BTGuard

  • Cenu noteikšana

    No plkst 9,95 USD
    mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
5 no 10

Kopsavilkums

Sākotnēji BTGuard VPN kļuva ievērojams, pateicoties TorrentFreak apstiprinājumam. Kopš tā laika patērētāji bieži ir samazinājuši pakalpojumu, sūdzoties par sliktu savienojuma ātrumu un nestabilitāti. Tad pirms dažiem gadiem parādījās ziņas, ka BTGuard VPN ir glabājis paroles vienkāršā tekstā un nosūtījis tās klientiem nešifrēti. Tā ir absolūti briesmīga firmas rīcība, kuras mērķis ir nodrošināt abonentu privātumu un drošību. Šāda masīva kļūme piespieda mūs atjaunināt ProPrivacy.com pārskatu, atsaucot mūsu atbalstu un pakalpojuma ieteikumus.

Tomēr, tā kā mēs esam atjaunināti, un tāpēc, ka ir pagājis daudz laika (un visi VPN ir pelnījuši otro iespēju), mēs uzskatījām, ka ir taisnīgi atjaunināt mūsu BTGuard pārskatu, lai pareizi atspoguļotu tā pašreizējo pakalpojumu. Rezultāts? Es atklāju, ka tas ir drausmīgs, pārāk dārgs pakalpojums, kas pat ne tuvu nekonkurē ar citiem tirgū pieejamiem VPN par līdzīgu cenu.


Iespējas

BTGuard VPN ir ļoti zems funkciju līmenis, un tās visas ir standarta komplektācijā ar trešo pušu programmatūru, kas abonentiem jāizmanto, lai izveidotu savienojumu ar VPN. Ļaujiet man paskaidrot. BTGuard VPN darbojas ar trešo personu programmatūru OpenVPN. Šī programmatūra ir atvērtā koda, un tā ir ļoti laba savā darbā. Paturot to prātā, tas ir ļoti efektīvs veids, kā izveidot savienojumu ar trim BTGuard serveriem.

Turklāt šī atvērtā pirmkoda programmatūra ir uzticama un mūsdienās nodrošina domēna vārdu sistēmas (DNS) aizsardzību pret noplūdi (lai gan es nevarēju panākt, lai šī versija faktiski darbotos ar BTGuard .ovpn failiem, un man bija jāizmanto novecojusi versija bez DNS noplūdes aizsardzības)..

Tomēr vairums pasaules klases VPN nodrošina pielāgotu VPN programmatūru, kurai ir tādas funkcijas kā nogalināšanas slēdzis un automātiskais savienojums, lai aizsargātu abonentu identitāti, ja VPN savienojums pārtrūkst. Sakarā ar to, ka BTGuard darbojas trešo personu OpenVPN, šīs funkcijas nekur nav redzamas. Ņemot vērā abonēšanas izmaksas, tas ir satraucoši. Kāpēc tas maksā tik dārgi, par piekļuvi tikai trim vidējā līmeņa serveriem?

Trīs servera atrašanās vietas

Serveri atrodas tikai trīs vietās: Kanādā, Nīderlandē un Singapūrā. Pats par sevi šis VPN nav labs atbloķēšanas mērķiem, piemēram, Lielbritānijas BBC iPlayer vai ASV Netflix skatīšanai. Abonējiet tikai tad, ja vēlaties piekļūt šīm trim vietām.

Btguard tīkls

Protokoli

BTGuard nodrošina piekļuvi saviem serveriem, izmantojot tikai divus protokolus. Sakarā ar to, ka jau labu laiku ir pierādīts, ka tiešās tunelēšanas protokols (PPTP) ir nedrošs, mēs abonentiem noteikti iesakām to nekad nelietot. Labā ziņa ir tā, ka lietotāji var izveidot savienojumu ar BTGuard serveriem, izmantojot labāko VPN protokolu: OpenVPN. Tomēr, kā minēts iepriekš, abonentiem būs jāizmanto trešās puses programmatūra OpenVPN.

