AnonīmsVPN


 • Cenu noteikšana

  No plkst 12,00 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
5 no 10

Kopsavilkums

Anonīmais VPN ir virtuāls privātais tīkls, kas atrodas Seišelu salās. Anonīmais VPN ir viens no mazākiem, mazāk zināmiem pakalpojumiem tiešsaistes privātuma tirgū, tam ir dažas labas funkcijas, kas norāda uz pozitīvu VPN pakalpojuma nākotni. Tomēr mūsu testi atklāja VPN, kas vēl nav īsti spējīgs konkurēt ar VPN tirgus augšdaļu. Šajā anonīmā VPN pārskatā mēs padziļināti aplūkojam šī pakalpojuma drošības un privātuma aspektus, kā arī to piedāvātās funkcijas, cenas un vērtības attiecību un citu, lai noskaidrotu, vai šis pakalpojums ir jūsu naudas vērts..

Ātra statistika

 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  19,1 Mb / s
 • Jurisdikcija
  Seišelu salas
 • Vienlaicīgi savienojumi
  3
 • Valstis
  25

Iespējas

Uzņēmuma paketes īpašības ir:

 • Serveri 25 valstīs
 • Nav datu izmantošanas ierobežojumu
 • Ir atļauti trīs vienlaicīgi savienojumi
 • P2P atļauts
 • OpenVPN un informācijas protokola drošība (IPSec)
 • Daudzvalodu vietne
 • Zemu cenu izmēģinājuma konts
 • Avārijas poga
 • Pielāgota lietotne operētājsistēmai Windows, Mac un Android
 • Trešās puses lietotne operētājsistēmai iOS un Linux

Apple neļauj uzņēmumiem padarīt lietotnes pieejamām iPhone un iPad bez tā apstiprināšanas. Šis apstiprināšanas process var aizņemt gadus. Tāpēc nav nekas neparasts, ka salīdzinoši jaunam uzņēmumam nav pieejama pielāgota lietotne iOS. Tomēr OpenVPN šifrēšana ir labākā VPN aizsardzība, kas pieejama tiešsaistes privātuma pakalpojumiem, un jūs varat izveidot savienojumu ar Anonīmo VPN, izmantojot trešās puses OpenVPN savienojumu iOS. OpenVPN Connect ir pieejams Apple veikalā bez maksas. Anonīmā VPN vietnē ir pieejami konfigurācijas faili, kas šai lietotnei ļaus darboties ar visiem tās serveriem. Līdzīga vienošanās ir pieejama arī Linux lietotājiem. Serveru tīkls nodrošina piekļuvi vietām 25 valstīs.

Apmeklējiet anonīmo VPN »

Ātrums un veiktspēja

Es pārbaudīju Anonīmais VPN ātrumu ar testmy.net. Šie testi tika veikti no Notingemas, Lielbritānijā, izmantojot Virgin Media dzīvojamo interneta pakalpojumu. Es pārbaudīju trīs Anonīmu VPN serveru darbību. Tie bija Apvienotās Karalistes un Īrijas serveri, kurus es pārbaudīju, izmantojot savienojumu ar Londonu, Lielbritāniju, un Anonīmais VPN ASV serveris, kurus pārbaudīju savienojumā ar Maiami..

Bloki diagrammā attēlo maksimālo, minimālo un vidējo ātrumu piecos testa braucienos. Jūs redzēsit arī ierakstus par testa braucieniem uz Londonu un Maiami, ja nav ieslēgts VPN. Tas dod priekšstatu par VPN ietekmi uz pamatā esošā interneta pakalpojuma ātrumu. Es izmantoju IPLocation.net, lai noteiktu katra VPN servera faktiskās atrašanās vietas. Apvienotās Karalistes serveris atradās Londonā, Īrijas serveris Dublinā un ASV serveris Manasā, Virdžīnijas štatā.

AnonīmsVPN ātruma tests

Grafiki parāda katra servera un atrašanās vietas lielāko, zemāko un vidējo ātrumu. Plašāku informāciju skatiet mūsu pilna ātruma testa skaidrojumā. Katrs serveris aptuveni uz pusi samazināja interneta savienojuma ātrumu, kas nepavisam nav liels. Par laimi mana pamatā esošā interneta pakalpojuma ātrums bija tik labs, ka VPN nesabojāja straumētā video atskaņošanu. Tomēr ikviens, kam ir lēnāks internets, var ļoti ciest.

