Buferēts


 • Cenu noteikšana

  No plkst 9,99 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Android

  • iOS

  • Windows

  • MacOS

  • Linux
 • Atbloķēt:


  • Netflix

  • iPlayer

ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

Buffered ir VPN nodrošinātājs, kas tika dibināts 2013. gadā. Tas pieder NetProtect Encrypt.me. Tas ir dārgs, bet plus pusē tas tomēr ir pietiekami ātrs straumēšanai un ir viens no nedaudzajiem VPN, kas joprojām atbloķē straumēšanas pakalpojumus no visas pasaules. Turklāt buferēts VPN nodrošina stabilu OpenVPN šifrēšanu - padarot to ideālu lielākajai daļai cilvēku konfidencialitātes prasību. Šajā buferētā VPN pārskatā mēs padziļināti aplūkojam pakalpojumu un jautājam, vai tas ir izdevīgs?

Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  ASV
 • Vienlaicīgi savienojumi
  5
 • Valstis
  37
 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  22,66 Mbps

Cena

Buferēt var iegādāties trīs dažādos plānos - mēneša, gada vai divu gadu abonementā. Visi šie plāni nodrošina vienādu pakalpojumu līmeni ar vienādām funkcijām. Vienīgā atšķirība izpaužas kā atlaide abonentiem, kuri iesaistās ilgāku laiku.

6 mēneši

9,99 USD
mēnesī

12 mēneši

12,99 USD
mēnesī

1 mēnesis

12,99 USD
mēnesī

Bufera cena ir USD 12,99 mēnesī, un tā ir ļoti dārga iespēja. Ir daudz lētu VPN pakalpojumu, kas par nelielu daļu no šīs cenas piedāvā līdzīgu pakalpojumu (un dažus, kas arī ir labāki)..

Jāatzīst, ka VPN kļūst lētāks, ja jūs apņematies gadu vai divus. Tomēr gada plāna ekvivalents USD 6,59 mēnesī joprojām ir diezgan dārgs. Kopumā mēs iesakām izmantot VPN pēc tā 2 gadu plāna - jo 4,12 USD mēnesī ir daudz konkurētspējīgāki.

To sakot, tirgū ir labākas iespējas, tāpēc ir vērts iepirkties un salīdzināt šo VPN ar citiem pakalpojumiem, izmantojot naudas atdošanas garantiju..

Buferētie VPN klienti var izvēlēties maksāt ar Paypal, kredītkartēm vai debetkartēm vai ar Bitcoins (par pievienoto anonimitāti). Visi abonenti saņem 30 dienu naudas atdošanas garantiju, lai pārbaudītu fantastisko pakalpojumu. Naudas atdošanas garantijas un bezmaksas VPN izmēģinājumi ir lieliski piemēroti, lai izmēģinātu VPN!

Atbalstītās norēķinu platformas


Visa / MasterCard


Amex


Kriptovalūta

Atbloķējiet Netflix?

Runājot par straumēšanu, buferēts VPN ir lieliska iespēja lielākajai daļai cilvēku. Tas ne tikai nodrošina privātumu, lai jūs varētu piekļūt vietnēm, piemēram, Putlockers vai 123Movies, bet arī atbloķē daudzus populārus straumēšanas pakalpojumus..

Izmantojot Buffered, jūs varat arī atbloķēt Netflix US un ērti skatīties BBC iPlayer ārzemēs. Šis VPN nodrošina īpaši ātrus serverus, lai jūs varētu straumēt HD formātā, un jums nav jāuztraucas par buferizāciju.

Iespējas

Mūsu iecienītās funkcijas, kas piemīt buferētajam VPN, ir šādas:

 1. Serveri 37 valstīs
 2. Lietotnes visām platformām
 3. OpenVPN šifrēšana
 4. TCP virs ostas 443

Buferēts
NordVPN
ExpressVPN

Android
iOS
Windows
MacOS
Linux
Windows Phone

Ātrums un veiktspēja

Ātrākie VPN tirgū (reāllaika ātruma testi)

Trīs reizes dienā mēs testējam buferētu VPN, izmantojot mūsu zinātnisko serveru balstīto ātruma pārbaudes sistēmu. Lai noskaidrotu vidējo un maksimālo ātrumu (pārsprāgt), mēs pārbaudām Honkongas, ASV, Lielbritānijas un Austrālijas serverus. Mēs vienmēr pārbaudām VPN, izmantojot OpenVPN protokolu, lai testi būtu godīgi starp pakalpojumu sniedzējiem. Zemāk varat redzēt, kā Buffered salīdzina ar vairākiem tirgū vadošajiem VPN.

