Mēs mainījāmies, kā mēs vērtējam pārskatus!
Nesen esam atjauninājuši visu punktu ProPrivacy.com pārskatu vērtēšanas procesu. Sīkāka informācija par mūsu jaunajiem vērtēšanas kritērijiem atrodama šeit


Astrill VPN

 • Cenu noteikšana

  No plkst 5,83 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
7.6 no 10

Kopsavilkums

Astrill ir VPN, kas atrodas Seišelu salās, un tas nozīmē, ka tas ir tālu no tā, lai pārāk pārspīlētu valdības. Tas nodrošina personisko VPN pakalpojumu, VPN maršrutētājus un biznesa VPN risinājumus. Šajā pārskatā galvenā uzmanība tiks pievērsta personiskā VPN opcijai.

Ātra statistika

 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  47 Mb / s
 • Jurisdikcija
  Seišelu salas
 • Vienlaicīgi savienojumi
  5
 • Valstis
  49

No pirmā acu uzmetiena Astrill šķiet augstas klases VPN pakalpojums, kas piedāvā visas priekšrocības, kuras jūs varētu gaidīt. Tam ir serveri 49 valstīs, kas to padara par ideālu krāpšanas un atbloķēšanas nolūkiem. Windows klients ir aprīkots ar funkcijām, ļauj pārslēgties caur daudzām dažādām šifrēšanas opcijām, un tam ir DNS noplūdes aizsardzība, IPv6 aizsardzība pret noplūdi un iznīcināšanas slēdzis. Šīs ir funkcijas, kuras jūs iegūstat tikai ar labākajiem VPN un kas noteikti ir kvalitātes pazīme. Diemžēl Android klients nav salīdzināms ar Windows klientu, un mēs atklājām, ka šifrēšanas trūkst (skatīt zemāk). Iesācējiem VPN pasaulē klients var šķist nedaudz sarežģīts. Tomēr vairums iestatījumu pēc noklusējuma ir labi iestatīti. Ja vien lietotāji izmanto augšdaļā esošo nolaižamo izvēlni, lai atlasītu OpenVPN (pēc noklusējuma tā ir iestatīta uz patentētu OpenWeb * šifrēšanu), viss jau no paša sākuma būs pareizs.

Cenas un plāni

Lai gan vairums VPN piedāvā iespēju maksāt katru mēnesi, Astrill varat iegādāties trīs, sešu vai gada abonementu..

Ja jūs pierakstāties uz trim mēnešiem, tas atmaksās jums nedaudz mazāk par USD 10 mēnesī. Abonēšana uz gadu vienlaikus izrādās ievērojami mazāka, maksājot tikai USD 5,83 mēnesī. Tas ir patiešām saprātīgi, ņemot vērā piedāvātā pakalpojuma līmeni. Acīmredzami negatīvie pienākumi uzņemties saistības uz vismaz trim mēnešiem ir tas, ka jums būs jāapņemas kalpot tik ilgi. Labā ziņa ir tā, ka tie ļauj bez maksas pārbaudīt visu pakalpojumu septiņas dienas. Tas nozīmē, ka varat pārliecināties, ka tas dara visu, ko vēlaties. Turklāt pircējiem ir paredzēta naudas atdošanas garantija. Tomēr ņemiet vērā, ka naudas atdošanas garantija ir paredzēta tikai tiem klientiem, kuri neizmanto bezmaksas izmēģinājuma versiju. Ja izmantosit septiņu dienu bezmaksas izmēģinājumu, jūs nesaņemsit naudas atdošanas garantiju. Tas notiek tāpēc, ka viņi uzskata, ka jūs jau esat rūpīgi pārbaudījis pakalpojumu pirms abonementa pirkšanas. Jums vajadzētu būt uzmanīgiem, nepērkot gada abonementu, ja domājat, ka varētu mainīt savas domas (un esat jau izmantojis septiņu dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju)..

Apmeklējiet Astrill »

Iespējas

P2P lejupielāde

Izmantojot Astrill, ir atļauts vienaudžiem, lai gan, lai to izmantotu, jums ir jābūt OpenVPN vai StealthVPN režīmiem. Lūk, ko saka Astrila vietne:

Lai iegūtu papildinformāciju par VPN pakalpojuma izmantošanu, izmantojot torrentu, apskatiet mūsu labāko torrent vietņu VPN pakalpojumu rokasgrāmatu.