Es veica vairāk pārbaudes ar ipleak.net, kamēr bija izveidots savienojums ar Anonīmo VPN ASV serveri. Šajos testos tika noskaidrots, vai zvani uz domēna vārdu sistēmas (DNS) serveriem neatdeva manu atrašanās vietu. Ikreiz, kad jūsu pārlūkprogramma ielādē lapu, tai vispirms ir jāsalīdzina norādītās tīmekļa adreses interneta adrese. To veic, piekļūstot DNS serverim.

Jūsu VPN ir jāpārvalda šie zvani, jo tos var novērot, kad viņi šķērso internetu. Ja jūsu pārlūkprogramma izvēlas DNS serveri, kas ir neloģiski tālu no tā atrašanās vietas, snaiperi var secināt, ka jūs neesat īsti tur, kur atrodaties. Ipleak.net tests parādīja manu atrašanās vietu kā Virdžīnija.

Visi DNS zvani tika nosūtīti uz vienu DNS serveri, arī Virdžīnijā. Otrs noplūdes risks rodas no sistēmas, kuru sauc par Web reālā laika komunikāciju (WebRTC). Šis ir datu krātuve pārlūkā, kas palīdz paātrināt interaktīvās lietojumprogrammas. Šīs informācijas pārbaude neatklāja manu patieso atrašanās vietu.

Es vēlreiz pārbaudīju IP noplūdes faktorus, izmantojot citu testa vietni doileak.net. Šo testu rezultāti atkārtoja vietnes ipleak.net secinājumus. Anonīmais VPN veiksmīgi slēpa manu patieso atrašanās vietu. Vienīgais traucējums bija tas, ka manas operētājsistēmas laika joslu iestatījumi atšķīrās no manas paziņotās atrašanās vietas laika joslas. Mans ISP neizmanto IPv6 adreses, tāpēc es nevarēju pārbaudīt IPv6 noplūdes.

Cenas un plāni

1 mēnesis

12,00 USD
mēnesī

Anonīmam VPN ir viena pakalpojumu pakete. Tas piedāvā trīs šī plāna abonēšanas periodus. Bezmaksas izmēģinājums nav pieejams, taču naudu varat atgūt, ja reģistrējaties mēneša vai gada abonēšanas plāniem. Jums vienkārši jāpieprasa atcelt savu kontu 14 dienu laikā pēc abonēšanas.

AnonīmaVPN cenu noteikšana

Tikai par 2 USD jūs varat pilnībā piekļūt pakalpojumam trīs dienas. Tas ir lielisks veids, kā izmēģināt VPN un pārliecināties, ka tas jums ir piemērots, pirms sākt ilgāku laika posmu. Daudzi VPN pakalpojumi piedāvā plašu maksājumu iespēju klāstu. Tomēr par Anonīmu VPN var norēķināties tikai ar kredītkarti. Tas ir kauns, jo daudziem VPN klientiem patīk norēķināties ar Bitcoin vai caur PayPal.

Privātums un drošība

Anonīma VPN lietotne ļauj jums izvēlēties, vai vēlaties izmantot OpenVPN vai IPSec. OpenVPN ir labākā sistēma VPN. Tomēr arī IPSec tiek augstu novērtēts. Cisco Systems to izveidoja. Cisco ir pasaulē lielākais interneta maršrutētāju un programmatūras ražotājs. Abas ieviešanas ietver uzlabotā šifrēšanas standarta (AES) šifrēšanu ar 256 bitu atslēgu. Šī ir labākā šobrīd VPN tirgū pieejamā aizsardzība.

Anonīmais VPN izmanto RSA rokasspiedienu ar 2048 bitu atslēgu. Šis ir standarta atslēgas garums VPN nozarē. Tomēr visaugstākajos VPN papildu drošībai tiek izmantoti 4096 bitu taustiņi. Dodgy VPN izmanto 1024 bitu atslēgas. Kā tāds anonīms VPN ieviešana nodrošina jums visizplatītāko aizsardzības līmeni - ne labāko -, bet noteikti ne sliktāko. Tas ir pietiekami drošs, lai jūsu dati nebūtu privāti. IPhone un iPads (kas savieno, izmantojot OpenVPN connect) īpašnieki, izmantojot Anonīmu VPN, saņem pilnīgu OpenVPN aizsardzību. Tomēr viņi palaiž garām mazās ekstras, kuras uzņēmums ir iebūvējis savā pielāgotajā lietotnē.