Kā redzat, Buffered ir tuvu diapazonā ar dažiem labākajiem VPN pasaulē. Tas ir lieliski un nozīmē, ka buferētais noteikti ir ātrs pakalpojums, kas būs piemērots cilvēkiem, kuri vēlas veikt daudz straumēšanas.

Tomēr tirgū ir ātrāki pakalpojumi, kas maksā mazāk. Un, piemēram, NordVPN, kas ātruma ziņā darbojas gandrīz identiski - ir gan labāks privātumam, gan lētāks.

IP un DNS noplūdes

Mēs pārbaudījām buferizētus klientus, lai pārliecinātos, vai viņiem nav IP noplūdes gan IPv4, gan IPv6. Šīs pārbaudes tika veiktas Firefox privātā pārlūkošanas logā, izmantojot ipleak.net. Mūsu testi neatklāja nekādas IPv4 noplūdes (nav DNS, WebRTC vai IP noplūžu).

Tomēr, izmantojot IPv6, mēs atklājām WebRTC noplūdes gan Mac, gan Windows. Tas nozīmē, ka, lai izmantotu šo VPN ar IPv6 savienojumu, noplūde jums būs jāpieslēdz manuāli, atspējojot datorā IPv6 (vai pārlūkprogrammā izmantojot WebRTC bloka paplašinājumu)..

IPv6 WebRTC noplūdes rada nelielu vilšanos. Tomēr tie ir diezgan izplatīti, un tāpēc, ka tos var manuāli, ātri un viegli izlabot, mēs neesam izmisīgi uztraukušies.

Tomēr mēs gribētu, lai VPN pakalpojumu sniedzējs vairāk sludinātu par nepieciešamību savā tīmekļa vietnē reklamēt WebRTC noplūdes IPv6 savienojumos - jo tas palīdzētu nodrošināt, ka lietotāji to dara.

Privātums

Buferēts
NordVPN
ExpressVPN

Pašpiegludināts / pilnvarots DNS
Avārijas poga
Apjukums (Maskēšanās)
IPv4 aizsardzība pret noplūdēm
IPv6 aizsardzība pret noplūdēm
WebRTC aizsardzība pret noplūdi

Buffered galvenie serveri atrodas Nīderlandē, kas ir vieta, kuru īpaši izvēlas tādi privātuma dienesti kā StartPage (privāto meklētājprogrammu apstiprinājis Eds Snūdens).

VPN neveic izmantošanas žurnālus, kas ir labs sākums reģistrēšanas politikas ziņā. Tomēr konfidencialitātes politikā ir atklāts, ka VPN uztur vairākus savienojuma žurnālus, kas dažiem cilvēkiem var nebūt pieejams. Visnozīmīgākie no šiem žurnāliem ir lietotāja IP adrese, savienojuma laiks un savienojuma ilgums. Privātuma dēļ mēs vienmēr iesakām izvēlēties pakalpojumu, kurā nav nulles žurnālu vai vismaz nav tādu žurnālu, kurus var izmantot, lai jūs identificētu. Lai iegūtu informāciju par šo un piecu pakalpojumu sarakstu, kas neveic žurnālus, skatiet mūsu labāko jebkuru žurnālu VPN rokasgrāmatu.

Šo informāciju var izmantot, lai uzstādītu laika korelācijas uzbrukumu pakalpojumam, kas nozīmē, ka šis VPN nevar nodrošināt absolūti ūdensnecaurlaidīgu privātumu. Tomēr laika korelācijas uzbrukums ir diezgan reti sastopams, un varas iestādes to parasti veic tikai tad, kad tiek izmeklēts īpaši liels noziegums. Tādējādi ir godīgi teikt, ka lielākajai daļai cilvēku Buffered digitālā konfidencialitāte nodrošinās bez liekām rūpēm.

