Atvienojiet


 • Cenu noteikšana

  No plkst 5,00 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
7.9 no 10

Kopsavilkums

Disconnect ir lielisks uz privātumu orientēts pārlūka paplašinājums, un tagad tas ir izvērsis šo tehnoloģiju, lai piedāvātu iekļaujošu privātuma paketi, kas apvieno tās izsekošanas un ļaunprātīgas izmantošanas know-how ar tās anonīmajām meklēšanas iespējām un VPN tīklu, kas paredzēts visiem ārkārtīgi saprātīgi 5 USD mēnesī. Kā redzēsim, bažas par VPN uzticamību ir vienīgais, kas patiesībā kavē ļoti visaptverošu, pilnībā piedāvātu un ātru konfidencialitātes pakotni, tāpēc, ja Atvienot var novērst šo problēmu, tad to sirsnīgi ieteiks..

Iespējas

Anonīma meklēšana

Lielākā daļa meklētājprogrammu, tostarp Google (faktiski jo īpaši Google), glabā informāciju par jums, tostarp:

 • Jūsu IP adrese
 • Vaicājuma datums un laiks
 • Vaicājuma meklēšanas vienumi
 • Sīkfaila ID - šis sīkfails tiek glabāts jūsu pārlūkprogrammas sīkfailu mapē un unikāli identificē jūsu datoru. Ar to meklētājprogrammu nodrošinātājs var izsekot meklēšanas pieprasījumu atpakaļ uz jūsu datoru

Šī informācija parasti tiek pārsūtīta uz pieprasīto tīmekļa lapu un visu trešo personu reklāmas baneru īpašniekiem, kas tiek parādīti šajā lapā. Sērfojot internetā, reklāmdevēji izveido (potenciāli mulsinošu vai ļoti neprecīzu) jūsu profilu, kuru pēc tam izmanto, lai atlasītu reklāmas, kas pielāgotas jūsu teorētiskajām vajadzībām. Turklāt valdības un tiesas visā pasaulē regulāri pieprasa meklēšanas datus no Google un citām lielākajām meklētājprogrammām, kas parasti tiek pienācīgi nodoti. Izmantojot tehnoloģiju, kas pirmo reizi redzama pārlūkprogrammas papildinājumā, Disconnect visus meklēšanas vaicājumus, kas veikti, izmantojot lietotni, novirzīs caur saviem serveriem, lai jūsu “īstā” IP adrese tiktu paslēpta no meklētājprogrammas..

Atvienojiet Google tīklā

Kā redzat, meklēšanai, izmantojot atvienot, ir vairākas noderīgas papildu funkcijas:

 1. Meklētājprogrammu izvēle - noklusējuma ir Google, taču jūs arī viegli meklējat, izmantojot Bing, Yahoo!, DuckDuckGo vai Blekko
 2. Viegla reģionālā atlase
 3. Papildu meklēšanas rīki - varat norādīt, cik nesen raksts tika publicēts tiešsaistē, un meklēt vārdu “burtiski” (precīzi atbilstoši meklēšanas vienumi)
 4. Nav reklāmu
 5. * “Konfidencialitātes ikonas” - tās īsumā parāda vietnes privātuma politikas, ļaujot “saprast svarīgākos vietnes vietnes privātuma politikas nosacījumus un citu informāciju par to, kā jūsu dati tiek savākti, izmantoti un apstrādāti.” * Šī funkcija ir vairāk vai mazāk identisks bezmaksas paplašinājuma Privātuma ikonas paplašinājumam, bet ir pieejams tikai lietotnē Atvienot, kas paredzēts Premium klientiem (kuriem opcija ir jāieslēdz iestatījumu lapā)..

Anonīma meklēšana noteikti ir diezgan niecīga, un pat salīdzinot ar labām anonīmām meklētājprogrammām, piemēram, DuckDuckGo un StartPage, ir daži jauki zvani un svilpes..

Izsekošanas vizualizācija

Gan darbvirsmas, gan mobilās lietotnes vizualizēs, kā vietne seko jums.

Atvienojiet Windows lietotni

Pamata vizualizācija

Atvienojiet Windows 2. lietotni

Papildu informācija

Atvienojiet Premium ekstras

Papildus VPN pakalpojumam Disconnect Premium klienti automātiski iegūs pārlūkprogrammas Disconnect paplašinājumu, kas padarīja Disconnect slavenu, un paplašinājumu Disconnect Privacy Icons, kas instalēts viņu pārlūkprogrammās..

