Box.com

ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

Sākusies kā izpilddirektora Ārona Levija koledžas projekts Box
ir viens no oriģinālajiem mākoņu glabāšanas risinājumiem, kas pieejami komerciālai lietošanai. Kopš tā laika eksponenciāli ir pieaudzis, apkalpojot vairāk nekā 41 miljonu personu un 92 000 organizāciju, tāpēc padziļināti apskatīsimies, kāpēc tā ir tik populāra.

Patīk

 • Pirmie 10 GB krātuves ir bez maksas
 • Labi drošības pasākumi
 • Lietotāju draudzīgs
 • Daļēja 2 faktoru autentifikācija
 • Failu koplietošana

Nepatīk

 • ASV ir piecu acu biedre
 • Dažas pamanāmas kļūdas un trūkstošas ​​funkcijas
 • Lietotnes nav atvērtā koda
 • Nav Linux atbalsta

Cenu noteikšana

Kaste ļauj indivīdiem izmēģināt, pirms viņi pērk ar 10 GB lielu krātuvi pilnīgi bez maksas, tomēr ir vērts atzīmēt, ka augšupielādes ierobežojums ir tikai 250 MB vienā failā. To var palielināt, maksājot 10 USD mēnesī par Personal Pro paketi, piešķirot 100 GB krātuves un 5 GB faila augšupielādes ierobežojumu.

Bizness ir tas, kur Box patiešām spīd, ar virkni līmeņu, kas domāti cilvēku komandām. Starter, Business un Business Plus paketes prasa vismaz trīs lietotājiem iepirkties, maksājot attiecīgi USD 5, USD 15 un USD 25 mēnesī. Lielāki uzņēmumi var izmantot uzņēmuma plānus ar pārvaldību vai bez tās, bet, lai vienotos par cenām, viņiem tieši jāsazinās ar Box.


Funkcijas, ko piedāvā kastes uzņēmums

Ir vērts pievērst uzmanību katra līmeņa piedāvātajam, jo ​​starp tiem ir atšķirības, ieskaitot krātuves lielumu, API zvanu un funkciju pielāgošanu. Par laimi, kā redzat iepriekš, Box ir pieejams salīdzināšanas ceļvedis potenciālajiem klientiem, lai salīdzinātu, kuras funkcijas ir iekļautas īpašās pakotnēs un kuras var izmantot papildus par maksu.

Iespējas

 • Skatīšana bezsaistē
 • Piezīmes lodziņā
 • Trešās puses lietojumprogrammu integrācija
 • Ierobežota failu versija
 • Failu koplietošanas atbalsts
 • Operētājsistēmas integrācija
 • 2 faktoru autentifikācija

Skatīšana bezsaistē & Rediģēšana

Kastes piezīmes dod jums iespēju izveidot darbplūsmu, kopīgojot kalendārus, plānus un dokumentus, taču tas ir tālu no visaptverošajiem komplektiem, ko piedāvā Google un Microsoft. Par laimi Box nodrošina arī integrāciju ar populārām lietojumprogrammām, piemēram, Google Docs, Adobe Sign, kā arī Microsoft Office Suite tiešsaistes un bezsaistes versijām..

Pirmoreiz izmantojot kādu no šiem, jums tiks vaicāts, vai rediģējot šo faila tipu, tā ir noklusējuma platforma, un jūs brīdināsit, ka ārēju lietojumprogrammu izmantošana nozīmē, ka jūs piekrītat šīs trešās puses pakalpojumu sniegšanas noteikumiem. Noklusējuma vērtības var viegli mainīt, pārejot uz konta iestatījumiem un noklikšķinot uz sadaļu “Integrācijas”.

Rediģēšanas rīki, kas balstīti uz pārlūkprogrammām, automātiski parādīsies jaunā logā, kuru dažreiz var novērst reklāmu bloķētāji. Manā gadījumā pati Firefox apturēja loga atvēršanu, bet to var viegli novērst, noklikšķinot uz “Opcijas” un atļaujot uznirstošos logus no app.box.com.

Kad fails ir rediģēts, dokuments tiks automātiski saglabāts, un sākotnējais lodziņa lodziņš liks jums atsvaidzināt lapu ar paziņojumu, ka ir pieejama jauna versija. Izmantojot numuru augšējā kreisajā stūrī, varat noteikt, kuru faila versiju pašlaik izmantojat, ar 3. versiju apzīmējot “V3”.