Galvenais drošības līdzeklis, ko iegūst Windows, Mac un Android ierīču īpašnieki, ir slepkava. Jūs, iespējams, esat pieredzējis situāciju, kad neizdodas izveidot interneta savienojumu. Tiklīdz savienojums tiek atjaunots, visas jūsu lietotnes mēģina izveidot savienojumu. Šī ir drošības problēma, jo jūs nevarat diktēt secību, kādā viņi savienojas. Ja VPN nav pirmā lietotne, kas atjauno savu pakalpojumu, tās lietotnes, kuras vispirms sūta interneta ziņojumus, atklās jūsu patieso identitāti. Tāpēc nogalināšanas slēdzis ir tik svarīgs. Tas nodrošina, ka neviena lietotne nevar atkārtoti izveidot savienojumu, pirms nav izveidota drošā VPN saite.

Privātums

Seišelu salas ir piemērota VPN pakalpojuma atrašanās vieta. Tas ir ārpus lielvalstu iebiedējošo slepeno dienestu piekļuves. Tas atrodas arī tālu, tālu no galvenajiem juridiskajiem centriem Losandželosā, Ņujorkā un Londonā. Autortiesību īpašnieki, iespējams, sāks kriminālvajāšanu pret cilvēkiem, kuri savus īpašumus lejupielādē, izmantojot P2P tīklus. Tomēr diez vai viņi veltīs pūles un izdevumus, lai lidotu uz Seišelu salām. Anonīmais VPN neveic darbību žurnālus, kas ir laba zīme, ka tas aizsargās jūsu privātumu. Turklāt uzņēmums atklāti paziņo, ka savā tīklā ļauj lejupielādēt P2P.

Ja policija vai autortiesību advokāti saņem tiesas rīkojumus, lai piespiestu uzņēmumu nodot savus ierakstus, jūs vēlaties pārliecināties, ka lietas materiālos nav nekā tāda, kas varētu jūsu patieso identitāti kartēt uz viltus adresi, kuru jums piešķir VPN. . Diemžēl anonīmais VPN glabā savienojumu žurnālus. Šajos ierakstos ir sīki aprakstīts, kādos serveros un kad pieslēdzāties.

Viņi arī reģistrē lejupielādēto datu daudzumu. Satiksmes analīze (e2e laika uzbrukums) nozīmē, ka šī informācija ir viss, kas nepieciešams tiesībaizsardzības vai autortiesību juristiem, lai izjauktu privāto dzīvi, ko, domājams, piedāvā VPN. Vēl ļaunāk, ka uzņēmums nenorāda, cik ilgi tas glabā šos žurnālus failā. Ir arī vērts atzīmēt, ka anonīmais VPN nepadara jūs pilnīgi anonīmu. VPN nodrošina privātumu, nevis anonimitāti. Diemžēl savienojuma žurnālu dēļ, ko glabā šis VPN - privātums nav tik labs, kā varētu būt.

Lietošanas ērtums

Pierakstīties

Kad esat gatavs abonēt AnonymousVPN, dodieties uz mājaslapas sadaļu Cenu veidošana un noklikšķiniet uz "Pērc tagad" poga zem jūsu izvēlētā abonēšanas perioda. Vietne aizvedīs jūs uz Iepirkumu groza lapu. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Izrakstīties. Nākamais uzdevums ir reģistrēties kontam. Visbeidzot, lai iegādātos abonementu, jums jāievada kredītkartes dati.

Jūs saņemsit divus e-pastus no Anonīma VPN. Pirmais no tiem apstiprina jūsu dalību ar pieteikšanās informāciju, kuru iestatījāt reģistrācijas lapā. Šie ir klienta apgabala akreditācijas dati. Lietotnes lietotājvārds un parole ir ietverti otrajā saņemtajā e-pastā. Šajā e-pastā ir arī saites uz lietotnes failu lejupielādi. Noklikšķiniet uz savas operētājsistēmas saites, lai lejupielādētu instalēšanas programmu. Lietotne pati instalēsies. IOS ierīču un Linux datoru īpašniekiem ir jāpāriet uz zināšanu bāzi, lai iegūtu instalēšanas instrukcijas.

Anonīmais VPN Windows VPN klients

Instalēšanas programma izveido darbvirsmas saīsni lietotnei.

Kad atvērsies lietotne, jums būs jāievada lietotājvārds un parole. Parole atšķiras no vietnes klienta zonas paroles. Pirms pieteikšanās noklikšķiniet uz slīdņa simbola interfeisa labajā apakšējā stūrī. Tiek atvērta lietotnes lapa Iestatījumi.

Pārbaudiet "Atcerieties lietotājvārdu un paroli" lodziņā, lai jums katru reizi, atverot lietotni, nebūtu jāievada akreditācijas dati. Lai jebkurā laikā atgrieztos iestatījumu lapā, varat noklikšķināt uz slīdņu ikonas. Šī lapa ļauj ieslēgt slepkavības slēdzi, kas nodrošina, ka VPN vienmēr aizsargā jūs, piekļūstot internetam. Šeit varat arī izvēlēties, vai savienojums ar VPN notiek, izmantojot lietotāja datu diagrammas protokolu (UDP) vai pārraides vadības protokolu (TCP)..

