Avira Phantom VPN


 • Cenu noteikšana

  No plkst 5,99 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Windows

  • MacOS

  • iOS

  • Android
 • Atbloķēt:


  • iPlayer

ProPrivacy.com Rezultāts
5 no 10

Kopsavilkums

Avira Phantom VPN ir salīdzinoši jauns virtuālā privātā tīkla (VPN) pakalpojums, kuru pārvalda labi pazīstamais pretvīrusu uzņēmums. Papildus VPN pakalpojumam ir iespējams iegādāties “Prime” abonementu, kurā ietilpst Phantom VPN, Avira Antivirus, Avira Software Updater, Scout (Avira drošais pārlūks) un Avira Connect (centralizētais drošības vadības komplekts). Šajā pārskatā es galvenokārt koncentrējos uz Avira Phantom VPN. Tomēr, lai dotu jums priekšstatu par Prime darbību, es aprakstu katru pakalpojumu pārskatīšanas beigās. Kopumā Avira Phantom VPN ir stabils, vienkāršs un ērti lietojams VPN, kam ir dažas no vissvarīgākajām VPN funkcijām, kas vajadzīgas, lai jūsu ierīces būtu drošībā. Izmantojot pieejamo bezmaksas VPN iespēju (ierobežots līdz 500 Mb mēnesī), Phantom VPN ir pieejams arī bezriska izmēģināšanai..

Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  ASV Ziemeļamerikas klientiem, Vācija visiem pārējiem
 • Vienlaicīgi savienojumi
  -1
 • Valstis
  20

Iespējas

Vienlaicīgi savienojumi -1
Valstis 20

Avira Phantom VPN lietotājiem nodrošina piekļuvi serveriem 20 pasaules valstīs. Ņemot vērā, ka pakalpojums ir tikai gadu vecs, tas ir diezgan fantastisks serveru klāsts. 20 serveri lietotājiem noteikti dod daudz iespēju atbloķēt cenzētu vai ģeogrāfiski ierobežotu saturu.

 • Nav žurnālu
 • Automātiskā savienojuma funkcija
 • 20 serveru atrašanās vietas
 • Atbloķē BBC iPlayer
 • Bezmaksas tehnoloģiju atbalsts
 • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
 • OpenVPN šifrēšana operētājsistēmās Windows un Android
 • Lietotnes visām platformām
 • Bezmaksas 500 Mb mēnesī
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

DNS noplūdes aizsardzība

Avira Phantom VPN ir aprīkots ar iebūvētu DNS noplūdes aizsardzību visās platformās. Šī ir fantastiska pro-funkcija, kas neļauj VPN nejauši noplūst DNS pieprasījumiem abonenta interneta pakalpojumu sniedzējam (ISP). DNS noplūdes aizsardzība ir ieslēgta pēc noklusējuma, un klientos to nevar izslēgt.

Avārijas poga

Slēdzis, kas saistīts ar katras lietotnes izmantošanu (Avira to dēvē par “drošu”), pārtrauc jebkādu datu nokļūšanu jebkur, izņemot VPN tuneli. Tas garantē, ka gadījumā, ja VPN pārtrauks darbību un savienojums būs jāveido no jauna, abonenta ISP netiks nejauši noplūdināti dati. Turklāt tas aizsargā lietotājus no nejaušas viņu patiesās IP adreses atklāšanas vietnēm, kuras viņi apmeklē.

Apmeklējiet Avira Phantom VPN »

Ātrums un veiktspēja

Ātruma testi tika veikti ar 50 Mbps šķiedru savienojumu. Kā jūs varat redzēt no pamata testa rezultātiem, mans internets nedarbojās tik ātri, kā vajadzētu (tas ir ļoti bieži, kur es dzīvoju). Labā ziņa ir tā, ka VPN mani tik ļoti neapturēja, īpaši Lielbritānijas un Nīderlandes serveros. Tomēr ASV serveris (kas, iespējams, tika pakļauts lielākam stresam) bija nedaudz lēnāks nekā bāzes testi (tika veikti, izmantojot Ņujorkas testa serveri vietnē testmy.net)..