Failu versijas

Vienlaicīgi sekojiet līdzi tam, kādu faila versiju pašlaik skatāt. Box ļauj manuāli augšupielādēt jaunākas failu versijas un pārbaudīt versiju vēsturi. Diemžēl versiju vēstures testēšanas laikā tika nepārtraukti novērota “servera kļūda”, kas mani informēja, ka “failu versijas nevar izgūt”, neraugoties uz atkārtoto numuru mainīšanu augšējā kreisajā stūrī..

Jums tiks piedots, ja domājat, ka Microsoft Word un Google Docs var šeit ietaupīt, jo abos gadījumos ir iebūvēta failu versija. Diemžēl Box integrācija noņem daudzas no šīm funkcijām, atstājot jūs atkarīgu no uzglabāšanas pakalpojuma; labāk vai sliktāk.

Failu koplietošanas atbalsts

Box ir padarījis failu koplietošanu neticami vieglu, dodot dalībniekiem iespēju uzaicināt lietotājus pa e-pastu vai ar saiti. Lai gan viesiem būs jāizveido konts Box, lai pieņemtu e-pasta ielūgumus, cilvēki ar saiti var piekļūt koplietotajām mapēm un failiem bez tiem pašiem ierobežojumiem, lai gan saites var aprobežoties ar iepriekš ielūgtajiem.

Uzaicinot citus cilvēkus, administratori var noteikt vairākus ierobežojumus. Piemēram, cita redaktora uzaicināšana jāveic pa e-pastu, dodot viņiem atļauju augšupielādēt, lejupielādēt, priekšskatīt, koplietot un rediģēt visu, kas viņiem ir pieejams. Alternatīvi, e-pasta ielūgumus var ierobežot ar lejupielādi, priekšskatīšanu un kopīgošanu, ja viņi pievienojas kā skatītājs. Saites darbojas nedaudz savādāk, ļaujot cilvēkiem tikai apskatīt vai apskatīt un lejupielādēt failus.

Viena lieta, kas man īpaši patīk Box, ir spēja bloķēt failus ar vienkāršu klikšķi. Kad fails ir bloķēts, citi redaktori nevarēs veikt izmaiņas dokumentos, kamēr tas netiks atbloķēts, nodrošinot pilnīgu kontroli pār jūsu sadarbību.

Pārrobežu platforma

Kastītei lielākajā daļā platformu var piekļūt, izmantojot pārlūku. Ieteicams izmantot pārlūku Chrome, Firefox, Safari, Microsoft Edge vai Internet Explorer, pēc iespējas labāk atjauninot jebkuru jūsu izvēlēto. Jāatzīmē, ka, lai gan Microsoft Edge ļauj rediģēt dokumentus, izmantojot mākoņa programmatūru, tas pašlaik neatbalsta Box Tools, lai rediģētu failus, izmantojot darbvirsmas lietojumprogrammas..

Box Sync lietojumprogramma ir pieejama lejupielādēšanai no jebkuras Android versijas, kas izlaista pēdējos trīs gados, kā arī no jaunākajām divām MacOS un iOS versijām. Visi Windows 7, 8, 8.1 un 10 visi atbalsta Box Sync, tomēr tas neatbalsta NTFS datu dedukciju.

OS integrācija

Tie, kas lejupielādēs Box Sync lietojumprogrammu, operētājsistēmas līmenī pamanīs integrāciju ar mākoni.

Darbvirsmā rūtiņa parādīsies Windows Explorer un Mac Finder kreisajā pusē, ļaujot pārlūkot failus, ja esat izveidojis savienojumu ar internetu. Box parādās arī Windows teknē, kurai var piekļūt, vienlaicīgi nospiežot Ctrl, Alt, Shift un B. Ar peles labo pogu noklikšķinot uz faila pārlūkprogrammā Explorer un Finder, tiks parādītas jaunas iespējas, tostarp vietnes saīsne un iespējas bloķēt un koplietot failus. To nedrīkst sajaukt ar OneDrive koplietošanas opcijām operētājsistēmā Windows, kas parādās tālāk.

Faila koplietošana lodziņā no Windows failu pārvaldnieka

Pašlaik Linux oficiāli neatbalsta, taču Android un iOS ierīcēm ir pieejamas lietojumprogrammas. Līdzās palaišanas ierīcei, kas mobilajās ierīcēs nodrošina piekļuvi mākonim, lodziņš parādīsies arī, mēģinot tieši koplietot attēlus un failus, ļaujot tos tūlītēji augšupielādēt.