Apmeklējiet BTGuard »

Ātrumi un veiktspēja

Es pārbaudīju BTGuard, izmantojot testmy.net ar 50 Mbps interneta savienojumu. Parasti ProPrivacy.com testē Lielbritānijas serveri, ASV serveri un Nīderlandes serveri. Diemžēl tas bija neiespējami, jo BTGuard nav ASV vai Lielbritānijas servera. Šī iemesla dēļ es pārbaudīju Kanādu no ASV (Sanfrancisko) testa servera, Singapūru no Singapūras testa servera un Nīderlandi no Apvienotās Karalistes testa servera (lai sniegtu priekšstatu par ātruma starpību starp manu AK testu, kas nav VPN, un ātrumi ar ieslēgtu VPN pēc iespējas tuvāk).

Protams, paturiet prātā, ka daži ātruma zudumi ir saistīti ar ģeogrāfisko attālumu.

Lejupielādējiet BtguardAugšupielādēt Btguard

Kā redzat, bija milzīgs ātruma kritums. Šis kritums bija tikpat milzīgs katrā serverī, pat ja ņēma vērā ātruma samazināšanos ģeogrāfiskā attāluma dēļ. Sakarā ar to, ka es nevarēju panākt, lai BTGuard strādātu ar jaunāko OpenVPN versiju, programmatūrā nebija DNS vai WebRTC aizsardzības pret noplūdi..

Tas ir patiess kauns. Es izmantoju ipleak.net un atklāju, ka nav IP adreses vai WebRTC noplūdes. Tomēr, Es konstatēja DNS noplūdes uz vairākām DNS adresēm, ieskaitot GoogleDNS (kas uztur žurnālus). Tā ir nožēlojama kļūme no firmas, kas apgalvo, ka tā nodrošina privātumu saviem lietotājiem.

Cenas un plāni

1 mēnesis

9,95 USD
mēnesī

BTGuard VPN piedāvā divus atsevišķus plānus. Tos var apmaksāt katru mēnesi vai gadu (ar 25% cenas samazinājumu, maksājot katru gadu). Pirmais ir starpniekservera pakalpojums, kas galvenokārt ir paredzēts BitTorrent lietotājiem (viņu vārda BT daļa nozīmē BitTorrent). Otrais ir pilns VPN pakalpojums ar serveriem Toronto, Amsterdamā un Singapūrā.

Btguard cena

BitTorrent starpniekserveris

Šis plāns ir paredzēts BitTorrent lietotājiem, kuri vēlas anonīmi lejupielādēt failus. Tas tiek darīts, nodrošinot starpniekservera interneta protokola (IP) adresi, ar kuru lietotāji var paslēpt savu patieso IP adresi. Tas ir ārkārtīgi noderīgs rīks, lai aizsargātu jūsu identitāti no citiem lietotājiem, kas atrodas jebkura vienādranga (P2P) tīklā. Turklāt BTGuard nodrošina šifrēšanu lietotājiem, kuriem joslas platumu samazina interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP). Lai cilvēki sagatavotos un darbotos, BTGuard VPN nāk ar iepriekš konfigurētu uTorrent BitTorrent klienta versiju.

Turklāt tas sniedz instrukcijas citu torrent klientu manuālai konfigurēšanai ar starpniekserveriem. Ikvienam, kas vēlas slēpt savu identitāti failu apmaiņas laikā, šis starpniekservera pakalpojums noteikti veiks šo darbu. Tomēr, lūdzu, atcerieties, ka plkst 6,95 USD mēnesī tas ir ļoti dārgi. Faktiski - par šo cenu (un mazāk) jūs varētu saņemt pilnu VPN pakalpojumu citur, kāpēc gan norēķināties tikai par starpniekservera pakalpojumu?