Avira Phantom VPN lejupielādes ātrums

Noplūdes testi

DNS noplūdes testa rezultāti tika parādīti bez problēmām. Es pārbaudīju, izmantojot ipleak.net, un nekonstatēju IP noplūdes, un tā pati IP adrese apstrādāja DNS pieprasījumus, kas ir lieliski. Turklāt es neatklāju nekādu noplūdi Web reāllaika komunikācijā (WebRTC). Diemžēl es nevarēju pārbaudīt interneta protokola versiju 6 (IPv6), jo mans interneta pakalpojumu sniedzējs nenodrošina IPv6 savienojumus.

Cena

1 mēnesis

5,99 USD
mēnesī

Papildus Avira satriecošajam bezmaksas VPN plānam (nepārsniedzot 500 MB mēnesī, bet lielisks veids, kā iepazīstināt sevi ar viņu VPN), es atklāju, ka visi Avira produkti ir par saprātīgu cenu. Augstāko VPN varat iegādāties pēc mēneša, gada vai mobilā maksājuma plāna. Visi trīs plāni nodrošina neierobežotu piekļuvi. Avira apbalvo gada abonentus ar atlaidi. Mobilie abonenti VPN var izmantot tikai vienā ierīcē.

Avira Phantom VPN cenu noteikšana

Mēneša abonements maksā ļoti saprātīgus USD 10,00 mēnesī. Gada abonements ievērojami samazinās, līdz USD 78,00 gadā. Katru mēnesi par 5,99 USD varat iegādāties mobilo sakaru plānu, kuru Avira ierobežo tikai vienai ierīcei. Jebkurā laikā varat atcelt visus mēneša plānus. Šīs cenas ir superīgas, un mobilajam plānam 5,99 USD mēnesī tas noteikti ir rentabls veids, kā aizsargāt viedtālruni vai planšetdatoru, kuru izmantojat publiskajā WiFi. Varbūt visiespaidīgākais no visiem ir tas, ka Prime pakalpojuma (kurā ietilpst visi Avira pakalpojumi) cenas sākas tikai ar USD 11,99 mēnesī (piecām ierīcēm). Šīs izmaksas nav daudz dārgākas par daudzu premium VPN ikmēneša cenu.

Kā tāds tas varētu būt visaptverošs drošības risinājums cilvēkiem, kuriem jāaizsargā savas ierīces. Gada cena (lai segtu piecas ierīces ar Prime) ir tikai 112 USD - noteikti tā ir vērtīga iespēja. Papildus Prime, Avira piedāvā Kopējais drošības komplekts plāns, kas piešķir piekļuvi pretvīrusu, personālā datora ātruma un iestatīšanas rīkiem, ugunsmūrim un Phantom VPN - tikai vienā ierīcē - par 94,76 USD. Šī ir lieliska iespēja cilvēkiem, kuriem ir tikai viena ierīce un kuri vēlas to aizsargāt ar visiem Avira drošības līdzekļiem.

Maksājuma un naudas atdošanas garantija

Man patīk, ka abonenti maksājuma veikšanai var izvēlēties no plaša valūtu saraksta (eiro, ASV dolārs, Lielbritānijas mārciņa, Austrālijas dolārs, Polijas zlots, Ķīnas juaņa ... ir daudz iespēju!). Ir arī automātiskas atjaunošanas iespēja un a 30 dienu naudas atdošanas garantija. Līdztekus bezmaksas opcijai 30 dienu naudas atdošanas garantija ir reāls pluss, ļaujot ikvienam pārbaudīt pakalpojumu bez riska. Diemžēl jūs varat norēķināties tikai ar kredītkarti vai PayPal - par pievienoto anonimitāti nav iespējams norēķināties ar bitcoin.

Turklāt, lai abonētu, ir jāievieto pasta adrese (lai gan es ievadīju neeksistējošu adresi un joprojām tiku pieņemta bez problēmām). Tā kā Avira platformā ir pieejams tik daudz dažādu cenu plānu un drošības elementu, šķiet, ka nedaudz aizraujošs piedāvājums ir interneta drošības firmai, kas apstrādā VPN pakalpojumu, izmantot VPN pakalpojumu. It īpaši, ja ņem vērā visus labumus, kas nāk kopā ar Prime. Tomēr šeit, vietnē ProPrivacy.com, mūs visvairāk interesē Phantom VPN. Šī iemesla dēļ Avira VPN būs jāsalīdzina ar labākajiem VPN tirgū, ja tā vēlas iegūt mūsu apstiprinājuma zīmogu. Tātad, ienirsim un sīki apskatīsim Avira Phantom VPN.

