Mēs mainījāmies, kā mēs vērtējam pārskatus!
Nesen esam atjauninājuši visu punktu ProPrivacy.com pārskatu vērtēšanas procesu. Sīkāka informācija par mūsu jaunajiem vērtēšanas kritērijiem atrodama šeit


AirVPN

 • Cenu noteikšana

  No plkst 4,64 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Windows

  • MacOS

  • Android

  • Linux

  • iOS

AirVPN ir lieliska šifrēšana un drošība. Tādas funkcijas kā VPN caur Tor un OpenVPN atbalsts ir tikai daži iemesli, kāpēc AirVPN ir izcils VPN pakalpojums. ProPrivacy.com balvas tiek atzītas par nozares zelta standartu izcilu sasniegumu noteikšanai VPN sektorā. Šī gada ekskluzīvajā Lasvegasas pasākumā AirVPN ieguva balvu par labāko VPN privātumam. Lasiet šo pārskatu, lai uzzinātu, kāpēc AirVPN otro gadu pēc kārtas tika kronēts par labāko VPN privātumam!

ProPrivacy.com Rezultāts
8.9 no 10

Kopsavilkums

AirVPN ir itāļu VPN pakalpojumu sniedzējs, kas ar lepnumu lepojas ar to, kā to uzstādīja “haktivisti un aktīvisti”, un tas pauž gandrīz nepārspējamas rūpes par lietotāju privātuma saglabāšanu. Es sākšu šo pārskatu, atzīmējot, ka pēc tam, kad apmēram divus gadus esmu to izmantojis kā savu personīgo VPN pakalpojumu, es esmu lielāks nekā jebkad agrāk AirVPN ventilators. Tas arī izmanto izcilus šifrēšanas un drošības pasākumus, kā arī piedāvā fantastiskas privātumu uzlabojošas funkcijas (piemēram, VPN over SSL un VPN caur Tor). Pēc manas pieredzes AirVPN gandrīz noteikti ir arī ātrākais un stabilākais VPN pakalpojums, ko jebkad esmu izmantojis.

Ātra statistika

 • Valstis
  19
 • Vienlaicīgi savienojumi
  5
 • Jurisdikcija
  Itālijā

Iespējas

AirVPN atrodas Itālijā un piedāvā serverus 15 valstīs, no kurām lielākā daļa atrodas Eiropā, izņemot ASV, Kanādā un Honkongā. Salīdzinot ar dažiem pakalpojumu sniedzējiem, tas nav maz, bet aptver vispopulārākās vietas. AirVPN atbalsta tikai OpenVPN protokolu, uzskatot, ka PPTP un pat L2TP / IPsec ir pārāk nedrošs (žūrija darbojas IPSec, taču OpenVPN ir izaicinoši droša un parasti tiek uzskatīta par labāko komerciālai izmantošanai pieejamo VPN protokolu). Ņemot vērā to, ka OpenVPN tagad darbojas visās lielākajās platformās (izņemot Blackberry un Windows Mobile), tas, visticamāk, nebūs problēma lielākajai daļai lietotāju. Lietotājiem ir atļauts līdz 5 vienlaicīgiem savienojumiem (lieliski piemērots datora, tālruņa, planšetdatora un vēl pāris ierīču savienošanai vienlaikus).

DNS maršrutēšana

Arvien vairāk straumēšanas pakalpojumu, kas bloķē lietotājus apiet savus ģeogrāfiskos ierobežojumus, izmantojot VPN un citas ģeogrāfiskās spoofinga tehnoloģijas, ļoti laipni vērtē AirVPN izdomātā DNS maršrutēšanas sistēma, kas “dubultā apiņo” jūsu savienojumu caur iekšējiem serveriem, lai apietu šādu cenzūru. Tas ir lielisks VPN iPlayer un citiem straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Hulu. Tas nozīmē, ka pat tad, ja ir izveidots savienojums ar VPN serveriem ārpus ASV vai Lielbritānijas, tas ir VPN, kas darbojas ar Hulu un BBC iPlayer (nav pat nepieciešams pieslēgties VPN serverim valstī, kurā atrodas ģeogrāfiski ierobežots pakalpojums!) . Lietošanā es uzskatu, ka tas parasti darbojas labi ... bet ne vienmēr. Šajās situācijās vienmēr esmu strādājis ar savienojumu ar serveri, kas atrodas vēlamajā valstī. Jāatzīmē arī, ka apmeklējot vietni Netflix.com, tiek ņemta vērā vietējā vietnes versija (pamatojoties uz mana VPN servera IP adresi).