Serveru atrašanās vietas

Astrill serveri atrodas visā pasaulē, 49 valstīs. Turklāt lietotāji var piekļūt gan ASV austrumu, gan rietumu krasta serveriem (kopumā 27 serveri ASV). Kopumā Astrill piedāvā servera atrašanās vietas izvēles iespējas. Noteikti viena no labākajām lietām pakalpojumā.

Privātums

Astrill atrodas Seišelu salās, kas nozīmē, ka firma nav nevienas pārlieku plašas valdības jurisdikcijā. Šī ir ļoti laba ziņa privātumam un noteikti ir pluss par Astrill pakalpojumu.

Privātuma politika un lietošanas žurnāli

Astrill ir lieliska privātuma politika, kas nesadarbojas ar trešajām pusēm. Tas nozīmē, ka lietotāja dati nekad netiek koplietoti ar trešajām personām reklāmas vai citu iemeslu dēļ. Turklāt Astrill nekādā veidā nesaglabā žurnālus. Tas ir lieliski, jo pat tad, ja tiesībaizsardzības iestādes Astrill pieprasītu abonentu lietošanas žurnālus, viņi nevarētu palīdzēt. Tā kā pakalpojums atrodas Seišelu salās, maz ticams, ka tas jebkurā gadījumā būs jautājums.

Savienojuma žurnāli

Lai arī netiek glabāti lietošanas žurnāli, Astrill saglabā pēdējos 20 savienojuma žurnālus (savienojuma laiks un savienojuma ilgums). Tie tiek izdzēsti, veidojot vairāk, un jebkad tiek turēti tikai pēdējie 20 žurnāli. Tas tiešām ir diezgan labi, lai gan, protams, jums nav nulles žurnālu VPN, ja tas ir tas, kas jūs esat.

Drošība

Šifrēšanas opcijas

Astrill piedāvā daudzas šifrēšanas iespējas savā Windows klientā. Jūs varat izmantot OpenVPN, StealthVPN un OpenWeb. Mēs iesakām OpenVPN, jo tā ir vienīgā patiesi drošā VPN šifrēšanas opcija. Lieliska ziņa ir tā, ka OpenVPN ir daudz šifrēšanas iespēju Astrill Windows klientā. Lietotāji var izvēlēties:

 1. BlowFish 128 bitu, BlowFish 192 bitu, BlowFish 256 bitu, BlowFish 512 bitu.
 2. AES 128 bitu, AES 192 bitu, AES 256 bitu
 3. CAST 128 bitu, CAST 192 bitu, CAST 256 bitu, CAST 512 bitu
 4. Camellia 128 bitu, Camellia 192 bitu, Camellia 256 bitu

Tas ir neticami daudz iespēju. Spēja lietot Camellia, kas nav Nist, noteikti ir ļoti patīkama un ļoti ieteicama. Kas attiecas uz rokasspiedienu, autentiskuma apstiprināšanu un to, vai tiek izmantota perfekta pārsūtīšanas slepene: es jums nevaru pateikt, jo firma man teica, ka informācija ir “klasificēta”. Tādējādi mēs varam pieņemt, ka šifrēšana tiek īstenota slikti. * OpenWeb: Ņemiet vērā, ka gan Windows, gan Android VPN klientiem (tiem, kurus es pārbaudīju) kā noklusējuma tika atlasīts OpenWeb protokols. Šis ir nezināms un patentēts šifrēšanas protokols, par kuru mēs ļoti maz zinām. Mēs tam neuzticamies privātuma un drošības nolūkos. Kā tāds jums tas nav ieteicams. Astrils pastāstīja, ka pārlūkā tas darbojas kā starpniekserveris, tomēr tas nav jāinstalē pārlūkprogrammā kā lietotne - tāpēc, vai tas darbojas privātuma dēļ, tas ir azartspēle. Tas, ka tas ir slēgts avots un patentēts, noteikti neliecina. Diemžēl Android operētājsistēmā klientam nav tik daudz iespēju. Šifrēšana ir StealthVPN vai OpenWeb. Tas ir 256 bitu AES kā noklusējums, bet bez rokasspiediena un jaucējautences - visticamāk, tas joprojām nav tik spēcīgs, kā vajadzētu. Diemžēl nevienam klientam es neko nevarēju uzzināt par Perfect Forward Secrecy.