Lietošanas ērtums

Windows
MacOS
iOS
Android

Kā jūs varētu gaidīt, Avira vietne ir izstrādāta visaugstākajā līmenī. Tā ir apjomīga vietne, kas aptver visus Avira produktus. Vietne izskatās lieliski, un tajā ir lieliska grafika. Tam ir arī peles kursora pārsniegšanas glosārija funkcija, kas izskaidro tehniskos terminus. Turklāt vietnē ir viegli orientēties, pateicoties izvēlņu un apakšizvēlņu izmantošanai katras lapas augšpusē..

Runājot par informāciju par VPN, vietne precīzi apraksta visas VPN funkcijas. Tas lieliski palīdz izskaidrot, ko tieši dara VPN un kuras funkcijas ir pieejamas lietotājiem. Diemžēl vietnei pilnībā trūkst svarīgas informācijas, kas nepieciešama vairāk cirstiem VPN lietotājiem. Šķiet, ka Avira tirgo savu VPN lietotājiem, kuri par VPN zina ļoti maz (un viņu citu produktu pašreizējiem lietotājiem)..

Nekur vietnes VPN sadaļā nav minēti šifrēšanas protokoli. Ne reizi vien. Tas nozīmē, ka cilvēki, kas apsver iespēju abonēt Phantom VPN, nezina, vai tas būs Punktu-punktu tunelēšanas protokols (PPTP), L2TP vai OpenVPN (mūsu vēlamā šifrēšana). Faktiski, kad es devos lejupielādēt VPN, es jau biju pavadījis apmēram 30 minūtes, uzmanīgi apskatot visu vietni - un es joprojām neko nezināju par šifrēšanas ieviešanu VPN.

Protams, mēs gribētu, lai Avira būtu pārredzama ne tikai par pieejamajiem šifrēšanas protokoliem, bet arī par to, kā tā šo šifrēšanu īsteno. Man bija tieši jāsazinās ar Avira, lai iegūtu sīkāku informāciju, lai iekļautu tos šī pārskata privātuma un drošības sadaļā (skatīt ātru faktu lodziņu iepriekš).

BUJ un emuārs

FAQ sadaļa ir piepildīta ar iepriekš uzdotajiem jautājumiem, uz kuriem citi lietotāji un Avira darbinieki ir atbildējuši. Šī vietnes daļa ļauj cilvēkiem uzdot jautājumus, uz kuriem citi lietotāji var atbildēt (ja viņiem būtu jāzina atbilde). Tas nozīmē, ka cilvēkiem ir iespēja dalīties ar informāciju un mācīties no citiem Avira lietotājiem.

Avira vietnē ir arī emuāru sadaļa. Tāpat kā pārējā tīmekļa vietnē, arī šī sadaļa ir krāsaina un labi noformēta. Tas ir pārdomāti sadalīts sadaļās “Atpūta”, “Tehnikas un sīkrīki”, “Drošība un privātums”, “Uzņēmums” un “Visas ziņas”. Katra no šīm kategorijām tiek sadalīta citās apakšiedaļās, nodrošinot lietotājiem piekļuvi plaša spektra emuāru ierakstiem. Šis ir lielisks resurss, kas noteikti palielina vietnes izmantojamību.

Atbalsts

Bezmaksas izmēģinājuma versija Bezmaksas plāns ar 500 MB mēnesī

Diemžēl Avira VPN nav 24 stundas diennaktī dzīvu tērzēšanas klientu atbalsta. Tā vietā jums ir jānosūta e-pasts, izmantojot Avira vietni. Es uzdevu dažādus jautājumus, un man bija jāgaida apmēram divas dienas, līdz tiek saņemta atbilde (un tad vēl nedaudz laika, lai iegūtu visu nepieciešamo). Ņemot vērā šī biznesa lielumu un darbības jomu, atbalsts noteikti bija mazliet nomelnojošs. Tomēr iespējams, ka manu pārāk tehnisko jautājumu dēļ es izturēju ilgāku laiku nekā vidēji.

