloģija, kuras mērķis ir novērst esošās problēmas ar HTTPS sertifikātu autentifikācijas sistēmu. Tā vietā sertifikātu autentificēšanai izmanto Namecoin blockchain. Man šeit ir raksts par to. Tā ir laba ideja, bet, cik man zināms, tā ļoti paliek attīstības posmā. Tas nozīmē, ka tas noteikti nav gatavs izstādes laikam.

CryptoStorm privātums

CryptoStorm izraksta rēķinu par privātuma čempionu, taču tā vietnē nav pieejama nekāda informācija par uzņēmumu. CryptoStorm darbinieks aizstāvēja uzņēmuma pseidononimitāti šajā vecajā reddit amatā, bet personīgi es dodu priekšroku uzticēšanās uzņēmumiem, kurus vada personas, kuras ir gatavas uzņemties personīgu atbildību par viņu vadītajiem pakalpojumiem. Tomēr es saprotu, ka daži, iespējams, novērtēs apmetņa un durkļa pieeju.

Jurisdikcija

Tas tomēr nozīmē, ka nav iespējams droši pateikt, kādā jurisdikcijā darbojas CryptoStorm. Cik vērts, Douglas Spink ir ASV pilsonis, un Baneki Privacy Computing Inc. ir reģistrēts Kanādā (skatīt papildinājumu)..

Mēs parasti iesakām izvairīties no Kanādas VPN privātuma apsvērumu dēļ, jo Kanāda ir aizrautīga NSA vadītās Piecu acu spiegošanas alianses locekle. Šajā pārskatā (kurā tiek runāts arī ar CryptoStorm pārstāvi) teikts, ka CryptoStorm atrodas Islandē.

Es tomēr nevaru atrast citu apstiprinājumu tam. Islande ir labvēlīga privātumam, bet, ja CryptoStorm patiešām atrodas tur, tad ir interesanti atzīmēt, ka tā no šīs vietas nevada nevienu serveri. Atjaunināt: CryptoStorm man teica, ka: "Kurā valstī jūs atrodaties no juridiskā viedokļa? Islande, patiesībā mums ir vienalga." Hmm. Jāsaka, ka neesmu pārāk pārliecināts. Šeit arī ir vērts īsi atzīmēt, ka Spink savienojums ir licis domāt, ka CryptoStorm ir medus katls.

Apmeklējiet CryptoStorm »

Cryptostorm: Baļķi

CryptoStorm apgalvo, ka žurnālu vispār nav, lai gan tas reālā laikā skaidri uzrauga servera darbību: “Galveno un statusa žurnālus var iestatīt uz / dev / null, lai patiesi atspējotu reģistrēšanu, taču tas nozīmēs, ka pakalpojumu sniedzējam nebūs piekļuves noderīga statistika, piemēram, cik lietotāju pašlaik ir savienoti ar instanci (un tādējādi ar katru fizisko serveri).

Lielākajai daļai no viņiem (arī mums) ir nepieciešama šī informācija, lai izsekotu, cik konkrēts serveris ir aizņemts, un mēs zinām, kad konkrētam klasterim ir nepieciešams papildu mezgls.! ”Nedaudz satraucošāks:

“Tā kā mums nepatīk ideja par reālu IP parādīšanos jebkur statusa žurnālos, mēs pārveidojām OpenVPN avotu, lai joprojām varētu skatīt pievienoto lietotāju skaitu (kopā ar saņemtajiem / nosūtītajiem baitiem, kopš tā laika savienotiem utt.) , bet IP adrese vairs nav šo datu sastāvdaļa. Mēs izveidojām UNIX .diff plāksteri jebkuram citam, kurš vēlas darīt to pašu ar OpenVPN, kas pieejams šeit (piemērojiet ar “plāksteri -p1 < noip.diff`). ”

Vai tiešām ir laba ideja modificēto, pārbaudīto un tagad pilnībā auditēto OpenVPN kodu modificēt ar nepārbaudītu un neauditētu plāksteri? Es ļoti gribētu, lai visi žurnāli tiktu vienkārši nosūtīti uz / dev / null, kā to dara tādi pakalpojumu sniedzēji kā AirVPN.

Vai CryptoStorm ir drošs?