BTGuard VPN pakalpojums

Šis plāns maksā Mēnesī 9,95 USD, par kuru tiek piemērota samazināta likme Trīs mēnešu laikā - 27,95 USD abonements (5% atlaide), USD 49,95 par sešu mēnešu periodu abonements (15% atlaide) vai 89,95 USD gadā (Atlaide 25%). Visi trīs plāni ir identiski piedāvātā pakalpojuma ziņā: tikai trīs VPN serveru izmantošana bez droseles. Tas ir ļoti dārgi, un bez VPN serveriem Lielbritānijā, ASV un daudzās citās noderīgās vietās pakalpojums ir ārkārtīgi ierobežots, ņemot vērā augstās cenas debesīs. Faktiski, cik es uztraucos, jūs varat atslābt no šī pārskata tagad: BTGuard VPN ir izkopēts (un pārējais pārskats to pārliecinoši pierāda).

Drošība un privātums

BTGuard atrodas Kanādā - vietā, kas vairs netiek uzskatīta par īpaši lielisku datu privātumam. Dažos pēdējos gados Kanāda ir pieņēmusi vairākus invazīvus likumus, kas padara to par tālu no ideālas vietas VPN bāzei. Turklāt tai ir piecu izlūkošanas informācijas apmaiņas nolīgums, ar kuru jācīnās.

Paturot prātā, BTGuard apgalvo, ka tajā nav žurnālu, kas ir labi. Diemžēl rēķinu sagatavošanas nolūkos tajā tiek glabāta zināma personiskā informācija. Turklāt konfidencialitātes politika nav uzrakstīta iespējami skaidrā valodā, kas nedaudz uztrauc. Vismaz tajā norādīts, ka nekādi dati netiks koplietoti ar trešajām personām, ja vien abonents nepiešķirs atļauju.

Tomēr mani satrauc šī konfidencialitātes politikas daļa ir tā, ka, ja tas patiesībā ir nulles žurnālu nodrošinātājs, tai vispirms nevajadzētu būt koplietojamiem datiem. Tas nozīmē, ka daži savienojumu žurnāli tiek turēti, tāpēc es ieteiktu BTGuard tiešām nozīmē, ka netiek glabāti lietošanas žurnāli.

Šifrēšana

Šifrēšana tiek apstrādāta, izmantojot PPTP, kas ir novecojis protokols, kas nav ieteicams, vai OpenVPN. OpenVPN ieviešana ir šāda: datu kanālā tiek izmantots Blowfish-128 šifrs ar atslēgas-hash ziņojuma autentifikācijas kodu (HMAC) Secure Hash 1. algoritma (SHA1) datu autentifikāciju. Tas nav lieliski, taču ir acīmredzami nesvarīgs, jo, lai nokļūtu datu kanālā (ar ko tiek šifrēti faktiskie dati), vispirms ir jāizjauc vadības kanāls vai transporta slāņa drošības (TLS) savienojums..

TLS savienojums tiek šifrēts šādi: AES-256 (Advanced Encryption Standard) ar RSA-1028 rokasspiedienu un perfektu priekšējās slepenības (PFS) atļauju, izmantojot Diffie-Hellman Exchange. Diemžēl RSA-1028 rokasspiediens mūsdienu standartos netiek uzskatīts par pietiekami spēcīgu, tāpēc OpenVPN vispārējā ieviešana BTGuard nedaudz atpaliek no labākajiem VPN sniedzējiem. Spriedums? Šis VPN ir pārāk dārgs un nesniedz tādu konfidencialitātes līmeni, kāds tam būtu vajadzīgs.

Lietošanas ērtums

BTGuard vietne izskatās tiešām slidens, un tās mājas lapā ir jauki izskatās Flash animācija. Tas padara darbu, padarot to daudz labāku, nekā tas patiesībā ir. Melnais logotips un vietne noteikti ir izstrādāti, lai pamudinātu plaši pazīstamo VPN izmantot ārkārtīgi profesionāli.

Btguard vietne

Tomēr ir nepieciešams tikai viens vai divi klikšķi, lai uzzinātu, ka šī zīmola darbība netiek turpināta visā vietnē. Tā ir tikai viltīga pārdošanas tehnika, kas izstrādāta, lai iesūcinātu patērētājus. Atbalsta lapas un FAQ lietotājiem sniedz vispārīgu foruma saskarni, kas ir neglīta un ved mājās ziņu, ka šī VPN mērķis ir atņemt cilvēkiem no grūti nopelnītās naudas par nelielu atgriezties.