VPN caur Tor

Kopā ar BolehVPN
, AirVPN ir vienīgais pakalpojums, no kura es zinu, ka piedāvāju VPN caur Tor, kur vispirms pieslēdzaties Tor tīklam, pēc tam AirVPN. Ja izmantojat arī anonīmu maksājuma veidu (piemēram, pareizi sajaukti Bitcoins), tas nozīmē, ka AirVPN nevar zināt, kas jūs esat, jo neredz jūsu īsto IP adresi. VPN caur Tor nodrošina ļoti augstu patiesas anonimitātes līmeni, kas parasti nav iespējams ar VPN. Tāpēc parasti to uzskata par labāko veidu, kā apvienot VPN un Tor privātuma priekšrocības, lai gan tas, kas jāpatur prātā, ir fakts, ka AirVPN ķēdē ir fiksēts punkts, kuru varētu apdraudēt. AirVPN sniedz arī instrukcijas Tor pārlūka izmantošanai, lai panāktu drošu Tor caur VPN (kas ir daudz drošāk nekā dažu pakalpojumu sniedzēju piedāvātā “caurspīdīgā tilta” Tor caur VPN funkcija).

Alternatīvas ostas, SSL un SSH tunelēšana

Ļoti reti tiek bloķēti VPN, taču tas notiek tādās vietās kā Ķīna un Irāna (lai gan tas parasti ir tikai daļēji efektīvs). AirVPN ļauj neitralizēt šādus pasākumus, palaižot OpenVPN trafiku caur TCP portu 443, kas ir tas pats ports, ko izmanto regulārā SSL trafikā (šifrēšanas standarts, ko viss internets izmanto, lai vietnes un interneta pakalpojumus padarītu drošus). Tas padara OpenVPN trafiku izskatīgu tāpat kā parastu SSL trafiku, kas to gan slēpj, un ļoti apgrūtina tā bloķēšanu (jo tā darīšana efektīvi sagrauj internetu!)

Porta iestatījumus klientā var viegli mainīt. Papildus TCP portam 443 varat izvairīties no cenzūras, pārslēdzot dažādas ostas, kuras, visticamāk, netiks bloķētas
Ļoti apņēmīgs pretinieks tomēr var veikt izsmalcinātu dziļo pakešu pārbaudi, lai atklātu, ka tiek izmantoti VPN protokoli (un tādas vietas kā Ķīna neatrodas augstāk par interneta pārlūkošanu lietotājiem!).

AirVPN atbilde uz to ir ļaut lietotājiem ietīt savus OpenVPN šifrētos datus vēl vienā šifrēšanas slānī (SSL vai SSH). Tam vajadzētu diezgan maz izmantot jebkuru metodi, ko izmanto VPN izmantošanas noteikšanai (NSA, iespējams, var atšifrēt veco SSH protokolu, tāpēc, ja nepieciešams, iesaku SSL tunelēšanu). SSL un SSH tunelēšana padara to par lielisku VPN Ķīnā un vairāk nekā spēj pieveikt Lielo Ķīnas ugunsmūri, taču jāņem vērā, ka abiem papildu šifrēšanas slānim ir nepieciešama papildu apstrādes jauda, ​​kas palēninās jūsu interneta savienojumu. Attālā portu pāradresācija ir pieejama arī lietotājiem, kuriem ienākošajiem savienojumiem nepieciešami līdz 20 atvērtiem portiem, kas ir noderīgi vietņu un spēļu serveriem..

Ātrums un veiktspēja

Ātruma testi tika veikti ar 50Mbps / 3Mbps Lielbritānijas platjoslas savienojumu.

Kā redzam, rezultāti ir diezgan labi, lai gan (nedaudz savādi) man ātrāk ir izveidot savienojumu ar serveri Nīderlandē nekā Apvienotajā Karalistē. ASV sniegums no Lielbritānijas ir ļoti labs. Pat ja nav iespējota tīkla bloķēšana, es nekad neesmu saskāries ar DNS noplūdes problēmu, un, kā jau minēts iepriekš, Edijs novērš IPv6 noplūdes un (ja ir iespējota tīkla bloķēšana) WebRTC noplūdes. Anekdotiski, lietojot AirVPN, es ļoti reti ciešu no VPN pārtraukšanas.