Parasti jums labāk patīk UDP. Tas ir daudz ātrāk nekā TCP un ir noderīgs interaktīvās lietojumprogrammās, piemēram, tērzēšanā un IP telefonijā. Tas ir arī labāks straumēšanai. Jūs varat izvēlēties, kuru VPN sistēmu lietotne izmanto. Iespējas ir IPSec vai OpenVPN. Abas izmanto spēcīgu šifrēšanu, bet labākais ir atvērts VPN. Noklikšķiniet uz slīdņa ikonas, lai aizvērtu iestatījumu paneli.

Noklusējuma servera atlase lietotnei ir automātiska piešķiršana. Tomēr, ja vēlaties parādīties noteiktā vietā, iestatiet šo atribūtu uz nosaukto valsti. Noklikšķiniet uz lejupvērstās bultiņas lauka Reģions beigās, lai iegūtu serveru sarakstu, pēc tam uz valsti, kurai vēlaties piekļūt vietnēm.

Noklikšķiniet uz pogas Savienot, lai aktivizētu VPN. Pēc VPN savienojuma izveidošanas poga Pieslēgties mainīsies uz Atvienot.

Piekaramā atslēga pie pogas Savienot / atvienot kļūst zaļa, kad darbojas VPN.

Straumēšanas pakalpojumi

Atrodoties Lielbritānijā, es izveidoju savienojumu ar Anonīmo VPN serveri ASV, lai varētu skatīties TV no Amerikas. Es iekļuvu savā Netflix kontā un varēja skatīties video no ASV bibliotēkas tur. Netflix VPN noteikšanas sistēmas ir sarežģītas. VPN nozare tos izmanto kā atskaites punktu. Ne daudzi VPN var nokļūt Netflix no ārzemēm, tāpēc tas bija lielisks rezultāts.

Es arī piekļuvu ABC un NBC vietnēm, kad esmu izveidojis savienojumu ar ASV serveri. ABC piekļuves kontrole faktiski ir visaptverošāka nekā Netflix. NBC nemēģina ļoti bloķēt piekļuvi ārzemēm, un tajā var iekļūt gandrīz jebkurš VPN pakalpojums. ABC pamanīja VPN un bloķēja video atskaņošanu. NBC ļauj man skatīties. No Spānijas es mēģināju piekļūt Lielbritānijas video vietnēm. Diemžēl VPN nevarēja mani iekļūt BBC iPlayer. Es varētu skatīties video Channel 4 un ITV vietnēs.

Citas platformas

Anonīmā VPN lietotne ir pieejama operētājsistēmām Windows, Android, Mac OS X un macOS. Vietnē ir instrukcijas, kā lejupielādēt bezmaksas interfeisu OpenVPN, pēc tam pielāgojot to failiem no Anonīmais VPN. Šīs instrukcijas ir paredzētas iOS un Linux ierīču lietotājiem. Tomēr programmatūra OpenVPN Connect ir pieejama arī operētājsistēmām Windows un Mac. Anonīmā VPN nodrošinātie konfigurācijas faili nav specifiski operētājsistēmai. Tas nodrošina vēl vienu iespēju Windows, Mac un Android ierīču lietotājiem.

Noslēguma domas

Man ļoti patika lietot anonīmo VPN lietotni. Dizaineri ir ieguvuši vadības ierīces pareizā līmenī, lai patiktu visiem. Tiem, kas daudz nezina par tīkla tehnoloģijām, vienkārši jāizvēlas atrašanās vieta un jānospiež poga Savienot, lai izmantotu VPN. Pakalpojums rūpējas arī par tiem, kuri vēlas izvēlēties, vai savienojums darbojas caur UDP vai TCP, un izmantot OpenVPN vai IPSec.

Problēma, kas saistīta ar nokļūšanu BBC iPlayer, nozīmē, ka briti emigranti un ceļotāji, visticamāk, neizvēlēsies šo VPN. Pakalpojums ir diezgan dārgs, taču nevar konkurēt ar augstākā līmeņa pakalpojumiem līdzīgā cenu diapazonā. Neskatoties uz to, es esmu pārliecināts par Anonīma VPN ieteikšanu (ja vien ārzemnieks neesat brits). Tomēr, izvēloties labākas izvēles iespējas par līdzīgu cenu, jums tiešām ir labāk iegūt kaut ko citu.

Apmeklējiet anonīmo VPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me