b.VPN


 • Cenu noteikšana

  No plkst 7,50 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

Šajā b.VPN pārskatā es atrodu VPN pakalpojumu sniedzēju, kas atrodas Nīderlandē un piedāvā profesionālu pakalpojumu. 24 stundas diennaktī pieejamais klientu atbalsts un efektīvās pretcenzūras tehnoloģijas ir augstākās vietas. Varētu veikt uzlabojumus (nav atļauti žurnāli, ātrāka veiktspēja un dāsnāks pievienoto ierīču skaits), taču kopumā esmu diezgan apmierināts ar pakalpojumu.

Ātra statistika

 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  33 Mb / s
 • Vienlaicīgi savienojumi
  2
 • Valstis
  11
 • Jurisdikcija
  Nīderlande

Iespējas

 • VPN atrodas Nīderlandē
 • Ir pieejami 18 serveri 11 valstīs
 • Varat vienlaikus savienot divas ierīces, bet tikai vienu, izmantojot OpenVPN, un vienu, izmantojot L2TP
 • OpenVPN caur SSH tuneli
 • “SMOKE tunelis”
 • Diennakts klientu atbalsts
 • P2P atļauts

OpenVPN caur SSH tuneli

Šī funkcija ļauj slēpt OpenVPN savienojumus TLS / SSL tunelī. TLS / SSL ir šifrēšana, ko izmanto HTTPS. Tāpēc VPN savienojumus, kas maršrutēti caur šiem TLS / SSL tuneļiem, ir ļoti grūti noteikt, izņemot parasto HTTPS trafiku. Tas notiek tāpēc, ka OpenVPN dati tiek ietīti papildu TLS / SSL šifrēšanas slānī. Tā kā dziļās pakešu pārbaudes (DPI) paņēmieni nespēj iekļūt šajā “ārējā” šifrēšanas slānī, viņi nespēj atklāt OpenVPN šifrēšanu “iekšpusē”. Šī ir ļoti noderīga funkcija, jo tai vajadzētu būt spējīgai sakaut daudzus VPN veidus. bloķēt.

SMOKE tunelis

Papildus spējai paslēpt OpenVPN SSH tunelī, b.VPN piedāvā arī citu tehnoloģiju, kuras mērķis ir sakaut VPN blokus. Nosaukts “SMOKE”, tas ir pielāgots protokols, kas katrai paketei piešķir papildu traucējumus. b.VPN apgalvo, ka SMOKE var iegūt šo VPN Ķīnā, Irānā, Omānā, Turcijā un Krievijā. Es jautāju b.VPN atbalsta komandai sīkāku informāciju:

“Tas ir polimorfs UDP tunelis, kuram ir daudz plašākas iespējas, lai izietu cauri DPI. Tas ir vienīgais, kas Ķīnā darbojas stabili atšķirībā no Obfsproxy, kas nedarbojas jau gandrīz gadu. Dūmam ir aizsardzības taktika pret GFW (Lielais Ķīnas ugunsmūris), kas aizvada paketes un var pāriet plašā tīkla IP un portu diapazonā bez atvienojumiem. Tam ir arī pakešu rezerves mehānisms GFW bojātu pakešu atjaunošanai. Mēs esam ļoti pārliecināti, ka vienīgais, kas darbojas stabili, jo mums ir pārbaudes komanda. ”

b.VPN piešķīra man TeamViewer piekļuvi personālajam datoram, kas atrodas Ķīnā. Tātad es varu apstiprināt, ka man izdevās izveidot savienojumu caur SMOKE un piekļūt vietnēm, kuras parasti tur tiek cenzētas.

Apmeklējiet b.VPN »

Ātrums un veiktspēja

Pārbaudes tika veiktas, izmantojot Apvienotās Karalistes 50 Mbps / 3 Mbps šķiedru savienojumu. Es izvēlējos OpenVPN UDP savienojumu, izmantojot b.VPN “Strong” šifrēšanas līmeni.
lejupielādēt

Grafiki parāda lielāko, mazāko un vidējo ātrumu katram serverim un vietai. Plašāku informāciju skatiet mūsu pilna ātruma testa skaidrojumā.