Bezmaksas klients (Windows)

Sākumā es domāju, ka lejupielādēšu bezmaksas VPN un piešķirsim tam virpuli. Es vietnē biju redzējis, ka klientā ir iespējams uzlabot jaunos pakalpojumus - tāpēc es domāju, ka tas būtu labs veids, kā turpināt. Bezmaksas versiju bija ļoti viegli iegūt - mājaslapas augšpusē ir nolaižamā izvēlne ar vārdu “bezmaksas”. Šajā izvēlnē vienkārši dodieties uz vietni Privātums & Identitāte > Phantom VPN.
Programmatūra instalējas divās daļās, uz darbvirsmas atstājot divas ikonas: Avira Connect un Phantom VPN. Process ir ļoti viegls, un beigās tiek jautāts, vai vēlaties palaist Phantom VPN. Avira Connect palaišana nodrošina centralizētu komandu centru, kas ļauj jums redzēt, kuri Avira produkti atrodas jūsu mašīnā. Kā redzat zemāk, Connect parādīja, ka man šobrīd ir instalēts Phantom VPN, un deva man iespējas iegūt citus produktus.

Windows klients

Es noklikšķināju uz “Atvērt” Avira Connect un tas palaida Phantom VPN prieks manis. Es biju patīkami pārsteigts par VPN izskatu, kas patiešām tika ļoti labi parādīts. Pēc noklusējuma VPN tika iestatīts uz tuvāko (man) VPN serveri, bet, noklikšķinot uz atrašanās vietas, es varēju izvēlēties citus serverus. Es priecājos redzēt, ka, neskatoties uz to, ka Phantom VPN bija bezmaksas versija, deva iespēju izveidot savienojumu ar visiem saviem serveriem visā pasaulē. Bija ļoti skaidrs, cik daudz datu esmu izmantojis, kas ir noderīgi. Es nejauši izvēlējos Meksikas serveri un pieslēdzos tam. Lai izveidotu savienojumu ar serveri, vajadzēja apmēram 50 sekundes (tas ir nedaudz gausi).

Es veicu ātru interneta protokola (IP) adreses pārbaudi, lai pārliecinātos, ka tā ir darbojusies, un es atklāju, ka mana IP adrese patiešām ir veiksmīgi mainījusies (un ka tā pati Meksikas IP adrese apstrādāja manus DNS pieprasījumus). Tas ir lieliski un parāda, ka bezmaksas VPN dara tieši to, ko solīja, bez manis nododot jebkādu personisku informāciju: nav vārda, nav e-pasta adreses, neko. Tikai bezmaksas VPN pakalpojums, kura ierobežojums ir 500 MB. Diezgan jauka.

Iestatījumos es varētu redzēt nogalināšanas slēdzi (kuru var ieslēgt un izslēgt). Tomēr tas ir skaidri apzīmēts ar “Pro” un nedarbojas ar bezmaksas versiju. Diemžēl es joprojām neredzēju nekādas šifrēšanas iespējas vai informāciju par Avira izmantoto šifrēšanas veidu. Es nolēmu pāriet uz apmaksātu pakalpojumu, lai izmantotu apmaksātu klientu atbalstu (es cerēju, ka viņš varētu nedaudz parādīt šifrēšanu).

Pierakstīties

Noklikšķinot uz “Upgrade”, es tiku uzvirzīts uz Avira vietnes lapu, kuru vēl nebiju redzējis, un tajā patiešām tika pieminēta šifrēšana (kaut arī par to nebija daudz, izņemot AES-256 šifru). Es izlēmu par viena mēneša abonementu un maksāju, izmantojot PayPal. Maksājums tika veikts viegli un ātri, un lietotne automātiski pārslēdzās uz Pro - man pat nevajadzēja norādīt paroli vai pierakstīties - tas viss notika automātiski. Es arī saņēmu e-pastu ar saiti uz programmatūru (pieļauju, ka cilvēkiem, kuri nebija uztraukušies par bezmaksas versiju). Nogalināšanas slēdzis tagad darbojās (kas ir vienīgās reālās izmaiņas, izņemot 500 MB izmantošanas ierobežojuma atpakaļskaitīšanas zaudēšanu).

Citas platformas

Avira Phantom VPN ir pieejams visām populārajām platformām, izņemot Linux. Es lejupielādēju Android versiju un atklāju, ka tā ir identiska Windows versijai ar visām tām pašām funkcijām. Lietotne darbojās nevainojami, un es tiešām nepamanīju nekādas atšķirības starp šo versiju un darbvirsmas lietotni.