Par mēneša abonementu AirVPN iekasē 7 eiro (aptuveni USD 8 USD) ar parastajām atlaidēm, kas pieejamas lielapjoma pirkumiem, līdz USD 4,50 (aptuveni USD 5 USD), ja tiek iegādāts gada abonements. Pēc rakstiska pieprasījuma ir pieejama 3 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija. Ja esat nepacietīgs, 3 dienu abonementu var iegādāties par 1 eiro. / emuārs / 29990 / vpn-šifrēšana-termini-izskaidroti-aes-vs-rsa-vs-sha-etc /

Visi abonementi nodrošina pilnīgu piekļuvi visām AirVPN funkcijām, padarot AirVPN par diezgan zemu cenu iespēju, salīdzinot ar daudziem konkurējošajiem pakalpojumiem.

AirVPN pieņem maksājumus caur PayPal un iespaidīgi plašu maksājumu apstrādātāju loku, kas nozīmē, ka lietotāji pasaules daļās, kas bieži tiek diskriminēti, veicot starptautiskos maksājumus, abonēšanas iegādē nebūtu jāsaskaras ar problēmām. Tas arī pieņem maksājumu, izmantojot ne tikai Bitcoin, bet arī gandrīz jebkuru citu kriptovalūtu, kuru vēlaties nosaukt.

Lietošanas ērtums

Pierakstīties

AirVPN atbalsta mobilos lietotājus, izmantojot Android VPN lietotni, kā arī iOS VPN lietotni. AirVPN ir arī VPN Mac, Linux un Windows lietotājiem. Linux VPN klientam ir GUI, kas ir identisks Windows un OSX versijām.

Reģistrēties AirVPN ir viegli un nesāpīgi, un vienīgā pieprasītā personiskā informācija ir derīga e-pasta adrese (AirVPN aktīvi mudina lietotājus šai nolūkā izvietot vienreiz lietojamu e-pasta adresi). Bitcoin maksājumi tiek veikti caur CoinBase, bet citi kriptovalūtas maksājumi tiek apstrādāti caur CoinPayments. Kad maksājums ir veikts, jūs saņemsit apsveikuma e-pastu ar noderīgām saitēm. Atšķirībā no dažiem pakalpojumu sniedzējiem, konta informācija netiek nosūtīta, izmantojot vienkārša teksta e-pastu - reģistrēšanās laikā jūs izvēlaties savu pieteikšanās vārdu un paroli.

AirVPN Windows VPN klients

AirVPN izsauc savu pielāgoto Windows VPN klientu (viņi arī piedāvā šo VPN operētājsistēmai Mac OSX Mavericks un Yosemite, kā arī Linux) par “Eddie”, un pirmais, kas par to jāpiebilst, ir tas, ka Edijs ir pilnībā atvērts avots. Tas nozīmē, ka to var revidēt neatkarīgi, lai pārliecinātos, ka nekas nelabvēlīgs nenotiek, un es vēlos, lai vairāk VPN pakalpojumu sniedzēju atvērtu savu programmatūru. Edijs piedāvā DNS aizsardzību pret noplūdi, dinamisku servera izvēli un daudz statistikas, lai palīdzētu jums izlemt par labāko serveri, ar kuru izveidot savienojumu.

Daudz informācijas!

Pateicoties reāllaika žurnāliem, ir iespējams uzraudzīt, ko tieši Edijs dara (ja jums ir zināšanas, lai tos saprastu!).