Atvienot (Firefox un Chrome) ir mūsu iecienītākais anti-uzskaites un sīkfailu paplašinājums, pateicoties tā jaunākajai izsekošanas sīkdatņu datu bāzei, lapu ielādes optimizācijai, drošai WiFi šifrēšanai un analīzes rīkiem, kas ļauj Disconnect bloķēt trešās puses izsekošanu sīkfailus un sniedz jums kontroli pār tīmekļa vietnes elementiem kopumā. Tas arī neļauj sociālajiem tīkliem, piemēram, Google, Facebook un Twitter, sekot jums, lai viņi varētu apkopot datus, sērfojot citur internetā.

Atvienojiet pārlūku

Paplašinājums Atvienot meklēšanu galvenokārt veic to pašu darbu, kas iepriekš apskatīts Anonīmais meklēšana, izņemot to, ka tas ļauj meklēt no pārlūka..

Atvienojiet 2. pārlūku

Jāatzīmē, ka, lai gan abi šie ir lieliski pārlūka paplašinājumi (un Atvienot vienmēr veido mūsu ieteikto pārlūka paplašinājumu sarakstus), tie ir arī bez maksas pieejami Firefox papildinājumu lapā un Chrome interneta veikalā. Vai meklējat vairāk informācijas par VPN izmantošanu pārlūkā? Atvienojiet Premium arī bloķē zināmās vai iespējamās ļaunprātīgas programmatūras vietnes, kuras arvien vairāk apdraud interneta drošību. Saskaņā ar Tiešsaistes uzticības aliansi (OTA) ļaunprātīgas izmantošanas īpatsvars 2013. gadā palielinājās par vairāk nekā 200 procentiem līdz vairāk nekā 209 000 gadījumiem, radot vairāk nekā 12,4 miljardus ļaunprātīgu reklāmu seansu - lielākoties vienkārši inficētu tīmekļa vietņu apmeklēšana, bez nepieciešamības noklikšķināt uz saites vai citādi mijiedarboties ar vietni. nepieciešama (pazīstama kā lejupielāde). Faktiski šī problēma ir kļuvusi tik slikta, ka vecākais Džons Makeins pagājušajā gadā rīkoja kongresa sēdi par šo jautājumu, kad viņš uzstāja uz lielāku likumdošanas pieņemšanu pret ļaunprātīgas reklāmas uzņēmumiem. Mēs neesam pilnībā pārbaudījuši, cik efektīva faktiski ir Disconnect ļaunprātīgas programmatūras pārbaude, taču esam pārliecināti, ka tā ir vienīgā privātuma sabiedrība, kas mums ir zināma, lai atklāti atzītu problēmu un piedāvātu tās risinājumu..

Ātrums un veiktspēja

Ātruma veiktspēju mēs pārbaudījām, izmantojot HTML 5 balstītus TestMy.net testus, izmantojot Lielbritānijas testa serveri. Mūsu internets ir par 20Mb / s uz leju / 1Mb / s lielāks Lielbritānijas platjoslas savienojums. Visi testi ir “labākie no trim”, lai gan mēs atzīmēsim visus īpaši anomālos rezultātus.

Atvienojiet 1. ātrumu

Nav VPN

Atvienojiet 2. ātrumu

Savienots ar “Europe” (Īrija) VPN serveri

Atvienojiet ātrumu 3

Savienots ar Vācijas serveri

Šie ir ļoti labi rezultāti (mazāk nekā 10 procenti veiktspējas, kad ir izveidots savienojums ar mūsu tuvāko serveri). Tomēr mums radās problēmas ar uzticamību, pārbaudes laikā trīs reizes pārtrūkstot savienojumam.

Cena

1 mēnesis

5,00 USD
mēnesī

Premium klases pakalpojums maksā ļoti saprātīgus USD 5 mēnesī vai USD 50 gadā. Nav bezmaksas izmēģinājuma vai naudas atdošanas garantijas, taču Disconnect piedāvā bezmaksas pamata pakalpojumu.

Atvienojiet cenu veidošanu

Disconnect mērķis ir piedāvāt “pilnīgu privātuma risinājumu”. Tā centrā ir VPN, taču lietotāji gūst labumu arī no Disconnect pārbaudītām izsekošanas novēršanas un ļaunprātīgas programmatūras bloķēšanas tehnoloģijām, kā arī meklētājprogrammu aizēnošanas rīkiem. Maksājošie VPN “Aizsardzības” pakalpojuma lietotāji var izvēlēties izveidot savienojumu ar VPN serveriem “ASV” (Delavēra), “Eiropa” (Īrija), “Āzija” (Japāna) un Vācija, kā arī var pieslēgt ne vairāk kā trīs ierīces tajā pašā laikā. Mēs atzīmēsim, ka neviena no valstīm, kurās atrodas serveri, nav ļoti draudzīga P2P, tāpēc, lai arī mēs nevaram redzēt aizliegumu izmantot šo VPN torrent vietnēs ToS, un Disconnect saka, ka tā neuzrauga to, ko lietotāji uzturas vietnē internets, tas, iespējams, nav labākais pakalpojums P2Pers. Bezmaksas lietotāji nesaņem VPN funkcijas, bet var izmantot atvienot darbvirsmu un mobilās lietotnes, lai vizualizētu viņu iecienītāko vietņu izsekošanu un anonīmi veiktu meklēšanu..

