CloudAlly


CloudAlly ir mākonis-mākonis rezerves risinājums, kas pirmo reizi tika uzsākts 2011. gadā. To izstrādājusi Izraēlas firma, kurai ir biroji ASV, Lielbritānijā un Austrālijā. Šis pakalpojums ļauj uzņēmumiem vai privātpersonām viegli dublēt failus no vairākām tiešsaistes glabāšanas platformām. Izmantojot CloudAlly, lietotāji iegūst iespēju iespējot dublējumus daudzās platformās - ar iespēju pārvaldīt arhīvus un savlaicīgi atgūt zaudētus vai bojātus datus no jebkura momentuzņēmuma..

ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

Droša mākoņa krātuve ir lielisks veids, kā nodrošināt jūsu datu aizsardzību pret nejaušu ierīces pazušanu, nepareizu darbību vai ļaunprātīgu iejaukšanos; piemēram, uzlaušanas vai izpirktās programmatūras uzbrukumiem. Kad tas notiek lielākajā daļā mākoņa platformu, šie dati tiek neatgriezeniski zaudēti. Piemēram, izmantojot Dropbox, nav iespējams atgūt nejauši vai ļaunprātīgi iznīcinātus failus - tiklīdz mape Miskaste ir iztukšota; faili ir pazuduši uz visiem laikiem.

Mākoņu glabāšanas platformu saistītā rakstura dēļ šie SaaS pakalpojumi var kļūt par krāpšanas upuriem, ko izraisa pikšķerēšana. Šādos apstākļos piedzīvotie datu zaudējumi var būt ļoti dārgi. CloudAlly mērķis ir atrisināt šo problēmu, nodrošinot automatizētas visu jūsu tiešsaistes krātuves kontu dublējumkopijas.

CloudAlly ir dublējuma pakalpojums no mākoņa līdz mākonim, kas ļauj uzņēmumiem vai privātpersonām viegli dublēt failus no tādiem pakalpojumiem kā Office 365 Backup, Dropbox, GSuite, SalesForce, Box vai SharePoint Online. CloudAlly nodrošina, ka visi dati, kas tiek glabāti šajās tiešsaistes SaaS platformās, tiek regulāri dublēti Amazon S3 krātuvē, kas aizsargā tos pret nejaušiem vai ļaunprātīgiem zaudējumiem šajās trešo pušu platformās. Izmantojot CloudAlly, abonenti iegūst neierobežotu Amazon rezerves krātuves vietu, kas ir uzreiz pieejama, lai ātri un ērti atjaunotu vai eksportētu datus..

Cenu noteikšana

CloudAlly var iegādāties abonementa veidā katru mēnesi vai gadu. Abonēšana aptvers tikai vienu pakalpojumu vienlaikus, tāpēc jums būs jāmaksā par katru atsevišķi, ja jums ir nepieciešami vairāki dublējumi no vairākiem pakalpojumiem.

Mēneša līgums jums maksās 3 USD, un tam būs vai nu viena lietotāja dublējums, vai arī 10 GB datu (atkarībā no tā, kuru pakalpojumu vēlaties dublēt). Gada līgums maksās jums 30 USD, ietaupot 6 USD no kopējās mēneša cenas. Šīs izmaksas tiek uzskatītas par diezgan saprātīgām. Tomēr, ja vēlaties dublēt Dropbox un G komplektu (piemēram), jums būs jāmaksā 60 USD gadā, kas sāk kļūt diezgan dārgi. Un, ja vēlaties atkal saglabāt 20 GB datu, nevis 10 GB, tas maksās dubultā (6 USD mēnesī).

Ja plānojat izmantot CloudAlly biznesam, varat dalīties ar lietotāju skaitu, kas jums ir GSuite vai Office 365 Backup, kā arī ar jūsu rīcībā esošo Dropbox datu daudzumu (piemēram), un firma jums piešķirs cenu par to, kā dublēt viss bizness un visi tā individuālie lietotāji. Firma nodrošinās 10% atlaidi firmām ar vairāk nekā 100 lietotājiem un / vai 500 GB + datu.