Btguard neglīts emuārs

Ātri kļūst arī skaidrs, ka visa vietne funkciju un informācijas ziņā ir ļoti maza. Protams, tas, kas ir pieejams, ir pareizs un patiešām pilda savu darbu. Tomēr citiem VPN ir emuāri par notikumiem VPN nozarē un privātumu kopumā. Arī citi VPN cenšas informēt savus abonentus par platformas atjauninājumiem. BTGuard šāda veida lietas nav pieejamas. Tas nodrošina visvienkāršāko pakalpojumu, kādu vien iespējams, nemēģinot atjaunināt vai uzlabot šo pilnībā pamatpakalpojumu.

Klientu atbalsts

Arī klientu atbalsts ir būtisks: tikai uz biļetēm balstīts e-pasta pakalpojums. Atkal, ņemot vērā pakalpojuma augstās izmaksas, manuprāt, tas nav piemērots. Lielākā daļa līdzīgu izmaksu VPN nodrošina diennakts klientu apkalpošanu. Daži pat savā vietnē piedāvā tiešraides tērzēšanas funkciju. Vēl nepatīkamāks ir tas, ka, iesniedzot biļetes pieprasījumu, BTGuard iesaka atbildēt uz vienu līdz trim dienām. Es ielieku biļeti ar dažādiem jautājumiem par pakalpojumu, lai redzētu, kāds būtu man atbildes laiks.

Biļešu sistēma man parādīja kļūdas paziņojumu, bet, reģistrējoties “aktīvās biļetes”, man bija aktīvās biļetes. Neticami, ka ne uz maniem pirmspārdošanas ziņojumiem, ne uz abām iesniegtajām biļetēm (viena tika atzīta par steidzamu) nekad netika saņemta atbilde! Tas ir ārkārtīgi draņķīgi un diezgan drausmīgi, ņemot vērā augsto cenu, ko cilvēki maksā. Bez šaubām, kāds ir vissliktākais atbalsts, kādu jebkad esmu sastapis VPN nozarē.

Process

Pierakstīties

Reģistrēties ir viegli. Lai abonētu, ir nepieciešama tikai e-pasta adrese un maksājuma informācija. Maksājums tiek pieņemts, izmantojot PayPal vai kredītkarti / debetkarti. Turklāt mēs ar prieku vēlamies teikt, ka kopš pēdējās reizes, kad pārbaudījām pakalpojumu, VPN kā maksājuma iespēju ir pievienojis bitcoin.

Btguard Btc

Kā jau minēts iepriekš, BTGuard nav savas VPN programmatūras. Tā vietā lietotājiem ir jāpieslēdzas vienam no trim serveriem, izmantojot trešās puses atvērtā koda OpenVPN programmatūru. Šīs programmatūras iegūšana ir vienkārša - tā ir pieejama Android ierīcēm paredzētajā Google Play veikalā, izmantojot iTunes operētājsistēmai iOS un Mac, kā arī Windows vietnē OpenVPN. Turklāt BTGuard saites uz visām šīm versijām, tāpēc to uzņemšana nav cīņa.

Es mēģināju instalēt jaunāko OpenVPN 2.4.1 versiju, jo tai ir tādas lieliskas iespējas kā DNS (ieskaitot interneta protokola versiju 6 - IPv6) un Web reāllaika komunikāciju (WebRTC) aizsardzība pret noplūdi. Diemžēl, neskatoties uz visu OpenVPN un tā tīkla krāna (TAP) draiveru instalēšanu un atkārtotu instalēšanu, BTGuard vienkārši neizveidos savienojumu, izmantojot jaunāko versiju. Šī iemesla dēļ man bija jāizvēlas vecāka versija (openvpn-install-2.3.14-I601-x86_64.exe), lai tas darbotos.