Android, iOS, Linux

Šīs ir minimālās prasības katras versijas darbībai: Windows: Windows 7 un jaunākas. Android: Android 4.0.3 un jaunākas. Mac: Mac OS X 10.10 (Yosemite) un jaunākas. iOS: iOS 8 un jaunākas. Ir arī vērts paturēt prātā, ka Avira Phantom VPN pašlaik nav pieejams mirgojošiem maršrutētājiem.

Privātums un drošība

Savā privātuma politikā Avira Inc. norāda: “Ja jūs dzīvojat Amerikas Savienotajās Valstīs vai Kanādā, Avira nozīmē Avira, Inc., 330 Primrose Avenue, Suite 610, Burlingame, CA 94010, USA. Ja jūs dzīvojat kaut kur citur, Avira nozīmē Avira Operations GmbH & Co. KG, Kaplaneiweg 1, 88069 Tettnang, Vācija. ”Tā kā Avira Phantom VPN abonenti kas dzīvo ASV un Kanādā, pērk VPN, kas atrodas ASV jurisdikcijā. Tas nozīmē, ka dati par šiem VPN abonentiem ir pakļauti ASV likumiem un rīkojumu iesniegšanai (kā arī CIP un NSA). Parasti ASV tiek uzskatīta par vienu no visnelabvēlīgākajām VPN bāzēšanas vietām, un tas padara Phantom VPN par daudz mazāk aizraujošu ierosinājumu ASV un Kanādas iedzīvotājiem nekā citur dzīvojošiem cilvēkiem..

Klienti ārpus ASV

Visiem pārējiem Avira VPN atrodas Vācijā. Tā galvenā mītne atrodas Tetnangā, netālu no Konstancas ezera. Labās ziņas ir tas, ka Vācija ir daudz labāka atrašanās vieta, kur bāzēts VPN, nekā ASV. Diemžēl pēdējos gados Vācija ir ieviesusi daudz invazīvākus tiesību aktus (ieskaitot obligātu datu saglabāšanu). 2015. gadā ar jaunu likumprojektu tika veiktas izmaiņas Vācijas telekomunikāciju likuma 113. pantā. Tas prasa telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem saglabāt datplūsmas datus tālruņa zvanos un interneta savienojumos (ieskaitot tīmekļa pārlūkošanas vēsturi un metadatus)..

Lai gan tas nav ideāls, Vācija faktiski tiek dēvēta par valsti, kas aizsargā digitālo privātumu. Turklāt Vācijā datu glabāšana ir piemērojama tikai desmit nedēļas un ir pieejama tikai katrā gadījumā atsevišķi. Salīdziniet to ar Apvienoto Karalisti, kur obligāta datu saglabāšana ir piemērojama 12 mēnešus (un daudzām oficiālām iestādēm tai var piekļūt bez garantijas), un jūs varat redzēt, ka atrašanās Vācijā ir savas priekšrocības Avira Phantom VPN..

Turklāt pagājušā gada decembrī Eiropas Kopienu Tiesa (Eiropas augstākā tiesa) nolēma, ka obligāta datu saglabāšana faktiski ir Eiropas cilvēktiesību likumu pārkāpums. To var uzskatīt par papildu avotu Avira Phantom VPN abonentiem (kas dzīvo ārpus ASV un Kanādas). Kopumā mēs varam piekrist, ka, lai arī valdības (ieskaitot Vāciju) cenšas piespiest savus cilvēkus aizskarošus privātumu graujošus tiesību aktus, Avira atrodas tautā, kas ir daudz mazāk problemātiska nekā daudzas citas. Tas ir labi.

Šifrēšanas protokoli

OpenVPN
L2TP / IPsec

Avira Phantom VPN nedod lietotājiem nekādas iespējas attiecībā uz šifrēšanu. Programmatūra tiek piegādāta ar OpenVPN operētājsistēmās Windows un Android, kas ir ieviesta atbilstoši augstiem standartiem. IOS un Mac tas arī ievieš 2. līmeņa slāņa tunelēšanas protokolu (L2TP) / interneta protokola drošību (IPsec), arī atbilstoši augstiem standartiem. Klients ir ļoti vienkāršs, un nav iespējams iestatīt portu pārsūtīšanu vai pārslēgties starp lietotāja datugrammu protokolu (UDP) un pārraides vadības protokolu (TCP) (OpenVPN). Neskatoties uz to, ņemot vērā to, ka tam ir labi ieviesta šifrēšana, jūs joprojām varat to uzskatīt par drošu.