Ir arī vērts pieminēt, ka šo pakalpojumu ir iespējams bez maksas izmantot 15 dienas, kas nozīmē, ka varat to bez riska pārbaudīt, lai redzētu, kā tas darbojas.

Iespējas

  • Dublējums no Microsoft Office 365 dublējuma vai G Suite (ietver disku, e-pastus, kontaktpersonas, kalendārus, uzdevumus un arī ar G Suite vietnēm).
  • Dublēt e-pastus, izmantojot IMAP, no jebkura e-pasta pakalpojuma / klienta
  • Dublēšana no SharePoint, OneDrive, MS Groups, Box, Google Team Drive Backup vai Dropbox (faili, dokumenti un saraksti).
  • Backup Salesforce Production (smilšu kastes vide, standarta objekti, pielāgoti objekti, dokumenti, pielikumi, tērzēšanas plūsmas & Metadati).

Uzstādīt

Pirmā lieta, kas jums jāsāk lietot CloudAlly, ir trešās puses konts, kurā ir faili, kurus vēlaties dublēt. Ja jums jau ir Google konts, DropBox konts - vai jebkurš cits pakalpojums, no kura tas var dublēt -, tad jūs esat gatavs izmantot pakalpojumu.

Pārbaudes nolūkos mēs izveidojām pagaidu Dropbox kontu, lai ievietotu testa dublējuma failus un pēc tam reģistrētos bezmaksas CloudAlly izmēģināšanai. Lai to izdarītu, vienkārši dodieties uz tās vietni un izpildiet norādījumus mājas lapā.

CloudAlly vietne

Lai reģistrētos, jums tikai jānorāda vārds, e-pasta adrese un parole. Pēc tam esat gatavs noklikšķināt Pierakstīties.

reģistrējieties bezmaksas izmēģinājumam

Pēc tam jūs saņemsit apstiprinājuma e-pastu un pēc noklikšķināšanas uz aktivizācijas saites jūs varēsit pieteikties pakalpojuma informācijas panelī..

pievienot dublējumu

Kā redzat, pievienojiet kontu, kuru vēlaties dublēt, CloudAlly ir viegli iegūt no get-go. Mēs noskaidrojām, ka visa iestatīšanas procedūra ir daudz ātrāka, nekā paredzēts, prasot mums tikai pāris minūtes.

Lietošanas ērtums

Kad CloudAlly ir instalēts un aktivizēts, atliek tikai pievienot kontu, kuru vēlaties dublēt. Mēs izvēlējāmies Dropbox, un mums tika lūgts ievadīt dublējuma nosaukumu.

dropbox administratora informācija

Noklikšķinot uz lodziņa Autentificēt, jūs tiksit pārsūtīts uz Dropbox, un, kamēr jūs jau esat pieteicies savā kontā, jums tiks piedāvāts piekrist dot CloudAlly piekļuvi..

Atļaujas izklausās mazliet piepildītas. Tomēr CloudAlly nepieciešama piekļuve darbību veikšanai kā jebkuram komandas loceklim, lai varētu dublēt datus no visiem lietotājiem Dropbox kontā. Tas ir nepieciešams uzņēmumiem, kas vēlas dublēt savus biznesa failus, un tas nav svarīgi, ja esat vienīgais sava Dropbox konta lietotājs.

dublēšana un atkopšana

Noklikšķinot uz Atļaut uzreiz nodrošina CloudAlly piekļuvi, faktiski nenodrošinot pakalpojuma paroli. Tas tiek panākts, izmantojot OAuth pilnvaru, kuru jebkurā laikā var atsaukt.

Atkal CloudAlly, mūsu konts tagad parādīja aktīvu savienojumu ar mūsu Dropbox kontu. Šajā lapā mēs varējām iestatīt dublēšanas biežumu katru dienu, ik pēc trim dienām vai katru nedēļu. Mēs to atstājām Daily, lai gan mēs mainījām rezerves laiku uz pusdienlaiku, lai tas veiktu savu pirmo saglabāšanu ātrāk.

rezerves iestatījumi

Mūsu CloudAlly konts ir izveidots, lai saglabātu mūsu datus Amazon S3 serveros Īrijā - opciju, kuru mēs izvēlējāmies reģistrēšanās posmā.