2 faktoru autentifikācija

Lai gan mēs būtu devuši priekšroku universālam 2 koeficientam (U2F), izmantojot fiziskas USB atslēgas, standartu, kuru jau atbalsta lielāki uzņēmumi, Box iekļauj 2 faktoru autentifikāciju, izmantojot SMS īsziņas, lai vēl vairāk aizsargātu kontus. Pirmoreiz piesakoties jaunā ierīcē, jums būs jāievada kods. Kad šī ierīce ir reģistrēta, tā pierakstīs jūs, neprasot veikt divfaktoru pārbaudi. Tas ir ērti, taču jums ir īpaši jārūpējas par ierīcēm, kuras izmantojat piekļuvei Box, jo katru reizi, piesakoties, nav iespējams panākt 2 koeficientu..

Privātums un drošība

Jurisdikcija

Box atrodas Redwood City, Kalifornijā, tas nozīmē, ka tai ir jāievēro apšaubāmā ASV privātuma politika un tās Five Eyes spiegošanas alianse, kuru vada Nacionālā drošības aģentūra (NSA). Uzņēmums nav gluži atradis sevi tādos virsrakstos kā Google un Microsoft, taču ir pamatoti uzskatīt, ka NSA un citas amatpersonas mēģina veikt pārvaldību.

Nulle

Kad bijušais NSA un CIP drošības darbuzņēmējs Edvards Snūdens 2013. gadā atklāja masu uzraudzību, Boks sāka konceptualizēt veidus, kā tas varētu izvairīties no valdības iejaukšanās. Tā kā Box joprojām reģistrē darbības, tas nav īsti sasniedzis solījumus par nulles zināšanu politiku, taču tas ievieš savus protokolus ar Box KeySafe.

Tehniskā drošība

Box šifrēšana skar lielāko daļu no tām pašām piezīmēm kā lielākajiem konkurentiem, veicot tranzītā SSL šifrēšanu, miera stāvoklī 256 bitu AES šifrēšanu un pat bruņotus apsardzes darbiniekus, kas aizsargā fiziskos serverus. Drošības iespējas kļūst stingrākas, jo vairāk jūs maksājat, izmantojot Data Loss Prevention (DLP), kas pieejama no Business paketēm uz augšu un Box KeySafe par papildu samaksu papildus Business Plus vai Enterprise līmeņiem..

Box KeySafe ir atslēgu pārvaldības pakalpojums (KMS), kas mēģina nodot jūs kontrolēt savu privātumu bez parastajiem izdevumiem. Tas nodrošina aparatūras drošības moduļus (HSM), lai uzņēmumiem būtu lielāka kontrole pār viņu šifrēšanas atslēgu pārvaldību, taču tie joprojām tiek glabāti Amazon Web Services (AWS). Nemaināmais audita žurnāls seko tam, kurš ir piekļuvis serverim, sūta e-pastus administratoriem, kad kāds netiek atpazīts, un kā pēdējais līdzeklis ir slepkavības slēdzis, taču joprojām prasa, lai jūsu atslēgas uzticētos uzņēmumam. Šī funkcija arī nav iekļauta nevienā no pamatpaketēm, un tā vietā tiek izmantota papildu izdevumi.

Jautājumi

Pārlūka kriptogrāfija

Tīmeklis bieži paļaujas uz JavaScript variantiem, lai sajauktu, pārbaudītu un šifrētu saturu, kas tiek uzskatīts par vienu no vissliktākajām programmēšanas valodām, ņemot vērā tā sadrumstalotību un nestabilitāti. To nepalīdz fakts, ka lietotājiem nav nekādas teikšanas pieņemt atjauninājumu laikā uzlikto kodu vai verifikācijas līdzekļus, lai nodrošinātu, ka nodoms ir tāds, kādu apgalvo izstrādātājs.

Slēgts avots

Katra Box versija ir slēgta avota, kas nozīmē, ka nav iespēju patstāvīgi pārbaudīt, vai faili ir pareizi šifrēti vai ka uzņēmums pakalpojumos neievada ļaunprātīgu vai pašapkalpošanās kodu. Lai gan nav iemesla domāt par uzņēmuma nodomiem, mēs vienmēr dodam priekšroku iespējai pārbaudīt sevi, nevis vienkārši paļauties uz uzticēšanos.

Lietošanas ērtums

Box galvenā uzmanība tiek pievērsta ērtībai, atceļot vienkāršu un ērti lietojamu interfeisu visās oficiāli atbalstītajās platformās. Tas parāda savu estētiku, bet tas noteikti nav tik intuitīvs kā galvenie kolēģi, jo tas atstāj aizmirst dažas vienkāršas iespējas un ir apšaubāmi neuzticams.