Lietošanas ērtums

Darbvirsmas klients Disconnect ir pieejams operētājsistēmai Windows (7+), Mac OSX (10.7+) un mobilā lietotne ir pieejama operētājsistēmām Android (4.0+) un iOS (7.0+). Viņu iPhone VPN OpenVPN vietā izmanto IKE2 VPN protokolu.

Vietne Disconnect ir ļoti gudra izskata lieta, un tā saprātīgi paskaidro, ko dara tās pakalpojumi un produkti. Tomēr tas ir skaidri paredzēts gadījuma lietotājam, kas mūs nedaudz sarūgtināja, meklējot sīkāku informāciju. Lai arī ir pieejami diezgan detalizēti bieži uzdotie jautājumi, tas attiecas tikai uz pārlūka Atvienot paplašinājumu, tāpēc, ja rodas kādas problēmas ar Atvienot privātuma pakalpojumu, jums pa e-pastu jāsazinās ar atbalsta komandu. Kad mēs to izmēģinājām, uz mūsu sākotnējo izmeklēšanu nekad netika atbildēts, lai gan uz nākamajiem jautājumiem tika atbildēts dažu stundu laikā. Šīs atbildes bija apmierinošas, kaut arī mums nācās meklēt sīkāku informāciju

Pierakstīties

Pierakstīties uz premium pakalpojumu varat izmantojot lietotni (galddatoru vai mobilo ierīci) vai vietni. Kā jau minēts, šķiet, ka vienīgais maksāšanas veids ir kredītkartes vai debetkartes izmantošana, taču citādi tas ir pietiekami vienkārši.

Atvienojiet samaksu USD 5

Lai kontu lietotu jaunā ierīcē, tiek nodrošināts kods, kuru varat ievadīt, kad šajā ierīcē nospiežat “Jaunināt” uz premium kontu..

Windows klients

Windows VPN darbvirsmas klienta funkcijas ir diezgan pamata.

Atvienot lietotni

Jūs varat izvēlēties savu atrašanās vietu

Atvienojiet lietotnes iestatījumus

Jūs varat izvēlēties starp OpenVPN UPD vai TCP un ieslēgt konfidencialitātes ikonas

Nav tādu izdomātu lietu kā VPN iznīcināšanas slēdzis un nav acīmredzamas DNS noplūdes aizsardzības (lai gan tas, iespējams, ir iebūvēts, jo mēs neatklājām DNS noplūdes).

Android lietotne

Lietotne Disconnect Android VPN pagājušajā gadā tika noņemta no Google Play veikala, acīmredzot, pamatojoties uz to, ka tā bloķē vietņu maldināšanu pret Google politiku. Neskatoties uz ziņojumiem, ka tas ir atgriezies Play veikalā, šķiet, ka tas nav pieejams, un tas ir jāielādē tieši no vietnes Atvienot..

Atvienojiet mobilo tālruni

Mobilā lietotne ir ļoti līdzīga darbvirsmas versijai...

Atvienojiet mobilo 2

... tas kartē un bloķē vietņu izsekošanu ...

Atvienojiet mobilo 3

.. veic anonīmu meklēšanu un darbojas kā pārlūks…

Atvienojiet mobilo 4

… Un tai ir ļoti līdzīgas iespējas.

Kopumā tā ir glīta lietotne, kas darbojas labi. Lai gan tas ietver patstāvīgu pieri

Privātums un drošība

Disconnect ir ASV bāzēts uzņēmums, tāpēc, iespējams, vajadzētu izvairīties no tiem, kurus uztrauc NSA uzraudzība. Tomēr tā ir ļoti atklāta par savu korporatīvo struktūru, investoriem un biznesa modeli, kas tomēr iedvesmo uzticību. Tā ļoti lepojas arī ar to, ka tā ir “labumu gūšanas korporācija (sarunvalodīgi, B korporācija)… jauna korporatīva forma, kas paredzēta bezpeļņas organizācijām, kuras lēmumu pieņemšanas procesā vēlas papildus peļņai ņemt vērā arī sabiedrību un vidi.” Tas izklausās lieliski , lai gan mums nav ne mazākās nojausmas, kā tas darbojas praksē.