Tomēr gadījuma raksts par konfidencialitātes politiku parāda, ka arī VPN apkopo diezgan daudz datu, kas attiecas uz cilvēku ierīci un tīklu, tas nebūt nav ideāli. No privātuma politikas:

"Izmantojot mūsu nodrošināto programmatūru un konfigurācijas failus, mēs varam vākt no jums informāciju, kas var ietvert, bet ne tikai, jūsu ierīču identifikatorus, ieskaitot unikālus identifikatorus, operētājsistēmas versiju, valodu, tīkla ierīces identifikatorus (MAC adreses), IP adreses, tīkla informāciju, lietotāja informācija par operētājsistēmu, maršrutēšanas tabulas, DNS servera adreses, cita informācija par failu sistēmu, informācija par aparatūru. Jūs varat atteikties no šīs kolekcijas darbvirsmas klientā sadaļā Iestatījumi."

Tas ir milzīgs datu apjoms, kas atkal rada nelielu vilšanos. Tomēr ir taisnība, ka Buffered ļauj patērētājiem atteikties no šādas datu vākšanas, izmantojot lietotnes vai pa e-pastu. Kopumā mēs vēlētos, lai Buffered pārtrauc šo datu apkopošanu, bet vismaz ir iespēja atteikties no tā.

Konfidencialitātes politika arī atklāj, ka apkopotie dati tiks koplietoti ar biznesa partneriem un reklāmdevējiem. Tas atkal ir tālu no ideāla, bet vismaz apkopotie dati šiem uzņēmumiem neatklāj personīgu informāciju par ikvienu lietotāju.

Visbeidzot, izmantojot bufera kredītu, savienojuma žurnāli tiek glabāti tikai 30 dienas. Tādējādi laika korelācijas uzbrukums var mērķēt tikai uz lietotāja IP adresi pēdējās 30 dienās.

Kopumā, ņemot vērā šī VPN izmaksas, būtu jauki, ja reģistrēšanas politikā nekad netiktu saglabātas lietotāju IP adreses blakus laika zīmogiem.

Šifrēšana

Buferēts
NordVPN
ExpressVPN

PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
IKEv2
OpenVPN

Buferēts nodrošina OpenVPN, kas ir mūsu ieteicamais protokols, gan Mac, gan Windows. Turklāt Buffered ievieš OpenVPN atbilstoši standartiem, kas ir piemēroti digitālās konfidencialitātes mērķiem. Atvērtā VPN ieviešana ir šāda:

AES-256 šifrs, SHA1 HMAC autentifikācijai un spēcīgs RSA 2048 rokasspiedienam.

Lai arī SHA1 autentifikācijas metode ir protokola vājākā daļa, to joprojām uzskata par drošu. Tas nozīmē, ka Buferēts aizsargās datu tuneļa saturu no ielaušanās. Lai iegūtu papildinformāciju par šifrēšanu, lūdzu, izlasiet mūsu pilnīgo šifrēšanas rokasgrāmatu.

Klientu atbalsts

Buferēts
NordVPN
ExpressVPN

Bezmaksas izmēģinājuma versija Jā - 3 dienas
Naudas atdošanas garantija
Diennakts atbalsts
Tiešraides Čats
Naudas atdošanas garantijas ilgums 30 30 30

Buferēts VPN ir pakalpojums, kas vienmēr ir atstājis mums iespaidu attiecībā uz klientu atbalstu. VPN cenšas apmācīt savus klientu atbalsta aģentus, un viņiem vienmēr šķiet, ka viņiem ir pamatotas zināšanas par VPN. Tomēr, kad jānoskaidro sarežģītākas detaļas (piemēram, kā tiek ieviests OpenVPN - jums būs jāgaida, kad viņi atsauksies uz viņu tehniskā atbalsta komandu).

Diemžēl kopš tā laika, kad mēs pēdējo reizi pārskatījām šo VPN, dienests no savas vietnes ir izdzēsis 24 stundas diennaktī pieejamo tiešsaistes tērzēšanas atbalsta iespēju. Tas patiešām rada vilšanos, īpaši ņemot vērā VPN abonēšanas izmaksas. Tomēr realitāte ir tāda, ka biļešu sistēma darbojas labi - un Buferred ātri atbild uz pieprasījumiem.