Bloķēšana augšējā labajā stūrī norāda, ka ir iespējota “Network Lock”. Tādējādi tiek izveidots ugunsmūris, kas neļauj jebkurai trafikai iekļūt datorā vai iziet no tā ārpus VPN tuneļa uz AirVPN serveriem. AirVPN piedāvā labu aizsardzību pret DNS noplūdi, pat ja nav iespējota tīkla bloķēšana (es nekad neesmu saskārusies ar DNS noplūdi, izmantojot pakalpojumu), taču tīkla bloķēšanai vajadzētu nodrošināt, ka DNS noplūdes nav iespējamas, vienlaikus darbojoties arī kā slepkava. Šai iestatīšanai vajadzētu arī novērst IP noplūdi WebRTC “kļūdas” dēļ, bet manā sistēmā Network Lock ugunsmūris ir pretrunā ar manu parasto ugunsmūri, neļaujot šai funkcijai darboties. Tā kā to nevar atrisināt, pilnībā atinstalējot manu ugunsmūri (kaut ko es nevēlos to darīt), es nevarēju pārbaudīt, taču teorētiski šai funkcijai vajadzētu darboties labi. Edijs nepareizi maršrutē IPv6 pieprasījumus, bet atspējo IPv6, lai novērstu DNS noplūdes (par to ir grūti pārāk spēcīgi iesist AirVPN, jo, izņemot Mullvad, neviens pakalpojumu sniedzējs DNS pieprasījumus neveic pareizi). Vienīgā reālā problēma, kas man ir saistībā ar Ediju, ir tas, ka tas maina Windows DNS iestatījumus. Parasti tā ir laba lieta, jo tā nodrošina, ka AirVPN serveri atrisina visus DNS pieprasījumus, taču, ja kāda iemesla dēļ klients pēkšņi izslēdzas, man ir nepieciešams manuāli atiestatīt DNS iestatījumus, lai atkal varētu izveidot savienojumu ar internetu (vadības panelis). -> Tīkla un koplietošanas centrs -> Mainiet adaptera iestatījumus -> ar peles labo pogu noklikšķiniet uz savienojuma -> Īpašības -> atlasiet 4. interneta protokola versiju -> Īpašības -> Vēlamais DNS serveris: 8.8.8.8). Edijs, iespējams, ir vispilnīgākais VPN klients, ko jebkad esmu izmantojis. Tomēr, tāpat kā lielākajai daļai ar AirVPN saistīto lietu, tai ir tehniska uzmanība, un tajā tiek izmantoti tādi termini, ka pat pieredzējušam VPN lietotājam, piemēram, man, dažreiz ir nepieciešami pētījumi, lai pilnībā izprastu.

Klientu apkalpošana

Atbalsts

Atbalstu galvenokārt sniedz, izmantojot plašos AirVPN forumus. Diemžēl diskusijas notiek ļoti moderni, un nav pārsteidzoši, ka daudzi lietotāji varētu viņus ļoti iebiedēt (vai jūs redzat, ka kāda tēma šeit attīstās?). Pluss ir tas, ka forumi sniedz ar VPN saistītu zināšanu bagātību, un AirVPN komandas vēlme apspriest intīmas detaļas par viņu darbību (ko papildina skaidri izteiktās tehniskās zināšanas) ir svaiga gaisa elpa nozarē, kur Atbalsts bieži vien sniedz tikai vienkāršas atbildes uz sarežģītiem jautājumiem, vai vēl sliktāk, šķiet, ka nav ne jausmas, par ko tas runā! Papildus jautājumiem forumos varat sūtīt e-pastu (biļešu sistēma) AirVPN komandai tieši. Esmu to izmēģinājis jau iepriekš un secināju, ka atbildes saņemšana var aizņemt pat dienu, bet atbilde vienmēr ir visaptveroša.

Privātums un drošība

AirVPN izmanto ļoti spēcīgu šifrēšanu. Gluži pats par sevi saprotams, ka AirVPN neveic žurnālus un izmanto koplietotas IP adreses, un ir viens no nedaudzajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, lai ieviestu Perfect Forward Secrecy (bez kura OpenVPN nevajadzētu uzskatīt par īpaši drošu). Šim nolūkam tiek izmantotas 4096 bitu diffija-Helmaņa atslēgas, kuras tiek atsvaidzinātas ik pēc 60 minūtēm (vai kuras var iestatīt biežāk, izmantojot klientu). Pateicoties tam, AirVPN vienmēr bija imūna pret iespējamiem Logjam uzbrukumiem, ko pagājušajā gadā atklāja pētnieki.