Es arī veica dažus testus, lai salīdzinātu dažādu piedāvāto protokolu veiktspēju. Šie rezultāti ir pietiekami pienācīgi, taču neatbilst tiem, kurus piedāvā augstākā līmeņa VPN pakalpojumu sniedzēji.

Izmantojot b.VPN Windows klientu, es neatklāju IPv4 DNS noplūdes vai WebRTC noplūdes. Yay! Ņemiet vērā, ka mans ISP (Virgin Media UK) neatbalsta IPv6, tāpēc es nevaru pārbaudīt, vai nav IPv6 noplūdes. Kā redzams no augšējā ekrānuzņēmuma, b.VPN izmanto DNS DNS, lai veiktu DNS tulkošanu.

Visus DNS pieprasījumus tomēr aizstāj ar b.VPN, tāpēc Google nezina, kas tos izveidoja. Tāpēc es neuzskatu to par problēmu. ASV Netflix atklāja, ka es izmantoju starpniekserveri, un atteicās spēlēt. Tas ietver, kad es novirzīju savienojumu caur SSH tuneli. Tomēr BBC iPlayer strādāja lieliski, kad bija izveidots savienojums ar Lielbritānijas serveri.

Citas platformas

Cenas un plāni

b.VPN piedāvā vienkāršu plānu “viens izmērs der visiem”. Tas sākas ar 9,99 USD mēnesī un samazinās līdz 7,50 USD mēnesī, ja jūs iegādājaties gada abonementu.

b.VPN izcenojumi

Kā ļoti kaitinošs un diezgan neskaidrs uznirstošais reklāmkarogs katrā vietnes lapā mēģina jums pateikt, b.VPN šobrīd piedāvā atlaidi. Tādējādi jūs iegūsit gada abonementu tikai par 36 USD (3 USD mēnesī). Programmatūru var lejupielādēt un vienas stundas laikā izmantot pilnīgi bezmaksas izmēģinājumam. Par to nav nepieciešama maksājuma informācija. Tas nav pārāk ilgs laiks, taču ar to vajadzētu pietikt, lai apstiprinātu, ka pakalpojums darbojas jūsu labā, un, ja esat tik noskaņots, veikt dažas veiktspējas pārbaudes. Bezmaksas izmēģinājuma laikā jūs varat piekļūt daudziem, bet ne visiem b.VPNs serveriem.

Drošība un privātums

OpenVPN lietotāji var izvēlēties starp diviem šifrēšanas līmeņiem: Normal (Blowfish-128 šifrs ar SHA-1 hash autentifikāciju) un Strong (AES-256 ar SHA-256 hash auth). Visos OpenVPN savienojumos tiek izmantota RSA-2048 un Perfect Forward Secrecy. Lūdzu, skatiet šo rakstu, lai iegūtu pilnu diskusiju par VPN šifrēšanas noteikumiem. Tl; dr versija ir tāda, ka b.VPN izmantotā šifrēšana ir laba. It īpaši, ja ir izvēlēta spēcīga šifrēšana. b.VPN atrodas Nīderlandē. Nīderlande ir NSA spiegošanas partneris Nine Eyes, un Nīderlandes valdība diezgan daudz veic savu uzraudzību.

Tomēr VPN pakalpojumu sniedzējiem Nīderlandē nav jāuztur žurnāli. Diemžēl, lai arī b.VPN tajā nav neviena lietošanas žurnāla, daži savienojuma žurnāli tiek saglabāti: “Mēs neuzglabājam nevienu lietotāju darbību žurnālu (mēs nepārbaudam un nefiksējam lietotāju trafiku), mēs glabājam infrastruktūrai nepieciešamos žurnālus, kas ir (Connection IP, laiks, ilgums, joslas platuma izmantošana). ”Kopumā mani pārāk neuztrauc šis žurnālistikas līmenis. Bet patiesi paranojas personālam jāapzinās, ka vismaz teorētiski šādus žurnālus var izmantot, lai identificētu personu ar zināmu interneta izturēšanos, izmantojot “laika gala uzbrukumu”. B.VPN nav problēmu ar mokām, izmantojot savu pakalpojumu..