Kad jūsu preferences ir saglabātas, jūs esat gatavs iestatīt sava konta dublēšanu automātiski atlasītā frekvencē. Lai to izdarītu, ritiniet uz leju līdz savam kontam un lietotājvārda labajā malā noklikšķiniet uz aktivizēt.

aktivizēt dublējumu

Kad tas ir aktivizēts, CloudAlly dublēs jūsu failus, kad tam vajadzēs automātiski. Jūs varat izvēlēties pārtraukt dublēšanu jebkurā laikā, kad vēlaties. Ja vēlaties, varat arī manuāli lūgt CloudAlly uz Dublēt tūlīt. Mēs nolēmām turpināt darbu un izveidot savu pirmo dublējumu.

poga backupnow

Tas mainīja mūsu statusu uz Procesā. Dublēšana aizņēma mazāk nekā minūti, bet tas ir tikai tāpēc, ka mums bija tikai daži testa faili, no kuriem dublēt. Ja Dropbox (vai citos kontos) ir milzīgs datu apjoms, tas prasīs ilgāku laiku.

Noklikšķinot uz Darbības, kas atrodas CloudAlly kreisajā pusē esošajā izvēlnē, jūs varat precīzi redzēt, ko CloudAlly ir darījis. Tas ir labs veids, kā sekot līdzi dublējumiem un paziņojumiem. Kā redzat, mūsu pirmā dublēšana tika veiksmīgi pabeigta.

darbība pabeigta

Lai pārskatītu mūsu failu atjaunošanas procesu, mēs nolēmām atgūt mūsu dublējumus. Noklikšķinot uz Atjaunot, jūs varat izvēlēties savu dublēto kontu, un CloudAlly dod jums iespēju datus atjaunot vai lejupielādēt. Mēs nolēmām iedziļināties mūsu Dropbox un izdzēst savus failus.

izdzēst failus

Tā kā faili tagad ir izdzēsti, mēs devāmies uz priekšu un tos atkopām.

atjaunot vai lejupielādēt no dropbox konta

Mēs tomēr izvēlējāmies atjaunot; ir patīkami redzēt, ka vajadzības gadījumā visu ir iespējams lejupielādēt kā zip failu. Tas ļauj viegli transportēt datus, izmantojot CloudAlly, vai atjaunot uzlauztu vai nejauši izdzēstu mākoņa krātuves kontu.

lejupielādēt arhīvu sarakstu

Noklikšķinot uz Atjaunot Rezultātā tiek saņemts ziņojums, kurā teikts, ka ir plānota atjaunošana. Un atpakaļ uz mūsu darbības ekrāna varēja redzēt, ka atjaunošana ir pabeigta, tāpēc mēs devāmies atpakaļ uz Dropbox, lai redzētu, vai tā ir darbojusies. Kā cerēts, mūsu Dropbox bija atjaunota vienumu mape, kurā bija iepriekš izdzēstie dokumenti.

restaurēti priekšmeti

Noslēgumā jāatzīmē, ka CloudAlly ir pakalpojums, kas maigi ved jūs cauri dublēšanas vai atjaunošanas procesam. CloudAlly funkciju izmantošana ir ārkārtīgi vienkārša un noteikti ir piemērota cilvēkiem, kuri nav prasmīgi, un iesācējiem. Mums patika viss par pakalpojuma izmantošanu, un par tā funkcionalitāti mums nav nekādu sūdzību.

Lēmums izmantot CloudAlly lielākoties būs atkarīgs no tā, vai uzticaties pakalpojumam savu datu aizsardzībai...

Privātums un drošība

Lai dublētu savus datus CloudAlly no trešās puses mākoņa krātuves pakalpojuma, jums jāpiešķir CloudAlly piekļuve šiem kontiem. Tomēr, tā kā CloudAlly nodrošināšana ar jūsu parolēm būtu problemātiska privātuma un drošības ziņā, CloudAlly izmanto OAuth, lai izveidotu marķieri, kas nodrošina piekļuvi, pamatojoties uz atļaujām.