Tā bija imūna pret neseno “port neizdodas” ievainojamību, kas ietekmēja daudzus VPN pakalpojumus, pateicoties tam, ka katrā VPN serverī tika izmantotas atsevišķas ieejas un izejas IP adreses. Turklāt AirVPN ir viens no nedaudzajiem VPN sniedzējiem, kas aizsargā lietotājus pret WebRTC kļūdu (un, kā mēs redzēsim, ar DNS klienta palīdzību tiek nodrošināta arī aizsardzība pret DNS noplūdi un killswitch). Kā apspriests iepriekš, AirVPN piedāvā arī dažādas (izvēles) tehnoloģijas, kas padara VPN izmantošanu īpaši drošu un privātu (un pateicoties VPN caur Tor, iespējams, pat patiesi anonīmi - īpaši ņemot vērā anonīmo maksājuma metožu bagātību, ko AirVPN pieņem). Manuprāt, gan tehnisko jauninājumu, gan izcilības ziņā, kā arī tam, ka tiek pievērsta uzmanība detaļām klientu privātuma aizsardzībā, nav neviena cita pakalpojuma, kas varētu pieskarties AirVPN.

Tomēr ir vērts atzīmēt, ka valodu, kuru AirVPN izmanto, lai aprakstītu gan savas tehnoloģijas mērķi, gan to, kā tā būtu jāiestata, vislabāk var raksturot ar sīku un piekrautu žargonu. Apskatot AirVPN dokumentāciju, drīz vien kļūst skaidrs, kāpēc vispārējie lietotāji varētu aizbēgt! Vēl viena iespējamā problēma ir tā, ka AirVPN atrodas Itālijā, ir Četrpadsmit acu spiegošanas alianses locekle, kas sadarbojas ar NSA un GCHQ. Tas noteikti nav ideāls, un arī Itālija nav ļoti draudzīga, runājot par autortiesību pirātismu. No otras puses, lai arī pat pirms Eiropas Savienības Tiesa cilvēktiesību apsvērumu dēļ pasludināja ES direktīvu par datu saglabāšanu par spēkā neesošu, Itālijas VPN pakalpojumu sniedzējiem nebija pienākuma uzturēt žurnālus. AirVPN saka, ja jebkura ES valsts, kurā tā darbojas, kādreiz izvirzīja šādas prasības, tā ierosinātu lietu EKT priekšā. AirVPN priecājas, ka lietotāji var lejupielādēt P2P no jebkura tā servera.

Noslēguma domas

Pat tas, ka šajā pārskatā aprakstīts neskaitāmo AirVPN funkciju klāsts, plaši parāda šī pakalpojuma stiprās puses, kā arī to, kāpēc daudzi lietotāji ar to cīnās. Runājot par uzticību privātumam, lieliskajām funkcijām un tehniskajām zināšanām, AirVPN ir ļoti iespaidīgs - patiesībā, manuprāt, neviens cits tirgū šajā ziņā to nevar pieskarties. Bet (un tas ir liels, bet!) AirVPN acīmredzami neizdodas sazināties ar plašāku auditoriju, pateicoties tā neizteiksmīgi lielajai tehnoloģijai. Daudzējādā ziņā tas ir negodīgi, jo AirVPN klientu ir viegli izmantot (vienkārši lejupielādējiet un palaidiet!), Un šķiet ķertaini kritizēt pakalpojumu par tā rūpīgo uzmanību detaļām un par daudzām citām vietnēm reti pieejamu funkciju piedāvāšanu (ja visi). Ja mēs ātri aplūkojam diskusijas par forumiem, vai pat lielu daļu no dokumentācijas, kas paredzēta, lai palīdzētu jaunajiem lietotājiem, vai to, kā klientā tiek parādītas opcijas, ir viegli saprast, kāpēc gan vietnes apmeklētāji, gan esošie kļūst iebiedēja! Kā tāds (un lieliski, kā es domāju, ka tas ir) AirVPN, iespējams, būtu jāuzskata par nišas pakalpojumu, kas paredzēts tehnoloģiju vadītājiem un privātuma junkiem, nevis par tādu, kas piemērots VPN galvenajai auditorijai..

* Šī raksta privātuma un drošības sadaļa ir atjaunināta pēc tam, kad AirVPN sazinājās ar mani, lai notīrītu dažas kļūdas / neskaidrības, no kurām ievērojamākās ir saistītas ar HMAC SHA1 autentifikācijas izmantošanu datu un vadības kanālos. Tagad esmu pārliecināts, ka HMAC SHA1 ir ļoti drošs. Lai iegūtu padziļinātu AirVPN skaidrojumu, lūdzu, skatiet šī raksta komentāru sadaļu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me