VryptoStorn izmanto šādus OpenVPN iestatījumus:

Vadības kanāls: AES-256 šifrs. RSA un SHA parametri nav definēti (tls-šifrs TLS-DHE-RSA-WITH-AES-256-CBC-SHA), tāpēc pieņemšu noklusējuma OpenVPN RSA-2048 rokasspiediena šifrēšanu un HMAC SHA-1 hash autentifikāciju. Pilnīga priekšlaicīga slepenība (PFS) tiek nodrošināta ar Difija-Helmaņa apmaiņas (DHE) atbalstu..

Datu kanāls: AES-256-CBC šifrs ar HMAC SHA-512 hash autentifikāciju. Šie iestatījumi ir labi, lai arī ir tikai tikpat droši kā noklusējuma OpenVPN iestatījumi, kas tiek izmantoti vadības kanālam (kas, jāsaka, ir droši).

Kā parasti, visi IP tiek koplietoti, lai palielinātu privātumu. Vai vēlaties uzzināt vairāk? Lūdzu, iepazīstieties ar manu VPN šifrēšanas rokasgrāmatu un pieciem 2017. gada visdrošākajiem VPN. CryptoStorm saka, ka papildu drošībai tas izmanto pliku metālu serverus, kas ir piestiprināti ar precizitāti. Izņemot faktu, ka pastāv dažas juridiskas problēmas attiecībā uz GPLv2 garantijas garantiju, tas izklausās labi.

Vietne Cryptostorm

Gaumes atšķiras, bet man personīgi CryptoStorm vietne ir viena no neglītākajām un neprofesionālākā izskata vietnēm, ko esmu redzējis kopš 1990. gadiem.. Cryptostorm Mājas 2

Lielākas bažas rada iespaidīgo skanīgo buzzvārdu intensīva izmantošana, kuriem, šķiet, nav lielas nozīmes. Šī īsā, tomēr vienlaikus vārdainā un žargoniski sarežģītā valoda dominē arī forumu lapās, kas ir vietnes CryptoStorm pamatā. Satraucoši, ka daudzas saites mājas lapā ved uz HTTPS sertifikātu.

Šādas pamata kļūdas maz rada pārliecību par pakalpojuma tehniskajām iespējām. Tagad ... es esmu tehnoloģiju vadītājs, bet man ir grūti sekot daudz tam, kas tiek teikts vietnē un forumos. Ja kaut kas, es uzskatu, ka valoda ir mulsinoša, un ka tā apgāž teikto.

Šo situāciju nepalīdz uzlabot tas, ka forumu meklēšanas rīks konsekventi nespēja atdot manis pieprasītos rezultātus. Tomēr, šķiet, ka CryptoStorm ir lojāla fanu bāze, kas aktīvi piedalās foruma diskusijās. Tāpēc CryprtoStorm izlikšanas stilam ir jāpiemīt dažiem.

CryptoStorm atbalsts

Atbalsts tiek saņemts, izmantojot (uz pārlūkprogrammu balstītu) IRC tērzēšanas kanālu, izņemot foruma lapās. Jautājumus varat arī ievietot CryptoStorm Twitter kanālā.

CryptoStorm klientu apkalpošanas lapa

Neskatoties uz to, ka IRC kanāls ir diezgan aizņemts, es nespēju iegūt apmierinošas atbildes uz maniem jautājumiem. Iepriekš ir vienīgā saņemtā atbilde, pēc kuras es vairākkārt atvienojos. Atjauninājums: es 5 dienas vēlāk saņēmu atbildi uz čivināt, kas apmierinoši atbildēja uz maniem jautājumiem.

Process

Kad CryptoStorm būs saņēmis samaksu, tas jums nosūtīs marķiera kodu pa e-pastu (teorētiski jūs varat arī iegādāties žetonus no trešo personu tālākpārdevējiem). Tāpēc e-pasta adresei jābūt derīgai, taču pietiks ar vienreiz lietojamu e-pasta kontu.

CryptoStorm Windows “logrīks” v3

Logrīku var lejupielādēt no vietnes sākumlapas. Ir labi atzīmēt, ka logrīks ir atvērts avots, taču, lai arī ir pieejami md5 un SHA saīsinājumi, pilns PGP paraksts nav. Šī nav laba forma atvērtā pirmkoda programmatūrai, jo nav garantijas, ka tā nav tikusi sagrozīta.

CryptoStorm Windows klients

Hm… kā jebkurā veidā, formā vai formā notiek pieteikšanās VPN serverī “Pieteikšanās darknet ..."?!! Tas ir simptoms veida maldinošajam žargonam, kas atrodams visos šī pakalpojuma līmeņos.