Baļķi

VPN tiek vērtēts pēc žurnālu skaita un veida, ko tas glabā par saviem abonentiem. Jo mazāk (vēlams, lai neviens), jo labāk. Lejupielādējot Avira Phantom VPN, jūs varat piekļūt visu tās produktu un pakalpojumu privātuma politikai, kas ir visaptveroša privātuma politika. Šajā privātuma politikā noteikts:

“Šī informācija var ietvert kaut ko sauc par personu identificējošu informāciju (“ PII ”). Daži PII piemēri ir jūsu vārds, adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese un kredītkartes informācija. Daļa informācijas, ko mēs izmantojam par jūsu ierīci, ietver tās identifikācijas numuru, IP adresi, atrašanās vietu, saturu, valodas iestatījumus un IMEI kodu. Mēs varam izmantot arī ierīces zīmolu, modeli, akumulatora uzlādes līmeni, aparatūras modeli, operētājsistēmas versiju, tālruņa numuru, SIM numuru, tīkla nodrošinātāju un atmiņas statusu. Visbeidzot, mēs varam izmantot kādu ģeogrāfisko informāciju, pamatojoties uz GPS / Wi-Fi tīkla atrašanās vietu. ”

Turklāt Lietotāju pieredze un statistika Privātuma politikas sadaļā Avira saka: “Mēs varam apvienot informāciju, ko mēs apkopojam par viena produkta vai pakalpojuma izmantošanu, ar citu produkta vai pakalpojuma izmantošanu.” Kā tāds šķiet, ka pieņem lēmumu, ka vienai firmai ir jātiek galā ar visu jūsu drošībai ir nopietni trūkumi. Teorētiski, protams, tā izklausās kā laba ideja, un cena ir lieliska. Tomēr, tā kā dažādie pakalpojumi ir saistīti un apkopo informāciju - un instinktīvi zina tik daudz par jums un jūsu ierīcēm -, tie var nopietni ietekmēt privātumu Avira Phantom VPN.

Datu koplietošana

Avira lūdz atļauju koplietot datus ar trešajām personām. Tā arī atzīst, ka tā būs vērsta uz reklāmām: “Mēs arī izmantojam apkopoto informāciju, lai piedāvātu jums saturu, meklēšanas rezultātus un reklāmas, kas jūs visvairāk ieinteresēs. Mēs uzskatām, ka atbilstošāka reklāma nodrošina labāku interneta pieredzi. Tas ir arī veids, kā mēs atbalstām mūsu biznesu, joprojām piedāvājot jums dažus produktus vai pakalpojumus bez maksas. ”Kā redzat, šī privātuma politikas daļa tieši piemin faktu, ka Avira, visticamāk, izmantos informāciju par savu“ bezmaksas ” abonentiem, lai izveidotu ieņēmumu plūsmu. Tas nav labi, un tas noteikti nav tas, ko darītu uzticams VPN.

ASV balstīti apsvērumi

Vēlāk privātuma politikā Avira atzīst, ka: “Tā kā mēs esam globāla korporācija, mēs varam glabāt un apstrādāt jūsu personisko informāciju uz servera ārpus valsts, kurā jūs dzīvojat.” Mēs jau zinām, ka Avira atrodas Kalifornijā (Kanādas un Kanādas ASV abonenti), tāpēc šķiet, ka tas rada vēl vienu satraukumu starptautiskajiem VPN lietotājiem - viņu dati var tikt likvidēti ASV serveros. Kopumā šī ir ļoti problemātiska VPN privātuma politika. Tas man atstāj drebēt par izredzes ļaut Avira būt manai pakalpojumu sniedzējai. Es devos tieši uz Avira, lai redzētu, vai viņi mani pārliecina, ka VPN savienojumu žurnāli faktiski tiek turēti pilnīgi atsevišķi no citiem viņu galvenā pakalpojuma elementiem. Viņi man teica: “To dara Avira Phantom VPN dziesma:

 • Apmeklētas vietnes
 • Jūsu reālā IP adrese
 • Jūsu virtuālās atrašanās vietas (IP adreses), kas izmantotas sērfojot
 • Jebkura informācija, kas var saistīt jūs ar noteiktu darbību, piemēram, faila lejupielāde vai apmeklēšana noteiktā vietnē.