Lietotāja pieredze

Runājot par vietni un reģistrējoties, Buffered padara šo pieredzi ļoti vieglu. Vietne ir labi izstrādāta, un tajā ir daudz lielisku resursu, piemēram, zināšanu bāze ar iestatīšanas pamācībām un bieži uzdotiem jautājumiem. Kontaktu zona ļauj abonentiem un abonentiem uzdot jautājumus, un, piesakoties dalībnieka zonā, lietotāji saņem virkni papildu iespēju - piemēram, iespēju “lejupielādēt manus datus”. Tas ir vienkāršs un ātrs veids, kā pārbaudiet, kādus datus par jums glabā VPN.

Windows lietotne

Buferēta Windows VPN lietotne ir viegli lietojama VPN saskarne, kas pēc noklusējuma nāk ar OpenVPN šifrēšanu. Abonenti saņem iespēju izvēlēties starp OpenVPN TCP, kas ir labāks drošībai, un UDP, kas ir ātrāks un labāks straumēšanai. Lietotāji var arī izvēlēties izmantot OpenVPN TCP pa portu 443, kas lietotājiem ļauj slēpt VPN izmantošanu kā HTTPS trafiku.

Lietotne ir izskatīga un ērti lietojama, mēs ar prieku ziņojam, ka tajā ir arī killswitch. Tas nozīmē, ka tas nodrošinās jūsu ISP privātumu pat tad, ja kāda iemesla dēļ VPN savienojumam vajadzētu sabojāt; tas ir lieliski un nozīmē, ka VPN ir piemērots Torrenting caur P2P.

Kopumā nekas no šī VPN mani neapmierināja, izņemot faktu, ka tam bija IPv6 WebRTC noplūde. Tomēr to ir viegli pievienot dažu minūšu laikā, pilnībā atspējojot WebRTC pārlūkprogrammā, lejupielādējot ērtos WebRTC bloķēšanas paplašinājumus pārlūkprogrammai Firefox vai Chrome vai pilnībā atspējojot IPv6 savienojumu tīkla un koplietošanas centrā..

Kopumā mēs atklājām, ka VPN ir patīkami izmantot, jo ātrumi bija krakni un mēs varējām straumēt vairākās platformās bez problēmām.

Android lietotne

Kopš pēdējās Buffered pārskatīšanas tā ir izlaidusi pielāgotu Android VPN lietotni (abonentiem agrāk bija jāizmanto oficiālais trešās puses OpenVPN klients). Patentēta mobilās lietotnes pievienošana ir lieliska, un mēs bijām ārkārtīgi ieinteresēti to izmēģināt!

OpenVPN klientā ir pieejams pēc noklusējuma, ko ir patīkami redzēt. Turklāt lietotāji var izvēlēties starp UDP vai TCP, izmantojot portu 443 (kas maskē OpenVPN kā HTTPS). Automātiskā savienojuma funkcija ļauj atjaunot savienojumu ar pēdējo automātiski izmantoto serveri.

Diemžēl šobrīd Android klientā nav pieejams killswitch. Tomēr tā nav pārāk liela katastrofa, jo vairumam cilvēku nav tendence lejupielādēt BitTorrent mobilajā ierīcē. No otras puses, pakalpojumā Google PlayStore mēs pamanījām diezgan daudz abonentu sūdzību, kurās teikts, ka Android lietotne ir nestabila un daudz avarē. Tas nozīmē, ka jūs varētu beigties ar datu noplūdi savam ISP, kas nav lieliski piemērots privātumam.

Mēs Android klientam pāris stundas veicām rūpīgu pārbaudi. Mēs atradām VPN nedaudz lēni, lai izveidotu savienojumus. Mums bija jāgaida līdz minūtei, kas nebūt nav ideāls. Dažos serveros (piemēram, Bulgārijā) VPN neizdevās izveidot savienojumu. Citiem tas pieslēdzās tikai 5 sekundēs. Tas ir diezgan kaitinoši.