Lietotne CryptoStorm Windows

Esmu redzējis skaistāku programmatūru, taču tas tiek paveikts.

CryptoStorm logi

Jūs varat izvēlēties jebkuru porta numuru (UDP vai TCP) vai arī nejauši izvēlēties portu. Pēdējā iespēja var palīdzēt pārvarēt VPN cenzūras pasākumus un apmulst VPN izmantošanu.

Cryprostorm logrīks 3

Logrīkam ir DNS un WebRTC aizsardzība pret noplūdi (IPv6 DNS ir vienkārši atspējots). Kā mēs redzēsim tālāk, IPv6 adreses joprojām tiek noplūst, izmantojot WebRTC. Iepriekš es apspriedu DNSCrypt funkcionalitāti. Nav nogalināšanas slēdža.

CryptoStorm veiktspēja (ātruma, DNS, WebRTC un IPv6 testi)

Visi testi tika veikti ar mana Virgin Media UK šķiedru savienojumu, izmantojot OpenVPN lietotāja datugrammas protokolu (UDP). Tie tika veikti tīri instalētā virtuālajā mašīnā, izmantojot vadu Ethernet savienojumu.

Grafiki parāda augstāko, zemāko un vidējo ātrumu katram serverim un vietai. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu pilna ātruma testa skaidrojumu, taču ņemiet vērā, ka esmu pārgājis uz Speedtest.net Beta (HTML5), jo tas pašlaik dod konsekventākus rezultātus nekā testmy.net.

Iekavās esmu pievienojis arī vidējos ping rezultātus (latentums), jo tas vislabāk atspoguļo reālās lapas ielādes laiku un tādējādi uztverto ātrumu. Cryptostorm Down 2Kriptogrāmata augšup

Lieki piebilst, ka lejupielādes ātruma rezultāti ir ļoti nesamērīgi. “Pārsteidzošs tīkla ātrums līdz šim, tas ir drausmīgi” tas tā nav.

Tikai neinteresējot, es arī testēju “CryptoFree” serveri ar šādiem rezultātiem (vidējā vērtība): Lejupielādējiet 0,38 Mbps, Augšupielādējiet 0,89 Mbps, Ping: 654,2. Šie ātrumi praktiski nav izmantojami. Cryptostorm Ip noplūde

Vienkārši IP noplūdes testi, izmantojot ipleak.net, atklāja WebRTC IPv6 noplūdi. Tas nozīmē, ka vietnes var redzēt IPv6 lietotāju reālo IP adresi, kas ir pilnīga VPN kļūme. Lai iegūtu papildinformāciju par WebRTC noplūdēm, lūdzu, skatiet šeit. CryptoStorm nedarbojās ne ar ASV Netfix, ne ar BBC iPlayer.

Citas platformas

“Logrīks” ir pieejams tikai operētājsistēmai Windows, bet rokasgrāmatu iestatīšanas rokasgrāmatas ir pieejamas operētājsistēmai Linux (dažādi distros), Android, iOS un OSX (kaut arī OSX saite ievada e-pastā norāda uz Linux instrukcijām). Izmantojot trešās puses programmatūru, jūs varat izveidot paroli, un lietotājvārds ir pilnvaras koda SHA512 sajaukums. Es neesmu 100% pārliecināts, kādas priekšrocības tas dod, salīdzinot tikai ar paša koda izmantošanu, taču tāds var būt. Vietnē ir iekļauts SHA512 kalkulators, lai padarītu šo soli vieglu, lai gan daži, iespējams, nenovērtē faktu, ka, lai tas darbotos, ir nepieciešams JavaScript..

Papildinājums: Douglas Spink

Neviena diskusija par CryptoStorm nevar būt pilnīga, neminot Douglas Spink. CryptoStorm ir VPN pakalpojuma CryptoCloud reinkarnācija, kas ir Baneki Privacy Computing Inc. meitasuzņēmums (vai, iespējams, tuvs darba partneris). ir ierakstīts kā teikts). Savukārt CryptoStorm gadu gaitā ir noliedzis, ka Spinkam ir jebkāda pašreizēja saistība ar uzņēmumu. Tas padara diezgan dīvainu šādu tikai pirms gada izdotu paziņojumu: “Viņš tomēr atgriezās un neilgu laiku pēc atbrīvošanas no jauna iesaistījās, bet pēc tam viņu atkal arestēja, un pārējā komanda viņu norobežoja un aizveda / aizkavēja jebkura viņa pieeja jebkam. ”Ir vērts atzīmēt, ka Spinkam ir ļoti atšķirīgs rakstīšanas stils, kas caurvij CryptoStorm vietni. Neatkarīgi no tā, vai viņš joprojām ir iesaistīts, viņš viennozīmīgi bija CryptoStorm radīšanas virzītājspēks.