"Tas, ko izseko Phantom VPN, ir minimāls, un tam ir ļoti skaidrs funkcionāls mērķis:

 • Diagnostikas dati - tas palīdz mums uzlabot produktu (piemēram, ja lietotājs sastopas ar kļūdu).
 • Atšķir bezmaksas vai apmaksātus lietotājus - tas palīdz mums precīzi pielāgot mūsu lietotāju saziņu.
 • Izmēra patērēto datu daudzumu - tas ļauj mums kontrolēt mūsu VPN infrastruktūras nodrošināšanas izmaksas - un turpināt Phantom VPN sniegt bez maksas. ”

Tas viss ir labi un nozīmē, ka šķiet, ka Phantom VPN saglabā tikai minimālie savienojuma žurnāli, kuru tas nevar saistīt ar vienu lietotāju. Tomēr, neskatoties uz Avira apgalvojumiem, konfidencialitātes politika abonentus apdraud (īpaši, ja lietotāji abonē vairāk nekā tikai Phantom VPN pakalpojumu).

EULA

Visbeidzot, Avira pieprasa arī abonentiem piekrist galalietotāju licences līgumam (EULA). Šajā līgumā (tāpat kā Facebook) ir noteikts, ka Avira var brīvi izmantot visu tās serveros augšupielādēto saturu:

“Tiesību piešķiršana Avira par jūsu saturu. Iesniedzot vai nosūtot savu saturu vai kā citādi padarot to pieejamu parādīšanai attiecīgajā Kopienā vai caur to, jūs piešķirat Avira bezmaksas, neierobežotu, visā pasaulē pastāvīgu, neatsaucamu, neizslēdzošu un pilnībā -licencējamas tiesības un licence izmantot, reproducēt, modificēt, pielāgot, publicēt, tulkot, izveidot atvasinātus darbus no jūsu satura (izplatīt, izpildīt, parādīt un citādi pilnībā izmantot jūsu saturu (pilnībā vai daļēji) visā pasaulē un / vai iekļaut to citos darbos jebkurā formā, plašsaziņas līdzekļos vai tehnoloģijās, kas tagad ir zināmas vai vēlāk izstrādātas. ”

Tas nozīmē, ka Prime abonenti, kas izmanto Avira drošo dublēšanu un sociālā tīkla aizsardzību, faktiski maksā, lai visu savu saturu nodotu Avira (kas var izmantot šo intelektuālo īpašumu, kā vēlas). Lai gan tas tieši neattiecas uz VPN pakalpojumu, es domāju, ka to ir vērts iekļaut - jo tas noteikti saka kaut ko par to, kā Avira uztver savus klientus.

Ļaujiet man būt atklātam - neskatoties uz satriecošo un pārliecinošo vietni, Avira ir drošības firma ar nopietni invazīvām politikām un atļāvusi savienojumus (privātuma politikas ietvaros) ar ļoti apšaubāmām firmām (Yahoo).

Noslēguma domas

Avira ir milzīgs uzņēmums, kam ir daudz ko piedāvāt. VPN pakalpojums ir stabils un nodrošina labu ātrumu. Faktiski, tā kā, lai izmantotu bezmaksas Phantom VPN plānu, vispār nav jāsniedz nekāda informācija, es to uzskatu par vienu no labākajiem bezmaksas VPN. Ja jūs meklējat izdevīgu, vispusīgu drošības paketi, es noteikti ieteiktu šai firmai, it īpaši, ja jūsu galvenā motivācija ir satura atbloķēšana un jūsu datu slēpšana no jūsu ISP un valdības.

Vienīgais nelielais sašutums, kāds man ir ar Avira Phantom VPN, ir privātuma plāns visiem, kas, šķiet, patērētājiem rada risku, ka viņu dati tiks izmantoti nedroši. Ar šo teikto Avira man apsolīja, ka tiek uzturēti tikai minimāli žurnāli, kuriem nav laika zīmoga vai kas saistīti ar IP adresi. Kā tāds varētu šķist, ka VPN nodrošina no tā prasīto privātumu. Varbūt meklējiet citur, ja jūsu ielā ir vienkārša, caurspīdīga privātuma politika.

Apmeklējiet Avira Phantom VPN »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me