Openvpn

Šī versija darbojās kā sapnis, BET tai trūkst šo izcilo jaunāko iespēju. Tas ir patiešām skumji, jo, pārbaudot DNS noplūdi, izmantojot ipleak.net, man radās DNS pieprasījuma noplūde (un šķiet, ka viņi jebkurā gadījumā izmanto GoogleDNS).

Saderības problēmas

Es mēģināju sazināties ar BTGuard, lai noskaidrotu, kāpēc viņu .ovpn faili nebija savietojami ar jaunāko OpenVPN versiju, taču es nesaņēmu atbildi. Pārliecinoties, ka viņu .ovpn konfigurācijas faili ir saderīgi ar jauno OpenVPN klientu, ir jābūt kaut kam bez prāta - to ir ļoti viegli izdarīt. Kad programmatūra ir instalēta lietotāja platformā, abonentam jāielādē .ovpn faili no vietnes lejupielādes apgabala. Šie faili ir jāizveido ierīcē un pēc tam, izmantojot importēšanas funkciju (lietotnē), jāimportē programmatūrā OpenVPN vai jāievieto programmu faili > OpenVPN > konfigur operētājsistēmā Windows.

Viss process ir viegls, un BTGuard ir izstrādāts ceļvedis, kā cilvēkiem iziet procesu. Tomēr, ja rodas kādas problēmas, saziņa ar BTGuard nav visu diennakti, tāpat kā ar daudziem citiem VPN tajā pašā cenu diapazonā. Kad programmatūra ir instalēta un .ovpn faili ir importēti, savienošana ir vienkārša. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas uz darbvirsmas un palaidiet kā administrators, pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz servera un atlasiet savienojumu. Jums tiks lūgts ievadīt lietotājvārdu un paroli.

Btguard Openvpn

Kad tas darbojas, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas, kas atrodas sistēmas teknē ekrāna apakšējā labajā stūrī (operētājsistēmā Windows), vai dažādās viedtālruņu lietotnēs izmantojiet pogu Savienot. Vienkārši atlasiet vēlamo atrašanās vietu un izveidojiet savienojumu ar serveri. Kad savienojums ir izveidots, ikona kļūst zaļa, lai lietotājs zinātu, ka viss darbojas tā, kā tam vajadzētu būt. Kad savienojums ir izveidots, ieteicams izmantot ipleak.net, lai pārliecinātos, ka savienojums darbojas pareizi. Jāpārbauda arī DNS noplūdes (par tām skatīt ātruma testu sadaļu zemāk).

BTGuard Windows un Android VPN klienti

Diemžēl Windows VPN un Android VPN lietotājiem, lai izveidotu savienojumu ar BTGuard, ir jāizmanto trešās puses atvērtā koda OpenVPN programmatūra. Tas ir saistīts ar faktu, ka viņi nepiedāvā pielāgotu lietotni. Tas pats attiecas uz iPhone VPN un Mac VPN lietotājiem.

Noslēguma domas

BTGuard ir VPN, kas pastāv jau vairākus gadus. Kā tāds Kanādas pakalpojums nav attaisnojums tik slikta pakalpojuma sniegšanai. BTGuard VPN atkal un atkal nespēj nodrošināt respektablu VPN pakalpojumu. Tās vietne ir izstrādāta, lai vilinātu patērētājus ar bezgaumīgu izskatu, bet atvelciet aizkaru un, tāpat kā Ozā, tā ir slikta ilūzija.

Šis VPN pakalpojums ir tikpat dārgs kā daudzi pasaules klases VPN, kas nodrošina serverus vairāk nekā 50 valstīs, tomēr tas piedāvā tik maz: vāji formulēta privātuma politika; slikta šifrēšanas ieviešana; nav pasūtījuma klienta; UN saderības trūkums ar jaunāko OpenVPN programmatūru. Turklāt vissliktākā klientu aprūpe, kādu jebkad esmu pieredzējis, pārskatot VPN. BTGuard VPN nekādā gadījumā nav ieteicams.

Apmeklējiet BTGuard »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me