Tātad, kas ellē ir Spink?

 • Spinks bija veiksmīgs amerikāņu uzņēmējs un adrenalīna junkie, kurš zaudēja miljonus un 2002. gadā iesniedza bankrota pieteikumu.
 • Viņš ir arī izteikts zoofilijas aizstāvis.
 • 2005. gadā viņš tika notiesāts par 375 mārciņu (34 miljonu ASV dolāru vērtas) kokaīna kontrabandu. Lai arī Spinks tika notiesāts uz 17 gadiem cietumā, viņš tika atbrīvots tikai pēc 3 gadiem pēc "plašās sadarbības ar izmeklētājiem".
 • 2010. gadā viņš tika arestēts par labdarības saimniecības vadīšanu Kanādā. Šķiet, ka tas noveda pie tā, ka viņš tika nosūtīts atpakaļ uz cietumu vēl uz 3 gadiem
 • Pēc atbrīvošanas no amata 2013. gadā viņš “gandrīz nekavējoties aizbēga no tiesas, apejot tiesneša rīkojumus, ka viņš ir prom no interneta, kur Spink pārvalda vairākas vietējās vietnes un emuārus”.
 • 2014. gadā viņš tika iesaistīts Port Stenlija policijas izmeklēšanā par pazuduša suņa atrašanu un tika atrasts, ka viņš “iekāpj zirgos pie tuvējā īpašumā ar domājamu vārdu”. Spinks tika arestēts, bet vēlāk tika atbrīvots..
 • 2015. gada augustā Spinks tika arestēts Londonā un “turēja apcietināšanas orderi par 90 dienu soda izlaišanu par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem Vašingtonas štatā”. Viņš tika atbrīvots ar “kļūdu”.
 • 2017. gada novembrī Spinks atgriezās Port Stenlijā un tika arestēts pēc pārtraukuma policijā pēc izlīguma ar bijušo kaimiņu, kura suns tika apsūdzēts par zādzību. Šīs sajukšanas rezultātā nodega viņa bijušā kaimiņa māja.
 • 2016. gadā viņš tika deportēts no Kanādas, lai ASV stātos pretī neizmaksātām nežēlīgas apsūdzībām par dzīvniekiem.

Kriptovētru apskats: secinājums

Ignorējot savienojumu Spink, CryptoStorm ir ļoti moderns VPN pakalpojums ar vienu labu centrālo ideju - žetoniem. Teorētiski tie ļauj ļoti nošķirt jūsu samaksu par pakalpojumu no jūsu reālās identitātes. Bet, tā kā CryptoStorm vienkārši nav pietiekami populārs, lai būtu plaukstošs tirgus, kurā cilvēki pērk un pārdod tālāk šos marķierus “anonīmi”, lielākā daļa ieguvumu ir tīri teorētiski. Pastāv arī spēcīgs arguments, ka norēķini ar veikala karti vai pat skaidru naudu (Mullvad un ProtonVPN) ir vēl anonīmāki. Ir arī vērts atcerēties, ka neatkarīgi no tā, cik anonīma ir jūsu maksājuma metode, VPN sniedzējs jebkurā gadījumā vienmēr zinās jūsu patieso IP adresi. CryptoStorm ir jāuzslavē par to, ka tajā nav žurnālu, bet tikai tas, ka pakalpojums ir lēns un piedāvā ļoti lēnu atbalstu. Šifrēšana ir pareiza, taču tāpat kā lielākajā daļā citu CryptoStorm reklamēto lietu, tā nav tik laba, kā norāda hype. Tomēr, runājot par hype, šķiet, ka CryptoStorm ir entuziastiska lietotāju bāze, kas skaidri atsaucas uz niknojošo žargonu smago rakstīšanas stilu, kas raksturo tā vietni un foruma lapas (Spink?).

Apmeklējiet CryptoStorm »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me