Brass un tacks līmenī oriģinālais pārlūka Disconnect paplašinājums ieguva daudz uzslavas par to, ka tas bija (un joprojām ir) atvērts avots. Tas ir svarīgi drošības produktā, jo tas ir vienīgais veids (kaut arī tas ir nepilnīgs) pārbaudīt, vai programma dara (un tikai dara!) To, ko saka.

Visi Disconnect pārlūka paplašinājumi ir atvērtā koda, taču tā iOS, Android (pamatojoties uz ICS-OpenVPN) un darbvirsmas lietotnes vēl nav. Tomēr tam vajadzētu mainīties, jo vietnē teikts, ka kodu kods būs “drīz pieejams”, un, kad tas notiks, tas ļoti labi runās par uzņēmuma integritāti.

Diemžēl vienīgais veids, kā mēs redzējām Premium līmeņa pakalpojumu iegādi, bija kredītkartes / debetkartes izmantošana, tāpēc Disconnect precīzi zinās, kas jūs esat, lai gan koplietojamo IP adrešu izmantošanai vajadzētu apgrūtināt lietotāju piesaisti īpašām interneta darbībām..

Atvienojot netiek glabāti nekādi izmantošanas žurnāli (trafiks vai lietotāju IP adreses), bet gan tiek saglabāti daži minimāli savienojumu žurnāli - “Vienīgā informācija, kuru mēs reģistrējam, ir saistīta ar rēķiniem un konta pārvaldību. Piemēram, mēs reģistrējam savienojuma laiku, izmantotos baitus un atvienojam laiku. ”Tā ir diezgan izplatīta VPN pakalpojumu sniedzēju prakse, un tas nerada lielas bažas, taču tas noteikti nav tik privātumam draudzīgs kā solījums neturēt žurnālus visiem.

Tehniskajā jomā drošība iOS ierīcēs tiek apstrādāta, izmantojot IKEv2 (IPSec) šifrēšanu, un Windows, Mac OSX un Android OpenVPN. 256 bitu AES šifrs, ko izmanto gan OpenVPN, gan IKE2, ir ļoti spēcīgs (to pašu šifrēšanu izmanto ASV valdība, lai aizsargātu sensitīvu informāciju), un 2048 bitu RSA atslēgas šifrēšana un HMAC SHA1 datu autentifikācija OpenVPN ir droša.

Secinājums

Mums patika

 • Lielisks priekšnesums
 • Aizsardzība pret “nepareizu izmantošanu” un izsekošanu
 • 3 vienlaicīgi savienojumi
 • Spēcīga šifrēšana
 • Nav lietošanas žurnālu (bet daži savienojuma žurnāli)
 • Anonīma meklēšana (ar zvaniem un svilpieniem)
 • Lēts
 • Izsekošanas vizualizācija (nedaudz viltīga, taču tā palīdz lietotājiem izprast izsekošanas problēmu)
 • Darbīgas mobilās lietotnes
 • Kopīgoti IP
 • (* lieliski noderēs, ja lietotnes kļūs par atvērtā koda)

Mēs nebijām tik pārliecināti par to

 • Ierobežota VPN servera atrašanās vietu izvēle
 • Servera atrašanās vietas nav ideālas P2P
 • Tehniskais atbalsts notiek lēni
 • Daži savienojumu žurnāli
 • Atrodas ASV

Mēs ienīdām

 • Vairāki atvienojumi

Kopumā mēs esam diezgan pārsteigti par atvienošanu - papildus ātru un ļoti zemu izmaksu (par 5 dolāriem mēnesī ir ļoti grūti apgalvot) VPN savienojumam, tas ir vienīgais pakalpojums, kas to apvieno ar izsekošanu un ļaunprātīgu izmantošanu tehnoloģijas, lai izveidotu ļoti robustu un iekļaujošu drošības paketi. Mēs arī domājam, ka mobilā lietotne ir diezgan bailīga.

Ierobežots serveru atrašanās vietu skaits var būt problēma (atkarībā no tā, cik tuvu jums viņi atrodas), un tas var radīt problēmas P2P lejupielādētājiem, taču, ņemot vērā iegūtos ātruma rezultātus, mēs nedomājam, ka lielākajai daļai lietotāju tā būs problēma . Tomēr nedaudz satraucošs ir piedzīvoto atvienojumu skaits, kas liek mums uztraukties par pakalpojuma uzticamību. Tomēr tā ir tīri tehniska problēma, un tāpēc problēmu, kuru atvienot, iespējams, ceļā uz priekšu varētu novērst.

Citas vienīgās bažas rada tas, ka Disconnect ir ASV uzņēmums, un neviena no valstīm, kurās atrodas tā serveri, nav īpaši draudzīga privātumam. Ja NSA jūs satrauc, tad atvienot nav ideāla izvēle.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me