Mēs ātri pārbaudījām DNS noplūdes mūsu IPv4 savienojumā, un mēs atklājām, ka tādu nav. Mēs priecājāmies arī redzēt, ka DNS pieprasījumus apstrādā pats Buffered serveris. Kad tika izveidots savienojums, mēs atradām buferi darbam bez problēmām, un straumēšanai mēs to atradām patiešām ātru.

iOS lietotne

Buferētajā VPN tagad ir arī iOS VPN lietotne. Mēs atklājām, ka šī lietotne darbojas daudz labāk nekā tā līdzvērtīgā Android versija. Savienojumi tika nodibināti gandrīz uzreiz, kas ir lieliski. Tomēr mēs nevarējām izveidot savienojumu ar Bulgārijas serveri (tāpat kā operētājsistēmā Android). Labā ziņa ir tā, ka visi pārējie serveri, šķiet, darbojas labi, tāpēc, iespējams, pakalpojumu sniedzējam ir problēmas ar šo vienu serveri.

Šifrēšana iOS lietotnē tiek nodrošināta, izmantojot OpenVPN, kas faktiski ir diezgan reti. Turklāt lietotāji var izvēlēties starp OpenVPN UDP vai TCP, izmantojot 53., 443., 993. vai 1194. portu. Lielisks papildinājums ir opcija izvēlēties 443. portu (apmulsinātam savienojumam)..

Kopumā mūs pārsteidza gan šī iOS klienta ērtā lietošana, gan tā funkcionalitāte. Ātrums bija liels, un mēs atklājām, ka VPN ir stabils.

Mac OS X

Mac VPN darbvirsmas klients ir gandrīz identisks tā Windows līdzīgajam. Pēc noklusējuma ir pieejams OpenVPN, un klientā ir iekļauts Killswitch. Automātiskā savienojuma funkcija ļauj Mac lietotājiem automātiski izveidot savienojumu ar VPN, tiklīdz tas tiek palaists. Lietotāji var arī izvēlēties izveidot savienojumu ar OpenVPN, izmantojot TCP vai UDP, izmantojot dažādus portus (53, 443, 993 vai 1194)..

Tika konstatētas IPv6 WebRTC noplūdes, kas nozīmē, ka, lai padarītu šo VPN drošu, jums būs jāatspējo IPv6 (vai jāatspējo WebRTC pārlūkprogrammā). Tomēr kopumā tas ir lielisks klients, kurš darbojas bez problēmām.

Noslēguma domas

Buferēts VPN ir pakalpojums, kam daudz kas vajadzīgs. Klientu pievienošana visām platformām ir apsveicams pārsteigums, un, neraugoties uz dažām sūdzībām Play veikalā, mēs atklājām, ka mobilie klienti darbojas labi. No otras puses, mēs iesakām šīs sūdzības uztvert nopietni - jo ir skaidrs, ka daži cilvēki piedzīvo avārijas, kuras testu laikā mūs neietekmēja.

Darbvirsmas klientiem ir komutācijas slēdzis, kas nozīmē, ka šis VPN ir piemērots drošai Torrenting. Turklāt šis VPN nodrošina ātru straumēšanas ātrumu un iespēju atbloķēt tādus populārus pakalpojumus kā Netflix un BBC iPlayer.

Serveri 37 valstīs abonentiem ļauj atbloķēt daudz satura. Tomēr, ņemot vērā šī VPN cenu, ir salīdzinoši neliels vietu saraksts. Turklāt privātuma politika atstāj daudz vēlamo.

Mēs arī bijām mazliet vīlušies par to, ka Buffered nav pieejams 24 stundas diennaktī dzīvu tērzēšanas atbalsts, kas, ņemot vērā VPN izmaksas, atkal būtu ļoti apsveicami. No otras puses, mēs atradām biļešu sistēmu, kas darbojas labi, un zināšanu bāze ir pienācīga.

Buferēts resurss nav briesmīgs VPN. Tas labi veic savu darbu un nodrošina ātru ātrumu. Tomēr, godīgi sakot, ir labāki veidi, kā tērēt naudu 2020. gadā.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me