Vietne

Vietne ir vienkārša, viegli orientējama un pašsaprotama. Tam nav īpaši bezgaumīgas sajūtas vai mēģinājuma (kā to dara daži VPN) pārmērīgi pārdot sevi. Vietnei patiešām ir daudz iespēju, taču tās ir paredzētas pieredzējušākiem VPN lietotājiem un uzņēmumiem. Kā tāds ikviens, kuru interesē VPN personīgai lietošanai, būs lieliski, ja ignorēs lielāko daļu tīmekļa vietnes funkciju. Jauka lieta par papildu informāciju (un opcijām) ir tā, ka, ja tie jums ir nepieciešami, tie ir pieejami. Lielākajai daļai lietotāju tomēr pietiks vienkārši lejupielādēt klientu, kas jums nepieciešams jūsu darbotajai platformai. Labās ziņas ir tas, ka Astrill ir klienta programmatūra visām populārajām platformām: Windows, Mac, Linux, Android un iOS.

Atbalsts

Atbalsts tiek nodrošināts, izmantojot biļešu sistēmu vai e-pastus, kā arī 24/7 tiešsaistes tērzēšanas sistēmu. E-pasts saņēma atbildi dažu stundu laikā, kas nav ilgs laiks, lai to gaidītu. Vēl svarīgāk ir tas, ka viņu tehniskais atbalsts bija pieejams dažu minūšu laikā katru reizi, kad es izmantoju pakalpojumu. Diemžēl ne visi viņu tehnoloģiju kolektīvi bija ļoti zinoši par šifrēšanas iespējām. Tomēr komanda spēja ātri sazināties ar izstrādātājiem, lai atbildētu uz tehniskajiem jautājumiem. Es jutu, ka komanda savelkas un iet man cauri lietām, kuras es gribēju zināt ātri, ļoti efektīvi un draudzīgi. Kā tāds es nevaru vainot viņu klientu apkalpošanas komandu. Labs ir arī fakts, ka Astrill savā vietnē ir zināšanu bāze, kurā ir atbildes uz daudzām izplatītām problēmām. Lietotāji var ātri to meklēt, lai iegūtu atbildes.

Process

Astrill abonēšana, iespējams, ir visvairāk kaitinošā lieta pakalpojumā. Es pāris reizes biju saskāries ar “captcha”, jo vietni izmantoju programmatūras abonēšanai un lejupielādei. Tomēr šo nelielo kairinājumu kompensē fakts, ka tas nozīmē, ka Astrila dara visu iespējamo, lai robotprogrammatūras neietekmētu tās sistēmas. Viens trūkums ir to detaļu daudzums, ko Astrill vēlas no lietotājiem, lai viņi varētu abonēt. Lietotājiem jāievada e-pasta adrese, fiziskā adrese un tālruņa numurs, lai iegūtu četru ciparu verifikācijas kodu. Ja neievadāt četrciparu kodu, jūs, iespējams, neizmantojat Astrill (ieskaitot bezmaksas izmēģinājumu). Kad kods ir apstiprināts, klientam ir viegli piekļūt viņu vietnei un tas ātri tiek lejupielādēts. Tas tiek instalēts ļoti ātri, un pēc e-pasta un paroles apstiprināšanas jūs varēsit izveidot savienojumu ar tā serveriem. Ņemiet vērā, ka VPN programmatūra pēc noklusējuma ir iestatīta uz OpenWeb - tāpēc, lai klienta augšpusē nolaižamajā izvēlnē atlasītu OpenVPN, lai būtu pienācīgi droša.

Windows VPN klients

Windows VPN klients ir patiešām satriecošs. Pēc instalēšanas to atradīsit sākuma joslas paziņojumu apgabalā. No tā ir ļoti viegli kontrolēt visas tā funkcijas. Lai iegūtu visas iespējas, vienkārši noklikšķiniet uz Iestatījumi. Šeit jūs varat izvēlēties šifrēšanas līmeni, kādu vēlaties savam OpenVPN protokolam. Turklāt jūs varat noklikšķināt uz Konfidencialitāte, lai nokļūtu izslēgšanas slēdzī un noplūdes aizsardzības instrumentos. Kad jūs izmantojat OpenVPN, blakus servera atrašanās vietai redzēsit nelielu bloķēšanu. Šī slēdzene paliks vietā visu laiku, kamēr esat aizsargāts. Jums būs jāizslēdz VPN savienojums, lai atkal parādītos servera atrašanās vietu nolaižamā izvēlne.