Lietošanas ērtums

Vietne izskatās pietiekami gudra, un tajā ir sniegta visa nepieciešamā informācija, lai pievienotos un izveidotu savienojumu ar pakalpojumu. Uznirstošais reklāmkarogs, kas parādās katrā lapā, kas reklamē b.VPN gada atlaižu piedāvājumu, tomēr ir ļoti kaitinošs. Es arī gribētu, lai būtu pieejama vairāk tehniskās informācijas un ka privātuma politikā (“līgums”) būtu skaidri norādīts, ka daži savienojuma žurnāli tiek glabāti. Tā galvenais uzdevums ir pateikt, kas nav atļauts, izmantojot pakalpojumu. Vietnē lietoto angļu valodu bieži vien nepārprotami neraksta dzimtā valoda, bet tā ir saprotama.

Atbalsts

Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir pieejams visu diennakti. Atbilde bija ātra, draudzīga un izpalīdzīga. Lai iegūtu vairāk tehnisku jautājumu, man nācās sūtīt e-pastu uz b.VPN tehnisko komandu, bet parasti apmēram pusstundu saņēmu zinošu atbildi..

Pierakstīties

Kā jau minēts iepriekš, pirms lejupielādes varat lejupielādēt VPN klientu un stundu pārbaudīt pakalpojumu. Tas ir pietiekami nesāpīgs process, lai gan es neapstiprinu pieprasītās personiskās informācijas daudzumu. Tikai e-pasta adresei ir jābūt derīgai (un to arī darīs vienreizēja), taču es tomēr labprātāk to nepieprasītu.Papildus parastajām maksājuma metodēm b.VPN pieņem potenciāli anonīmus maksājumus, izmantojot Bitcoin. Tas ir lieliski, taču vienmēr atcerieties, ka VPN nodrošinātājs tik un tā zinās jūsu patieso IP adresi.

B.VPN Windows VPN klients

Pielāgotais Windows klients ir tikai OpenVPN. Iespējamā problēma šajā sakarā ir tā, ka jums vienlaikus ir atļauts tikai viens VPN savienojums. Tas izskatās diezgan nenozīmīgi, taču tas tiek paveikts. Šifrēšanas līmeni, OpenVPN caur SH tuneli un Dūmu tuneli var izvēlēties izvēlnē Papildu iestatījumi. Diemžēl neviens slēdzis nav iekļauts.

Pielāgotas OpenVPN lietotnes ir pieejamas operētājsistēmām Mac OSX, iOS un Android (+4.0.3). Šajās platformās ir pieejamas arī rokasgrāmatas L2TP / IPsec un / vai OpenVPN iestatīšanas rokasgrāmatas, kā arī dažas citas (piemēram, L2TP Linux un Windows tālrunim). Pielāgojamus .ovpn failus var izmantot jebkurā sistēmā, kas atbalsta OpenVPN klientu.

Android lietotne

Android lietotnē tiek izmantots OpenVPN. Tāpat kā darbvirsmas klientam, esmu redzējis vairāk zviedru izskata lietotņu, taču tas darbojas labi. Jūs varat novirzīt OpenVPN savienojumu caur SSH tuneli. Šī ir vienīgā Android VPN lietotne, kuru es apzinos, lai piedāvātu šo funkciju. Diemžēl šī funkcija iOS lietotnē netiek atbalstīta. Izmantojot mobilo lietotni, nav iespējams izvēlēties spēcīgu šifrēšanas līmeni. Bet, godīgi sakot, lielākajai daļai lietotāju regulārā (Blowfish-128 šifrs ar SHA-1 hash autentifikāciju) šifrēšana būs vairāk nekā pietiekama. Lietotnes lietošanas laikā es neatklāju DNS vai WebRTC noplūdes.

Noslēguma domas

Īpaši mani iespaido visu diennakti strādājošais klientu atbalsts un piedāvātās uzlabotās aizēnojuma tehnoloģijas. SMOKE darbojas labi no Ķīnas, un b.VPN Android lietotne ir vienīgā, kas šobrīd ir pieejama, lai piedāvātu VPN caur SSH tuneli. Tas nozīmē, ka b.VPN būtu lieliska izvēle lietotājiem tādās vietās kā Ķīna, kas mēģina bloķēt VPN izmantošanu.

Apmeklējiet b.VPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me