OAuth ir atzīts atvērts piekļuves deleģēšanas standarts, kas ļauj lietotņu un pakalpojumu lietotājiem piešķirt trešo personu vietnēm vai lietojumprogrammām piekļuvi viņu informācijai par citiem pakalpojumiem, faktiski nenodrošinot paroles tieši.

Tas ļauj CloudAlly lietotājiem nodrošināt ierobežotu piekļuvi šiem pakalpojumiem, lai izveidotu dublējumus, un neko citu. Tas arī nozīmē, ka lietotāji jebkurā laikā var atsaukt pilnvarojumu, neraizējoties par paroles atjaunināšanu - lai gan tas ir kaut kas, ko mēs ieteiktu, jebkurā gadījumā.

Kad CloudAlly pārsūta datus no mākoņa uz mākoņu, firma izmanto drošos SSL (HTTPS) serverus. Teorētiski tas ļauj nodrošināt drošu pārraidi, kas ir droša pret uzbrukumiem cilvēkam-pa vidu. Tomēr mēs pārbaudījām CloudAlly serverus, izmantojot Qualys SSL Labs, lai pārliecinātos par tā TLS drošības ieviešanu un secinājām, ka vājā atslēgu apmaiņas ieviešanas dēļ tā nav ieguvusi tikai B (nav Perfect Forward Secrecy). Tas nedaudz uztrauc, jo nozīmē, ka transporta slāņa drošība netiek ieviesta tik labi, kā tai vajadzētu būt.

Kad dati ir nosūtīti caur TLS uz saviem Amazon S3 serveriem, jūsu dati tiek saglabāti miera stāvoklī, izmantojot spēcīgu servera puses AES-256 bitu šifrēšanu. Šī šifrēšana tiek nodrošināta, izmantojot individuālas šifrēšanas atslēgas katram atsevišķam abonentam, un šīs unikālās atslēgas tiek glabātas izolētā un drošā stāvoklī atsevišķā Amazon S3 serverī. CloudAlly paziņo, ka tikai “ļoti ierobežotam skaitam CloudAlly galvenās komandas dalībnieku” kādreiz ir pieeja šīm atslēgām.

Ir vērts atzīmēt: tā kā šīs atslēgas tiek glabātas servera pusē, tas nozīmē, ka CloudAlly lietotāji zaudē zelta mākoņdatošanas drošības standartu bez tiešas šifrēšanas. Tā rezultātā CloudAlly glabātie dati ir potenciāli neaizsargāti pret CloudAlly darbinieku uzlaušanas vai nevēlamu iejaukšanos.

Tas, vai jūs uzskatāt, ka šī drošība ir pietiekama jūsu personīgajām vajadzībām, ir atkarīgs no jūsu personīgā draudu modeļa. Ir svarīgi saprast, ka CloudAlly teorētiski varētu sniegt valdībai piekļuvi visiem jūsu datiem, ja tam tiek izsniegts orderis. Tā rezultātā mums jāiesaka, ka vienīgais veids, kā pareizi nodrošināt jūsu datus mākoņa serveros - bez privātuma vai drošības apsvērumiem - ir izmantot drošu mākoņu krātuves pakalpojumu sniedzēju, kas nodrošina pilnu e2ee.

No vienas puses, CloudAlly ir saderīgs ar GDPR un HIPAA. No otras puses, tā atzīst kopīgu datu apmaiņu ar trešajām personām

Tālāk mēs pārbaudījām konfidencialitātes politiku, lai iegūtu priekšstatu par to, kā CloudAlly varētu izturēties pret jūsu datiem to dublēšanas procesa laikā. Politika apstiprina, ka tā patiešām nodos jūsu datus iestādēm, ja viņiem izsniegs orderi. Tas arī norāda, ka tā var izmeklēt jūsu datus, ja tā uzskata, ka esat pārkāpis tā lietošanas noteikumus. Uztrauc tas, ka formulējums, šķiet, dod tai atļauju sākt izmeklēšanu par jūsu datiem, pat tikai lai pārbaudītu iespējamos “iespējamos pārkāpumus”.