Darbvirsma (Windows un MacOS)

Lejupielādējot lietojumprogrammu operētājsistēmā Windows un Mac, pakalpojums tiek ievietots attiecīgi Explorer un Finder. Katrs klients ir izveidots automātiskai sinhronizēšanai, lai jūsu faili būtu pieejami visur, kur jūs dodaties, taču piespiedu sinhronizācija savādi ir viens veids. Varat pamudināt pārlūka versiju sinhronizēt ar ierīci, kurā atrodaties, taču šī opcija nepastāv otrādi. Tāpat mulsinoši, jūs nevarat padarīt atsevišķus failus pieejamus bezsaistē. Tā vietā jums jāizveido apakšmape, jāievieto fails iekšpusē un pati mape jāpadara bezsaistē.

Kastes sinhronizācija ar logiem

Man bija arī daudz problēmu ar operētājsistēmas Windows integrāciju, kad es atspējoju programmu Start-up. Saprotams, ja programma nevar ielādēt, tā nevar sinhronizēt ar mākoni un tādējādi novērš piekļuvi pārlūkā Explorer, bet pat pēc lietojumprogrammas manuālas palaišanas Box palika bezsaistē. Daļēji tas tika novērsts, atkārtoti iespējot lodziņu Start-up, taču dažas problēmas joprojām pastāvēja.

Mobilais (Android un iOS)

Android un iOS lietojumprogrammas ir daudz neveiksmīgākas ar skaidri noteiktām iespējām. Noklikšķinot uz simbola plus, tiek parādīta virkne izvēles iespēju, sākot no jaunu mapju, dokumentu un piezīmju izveidošanas līdz fotoattēlu uzņemšanai un augšupielādei tieši mākonī..

Atšķirībā no darbvirsmas versijas, jūs varat padarīt atsevišķus failus pieejamus bezsaistē un pat saņemt apstiprinājumu, izmantojot push paziņojumu, ka fails ir veiksmīgi augšupielādēts, lai gan, augšupielādējot vairākus vienlaicīgi, tas var izraisīt avāriju un parādīt, ka tas “gatavojas”, neskatoties uz pabeigšanu augšupielādes minūtes pirms.

Visnopietnākais Box mobilās lietojumprogrammas aspekts ir nespēja augšupielādēt un sinhronizēt veselas mapes, tā vietā, lai prasītu mākonī izveidot jaunu mapi un manuāli atlasīt vairākus failus.

Pārlūks

Kā parasti, šķiet, ka tīmekļa portāls ir visnozīmīgākā Box versija. Tas ir pilnībā aprīkots ar tīru saskarni, piešķirot opcijas, kas vēl nav redzamas citur. Izmantojot pārlūku, varat izsekot, kas aktīvi sadarbojas, pielāgot sava profila informāciju un pat izmantot Box ātro klientu atbalstu.

kā Box izskatās pārlūkprogrammā

Noslēguma domas

Box, bez šaubām, ir viens no miegainākajiem mākoņu pakalpojumiem, ar uzslavu pievēršot uzmanību drošības un ērtības līdzsvarošanai. Tā cenu noteikšana ir diezgan sadrumstalota un indivīdiem, iespējams, nevēlama salīdzinājumā ar konkurenci, taču tai vajadzētu būt ideāli piemērotai uzņēmumiem, ļaujot viņiem pielāgot precīzu pieredzi, kādu viņi vēlas.

Klientu apkalpošana bija absolūts prieks sazināties, ātri atbildot uz jautājumiem ar kompetenci un profesionalitātes līmeni, kas liktu pretendentiem sēdēt un ņemt vērā. Diemžēl žagas, kuras mēs piedzīvojām pa ceļam, nav kaut kas tāds, ko mēs varētu gaidīt no prēmiju sniedzēja. Mēs nevaram palīdzēt, bet jūtamies tā, it kā tās amerikāņu operāciju bāze ir problēma bez nulles zināšanu politikas, pat ja Box’s KeySafe mēģina mīkstināt triecienu tiem, kas neiebilst maksāt papildus.

Kopumā, iespējams, ir vērts meklēt citur kā indivīdam, ja kvantitāte ir jūsu prioritāte vai jūs meklējat patiesu sinhronizāciju. Tomēr kā bizness Box varētu būt tieši tas, ko meklējat.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me