DNS noplūdes aizsardzība

Astrill ir iespēja ieviest DNS noplūdes aizsardzību, IPv6 aizsardzību pret noplūdēm (kuras gan ir ieslēgtas pēc noklusējuma), gan WebRTC IP noplūdes aizsardzību..

Labās ziņas ir tādas, ka DNS klienta aizsardzība pret noplūdi ir iebūvēta Windows klientā un darbojas. Izmantojot ipleak.net, netika atklāta DNS noplūde. Turklāt netika atklātas WebRTC noplūdes. Šīs ir lieliskas ziņas un nozīmē, ka Astrill Windows klients labi veic savu darbu, kad runa ir par privātumu. Diemžēl tas neattiecās uz Android klientu. Tas cieš no tā, ka OpenVPN nav opcija, un manas pārbaudes laikā tika atklāts DNS noplūde.

Avārijas poga

Astrill ir nogalināšanas slēdzis. Lai to atrastu, noklikšķiniet uz Iestatījumi > Privātums > Interneta nogalināšanas slēdzis. Kad tas būs atlasīts, jūs tiksit aizsargāts pret VPN pamešanu un nešifrētas trafika nosūtīšanu uz savu ISP. Slēdža slēdzis pilnībā pārtrauks jūsu interneta savienojumu, līdz VPN savienojums tiks atjaunots. Šī ir vērtīga funkcija, kas ir pieejama tikai labākajiem VPN.

Citas platformas

Astrill Android VPN atrodas platformas opciju apakšā. Tas tiek ātri lejupielādēts, un to ir patiešām viegli uzstādīt. Klients ir paredzēts operētājsistēmai Android un tādējādi ir gatavs lietošanai, tiklīdz lejupielādējat un instalējat lietotni. Diemžēl Android klientā nav noklusējuma slēdža vai DNS noplūdes aizsardzības. Turklāt, pārbaudot Android klientu, es atklāju, ka var būt DNS noplūde. Vēl viens neliels Android klienta trūkums ir tas, ka tas nepiedāvā Windows klientam pieejamo šifrēšanas iespēju līmeni. Šifrēšana ir StealthVPN vai OpenWeb, nevis mūsu ieteiktais protokols OpenVPN. Astrill piedāvā arī VPN iPhone lietotājiem. Lietotnes iPhone versija neatbalsta openVPN, tāpēc tā būs manuāli jākonfigurē.

Veiktspēja (ātruma, DNS, WebRTC un IPv4 testi)

Pārbaudes tika veiktas, izmantojot TestMy.net, izmantojot Lielbritānijas Virgin Media VIVID 100 optisko savienojumu. Savienojuma ātrums bija patiešām labs Lielbritānijas, Nīderlandes un ASV serveriem. Katrā no serveriem veiktspēja bija tikai neliela. Faktiski savienojuma ātrums bija tik labs, ka to var uzskatīt par vienu no labākajām pakalpojuma daļām.

Labā ziņa ir tā, ka Windows klientā netika atklātas IPv4 DNS noplūdes. Turklāt Windows klientā netika konstatētas WebRTC noplūdes.

Secinājums

Noslēgumā jāsecina, ka Astrill ir diezgan labs VPN pakalpojums Windows, kas ir izdevīgs. Windows klients piedāvā lieliskas šifrēšanas iespējas, kas padara pakalpojumu diezgan drošu (lai arī rokasspiediens, autentificēšana ar hash un PFS nav apstiprināts un, iespējams, tiek nolaists). Diemžēl Android klients nesalīdzina: OpenVPN nav pieejams un tika atklātas DNS noplūdes. Šo iemeslu dēļ es uzskatu, ka Astrill ir daudz labāks VPN pakalpojums Windows un kuru ir vērts apsvērt. Ņemot to vērā, es neuzskatu, ka Android klients atrodas tajā pašā līgā kā Windows klients. Šī iemesla dēļ es apsveru iespēju meklēt citur, ja jums ir svarīgs Android klients. Turklāt mēs nevarējām apbalvot ļoti svarīgu Astrill šifrēšanas informāciju. Tā kā vairums VPN pakalpojumu lepojas ar labu šifrēšanu, šķiet diezgan iespējams, ka Astrill šifrēšana (neskatoties uz daudzām šifra izvēles iespējām tā Windows klientā) iesūcas.

Apmeklējiet Astrill »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me