Firma arī atzīst, ka tā var izmantot un atklāt jūsu personisko informāciju trešajām personām apkopotā vai anonimizētā formātā. Apkopotie dati nedrīkst radīt risku indivīdiem, lai gan pētījumi ir parādījuši, ka iepriekš anonimizētus datus atsevišķos gadījumos var atkārtoti identificēt..

Tas, ka jūsu dublētos datus varēja analizēt, lai izveidotu ieņēmumu plūsmu, šķiet apšaubāms - un tas ir kaut kas tāds, no kā mēs mēdzam izvairīties no pakalpojumiem, kas sola datu privātumu. No otras puses, CloudAlly apgalvo, ka tas ir saderīgs ar GDPR un HIPAA.

Tam ir starptautiski atzīta akreditācija informācijas drošības pārvaldībai, izmantojot programmu Cloud Security Alliance STAR, izmantojot CSA Cloud Controls Matrix. Tāpēc teorētiski tai vajadzētu būt datu pienācīgai drošībai. Kā vienmēr, jums būs jāveic riska novērtējums, izlemjot izmantot šo (un citus) mākoņa rezerves pakalpojumus.

Klientu apkalpošana

Izmantojot CloudAlly, lietotāji saņem lielisku klientu atbalstu, pateicoties 24 stundas diennaktī notiekošajai tiešajai tērzēšanai. Mēs izmēģinājām tiešraidi un atklājām, ka aģenti ir noderīgi un zinoši par pakalpojumu. Aģenti var jums palīdzēt uzzināt informāciju par pakalpojumu vai palīdzēt iestatīt kontu, lai pareizi izveidotu dublējumu.

resursi vietējā tīklā

Navigācijas augšējā izvēlnē atradīsit nolaižamo izvēlni ar nosaukumu Resursi. Šī izvēlne ļaus jums pārvietoties uz daudz noderīgas informācijas. Ar FAQ, iestatīšanas un lietotāja rokasgrāmatām, zināšanu bāzi un videoklipiem var nokļūt tikai viena klikšķa attālumā,

Vietne nodrošina arī noderīgu emuāru, kurā iekļauti informatīvi raksti par dažādām tēmām, kas saistītas ar dublējumiem un dublējuma drošību.

Kopumā tīmekļa vietnē pieejamos resursus uzskatījām par fantastiskiem. Var teikt, ka visa vietne ir izstrādāta, lai sniegtu daudz informācijas par pakalpojumu un daudz palīdzības, lai jūs varētu izveidot un darboties - neatkarīgi no tā, kura platforma jūs interesē.

mākoņu sabiedroto ceļvedis

Secinājums

CloudAlly ir no mākoņa līdz mākonim izveidots dublēšanas pakalpojums, kas ir ļoti intuitīvs, viegli uzstādāms un izmantojams izloks. Vietne ir ļoti labi izkārtota, un tajā ir paskaidrots viss par pakalpojumu, par kuru jums varētu būt interesanti. Šis pakalpojums ir ideāli piemērots gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, kas meklē automatizētu rezerves kopiju risinājumu saviem datiem.

10 GB krātuves vietas par 3 USD mēnesī nav dārgas, taču atcerieties, ka šīs izmaksas palielināsies par USD 3 papildus mēnesī par katru papildu 10 GB bloku, kas jums nepieciešams.

CloudAlly nav pakalpojums, kas nodrošina pilnīgu šifrēšanu, un tas nedarbojas ar visiem pakalpojumiem, kas nodrošina e2ee. Tātad, ja jums nepieciešama droša glabāšana, labāk ir iepirkties citur. Turklāt pakalpojums nesola privātumu un tāpēc, ka tas jūsu vārdā satur jūsu šifrēšanas atslēgas; iespējams, ka firma var piekļūt jūsu datiem vai nozaudēt jūsu datus uzlaušanas dēļ.

Tas, vai tas attiecas uz jums, ir atkarīgs no jūsu pašu draudu modeļa. Tomēr kopumā šī ir laba dublējumkopija no mākoņa līdz mākoņdatošanai, kas labi darbojas, veicot šo darbu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me